No video

Noizy ft. Altin Sulku - Gipsy Lover (Official Video HD)

enis dauti
enis dauti

2018 o djal

Πριν 19 ώρες
DanNY DNY
DanNY DNY

Greetings from Romania 🇷🇴 💙💛❤️

Πριν 2 ημέρες
elston muca
elston muca

https://www.youtube.com/channel/UCdtGngs38XEi0IU6NzXU2ww/videos?flow=grid&view_as=subscriber&sort=da&view=0

Πριν 8 ημέρες
perparim cela
perparim cela

ledjonis çela

Πριν 19 ημέρες
perparim cela
perparim cela

ledjonis çelz

Πριν 19 ημέρες
gengskerr st
gengskerr st

2018?

Πριν 28 ημέρες
ALI GUSANI
ALI GUSANI

Who's listening In 2018 .noizy best hell yeah

Πριν μήνα
Juana Channel
Juana Channel

2018?😃

Πριν μήνα
Clash of clans BRATHER FORLIFE CLAN
Clash of clans BRATHER FORLIFE CLAN

Like kush e degjon ne 2018 😍

Πριν μήνα
Madina Shodiyeva
Madina Shodiyeva

Bravo👍💋❤

Πριν μήνα
Rilind Kapedani
Rilind Kapedani

Like nese e degjoni akoma ne 2018 edhe pse doli parku i lojrave

Πριν μήνα
MissCherie Cherie
MissCherie Cherie

I misss this old noizy

Πριν μήνα
M&M Fan!!!
M&M Fan!!!

2018?

Πριν 2 μήνες
xheni xheni
xheni xheni

GIPSY LOVER😍

Πριν 3 μήνες
BesarT Zeqir1
BesarT Zeqir1

2018 🔥🔥

Πριν 3 μήνες
Enedjo Ahmetaj
Enedjo Ahmetaj

2018

Πριν 3 μήνες
anersa keci
anersa keci

like nese e ke degjuar n 2018

Πριν 3 μήνες
xhesi esi Memaj
xhesi esi Memaj

Like nese jeni duke e degjuar 2018

Πριν 3 μήνες
Bora Dedaj
Bora Dedaj

👋👋

Πριν 2 μήνες
xhesi esi Memaj
xhesi esi Memaj

Akoma degjohet 29 korrik 2018

Πριν 3 μήνες
CM FAN
CM FAN

Η ωχ ηξθ

Πριν 3 μήνες
enes v
enes v

2018

Πριν 4 μήνες
DIY CRAFTS
DIY CRAFTS

Like nese e ndegjoni ne 2018 Zinizin King 👑

Πριν 4 μήνες
ervin bicaku
ervin bicaku

Super kenge eshte dhe ashtu do mbetet like kush e degjon ne 2018👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Πριν 4 μήνες
Dreo Dreo
Dreo Dreo

like nese do e dgjon n 2018

Πριν 4 μήνες
Lisa Johnson
Lisa Johnson

Hey guys I really do love noizy I’m a english but I do love him he really sing 🎤 very good 😍😍😍😍

Πριν 5 μήνες
Zin Zin O.T.R
Zin Zin O.T.R

14.06.2018❤

Πριν 5 μήνες
Life Killer
Life Killer

💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

Πριν 5 μήνες
Joana Biba
Joana Biba

I'm xhipsi lova... 😂😂😂😂 jam keq .me anglishten 😜

Πριν 5 μήνες
Hajriselda Hajri
Hajriselda Hajri

2018

Πριν 5 μήνες
El chapo
El chapo

2018 Gipsy lover akoma👍

Πριν 5 μήνες
ThisIsNita N.L
ThisIsNita N.L

2018🍒

Πριν 5 μήνες
Nexhmije Selmani
Nexhmije Selmani

😘😘😘❤❤❤❤❤❤❤❤💘

Πριν 5 μήνες
Niyaz King
Niyaz King

2018

Πριν 5 μήνες
Samah Ouarrag
Samah Ouarrag

Julut qedyv brao 👏👏👏👍👍👍 medina

Πριν 6 μήνες
Eni Leka
Eni Leka

Sot noizy ben vetem kenge ''kush jam une,ca Kam ber,flet vetem per karrieren''kenget e vjetra te noizyt Jan shum me t bukura ,,,qe qofte se do e takoja do I thoja qe te beje kenge me kuptim dhe me enocjon...si kjo,je gjithshcka,noku Vogel .....

Πριν 6 μήνες
Eni Leka
Eni Leka

2018

Πριν 6 μήνες
Butrint Haziraj
Butrint Haziraj

2018 we out here

Πριν 6 μήνες
Samka Saliu
Samka Saliu

Love

Πριν 6 μήνες
severus snape
severus snape

omg this rmember my notre dam de paris theater.best song.love this😍😍😍😍😍😍👑👑👑👑👑👑👑✨✨✨✨😘😘😘😘😘😘🌹🌹🌹🌹💕💕💕❣️❣️

Πριν 6 μήνες
Slime Maker
Slime Maker

Like nese jeni duke e degjuar 2018

Πριν 6 μήνες
rovena bitri
rovena bitri

Kjo skuader po boll kenge e mjafton emanuel

Πριν 6 μήνες
ShqipeGamer Pro
ShqipeGamer Pro

2018?

Πριν 6 μήνες
K Hyper
K Hyper

Like kush e degjon dhe ne 2018

Πριν 7 μήνες
erdonis Voci
erdonis Voci

Tash donaltramp cafon mos me cit mosica

Πριν 7 μήνες
erdonis Voci
erdonis Voci

Ie coc

Πριν 7 μήνες
lulzim vitija
lulzim vitija

Come pishtine tomorow noizy

Πριν 7 μήνες
lulzim vitija
lulzim vitija

Best

Πριν 7 μήνες
lulzim vitija
lulzim vitija

Noizy ti je shum i mirr

Πριν 7 μήνες
HELLbanianz AL
HELLbanianz AL

2018 on top still...... E adhuroj ket keng vllazen

Πριν 7 μήνες
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra

2030 , like kush e kapi 💁‍♀️

Πριν 7 μήνες
Vjollca Arifi
Vjollca Arifi

Noisy lookin like a damn snack in that floral dress shirt 😂

Πριν 7 μήνες
shpetim thaqi
shpetim thaqi

like kush e ngjon edhe ne 2018

Πριν 7 μήνες
Fation Tahiri
Fation Tahiri

2018 Norway 💖 🌐

Πριν 7 μήνες
Ana Maria
Ana Maria

😍

Πριν 7 μήνες
Anibar Anjos
Anibar Anjos

hey 2018 dhe nje nga kenget me te bukura te noizyt do te ishte sh mire nese i bente te gjitha kenget keshtu nejse noizy : KING OF KINGS

Πριν 7 μήνες
Anxhela 1997
Anxhela 1997

O altin sulku ti je mire po ky tjetri sme pelqen

Πριν 8 μήνες
Albion Gameing
Albion Gameing

Like nese e degjoni ende 2018

Πριν 8 μήνες
Shpend Letaj
Shpend Letaj

❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👍

Πριν 8 μήνες
Melos Shkodra
Melos Shkodra

Still listening 2018🔥

Πριν 8 μήνες
ajo goca
ajo goca

2018 Yes or No

Πριν 8 μήνες
Deon Rashiti
Deon Rashiti

DEON

Πριν 8 μήνες
Elfat D
Elfat D

A ngohet hala

Πριν 8 μήνες
Mrs Dina
Mrs Dina

like ♥♥♥♥ im gipsy ♥♥♥♥love

Πριν 9 μήνες
Eduart Peposhi
Eduart Peposhi

2018 kush e ngjon like

Πριν 9 μήνες
Besi Miri
Besi Miri

DUDA ft OTR 💪❤

Πριν 9 μήνες
STRUGA JON
STRUGA JON

2018/02/08

Πριν 9 μήνες
Amarilda Isa
Amarilda Isa

❤😂

Πριν 9 μήνες
Klaudia H
Klaudia H

2018 hala

Πριν 9 μήνες
adis emini
adis emini

03.02.2018 hala ngohet Noyzi forever

Πριν 9 μήνες
Leo Shaba
Leo Shaba

Akoma degjohet dhe ne 2018 👏👏👏

Πριν 9 μήνες
DessionM
DessionM

01/02/2018 noizeeeeeeeeee

Πριν 9 μήνες
laura shahini
laura shahini

Nuk ka nje versjon tjeter e ksaj kënge?

Πριν 9 μήνες
Benita Saciri
Benita Saciri

sum bukur kjo muzik

Πριν 9 μήνες
Bora Bora
Bora Bora

👑👑👑

Πριν 9 μήνες
Alketa Hajredini
Alketa Hajredini

kenge super😍😍😍😀😀

Πριν 9 μήνες
Elsa Ibrahim
Elsa Ibrahim

Like chi lo ascolta nel 2018

Πριν 9 μήνες
Name Changed
Name Changed

2018

Πριν 10 μήνες
Luka35
Luka35

I do not speak albanian is Noizy a gypsy ?

Πριν 10 μήνες
Ermal Vogli
Ermal Vogli

Luka35 no he is normal albanian

Πριν 10 μήνες
Jona
Jona

2018 still a hit👅

Πριν 10 μήνες
sonila Gjorllaku
sonila Gjorllaku

😘😘😘😘😘😙😙😙❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😮😮😮😮😮

Πριν 10 μήνες
Sadije Kalludra
Sadije Kalludra

Uuuuuu

Πριν 10 μήνες
Drenit Sylaj
Drenit Sylaj

7.1.2018

Πριν 10 μήνες
bruno groshiti
bruno groshiti

2018❤❤

Πριν 10 μήνες
the booss
the booss

2018

Πριν 10 μήνες
Sofije Maloku
Sofije Maloku

boss

Πριν 10 μήνες
Melina Shabani
Melina Shabani

Shum e bukur

Πριν 10 μήνες
g - mujo
g - mujo

25.12.17

Πριν 10 μήνες
Seldi Ismaili
Seldi Ismaili

N No Noi Noi z Noizi

Πριν 10 μήνες
Indrit Selimi
Indrit Selimi

13.12.2017 akoma

Πριν 11 μήνες
Elbasan Elbasan
Elbasan Elbasan

Like kush e ngjon akoma❤

Πριν 11 μήνες
koryi Sopa
koryi Sopa

Efinuk

Πριν 11 μήνες
Ad rian
Ad rian

:D oha aleyna tilkinin ifşası yayınlanmış bakın http://jehejavayezosiyap.tk/?youtubec_gHesF

Πριν 11 μήνες
Alba Amar
Alba Amar

2017😍

Πριν 11 μήνες
Matias Meda
Matias Meda

A ke fol me

Πριν 11 μήνες
Mergim Delija
Mergim Delija

2017😍

Πριν 11 μήνες
Visi Hidri
Visi Hidri

muzik e paharuar...

Πριν 11 μήνες
Aisha kimani
Aisha kimani

Big tune banging in the uk still in 2017

Πριν χρόνο
Muamer Dauti
Muamer Dauti

👴

Πριν χρόνο
Muamer Dauti
Muamer Dauti

👌👌👌👌👌👌👌👌

Πριν χρόνο
White Horse
White Horse

I love dis song !

Πριν χρόνο
Kica Nebi
Kica Nebi

The best one

Πριν χρόνο
Victor Osebhajimende
Victor Osebhajimende

I turned on my notification.. anytime you posted I will be the first to see it like and comment 💝💝

Πριν χρόνο

Επόμενο

Gjiko - Je shku
Butrint Imeri - Alea
Butrint Imeri - Alea

AVD Digital

Πριν 4 μήνες

Dr. Mic - Sa dit sa net
Dr. Mic - Sa dit sa net

TDSonair

Πριν 5 χρόνια