No video

  • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 50 χρόνια

Tony Silva
Tony Silva

Tani doli e verteta se kto view's jan original jo se para 15 -20 million nejse prap kendon mir

Πριν ημέρα
Eva Brahaj
Eva Brahaj

Qeky djal bash i mir asht😝😝😝😍😍😍🍓😘😝😝😘😘😍😍😍🤟☺️☺️☺️#lilkoli

Πριν 3 ημέρες
roland perkola
roland perkola

otr

Πριν 4 ημέρες
Anxhelo Lama
Anxhelo Lama

Bej like ketij komenti ai qe e ben u boft miljoner si noizy

Πριν 7 ημέρες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

😎😎😎😎🙏🙏🙏🙏🙏😍😍😍😍🍭🍭😍🍭😍🍫😍🍫bosssman spend money like a bosssman🍫🍫🤘🏼🙏🙏🙏😎😎😎😎😎😎lil koli

Πριν 7 ημέρες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

Bosssmann hier 😝😝😍😍😍😍😍🙏🙏🙏lil koli😎😎😎

Πριν 7 ημέρες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

Lil koli maaaaaannn💙💙😎🤘🏼🙏🙏🙏👅👅😘😘😍😝😝😝

Πριν 7 ημέρες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

Bossssmannnnnnn🤦‍♀️🤦‍♀️👅👅😘😘😘😘💙💙💙💙💙💙💙😎😎😎😎😎

Πριν 7 ημέρες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

Lil Koli Bossssssssssiii😝😝😝😝👅😘😘😍😍😍☺️😎😎😎😎😎😎😎😎

Πριν 7 ημέρες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

Ohaaaaa bosssman Koli 8 🍭🍭💙💙💙💙💙🙏💙🙏💙💙🙏😝😝😝😝😝😝😝😝😝💙👅👅👅👅😘😘😘😘😘😘😘🍫🍫🍫🤦‍♀️🤣😝😝😝milion

Πριν 7 ημέρες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

8milion O plak🤘🏼🤘🏼🤘🏼🤘🏼🤘🏼😂😂😂😂😂😂😂💙💙💙💙😍💙💙😍💙😍💙😍😍🍭😍🍭😍🍭😍🍭🍭😍🍭😍🍭😍🍭😍🍭😍🍭😍

Πριν 7 ημέρες
Andi Zika
Andi Zika

Noizy bosi👌👌👌👌👌👌👌👌

Πριν 11 ημέρες
Clinton haile
Clinton haile

You are really a bossman

Πριν 16 ημέρες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

8 milion😎👌👌👌😍😘😎#bossman

Πριν 18 ημέρες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

Comingg soon 2019?!🤔🤔🤔🤔😂😍😘😘😘😎😎😎😎😎😎😎

Πριν 18 ημέρες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

🙈🙈🙈😘😍🧡Need you musicc

Πριν 18 ημέρες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

Ohaaaaa Koliiiiii come backkkkkk broiiii😂😍😘😘😘😘💫🧡🧡👅👅👍👍😭😭😭🔐🤤🤤🤤🤤🤤🤤

Πριν 18 ημέρες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

Ohaaaa Koliii 8milionnnnnn gooooooooo😘😍😍😍💙💙💙💙👇🙈🙈🙈💫🧡🧡🧡👍👍👍👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌#like a bossman

Πριν 18 ημέρες
Ledjon Sejdini
Ledjon Sejdini

Albania is 3m popullsi Kenga 8m view's Hold don Noizy

Πριν 19 ημέρες
Ledjon Sejdini
Ledjon Sejdini

+Bleona Murra ca ka per qesh Hahaha Haha

Πριν 18 ημέρες
Bleona Murra
Bleona Murra

Hahahhahaha mir rri 😂

Πριν 18 ημέρες
Ledjon Sejdini
Ledjon Sejdini

+Bleona Murra jo

Πριν 18 ημέρες
Bleona Murra
Bleona Murra

Ledjon Sejdini Shkoo mer

Πριν 18 ημέρες
gazi sahiti
gazi sahiti

getuarleku

Πριν 19 ημέρες
Albanesi tutti Comandanti
Albanesi tutti Comandanti

E kom 1 ferrari e kom ble edhe njo

Πριν 23 ημέρες
faton gashi Gashi
faton gashi Gashi

Keshtu menoj si lil pump dhe nojzy

Πριν 23 ημέρες
Eduard Meta
Eduard Meta

A hahahahah

Πριν 26 ημέρες
Eduard Meta
Eduard Meta

Je m i mir

Πριν 26 ημέρες
Veton Sahiti
Veton Sahiti

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz noizy

Πριν μήνα
Tuana Kaçiu
Tuana Kaçiu

2019💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻

Πριν μήνα
Klind Lutfija
Klind Lutfija

Pafshi nonderr gjell pasanikes😀😀😀😀😀😀😀👑👑👑

Πριν μήνα
Stoyan Kolev
Stoyan Kolev

Евала албанци Поздрави от най-великата държава БЪЛГАРИЯ! 🇧🇬

Πριν μήνα
IOANNIS TSEMEKIDIS
IOANNIS TSEMEKIDIS

jkdclnhsibcyizj asidhjzoci ]\

Πριν μήνα
Gentjan Sollaku
Gentjan Sollaku

Je i papar

Πριν μήνα
Δημητρης Βακρινος
Δημητρης Βακρινος

Ο σνικ ο κατεστραμενος τι κανει εκει

Πριν μήνα
Dardania Albania
Dardania Albania

Kush edin qka i ka than SYLA UKS🤔

Πριν μήνα
Rufie Adili
Rufie Adili

Dardania Albania boss man

Πριν μήνα
Gerald Dema
Gerald Dema

Ti qe e ngjon kete koment te begatoft i Madhi Zot dhe te dhente pasuri te papare Amin 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Πριν μήνα
RamboCapitalBraa Bahtiri
RamboCapitalBraa Bahtiri

Monny 👑💷💷🇦🇱

Πριν μήνα
Alban Gashi
Alban Gashi

U ba bajat qitsh noizy ....gjith i pari ma i forti👌👌👑👑

Πριν μήνα
eleven moonlight
eleven moonlight

I thank God for creating you Rigels. im so fuckin grateful!

Πριν μήνα
Eva Brahaj
Eva Brahaj

Mahhhh idoll🤘🏼😍🤤🤤🤤

Πριν μήνα
Eva Brahaj
Eva Brahaj

😍😍🙏🙏🙏#lilkoli #bossman

Πριν μήνα
Eva Brahaj
Eva Brahaj

Whennn Koli said Bossman spend money like bossman🙏🙈😍🙈🤤🤤🤤🤤🤤

Πριν μήνα
Eva Brahaj
Eva Brahaj

#maidolll😍👑🙏🙏🤗

Πριν μήνα
Eva Brahaj
Eva Brahaj

#lilkoli mannn🙏🎉🍫🍬🐻🤗🙏💙😘

Πριν μήνα
Eva Brahaj
Eva Brahaj

A pooo shkojmmm 8 milion🤘🏼🤘🏼🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🤗🤗💙🎉🍫bossman

Πριν μήνα
1124 2114
1124 2114

🐐

Πριν μήνα
MorinaBrother
MorinaBrother

King 👑

Πριν μήνα
_EL PRINCIPE_ MiLiTo
_EL PRINCIPE_ MiLiTo

2020 Like🇦🇱

Πριν μήνα
albatros mérite
albatros mérite

Na rrujte karin meket rep tmagjupve qite naj muzik me sharki haha

Πριν μήνα
albatros mérite
albatros mérite

O nozishe si femer je ba haha

Πριν μήνα
Vangjel Frroku
Vangjel Frroku

PO KNOJ KANGE ME QIFTELI PER TY NOIZI DJAL I RI NGA BREGDETI DURRESIT PLAK I KENDON KANGET PER MERAK AQ SA UJE QE SJELL VALBONA AQ O NOIZI BOFSH MILIONA VANGJEL FRROKU TE PERSHENDET NGA ANGLIA NE KURBET JE RREPER ME SHUM VLER HEJ TU KTHEFTE DIMRI NE PRANVER

Πριν μήνα
Doni G
Doni G

Veq per disslike erdha

Πριν μήνα
Doublehead Eagle
Doublehead Eagle

Doni G Na hangshe Karin pra

Πριν 22 ημέρες
Σταυρόπουλος Κωνσταντίνος
Σταυρόπουλος Κωνσταντίνος

SNIKKKKKKK

Πριν μήνα
Michael Markaj
Michael Markaj

Kinggggggggggggggggg

Πριν μήνα
Michael Markaj
Michael Markaj

Thank

Πριν μήνα
Emilian Karafili
Emilian Karafili

Super Hitt broo 🔥🔥

Πριν μήνα
Bona Kabashaj Bona kabashaj
Bona Kabashaj Bona kabashaj

1

Πριν μήνα
Daniel Islami
Daniel Islami

noizy ti je bossi i bossave i love you nga klavjoja

Πριν μήνα
Champion boy
Champion boy

Spend money like a bossman💷💷

Πριν μήνα
alkeo boci
alkeo boci

diss noizy vetem HB FORLIFE!!!!

Πριν μήνα
ledion cakani
ledion cakani

Hajte Hajte tap dru leje mos e byt cfar kenge loj kalamajsh Kam i lop i. gomar lum ai do Mar

Πριν μήνα
Alb Ania
Alb Ania

#pockadinijumore

Πριν μήνα
Era ademy
Era ademy

te dyt I keni kall krejt skeni pse me dal prej fansave

Πριν μήνα
Letim Seferi
Letim Seferi

shm bukur musika king fare I bafsh miliona

Πριν μήνα
Enis Caca
Enis Caca

Super keng

Πριν 2 μήνες
Ekrem Ademi
Ekrem Ademi

Nojzym8ljoneri

Πριν 2 μήνες
Geni Troksi
Geni Troksi

0:01 0:02 0:03 0:04 0:05 0:06 0:07 0:08 0:09 0:10 0:11 0:12 0:13 0:14 0:15 0:16 0:17 0:18 0:19 0:20 0:21 0:22

Πριν 2 μήνες
dredit otr
dredit otr

👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💲💲💲💲💲💲💲💲💲💲💲💲💲💲💲💲

Πριν 2 μήνες
Jasir Kjahili
Jasir Kjahili

Booss😍😍😎👄💋💪

Πριν 2 μήνες
Blend Gashi
Blend Gashi

Hehe you are kingiii

Πριν 2 μήνες
Lendrit Palucaj
Lendrit Palucaj

Noizy ft li koli 👑👑👑👑👑💶💶

Πριν 2 μήνες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

Oooo Koooool😻😻😻😻🙏🙏🙏😊😊

Πριν 2 μήνες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

Lil koliii Listeeeennn maaannn

Πριν 2 μήνες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

Mahhh Koliiii waiting forre kol #legend maaaannn for his fannnnn You are best fammmm mannn🤤🤤🤤🙈🙈🙈🙏🙏🙏😊😊😘😘😻😻😻😻😻😻😎🐻🐻💪💪💪💣💥🙏😤😭🙂😢😻😘😍

Πριν 2 μήνες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

Bosssman Koli bossman here🤤🤤🤤🙈🙈🙈🙈🙏😊😊😊😘😍😻😻😻😍😘😘🤝🙈😤😤🤨🤨⚽️💥💣🐻😊😎

Πριν 2 μήνες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

My legend Koli🤤🤤🙈🙈😍😍😻😻😘😘😻😻😻🙏🙏🙏🙏😊😎😎😎😎😎😎😎😎

Πριν 2 μήνες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

2019 #LEGEND ITS HERE FOR HISSS FANNNN🤤🙈🙈🙏🙏😊😊LEGEND WOTH A NEW SONGG

Πριν 2 μήνες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

Noizy ft lil koli 2019 again jaaaaa🤤🙈🙈🙏🙏🙏😊😎😎😻😻😻😻

Πριν 2 μήνες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

2019 Ooo Kooooooooooooool soon🤤🤤🤤🤤🤤🤤

Πριν 2 μήνες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

Mahhh King Kolii mannn😻😘😍🤤🙈🙈🙈🙈🙈😻😻😘😍😘😤😤🙏🙏😊😊😎😎💪💣💥

Πριν 2 μήνες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

Lovv mah brooo Kolin 😅😻😻😘😘😘🙈🙈🙏🙏🤤🙏🤤🙏🙏🤤🙏🤤🤤😊🤤🤤😊😊🤤🙏🤤😊🤤😎😎😎🇦🇱🇩🇪

Πριν 2 μήνες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

Lov mahhh Daja Kolin😅😻😻😘🤤🙈😊🐻🐻🙏🙏🙏🙏🙈🙈🙈😤😤😎😎😻😻😻😻

Πριν 2 μήνες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

Lov Mah starr Kolin😅😻😻😻😻😻😻😻🙏🙏🙏💣💪💪💪💪💪💪💪💪💪😊😊😊🙈🙈🤤🤤🤤😤😤😤🇦🇱😎😎😎😘😻😍#londonboyy

Πριν 2 μήνες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

Lov mah uncle Koli😅😂😻🤘🏼😍😘🙈🙈🙈🤤🤤😤😤😤🙏🙏🙏😎😎

Πριν 2 μήνες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

LOVVVV MAH IDOLL KOLI🤤😘😍😻

Πριν 2 μήνες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

Lovaaaaa 😻😻🙈🙈😘😍😻😻

Πριν 2 μήνες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

#Legend Kolaaa🤤🤤🤝🙏🙏🙏😊🇦🇱🇩🇪😎😎😎😎😻😻😻😻😻😻😻😻

Πριν 2 μήνες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

Thanks for ekzistttt😂😘🙈🙈🙈🙈🙈😅😅😻😻😻😻😘🤤🤤🙈🙈🙏🙏

Πριν 2 μήνες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

Thanks for ekzistttt😂😘🙈🙈🙈🙈🙈😅😅😻😻😻😻😘🤤🤤🙈🙈🙏🙏

Πριν 2 μήνες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

#LilKoli the legend never give up for his fannn🤤🤤🙈🙈😘😻😻😻😻

Πριν 2 μήνες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

Bossmannnn Koliii akomaa legjenda 🙏🙏🙏😻😻😻😻😻😻😻

Πριν 2 μήνες
Eva Brahaj
Eva Brahaj

Ohhaaaa das ist schönn Bossmann 7.4 milion 🙈🤟🙏🙏🙏🙏😊😊😊😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😘😍🙈🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤#Lil koli mannn

Πριν 2 μήνες
Fitnete Habili
Fitnete Habili

Bravo noizy

Πριν 2 μήνες
Regi otr rigels
Regi otr rigels

Si boss je ferrari ke gjitha i ke

Πριν 2 μήνες
Regi otr rigels
Regi otr rigels

O noizy sa super je me plak pz 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

Πριν 2 μήνες
albion aliu
albion aliu

Kupi babastarsat

Πριν 2 μήνες
Elvis Faslliaj
Elvis Faslliaj

Reperi me i mir eshte noizy .Kush mendon keshtu like ktu

Πριν 2 μήνες
Γεωργια Κουτσικου
Γεωργια Κουτσικου

Noizy de dua soom

Πριν 2 μήνες
Supreme Gaming
Supreme Gaming

Where is this videoclip filmed

Πριν 2 μήνες
Aman Zaman Taman
Aman Zaman Taman

Supreme Gaming Cyprus

Πριν 2 μήνες
Lindi Sula
Lindi Sula

Ju qe jeni fansa te babastarseve degjoni. Ca del naper video tu i thon noizyt pussy Ishit 5 veta prap gojen me xhak ta mushi Tkishim kon ne 5 tkishim lidh me rryp gucci Demek ti je star une starat ti pshurri Edhe pse me pistolet vec me grushta Noizy te uli pertoke midis prishtines Me nje grush e ka shtri per toke ato femijet e babastarsave Me i fort grushti i grupit otr sesa plumbi i atyre frikacakeve.

Πριν 2 μήνες
Lock Doh
Lock Doh

+Lindi Sula leje bre burr mos kallzo prralla kur thu sguxon duhet me mbajt burri fjalen po kta jane krejt pidha gjejne arsyetime jo sigurimi jo truproja jo sjum kan ktu aj I ka ardh ne kosove ska nevoj me shku n amerike .

Πριν 2 μήνες
Lindi Sula
Lindi Sula

+Lock Doh or ka qen me polici dhe truproja te shumta a kupton unikatili i ka pas marre letrat e amerikes 2 vite me pare dhe ska ardh nshqipri e kosov sepse si ka pas bo leket e truprojave jane shum pare ore ku ti marri ai smerr as nji fitim nga kenget. Dhe duda i ka then shum here takohemi por te vij dhe atje te shpia po deshe kurse atij sja ka mbajt bytha. Noizy smerret ma me kto fundrrira se eshte mbret. Eshte shum larg gjith rrepistave shuuuuum

Πριν 2 μήνες
Lock Doh
Lock Doh

Lindi Sula Dudes i ka ardh n kosove noizyt n durrs plus e ka sha 2 thojshin s guxon me ardh n Kosove po erdh edhe ja shajti nanen 2 ve veq edhe n shpi me ju ardh ma shum sdi ata bajn vetem fjal katili vepra kur jane aq "gangsta " se kishin la me mbajt koncert

Πριν 2 μήνες
Lindi Sula
Lindi Sula

+Lock Doh   po bravo ktu ke fol tamam Por per lek luftojn tgjith dhe aq me mire kur kane lek shum noizy se esht dhe shum bamires 2 shpia i ka bler noizy per te varferit edhe nja 3 nuk i ka publikuar se i ka bere bashk me shokt e tij.dhe unikatili rrepin e ka ber shum mire por esht pak fallco kur bon si i forte se duda ja ka nxjer te vertetat qe punon si picamen dhe kur ka ardh ne kosov ka ardh me nje siguri teper te larte mbi 400 truproja dhe polici se ka pas shim frike. Unikatilit dhe noizy kan qen gjithmon te parit te dy se getoarin ku noizy i ka bo diss babastarsave va ka prish karrjeren por edhe katili u bene nja 5 a 6 vite qe eshte shum larg noizyt . Per momentin me te mirit perafersisht jane keto 1 NOIZY 2 GOLD AG 3 MAJKU 4 VARROSI 5 MOZIK 6 Ghetto geasy 7 S4MM 8 Unikkatil 9 Hellbanianz 10 Fero Ok

Πριν 2 μήνες
Lock Doh
Lock Doh

Lindi Sula Komercializmi nuk te ben me te mirin eshte sikur te thua se mandi i nishtulles eshte me i mire se kastriot tusha se ka me shume klikime dhe paguhet me shum Noizy Mozzik Fero Ghetto Geasy kan muzik total pa vlera edhe e bejne vetem per biznes pra jane biznesmene te suksesshem . UNIKATIL meriton rrespektin vetem se edhe pse pa fitime ka qendru besnik ne rap . Noizy ka ber edhe tallava me altin sulkun sikur geti me meden etj pra ata jane te fiksuar pas lekut jo rap

Πριν 2 μήνες
gamingwithanes O.T.R
gamingwithanes O.T.R

OTR FOR LIFE

Πριν 2 μήνες
Leonora Merseli
Leonora Merseli

Ma jep neve cato paret

Πριν 2 μήνες
nojzi zinjo
nojzi zinjo

Babo alles baba

Πριν 2 μήνες
nojzi zinjo
nojzi zinjo

King

Πριν 2 μήνες

Επόμενο

Toy Story 4 | Official Trailer 2

2:19

Toy Story 4 | Official Trailer 2

Pixar

προβολές 3 453 232

ONCE UPON A TIME IN HOLLYWOOD - Official Trailer (HD)

2:35

ONCE UPON A TIME IN HOLLYWOOD - Official Trailer (HD)

Sony Pictures Entertainment

προβολές 4 964 162

Everything Wrong With Escape Room In 17 Minutes Or Less

16:50

Laying in a Box of Snakes | Overtime 9 | Dude Perfect

24:05

Laying in a Box of Snakes | Overtime 9 | Dude Perfect

Dude Perfect

προβολές 8 062 144

Céline Dion Carpool Karaoke

14:13

Céline Dion Carpool Karaoke

The Late Late Show with James Corden

προβολές 6 705 995

BTS Performs "Boy with Luv" - The Voice Live Finale 2019

4:01

Stranger Things 3 | Summer in Hawkins | Netflix

1:46

Stranger Things 3 | Summer in Hawkins | Netflix

Netflix

προβολές 3 605 234

The Huawei Ban: Explained!

10:55

The Huawei Ban: Explained!

Marques Brownlee

προβολές 1 997 411

Filming Inside a Slow Motion Vortex - The Slow Mo Guys

13:49

Filming Inside a Slow Motion Vortex - The Slow Mo Guys

The Slow Mo Guys

προβολές 784 868

4 Levels of Omelets: Amateur to Food Scientist | Epicurious

11:48

Every Girl's Purse | Anwar Jibawi

4:43

Every Girl's Purse | Anwar Jibawi

Anwar Jibawi

προβολές 950 436

Binging with Babish: The Good Place

8:51

Binging with Babish: The Good Place

Binging with Babish

προβολές 1 261 412

DOWNTON ABBEY - Official Trailer [HD] - In Theaters September 20

2:25

Building a $58 Million NYC Apartment

7:19

Building a $58 Million NYC Apartment

CaseyNeistat

προβολές 2 038 960

Ups & Downs From WWE RAW (May 20)

17:18

Ups & Downs From WWE RAW (May 20)

WhatCulture Wrestling

προβολές 228 699

old town road, but played on my synth

2:02

old town road, but played on my synth

SethEverman

προβολές 4 630 599

Black Metal Beauty Makeover - 10 Minute Power Hour

10:41

Black Metal Beauty Makeover - 10 Minute Power Hour

GameGrumps

προβολές 565 540

Death Investigations: Last Week Tonight with John Oliver (HBO)

22:21

Jimmy Kimmel on Game of Thrones Finale

4:15

Jimmy Kimmel on Game of Thrones Finale

Jimmy Kimmel Live

προβολές 1 935 235

EVERY ZODIAC SIGN EVER

8:07

EVERY ZODIAC SIGN EVER

Smosh

προβολές 1 613 308

Game of Thrones: Series Finale - Review

13:44

Game of Thrones: Series Finale - Review

Jeremy Jahns

προβολές 671 130

If You Say WOW, You LOSE! (HARDEST) Ft. Christian Delgrosso

14:13

THE NEW WORLD'S MOST FULL COVERAGE FOUNDATION?? | NikkieTutorials

22:52

Vans Are Freakin’ Sick and You Know It! | WheelHouse

11:52

The Queen visits the Duchess of Cambridge’s garden at the Chelsea Flower Show

4:51

GOT7 "ECLIPSE" M/V

3:47

GOT7 "ECLIPSE" M/V

jypentertainment

προβολές 16 196 499

Westworld III - HBO 2020

1:41

Westworld III - HBO 2020

HBO

προβολές 2 819 789

STRANGERS ROAST THE SIDEMEN

32:09

STRANGERS ROAST THE SIDEMEN

Sidemen

προβολές 3 717 066

'American Idol' winner Laine Hardy relives final moment l GMA

4:24

'American Idol' winner Laine Hardy relives final moment l GMA

Good Morning America

προβολές 299 798

Vengeful Cats - Rooster Teeth Animated Adventures

2:28

Vengeful Cats - Rooster Teeth Animated Adventures

Rooster Teeth

προβολές 456 760

Game of Thrones Season 8 Episode 6 Reaction & First Impressions

14:16

Game of Thrones | The Cast Signs Off (HBO)

1:06

Game of Thrones | The Cast Signs Off (HBO)

GameofThrones

προβολές 4 010 563

Game of Thrones Season 8 Episode 6 Review and Breakdown

11:21

A Journey Through Time - SNL

6:17

A Journey Through Time - SNL

Saturday Night Live

προβολές 1 770 566

My Video Went Viral. Here's Why

23:43

My Video Went Viral. Here's Why

Veritasium

προβολές 1 777 713

CallMeKevin's Draw My Life

19:23

CallMeKevin's Draw My Life

Call Me Kevin

προβολές 689 009

SAYING YES TO A CRAZY INSTAGRAM DM (Flew to INDIA!!)

14:35

DanTDM Presents 'The Contest' (Official Trailer)

1:44

YouTube's copyright system is broken

7:53

YouTube's copyright system is broken

Mumbo Jumbo

προβολές 850 475

iOS 13 Changes Everything! 25 Confirmed Features!

10:12

iOS 13 Changes Everything! 25 Confirmed Features!

EverythingApplePro

προβολές 1 524 028

Apple just got REKT by… themselves - Powerbeats Pro Review

9:44

The Prince Family - Now We Up (Official Music Video)

2:59

The Prince Family - Now We Up (Official Music Video)

THE PRINCE FAMILY

προβολές 1 961 954

10 Things Not To Do In The Movies Theater Part 2

8:48

10 Things Not To Do In The Movies Theater Part 2

Guava Juice

προβολές 1 356 854

GUESS THAT 2019 MOVIE TRAILER IN 1 SECOND CHALLENGE

11:54

World's LARGEST JELLO POOL- Can you swim in Jello?

11:36

World's LARGEST JELLO POOL- Can you swim in Jello?

Mark Rober

προβολές 13 367 588

I Re-Created A Squishy | Squishies in Real Life

14:22

I Re-Created A Squishy | Squishies in Real Life

Moriah Elizabeth

προβολές 2 467 824

First to Guess the Password Wins - FaZe Clan

14:11

First to Guess the Password Wins - FaZe Clan

FaZe Clan

προβολές 1 786 882

Minecraft Earth: Official Reveal Trailer

1:28

Minecraft Earth: Official Reveal Trailer

Xbox

προβολές 3 670 852

We Are Not The Same Person

9:26

We Are Not The Same Person

Danny Gonzalez

προβολές 1 168 404

Logic - Confessions of a Dangerous Mind ALBUM REVIEW

10:35

Logic - Confessions of a Dangerous Mind ALBUM REVIEW

theneedledrop

προβολές 602 551

The Pillowcase of Terror | Math Magic

10:15

The Pillowcase of Terror | Math Magic

D!NG

προβολές 638 138

Blind Chicken Finger Taste Test

12:07

Blind Chicken Finger Taste Test

Good Mythical Morning

προβολές 2 721 597