No video

Noizy ft. Varrosi - Meksikane (Official Video HD)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 4 μήνες

  thisisnoizythisisnoizy

  διάρκεια: 3:16

  Music: BledBeats
  Lyrics: Noizy & Varrosi
  Video by AtlazFilms
  Available on:
  www.deezer.com/us/album/75001182
  open.spotify.com/album/0AFjsER6Hs668NDjIQKGPA
  itunes.apple.com/us/album/meksikane-feat-varrosi-single/1438321216?ls=1
  Chorus:
  Femna byth e Madhe Mexicane
  Tu Pi puro cubana origjinale
  Hargjojna me grupin se kena pare
  Hennessy-ja shum sweet tap fare
  Varrosi: rap
  O goca o goca a jeni per party
  Doni me shku ke noizy hajde se ju co lali
  Hennessy-ja e amel edhe super esht bari
  Kercejm aty bregu pamja esht me te ik zari
  Yea yea yea Do bojm cat dum ne
  Noizy esht tu ardh mos mbo me bo be
  Po deri sa te vi ai ma mir po ja nisim ne
  Zemra hypi siper tha Po di me e the
  U zee me u zee man living si Zini
  Dridhi ti dridhi se une u bona dizzy
  pini ju pini sw ma boni ma eassy
  Splifi mas splifi tu qit tym si kur chimney
  U sa rahat vec me pjeshka
  bytha si kurrizi si ka breshka
  Kjo esht ajo jeta si une desha
  Noizy tu mkerku se une e rrejta
  Chorus:
  Femna byth e Madhe Mexicane
  Tu Pi puro cubana origjinale
  Hargjojna me grupin se kena pare
  Noizy:rap
  Ca bone mo bosi a e pa kush varrosin,
  Mtha kam 1 party edhe ka femna Per noizyn,
  Duket meksikane po mduket se asht shkodrane,
  Por mduket se sjam I sigurt se dialektin pejane,
  Se di cdo ndodhi brenda ksaj nate/dite,
  Po jua them dhe 1 sekret kush ta gjej le tshkoj ta marri,
  E kam 1 shok qe un thrras varri,
  Dhe mrom ndark fitoj bast me rrealin,
  I thash mduhen ca kele ti jap per kok te lalit,
  Dhe msolli deri ktu me tha Hajde press te party,
  Huh - mduket se Ma boni skemen,
  Sepse varrin nuk e shoh dhe un kam ngel ketu mes skenes,
  Le qe skam henesi Por nuk kam as terezi,
  Zdi as si me shku shpi - mtrego mu ti,
  Hajde kush po fut 1 bast 1 milion Stakoj 600 I Kom aty 400 mi sjellin shokt, jam nana
  Chorus:
  Femna byth e Madhe Mexicane
  Tu Pi puro cubana origjinale
  Hargjojna me grupin se kena pare
  End:
  Jena tok se bashku dit e nat,
  Na Po dredhim e dredhim Krejt oa afat,
  Du me kallxu dicka nga jeta bene tash,
  Se sonte Po mkujtohen plot sene,

  meksikane noizy  varrosi noizy  varrosi meksikane  

FrankieDev
FrankieDev

Checkout my channel and hit the subscribe button

Πριν 2 ημέρες
roland perkola
roland perkola

otr

Πριν 3 ημέρες
Alesjo Latifaj
Alesjo Latifaj

Zini KiNG deri në FUND🤴

Πριν 3 ημέρες
ERION VOCA
ERION VOCA

Qen je varros fero nato

Πριν 4 ημέρες
Ruhide Mustafi
Ruhide Mustafi

Lyrics/Teksti Chorus:  Femna byth e Madhe Mexicane  Tu Pi puro cubana origjinale  Hargjojna me grupin se kena pare  Hennessy-ja shum sweet tap fare  Varrosi: rap  O goca o goca a jeni per party  Doni me shku ke noizy hajde se ju co lali  Hennessy-ja e amel edhe super esht bari  Kercejm aty bregu pamja esht me te ik zari  Yea yea yea Do bojm cat dum ne  Noizy esht tu ardh mos mbo me bo be  Po deri sa te vi ai ma mir po ja nisim ne  Zemra hypi siper tha Po di me e the  U zee me u zee man living si Zini  Dridhi ti dridhi se une u bona dizzy  pini ju pini sw ma boni ma eassy  Splifi mas splifi tu qit tym si kur chimney  U sa rahat vec me pjeshka  bytha si kurrizi si ka breshka  Kjo esht ajo jeta si une desha  Noizy tu mkerku se une e rrejta  Chorus:  Femna byth e Madhe Mexicane  Tu Pi puro cubana origjinale  Hargjojna me grupin se kena pare  Hennessy-ja shum sweet tap fare  Noizy:rap  Ca bone mo bosi e pa kush varrosin,  se mtha kam 1 party edhe ka femna Per noizyn,  Duket meksikane po mduket se asht shkodrane,  Por mduket nuk sjam I sigurt se dialektin pejane,  Se di cdo ndodhi brenda ksaj dite ksaj nate,  Po jua them dhe 1 sekret kush ta gjej le tshkoj ta marri,  E kam 1 shok qe un thrras varri,  Dhe mrom ndark fitoj bast me rrealin,  I thash mduhen ca kele ti jap per kok te lalit,  Dhe msolli deri ktu me tha Hajde press te party,  Huh - mduket se Ma boni skemen,  Sepse varrin nuk e shoh dhe un kam ngel ketu mes skenes,  Le qe skam henesi Por nuk kam as terezi,  Zdi as si me shku shpi - mtrego mu ti,  Hajde kush po fut 1 bast 1 milion i Stakoj 600 I Kom aty 400 mi sjellin shokt, jam nana  Chorus:  Femna byth e Madhe Mexicane  Tu Pi puro cubana origjinale  Hargjojna me grupin se kena pare  Hennessy-ja shum sweet tap fare  End:  Jena tok se bashku dit e nat,  Na Po dredhim e dredhim Krejt pa afat,  Du me kallxu dicka nga jeta jene tash,  Se sonte Po mkujtohen plot sene, (x2)  Jena tok se bashku dit e nat.. Lyrics submited by Istgenti

Πριν 5 ημέρες
EXM_Double
EXM_Double

Porcoddio

Πριν 5 ημέρες
Ylli Selimi
Ylli Selimi

Otr grupi ma i mire ne bote

Πριν 7 ημέρες
Veri Haka
Veri Haka

Me shum kenga varrosi

Πριν 10 ημέρες
lefter dushku
lefter dushku

👌👌👌👌👌👌👌👌

Πριν 10 ημέρες
Rustem Fana
Rustem Fana

muzika

Πριν 11 ημέρες
Abi Vula
Abi Vula

😘😘😘😘

Πριν 13 ημέρες
Armand Shabanaj
Armand Shabanaj

https://youtu.be/Pxl9ZE_UhJQ midis tirone

Πριν 14 ημέρες
Halid Shabani
Halid Shabani

femra bytht e madhe meksikane tu pi puro cubana origjile hargjojna me grupi se kena pare

Πριν 14 ημέρες
roland perkola
roland perkola

otr

Πριν 15 ημέρες
Klea Turku
Klea Turku

Noizy 😘😘😘💘💘❤❤💖💖💖💕💕💕💕💕my king❤❤❤❤❤❤💖💖💕💕💕💘💘

Πριν 15 ημέρες
iam alondra
iam alondra

I dont know the lyric but VIVA MEXICO 🇲🇽

Πριν 17 ημέρες
Klea SINA
Klea SINA

Je je je do bejm ca dum ne Noizy asht tu ardh mos en bon me te ba be Po dersa t'vin ai ma mir po ja nisim ne

Πριν 19 ημέρες
Resiano Frisku Duka
Resiano Frisku Duka

so if you want me to

Πριν 18 ημέρες
Klea SINA
Klea SINA

Trego mu ti Hajde kush po fut ni bast 1 milion ti startoj 6 000 mije i kam aty 400 sjellin shokt Jam nana

Πριν 19 ημέρες
Ronaldo The Best
Ronaldo The Best

Nimiljon i stakoj gjshtqinmij i kam aty katerqin mi sjellin shokt jam nana! Ec aty nojzi

Πριν 22 ημέρες
- -
- -

Femnat nuk duhet te jene shume te trasha se ju mytin

Πριν 22 ημέρες
arbri bardhi
arbri bardhi

jam nana... mtrg mu tii ✌🏿

Πριν 23 ημέρες
alesio brahaj
alesio brahaj

Motrat ne pidh jau cifsha familjen ngoj

Πριν 25 ημέρες
Hdhhf Hdhhhf
Hdhhf Hdhhhf

Ti je me i miri.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 25 ημέρες
Resiano Frisku Duka
Resiano Frisku Duka

not sure how long

Πριν 19 ημέρες
DEADPOOL BOY
DEADPOOL BOY

edhe snik eshet atu

Πριν 27 ημέρες
Vali Jakupi
Vali Jakupi

Like OTR

Πριν 28 ημέρες
Sela Islam
Sela Islam

Respekte nga DIBRA noizy😉😍😍🔥🔥

Πριν μήνα
Samsung Samsung
Samsung Samsung

Super 👍👍👍👍👍👍

Πριν μήνα
Adelina stojanovska Adelina
Adelina stojanovska Adelina

Ergysi me femna

Πριν μήνα
Adelina stojanovska Adelina
Adelina stojanovska Adelina

Qa je ni tu bo

Πριν μήνα
Adelina stojanovska Adelina
Adelina stojanovska Adelina

Ergis me femna

Πριν μήνα
Adelina stojanovska Adelina
Adelina stojanovska Adelina

Ergys otr me femra

Πριν μήνα
fortnite 9
fortnite 9

Super

Πριν μήνα
Vali Jakupi
Vali Jakupi

Noyzi e meriton 1 kup si reperi me i mire ne shqiperi 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Πριν μήνα
Kristian Balani
Kristian Balani

meksikane apo shkodrane

Πριν μήνα
Halid Shabani
Halid Shabani

femna bytht e madhe meksikane tu pi puro cubana origjinale harxhojna me grupin se kena pare

Πριν μήνα
Nguyen Ch
Nguyen Ch

hola bonito video viva albania

Πριν μήνα
Anxhela Leka
Anxhela Leka

Ska si noizy pz krejt t mirat i ka

Πριν μήνα
ilir Karafili
ilir Karafili

Po bere like ishala te beheni te pasur edhe milionera edhe BOSSA!

Πριν μήνα
seventy seven 77
seventy seven 77

stà á dà i nummerí😃¿

Πριν μήνα
Manushaqe Shehi
Manushaqe Shehi

Femra seksi

Πριν μήνα
- -
- -

kom terezi skom terexi

Πριν μήνα
Adem Cema
Adem Cema

O Noyz ti je ma I miri nga tegjith dhe je king

Πριν μήνα
Ariola Dylia
Ariola Dylia

Super fare

Πριν μήνα
klaudio gjyzeli
klaudio gjyzeli

Kta ne video jan gocat e protestes n'Tiron lale?

Πριν μήνα
YASS ROCMA
YASS ROCMA

Qui attend le son avec LACRIM🥇👑

Πριν μήνα
YASS ROCMA
YASS ROCMA

The king of rap👑 RESPECT from FRANCE 🇫🇷

Πριν μήνα
iva ivana
iva ivana

Bravooo grupi super kang

Πριν μήνα
Dajana vasili
Dajana vasili

O sa rahat veq me pjeshka por un do e them o sa rahat veq me noizyn e Adhuroj kyt njeri thjesht te adhuroj noizy bomb hit kjo keng varrosi dhe ti je bish fare si kentar por noizy eshte mbreti nuk e krahasoj me as kend 👌👌👌👌👌👌👌👌👑👑👑👑👑

Πριν μήνα
Danjela Ladi
Danjela Ladi

Moziku

Πριν μήνα
Danjela Ladi
Danjela Ladi

Moziku

Πριν μήνα
Ledi Rrushi
Ledi Rrushi

Super vare

Πριν μήνα
Φανούρης Ραϊσης
Φανούρης Ραϊσης

snik xD

Πριν 2 μήνες
valmir kmn
valmir kmn

#duda

Πριν 2 μήνες
Isuf Kodra
Isuf Kodra

bravo onjisho

Πριν 2 μήνες
Isuf Kodra
Isuf Kodra

bravo onjisho

Πριν 2 μήνες
Isuf Kodra
Isuf Kodra

bravo onjisho

Πριν 2 μήνες
Isuf Kodra
Isuf Kodra

stavo nojzi

Πριν 2 μήνες
Isuf Kodra
Isuf Kodra

stavo nojzi

Πριν 2 μήνες
Envi envi Demiri
Envi envi Demiri

Noizy mbret 👍🏻👍🏻👍🏻🤟🏻

Πριν 2 μήνες
olgert lamaj
olgert lamaj

Varrrrrrosi nojzi do vini te na takoni nebvlor andresa,Uji i ftot

Πριν 2 μήνες
Rina Mariana
Rina Mariana

Me i miri

Πριν 2 μήνες
Uljano Buci
Uljano Buci

jam nana

Πριν 2 μήνες
Uljano Buci
Uljano Buci

o nojzi a na bo nje kenge

Πριν 2 μήνες
BLENDI GAMING TV
BLENDI GAMING TV

Oooooouuuuuuuuttttttttiiiiaaaaaa kkkkkkkkkoooooommmmmmmm.m nnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiii ppppppppppppëëëëëëërrrrrrrrttttttttaaaaaaaa

Πριν 2 μήνες
xristos antvnakos
xristos antvnakos

snik

Πριν 2 μήνες
Aris Streftaris
Aris Streftaris

SNIKAROS☝☝💎💎💎

Πριν 2 μήνες
Irgkes XD
Irgkes XD

Jepi varri dhe noyzi edhe meksikanja

Πριν 2 μήνες
Saranda Metoq
Saranda Metoq

Jam nana : jena shoke se bashku

Πριν 2 μήνες
1 Dilaveri
1 Dilaveri

Don phenom twerk copyy

Πριν 2 μήνες
Noizy Ø.Ť.Ř
Noizy Ø.Ť.Ř

Kush eshte fansi i noziy te beje like

Πριν 2 μήνες
Endrit Gjonce
Endrit Gjonce

Superrrrrr

Πριν 2 μήνες
ELENA Toys and Fun
ELENA Toys and Fun

varrosi i dopt je shum. sje per rap my g.

Πριν 2 μήνες
Flori Vata
Flori Vata

o nish

Πριν 2 μήνες
SHQIPGaming
SHQIPGaming

Ca bone mo bosi a e pa kush varrosin, Mtha kam 1 party edhe ka femna Per noizyn, Duket meksikane po mduket se asht shkodrane, Por mduket se sjam I sigurt se dialektin pejane, Se di cdo ndodhi brenda ksaj nate/dite, Po jua them dhe 1 sekret kush ta gjej le tshkoj ta marri, E kam 1 shok qe un thrras varri, Dhe mrom ndark fitoj bast me rrealin, I thash mduhen ca kele ti jap per kok te lalit, Dhe msolli deri ktu me tha Hajde press te party, Huh - mduket se Ma boni skemen, Sepse varrin nuk e shoh dhe un kam ngel ketu mes skenes, Le qe skam henesi Por nuk kam as terezi, Zdi as si me shku shpi - mtrego mu ti, Hajde kush po fut 1 bast 1 milion Stakoj 600 I Kom aty 400 mi sjellin shokt, jam nana

Πριν 2 μήνες
Raquel Gonzalez
Raquel Gonzalez

Greetings from Mexico 😃

Πριν 2 μήνες
London UK
London UK

Kush jan qeto 2 modele bre ?? 😅😅

Πριν 2 μήνες
Leonardo Koni
Leonardo Koni

noizy urime eshte sum mire e kam pa 1.000 here bravooooooo

Πριν 2 μήνες
Artur Meli
Artur Meli

Si noizy ska krejt kangt i super

Πριν 2 μήνες
Genti Hyka
Genti Hyka

te lumt noizy te lumt varros 😍😍😍

Πριν 2 μήνες
Ciljeta Gavoci
Ciljeta Gavoci

Cfar paresh ju mor barbana qe sdini cesht zemra as femra ju jeni thjesht millosha e as kengtar sjeni cenergji kan milloshat milloshat vec lek skan as bosa sjan

Πριν 2 μήνες
Secret Albania
Secret Albania

@secret.albania

Πριν 2 μήνες
Geralda Cepele
Geralda Cepele

Je yll te dua shum noizy te puth fort fier 💋💋💋💋💋💜💜💜

Πριν 2 μήνες
Medin Isufi
Medin Isufi

🇵🇬

Πριν 2 μήνες
nesti sefa
nesti sefa

vk

Πριν 2 μήνες
Klodis TV
Klodis TV

Nojzy ti je mbriti i rrepit

Πριν 2 μήνες
ALBKING
ALBKING

Mozzik - DISS NOIZY ( Ghetto ) !!! https://www.youtube.com/watch?v=iWJ6rXcGsds

Πριν 2 μήνες
Ciljeta Gavoci
Ciljeta Gavoci

Cfar paresh kan kto barbona po kto as shqip sdi po cpara vec barbuj bari rrugicash tirane se tjeter vari lesht

Πριν 2 μήνες
Rimela Prendi
Rimela Prendi

👑👏

Πριν 2 μήνες
Enia Balla
Enia Balla

Hajte kush po fut nje bast 100 milion i stakoj 600 mij i kam aty 400 mi sjellin shokt Jam Nana😉👌

Πριν 2 μήνες
Petros Elezi
Petros Elezi

good

Πριν 2 μήνες
hasrir rexhepi
hasrir rexhepi

Show this to my dog Now he want a girl friend mexican

Πριν 2 μήνες
Dena Oldi
Dena Oldi

nojzi je mi I mir ne te terbite 😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Πριν 2 μήνες
Klementina Meta
Klementina Meta

Bravo noizy je yll

Πριν 2 μήνες
Leo Krra
Leo Krra

Snik po ky bq grek cne ktu🤣🤣🤣🤣

Πριν 2 μήνες
dionis cepele
dionis cepele

Super noizy varrosi

Πριν 2 μήνες
dionis cepele
dionis cepele

O goca o goca a jeni per parti doni me shku ke noizy hajde se ju con lali

Πριν 2 μήνες
CHRISgamingTV
CHRISgamingTV

ajde ni kenge me snik ελα ενα τραγουδι noizy και σνικ +1

Πριν 2 μήνες
nina Beka
nina Beka

Noizyyy🥰🥰🥰 kingg❤️❤️ lovee you🥰🥰🥰

Πριν 2 μήνες
Sonikaja Sonikaja
Sonikaja Sonikaja

O zmre

Πριν 2 μήνες
Enkelidat Braci
Enkelidat Braci

Super

Πριν 2 μήνες
ARIS TOLA
ARIS TOLA

Bravo nojzi je njesh

Πριν 2 μήνες

Επόμενο

Nintendo Direct 2.13.2019

36:46

Nintendo Direct 2.13.2019

Nintendo

προβολές 2 165 005

St. Valentine's Day Massacre (1929)

5:59

St. Valentine's Day Massacre (1929)

Simple History

προβολές 690 535

Conviction - An Anthem Trailer From Neill Blomkamp

3:46

Conviction - An Anthem Trailer From Neill Blomkamp

Oats Studios

προβολές 2 137 061

I Surprised PrestonPlayz on Valentines Day with...

13:56

I Surprised PrestonPlayz on Valentines Day with...

BriannaPlayz

προβολές 1 468 418

My Blockbuster Video Stories

7:28

My Blockbuster Video Stories

sWooZie

προβολές 1 626 905

Locked out of my House

8:43

Locked out of my House

Jaiden Animations

προβολές 4 482 348

Ken Jeong Performs a Physical While Eating Spicy Wings | Hot Ones

26:51

Dont Laugh Dont Lose Challenge Episode 001

11:28

Dont Laugh Dont Lose Challenge Episode 001

PewDiePie

προβολές 6 151 923

Casanova Reflects On 6ix9ine Drama, Visiting Africa, New EP + Staying Out Of Trouble

34:30