No video

Noizy - Ju njoh mir (Prod. by A-Boom)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 2 χρόνια

  thisisnoizythisisnoizy

  διάρκεια: 2:35

  Facebook: facebook.com/Noizy.Real/
  Instagram: instagram.com/noizy/
  iTunes: itunes.apple.com/us/album/ju-njoh-mire/id1119622761?i=1119622970
  Spotify: open.spotify.com/track/594Yy5TzJ4wD3NjXJBBHl3
  Deezer: www.deezer.com/album/12948490
  Lyrics:
  Ju njoh mir
  Ju e dini se ju njoh Mir,
  Ata filmat e juja kishe pi* none?
  e dini se ju njoh mir 😉
  Jeni krejt njejt shqipe jeni krejt njejt,
  Erdha me ju zgju se jeni kon fjet,
  Por dije se nuk o leht,
  Se zini ktu dhe ktu ka me kon nxet,
  Plot zerro ju shumzoj me plot zerro,
  Vec meno ca kam Bo nuk esht kurgjo,
  Zdu ndihm as nuk du bashkpunim,
  Vec mduhet 1 beat qe ta kthej n'super hit,
  Ku jan hup krejt rreperat me bole,
  Prej rrepit u bon popullore,
  Komercial komercial komercial,
  Pervec nesh kallxom kush esht real?
  Ju njoh mir
  Ju e dini se ju njoh Mir,
  Ata lajkat e juja kishe pi* none?
  Ju e dini se ju njoh mir 😉
  So problem - sekreti I jone do te ngelet mes nesh,
  Se Jeni krejt femna dhe boni si tkeq,
  Keni rrena vec rrena plasa tu kesh,
  Kur ta boj me sy so problem rri i qet,

  Msova si tbohem ma I miri prej krejtve
  Harrova me msu se qysh mu nal,
  A ndoshta se un kam per ca me fol?
  E kta tjert u shterun when I came around,

  Ka Plot talenta nga goja pa vepra,
  Plot rrena t'shkrujt naper letraa,
  Plot bukurosha i zu lemza,
  - dul e verteta.
  Kallxom dicka qe ska tboj me party,
  Kallxom dicka qe ska tboj per femna,
  Kallxom dicka nga jeta jote,
  Jeta jote esht e mushme me rrena,

  Bota juj per muzik esht e vogel,
  Ju boni rrep ca shifni n'onderr,
  Dhe krejt ata qe ju besojn ju?
  Kapaciteti tyne - esht shum i lodhun
  Ju njoh Mir
  Ju e din se ju njoh Mir,
  Me selicin rreper jam taku diqysh dhe ju e dini shum mir,

  njoh mir  noizy  noizy njoh mir  Enca ft. Noizy - Bow Down  

_EL PRINCIPE_ MiLiTo
_EL PRINCIPE_ MiLiTo

2019🇦🇱

Πριν 3 ημέρες
Igli Mija
Igli Mija

Gold ag

Πριν 3 ημέρες
video con gli albanesi
video con gli albanesi

Po cia musik osht kjo? Varikari

Πριν 5 ημέρες
Ardit Bega
Ardit Bega

2019?

Πριν 7 ημέρες
Ledian Shkembi
Ledian Shkembi

Tqifsha robt sikerin

Πριν 12 ημέρες
Princess Elma
Princess Elma

Noizy esht mbreti i rrepitt...lyyyyy😍😍 like nqs mendoni se noizy esht mbreti i rrepit

Πριν 16 ημέρες
Albania Kosova
Albania Kosova

A guxon me ba diss Unikkatil

Πριν 17 ημέρες
Erjon Mala
Erjon Mala

Ni qesi kongtari na vynn

Πριν 20 ημέρες
Rigel Ramo
Rigel Ramo

Otr %%%%%%%%

Πριν 29 ημέρες
Jacqui Miller
Jacqui Miller

Ku jan krejt rreperat me bole prej rrepit u bot popullore

Πριν μήνα
pipthatt official
pipthatt official

Nese noyzi esht rreper un jam astronaut 😂💩

Πριν μήνα
Lea Mico
Lea Mico

Kush flet. Kenget e tij tashi vec per femna e lek flasin. Dhe sesht tu bo mo naj rep. Vec popullore ai. Ai sia ka iden repit. Ik mso njeher pstj hajd kthehu nga londra ktu. T qe i mir tamam qndronte aty ku qe. Po ik se na i shpife

Πριν μήνα
Αντωνης Κατσουλης
Αντωνης Κατσουλης

Number one 😍😍

Πριν μήνα
mateo memeti
mateo memeti

Ju njoh mir Ju e dini se ju njoh Mir, Ata filmat e juja kishe pi* none? e dini se ju njoh mir 😉 Jeni krejt njejt shqipe jeni krejt njejt, Erdha me ju zgju se jeni kon fjet, Por dije se nuk o leht, Se zini ktu dhe ktu ka me kon nxet, Plot zerro ju shumzoj me plot zerro, Vec meno ca kam Bo nuk esht kurgjo, Zdu ndihm as nuk du bashkpunim, Vec mduhet 1 beat qe ta kthej n'super hit, Ku jan hup krejt rreperat me bole, Prej rrepit u bon popullore, Komercial komercial komercial, Pervec nesh kallxom kush esht real? Ju njoh mir Ju e dini se ju njoh Mir, Ata lajkat e juja kishe pi* none? Ju e dini se ju njoh mir 😉 So problem - sekreti I jone do te ngelet mes nesh, Se Jeni krejt femna dhe boni si tkeq, Keni rrena vec rrena plasa tu kesh, Kur ta boj me sy so problem rri i qet, Msova si tbohem ma I miri prej krejtve Harrova me msu se qysh mu nal, A ndoshta se un kam per ca me fol? E kta tjert u shterun when I came around, Ka Plot talenta nga goja pa vepra, Plot rrena t'shkrujt naper letraa, Plot bukurosha i zu lemza, - dul e verteta. Kallxom dicka qe ska tboj me party, Kallxom dicka qe ska tboj per femna, Kallxom dicka nga jeta jote, Jeta jote esht e mushme me rrena, Bota juj per muzik esht e vogel, Ju boni rrep ca shifni n'onderr, Dhe krejt ata qe ju besojn ju? Kapaciteti tyne - esht shum i lodhun Ju njoh Mir Ju e din se ju njoh Mir, Me selicin rreper jam taku diqysh dhe ju e dini shum mir,

Πριν μήνα
Rrezart Veseli
Rrezart Veseli

otr king

Πριν μήνα
TEAM DARDI FANS
TEAM DARDI FANS

2018 gati 2019 ngohet hale

Πριν μήνα
XHELAL ADEMI
XHELAL ADEMI

Reperi ma I mir prej kjtve dihet kush asht noyzi

Πριν 2 μήνες
XHELAL ADEMI
XHELAL ADEMI

U mesovaa si te bona ma I miri pi kjtve

Πριν 2 μήνες
HOXHA Queriba
HOXHA Queriba

Love

Πριν 2 μήνες
elston muca
elston muca

https://www.youtube.com/channel/UCdtGngs38XEi0IU6NzXU2ww/videos?view=0&sort=da&view_as=subscriber&flow=grid

Πριν 3 μήνες
bluey eyes
bluey eyes

😍😍😍😍😍🤤🤤🤤🤤🤤🤤💪🏼

Πριν 3 μήνες
Elvis Cerriku
Elvis Cerriku

Music #noizyotrlife

Πριν 3 μήνες
Erjon Tatgjonaj
Erjon Tatgjonaj

ja kalon per dy minuta

Πριν 4 μήνες
Lavda Lavda
Lavda Lavda

Ta Boj Repin Popullore #GoldAG Ma i Forti

Πριν 4 μήνες
Krasstimi Hiphop
Krasstimi Hiphop

ti krejt munesh mi pas amo rapin eki kot 😃😅😅😅😅

Πριν 4 μήνες
Goca Shqipetare
Goca Shqipetare

Super kenge my G.#junjohmire

Πριν 4 μήνες
BB4LT
BB4LT

Stresi ti qi ropt

Πριν 4 μήνες
CR7 CR7
CR7 CR7

Gold ag eshte shume djalosh, por per rap e ka gabu profesionin

Πριν 4 μήνες
dimitrios aslanidis
dimitrios aslanidis

Te jemi krenar per noizy rrespekt

Πριν 4 μήνες
Valdete Uflla
Valdete Uflla

GOLD AG - PA HILE

Πριν 5 μήνες
Kleis Elezi
Kleis Elezi

Love you king❤❤❤👑👑😚😭😭😭💎🌍🌍🌍🌍🌍🌍💋❤

Πριν 5 μήνες
Ildo Alessandri
Ildo Alessandri

Syte e ulem smund ti kuptoj njeri noizy vetem ato qe i kane .

Πριν 5 μήνες
KEKE
KEKE

Rreperat me bole i njeh mir ti buzpidh. E mban mend kengen “hashash me thas” ? Rrespekte per G-Up Ti je kurva qe komercializmin e bone bajat. Kshuqe shko drridh belin e mo na fol per prralla. Rrespekt G-Up the only real rapper here.

Πριν 6 μήνες
vip launch
vip launch

ju njoh mir ju njoh mir

Πριν 6 μήνες
Luis Veliu
Luis Veliu

Shum e bukur

Πριν 6 μήνες
A BOSS W SUPREME
A BOSS W SUPREME

KING ZIN KING MANY

Πριν 6 μήνες
Ergi Muca
Ergi Muca

2018 GUSHT HALA NIHET.🔥

Πριν 6 μήνες
Redian miraka
Redian miraka

5

Πριν 6 μήνες
Big 2.E.E
Big 2.E.E

ku ke me 2 ftyrsh se goldin e ma besprem ai tradhtar shokon e bohet shok me armiqt e vllazneve qe e kan perkrah ter jeten ai ka tradhtu noizyn e duden ka tradhtu OTR e GG

Πριν 6 μήνες
marcedes benz
marcedes benz

ferofera alles baba

Πριν 7 μήνες
Marjo Xhepaxhiu
Marjo Xhepaxhiu

OTR

Πριν 7 μήνες
andis Imeri
andis Imeri

noizy king je lej let folin tjert ti vazhdo kendo

Πριν 7 μήνες
Elton Blakaj
Elton Blakaj

E hënë E martë E mërkurë E enjte E Noizyt E shtunë E dielle

Πριν 7 μήνες
Artistët Shqipetare
Artistët Shqipetare

Mir ja bane Gold Agut!!!!

Πριν 7 μήνες
Elton Blakaj
Elton Blakaj

LIT akoma

Πριν 7 μήνες
Zin Zin O.T.R
Zin Zin O.T.R

Shkelqej aq shume sikur kam naj shkelqim👑❤

Πριν 7 μήνες
Vp-Snax G4SHI
Vp-Snax G4SHI

Min 33.diss gold ag

Πριν 8 μήνες
Kristian Simoni
Kristian Simoni

👑🎧

Πριν 8 μήνες
MART!N!
MART!N!

Une si Knoj Vetures,Automobilit,e as Makines,se une heci nkam e stutna kush um vjen mas shpine.... “GOLD AG”👑

Πριν 8 μήνες
Mallzim Rakipi
Mallzim Rakipi

I shkreti ka ra ne kundershtime me veten. Te gjith te njohin se je pussy qe i len shoket ne balte.

Πριν 8 μήνες
Lamii YT
Lamii YT

Hala 2018 ngohet fmiaqi #PaHile

Πριν 8 μήνες
Klejvis Korbi
Klejvis Korbi

Me goldin ske tkrahasum 😉

Πριν 8 μήνες
slime slime
slime slime

fero osh njesh gegge gegeg

Πριν 8 μήνες
Endrit Bytyqi
Endrit Bytyqi

o buzpidh

Πριν 9 μήνες
thisisnoizy otr
thisisnoizy otr

o kokpidh

Πριν 7 μήνες
Endrit Bytyqi
Endrit Bytyqi

goldi ta qift at nan

Πριν 9 μήνες
Nivi Keta
Nivi Keta

Ee otr for life

Πριν 9 μήνες
Emanuel Andrea
Emanuel Andrea

Bravo noizy

Πριν 9 μήνες
kong per dashuri
kong per dashuri

Gjigant i shqiperis

Πριν 9 μήνες
Olti Xharrahu
Olti Xharrahu

100%mbret

Πριν 9 μήνες
AM 23 35
AM 23 35

🔥🔥🔥

Πριν 9 μήνες
Jonida Spiros
Jonida Spiros

Noizy my king 👑👑👑👑👑❤❤❤💙💙💙💙💜💜💜💜💜💜❤💜💙💜💜💛💛💙💙💙💜💜💜💚💚💚❤❤❤❤💗💗💗💗💗💓💓💓💓💕💕💕💕💕💕💖💖💖💖💞💞💞💞💘💘💘💘💘💘💌💌💌💌💌💌💋💋💋💋💋💋💋💎💎💎💎💎💎🌟🌟🌟😘😘😘😘🌏🌏🌏🌏💝💝💝🎍🎍💣💣🍫🍫🍫💟💟💟

Πριν 10 μήνες
Timioffiziell Krasniqi
Timioffiziell Krasniqi

Edhe qikjo kong e noizy t shumm emire reperat me bole prej rap it u bo popullore 😂😂😂😂😂Respekt noizy

Πριν 10 μήνες
Ken Braha
Ken Braha

Ajshe Kush qenka komercial?!! Po ti qa e thu sot e harron neser Katili asht mbreti

Πριν 10 μήνες
Public Chanel
Public Chanel

gold ag

Πριν 10 μήνες
west aka
west aka

Ju njoh mire♥️♥️♥️

Πριν 11 μήνες
Eri Pirja
Eri Pirja

O Noizy fuck you Po kush je ti qe shan fansat kundershtar

Πριν 11 μήνες
Gjoshi Helena
Gjoshi Helena

Qesh me vete kur shihesh ne pasqyr😂

Πριν 11 μήνες
Liam Payne
Liam Payne

Me goldin jo ti po asnje tjeter nk matet

Πριν 11 μήνες
sociallive
sociallive

The best u r

Πριν 11 μήνες
Riad Krasniqi
Riad Krasniqi

???????

Πριν 11 μήνες
Riad Krasniqi
Riad Krasniqi

erdha me jezuzin se jeni man flejt

Πριν 11 μήνες
altin beqiri
altin beqiri

qa kari noizy po thu pi repit npoullore dili arianin te shohmi rodin ta qifsha

Πριν 11 μήνες
Talita Santana
Talita Santana

From 🇧🇷🇧🇷🇧🇷

Πριν 11 μήνες
Serggi Ano
Serggi Ano

Gold Ag ta futi ty noizy ropqir

Πριν 11 μήνες
meriton vata
meriton vata

O.T.R ME ZRMER

Πριν 11 μήνες
Renato Sakica
Renato Sakica

OTR FOREVER!!!

Πριν 11 μήνες
Oh no no
Oh no no

like kush e ngjon ne 2018

Πριν 11 μήνες
Kallamaku Shaqir
Kallamaku Shaqir

Hup se po ti qi krejt tradhtar fuck noizy

Πριν χρόνο
shqipLZ YT
shqipLZ YT

Min 0:34 diss gold ag fuck

Πριν χρόνο
milica djurovic
milica djurovic

😞 😢

Πριν χρόνο
ruffi ruffi
ruffi ruffi

prej rrepit u kthyn popullore😅

Πριν χρόνο
Ardian Sadiki
Ardian Sadiki

O nojzy te ka dal kamera ne pasqyre

Πριν χρόνο
dizzy_days
dizzy_days

hey, what language is this exactly? sorry for my ignorance and thanks!

Πριν χρόνο
Albanian Trap
Albanian Trap

Albanian

Πριν 8 μήνες
Musik Playlist
Musik Playlist

dizzy_days albanish

Πριν 11 μήνες
Domeniko Titini
Domeniko Titini

po noizy esht mbreti shqipetar dhe ka me ngel deri sa ai ty jape fund

Πριν χρόνο
Domeniko Titini
Domeniko Titini

po noizy esht mbreti shqipetar dhe ka me ngel deri sa ai ty jape fund

Πριν χρόνο
Said Krasniqi
Said Krasniqi

Nojzia tu qi familija

Πριν χρόνο
thisis eddi
thisis eddi

Bester albanischer raper ❤

Πριν χρόνο
ALBANIA GAMING TV
ALBANIA GAMING TV

A ka naj person qe e ngjon ne 2018 like komentit

Πριν χρόνο
Best FortNite Clips
Best FortNite Clips

OTR 👌👌

Πριν χρόνο
Edmond Krasniqi
Edmond Krasniqi

Per kret qe pe thuni qe goldi ja ka palu me diss noizy spo don me shti ma kajt goldin apet hera par qe ka kajt goldi osht kur i ka hup fam qe u prish me noizyn e noizyt po i dhimet goldi me merzit prap (NOIZY KING)🤙🤙🤙🤙👑👑👑

Πριν χρόνο
CuFA- -g
CuFA- -g

N'a ty ti qim kejt

Πριν χρόνο
alb gaming
alb gaming

O njesh ska kush me tu afru je maj miri

Πριν χρόνο
Riversalstudio
Riversalstudio

http://nimbleinity.com/83Zd

Πριν χρόνο
Fatmir.zemer Ramajte lumt
Fatmir.zemer Ramajte lumt

otr me zemer

Πριν χρόνο
shala shala
shala shala

kinggggggg je pergjithmon 👑👑👑👑💲💲💲💸💸💷💷💶💶💴💴💵💵

Πριν χρόνο
B Sbxbsbsbd Hshsbsbsbd
B Sbxbsbsbd Hshsbsbsbd

king Zinzin 😜😜😜

Πριν χρόνο
Girls Squad
Girls Squad

TI KREJT MUN MIPAS,, AMA REPIN E KI KOT #pahile #TBA

Πριν χρόνο
Girls Squad
Girls Squad

ewww....... UNIKKATIL IS THE BEST...

Πριν χρόνο
labinot tahiri
labinot tahiri

Ja ka palu goldit a king je robt nhistori te repit unikkatili edhe noizy tvetmit qe mun me shkatrru karriera

Πριν χρόνο
Thanos
Thanos

E kopjume linku : https://www.youtube.com/watch?v=aOc5hoEUa1A subscribe channel

Πριν χρόνο

Επόμενο

My Blockbuster Video Stories

7:28

My Blockbuster Video Stories

sWooZie

προβολές 1 650 212

McDonald's VS. Burger King in Spain BEST BEEF in The World???

14:02

McDonald's VS. Burger King in Spain BEST BEEF in The World???

Strictly Dumpling

προβολές 489 246

Don't Get Dropped Off the Ledge! | 2nd Story Edition!!

15:33

Movie Theater Popcorn Taste Test

11:43

Movie Theater Popcorn Taste Test

Good Mythical Morning

προβολές 1 145 247

SPENDING 24 HOURS IN A BUBBLE TENT!

21:38

SPENDING 24 HOURS IN A BUBBLE TENT!

Unspeakable

προβολές 1 497 364

Disney's Aladdin - Special Look: In Theaters May 24

1:01

Disney's Aladdin - Special Look: In Theaters May 24

Walt Disney Studios

προβολές 7 890 411

School Trips That Went HORRIBLY WRONG

11:04

School Trips That Went HORRIBLY WRONG

SSSniperWolf

προβολές 931 079

My Friend Nearly Killed Me When We Played Truth Or Dare

5:46

My Friend Nearly Killed Me When We Played Truth Or Dare

ACTUALLY HAPPENED

προβολές 1 831 967

Conviction - An Anthem Trailer From Neill Blomkamp

3:46

Conviction - An Anthem Trailer From Neill Blomkamp

Oats Studios

προβολές 2 183 451

CHILD'S PLAY Official Trailer (2019)

1:14

CHILD'S PLAY Official Trailer (2019)

Orion Pictures

προβολές 10 766 831

Lucas The Spider - I'm Starving

0:56

Lucas The Spider - I'm Starving

Lucas the Spider

προβολές 4 649 078