Noizy në lidhje direkte nga Durrësi: Kanë tentuar të më dhunojnë!

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 6 μήνες

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  διάρκεια: 08:24

  Një tërmet i fuqishëm tronditi në orët e para të mëngjesit të datës 26 Nëntor 2019, Shqipërinë.
  Lëkundjet me magnitudë 6.4 në epiqendër apo intensitet 8 ballë fatkeqësisht morën disa jetë njerëzish e mbi 650 janë plagosur në Tiranë, Durrës, Fushë- Krujë e Kurbin.
  Pamje të rënda, rrënoja dhe ambulanca në rrugë ishin imazhet surreale që pa sot cdo shqiptar. lëkundjet u ndjenë në të gjithë vendin por edhe deri në prishtinë.
  Pranë epiqendrës në detin Adriatik pra në durrës janë dhe dëmet më të mëdha. shumë banorë mbetën nën rrënojat e pallateve të shembura. disa janë nxjerrë të gjallë. të tjerë nuk ia dolën dhe operacionet e shpëtimit vazhdojnë.
  Post lëkundjet vazhdojnë, gazetarët dhe kamaramanët e Top Channel ndodhen në lagjet dhe zonat ku ka më shumë dëme dhe në këtë edicion të jashtëzakonshëm lajmesh, Live 27 Nëntor 2019 ne vazhdojmë të përcjellim hap pas hapi.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on GRfilms Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #FteseNe5 #TopChannel

Ilyrian Blood
Ilyrian Blood

Niveli i ksaj gazetares pfff se di po shumë i ulët.

Πριν μήνα
Albania beatbox
Albania beatbox

Sa i shpifum qenka bo ky noizy

Πριν 2 μήνες
Nertila Abazi
Nertila Abazi

Noizy eshte me i miri ne bote dhe policia eshte kurth

Πριν 2 μήνες
Aldona Naçi
Aldona Naçi

Nje bravo te madhe❤👑noizy nje artist me vlera te mdha jo vetem artistike por dhe shpirtrore

Πριν 2 μήνες
valentina ndoj
valentina ndoj

sa keq për tutat

Πριν 3 μήνες
valentina ndoj
valentina ndoj

noizy bravo👏👏👏👏👏👏👏👍💪👾👼😺😦

Πριν 3 μήνες
ben 11
ben 11

tkan terheq se nuk i je bind urdherit dhe ke dash te hysh ne germadha pa mjete mbrojtese duke e dit se personeli i emergjences ka qene aty present dhe policia e ndalon hyrjen e civileve ne pallate qe jane shum te demtuara nga termeti.nuk do te thote meqe je kengetar te besh car te doje qefi.bindju urdherit te policit e ske pse ankoheah neper televizione per dhunim.

Πριν 4 μήνες
Joels Bregu
Joels Bregu

Ma njish se nojzi ska n bot

Πριν 4 μήνες
Avni Spahiu
Avni Spahiu

Oooooooooooo nojzu bre

Πριν 4 μήνες
sasha cullhai
sasha cullhai

Noizy eshte 1-shi

Πριν 4 μήνες
Bruna Cullhaj
Bruna Cullhaj

Bravo

Πριν 4 μήνες
molon Lave ksexaseto
molon Lave ksexaseto

tgjith kta qe mbajn veten artista vin ktu vetem per ti ber reklam vetes .popull me budall se shqiptart qe u beson ktyre dhe politikanve .

Πριν 5 μήνες
dbhdhd dbhdhdhd
dbhdhd dbhdhdhd

o noziy tkan rraf pse unk efirre grupin tat

Πριν 5 μήνες
Pink unicorn
Pink unicorn

I dont understand and im so angry of the polices that did that to him thats so rude

Πριν 5 μήνες
Vangjel Frroku
Vangjel Frroku

NOIZI JENI NJI HERO I HESHTUR ME PAK FJAL SHUM PUN JA ME KETO NJEREZ ARTISTA NE SHPIRT ARTISTA NE JET BEHET SHQIPERIA NDERIME NGA ANGLIA

Πριν 5 μήνες
MetiC Tv
MetiC Tv

Respekt noizy zoti e rujt 🙏🏾❤️ the best je ti

Πριν 5 μήνες
Eligio Di nardo
Eligio Di nardo

un abbraccio fortissimo🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹😘😘❤❤❤❤W ALBANIA

Πριν 5 μήνες
Visar Zeqiri
Visar Zeqiri

Ani a tkan dhunu fort o Gangster hahaha 😂😂😂😂😂😂ani Kur Thot sjon nda mir policia Po me desht aata tngrehin per toke vlla

Πριν 5 μήνες
Cafe Krosi
Cafe Krosi

Bravo se ti shum e per mende zotini se veçe aji te ndimon

Πριν 5 μήνες
Jakup Jakup
Jakup Jakup

Nozy B

Πριν 5 μήνες
hydra blazer
hydra blazer

Hahhahaha n top chanel vetem kur marin noizyn n intervist bejne mija wiews #otrwerunthis

Πριν 6 μήνες
Koca Eger
Koca Eger

Rrespekt noizy per ate qe Po ben per qytetin e tij Durresi .Çunat ketu e çunat aty , nuk ka doreza 2 mij lek mund te kushtojne edhe kaskat i shesin me duket .....

Πριν 6 μήνες
Flori Fjerza
Flori Fjerza

noizy the besttttttttttttt

Πριν 6 μήνες
Mino Kadriuu
Mino Kadriuu

Super djalosh super human dhe kengetari me i mire ska dyshim respekt

Πριν 6 μήνες
Lori Cani
Lori Cani

Bravo nojzy ❤️❤️❤️

Πριν 6 μήνες
Kozeta Zenelaj
Kozeta Zenelaj

Bravo

Πριν 6 μήνες
Ronaldo alexsadra
Ronaldo alexsadra

Po kto shkojne per me fitu nai pike apo shkojne me verte? Gare me stresin duke ba! Po prap hallall! Bravo

Πριν 6 μήνες
Tulant Bisku
Tulant Bisku

5:01 qe thote: ska gje po v......... nuk esh nuk esh

Πριν 6 μήνες
OQEANI IN
OQEANI IN

Respek Noizy ty dhe gjith atyre qe i ndihmuat o sot o kurr

Πριν 6 μήνες
Bòba tokyo
Bòba tokyo

Noizy mund te duket mendjemadh por beri shume ndime per shqiptaret. Bravo Noizy👏🇦🇱

Πριν 6 μήνες
Suzana Suzanaaa
Suzana Suzanaaa

Bravo Bruder so muss auch sein arme Leute sie hat alles verloren und noch zu verstecken die essen das geht nicht alle haben Geld gespendet ganze Welt Geld gespendet nach Albanien die arme alte Leute und herzlichen Beileid für die Leute wo wo die Familie gestorben sind

Πριν 6 μήνες
adela hoxhha
adela hoxhha

o zottttt per shkak te lidhjes qe ke me qytetin apo kishe naj person ,oj budalle kush ka mundsi ndihmon ska tbej kjo do besh naj pytje tamam ti

Πριν 6 μήνες
Vlor Vlor
Vlor Vlor

Per reklam

Πριν 6 μήνες
mikea hiooi
mikea hiooi

Bravo Noizy 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Πριν 6 μήνες
Ride or Cry
Ride or Cry

Ore te gjith ju vajzat te njejten foto backgroundi keni ?

Πριν 3 μήνες
vonfan kulo fh
vonfan kulo fh

Nojzi ka nje goc me gjakun e ti nuk e takon mir najzi mir

Πριν 6 μήνες
Giovanni KMNGANG
Giovanni KMNGANG

Bravo Noizy ❤👌👌❤👌❤👌❤👌

Πριν 6 μήνες
Malvina Tataveshi
Malvina Tataveshi

BRAVO NOIZY... JE NJE NDAJ TE PAREVE QE PO NDIHMON I PALODHUR DHE PA ASNJE PROB. I BEJM THIRJE ATIJ ZOTERISE QE PERFAQESON SHTETIN ,TE MOS KRIJOJ PROBLEME, POR TE JAPI EFEKTIVISHT NJE DORE X TE SHPETUAR KUSH ESHTE AKOMA POSHTE RRENOJAVE

Πριν 6 μήνες
mikea hiooi
mikea hiooi

Qfar lidhje oj moderatore qfar eshte kjo pyetje aman kush po i kqyr lidhjet sot,ne kemi nje lidhje ajo eshte gjaku shqiptar 🇽🇰🇦🇱 Jemi me ju

Πριν 6 μήνες
molon Lave ksexaseto
molon Lave ksexaseto

ky buzpidhi vetem dru ha

Πριν 6 μήνες
Σαββα Τ
Σαββα Τ

🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Πριν 6 μήνες
alisuo toko
alisuo toko

Qfar lidhje oj moderatore qfar eshte kjo pyetje aman kush po i kqyr lidhjet sot,ne kemi nje lidhje ajo eshte gjaku shqiptar 🇽🇰🇦🇱 Jemi me ju

Πριν 6 μήνες
Σαββα Τ
Σαββα Τ

Γεια σας φιλι μου συλληπητηρια ευχομαι ο θεος να τους εχει καλά....!!! Gott soll diese menschen kraft und gesundheit geben und sorri fur die menschen in griechenland die sind rasisten....!!! Sorri my frends people from greece is rasist

Πριν 6 μήνες
Gresilda Daka
Gresilda Daka

rrespekt nojzi brafo hallall tadoft soti soti idimoft njersit

Πριν 6 μήνες
alisuo toko
alisuo toko

Bravo Noizy te lumt 👏👏👏👏👏❤

Πριν 6 μήνες
bilinas mini
bilinas mini

Bravo Noizy 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Πριν 6 μήνες
Men's Desires
Men's Desires

What is the female presenters name.

Πριν 6 μήνες
Andy R
Andy R

Bravo Noizy, Nji reportere legene flliqesire me pytje idiote!!

Πριν 6 μήνες
Andy R
Andy R

bilinas mini 😂😂😂

Πριν 6 μήνες
bilinas mini
bilinas mini

Kjo esht gaze kare e deep llapuar si spermatolloge ke pidhistika. . Ndersa Noizy Me Cunat e vet esht aty me bo transport mbi 100kile😝

Πριν 6 μήνες
snakedoc104
snakedoc104

O noizy ty duhet ta qijn mamin

Πριν 6 μήνες
Pllumi Pllumi
Pllumi Pllumi

Pse sjep naj lek o bothqir si del me ferrari na per videoklipa

Πριν 6 μήνες
Sabjan romale
Sabjan romale

Vllai

Πριν 6 μήνες
Sabjan romale
Sabjan romale

Bravo bravo nojzy Allahu te ndimoft

Πριν 6 μήνες
nertila metollari
nertila metollari

Rrespekte

Πριν 6 μήνες
Alesjo Mallkuqi
Alesjo Mallkuqi

Bravo Noizy te lumt 👏👏👏👏👏❤

Πριν 6 μήνες
alisuo toko
alisuo toko

Qfar lidhje oj moderatore qfar eshte kjo pyetje aman kush po i kqyr lidhjet sot,ne kemi nje lidhje ajo eshte gjaku shqiptar 🇽🇰🇦🇱 Jemi me ju

Πριν 6 μήνες
XK Prishtina
XK Prishtina

Per zotin shetit ter boten vetem shtet ma te dobet as kund sun gjen afrika e ka nje konfederat ne evrop ajo esht shqipria

Πριν 6 μήνες
aola wili
aola wili

Beavo te qofte te ishin te gjith si ty njeri me zemer te madhe bravo 🙏

Πριν 6 μήνες
Ride or Cry
Ride or Cry

Te ishin te gjith si ky shqiperia do ishte katastrof

Πριν 3 μήνες
Flatrim Amrllahu
Flatrim Amrllahu

Valla bre qfar gazetare

Πριν 6 μήνες
alisuo toko
alisuo toko

e perballonim me leht ket tragjedi qe na ndodhi pa pritur. Zoti na ndihmoft dhe gjith te ngritemi me kemb qe te rregullohet gjithcka sa me pare....

Πριν 6 μήνες
CISCO POLO
CISCO POLO

🇦🇱NOIZY🇦🇱

Πριν 6 μήνες
okow tina
okow tina

BRAVO NOIZY, turp ti vije forcave te policise qe ne vend te zbusin situaten e te shprehin mirenjohje bejne veprime te tilla .

Πριν 6 μήνες
aola wili
aola wili

Kush asht aji qe je zan

Πριν 6 μήνες
zZ_Fuck_YoU_ zZ
zZ_Fuck_YoU_ zZ

Shum Respeckt per Noyzi

Πριν 6 μήνες
Whatever Records
Whatever Records

Kjo esht gaze kare e deep llapuar si spermatolloge ke pidhistika. . Ndersa Noizy Me Cunat e vet esht aty me bo transport mbi 100kile😝

Πριν 6 μήνες
Lil Pliats
Lil Pliats

Metafrash ta pio shmentika kaneis??

Πριν 6 μήνες
Alex M
Alex M

Respekt noizy!!!!

Πριν 6 μήνες
B. Mitrovica
B. Mitrovica

Deri tash e kam urryer kët djaloshin,,e tash do te adhuroi gjithmonë. RESPEKT për kët djaloshin.

Πριν 6 μήνες
Anna Ermal
Anna Ermal

Noizy je 👑 king do mbetesh👑 king ska fjal respet 👊 prsh nga peja❤

Πριν 6 μήνες
Sinalda Qidheri
Sinalda Qidheri

👏👏👏👏🙇‍♂️🙇‍♂️🙇‍♂️🙇‍♂️👑👑👑👑

Πριν 6 μήνες
monika laosi
monika laosi

Hallall ta befte zoti o djale me zemer te madhe.

Πριν 6 μήνες
Ride or Cry
Ride or Cry

Zamer te vogel

Πριν 3 μήνες
xhovi ovi
xhovi ovi

Bravo vazhdo keshtu si e ke nis respekte ♥️♥️♥️

Πριν 6 μήνες
liola Koulolle
liola Koulolle

Noizy eshte dashuri 😘😘😘vecse populli nuk merr vesh nga ndihma e njerzve po do te bejne te fortin ....l love noizy 😍😍😍😘😘respekt per te ndjeret 😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Πριν 6 μήνες
Xhavit Bylbili
Xhavit Bylbili

BRAVO se me vertet ke treguar nje ❤ shqiptari duhet te marim mesim nga ky i famshmi NOIZI qe na ben krenar qe jemi shqiptar sikur te ndihmonin veten nje cirek sa ben ky do e perballonim me leht ket tragjedi qe na ndodhi pa pritur. Zoti na ndihmoft dhe gjith te ngritemi me kemb qe te rregullohet gjithcka sa me pare....

Πριν 6 μήνες
monika laosi
monika laosi

Jam nje guzhinier jetoj ne milano .sua te vij te gatuaj falas vij per te gatuar per popullin e dursit.kush ka nevoj munde te me njoftoni +39 3511424261

Πριν 6 μήνες
jocker jocker
jocker jocker

Shko e myte

Πριν 6 μήνες
jocker jocker
jocker jocker

Kush asht aji qe je zan

Πριν 6 μήνες
Dhurata
Dhurata

👏👏👏🙏🙏

Πριν 6 μήνες
mikele kociasi
mikele kociasi

hec aty noizy

Πριν 6 μήνες
mikele kociasi
mikele kociasi

hec aty noizy

Πριν 6 μήνες
ELVIS PESHKU
ELVIS PESHKU

Une nuk jam nje fanc i Nojzit dhe rreperve te tjere por ikete qe bere respekte

Πριν 6 μήνες
Refik Xheladini
Refik Xheladini

Ne Kosovart jemi kan jemi edhe do te jemi gjith mon Homanetar per Vllezrit e Motrat tona ne gjitha Vendet kudo qe gjinden ndoshta skena sa duhet me pas por Elhamdulilah Nr 1 Shneten me pas tjera vin Ngadal Dal ne Shqiprien e madhe gjith mon e kena pas ne Zemer inshalla do bahet 1 Presedent e nje Kryeminister e nje Kryetar ai qe din ta Udheq vendin ai qe nuk mendon vetem per veten e ti ai qe mendon per gjith Shqiptarien si per KOSOV ashtu edhe per SHQIPRI vetem 1 te jen Rrespekt nga Gjermania

Πριν 6 μήνες
violeta hurdha
violeta hurdha

Nojzi bravo Zoti te shperbleft

Πριν 6 μήνες
Sokol Bajraj
Sokol Bajraj

Ore nuk ja c... Robet atij idioti

Πριν 6 μήνες
gustav J
gustav J

Rrnofsh e qofsh o rigels. Te rujt krishti ‼

Πριν 6 μήνες
korce Paola
korce Paola

Bravo Noizy 🙏🏻🙏🏻🙏🏻ta beft zoti hallall .vetem te mira pac .me siguri pas gjith ktij humanizmi qe ke bere ke mare shum urime 👏🏻👏🏻👏🏻bravo otr me ❤

Πριν 6 μήνες
Krisa Lola
Krisa Lola

Te lumt Noizy

Πριν 6 μήνες
Era Erinda
Era Erinda

Bravooooo Noizy zoti ta shperbleft plako je ma i miri

Πριν 6 μήνες

Επόμενο

Gjurmë Shqiptare - Preveza në Greqi, ku ende flitet gjuha Shqipe

35:17

NOIZY LIDHJA DIREKT

06:46

NOIZY LIDHJA DIREKT

Opinion TVKLAN

προβολές 571 000

Queen Naija - Butterflies Pt. 2

2:56

Queen Naija - Butterflies Pt. 2

QueenNaijaVEVO

προβολές 1 587 543

PRESSING, Shefqet Kabashi - 27.05.2019

1:30:40

PRESSING, Shefqet Kabashi - 27.05.2019

T7

προβολές 715 000

"SEDER" - FILMI I PLOTE ( WITH ENGLISH SUBTITLES ) OFFICIAL MOVIE [HD]

1:49:43

Xing me Ermalin 17 - Noizy

1:09:36

Xing me Ermalin 17 - Noizy

Ermal Mamaqi

προβολές 2 100 000

Ne Kurthin e Piter Pan - Noizy (Sezoni 3)

1:11:19

Ne Kurthin e Piter Pan - Noizy (Sezoni 3)

RTV KLAN

προβολές 123 000

FAKE OFF - 2 Qershor 2020 - Satire - Vizion Plus

14:23

FAKE OFF - 2 Qershor 2020 - Satire - Vizion Plus

Vizion Plus TV

προβολές 14 000

CONFRONTING EVA ABOUT HER NEW BOYFRIEND!!

7:29

CONFRONTING EVA ABOUT HER NEW BOYFRIEND!!

Brent Rivera

προβολές 2 547 935

Keith’s 100 SPICY Wing Challenge ft. The Food Babies

18:46

Keith’s 100 SPICY Wing Challenge ft. The Food Babies

The Try Guys

προβολές 1 525 604

TEACHING TIK TOKERS HOW TO DRIVE!!

5:22

TEACHING TIK TOKERS HOW TO DRIVE!!

Alex Warren

προβολές 1 278 868

Khabaryar Digital with Aftab Iqbal | 02 June 2020 | GWAI

19:05

Khabaryar Digital with Aftab Iqbal | 02 June 2020 | GWAI

GupShup With Aftab Iqbal

προβολές 61 795