No video

Noizy - Not gonna talk (Prod. by A-Boom)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 3 χρόνια

  thisisnoizythisisnoizy

  διάρκεια: 3:29

  Facebook: facebook.com/Noizy.Real/
  Instagram: instagram.com/noizy/
  iTunes: itunes.apple.com/us/album/not-gonna-talk/id1119622761?i=1119622780
  Spotify: open.spotify.com/track/6eJcYUG0IbVc0knQRC7gGY
  Deezer: www.deezer.com/album/12934184

  Lyrics:
  Shqipe nuk t'folim vim Ta bojm zborin,
  Plumat fishkellejn sikur te filmi zori,
  Thu Se don beef ua servojm ku doni,
  Shqipe ku Ta doni vec hapni gojen folni,
  Ju nuk boni sherr Ju vec boni chiti chat,
  Ju pini redbulla Dhe mendoni Se keni krah,
  Jeta juj fush me lule na e kthejna fushen lule,
  Nese gjendja shkon krize thirri cunat mbrojn punen,
  Kena flakes kena birds kena kode for work,
  Di me t'gjet Shko Ku dush Ima hit where it hurts,
  Kena kena flakes kena birds kena kode for work,
  Di me t'gjet Shko Ku dush Ima hit where it hurts,
  CHORUS:
  Nah not gona talk no we - not gona talk,
  If you Gona call for beef no - not gona talk,
  Nah not gona talk no - we not gona talk,
  If you Gona call for beef we not gona talk,
  No not gona talk no - straight to war,
  I no you don't really want it? Shut your mouth,
  no not gona talk no we not gona talk,
  If you gona call for beef no - not gona talk,
  Rap ll:
  Ke pare? I'm with it,
  Business talk? I'm in it,
  Make money? Infinit,
  Por nese lyp sherr? Nonen n'bir p****
  E boj ver mes dimrit,
  Na punojm shqipe ya just chilling,
  Sheh shtremt? Fuck ur feeings,
  Ke Dicka me thon thuje para ftyres,
  32 rounds - fol keq you get hit 32 rounds,
  Kto djemt zdin me lujt sylla mbyllash,
  Por din ti mbyllin syt Dhe kerkojn vetem cash,

  CHORUS:
  Nah not gona talk no we - not gona talk,
  If you Gona call for beef no - not gona talk,
  Nah not gona talk no - we not gona talk,
  If you Gona call for beef we not gona talk,
  No not gona talk no - straight to war,
  I no you don't really want it? Shut your mouth,
  no not gona talk no we not gona talk,
  If you gona call for beef no - not gona talk,
  Rap lll:
  Million - aiming at billion,
  Kjo nuk esht Loj esht rrug - Mission,
  -- O e boj o vdes,
  Ca Kam thon deri sot esht e vertet,
  I bona krejt nga rruga n'sken,
  Mdetyro t'vi skena n'rrug,
  Kom qen aty shoki deri Sa jam regj,
  Cifti jot Ka dicka mem tregu?
  Skom Shok t'ri n'grup n'rrethin tim ska katrrora,
  1 nga me Bon sherr tjert e din Sa esht ora,
  Mwah puthe familjen goodbye,
  Mwah puthe mamin goodbye

Erjon Konjuhi
Erjon Konjuhi

Sot 3 vjet !!!👑👑

Πριν 15 ημέρες
Gerald Dema
Gerald Dema

Bravo bravo

Πριν 16 ημέρες
eleven moonlight
eleven moonlight

this song brings me lots of memories ..

Πριν 22 ημέρες
TheBlaDe GamingTV
TheBlaDe GamingTV

2019 a ngohet hala like ne qofse po

Πριν 23 ημέρες
Emanuel Shabani
Emanuel Shabani

2019😈😈

Πριν 2 μήνες
Ina Bona
Ina Bona

👌👌👌👌👌💖💖👄👄

Πριν 2 μήνες
Ina Bona
Ina Bona

Be. NJe këng. Me. Të. Bukur

Πριν 2 μήνες
elston muca
elston muca

https://www.youtube.com/channel/UCdtGngs38XEi0IU6NzXU2ww/videos?view=0&sort=da&view_as=subscriber&flow=grid

Πριν 5 μήνες
fanci i P.I.N.T
fanci i P.I.N.T

King☝️👊💪❤❤

Πριν 6 μήνες
Roland Landi
Roland Landi

OTR

Πριν 6 μήνες
Die Walker
Die Walker

Flak fareee o jetaaaap

Πριν 6 μήνες
Die Walker
Die Walker

Super🎉🎉🎉🎉🎉

Πριν 6 μήνες
Zazzza Tv
Zazzza Tv

💕🔥🔥🔥

Πριν 6 μήνες
Zazzza Tv
Zazzza Tv

🇦🇱

Πριν 6 μήνες
Zazzza Tv
Zazzza Tv

🍫♥

Πριν 6 μήνες
Adriana Benjamin
Adriana Benjamin

💚💙💗💛💜💖💕❣

Πριν 6 μήνες
Amar Ismaili
Amar Ismaili

put he mamin goodbye

Πριν 7 μήνες
UFC Fans
UFC Fans

OTR👑

Πριν 8 μήνες
jasmin arifajbossi
jasmin arifajbossi

Shqipe nuk folin vin ta boj lamsh

Πριν 10 μήνες
Llojku Ajet23
Llojku Ajet23

Noizy kendon shum bukur madje nga te gjith te tjeret

Πριν 10 μήνες
Pubg Tv
Pubg Tv

#OTIAR P9 NIGGA #NOIZY

Πριν 11 μήνες
Adela SHKOZA
Adela SHKOZA

otr the best

Πριν 11 μήνες
Skerdi Karamani
Skerdi Karamani

Noizy njesh

Πριν χρόνο
Football Skills
Football Skills

2018........

Πριν χρόνο
Almira Drini
Almira Drini

R-jan n'Benz E ka kopju pakes kenga e noizy Ju pini redbulla mendoni se keni nkarh😉 tu kopju prej tjerat nuk bohesh as niher I madh😈

Πριν χρόνο
Pubg Tv
Pubg Tv

Almira Drini poo tuj pi shum retbulla hahahahah

Πριν 11 μήνες
Johnny Man
Johnny Man

Po pak vise

Πριν χρόνο
Johnny Man
Johnny Man

Je bos

Πριν χρόνο
Jasin Alili
Jasin Alili

Po ti lun te filmi zori

Πριν χρόνο
Jasin Alili
Jasin Alili

Bravoo😎 me e lan katilin me goj hapt🤓🤓

Πριν χρόνο
Baram koment koment Beqiri
Baram koment koment Beqiri

ylllllllllllll booooteeeee jeeeee ziniiiiiiiii te kam xhan shuuuum 😉😉💓💓💓💓

Πριν χρόνο
Xholdi Otr
Xholdi Otr

Shum bomb kjo keng....👌👌👌👑

Πριν χρόνο
west aka
west aka

Ju pini redbulla dhe menoni qe keni krah😛😕😕😔😔😔🤓🤓

Πριν χρόνο
xhuliano veshaku
xhuliano veshaku

👑👑👑👑❤❤😍😍

Πριν χρόνο
LONI OTR
LONI OTR

Nojzy ma I forti

Πριν χρόνο
Daniel Vukaj
Daniel Vukaj

ky esht otr jo si babastarsat cijan pederasta otr mepl qen dhe gjethmon iknoj kenget e noizyt

Πριν χρόνο
Elenia Zeqiri
Elenia Zeqiri

noizy je me i miri😊😊😊😊

Πριν χρόνο
Elvis Hoxha
Elvis Hoxha

Ska si OTR .

Πριν χρόνο
Lejdi OTR troka
Lejdi OTR troka

king👑👑👑👑👑👑👑👑💲💰🔫💱💸💷💴💵💶💶💶💶💶🔪

Πριν χρόνο
Marina Deda
Marina Deda

O king OTR GGss

Πριν χρόνο
Canale Sportivo
Canale Sportivo

:D oha aleyna tilkinin ifşası yayınlanmış bakın http://jehejavayezosiyap.tk/?youtube_nUux_u

Πριν χρόνο
Adonisa Zejnelovik
Adonisa Zejnelovik

Shum e pelqeva kangen e fort shum bravo noizy je I mir

Πριν χρόνο
Eli Keca
Eli Keca

noizy love o.t.r 💘👑👑👑👑👑💓💚💗💕💔❤💜💖💛

Πριν χρόνο
AG 15
AG 15

2017 Ju pini Redbulla dhe mendoni se keni krah ♥

Πριν χρόνο
King Kong
King Kong

Noizyy

Πριν χρόνο
Toni vlogs
Toni vlogs

Otr for life

Πριν χρόνο
enca haxhia
enca haxhia

e boj ver midis dimrit

Πριν χρόνο
marjo mejdani
marjo mejdani

Otr noizy

Πριν χρόνο
marjo mejdani
marjo mejdani

super noizy

Πριν χρόνο
Losi Abazi
Losi Abazi

Ziniii

Πριν χρόνο
trend albania1
trend albania1

King

Πριν χρόνο
Brikenda Musaj
Brikenda Musaj

noizi is king

Πριν χρόνο
Ibrahim Khadra
Ibrahim Khadra

i love Your fuck*ng music

Πριν χρόνο
6943854104 Taushani
6943854104 Taushani

😗😗😙😜je ifort noizy

Πριν χρόνο
Miridon Kryeziu
Miridon Kryeziu

beutiful song

Πριν χρόνο
Shpetseksii
Shpetseksii

jupini red bulla mendoni sekeni krah king je noizy OTR FOR LIFE

Πριν χρόνο
cagarro :v
cagarro :v

mmmammma miiiaaa

Πριν χρόνο
Edi Soni
Edi Soni

2017 - 04 - 21 Hala Ngohet

Πριν 2 χρόνια
Martin Mihaj
Martin Mihaj

oTR

Πριν 2 χρόνια
Siinbad Muslija
Siinbad Muslija

14/4/2017 ngjohet hala otr

Πριν 2 χρόνια
La Mi Sa Bi
La Mi Sa Bi

king

Πριν 2 χρόνια
Besar Tahiri
Besar Tahiri

otr deri ne vdekje

Πριν 2 χρόνια
Agar Al
Agar Al

Noizy është kot sdi të këndoj. Babastar dhe Zzap%Chriss jan më të mirit. Noizy me këtë këng që shajti Mozzikun dhe Getinjo bëri vetëm +3.000.000 kurse sto bënën +18.000.000

Πριν 2 χρόνια
Elmedin Tushi
Elmedin Tushi

otr ti e sh kep baba starsat ja bo si kar

Πριν 2 χρόνια
Araps firmato
Araps firmato

OTR👑👑👑👊👊

Πριν 2 χρόνια
Klevis hasani
Klevis hasani

NOIZY SHUM FORT

Πριν 2 χρόνια
Šặløñicå 1914
Šặløñicå 1914

+1 kush e ndegjon akoma dhe tani ne 2017

Πριν 2 χρόνια
Geti Brahimaj
Geti Brahimaj

King Forever

Πριν 2 χρόνια
irgin shehu
irgin shehu

mir

Πριν 2 χρόνια
Ronaldi vata
Ronaldi vata

SHQIPET NUK FOLIM VIJ TA BOJM VORRIN

Πριν 2 χρόνια
Elmedin Tushi
Elmedin Tushi

👌👌OUTIA

Πριν 2 χρόνια
liridona gashi
liridona gashi

te duaaa shummmm 💓💓💓💓💓💓💓💓😍😍😘

Πριν 2 χρόνια
buki ejupi
buki ejupi

Noizy ka mony 367382910#736362772765236753268990511111113332244346764789943115908411/9006422167899998989

Πριν 2 χρόνια
Albin Sejdiu
Albin Sejdiu

hahh a

Πριν 2 χρόνια
Albin Sejdiu
Albin Sejdiu

ke pare? I'm in it. business talk? with it. Make money? infinite po nese Lyp sherr nonen un bir te p****

Πριν 2 χρόνια
kasa ergis
kasa ergis

👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌💖💖💖💖💖💖💖

Πριν 2 χρόνια
sergio bode
sergio bode

2017

Πριν 2 χρόνια
Zyfri Alili
Zyfri Alili

hahahahaha

Πριν 2 χρόνια
noizy melisa otr
noizy melisa otr

ne rrethin tem ska katrora

Πριν 2 χρόνια
fikat bdhejw
fikat bdhejw

mozziki tony montan me retbulla noizy ju pini retbulla dhe menoni se keni krah Noizy king 🖕🖕

Πριν 2 χρόνια
Akil Amzai
Akil Amzai

bravo nojzy je i fort

Πριν 2 χρόνια
The shared Gaming
The shared Gaming

Ju pini redbulla dhe mendoni se keni krah hahahsh😂😂je 1 OTR❤️❤️❤️!!

Πριν 2 χρόνια
amir haxhiolli
amir haxhiolli

JO NUK JE I VETMI

Πριν 2 χρόνια
Xhuli Xhuli
Xhuli Xhuli

👌👌👌👌👌👏👏👏👏💋👑👑👑👑

Πριν 2 χρόνια
noizy melisa otr
noizy melisa otr

hahahah

Πριν 2 χρόνια
noizy melisa otr
noizy melisa otr

mwah puthe familjen hahaaha mwah puthe mamin gudbye

Πριν 2 χρόνια
noizy melisa otr
noizy melisa otr

ju pini rrretbulla dhe mendoni se beheni me krah ahhhhhhhh

Πριν 2 χρόνια
noizy melisa otr
noizy melisa otr

plumat fishkellejn si te filmi zori haha

Πριν 2 χρόνια
noizy melisa otr
noizy melisa otr

Arbis Murati bosii ma i mir ma i bukur si shpirt eshte njeriu ma i fort per. mua

Πριν 2 χρόνια
arbis gaming
arbis gaming

bosi i universit

Πριν 2 χρόνια
vini OTR
vini OTR

Bravo NOIZY Me Pelqen Shum KENGA like Kush e N'Gjon Hala Ne 2017

Πριν 2 χρόνια
Semi Seraj
Semi Seraj

super keng

Πριν 2 χρόνια
Sarajlija BiH
Sarajlija BiH

♥♥

Πριν 2 χρόνια
Açif Spahiu
Açif Spahiu

Ke pare? I'm with It, Bussines talk Im in It Make Money? Infinit 👌 #NotGonnaTalk

Πριν 2 χρόνια
No NAME
No NAME

OTR deri n'vorr

Πριν 2 χρόνια
fans i vetes
fans i vetes

king brrravo

Πριν 2 χρόνια
Αντρεας τομορρι Gaming
Αντρεας τομορρι Gaming

je me i papari

Πριν 2 χρόνια
kika company
kika company

Legends is rep

Πριν 2 χρόνια
Klaudia OTR
Klaudia OTR

💋💃📍💉💉👑👑👑👌👌😍👑👌😍👑😍😍😍😍👑💃😘💋💋😘💉💉👑😍👌😍😍😘💋💋💋😘💃📍📍👌😍👑👑👑😍👌👌👌👌👌😍👑👑👑👑👑💃💃😘😘😘😘😘💋💋💋💋😜😜💃💉👑👑😍😍👌📍💃💋😍🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭💉💋📍💃💋👑💋😘😇💋💋💉📍💉👑🇨🇭😘👌👌👌👌😇💉💋😂💋😍👑💋🇨🇭📍📍👌😘💉💋👑💋😍 ON TOP MY KiNG 😭

Πριν 2 χρόνια
Sigrisa Pulluci
Sigrisa Pulluci

OTR JENI MRETER

Πριν 2 χρόνια
Sigrisa Pulluci
Sigrisa Pulluci

Ju te gjith babastarsa jeni krejt pederasta

Πριν 2 χρόνια
Shkelqim Krasniqi
Shkelqim Krasniqi

Mamastarsa jo baba

Πριν 11 μήνες
Klarisa Imeri
Klarisa Imeri

Pederasti ngelet gjithmon pederasti si puna e atyne baba leshit qihen byth nat per nat e kujtojn se jan babastarsa hahahhahahahahhaahhahahahahahahahahahhahahah

Πριν χρόνο
Ermal Asllani
Ermal Asllani

Sigrisa Pulluci

Πριν χρόνο
Senado Qerimi
Senado Qerimi

nuk ka si noizy.

Πριν 2 χρόνια
tinita stoessel
tinita stoessel

Senado Qerimi ka ka

Πριν 2 χρόνια
Mario tefaj
Mario tefaj

Big up noizy esht legjenda ❤️👑👑👑👑

Πριν 2 χρόνια

Επόμενο

Watch What Happens When You Puncture Easy Cheese

12:14

Watch What Happens When You Puncture Easy Cheese

The King of Random

προβολές 876 048

DR PHIL SHOW UPDATE

11:26

DR PHIL SHOW UPDATE

SSSniperWolf

προβολές 2 399 814

Colbert Gets His Copy Of The Mueller Report

12:38

Colbert Gets His Copy Of The Mueller Report

The Late Show with Stephen Colbert

προβολές 3 866 481

MARSHMELLO BUYS HIS FIRST HOUSE! (A Fortnite Short Film)

11:45

MARSHMELLO BUYS HIS FIRST HOUSE! (A Fortnite Short Film)

NewScapePro 3 - Fortnite Shorts, Films & Skits!

προβολές 2 802 802

PUTTING 500 BATH BOMBS IN A LEGO POOL!

10:58

PUTTING 500 BATH BOMBS IN A LEGO POOL!

Unspeakable

προβολές 6 782 921

Road Trip in a Tesla! (Part 2)

19:12

Road Trip in a Tesla! (Part 2)

Danny Duncan

προβολές 1 072 543

THE SEARCH FOR OUR NEW PET!

27:35

THE SEARCH FOR OUR NEW PET!

Dolan Twins

προβολές 1 432 751

SML Movie: Jeffy The Psychic!

11:22

SML Movie: Jeffy The Psychic!

SuperLuigiLogan

προβολές 3 880 055

CHILD'S PLAY Official Trailer #2 - (2019)

2:02

CHILD'S PLAY Official Trailer #2 - (2019)

Orion Pictures

προβολές 13 070 721