Noizy - Nuk je bad (4K Video)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 2 μήνες

  thisisnoizythisisnoizy

  διάρκεια: 03:06

  Une jam si vdekja, nuk vi 2 her.
  Chorus:
  Ti nuk je G vec se ke rryp Gucci,
  Ti nuk ke bad se ke vu kapucin,
  Ti nuk je gangsta dhe pse ki lluksin,
  Ti nuk je hustla ti je tip pussy,
  Rap:
  Gucci Gucci Edhe ca
  LV LV Edhe ca
  Philip-plain Fendi Prada kari npidh thash Kujt I ha,
  Ti nuk je certi you man na na moving dirty,
  Konkurenc ju me mu? esht early,
  Jam Rich and 30
  Ti nuk je gang ti je tip flirty,
  Ey Cuna - vi si trauma
  shum I ftot sikur jam ne laguna,
  Una - funksionoj me formula,
  Eci me truna nuk eci me tula,
  Zhula - jeni si fllucka,
  Dilni kamos Por prap jeni zhduksa,
  Fuksa - fshiheni mas lluksa,
  jeta perditshme si zero me xhufka,
  -Ku I con mushka,

  Chorus:
  Ti nuk je G vec se ke rryp Gucci,
  Ti nuk ke bad se ke vu kapucin,
  Ti nuk je gangsta dhe pse ki lluksin,
  Ti nuk je hustla ti je tip pussy,

  E Kom 1 uzi ye vi nga durrsi,
  gyal got bang inside the jacuzzi,
  Mfal nese shaj Mka pas thon dhe msusi
  Jam pak banal zemer miskuzi,
  O erdh dita me zi e prita,
  Ata qe sbesun tash Krejt I korita,
  Asta la vista shihna ke pista,
  Mbi 10 Shtete Jam ne top lista,
  It’s zini Krejt e din
  Nuk shum se flet Lamborghini
  Ca dini ca keni lejini llafet Hajde dilni,
  Edhe fuck fuck fuck
  Krejt ata ta ta
  Qe mendojn dojn dojn se na rrezojn,
  Qe Ku ja ja Jam
  ktu na na nalt
  me Krejt ata ta ta qe na dojn,

  Chorus:
  Ti nuk je G vec se ke rryp Gucci,
  Ti nuk ke bad se ke vu kapucin,
  Ti nuk je gangsta dhe pse ki lluksin,
  Ti nuk je hustla ti je tip pussy,
  #Noizy #NukJeBad #Album2020

EMINEM Fan page
EMINEM Fan page

Noizy:https://youtu.be/f9v4WzFTG1M

Πριν 3 ώρες
Kristjan Hasanaj
Kristjan Hasanaj

OTR NR ONE

Πριν ημέρα
Eblerta Ngraçanj
Eblerta Ngraçanj

Un ja OTR

Πριν ημέρα
Andri The Gamer
Andri The Gamer

Bad boys for life dhe ka maru ajo pun

Πριν ημέρα
Altin Capaj
Altin Capaj

👌👌

Πριν 2 ημέρες
Lorenc Sula
Lorenc Sula

Ke Muzik te bukra je kengetari me i mir qe ezikston ti o noizy

Πριν 2 ημέρες
1124 2114
1124 2114

Stesi e dim qe je te ngu khema commentin😂😂🖕

Πριν 2 ημέρες
1eo
1eo

🤐🤐

Πριν 2 ημέρες
MALCI Franko
MALCI Franko

Une jam si vdekja, nuk vi 2 her. Chorus: Ti nuk je G vec se ke rryp Gucci, Ti nuk ke bad se ke vu kapucin, Ti nuk je gangsta dhe pse ki lluksin, Ti nuk je hustla ti je tip pussy, Rap: Gucci Gucci Edhe ca LV LV Edhe ca Philip-plain Fendi Prada kari npidh thash Kujt I ha, Ti nuk je certi you man na na moving dirty, Konkurenc ju me mu? esht early, Jam Rich and 30 Ti nuk je gang ti je tip flirty, Ey Cuna - vi si trauma shum I ftot sikur jam ne laguna, Una - funksionoj me formula, Eci me truna nuk eci me tula, Zhula - jeni si fllucka, Dilni kamos Por prap jeni zhduksa, Fuksa - fshiheni mas lluksa, jeta perditshme si zero me xhufka, -Ku I con mushka, Chorus: Ti nuk je G vec se ke rryp Gucci, Ti nuk ke bad se ke vu kapucin, Ti nuk je gangsta dhe pse ki lluksin, Ti nuk je hustla ti je tip pussy, E Kom 1 uzi ye vi nga durrsi, gyal got bang inside the jacuzzi, Mfal nese shaj Mka pas thon dhe msusi Jam pak banal zemer miskuzi, O erdh dita me zi e prita, Ata qe sbesun tash Krejt I korita, Asta la vista shihna ke pista, Mbi 10 Shtete Jam ne top lista, It’s zini Krejt e din Nuk shum se flet Lamborghini Ca dini ca keni lejini llafet Hajde dilni, Edhe fuck fuck fuck Krejt ata ta ta Qe mendojn dojn dojn se na rrezojn, Qe Ku ja ja Jam ktu na na nalt me Krejt ata ta ta qe na dojn, Chorus: Ti nuk je G vec se ke rryp Gucci, Ti nuk ke bad se ke vu kapucin, Ti nuk je gangsta dhe pse ki lluksin, Ti nuk je hustla ti je tip pussy,

Πριν 2 ημέρες
Jessica Bionda
Jessica Bionda

Sa e buker 😍😍😍 ti amo noizy 😍😍😍😍😍😍😍😍

Πριν 2 ημέρες
Ziki Ziki
Ziki Ziki

https://youtu.be/8v51iq0A7Tw ketu shikoni loredanen tu e marr ne goj

Πριν 3 ημέρες
Deivi Hoti
Deivi Hoti

Kush e shef noizy

Πριν 3 ημέρες
Deivi Hoti
Deivi Hoti

Ma jepni ni 👍👍👍👍👍👍👍👍👍

Πριν 3 ημέρες
Deivi Hoti
Deivi Hoti

Sa e bukur kio kange

Πριν 3 ημέρες
Erion Guri
Erion Guri

Na na na na na na na me keyt ta ta ta ta ta

Πριν 3 ημέρες
Erion Guri
Erion Guri

Albanian une otr noisy nuk je bad

Πριν 3 ημέρες
mariglen Hoxha
mariglen Hoxha

Grupi ma I mir HB comment Otr like

Πριν 3 ημέρες
lëndimet E Dashuris
lëndimet E Dashuris

Wow super keng 🔥

Πριν 3 ημέρες
Foti Ziko
Foti Ziko

I ka qir fare këngët noizy

Πριν 3 ημέρες
1124 2114
1124 2114

Hitteee🔥

Πριν 4 ημέρες
Nafi Dori
Nafi Dori

Sa bos jee💪💪👏👏

Πριν 4 ημέρες
E Lyrics Song
E Lyrics Song

Kenga me e re r Noizyt ne bashkpunim me Capo Plaza dhe nje artist tjrter me titull Black Lamborghini e gjini ketu 👇👇 https://youtu.be/G-3ngqThQCg Gjithashtu mos harroni te beni subscribee 🔥🔥🔥🎵🎵🎵🎵

Πριν 4 ημέρες
Erion Guri
Erion Guri

Shiptar mu otr 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 4 ημέρες
Sweet girl Sweet girl
Sweet girl Sweet girl

As ti sje keq me kendu❤😂😂😂🙊🙊🙊

Πριν 5 ημέρες
Endri Elezi
Endri Elezi

Like 2020

Πριν 5 ημέρες
Eltion Shkurtaj
Eltion Shkurtaj

Bukur noizi🤽🏿‍♂️🏋️‍♀️🏋️‍♀️🏋️‍♂️🏍❤❤❤

Πριν 5 ημέρες
arensio dhima
arensio dhima

neqofse noizy eshte king like

Πριν 5 ημέρες
Ardit Lami
Ardit Lami

I love noizy

Πριν 6 ημέρες
kosova pavarsia
kosova pavarsia

pjeshk durrsi

Πριν 6 ημέρες
kosova pavarsia
kosova pavarsia

kapu me g_wizzy

Πριν 6 ημέρες
kosova pavarsia
kosova pavarsia

paguan me lek ate ushtrin tatan

Πριν 6 ημέρες
fatjon delibashi fatjon delibashi
fatjon delibashi fatjon delibashi

😘❤️👍🇦🇱👏👏

Πριν 7 ημέρες
Παυλος Ασλλανης
Παυλος Ασλλανης

O boss

Πριν 7 ημέρες
Florjan Memaj
Florjan Memaj

Sa posht ke ra me u marr me feron . Boj naj muzik t hajrit se le nam ke 3 vjet po tmban emri sesa per kenget je bo komercial dhe tu perserit veten ncdo keng .

Πριν 7 ημέρες
KIDDA-Topic
KIDDA-Topic

Noizy-7vjet e me shum rreper sot 1mil Mero-2jav rreper 2mil Haha

Πριν 7 ημέρες
KIDDA-Topic
KIDDA-Topic

Subscribe e nese nuk e njofni meron Sjeni ne ket bot

Πριν 7 ημέρες
limon cuku
limon cuku

Ti nuk je shqipe se ke rep guç

Πριν 7 ημέρες
Leons Shytermeja
Leons Shytermeja

O noizi je super je mbret kur do e nxjerresh kengen e re

Πριν 8 ημέρες
Arijan Demiri
Arijan Demiri

Kingu

Πριν 8 ημέρες
Nimete Kacamaku
Nimete Kacamaku

Po shtyhen jta dy noyzi apo fero per mu eshte ma i mir fero

Πριν 8 ημέρες
I30113009N Ermal1983
I30113009N Ermal1983

Hero

Πριν 8 ημέρες
Daniel Peshkepia
Daniel Peshkepia

Kush don kengen e Noizyt-black lamborghini tme shkruaj ne dm instagram @deni1_7 ose @otr_noizy_4life

Πριν 9 ημέρες
xhevit mazrreku
xhevit mazrreku

Diss per feron qe ben rolin e gengut

Πριν 10 ημέρες
kenge shqiptare
kenge shqiptare

https://www.youtube.com/watch?v=IoAY0CshM64

Πριν 10 ημέρες
Librazhdi al
Librazhdi al

Je pidhsome me pak fjale 👌👌🎥

Πριν 10 ημέρες
Haxhi Vishkulli
Haxhi Vishkulli

Kingu i Shqipërisë

Πριν 10 ημέρες
Fatjon Alia
Fatjon Alia

Kari n'pidh kuj't i ha

Πριν 10 ημέρες
Tari OTR
Tari OTR

Noizy 👑👑💎

Πριν 10 ημέρες
Elife elife
Elife elife

😚😙😘💋😘👍👍

Πριν 11 ημέρες
Enriko Balla
Enriko Balla

o ropqir

Πριν 11 ημέρες
Djana Klaus
Djana Klaus

Geto kari

Πριν 11 ημέρες
Shkupi 19&89
Shkupi 19&89

🔥🔥🔥

Πριν 12 ημέρες
Shkupi 19&89
Shkupi 19&89

🔥🔥🔥

Πριν 12 ημέρες
seldi corollari
seldi corollari

un jam della se kshu ma do kari po ti sje otr po pall kari

Πριν 13 ημέρες
Zef Marku
Zef Marku

Vip

Πριν 13 ημέρες
gjergj007boos Halili
gjergj007boos Halili

😎😎😎😎😎😎 nojzy je shum i fort

Πριν 13 ημέρες
Gzim Abdurramani
Gzim Abdurramani

Finem panama Rryp gucci ? E ka hanger apo ?

Πριν 13 ημέρες
ANO NIM
ANO NIM

Rop qir

Πριν 13 ημέρες
ANO NIM
ANO NIM

Rop qir

Πριν 13 ημέρες
ANO NIM
ANO NIM

Rop qir

Πριν 13 ημέρες
ANO NIM
ANO NIM

Rop qir

Πριν 13 ημέρες
ANO NIM
ANO NIM

Rop qir

Πριν 13 ημέρες
ANO NIM
ANO NIM

Rop qir

Πριν 13 ημέρες
ANO NIM
ANO NIM

Rop qir

Πριν 13 ημέρες
ANO NIM
ANO NIM

O tqift fero nonen

Πριν 13 ημέρες
Altin Palla
Altin Palla

Noizy is number 1 Albania ❤

Πριν 13 ημέρες
Durici G's
Durici G's

Zoti ja rujt familjen kush e ngjo dhe e shar ket muziken time https://youtu.be/BFYANML1AyU 🙏🙏🙏😢

Πριν 13 ημέρες
Durici G's
Durici G's

https://youtu.be/BFYANML1AyU ju ftoj ta boni share ju lutem

Πριν 13 ημέρες
Shade Studio
Shade Studio

Ahhahahaha sa funny qe ke nevoj per tekst tshkruj un veq kallxo

Πριν 13 ημέρες
Altin Zenuni
Altin Zenuni

Sì pederast unikkatili 👑

Πριν 14 ημέρες
FATI0NI TV
FATI0NI TV

Kush e shef ala ne mujin maji

Πριν 14 ημέρες
ANO NIM
ANO NIM

Ik o rrot kari qi motrat mustafA

Πριν 14 ημέρες
limon cuku
limon cuku

Je i pari ne keta kenge

Πριν 14 ημέρες
Servete Murati
Servete Murati

Sa isha duke ngjuar muziken tende nuk je Bed ke mbbbret 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

Πριν 14 ημέρες
Servete Murati
Servete Murati

Nojzy. Emri i vertet rigels ke nje mije like👍👑👑💵💴💶💷💸💱🔫💲👑👑👑😀😄😷😎

Πριν 14 ημέρες
Servete Murati
Servete Murati

noizy jam famsi yt me I mall ne bot

Πριν 14 ημέρες
Estrada Shqip
Estrada Shqip

Gjëegjeza qe e hutoj noizyn https://youtu.be/EbIt3ukmdVM

Πριν 14 ημέρες
Gazmend Dedej
Gazmend Dedej

bosi me i madh nbot 👉💪👈🤘 respektohet mreti 🇦🇱🇦🇱🏁

Πριν 15 ημέρες
Carpe Gostivari
Carpe Gostivari

u nusen pick ta cifsha gjinif kush e ngjon ket muzik katatsrof turp

Πριν 15 ημέρες
leandro ouka
leandro ouka

noizyyyyyyyy

Πριν 15 ημέρες
Leo Tafaj
Leo Tafaj

👌👌⭐🌟⚡🥇🥇👑👑👑👑👑

Πριν 15 ημέρες

Επόμενο

Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K)

03:27

Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K)

thisisnoizy

προβολές 25 000 000

SOLO - HAJVANA (prod. ARLENN)

02:44

SOLO - HAJVANA (prod. ARLENN)

SOLO

προβολές 4 000 000

Drug (Clubmix)

02:32

Drug (Clubmix)

Deemah - Topic

προβολές 24 000

Stresi - Loco (Official Video HD)

02:57

Stresi - Loco (Official Video HD)

StresiOfficial

προβολές 6 600 000

Noizy ft. Lil Koli - Flight mode (Prod. by A-Boom)

03:40

Noizy ft. Lil Koli - Flight mode (Prod. by A-Boom)

thisisnoizy

προβολές 18 000 000

Noizy - Kallabllak (Prod by Rvchet)

03:01

Noizy - Kallabllak (Prod by Rvchet)

thisisnoizy

προβολές 9 700 000

Noizy - Mire se vini

03:12

Noizy - Mire se vini

thisisnoizy

προβολές 739 000

Noizy ft. S4MM - Po thu (Official Video 4K)

03:23

Noizy ft. S4MM - Po thu (Official Video 4K)

thisisnoizy

προβολές 7 500 000

Noizy - Big Body Benzo (Prod. by A-Boom)

04:28

Noizy - Big Body Benzo (Prod. by A-Boom)

thisisnoizy

προβολές 29 000 000

Reacting to Your Hilarious Green Screen Memes

16:50

Reacting to Your Hilarious Green Screen Memes

Unus Annus

προβολές 675 541

We Had To Say Goodbye...

5:49

We Had To Say Goodbye...

Thomas Petrou

προβολές 1 639 487

DONT GET ANXIETY CHALLENGE

10:37

DONT GET ANXIETY CHALLENGE

LazarBeam

προβολές 5 921 157

MasterChef 4 - S4E71 - 3.6.2020 - Ομαδική Δοκιμασία!

2:12:36

Gjyshi zevzek ndërron protezën | NGOP.TV

2:28