Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν μήνα

  thisisnoizythisisnoizy

  διάρκεια: 3:27

  Muzika: Otr Records (bledbeats)
  Teksti: Noizy
  Available on:
  iTunes: music.apple.com/us/album/skan-besu-single/1473703516
  Spotify: open.spotify.com/album/5c9rLuFB4gaj5Cprx2qvzj
  Deezer: www.deezer.com/en/album/104456982

  Esht e shkrume gjithcka ktu esht e shkrume,
  Arsyje t'forta pse jam Ktu me juve,
  Mund te Isha atje si pjes e atynve,
  Por mthan jam I tepert dhe hypa lart tyre,
  Coni shkrepsat nalt krejt bashk si yje,
  Per krejt nacot mren ne qelie,
  It's all love though sonte si dihet,
  Jom n'qef dhe pse po m’perzihet,
  Jena shum plot kallabllak,
  Ambienti me dritat e ulme n'max,
  Cunat me hoodies qe duken pak,
  Dhe Femna perpara qe mrrin shum ngat,
  I Sukses'shem adresa e sakt,
  Per cfar mund n'dihmoj a mos asht shum vap?
  A ta uli pak zonin a mos osht shum nalt?
  A Po don perqafim mbase nihesh rehat,
  Boni pak ven per jashtoksorin,
  Vi I nxeht nga laboratori,
  Jena super charged me bo hip hop,
  Jom rude as fuck dhe nuk di me stop,
  Chorus:
  Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
  Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg,
  Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
  Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n’maj,
  Rap2:
  Boni pak ven per jashtoksorin,
  Vi I nxeht nga laboratori,
  Jena super charged me bo hip hop,
  Jom rude as fuck dhe nuk di me stop,
  Kshuqe Prit - per cdo dit - ka 1 hit,
  Kena stil - so sick - I’m so sick,
  Jom banal - dhe flas ca fjal skandal,
  Ja *ifsha nonen sdi a Jam normal,
  Boom boom boom on and on and,
  Fuck all night till the early morning,
  Kta po mthojn qe ta ulim zonin,
  Na e qesim varrosin te ballkoni like,
  Ha ha vec per inati,
  Kundra ligjit kundra djallit,
  Djeget veni Kur na hym mrena,
  I’m like fuck the police se ja thejm sirenat,
  Chorus:
  Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
  Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg,
  Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
  Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n’maj,

  nuk kan besu  noizy  noizy nuk kan besu  kan besu  nuk besu  nuk kan  

Kiki Twerk
Kiki Twerk

🐒❤️❤️❤️

Πριν 9 ώρες
Xhesika Bulla
Xhesika Bulla

❤❤❤❤❤❤

Πριν 9 ώρες
albanian first
albanian first

a

Πριν 10 ώρες
freefire 2005
freefire 2005

Vajti 100mije

Πριν 11 ώρες
Bardhec Gjergjaj
Bardhec Gjergjaj

O noizy mos ja ke vjedh melodin se asht ne 500 ps Raf Camora

Πριν 11 ώρες
Tahir Lashi
Tahir Lashi

Like all OTR 🤝

Πριν 12 ώρες
Jon Nuredini
Jon Nuredini

"Noizy Nuk kan Besu Teksti i Këngës" Esht e shkrume, gjithcka ketu esht e shkrume Arsye t'forta pse jam ketu me juve Mund te isha atje si pjese e atynve Por m'thane jam i tepert dhe hypa lart tyre Coni shkrepsat nalt krejt bashk si yje Per krejt nacot mren ne qelie It's all love though sonte si dihet Jom n'qef dhe pse po m’perzihet Jena shum plot uh kallabllak Ambienti me dritat e ulme n'max Cunat me hoodies qe duken pak Dhe femna perpara qe m'rrine shume ngat Jena shum plot uh kallabllak Ambienti me dritat e ulme n'max Cunat me hoodies qe duken pak Dhe femna perpara qe m'rrine shume ngat I suksesshem yeah, adresa e sakte Per cfare mund ndihmoj a mos asht' shume vap? A ta uli pak zonin a mos osht' shum nalt? A po don perqafim mbase nihesh rehat Boni pak ven per jashtetoksorin Vij i nxehte nga laboratori Jena super charged me bo Hip-Hop Jom rude as fuck dhe nuk di me stop Keta nuk kane besu te ne, keta nuk kane besu ca tham Keta nuk kane besu 1 dite do vim dhe do shkojna larg Keta nuk kane besu te ne, keta nuk kane besu ca tham Keta nuk kane besu 1 dite do vina dhe do jena n’maj Keta nuk kane besu te ne, keta nuk kane besu ca tham Keta nuk kane besu 1 dite do vim dhe do shkojna larg Keta nuk kane besu te ne, keta nuk kane besu ca tham Keta nuk kane besu 1 dite do vina dhe do jena n’maj Smoke weed in a Maybach, smoke weed in a Maybach Smoke weed in a Maybach, smoke weed in a Maybach Smoke weed in a Maybach, smoke weed in a Maybach Smoke weed in a Maybach(Hah), smoke weed in a Maybach Boni pak ven per jashtetokesorin Vij i nxehte nga laboratori Jena super charged me bo Hip-Hop Jom rude as fuck dhe nuk di me stop Kshuqe prit per cdo dite ka 1 hit Kena stil, so sick, I’m so sick Jom banal dhe flas ca fjal3 skandal Ja qifsha nonen s'di a jam normal Boom boom boom on and on and Fuck all night till the early morning Keta po m'thojne qe ta ulim zonin Na e qesim dy bokse ke ballkoni like Ha ha vec per inati Kundra ligjit kundra djallit Djeget veni kur na hym mrena I’m like fuck the police se ja thejm sirenat Keta nuk kane besu te ne, keta nuk kane besu ca tham Keta nuk kane besu 1 dite do vim dhe do shkojna larg Keta nuk kane besu te ne, keta nuk kane besu ca tham Keta nuk kane besu 1 dite do vina dhe do jena n’maj Keta nuk kane besu te ne, keta nuk kane besu ca tham Keta nuk kane besu 1 dite do vim dhe do shkojna larg Keta nuk kane besu te ne, keta nuk kane besu ca tham Keta nuk kane besu 1 dite do vina dhe do jena n’maj Boom boom boom, on and on and Fuck all night till the early morning Keta po m'thojn qe t'ia ulim zonin Na e qesim dy bokse ke ballkoni like Wo wow vec per inati, man Wo wow vec per inati, man Wo wow vec per inati, man Wo wow vec per inati, man Boom boom boom, on and on and Fuck all night till the early morning Djeget veni kur na hym mrena I’m like fuck the police se ja thejm sirenat, man like Wo wow vec per inati, man Wo wow vec per inati, man Wo wow vec per inati, man

Πριν 12 ώρες
leandro ouka
leandro ouka

eisai o kalyteross

Πριν 12 ώρες
Angjelin Topalli
Angjelin Topalli

Nuk kan besu super keng noizy boss otr deri ne vdekje

Πριν 12 ώρες
Besmir Alia
Besmir Alia

noizy nona fare

Πριν 13 ώρες
Anxhela Cteduhet
Anxhela Cteduhet

Thisis noisy really 😎😎

Πριν 13 ώρες
Anxhela Cteduhet
Anxhela Cteduhet

Vllai im e ka inat in e kam AQ qejf saaaaa e kaaaam digju 1000here 😎😎😎😋😎😎

Πριν 13 ώρες
Vjollca Sherja
Vjollca Sherja

Fuck you noizy!!!!! FUCK YOU!!!

Πριν 15 ώρες
Πεπόνι TV
Πεπόνι TV

Jim Kush like Noizy comment

Πριν 15 ώρες
tzemcr 7
tzemcr 7

Everyone sab to noizy channel

Πριν 16 ώρες
American Citizen
American Citizen

❤️🇦🇱❤️

Πριν 20 ώρες
Lindi Gashi
Lindi Gashi

Bab je👍👍

Πριν ημέρα
Ersi Berberi
Ersi Berberi

Hiti 2019

Πριν ημέρα
TT TT
TT TT

OTR

Πριν ημέρα
Ali Taqi
Ali Taqi

O Noizy i ke buzët si bidh muzati

Πριν ημέρα
Marlind Muharremi
Marlind Muharremi

Noizy vs Finem

Πριν ημέρα
TLOU Ardyy
TLOU Ardyy

bonez raf camora 500ps

Πριν ημέρα
Hello Albania
Hello Albania

kush ehste me i mire?? Noizy---like lek plepi--dislike

Πριν ημέρα
GATE 13
GATE 13

O noizy bej muzik te buker brej inati finemit kush esht me mu te bei like

Πριν ημέρα
kujtim kumrija
kujtim kumrija

Noizy OTR

Πριν ημέρα
Denada Kaja
Denada Kaja

Like kush e shikon akoma ne 2019

Πριν ημέρα
Agim Ibrahimi
Agim Ibrahimi

Like für:azet Komentar für :nozy

Πριν ημέρα
Laurenc Mikli
Laurenc Mikli

KMNxOTR

Πριν 16 ώρες
Laurenc Mikli
Laurenc Mikli

Agim Ibrahimi noizy

Πριν 16 ώρες
Agim Ibrahimi
Agim Ibrahimi

Bambam bam hahah

Πριν ημέρα
Agim Ibrahimi
Agim Ibrahimi

Wer ist auch aus kosovo

Πριν ημέρα
Sacred Alpha
Sacred Alpha

nojzi like - unikatil koment

Πριν ημέρα
mira karaliti
mira karaliti

O.T.R

Πριν ημέρα
mira karaliti
mira karaliti

Noizy boss reperave

Πριν ημέρα
Nu Ki 167
Nu Ki 167

BONEZ MC X RAF CAMORA 500 PS Fuck You homie 🖕🏿

Πριν ημέρα
the best gamer
the best gamer

Nuk eshte e kopjuar

Πριν 15 ώρες
the best gamer
the best gamer

Shok jan noizy me raf camoren plus qe raf camora hodhi story kengen e noizyt

Πριν 15 ώρες
Rajku Marina
Rajku Marina

Respekte nga Franca 🇫🇷🔛🔝👌🏻👑😎 /slt à tous 🖐🏻où sont les albanais ?!😜❤️

Πριν ημέρα
Rajku Marina
Rajku Marina

@Erora hlt je suis shqiptare puro tkeqen motra 🇦🇱💯😎 😂😂😂 Et toi ?

Πριν 9 ώρες
Erora hlt
Erora hlt

Y'en a pas beaucoup T'es kosovar ?

Πριν 10 ώρες
Shqipe Z
Shqipe Z

Vinz - stelth hellbanianz is the best and real gs . Hellbanianz Jon mat miret qe bojn kange per rrugen e jo sikur ti her me at far bullashin Altin sulkun taj kishe po bana gangster e me pederin ledri vula mos o bo raspimashkull ha .

Πριν ημέρα
3liøt YT
3liøt YT

Texti : Esht e shkrume, gjithcka ketu esht e shkrume Arsye t’forta pse jam ketu me juve Mund te isha atje si pjese e atynve Por m’thane jam i tepert dhe hypa lart tyre Coni shkrepsat nalt krejt bashk si yje Per krejt nacot mren ne qelie It’s all love though sonte si dihet Jom n’qef dhe pse po m’perzihet Jena shum plot uh kallabllak Ambienti me dritat e ulme n’max Cunat me hoodies qe duken pak Dhe femna perpara qe m’rrine shume ngat Jena shum plot uh kallabllak Ambienti me dritat e ulme n’max Cunat me hoodies qe duken pak Dhe femna perpara qe m’rrine shume ngat I suksesshem yeah, adresa e sakte Per cfare mund ndihmoj a mos asht’ shume vap? A ta uli pak zonin a mos osht’ shum nalt? A po don perqafim mbase nihesh rehat Boni pak ven per jashtetoksorin Vij i nxehte nga laboratori Jena super charged me bo Hip-Hop Jom rude as fuck dhe nuk di me stop Keta nuk kane besu te ne, keta nuk kane besu ca tham Keta nuk kane besu 1 dite do vim dhe do shkojna larg Keta nuk kane besu te ne, keta nuk kane besu ca tham Keta nuk kane besu 1 dite do vina dhe do jena n’maj Keta nuk kane besu te ne, keta nuk kane besu ca tham Keta nuk kane besu 1 dite do vim dhe do shkojna larg Keta nuk kane besu te ne, keta nuk kane besu ca tham Keta nuk kane besu 1 dite do vina dhe do jena n’maj Smoke weed in a Maybach, smoke weed in a Maybach Smoke weed in a Maybach, smoke weed in a Maybach Smoke weed in a Maybach, smoke weed in a Maybach Smoke weed in a Maybach(Hah), smoke weed in a Maybach Boni pak ven per jashtetokesorin Vij i nxehte nga laboratori Jena super charged me bo Hip-Hop Jom rude as fuck dhe nuk di me stop Kshuqe prit per cdo dite ka 1 hit Kena stil, so sick, I’m so sick Jom banal dhe flas ca fjal3 skandal Ja qifsha nonen s’di a jam normal Boom boom boom on and on and Fuck all night till the early morning Keta po m’thojne qe ta ulim zonin Na e qesim dy bokse ke ballkoni like Ha ha vec per inati Kundra ligjit kundra djallit Djeget veni kur na hym mrena I’m like fuck the police se ja thejm sirenat Keta nuk kane besu te ne, keta nuk kane besu ca tham Keta nuk kane besu 1 dite do vim dhe do shkojna larg Keta nuk kane besu te ne, keta nuk kane besu ca tham Keta nuk kane besu 1 dite do vina dhe do jena n’maj Keta nuk kane besu te ne, keta nuk kane besu ca tham Keta nuk kane besu 1 dite do vim dhe do shkojna larg Keta nuk kane besu te ne, keta nuk kane besu ca tham Keta nuk kane besu 1 dite do vina dhe do jena n’maj Boom boom boom, on and on and Fuck all night till the early morning Keta po m’thojn qe t’ia ulim zonin Na e qesim dy bokse ke ballkoni like Wo wow vec per inati, man Wo wow vec per inati, man Wo wow vec per inati, man Wo wow vec per inati, man Boom boom boom, on and on and Fuck all night till the early morning Djeget veni kur na hym mrena I’m like fuck the police se ja thejm sirenat, man like Wo wow vec per inati, man Wo wow vec per inati, man Wo wow vec per inati, man

Πριν 2 ημέρες
999 diablo
999 diablo

O legjende

Πριν 2 ημέρες
Berat Iseni
Berat Iseni

Musika e vjelen nga raperi german copy of >>> bonez mc & raf camora 500 ps

Πριν 2 ημέρες
Billy Hellboz
Billy Hellboz

🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν 2 ημέρες
Drini Ferko
Drini Ferko

Jam famsi jot numr 1

Πριν 2 ημέρες
Edison Spaho
Edison Spaho

Bukur bukur

Πριν 2 ημέρες
Albi Murataj
Albi Murataj

Like kush mendon qe noizy duhet te beje nje bashkpunim me nje femer

Πριν 2 ημέρες
kapo_i_rrepit_zini otr
kapo_i_rrepit_zini otr

Bravo noizy e ke qmenur stresin dhe kozman e unikatil

Πριν 2 ημέρες
OTR OTR
OTR OTR

Otr

Πριν 2 ημέρες
Egli Chanel
Egli Chanel

Ado ishte madheshtore qe po te bashkoheshin apo te bashkepunonin rreperat me te mire te Shqiperises se madhe duke i lene pas gjithqak qe ka ndodh mes seneve personale do ishte nje super kryeveper si prsh po te benin nje ft Noizy-Unnukatil Noizy-Mozzik Mozzik-gold ag Gold-ag - unnukatil etj do ishe nje gje e papame dhe do degjoheshin ne te gjith boten keto kryevepra 😊

Πριν 2 ημέρες
OTR OTR
OTR OTR

o Bablok

Πριν 2 ημέρες
Andi Dauti
Andi Dauti

Je baba

Πριν 2 ημέρες
iminlovewiththecoco o
iminlovewiththecoco o

he is so hot🤤 greetings from greece🇬🇷🇦🇱shqiptare

Πριν 2 ημέρες
Hilal Alaboga
Hilal Alaboga

Keine deutsche bzw die die deutscg können....

Πριν 2 ημέρες
Mario MLS
Mario MLS

κλιπ γυρισμενο ελλαδα

Πριν 2 ημέρες
Andi Dauti
Andi Dauti

OTR DERI NË VDEKJE

Πριν 2 ημέρες
ali zurich
ali zurich

e kishim bo nje keng fort🎤🎤🎧🎼🔥👍🏻

Πριν 2 ημέρες
NINI YZAJ
NINI YZAJ

Muzika jo keq kenga kot

Πριν 3 ημέρες
Alb Alesjo
Alb Alesjo

Like for noizy coment for stresi

Πριν 3 ημέρες
J0K3R 4LB4N14
J0K3R 4LB4N14

https://youtu.be/vj7_qOGdOFw

Πριν 3 ημέρες
Marina Selmani
Marina Selmani

Μόνο Αλβανία ρε.✌👍👍👍👍

Πριν 3 ημέρες
Flavjo Gjeta
Flavjo Gjeta

live kush mendon se Noizy eshte nje bomb🔥🔥🔥🔥

Πριν 3 ημέρες
Fear Factory
Fear Factory

Εκλασα πάνω μου από την αλητεία

Πριν 3 ημέρες
World Music
World Music

Kaqbaisvqva

Πριν 3 ημέρες
Wonzer808 Frost
Wonzer808 Frost

500ps wannabe

Πριν 3 ημέρες
BS News
BS News

Se asht turb

Πριν 3 ημέρες
BS News
BS News

Cohuni re shkruni

Πριν 3 ημέρες
BS News
BS News

Me shum unlike sesa komente

Πριν 3 ημέρες
gentijani maliqqi
gentijani maliqqi

king I botes

Πριν 3 ημέρες
Genci Tare
Genci Tare

Jessss😚😚😚😚

Πριν 3 ημέρες
Paolo Cavanna
Paolo Cavanna

1:30 what he say?

Πριν 3 ημέρες
erdi dyrmishi
erdi dyrmishi

Smoke weed in maybach

Πριν 2 ημέρες
kalim cityt
kalim cityt

L’album dingue

Πριν 3 ημέρες
jojo jojo
jojo jojo

shqipet ka te shkojn e kallin ❤💙🇦🇱🇽🇰 pershendes gjith gurbetqaret ne an e mban botes pergezoj noizyn met ket hiq qe as njeher nuk i zhgenjen shqipet 👊 nga holanda

Πριν 3 ημέρες
big bang
big bang

Kundra ligjit kundra djallit

Πριν 3 ημέρες
eno Plaka
eno Plaka

Noizy eshte Heroi jone

Πριν 3 ημέρες
Tallas Xristos
Tallas Xristos

Greetings from greece noizy ashtu vazhdo

Πριν 3 ημέρες
Etnik Haziri
Etnik Haziri

P Pse e ke qit kryqin

Πριν 3 ημέρες
ALMIR BOSS
ALMIR BOSS

Esht e shkrume gjithcka ktu esht e shkrume, Arsyje t'forta pse jam Ktu me juve, Mund te Isha atje si pjes e atynve, Por mthan jam I tepert dhe hypa lart tyre, Coni shkrepsat nalt krejt bashk si yje, Per krejt nacot mren ne qelie, It's all love though sonte si dihet, Jom n'qef dhe pse po m’perzihet, Jena shum plot kallabllak, Ambienti me dritat e ulme n'max, Cunat me hoodies qe duken pak, Dhe Femna perpara qe mrrin shum ngat, I Sukses'shem adresa e sakt, Per cfar mund n'dihmoj a mos asht shum vap? A ta uli pak zonin a mos osht shum nalt? A Po don perqafim mbase nihesh rehat, Boni pak ven per jashtoksorin, Vi I nxeht nga laboratori, Jena super charged me bo hip hop, Jom rude as f**k dhe nuk di me stop, Chorus: Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham, Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg, Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham, Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n’maj, Rap2: Boni pak ven per jashtoksorin, Vi I nxeht nga laboratori, Jena super charged me bo hip hop, Jom rude as f**k dhe nuk di me stop, Kshuqe Prit - per cdo dit - ka 1 hit, Kena stil - so sick - I’m so sick, Jom banal - dhe flas ca fjal skandal, Ja *ifsha nonen sdi a Jam normal, Boom boom boom on and on and, Fuck all night till the early morning, Kta po mthojn qe ta ulim zonin, Na e qesim varrosin te ballkoni like, Ha ha vec per inati, Kundra ligjit kundra djallit, Djeget veni Kur na hym mrena, I’m like f**k the police se ja thejm sirenat, Chorus: Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham, Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg, Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham, Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n’maj,

Πριν 3 ημέρες
giorgos kampas
giorgos kampas

Respect from 🇬🇷 bro great song! Love you noizy!

Πριν 4 ημέρες
Gresa Gashi
Gresa Gashi

Shumm e mir kenga perfekt kush menon qe asht shumm e mir kenga like nese doni😂😂❤️❤️🙏

Πριν 4 ημέρες
visar bushaj
visar bushaj

❤️❤️🤙🤙💪🏻💪🏻❤️❤️

Πριν 4 ημέρες
Zana Cela
Zana Cela

Noizy me I madhi nevend 👑👑👑👑👑

Πριν 4 ημέρες
gentijani maliqqi
gentijani maliqqi

Kush ja ka inati ju qift nana

Πριν 4 ημέρες
Gresa Gashi
Gresa Gashi

Noizy asht shum i mir de dua shum noizy i love you😂❤️❤️❤️🙏

Πριν 4 ημέρες
Ahmad Braiga
Ahmad Braiga

Greetings from Iraq 🇮🇶 ❤️ 🇦🇱

Πριν 4 ημέρες
Ahmad Braiga
Ahmad Braiga

Rajku Marina why? 😂

Πριν ημέρα
Rajku Marina
Rajku Marina

get out of here 😂😂😂😂

Πριν ημέρα
Ahmad Braiga
Ahmad Braiga

D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK thanx mate!

Πριν 3 ημέρες
D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK
D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK

Ahmad Braiga greetings bro

Πριν 3 ημέρες

Επόμενο

Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K)

3:27

Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K)

thisisnoizy

προβολές 8 849 714

Noizy - Nuk kan besu

2:14

Noizy - Nuk kan besu

Chipmunks Studio Albania

προβολές 6 605

Noizy - Nuk Kan Besu (Albanian Music Reaction)

10:05

Noizy - Nuk Kan Besu (Albanian Music Reaction)

Fabian J

προβολές 16 856

We’re Having A Baby!! **Emotional** | Familia Diamond

16:01

We’re Having A Baby!! **Emotional** | Familia Diamond

Familia Diamond

προβολές 877 274

NOIZY - Kta nuk kan besu [ TAYNA OFFICIAL ]

1:00

NOIZY - Kta nuk kan besu [ TAYNA OFFICIAL ]

Tayna Official

προβολές 1 722

Noizy - Nuk kan besu (Chipmunks Voice)

3:23

Noizy - Nuk kan besu (Chipmunks Voice)

YoungTinni

προβολές 84

NOIZY - Nuk kan besu

0:09

NOIZY - Nuk kan besu

Rambo P

προβολές 2 665

Noizy (Nuk kan besu) diss HB

0:30

Noizy (Nuk kan besu) diss HB

DissDiss Diss

προβολές 2 839

FINEM - K.P.T

3:29

FINEM - K.P.T

Friends Entertainment

προβολές 3 871 520

SNIK x Tamta - SENORITA (Official Music Video)

3:04

SNIK x Tamta - SENORITA (Official Music Video)

SNIK OFFICIAL

προβολές 6 153 098

REI "nuk kan besu" COVER (noizy)

2:01

REI "nuk kan besu" COVER (noizy)

Rei Buzaj

προβολές 525

Noizy - Nuk kan besu. 2019👌otr

0:21

Noizy - Nuk kan besu. 2019👌otr

Pablo123 Nokos

προβολές 59

Noizy - Nuk kan besu (teksti ' lyrics)

1:26

Noizy - Nuk kan besu (teksti ' lyrics)

Alb Channel

προβολές 5 607

Noizy - Nuk Kan Besu ( official video 4k )            1m views

3:10

Noizy - Nuk Kan Besu ( official video 4k ) 1m views

YouTube Channel

προβολές 985

Noizy - Nuk kan besu

0:29

Noizy - Nuk kan besu

Amazing Life

προβολές 2 136

Noizy - Nuk kan besu te ne (Veten Tekste Pa Muzike)

2:01

Noizy - Nuk kan besu te ne (Veten Tekste Pa Muzike)

Tekste Vetem

προβολές 1 205

Noizy - Nuk Kan Besu Live

0:30

Noizy - Nuk Kan Besu Live

Alb King

προβολές 850

Surprising My Mom With A New Car, Then Destroying It...

20:08

Last Family Member To Leave World's Largest Trampoline Park Wins $1000

16:22

I Trapped My Parents in PRISON for 24 Hours!

14:12

I Trapped My Parents in PRISON for 24 Hours!

Lucas and Marcus

προβολές 1 058 997

Teens React To Try To Keep Singing Along Challenge

11:13

6 U.S. Citizens vs 1 Secret Non-Citizen

11:13

6 U.S. Citizens vs 1 Secret Non-Citizen

Jubilee

προβολές 1 714 633

My Family Vacation *DISASTER*

12:24

My Family Vacation *DISASTER*

Dan and Riya

προβολές 2 394 959