No video

  • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 50 χρόνια

Marsel Lamaj
Marsel Lamaj

Enderra ime me E madhe esht qe noizy te vij ne lungo mare vlore dhe te beje aty nje koncert qe te kenaqe te gjith femijet qe jane fansat E tij te zjarrteeeeeee dhe CDO mosh tjeter plseee noizyyyyy plseee jemi ne vitin 2019 majj plseeeee 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 OTR4lifeeeeee

Πριν 4 ημέρες
Floriflori flori
Floriflori flori

Nuk vjen mo Enca nga mrapa 😂

Πριν 9 ημέρες
Jurgen Xhahysa
Jurgen Xhahysa

Na vjen Enca nga mrapa🤣🤣🤣🤣👍🏻👍🏻👍🏻

Πριν 11 ημέρες
Linda Shabani
Linda Shabani

🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν 13 ημέρες
Ana Pire
Ana Pire

Vetem ti je yll bote zemër te kene zili te gjithe ata qe te shajne ty se vetem ti je yll bote ne Muzik 👑👑👑👑👑👑👑👑👑vetem ti je OTR pervec teje nuk dua njeri tjeter shpirt te dua shume shume shume

Πριν 16 ημέρες
Ana Pire
Ana Pire

Vdeksha un per ty RIGELSI im 💋💗😘😍

Πριν 16 ημέρες
Lirigzon Hasani
Lirigzon Hasani

Para fmive tu e knu ganxha man ptu ta qifsha pedofilin e nanes TBA SUNDON

Πριν μήνα
Edi Rama
Edi Rama

NA VJEN ENCA NGA MBRAPA hahahahahahah lol OTR 4 EVER

Πριν μήνα
Brajan Pira
Brajan Pira

🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν μήνα
Benjamin Rina
Benjamin Rina

Mosha e lejuar : 6 - 15 vjec

Πριν μήνα
Katrina Gjoni
Katrina Gjoni

OTR#1👏😍😍😍😍

Πριν μήνα
ILLYRIAN ALBANIAN
ILLYRIAN ALBANIAN

2020 Like😈

Πριν μήνα
Vlvl Vlvl
Vlvl Vlvl

Respect noizy

Πριν μήνα
Henry Charlay
Henry Charlay

Legends never die OTR respect from London west noizy big man wiv gd heart this video will be remembered forever 👑💯🎤🔥🔥

Πριν 2 μήνες
Bona Kabashaj Bona kabashaj
Bona Kabashaj Bona kabashaj

1👌

Πριν 2 μήνες
Eduart Lataj
Eduart Lataj

Na vjen enca nga mrapa hahahaa

Πριν 2 μήνες
otr noizi varrosi
otr noizi varrosi

Midis tirone ca bon plako nuk ka Kofi Ku jam gocat me nacon

Πριν 2 μήνες
_EL PRINCIPE_ MiLiTo
_EL PRINCIPE_ MiLiTo

Noizy🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 2 μήνες
Bujar Jonuzi
Bujar Jonuzi

perfect

Πριν 2 μήνες
omer sulejmani
omer sulejmani

koncert pa pare hahah te kishte qen me pare as 2000 sishin mledh grup leshi UNikkatili 20000 koncert bileta ka mri 160 euro hahaha TBA for life per kta otr leshat tishte qen 5 euro as 2000 skishin ardh hahaha fucking idiots mos e krahasoni ket lop me Unikkin

Πριν 2 μήνες
Lindi Sula
Lindi Sula

Koncerti me i madh ne gjithe shqiptarine me shume se 100000 njerez Nga 100 k fansa Te pakten 40k do vishin ne koncert me pare te nojzyt por ta siguroj qe 60k do vinin sezben jo 2000 se 2000 i ka vec shoke dhe njerez te vet. Por noizy ka zemer te madhe dhe e ka bere falas per tgjith. Kurse katili e ka ber me bileta sepse ka desht qe te fitonte leket qe ka pagujt truprojat🤣 nga frika qe i ka sha shum shqiptare vetem per pak fame qe ka ai 😂🤣

Πριν 2 μήνες
elvisi gaming
elvisi gaming

o mbret je njesh bere ate Kennan ne tiran

Πριν 2 μήνες
ida d
ida d

Na vjen enca nga mbrapa 😂😂😂

Πριν 3 μήνες
Murat Ameti
Murat Ameti

KING ZINJO

Πριν 3 μήνες
Ap Store
Ap Store

Fansat 12 vjecare te noizyt..nejse prap rspkt

Πριν 3 μήνες
Boni Mane
Boni Mane

Nojzi je 111111111

Πριν 3 μήνες
Bani Kolgjini
Bani Kolgjini

shum bukur noizi je ma i miri. Po qa ke me encen? na vjen enca mrapa !. enca nuk i shkon askujt mrapa , asaj vetem i shkojn mrapà kush menon kshu like

Πριν 3 μήνες
Aldo.Official Aldo.Official
Aldo.Official Aldo.Official

shum komente po shikoj e ka mbush sheshi etj cfar ka.mbush me kalamaj 12 vjecare qe nuk ja kan idene se cfar po shohin dhe as qe e kan idene e rrepit , dhe qe te gjitha tekstet e keti rrotes se karrit jan te vjedhura

Πριν 3 μήνες
Nefeli Zhula OTR
Nefeli Zhula OTR

Noizy jam nje fanse shm shm shm e cmendur pas teje King👑👑👑👑👑👑👑

Πριν 3 μήνες
Youri Boyka
Youri Boyka

Je i madh otr deri nvdekje

Πριν 3 μήνες
Youtube Gaming
Youtube Gaming

Shpirti jem eshte bere uje ne djerse 🌟😂

Πριν 4 μήνες
Arta Cera
Arta Cera

Bravo e kalle skenen

Πριν 4 μήνες
Lubjan Biba
Lubjan Biba

Je modh noizy hallall ta boft zoti do mbetesh skanderbeu i muzikes shqiptare 💪💪💪🌍🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν 4 μήνες
Hekuran Balliu
Hekuran Balliu

41:13 elmino got crazy after crowd shout !

Πριν 4 μήνες
Igli gucci
Igli gucci

5:15

Πριν 4 μήνες
PUBG mobile_E.M
PUBG mobile_E.M

Shkoni mer kara po kush e nin unikkokpilin vetem naj nji si i duket vedja si trrim e del nrrug dimek se po vras ken e nxhepa mmajn cokollata as nji vajz se nin unikkarin ,nojzin me fmi me vajza me tri krejt shipnia aj qe a aq shiptar ac i zjarrt pse svjen me ba rrep prej nshipni ...

Πριν 4 μήνες
Francis Millet
Francis Millet

☺☺

Πριν 4 μήνες
Alexandros Duro
Alexandros Duro

40:00 këngë?

Πριν 5 μήνες
Tarik Šaipi
Tarik Šaipi

100 kile🔥🔥🔥🔥

Πριν 5 μήνες
NOIZY OTR
NOIZY OTR

👑

Πριν 5 μήνες
Loni Hysa
Loni Hysa

krejt fmit e shqipris i ke mledh nnket koncert 😕😕😕...Shife pak Koncertin e Kingut a shef najkon kaq fmij...Fansat e juj bohen Tmit 😉

Πριν 5 μήνες
Jon Kokobobo
Jon Kokobobo

nese nuk i dini 45 minuta permendesh jeni shum tvegjel me e pa ket vidjo ahahahah Noizy je gjigand ..se them un e thojn te gjithe

Πριν 6 μήνες
h2o oygen
h2o oygen

Tgjitha tekstet nga i pari te i fundit 🔥🔥🔥

Πριν 5 μήνες
Renato Caka
Renato Caka

5 : 01 💥💣🔥

Πριν 6 μήνες
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha

mreti i flowit

Πριν 6 μήνες
MANGUPAT Tba
MANGUPAT Tba

UNIKKATIL BABA

Πριν 7 μήνες
MANGUPAT Tba
MANGUPAT Tba

PASHA ROPT KREJT QETA N KONCERT 12/13/14 VJEQAR ME NANAT E TYVE KOKAN ARDH AHAHAHAHAHAAHAHAAAHHAHAHAHAAAAHAAAA UNIKKATIL👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

Πριν 7 μήνες
Indrit Driza
Indrit Driza

E bukur kjo na vjen Enza na mrapa😂😂😂😂😂 njish noizy

Πριν 7 μήνες
stefan bezhani
stefan bezhani

super super 👌👌👑👑

Πριν 7 μήνες
Denis Ndoj
Denis Ndoj

Otr deri n'vorr

Πριν 7 μήνες
Alesja Cuedari
Alesja Cuedari

OTR👌👌

Πριν 7 μήνες
REAL MADRID
REAL MADRID

Legjenda jeton 200 vite nuk vdes lehte

Πριν 7 μήνες
Walid Ali
Walid Ali

3🇦🇱🇦🇱🇦🇱👈

Πριν 8 μήνες
edisonkabashi.estrada Kabashi
edisonkabashi.estrada Kabashi

Kush Menon qe asht nojzi mbreti bani like

Πριν 8 μήνες
Artur Murra
Artur Murra

❤❤❤

Πριν 8 μήνες
Artur Murra
Artur Murra

Mbretii

Πριν 8 μήνες
Artur Murra
Artur Murra

Ma i miri

Πριν 8 μήνες
Abcd abcdefg
Abcd abcdefg

kenga minutin 13???

Πριν 8 μήνες
Fatjon Noka
Fatjon Noka

Fakin tap ca bon ky

Πριν 8 μήνες
Xhemajli Berisha
Xhemajli Berisha

Noizy maj fort në bot

Πριν 8 μήνες
Ergi Rexhi
Ergi Rexhi

Njishi 👑👑

Πριν 9 μήνες
Leon Hypnotize
Leon Hypnotize

8000 like😂😍

Πριν 9 μήνες
artin haliti
artin haliti

kush osht me otr ropt ja qifsha 👑unikkatil TBA👑

Πριν 9 μήνες
Korca86 Korcarap12
Korca86 Korcarap12

Bravo respekt nga korca nojzy

Πριν 9 μήνες
The Boss
The Boss

Ta qifsha stadiumin e unikatilit para koncertit te noizyt ne sheshin skenderbej😂😂😂 OTR 4 EVER👌👌👌💪💪💪

Πριν 9 μήνες
Lali Vet
Lali Vet

+Damian Beats Tahip Lala kam shum se te dy kto 😜

Πριν μήνα
Damian Beats
Damian Beats

+D1 TV kush ka ma shume lek nga kta t dy?

Πριν 3 μήνες
Klevi Alushi
Klevi Alushi

+The Boss kot me

Πριν 3 μήνες
The Boss
The Boss

Po ca e dini unikatilin ju m edhe ai ka fansa kalamoj sa t dush pse flisni kot palidhje

Πριν 3 μήνες
Klevi Alushi
Klevi Alushi

+Ronaldinho Gauchoo :thinking:

Πριν 3 μήνες
Biku Hysa
Biku Hysa

Ky osh byth mut vk kti

Πριν 9 μήνες
Aulona Ona
Aulona Ona

nk ma bleu mami as babi i bleva vet otr deri n varrr . es noizy

Πριν 9 μήνες
Naldi Naldi
Naldi Naldi

Super

Πριν 9 μήνες
H
H

5:01 best moment ever chills

Πριν 9 μήνες
H
H

Asnji sti din sakrificatpo thjesht eshte magjike te te shohesh te arrish kaq larg. me lot nsy love youisha dhe prezente aty dhe eahte emocion i paimagjinueshem

Πριν 9 μήνες
ENIS YT
ENIS YT

Noizy is the King 👑👏👍👌

Πριν 9 μήνες
Albania Channel
Albania Channel

Nese Unikatili E ka mush ni stadium Noizy e ka mush ni qytet tash ti me O.T.R mos u mer

Πριν 9 μήνες
Dibra City
Dibra City

Ja ka qr

Πριν 9 μήνες
kapo nostra
kapo nostra

Qia ropt gjith kopshti dhe 15 vjecaret aty jan,,o noizy te qifsha famenqe ke un do kisha turp te dilsha aty po te isha n vendin e ktij

Πριν 9 μήνες
G 13
G 13

"Na vjen enca nga mrapa" 😂👌 noizy ma i madhi

Πριν 9 μήνες
ReX Team
ReX Team

O pidha kqyreni me katilin 4 gusht dhe ka mu ni dej te lokali i noizyy KATILBABA

Πριν 9 μήνες
Amarildo Mice
Amarildo Mice

Unikopili O ti e dashke keshtu mor te qifsha rrobt nqs unikopili eshte me i mire se noizy eshte sikur kosova te jete serbi 😂

Πριν 9 μήνες
ReX Team
ReX Team

Dhimiter Kumaraku o vllai na le rehat se jam me nanen tane tash ia qr smle rehat me e qi

Πριν 9 μήνες
albanees strijder
albanees strijder

Osht mami jot 😍😍 qe e qiva un mbrom bashk me motren tane

Πριν 9 μήνες
ReX Team
ReX Team

Dhimiter Kumaraku gagagagagag po kush asht kingu i rrepit o robqir UnikKatil ☺️❤️

Πριν 9 μήνες
albanees strijder
albanees strijder

O te qift unikkatili nbyth jep instagramin e fls o mamaqir lat nam duke bo t fortin jo unikkatilin jo stresi noizy e ka marr vendin e par me pun kurse ata legenat sdi ca fls asnje shqiptar nk e kpt vtm kosovaret e kpt

Πριν 9 μήνες
Fortnite epic moments
Fortnite epic moments

Thropsh

Πριν 9 μήνες
Francesco Qamilja
Francesco Qamilja

I love you KING 1 Noizy ka bo nana 2 jo skini me pa Nk ka si ty nk ka si ty nk ka nk ka

Πριν 10 μήνες
Amsterdam Tropoja
Amsterdam Tropoja

Mret

Πριν 10 μήνες
Albanesi tutti Comandanti
Albanesi tutti Comandanti

Qka i doket vetja bre😂

Πριν 10 μήνες
Enigma 007
Enigma 007

gjithh kta veta veq 15 veta knojkan me buzpidhinn🤣😝😝TBA4ever❤️🔫🔫🔫🔫☠️🔫

Πριν 10 μήνες
Artur Murra
Artur Murra

King 👑

Πριν 10 μήνες
Artur Murra
Artur Murra

The Best 😍👑

Πριν 10 μήνες
Xhovana Skuqi
Xhovana Skuqi

Kinggg💎😍💞

Πριν 10 μήνες
Xhovana Skuqi
Xhovana Skuqi

Noizy O.T.R 💎💖💞💎😘

Πριν 10 μήνες
Xhovana Skuqi
Xhovana Skuqi

superrr💖💖💕💎💎

Πριν 10 μήνες
Mino Kadriu
Mino Kadriu

Super noizy 👐👐👐👐

Πριν 10 μήνες
Ledio10 ChannelÆ
Ledio10 ChannelÆ

05:00 Pjesa me e bukur

Πριν 10 μήνες
Anonimous Boy
Anonimous Boy

Pshurrsha25.000mishen e ati unikartilit😂

Πριν 11 μήνες
Sedat Abdija
Sedat Abdija

Uooooo!!!

Πριν 11 μήνες
Ο χοντρομπαλάς
Ο χοντρομπαλάς

Gg

Πριν 11 μήνες
Alina Frai
Alina Frai

💋💋💋💗💗💗

Πριν 11 μήνες
KING PHENOM
KING PHENOM

NOIZYYYY SHQIPEEEE

Πριν 11 μήνες
OUZERI OUZ
OUZERI OUZ

E BUKURA QE I JEP ME LOT ESHTE AI MOMENT QE SHIKON FANSAT TE HEKURAT TE GJITH 15- HAHAHA NOIZY BISHA

Πριν 11 μήνες
Lirim _ Policia e kosoves
Lirim _ Policia e kosoves

https://youtu.be/cf04fYqYDxM

Πριν 11 μήνες
Nexhmije Selmani
Nexhmije Selmani

Noyzi the best i love you te duaaa noyziiiii

Πριν χρόνο
gang gang
gang gang

#OTR

Πριν χρόνο
The Boss
The Boss

OTR deri n vdekje

Πριν χρόνο
Raif Haxhiu
Raif Haxhiu

Me mungon noziy i 2009 2010 ❤❤

Πριν χρόνο
OTR CHANNEL
OTR CHANNEL

Kush osht fans i grupit me te madh ne Shqiptari ju lutem subscribe pasi kanalin e vjeter me 1k subscribe na kan bllokuar dhe kemi hap kanalin e ri 💚💚💚kush na bon subscribe ni big respekt per to 👊

Πριν χρόνο
spartak balkasi
spartak balkasi

😎💣💣💣💣💥💥💥💥💥💣💣💭💥💥💥💥💥💥🕶🕶🕶🕶

Πριν χρόνο
Rron Sogojeva
Rron Sogojeva

noizy is so cool

Πριν χρόνο

Επόμενο

Toy Story 4 | Official Trailer 2

2:19

Toy Story 4 | Official Trailer 2

Pixar

προβολές 3 453 232

ONCE UPON A TIME IN HOLLYWOOD - Official Trailer (HD)

2:35

ONCE UPON A TIME IN HOLLYWOOD - Official Trailer (HD)

Sony Pictures Entertainment

προβολές 4 964 162

Everything Wrong With Escape Room In 17 Minutes Or Less

16:50

Laying in a Box of Snakes | Overtime 9 | Dude Perfect

24:05

Laying in a Box of Snakes | Overtime 9 | Dude Perfect

Dude Perfect

προβολές 8 062 144

Céline Dion Carpool Karaoke

14:13

Céline Dion Carpool Karaoke

The Late Late Show with James Corden

προβολές 6 705 995

BTS Performs "Boy with Luv" - The Voice Live Finale 2019

4:01

Stranger Things 3 | Summer in Hawkins | Netflix

1:46

Stranger Things 3 | Summer in Hawkins | Netflix

Netflix

προβολές 3 605 234

The Huawei Ban: Explained!

10:55

The Huawei Ban: Explained!

Marques Brownlee

προβολές 1 997 411

Filming Inside a Slow Motion Vortex - The Slow Mo Guys

13:49

Filming Inside a Slow Motion Vortex - The Slow Mo Guys

The Slow Mo Guys

προβολές 784 868

4 Levels of Omelets: Amateur to Food Scientist | Epicurious

11:48

Every Girl's Purse | Anwar Jibawi

4:43

Every Girl's Purse | Anwar Jibawi

Anwar Jibawi

προβολές 950 436

Binging with Babish: The Good Place

8:51

Binging with Babish: The Good Place

Binging with Babish

προβολές 1 261 412

DOWNTON ABBEY - Official Trailer [HD] - In Theaters September 20

2:25

Building a $58 Million NYC Apartment

7:19

Building a $58 Million NYC Apartment

CaseyNeistat

προβολές 2 038 960

Ups & Downs From WWE RAW (May 20)

17:18

Ups & Downs From WWE RAW (May 20)

WhatCulture Wrestling

προβολές 228 699

old town road, but played on my synth

2:02

old town road, but played on my synth

SethEverman

προβολές 4 630 599

Black Metal Beauty Makeover - 10 Minute Power Hour

10:41

Black Metal Beauty Makeover - 10 Minute Power Hour

GameGrumps

προβολές 565 540

Death Investigations: Last Week Tonight with John Oliver (HBO)

22:21

Jimmy Kimmel on Game of Thrones Finale

4:15

Jimmy Kimmel on Game of Thrones Finale

Jimmy Kimmel Live

προβολές 1 935 235

EVERY ZODIAC SIGN EVER

8:07

EVERY ZODIAC SIGN EVER

Smosh

προβολές 1 613 308

Game of Thrones: Series Finale - Review

13:44

Game of Thrones: Series Finale - Review

Jeremy Jahns

προβολές 671 130

If You Say WOW, You LOSE! (HARDEST) Ft. Christian Delgrosso

14:13

THE NEW WORLD'S MOST FULL COVERAGE FOUNDATION?? | NikkieTutorials

22:52

Vans Are Freakin’ Sick and You Know It! | WheelHouse

11:52

The Queen visits the Duchess of Cambridge’s garden at the Chelsea Flower Show

4:51

GOT7 "ECLIPSE" M/V

3:47

GOT7 "ECLIPSE" M/V

jypentertainment

προβολές 16 196 499

Westworld III - HBO 2020

1:41

Westworld III - HBO 2020

HBO

προβολές 2 819 789

STRANGERS ROAST THE SIDEMEN

32:09

STRANGERS ROAST THE SIDEMEN

Sidemen

προβολές 3 717 066

'American Idol' winner Laine Hardy relives final moment l GMA

4:24

'American Idol' winner Laine Hardy relives final moment l GMA

Good Morning America

προβολές 299 798

Vengeful Cats - Rooster Teeth Animated Adventures

2:28

Vengeful Cats - Rooster Teeth Animated Adventures

Rooster Teeth

προβολές 456 760

Game of Thrones Season 8 Episode 6 Reaction & First Impressions

14:16

Game of Thrones | The Cast Signs Off (HBO)

1:06

Game of Thrones | The Cast Signs Off (HBO)

GameofThrones

προβολές 4 010 563

Game of Thrones Season 8 Episode 6 Review and Breakdown

11:21

A Journey Through Time - SNL

6:17

A Journey Through Time - SNL

Saturday Night Live

προβολές 1 770 566

My Video Went Viral. Here's Why

23:43

My Video Went Viral. Here's Why

Veritasium

προβολές 1 777 713

CallMeKevin's Draw My Life

19:23

CallMeKevin's Draw My Life

Call Me Kevin

προβολές 689 009

SAYING YES TO A CRAZY INSTAGRAM DM (Flew to INDIA!!)

14:35

DanTDM Presents 'The Contest' (Official Trailer)

1:44

YouTube's copyright system is broken

7:53

YouTube's copyright system is broken

Mumbo Jumbo

προβολές 850 475

iOS 13 Changes Everything! 25 Confirmed Features!

10:12

iOS 13 Changes Everything! 25 Confirmed Features!

EverythingApplePro

προβολές 1 524 028

Apple just got REKT by… themselves - Powerbeats Pro Review

9:44

The Prince Family - Now We Up (Official Music Video)

2:59

The Prince Family - Now We Up (Official Music Video)

THE PRINCE FAMILY

προβολές 1 961 954

10 Things Not To Do In The Movies Theater Part 2

8:48

10 Things Not To Do In The Movies Theater Part 2

Guava Juice

προβολές 1 356 854

GUESS THAT 2019 MOVIE TRAILER IN 1 SECOND CHALLENGE

11:54

World's LARGEST JELLO POOL- Can you swim in Jello?

11:36

World's LARGEST JELLO POOL- Can you swim in Jello?

Mark Rober

προβολές 13 367 588

I Re-Created A Squishy | Squishies in Real Life

14:22

I Re-Created A Squishy | Squishies in Real Life

Moriah Elizabeth

προβολές 2 467 824

First to Guess the Password Wins - FaZe Clan

14:11

First to Guess the Password Wins - FaZe Clan

FaZe Clan

προβολές 1 786 882

Minecraft Earth: Official Reveal Trailer

1:28

Minecraft Earth: Official Reveal Trailer

Xbox

προβολές 3 670 852

We Are Not The Same Person

9:26

We Are Not The Same Person

Danny Gonzalez

προβολές 1 168 404

Logic - Confessions of a Dangerous Mind ALBUM REVIEW

10:35

Logic - Confessions of a Dangerous Mind ALBUM REVIEW

theneedledrop

προβολές 602 551

The Pillowcase of Terror | Math Magic

10:15

The Pillowcase of Terror | Math Magic

D!NG

προβολές 638 138

Blind Chicken Finger Taste Test

12:07

Blind Chicken Finger Taste Test

Good Mythical Morning

προβολές 2 721 597