Policia që e duan të gjithë. Një ditë me policen e qarkullimit më të famshme - Top Channel

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 11 μήνες

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  διάρκεια: 01:25

  Refije Muca, që prej një viti është punonjëse e policisë së qarkullimit rrugor në komisariatin e Fierit.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on GRfilms Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

diti Selimaj
diti Selimaj

kjo ma kputi nje 20çe te mir ne kolonj 😂😂😂

Πριν 5 ημέρες
Ardit Mertiri
Ardit Mertiri

Haha veshja me e bukur qe kam thot 😱😱😱😱

Πριν 2 μήνες
Χρηστος Κεραμητζης
Χρηστος Κεραμητζης

Dhelper me uniforme policie,,,,

Πριν 3 μήνες
Suela Zani
Suela Zani

🥰

Πριν 4 μήνες
shefqet senka
shefqet senka

kushuriri i mami edi ramn e ka vella

Πριν 4 μήνες
shefqet senka
shefqet senka

une e kam dajen shef polici ndersa kushuririn e mamit e kam shefin e krimineleve qe kap policia edhe eshte shefi me i madh ne komisiarat

Πριν 4 μήνες
Sardi Ibrahimi
Sardi Ibrahimi

jo

Πριν 5 μήνες
Fation Tahiri
Fation Tahiri

2020 ALBANIA Fier ❤🌐

Πριν 5 μήνες
Njetri 80
Njetri 80

Vec refies.. ka njeri qe edi rregulloren ne shqiperi per ca sta marin patenten se me ngrin nga leket.. me shpejtesi te hiqet patenta pa rrip patenta parakalim gabim patenta per te gjitha hiqet atenta aty.. kur dal nda shpija i bej leket 10 mijlekshe

Πριν 5 μήνες
MH 92
MH 92

Une jam nga kukesi,kam punuar ne lushnje, nje vit e gjysem,perballesha shpesh here me te,por vertet eshte njeri i perkryer,ka shume dallim me polict e tjere, kam punuar ne cdo vend te shqiperise por si kjo femer,nuk ka ne qarkullimin rrugor, ky eshte mendimi im personal

Πριν 6 μήνες
Dolomiti Official
Dolomiti Official

Loqk eshte kjo

Πριν 6 μήνες
Reci Arben
Reci Arben

Policia rrugore ne shqiperi meritojn shum rrespekt . Hajdeni nbelgjik dhe merruni vesht me policin, ndalim ne rrugen e autobusit me zbrit nanen 6 sekonda, 110 euro gjob “ ndrrim bande ne linje te pa shkeputur 220 euro gjob. Ne shqipri ne zon 60 km/h 180 nor as gjob skam pague. Big respekt for Albanian police 👮‍♀️

Πριν 6 μήνες
Roku Toska
Roku Toska

Kjo m ka mar 30 milek mua... ca police leshi thua nk i bonte pun 10cja

Πριν 6 μήνες
inter milano
inter milano

Keshtu jane te gjithe para kamerave. Por kur ska kamera edhe pse je i rregullt te marrin leke. Turp i madh per keto lloj police.

Πριν 6 μήνες
Florentino Muho
Florentino Muho

Per cfare po e nderon ne menyre ushtarake me nderim me dore civilat nuk nderohen o policaaa

Πριν 6 μήνες
Broli Xhepa
Broli Xhepa

Ore cuna mos ma shani shefen se 200 metra larg meje e ka shpin kshu qe rrini urt se ja dhash emrat e juj qe e shani dhe tju vi fordi nji nga nji tju mbledhi neper shpia 🤣🤣🤣🤣🤣

Πριν 6 μήνες
fieraku i keq
fieraku i keq

Respwkte patriote.bravo.

Πριν 6 μήνες
bexhet gorenca
bexhet gorenca

Suksese ne pune dhe ne karieren e policise se shqiperise me kujtohet si ka qen policia ne vitin 1992 ndryshim ka per kritika ka por ne cdo ministri ka individ te koruptuar nuk eshte e then jan te gjithe policet jan te koruptuar avash avash mentaliteti ndryshon vjen gjenerata te shkolluar breza te rijsh mire te pergaditur suksese

Πριν 7 μήνες
Xhino Dervishi
Xhino Dervishi

ooo kjo te grin nga lekt 40 mi me mori ne lushja na edhe nje slims tha edhe ik hahha

Πριν 10 μήνες
gj v
gj v

Hahaaa

Πριν 4 μήνες
Samet Krasniqi
Samet Krasniqi

Hahaha vetem police nuk esht kjo 😂 pi mall gjith diten ,nga lekt te rjep ,vk

Πριν 10 μήνες
Gem Mala
Gem Mala

Po qfar policie pa radar bre

Πριν 10 μήνες
Fier Milano
Fier Milano

Yyyttttt komunistat e derrit

Πριν 10 μήνες
Abdull-llah Abdur-rahman
Abdull-llah Abdur-rahman

Oreee po kjo ishte mu ajo qe me 20 euro me leshoi me familjen

Πριν 11 μήνες
munges_02 munges_02
munges_02 munges_02

mendova se mos me kishte kerkuar vetem mua lek😂por qenkan edhe shum te tjer si un😂

Πριν 11 μήνες
Las Vegas
Las Vegas

A len a kthen dada police

Πριν 11 μήνες
Gianni Bello
Gianni Bello

Respekte

Πριν 11 μήνες
H Tahiraj
H Tahiraj

Yll je respekte ❤

Πριν 11 μήνες
Mensur Kosumi
Mensur Kosumi

❤️🖤

Πριν 11 μήνες
A c1988
A c1988

Dukesh si spiune shterp e ndyr

Πριν 11 μήνες
A c1988
A c1988

Ik moj kare se te ka ikur hija e femres

Πριν 11 μήνες
Jurgen B
Jurgen B

Aaaa ju pshurrsha uniformen klysha

Πριν 11 μήνες
Luca Davani
Luca Davani

Endrat per polic dhe per spiun dalin shum shpejt dhe behesh te esht plotsu deshira

Πριν 11 μήνες
ALL IN
ALL IN

Pershendetje keni bere foto ne udhetime ne Shqiperi dhe Kosove, doni ti ndani me ne atehere kjo eshte e mundur perdor hashtag #mysecretalbania tag @secret.albania hashtag #jemibashke #knaqumesecretalbania #thisyearIwillvisitAlbania pra na gjeni ne instagram @secret.albania faqja me e madhe per promovomin e Shqiperise dhe Kosoves. Objektivi 100 mije ndjekes! @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania

Πριν 11 μήνες
Ummu Kasim
Ummu Kasim

TAGUTE

Πριν 11 μήνες
Linda Muca
Linda Muca

Bravo

Πριν 11 μήνες
Peja Peja
Peja Peja

Kjo po punojka mir une keshtu nje femer kam qef me perjetu 😋👍

Πριν 11 μήνες
Loku Statham
Loku Statham

Kam rreth 2 vjet pa e pa se kam ik jasht por me thon te drejte e paskan sakatu keq pz gjynof e shkreta se cfar heqka👉👌👉👌👉👌🖕🖕🖕✌✌✌

Πριν 11 μήνες
Bashkim Sefa
Bashkim Sefa

ju ne shqiperi si kei frik policve..se ke kosov ju ngehin zvarr po tu a kthen me te keq.

Πριν 11 μήνες
azem nuhiallari
azem nuhiallari

@Bashkim Sefa hehe mke ba me kesh o shoku. po per polici te shipris e te kosoves fola edhe une edhe ta bana me dije se jam shtetas me tana edhe ne shipni. po per te padrejt mi rrujn topat edhe ne shipni edhe ne ks. e sa iperket fjales teper banale kinse une kokem budall ket fjal merre mbaje per vete se nashta edhe te shkon. e borgj sen ste kam as une por kur te hish me comentu diqka ktu edhe ja fut veq hajt kan te drejt llap e kollak me upergjigj apo jo pajtohesh edhe ti normal qe po. hajt tuj mir metsh

Πριν 3 μήνες
Bashkim Sefa
Bashkim Sefa

ti koke budall! un fola per polici e ti pse hin llugave as sdi qka je tu thon. un fola per policin e shqiperis dhe te kosoves. a ki ti shtetsi a qka ki so ka me inteteson kalo bukur e mis u merr me mu se ste kam borgj san nsten e mir.

Πριν 3 μήνες
azem nuhiallari
azem nuhiallari

@Bashkim Sefa une shqiptar kosove jam. po sdi kush te tha ty se po don kush mej vra a meju ba diqka ne punen e tyne . pernryshe mi rrujn topat bash. une njoh edhe kam shoqni vet jo me polic po me drejtor policie ne kosov te shumt. po qka po ingreni ne hava. se mu personalisht mi rrujn topat si ne shipni jam shtetas edhe atje edhe ne kosov edhe ne europ 3 shtetsi. per me te padrejt edhe ne bir te miut me hy i gjej. po lej fjalt pa baz hiq.

Πριν 3 μήνες
Bashkim Sefa
Bashkim Sefa

ani hade ri ngrehi zhag te pret plumi kry... aj policin munesh mu rrah po ma von qfar te gjen! e ti pervo naj her ne kosov me naj polic edhe ku perfundon sidomos me naj arm.

Πριν 3 μήνες
azem nuhiallari
azem nuhiallari

ta han specin edhe atje . iakan shtri per tok me dhjetra her edhe atje. po qudi asht si ibani policin ekosoves thuja se si shohim na per gjdo dit hehe me trenerka si shumar me kan . o shoku mos uhap se bashkpunus me krimin jan ne shumic

Πριν 3 μήνες
Mirton Oxa
Mirton Oxa

Kjo e super e koruptuar , mi ka mar 50 mi leke , yyyyyt ropce

Πριν 11 μήνες
sphere mechanical D Martini
sphere mechanical D Martini

Keta dalin n Autostrade te ndalojne makina hajde injorante hajde po ku ke pa tu ndalu makinat n autostrade ...aty eshte rrezik I madh tjetri vjen me shpejtesi e merr perpara turshi... Uniforma me e bukur thote kjo lapicka po shko moj e meso me fol si njeri moj t marrte dreqi..

Πριν 11 μήνες
Kadri Armullahu
Kadri Armullahu

po normalee që punonn me.meshkuj polic se i hypinnn 😂😂😂😂👌👈

Πριν 11 μήνες
Mikeb Itemha
Mikeb Itemha

Qenka burrneshë. Zoti të begatoftë me mirësitë e tij.

Πριν 11 μήνες
Inspektimi Ndotjeve Mjedisit
Inspektimi Ndotjeve Mjedisit

e njoh dhe un ket policen shum e mire rrespekte

Πριν 11 μήνες
Grilian Arapi
Grilian Arapi

Refia ta fshin 5milekshin 🤣🤣🤣

Πριν 11 μήνες
Flamur Xhaja
Flamur Xhaja

Veshja me e bukur që kam me pelqeu kjo shprehje

Πριν 11 μήνες
Vasil Isufi
Vasil Isufi

Mos ju ndalofshin ne rrugen tirane-durres,se dhe i rregullt me qene pa 20 mij lek nuk shpeton,,,

Πριν 11 μήνες
Vasil Isufi
Vasil Isufi

Kshu e fillojne kta te rinjte sa tja marrin doren pastaj si gjithmone i njejti avaz,,,,,

Πριν 11 μήνες
Sadat luma
Sadat luma

Pershendetje nga kaçaniku Bravo Respekt

Πριν 11 μήνες
George Jackson
George Jackson

Kjo eshe policja me e korruptuar ne shqiperi. E do 20 ce tjeret 10 ce e duan.

Πριν 11 μήνες
xhesi haxhaj
xhesi haxhaj

Ti je flliqsir jo police po ik andej ca humanizmi ksaj se ve gjobaaaa kot . Edhe e korruptuar po te lumt kur si bera foto 50milekshes qe more se more patenten pa te drejt dhe the o 50 o heqe patente po ik moj qelbesir e korruptuar jeni ju polici e degjeneruar e heq patenten pa te drejte yttt police flliqur

Πριν 11 μήνες
CRXCKED Smvy
CRXCKED Smvy

Ca lesh Police mor aman co aparate si ne gjithe boten dhe ske nevoje per police lat nam.

Πριν 11 μήνες
sphere mechanical D Martini
sphere mechanical D Martini

Kta dalin ne rruge grumbull per vjedh naj lek... Vetem n Shqipni e ne vendet arabe dalin keshtu te uritur... Edhe mediat nuk kane pune tjeter e bajn rreklam policesh sikur kushedi çfar po bejn ... Kriminela jane n Parlament

Πριν 11 μήνες
sphere mechanical D Martini
sphere mechanical D Martini

Thieves ! Absolute burglars

Πριν 11 μήνες
sphere mechanical D Martini
sphere mechanical D Martini

Your justice system is rotten how can you have a good police force?? It’s a fucking joke

Πριν 11 μήνες
sphere mechanical D Martini
sphere mechanical D Martini

The crooks the most brutal police in Europe

Πριν 11 μήνες
Burbuqe Elezi
Burbuqe Elezi

Bravo 👏🏾 polici duhet respect eshte per ndihme

Πριν 11 μήνες
Dolomiti Official
Dolomiti Official

Hei picke lezecme eshte

Πριν 6 μήνες
Visar Hajdari
Visar Hajdari

Kolegja ime me e mire! Suksese Refka

Πριν 11 μήνες
Iris Zoto
Iris Zoto

Ahahahah kjo me ka ndaluar mua isha me makinen time me targa italiane kishte ber postobllok para karburantit Albes ne Fier edhe me ka mar 50 euro ju thoni ka fituar besimin e qytetarve ahahha edhe biles kur i dhash 50 euro me tha o vllai jemi 4 veta ahahhaha

Πριν 11 μήνες
gj v
gj v

@Turi Fier mi mori thote!..ky ja ka dhene vet per te mbaruar hallin!.

Πριν 4 μήνες
Njetri 80
Njetri 80

Turi Fier atehere meqe je nga fieri edi shum mir sa shembullore eshte kjo:.. pastaj nuk i plas njeriut trapi se tham ne qe mer lek se nuk ka fakte..po per te qen realist kemi policin me te mir dhe te mirkuptushme

Πριν 5 μήνες
Njetri 80
Njetri 80

Iris Zoto hahahaha i mesova dhe emrin kesaj se me ka grir nga leket.. 5 mij lekshin se pranon se i duket sikur e ofendon.. a moj refie hallall ti police denje kjo per lek te shqyen nuk edi sa her mund te kem paguar kete se une sjetoj ne shqiperi po nje muaj qe vi pa eksagjeruar 20 dit une pagoj refien hahahaha

Πριν 5 μήνες
Sergei Tomja
Sergei Tomja

Kjo dhe mu mka kap me radar 154 km ..me ato radaret e vjeter dhe mka mor 50 milek jemi 4 tha mrpsh ..tre ishin aty dhe nje tjt qe rrinte nmakin me radar 1 km m siper 😂😂

Πριν 7 μήνες
altin allkushi
altin allkushi

Je I sigurt qe te ka dal pija??!

Πριν 11 μήνες
O Mret
O Mret

🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 11 μήνες
Victor Gremi
Victor Gremi

Keta jane qesharak komplet ,ne vend qe te shohin qe jane 30 vjet mbrapa, si nga ana profesionale dhe logjistike ...Ne asnje vend perendimor sdel punonjesi i police ashtu si dalin keta kaqolet ...Gjithmone e kemi zakon ne ,i fillojme gjjerat nga bishti ...Rrofte lideri historik Edi Kico Rama .....🤧🤧

Πριν 11 μήνες
Victor Gremi
Victor Gremi

"Refija per KRYEMINSTER ,jo vetem ate,por propozoj qe edhe te gjithe(REFI JTE e tjere ,tju jepen 5 rroga shperblim ,dhe nje darke me Liderin legjendar RAMA,qe po na con nga fitorja ne fitore ...."

Πριν 11 μήνες
Tartuf Tufi
Tartuf Tufi

50 mij lek mi ka qar mua njer ne lushnje ajo eshtè mjeshtre ne marjen e lekut

Πριν 11 μήνες
gj v
gj v

@xhesi haxhaj hahaaa

Πριν 4 μήνες
Njetri 80
Njetri 80

Tartuf Tufi eshte njeshe prandaj e nxoren ne televizor me te vertet ka nje stil te vecant ne marjen e lekut.. o vllai si do e ndreqim kete pune me ty ne hahagaga a moj refke hallall qumeshti nenes je njeshe

Πριν 5 μήνες
Tartuf Tufi
Tartuf Tufi

@Kingpin e ka pak shtrenjt po pa 50 mij ste leshon dhe vajta ti jepia 30 dhe edi si me tha se kemi dhe ate shokun me radar dhe duhet ta respektojme dhe ate eshte mjeshtre

Πριν 11 μήνες
Kingpin
Kingpin

50 e paska pazarin shtrenjt sja vlen

Πριν 11 μήνες
Emiljano Karafili
Emiljano Karafili

Hahahahahahah

Πριν 11 μήνες
berat Berat
berat Berat

Hahahahah bravo te qofte eke realizu endren tende femijnore🛂

Πριν 11 μήνες
Kiki Dervishi
Kiki Dervishi

Vec mos ve gjoba shum se merr mqaf shofarat.😛😛

Πριν 11 μήνες
Drian Mucaj
Drian Mucaj

Kjo ka shkoll pr punen prkatse po Jan ca barkoca q sdin regullat e qarkullimit

Πριν 11 μήνες
Luljeta Jeta
Luljeta Jeta

Ne fakt te shkon uniforma je si mashkull megjithmend

Πριν 11 μήνες
leonard metallari
leonard metallari

I vetmi shtet robqir Shqiperia qe rri duke bo t famshem policet Po ikni mor gazetare se lat nam Polici duhet te shofe punen e vet N rruge Jo n kamer

Πριν 11 μήνες
sphere mechanical D Martini
sphere mechanical D Martini

leonard metallari qeni ruan t zotin e tij Hajdut

Πριν 11 μήνες
Neo Neo
Neo Neo

Refija nena e korrupsionit kjo eshte bere e famshme perpara se ta nxirnit ju o televizion cop cop

Πριν 11 μήνες
Сефер Зибери
Сефер Зибери

Sa profesion per femra kjo pa me ta lyp nai koleg se len me i pas edhe 5 fmi

Πριν 11 μήνες
Arturo Casangi
Arturo Casangi

Jo ore joooo thuaj po si dihet ktyre puneve o vlla joooo......vetem besim duhet vetem besim!!!

Πριν 11 μήνες
Marko Pllumi
Marko Pllumi

Rena je shembulli me i mir urime

Πριν 11 μήνες
Sjjsjsjsjjsdhs Hsjsjsjhdhsh
Sjjsjsjsjjsdhs Hsjsjsjhdhsh

Marko Pllumi rena urime moter shendet e jetgjatesi te deshiron poeti nga kosova.

Πριν 5 μήνες
fatos Skenderi
fatos Skenderi

Bravo zoti refije 😂 zerin e paske me burrë se un

Πριν 11 μήνες
london London
london London

Shum vk shtet lan nam cdo 1 kilometer pastobllok jemi 2019 o komunista shtet vend e pa vend pastobllok per me vjeth

Πριν 11 μήνες
Martina Puka
Martina Puka

Ketu ska telekamera tha kjo, them vec kaq vdes per makinat e huja kjo shoqja ..Nga goja eshte brisk kjo shoqja ku tremb njerezit me komisionet o gjobat prej 350 mije lekesh, e pastaj te nxjer nga makina e te thote ketu ska telekamera kafen do e pagush....turp te te vije .del dhe ne television te njohin te gjithe kush je ...E korruptuar .

Πριν 11 μήνες
skender sakaj
skender sakaj

SUKSESE DHE PUNE TE MBARE NE KETE DETYRE KAQ TE VESHTIRE DHE FISNIKE, RESPEKTE!

Πριν 11 μήνες
Luma 111
Luma 111

Shiqir si qenka nje njeri fiks se te tjetret Jan kafshe me kapele

Πριν 11 μήνες
Sjjsjsjsjjsdhs Hsjsjsjhdhsh
Sjjsjsjsjjsdhs Hsjsjsjhdhsh

Preveza Preveza Cameria pse ne kohe enveri s ke thene kshtu z ti kish dhene 10vjet burg ofendon shtetin I krisur poeti

Πριν 5 μήνες
Lorena caushaj
Lorena caushaj

Bravo per edukaten qe ke dhe komunikimin te apin syte dhe ato policet e tjera qe nuk din te komunikojn duan te bhen dhe policcce

Πριν 11 μήνες
Njetri 80
Njetri 80

Lorena caushaj po di kjo te komunikoj na vrafte zoti

Πριν 5 μήνες
Beqir Fetishaj
Beqir Fetishaj

Ok, por metoda e ndaleses, nuk esht korrekte,,shif, n yotube,

Πριν 11 μήνες
Bardhyl Merko
Bardhyl Merko

Bravo goca hallall

Πριν 11 μήνες
xeni eagle
xeni eagle

A di njeri ndonje barcalete me kete????😂😂😂😂 Zot na ruaj me duket si ato reportazhet e kohes se xhaxhit me punonjesit e ndermarrjeve pararoje. A ve kjo tipja gjoba ne ajer sic bejne trecereku i ketyre kur marrin urdher per te vene gjoba se eshte arka e shtetit bosh??? Bravo Refije do behesh trim per partine. Fol me Ulsin nje here mos te rregullon ai.

Πριν 11 μήνες
Ro Li
Ro Li

0:23 Edhe policis nuk i lejohet te qendroje aty. Kur i shkel policia rregullat, i shkelin dhe qytetart. Dhe se si kjo e drejton qarkullimin rrugor, skam Pa najhere 😂 skemi polic te hajrit. Tgjithe me lek kane hy ne at Pune.

Πριν 11 μήνες
Kristo Gurma
Kristo Gurma

Ik mj budalle se te ika njeher me makin😂😂😂

Πριν 11 μήνες
Alqi Rusi
Alqi Rusi

cuna spaska lek per kostum kojo se nje pal rroba vishka keshtuqe kur ta shihni nje dhjet mi leksh ke dora se hallexhie eshte

Πριν 11 μήνες
Marios Grc Alb Ita
Marios Grc Alb Ita

Jeni bo propagande e Ps. Lepirse. Pranaj jemi ktu ku jemi se mediat kan perfunduar ne dore tuajen .

Πριν 11 μήνες
Tony Tony
Tony Tony

Hahahaahaa. Vari lesht

Πριν 11 μήνες
Bamib
Bamib

Shoh komente të mdryshe, por me sa e njoh unë ajo bën punën e saj me përpikmëri dhe sa për aludime bëjm sa të duash po ajo e ka pasjon

Πριν 11 μήνες
inter tris
inter tris

Nuk e di sa e vertete eshte, vetem makinat me targa te huaja respektonin shpejtesine, ndersa ato me targa Shqipetare jo, perse, apo drejtesia nuk eshte njesoj?!.

Πριν 11 μήνες
D B
D B

Te gjithe e duan drejtesin por jo njerzit e drejt

Πριν 11 μήνες
torestudio1997
torestudio1997

zoti ta ruaj !!!!!!

Πριν 11 μήνες
Fier Fier
Fier Fier

brvo te qfte

Πριν 11 μήνες
Roman Reings
Roman Reings

ketu ke ne cdo gje funksionon mbrapsh keta plerat e pilicis i bejn tabelat gjerat e veshtira fshihen ferrave vetem te kapin keq shoferat ti gjobisin ....ketu ke ne ekxiston fryma kunder popullit nga ana e shtetit jo tja lehtesoj gjerat qytetarve te vet po ti bej te veshtira tabela 20 ose 10 ne or vetem ketu shikon .. vetem ke ndodhin ekxistojn keto gjera

Πριν 11 μήνες
Gazmend Velo
Gazmend Velo

O vellezer refija ta mer pesmishen si kompjutrat del ktu kjo dhe na shet dengla

Πριν 11 μήνες
TIRONCI !
TIRONCI !

Me te thon te drejten kte e haza para 2 javesh qe po u ktheja nga Shqiperia ne autostraden e Fierit, me te vertet ishte shum e sjellshme dhe e rregullt ne detyr t'pakten kshu mu duk mua! Bravo i qoft dhe te bojn dhe disa lopcar te tjer si kjo le te marin shembull se si kryhet detyra...

Πριν 11 μήνες
Antonio Antonio
Antonio Antonio

Moter qira

Πριν 11 μήνες
Klaus Feta
Klaus Feta

Leje mo, skeni ca lajmesh te jepni, TV mut

Πριν 11 μήνες
Orso Rulez
Orso Rulez

Bravissimaaaa

Πριν 11 μήνες
Da Da
Da Da

👍👍👍👍

Πριν 11 μήνες
London GB
London GB

Bravo i qofte 👌...te marrin shembull Policet e tjere te Korruptuar. Keshtu duhet te ishin te gjithe Policet

Πριν 11 μήνες
Ardian Gega
Ardian Gega

Mir shum, po shkoni nga memaliaj, se po te doni te hiqen 3 pik patente do i japish 20 mi lek polict,,por vetem ato me targa te huja,, e fresket fare

Πριν 11 μήνες
Xxhonikero
Xxhonikero

Kjo po esht yll bote mi mori 10franga te pushimi shoferit po nr e tel nk ma dha.

Πριν 11 μήνες
gj v
gj v

Hahaaa

Πριν 4 μήνες
Xxhonikero
Xxhonikero

O maksi ka pas punuar ne lushnje nje here e nje kohe.po mos na beni moral per policat rrugor se e dime si jane 90% te rasteve marin lek pjesen tjeter nga halli sbatojn ligjin.

Πριν 10 μήνες
Maks Muca
Maks Muca

Mendovetempozitiv ke ngaterru punonjesen more zoteri . Kjo punon ne fier jo ne pushim te shoferit 😊

Πριν 11 μήνες
andrey sheva
andrey sheva

Bravo edhe se nuk te njoh hec perpara ke nje mal me pengesa por jep shenbullin tan .paq fat

Πριν 11 μήνες

Επόμενο

Portokalli, 27 Maj 2018 - Melamini dhe Jang Lee (Babai prokuror)

08:46

Portokalli, 27 Maj 2018 - Melamini dhe Jang Lee (Babai prokuror)

Top Channel Albania

προβολές 1 200 000

People in Life - Efektivet e repartit elite Shqiponja

06:06

People in Life - Efektivet e repartit elite Shqiponja

In Tv Albania

προβολές 191 000

Rama: Qenke komplet tap-topi. Lala: Mos me intimido

07:43