Portokalli, 10 Nëntor 2019 - Policat e Postobllokut (Egla shoferja e re)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 8 μήνες

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  διάρκεια: 06:55

  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on GRfilms Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Portokalli#TopChannel

Leggera15 Leggera
Leggera15 Leggera

Ca kot kjo.. jam zonjush..e kujt esht makina? E burrit...hajde trape hajde...

Πριν 40 λεπτά
Teddy Giovanni
Teddy Giovanni

J

Πριν 6 ημέρες
Rajan Sallahi
Rajan Sallahi

Ta futi mu n‘byth 🍑 Hahahahaha 😂😂😂😂😂😂😂 kjo makina e verdhe duket sikur eshte zhavore.

Πριν 16 ημέρες
alsito mullahu
alsito mullahu

🤣😅😅🤣🤣😅🤣😅🤣🤣🤣😅

Πριν 18 ημέρες
Laert Fjolla
Laert Fjolla

Hahaha

Πριν 19 ημέρες
edmond deda
edmond deda

ju lutem mos i broni 2 policet.

Πριν 27 ημέρες
Hajder Vela
Hajder Vela

E kujt osht makina e imja traft qimja hahaha mirushi vockel 😂😂😂🤣🤣🤣

Πριν 27 ημέρες
Edvaldo Cacaj
Edvaldo Cacaj

😚😚😚😚😙😙😙😐😙

Πριν μήνα
Gaforr Foli
Gaforr Foli

5:34

Πριν μήνα
Erjon Ulqini
Erjon Ulqini

Sa. Kam. Qesh. Kur. Tha. Egla. Mirit. Po. Pse. Nuk. Ven. Ti. Ni. Tabel jam. Polic. I vogel. Xhuxh

Πριν μήνα
REaL_ TEtOVa
REaL_ TEtOVa

Hiq numrin qe e ke ne mend doli gjasht🤣🤣

Πριν μήνα
Alkeo Alkeo
Alkeo Alkeo

Jo

Πριν μήνα
angelo
angelo

Kkf

Πριν μήνα
Blerant Shaho
Blerant Shaho

Hg

Πριν μήνα
xhesika Meta
xhesika Meta

Jam police I vogl cuc

Πριν μήνα
Esmer Kakini
Esmer Kakini

E kujt eshet makima e imja traftë çimja

Πριν μήνα
Klejdi Mema
Klejdi Mema

B

Πριν μήνα
Shëqyri Alhysa
Shëqyri Alhysa

mos u kurajo

Πριν μήνα
Rina muho
Rina muho

Hahahaha

Πριν μήνα
Selvie Mena
Selvie Mena

Hahahahaha😂😂 hahahhahahahahha

Πριν 2 μήνες
Dddd Ssss
Dddd Ssss

Mua mos me fol ashtu thot se un jam zonjush, pastaj thot makina asht e burrit!!!zonjush e martume hera e par qe e degjoj!

Πριν 3 μήνες
aleks kenga
aleks kenga

Fshat qe duket nuk do kallauz

Πριν 3 μήνες
Meribana Miraka
Meribana Miraka

😆😆😆😆

Πριν 3 μήνες
Meribana Miraka
Meribana Miraka

😀😀😀😀😀😀😀😉😀😀😀😀😀😀😀😘

Πριν 3 μήνες
Adelina Adelina
Adelina Adelina

Më vjen për të qeshur kur i thot ajo gruja fatmirit pse nuk ve një tabel jam polic ivogë hahahahahahahaha

Πριν 4 μήνες
Matilda Ceno
Matilda Ceno

Na kenaqe Egla 😘 proud of you

Πριν 4 μήνες
bryson golemi
bryson golemi

Do you know crispy coconut

Πριν 4 μήνες
joni gjecaj
joni gjecaj

😀😀😊😊😴😴🚖

Πριν 4 μήνες
Nazmi Belba
Nazmi Belba

Hahaha

Πριν 4 μήνες
Aleksandri Madh
Aleksandri Madh

Duhet te lej kosin se shoh haluçinacione

Πριν 5 μήνες
Paulin Kola
Paulin Kola

Bravoo

Πριν 5 μήνες
Paulin Kola
Paulin Kola

Hahahahahahha

Πριν 5 μήνες
FF RIZENI FF RIZENI
FF RIZENI FF RIZENI

Brravoooo

Πριν 5 μήνες
Endri Dauti
Endri Dauti

E fike makinen ma qero ket mandarinen 😂😂😂😂

Πριν 5 μήνες
Endri Dauti
Endri Dauti

Hahahahaha si taksit po

Πριν 5 μήνες
Meri Olivia
Meri Olivia

Ju qe komentoni jeni budallenj mos i perseritni fjalet e aktoreve o budallenj😡😡😠😠😬😤

Πριν 6 μήνες
Armand Armand
Armand Armand

E fike makinen ma qerove mandarinen

Πριν 6 μήνες
Ardit Lala
Ardit Lala

🤣🤣🤣😂😂😂😂🤣😂🤣😂🤣

Πριν 6 μήνες
Elsi Milloshi
Elsi Milloshi

Jeni me te miret😀😀😁😁😂😂😂😃😃😄😄😅😅😆😆😉😊😋😋😎😎😍😍😘😘😗😗😙😙😑☺☺🙄🙄🤗🤗😇😇🤔🤔

Πριν 6 μήνες
Elsi Milloshi
Elsi Milloshi

Jeni gallat hahahahahahahahahahahahahahaha

Πριν 6 μήνες
Ajet Rexha
Ajet Rexha

U a sabukur

Πριν 6 μήνες
tik tok vibes
tik tok vibes

Ha ha ha ha ha😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Πριν 6 μήνες
VinzOffcial
VinzOffcial

😂😂

Πριν 6 μήνες
FF _REI
FF _REI

Hahahahhahhaha 1 kafe vete 1 makina ja hap tapen e ja hedh te vrima

Πριν 7 μήνες
Urim Thaçi
Urim Thaçi

Urim thaci 1981

Πριν 7 μήνες
Melisa Kocaj
Melisa Kocaj

Cfar jane letrat jeshile

Πριν 7 μήνες
Mustafa Perhati
Mustafa Perhati

Jam poliic I vogel xhuxh hahahahahaha

Πριν 7 μήνες
Fatbardh Kulici
Fatbardh Kulici

🏔

Πριν 6 μήνες
Fatbardh Kulici
Fatbardh Kulici

ppa

Πριν 6 μήνες
Rigerta Tola
Rigerta Tola

B

Πριν 7 μήνες
[Ensar] [King]
[Ensar] [King]

😂😂😂😂veq me te gjelbert aa😂😂

Πριν 7 μήνες
Martin Alushaj
Martin Alushaj

Hhahababahhahahahahahh haah

Πριν 7 μήνες
Mynyre Lleshi
Mynyre Lleshi

Po i del tym nga veshet mirit hahahahahahaha 😂😂😂😂😂😂😂😂

Πριν 7 μήνες
Bruno Dimo
Bruno Dimo

😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹

Πριν 3 μήνες
Fps 888
Fps 888

Ksaj zonjushës i paskeni gjet makin si veten 😂

Πριν 7 μήνες
Nigel Romabau
Nigel Romabau

♥♥♥♥🌸🌸🌸💗💟💟😄😄😄😄💸💸💸💗💗 😄😄😄😄💗💗💗🌸🌸🌸 Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ngrit prej së vdekuri, për të na e jep jetën e përjetshme. Ai premtoi gjithashtu për të shëruar trupin tuaj. This Is True Love !!! (Vetëm pyetni Atij)

Πριν 7 μήνες
Dirilis Ertugrul - Osman
Dirilis Ertugrul - Osman

Clidhje ka Isa a.s me portokallin

Πριν 6 μήνες
Valon Xharra
Valon Xharra

🇦🇱🔥🔥♥️👍🙏

Πριν 7 μήνες
Loku Loku
Loku Loku

sot. kam ditelindjen 1like=1 urim per Mua pls

Πριν 7 μήνες
marsida metaj
marsida metaj

Edhe nje qind 🎂💋💋💋

Πριν 7 μήνες
kledi kaca
kledi kaca

me plasi trapi

Πριν 7 μήνες
Klementina Onuzi
Klementina Onuzi

Hahaha

Πριν 7 μήνες
Loku Loku
Loku Loku

pse shkruani hahaha une per vete qesh e nuk komentin hahaha

Πριν 7 μήνες
Edin Latifi
Edin Latifi

2 Police Jan superstar👨👨👩

Πριν 7 μήνες
Ersi Peza
Ersi Peza

Ju ndjek pa mas

Πριν 7 μήνες
Eduart Oruci
Eduart Oruci

E fike makinen hap xhomin coro kete manderinen

Πριν 7 μήνες
iliriana patani
iliriana patani

A 59

Πριν 7 μήνες
Artur Peshku
Artur Peshku

Ky model vdes per makiato😜😜😜😂😂😂😂😂

Πριν 7 μήνες
E-Gaming TLZ
E-Gaming TLZ

.po pse sve nje ngjites ta mbyllesh haaaaa hapsire ktu

Πριν 7 μήνες
Shkelqim Allmeta
Shkelqim Allmeta

🤣🤣😆😆

Πριν 7 μήνες
Toka Jone Toka Jone
Toka Jone Toka Jone

bagazhi eshte and mbrapa e ke ngatru eglaa 👍👏💊🤣🚘

Πριν 7 μήνες
Loku Loku
Loku Loku

Po femrat ku din me vllai ata jane me keq ne makine se sa kur Jena ne tape ne Makine 😈😈

Πριν 7 μήνες
Kledjon Gezga
Kledjon Gezga

🤣🤣🤣🤣🤣😀😀Los Rolin egla sikur skupton asgje🤣🤣🤣😀

Πριν 7 μήνες
Nostalgia
Nostalgia

Kta e mbajn portokallin gjall

Πριν 7 μήνες
Germany Team Football
Germany Team Football

Fito Para Online Regjistrohu Tani @t

Πριν 7 μήνες
Olti Nasto
Olti Nasto

Keta dy super aktore gjyna qe kan ngel ne kte televizion komunistash. Televizion rropqirash

Πριν 7 μήνες
Klea Kavaja
Klea Kavaja

O shef kjo po mimiton🤣🤣🤣 Mos me imito mu

Πριν 7 μήνες
Ida Sulejmani
Ida Sulejmani

o shef

Πριν 7 μήνες
Mihell Pali
Mihell Pali

koplet pa lidhje

Πριν 7 μήνες
ajra 355 Durrazo
ajra 355 Durrazo

hahahahah

Πριν 7 μήνες
Mereme Dybeli
Mereme Dybeli

Te papare.Like per keto policet legjenda

Πριν 7 μήνες
emilios-of-the Gods
emilios-of-the Gods

Hahahah

Πριν 7 μήνες
Dashmir Ademi
Dashmir Ademi

E kujt osht Makina- E imja, traft qimja hahaha mirushi vockel 😂😂😂

Πριν 7 μήνες
Malvin33 Kola
Malvin33 Kola

Ajo tha e burrit 😁😁😁

Πριν 7 μήνες
ajseli 104
ajseli 104

2 POLICET JAN SUPER BËNI LIKE SUBSCRIBE

Πριν 7 μήνες
Nesti Ledi
Nesti Ledi

2 policat janë njeshat e portokallis bravo

Πριν 8 μήνες
Qazim Thaqi
Qazim Thaqi

Po kto kan budalla per vete

Πριν 6 μήνες
bajame ramazani
bajame ramazani

Hahahahahahahahhahahaha

Πριν 8 μήνες
Hamza Dervishi
Hamza Dervishi

Fik makinen dhe qero maderinen 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Πριν 8 μήνες
kledi kaca
kledi kaca

👍👍👍👍

Πριν 8 μήνες
Stivi Sonja
Stivi Sonja

Olsi buka je kristina

Πριν 8 μήνες
J B
J B

Keshtu si e tallin dhe e perqeshin femrat kur ka qene femije kushedi care i benin te tjeret

Πριν 8 μήνες
Erjon rexhepi 7742
Erjon rexhepi 7742

Jeni te pa par mos folni fjal banale moj shurr

Πριν 8 μήνες
Aldush Shermadhi
Aldush Shermadhi

😂😂😂😂

Πριν 8 μήνες
MT jounior
MT jounior

Si xhuxh të shkon makina

Πριν 8 μήνες

Επόμενο

Portokalli, 12 Nentor 2017 - Policat e postbllokut dhe Kimikati

08:07

Portokalli, 12 Nentor 2017 - Policat e postbllokut dhe Kimikati

Top Channel Albania

προβολές 2 000 000

Portokalli, 03 Nëntor 2019 - Kapo dhe Hekri(Shesin akullore)

07:36

Portokalli, 03 Nëntor 2019 - Kapo dhe Hekri(Shesin akullore)

Top Channel Albania

προβολές 202 000

Fast and Curious 2

7:39

Fast and Curious 2

sWooZie

προβολές 1 289 049

RYAN'S DREAM FINALLY COMES TRUE!!! **VERY EMOTIONAL**

17:15

RYAN'S DREAM FINALLY COMES TRUE!!! **VERY EMOTIONAL**

Through Our Eyes

προβολές 1 040 607

Portokalli, 27 Tetor 2019 - Policat e postobllokut(Tek dentisti)

08:25

Portokalli, 27 Tetor 2019 - Policat e postobllokut(Tek dentisti)

Top Channel Albania

προβολές 716 000

Portokalli - Episodi 11, Sezoni 33, 21 Qershor 2020

2:01:10

Portokalli - Episodi 11, Sezoni 33, 21 Qershor 2020

Top Channel Albania

προβολές 303 000

Portokalli, 6 Mars 2016 - Policat e postbllokut (Kamera ne trup)

07:57

Portokalli, 6 Mars 2016 - Policat e postbllokut (Kamera ne trup)

Top Channel Albania

προβολές 2 900 000

Parcela 400, 31 Dhjetor 2017 - Lacat dhe Kol Frakusha

08:54

Parcela 400, 31 Dhjetor 2017 - Lacat dhe Kol Frakusha

Top Channel Albania

προβολές 2 800 000

Portokalli, 5 Mars 2017 - Policat e postbllokut (Tenxherja me para)

07:05

Portokalli, 5 Mars 2017 - Policat e postbllokut (Tenxherja me para)

Top Channel Albania

προβολές 2 700 000

Portokalli, 24 Nëntor 2019 - Kapo - Hekri(Dhuratat për mësuesen)

09:46

Best Portokalli, 22 Dhjetor 2019 - Policët (Dentisti)

08:15

Best Portokalli, 22 Dhjetor 2019 - Policët (Dentisti)

Top Channel Albania

προβολές 656 000

Portokalli, 28 Maj 2017 - Policat e postobllokut & Çiljeta Xhilaga

08:34

Portokalli, 28 Maj 2017 - Policat e postobllokut & Çiljeta Xhilaga

Top Channel Albania

προβολές 2 300 000

Try Not To Laugh Challenge - Our Favorite Characters!

21:39

We Need To Talk About Tim

10:02

We Need To Talk About Tim

Smosh

προβολές 557 962

Film Theory: Rick's Final Chance! (Rick and Morty Season 4)

19:34

Film Theory: Rick's Final Chance! (Rick and Morty Season 4)

The Film Theorists

προβολές 2 452 629

Honest Trailers | A Goofy Movie

4:30

Honest Trailers | A Goofy Movie

Screen Junkies

προβολές 895 309

Εσύ ήξερες ότι...| 10 ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ

11:20