No video

Portokalli, 13 Maj 2018 - Melamini dhe Jang (Lee Kpop)

Misi Lezha
Misi Lezha

Ahahaha mos me bertit ne syt e sokve o macok

Πριν 4 ημέρες
Music TV 2
Music TV 2

si e ka emrin kjo muzika ne fillim

Πριν 4 ημέρες
A.R.M.Y bts
A.R.M.Y bts

Omg portokallia

Πριν 12 ημέρες
Mikel Qerimi
Mikel Qerimi

Hahahahhahahahhaha oo melamin mos bertit shum hahahahhahha

Πριν 26 ημέρες
IBIGHITS
IBIGHITS

WHO LOVE KPOP AND BTS BAND,BLACKPINK,TWICE,MAMAMOO, MOMOLAND ,WANNA ONE ,EXO,TARA,KARD ETC OR DISBAND BAND LIKE SISTAR OSE 2N1 ???

Πριν μήνα
Albanian Army
Albanian Army

OMG jungshok !!!what ??!?!?!Kpop ne shqiperi ose me sakte ne portokalli e pabesushme!Ve bast qe kjo video e protokallise ka marre me shume views dhe like!lol Une nuk para e shoh portokalline por ishte dikush qe me tha shife ket videon edhe une si me zor e pashe po kur filloj go go dhe kercimi i njejte me iku truri!Dhe kur pashe komene qe gati te gjitha ishin nga army shqipetare 2x jungshok!Jam shume e gezuar qe ka edhe army shqipetare♡☆sot eshte data 11,09,2018 histori per mua dhe bts po thyen me sakte ka thyer rekorde me kengen e re 'idol' R.I.P taylor swift Go and check it out!

Πριν μήνα
Jessica Jess
Jessica Jess

BTSS ARE LEGENDS! Ah sikur te vinin ne Shqiperi >.

Πριν μήνα
Margh Hiixha
Margh Hiixha

From all of you does anyone leave in elbasan? If you do write me a comment so in the future we can talk if you want to

Πριν μήνα
Margh Hiixha
Margh Hiixha

I leave in greece but i am from albania. Iam a army almost 2 years and when i was in elbasan i heard them in a cafeteria in a radio. I thought that i am crazy but it was real. I ve heard them in greece many times and almost every week they are in the top charts i also saw them in the news. THATS AWESOME GUYSSS

Πριν μήνα
Zhbznznznznz Bzbsbsnsjsjsjs
Zhbznznznznz Bzbsbsnsjsjsjs

Fun of fortnite

Πριν μήνα
Ana_Ana 3
Ana_Ana 3

Gjeji kinez e rrasja melaminit 😂😂😂

Πριν μήνα
Mega TV chanel
Mega TV chanel

Si asht titulli i asaj kenges se qe e bukur

Πριν μήνα
Margh Hiixha
Margh Hiixha

Bts go go

Πριν μήνα
Aurora Lola7
Aurora Lola7

👑👑GOGO BTS👑👑

Πριν μήνα
Aurora Lola7
Aurora Lola7

E pushtuan boten BTS💜KINGS👑😉YASSS WHERE R MY ARMYs AT???WHO'S UR BIAS??❤

Πριν μήνα
Aurora Lola7
Aurora Lola7

BTSSSS👑👑👑

Πριν μήνα
Ejvis Gishti
Ejvis Gishti

yeyyy bts

Πριν μήνα
CNCOwers CNCOwers
CNCOwers CNCOwers

Ndersa nga grupet ose kengetaret latin america kam plot..por me shm esht grupi CNCO nga grupet latine..joel,christopher,richard,zabdiel,erick.. (LIKE KUSH ESHT FANSE E GRUPIT LATIN CNCO DHE E GRUPIT KPOP BTS)

Πριν 2 μήνες
CNCOwers CNCOwers
CNCOwers CNCOwers

BTS FOREVER..ARMYYYY LOVE!!!(jam shqiptare dhe kam qe ne vitin 2014 qe jam njohur me grupin BTS dhe i degjoj shmm kenget e bts dhe i u dua tgjitha kenget..)te preferuarit e mi jan Jimin & V & Jungkook..love u..un i degjoj dhe i kam shm qejf kenget e kpop..si Exo ,Blackpink,Winner,twice etj

Πριν 2 μήνες
Marin Bylyku
Marin Bylyku

M duket se Jam I vetmi qe them ,te Kam dhi mu n mut kpop-i e n mu Korean e bts 🖕

Πριν 2 μήνες
Giste Dedjonai
Giste Dedjonai

Btssssssss

Πριν 2 μήνες
albanian_greek_ bts_army
albanian_greek_ bts_army

0:15 un Kur kercej bts edhe vjen mami 😂😂😂 Me falni qe nuk flas mir shqipen jetoj ne greqi

Πριν 2 μήνες
Margh Hiixha
Margh Hiixha

Έχεις insta?

Πριν μήνα
Margh Hiixha
Margh Hiixha

*οοο

Πριν μήνα
Margh Hiixha
Margh Hiixha

ΟΛΟ είσαι σαν εμενααααα

Πριν μήνα
Rea _
Rea _

Im cringing

Πριν 2 μήνες
International Playkook
International Playkook

Omg bts in albaniannnnn me ne fund im proud

Πριν 2 μήνες
Jimin anarmy
Jimin anarmy

WOW tani e zbova kush eshte ai tipi Cimi XD lol Melamini ka fol gjate gjith kohes me Chimmy from BT21 XD hahahaha lol.

Πριν 2 μήνες
jirosemyloves s
jirosemyloves s

Amon mos i thuni "asian" "kinez" se jan KOREAN plus i ofendoni edhe ata edhe neve si fansa ;)

Πριν 3 μήνες
jirosemyloves s
jirosemyloves s

YAS KINGS OMG DJDJSJSJXNSJX

Πριν 3 μήνες
rainbow kookies
rainbow kookies

Im jungshook and im screaming. Ja sa te famshem jan Bts. 💖

Πριν 3 μήνες
JEONGGUKIE JEON JUNGKOOK
JEONGGUKIE JEON JUNGKOOK

po ndonje kenge tjeter te bts kur do e kerceni

Πριν 3 μήνες
JEONGGUKIE JEON JUNGKOOK
JEONGGUKIE JEON JUNGKOOK

A.R.M.Y SHQIPTARE

Πριν 3 μήνες
Raisa Çollaku BTS suga and rm
Raisa Çollaku BTS suga and rm

WOW!It's amazing because bts is everywhere together with army!

Πριν 3 μήνες
eva s.
eva s.

3:40 My parents after I got into Kpop and Kdrama 😂😂

Πριν 3 μήνες
eva s.
eva s.

+Margh Hiixha I do (evachan184) but I don't upload much. You?

Πριν μήνα
Margh Hiixha
Margh Hiixha

Do you have indtagram

Πριν μήνα
Margh Hiixha
Margh Hiixha

Thats so truee😂😂😂

Πριν μήνα
Margh Hiixha
Margh Hiixha

Ohh my godd😂😂😂

Πριν μήνα
eva s.
eva s.

I love Bangtan😍 And also fun fact BTS's Go go is my ringtone 😂😂😂

Πριν 3 μήνες
Nikoleta Vercani
Nikoleta Vercani

Faleminderit shume qe vendoset kengen e BTS ne sfond❤

Πριν 3 μήνες
Ermira Sulejmenaj
Ermira Sulejmenaj

Sa bukur😍😍😘😘😘

Πριν 3 μήνες
kristi nico
kristi nico

Kush te ka fotokopjur📷

Πριν 3 μήνες
_wxkt_
_wxkt_

Grupet e tjera ku i keni lënë??? Blackpink Exo Got7 Twice Red Velvet Mamamoo Shinee Legjendat Big Bang dhe 2NE1 etj.

Πριν 3 μήνες
Present:Git
Present:Git

Cdo grup ka tmiren e vet ,TGJITH KAN PREFERENCAT E TYRE.. GOT7 GOT7 GOT7

Πριν 23 ημέρες
Fatmir Boshnjaku
Fatmir Boshnjaku

Bts Esht ma I miri

Πριν 24 ημέρες
Alba Kongoli
Alba Kongoli

motra ime shikon go gon

Πριν 4 μήνες
Alba Kongoli
Alba Kongoli

ca gjuhe foli melamini me shkriu

Πριν 4 μήνες
Andja Shpuza
Andja Shpuza

Jam nje army e bts. I love bts. Kjo eshte kenga e tyre. Omg. Quhet Go Go

Πριν 4 μήνες
jeon han jiah
jeon han jiah

I always like Albania but going so down. is just so bad for you. Being so much a racist I'm just so fucking done. it's okay I will go to Albania and put that song so all they can hear some GOOD MUSIC.

Πριν 4 μήνες
Margh Hiixha
Margh Hiixha

Hello do you have insta?

Πριν μήνα
jeon han jiah
jeon han jiah

I saw this and got really offended. I really didn't know people in Albania do such things. I have so many friends from there that got offended too. sometimes I even feel bad saying I'm Albanian and it's not my fault. like look what you are doing. would you like it if they did the same to you but with and Albanian song? I asked so many Albanians and they all said no. so I would really appreciate it if you could keep the hate to yourself. and just to let you know... being a racist makes you go bellow zero for me. I don't know what other people think. You just show what albania is in real I always knew what it is. and I always thought I'm doing something wrong but no. I'm not . with lots of Love ARMY. I'm and army and I glad for it.

Πριν 4 μήνες
Arsela Bita
Arsela Bita

What are you thinking they are so rude to make the korean people like that. By the way Im ARMY!

Πριν 4 μήνες
es tae tike
es tae tike

nuk e di se si mund ju albanian armys te mbeshtetni nje video kaq raciste dhe te shpifur. gjithmon e kam ditur se protokallia esht e tmerrshme fare por me ket video sa e bet veten akoma me te shpifur. shpresoj ta dini se me tere kete racizem nuk do te mberrini askund. por me se shumti jam e zhgenjyer tek armyt qe po kenaqen me ket video. mjaft i dhat vemendje dhe lavderim racistave si keta

Πριν 4 μήνες
Serendipity98
Serendipity98

Per fat te keq menyra sesi fansat shqiptare ne pergjithesi reagojne nuk ndihmon fare qe bts te merren seriozisht si artiste ketu ne shqiperi. Me te rinjte jane me te zhurmshem e nje pjese e tyre me te pamatur,e si rrjedhoje nuk e promovojne grupin sic duhet. Te maturit qe kane mundesi ta bejne kane frike te shfaqen si fansa se mos paragjyjohen nga te tjeret. Shumica i sheh si boyband tipik i viteve 90,qe ne fakt nuk eshte r vertete e fatkeqesisht shumica nuk ua japim nje shans vetem per kete. E vetmja menyre qe te merren seriozisht ketu eshte qe fansat te mesojne te promovijne sic duhet sic bejne fansat ne shtetet e tjera.Ose po te realizojne ndonje hip hop track si ato te albumeve te para mund te ule paragjykimet e shqipove me burreri fragjile e ti bejne te shikojne vete diskografine e tyre.🤷🏻‍♀️

Πριν 3 μήνες
Andja Shpuza
Andja Shpuza

Por gjithsesi te gjithe pjesetaret jane shume te mire.

Πριν 3 μήνες
Andja Shpuza
Andja Shpuza

es tae tike OMG living mochi ose chim chim.Sa i mire qe eshte ai,por mua me plq me shume the golden maknae

Πριν 3 μήνες
Andja Shpuza
Andja Shpuza

Mine is jungkook ose kookie

Πριν 3 μήνες
es tae tike
es tae tike

Andja Shpuza jimin! yours?

Πριν 3 μήνες
Iza Meelo
Iza Meelo

Portokalli eshte emision i deshtum qe sa edhe ky skec i deshtuar dhe ofendues sdi si ju duket juve ne rregull ky skec racist edhe fansat e kpop dhe bts duhet te ndiheni te ofenduar nga kta racista. Hiqeni kete skec katastrof.

Πριν 4 μήνες
agi -
agi -

kjo osht absolutisht e shpifur. shqiptaret thone qe nuk jane racist e bejne skite raciste si kto...

Πριν 4 μήνες
Arra Arra
Arra Arra

Alo cimi ble nje Maune oriz dhe ma shkarko para shpis Haaaaaaaaaasaaaaaaa...

Πριν 4 μήνες
Arra Arra
Arra Arra

Glupi im Ha ha ha ha ha ha...

Πριν 4 μήνες
Arra Arra
Arra Arra

E bukur kenga e Jang Lee me cunat

Πριν 4 μήνες
Vlora Vl
Vlora Vl

A.R.M.Y. I ♡ you

Πριν 4 μήνες
Vlora Vl
Vlora Vl

BTS grupi Korean i detgjuar ne gjith boten un kam 3 vjet qe i degjoj ata jane arsyeja qe un jetoj ju lumte tani BTS u degjua edhe ne shqiperi Bangtan Boys JIMIN , JONKOOK , J-JOPE , RAP MONSTER , JIN , SUGA , V . A.R.M.Y forever

Πριν 4 μήνες
jeon han jiah
jeon han jiah

bravo Armys keep fighting

Πριν 4 μήνες
fiona pula
fiona pula

Aaaaaaaaa BTS permendet ne Shqiperi.Jam shume e lumtur! #BTSCOMETOALBANIA #ARMY4EVER

Πριν 4 μήνες
Klaudja Deda
Klaudja Deda

the stereotypes tho o:

Πριν 4 μήνες
Klaudja Deda
Klaudja Deda

BAHAHA I am ssooo happy that I found some albanian ARMY's hyahahyaahyah My bias is Suga btw...love yall

Πριν 4 μήνες
Klaudja Deda
Klaudja Deda

Cool I love jungkookie he is such cutie <3

Πριν 9 ημέρες
Andja Shpuza
Andja Shpuza

Klaudja Deda My bias is Jeon jungkook and Jimin

Πριν 4 μήνες
Andja Shpuza
Andja Shpuza

Klaudja Deda . Yepp

Πριν 4 μήνες
BTS jimin
BTS jimin

BTS grupi qe degjuar ne te gjith boten ata qe mendojne se bts jan g** e kan shum gabim korean shqiptar indian japonez jane te gjithe njerez perse i paragjykoni njerezit JIMIN , RAP MONSTER ,JONKOOK ,SUGA , J HOPE ,V . A.R.M.Y for life

Πριν 4 μήνες
Jimin ARMY BTS
Jimin ARMY BTS

BTS army I love you

Πριν 4 μήνες
kingtan boys
kingtan boys

I am jungshook right now..Im so proud for bangtan 💗 Proud that all albanians (and kosovos) know BTS now ☺❤😍

Πριν 4 μήνες
Rachell Lycan
Rachell Lycan

BTS ARMYYY AHHAHAHAGJYSA JENA ARMY KTUU

Πριν 4 μήνες
agg agg
agg agg

Ate qe ta beka femija sta beka as policia. Te dua Gaz♡♡♡♡♡

Πριν 4 μήνες
Amela Kim
Amela Kim

Serizisht e kan keta. Ja pse kpop nuk duhet te vij ne shqiperi. Shqiptaret din vetem te tallen me kulturen e tyre

Πριν 4 μήνες
Amela Kim
Amela Kim

Andja Shpuza Edhe une isha shume e lumtur por ata po tallnin talentin dhe kulturen e tyre.

Πριν 4 μήνες
Andja Shpuza
Andja Shpuza

Amela Kim . Ama ne armyt ishim shume te lumtur qe nje kenge e BTS u dha ne portokalli

Πριν 4 μήνες
amela kim
amela kim

Duke tallur kulturen e tyre nuk te ben per te qeshur,perkundrazi eshte mosrespekt.Gjeja qe me pelqeu ishte se vune Go go,por ju lutem mos paragjykoni se kpopi eshte nje thesar i vertet.

Πριν 4 μήνες
JEONGGUKIE JEON JUNGKOOK
JEONGGUKIE JEON JUNGKOOK

ke te drejt edhe une kete mendoj se shumica e atyre qe njoh i pargjykojne

Πριν 3 μήνες
Andja Shpuza
Andja Shpuza

Yep you are right

Πριν 3 μήνες
adli hoxhaj
adli hoxhaj

Me ne fund kenga e bts ne televisorin shqiptar

Πριν 4 μήνες
adli hoxhaj
adli hoxhaj

Sa fiks

Πριν 4 μήνες
adli hoxhaj
adli hoxhaj

Yea bts go go

Πριν 4 μήνες
Unnie Swag
Unnie Swag

it doesnt make me laugh... and its kind of rude...

Πριν 4 μήνες
jeon han jiah
jeon han jiah

+Unnie Swag lol same. they may don't know what funny means

Πριν 4 μήνες
Unnie Swag
Unnie Swag

i dont understand why they find it so funny...

Πριν 4 μήνες
jeon han jiah
jeon han jiah

it's not kind. it is rude.

Πριν 4 μήνες
mirmel bts
mirmel bts

*lMAO I'M DYING* nga 405 komente 399 jan nga ARMY

Πριν 4 μήνες
mirmel bts
mirmel bts

Where my Albanian ARMY yah ?? For real i was JungSHOOK when i saw this ♥-♥

Πριν 4 μήνες
A.R.M.Y bts
A.R.M.Y bts

♡♥♡♥♡♥

Πριν 4 μήνες
A.R.M.Y bts
A.R.M.Y bts

Bts!army

Πριν 4 μήνες
Jennie Kookie
Jennie Kookie

lovee btsss

Πριν 4 μήνες
The best Elizabeth
The best Elizabeth

Si e ka emrin kenga

Πριν 4 μήνες
Jennie Kookie
Jennie Kookie

bts- gogo

Πριν 4 μήνες
Maria Terolli
Maria Terolli

Si quhet kjo kënga?

Πριν 4 μήνες
Love Yourself/Her
Love Yourself/Her

Maria Terolli Ska problem...

Πριν 4 μήνες
Maria Terolli
Maria Terolli

Love Yourself/Her faleminderit shume 😍

Πριν 4 μήνες
Love Yourself/Her
Love Yourself/Her

Maria Terolli Quhet BTS - Go Go, nqs nuk i njeh ende Welcome to Kpop my friend ! Nuk do zhgenjehesh, ta siguroj...

Πριν 4 μήνες
cute me
cute me

Melamin njeshi💪💪💪💪💪👍👍👌👌

Πριν 4 μήνες
Mentor Kariqi
Mentor Kariqi

Ozot ,me kengen e BTS,amund te beni dhe te tjera julutem😍😢😢

Πριν 4 μήνες
Jonnies Expensive Gal
Jonnies Expensive Gal

Ne fakt kjo eshte shume e papershtatshme dhe ofenduese. Si do te ndoheshim ne si shqiptare nese koreanet do te imitonin vallen e Tropojes, nje valle aq te bukur e simbolike per ne, ne nje emision medioker "humori"? Ose nese do te imitonin nje aksent shqiptar ne te folurin e tyre ? Ju lutem boll iu besuat stereotipeve te tilla ofenduese kpop dhe sidomos ndaj gjuhes e kultures koreane

Πριν 4 μήνες
Henri Kapo
Henri Kapo

si e ka emrin kjo kenga kineze?

Πριν 4 μήνες
Love Yourself/Her
Love Yourself/Her

Henri Kapo Nuk eshte kineze, eshe KOREANE. Quhet BTS - Go Go...

Πριν 4 μήνες
leo stefanovski
leo stefanovski

cha me ngjitet ore macok

Πριν 4 μήνες
Mauro tv
Mauro tv

Btsssss

Πριν 4 μήνες
HENRI fan
HENRI fan

Greisa Korreshi edhe o ti shkruhet BTS jo btsssssss !! 😑

Πριν 4 μήνες
Mauro tv
Mauro tv

jam army ,kishit ndonje problem😡😡

Πριν 4 μήνες
HENRI fan
HENRI fan

Greisa Korreshi ????

Πριν 4 μήνες
HENRI fan
HENRI fan

Greisa Korreshi 😂😂😂😂😉😉😉😉

Πριν 4 μήνες
HENRI fan
HENRI fan

Greisa Korreshi po ti ca do me bts ???

Πριν 4 μήνες
A.R.M.Y
A.R.M.Y

Le ta pranojme Kemi ardhur te gjithe per BTS ketu❤

Πριν 4 μήνες
leo stefanovski
leo stefanovski

haahahhhahahaha

Πριν 4 μήνες
Ismet Metaliaj
Ismet Metaliaj

Ahahahahah jollojollojollo je korea k-pop moda 😚 saraneyo 😘

Πριν 4 μήνες
duble bro
duble bro

BTS po ju shikojne

Πριν 4 μήνες
Ersjona Dervishi
Ersjona Dervishi

Bravo BTS👏💜🌹❤ Duhet ti perdorni m shpesh kenget e Bts..Balerinet duhet t provojne t kercejn FAKE LOVE nese jan aq t afte 😆😜😂

Πριν 4 μήνες
Jeta Rama
Jeta Rama

Sa e lumtur jam army shqiptare edhe kpop fan jam une

Πριν 5 μήνες
ari chan
ari chan

po dihet nga kush do te ishin tjeter komentet vetem nga A.R.M.Y love bts

Πριν 5 μήνες
Andja Shpuza
Andja Shpuza

Ke shume te drejte

Πριν 4 μήνες
Tani Flori
Tani Flori

OPA njere

Πριν 5 μήνες
dhimiter roko
dhimiter roko

Kush keng e bts esht kjo

Πριν 5 μήνες
Jennie Kookie
Jennie Kookie

gogo

Πριν 4 μήνες
Yllza Yllzushe
Yllza Yllzushe

Love bts songs

Πριν 5 μήνες
Xhesikaxhesi official
Xhesikaxhesi official

Tani beni nje puntat me EXO plzzzzzzz EXO jan njishat e kpop , ndersa bts mori popullaritet vetem ne vitn 2017 Ne youtubin kinez EXO ka mbi 2bilion klikime #EXOL WE ARE ONE

Πριν 5 μήνες
Margh Hiixha
Margh Hiixha

Hey BTS are thrills! Exo its a little group in front of bts. They ve been first to billboard?no.. Theyve broken gines record ?no.. so... dont say that... you maybe like them but you cant talk if you dont knoelw the real thing

Πριν μήνα
Xhesikaxhesi official
Xhesikaxhesi official

Keriajla Hoxha exok kishte reper chanyeol ndersa exom isht ne mos gaboj kris dhe tao (Per te exom nuk jam e sigurt)

Πριν 4 μήνες
aklejra i_1styoongix2sh
aklejra i_1styoongix2sh

Hmm nuk e di po ne informacione nga faqe te ndryshme dhe kur kam pyetur ne lidhje me ta te gjithe me kane thene se exok ishin vokalist dhe exom rappers (po norame sic e di rappersat ose dhe vokalistat mund edhte te bejne rap edhe te kendojne po pjesa rapper/vokalist quhen nga pozicioni qe kane. po ata jan te talentuar kuptohet, dhe mund ti bejne te dyja) tani une se di po kto lloj infosh kam marre ndac te sakta ndac te gabuara

Πριν 4 μήνες
Xhesikaxhesi official
Xhesikaxhesi official

eri exo me erdhe njoftimi por nuk e kam par se nuk kam internet te mir por besoj se do jet super

Πριν 4 μήνες
eri exo
eri exo

Xhesika Xhesi Edhe Pse deshiroj shumë te kthehen nuk besoj qe nje gje e tille do te ndodhe , dhe e di qe krisi eshte shum I famshem ne amerik por mos harro se kina ka popullsine më te madhe më te gjith boten , dhe a e ke degjuar kengen e te te krisit qe ka dale para 1 ore

Πριν 4 μήνες
Nikos Bidika
Nikos Bidika

po ndize puron o melamin njer se su be qameti haha

Πριν 5 μήνες
Cery Ayla
Cery Ayla

ARMYYYYYY!!!!!!!!!!!!! You know that rule never changes!! "ARMY's everywhere!"

Πριν 5 μήνες
Andja Shpuza
Andja Shpuza

Cery Ayla yep you are right

Πριν 4 μήνες
aklejra i_1styoongix2sh
aklejra i_1styoongix2sh

ikr XDDD

Πριν 5 μήνες
Cery Ayla
Cery Ayla

If you're a Albanian ARMY (like me) Reply and tell me when did you fall to BTS and ARMY 'blackhole' and who's your bias I myself found BTS around 15th Agust 2017 what about you? And...I don't have biases but *ULTIMATE biases* My ULTIMATE bias is: *Jungkookie* ❤️ My ULTIMATE bias WRECKERs are: *the rest of the members* ❤️❤️❤️ but lately Tae is bias wrecking me to hard!!!!! 😭😭💔💔💔💔😍😍😍😵😵😵 (Wbu?) _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Nese je nje ARMY shqiptare (so une) Me thoni kur u bet ARMY ose kur (dhe ndoshta si) e zbuluat per BTS-in Dhe kush eshte Biasi yt nga 7 engjejte tane 😍😍😍😍

Πριν 5 μήνες
Arlind Muja
Arlind Muja

Cery Ayla l

Πριν 2 ημέρες
Exo For life
Exo For life

I found bout bts ne 2015 ne maj me duket ne 2014 isha fanse e shinee exo snsd suju dhe big bang got7 pastaj bts dhe kto grupet e tjera Nga pelqimi Grupi im i pare esht exo i dyti shinee i 3 bigbang 4 bts 5 got7 pastaj wanna one monstax etj Nga bts me plq shummmeeeeeee jimin he is so cute and omg 😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Πριν 4 ημέρες
Cool Girl
Cool Girl

+Cery Ayla po ke shume te drejte edhe un kur e pashe qe po luhej kenga Go go gati sa nuk plasa te qarit nga gezimi.

Πριν 5 ημέρες
Cool Girl
Cool Girl

Ateher un e zbulova ne date 30 prill 2018 per here te pare e pashe me kengen DNA pastaj kam pelqyer si ti jeon jongkook po tani jam Army dhe pelqej Rm dhe suga

Πριν 5 ημέρες
Rap Monster
Rap Monster

+Taeshookookie •3• Mua me pelqejne te gjithe por bias kam RM.💍💞💞💍

Πριν 17 ημέρες
Cery Ayla
Cery Ayla

Waaa ARMY vazhdoni te jeni gjalle tani qe BigHit dropped FAKE LOVE

Πριν 5 μήνες
Albanian Army
Albanian Army

BTS idol right now breaking records

Πριν 4 ημέρες
Aurora Lola7
Aurora Lola7

Now they dropped IDOL 😂and BTS been breaking a lot of records with it👑

Πριν μήνα
Cery Ayla
Cery Ayla

Tae's Sunshine same 😆

Πριν 3 μήνες
Tae's Sunshine
Tae's Sunshine

Im replying from my grave

Πριν 3 μήνες
aklejra i_1styoongix2sh
aklejra i_1styoongix2sh

JO...

Πριν 5 μήνες
Oof Idk
Oof Idk

I hope they will invite bts here (edhe pse nk besoj) LET’S J-HOPE

Πριν 5 μήνες
aklejra i_1styoongix2sh
aklejra i_1styoongix2sh

IKRRRRRR IVE BEEN STREAMING YESTERDAY AND TODAY ALL.THE.TIME! USING 5 PHONES AND MY COMPTUTER XDDD I STILL CANT BELIEVE WE BROKE PSY'S RECORD!!!!!!! J-HOPEFULLY WE HAVE BROKEN TAYLOR SWIFT RECORD ASWELL!! I'M HELLA HAPPY!!!!! I'M SO PROUD OF ARMYs I BET BTS IS PROUD OF US TOO NOT THAT THEY ARENT ALREADY BUT STILL.... X)

Πριν 5 μήνες
Oof Idk
Oof Idk

Keriajla Hoxha hahahaha, also IM DEAD BECAUSE OF FAKE LOVE, BEEN STREAMING A LOT AND I LOVE EVERY SONG OF THE ALBUM YSGSOSTSISTS

Πριν 5 μήνες
aklejra i_1styoongix2sh
aklejra i_1styoongix2sh

dhe me plq sh username yt XDDDD

Πριν 5 μήνες
aklejra i_1styoongix2sh
aklejra i_1styoongix2sh

uaa sikur te ndodh po sma ha mendja.....po mire e ke LET'S *JHOPE*

Πριν 5 μήνες
Kristina Mbrozi
Kristina Mbrozi

kush e degjoi tn comebackun e ri Fake Love 😱😱😱😱😱😂😂😂😢😢❤❤❤😍❤ 😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤

Πριν 5 μήνες
Fatma Capi
Fatma Capi

10 M per 4 or

Πριν 5 μήνες
Fatma Capi
Fatma Capi

Kristina Mbrozi meeeee

Πριν 5 μήνες
Andi Kanxha
Andi Kanxha

Ate floss dance sdini ta bani ma mir se une

Πριν 5 μήνες
korea cute
korea cute

I really have remained speechless, as bts has come to the Albanian actress

Πριν 5 μήνες
aklejra i_1styoongix2sh
aklejra i_1styoongix2sh

ARMY pse nuk perpiqemi te arrijme 375M views DNA para se BigHit te hedhi FAKE LOVE??

Πριν 5 μήνες
aklejra i_1styoongix2sh
aklejra i_1styoongix2sh

OOOOO ZOOOTTTT DO VDESSSSSS BTS JETA IME ESHTE NE PORTOKALLI!!!!!! KU JANE ARMY KTUUUUU WAAAAA ARMY JENI GATI PER COMEBACK-UN E RI TE BTS

Πριν 5 μήνες
Clashboy Boy
Clashboy Boy

ARMYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALBANIAN ARMY WHERE YOU AT?

Πριν 5 μήνες
aklejra i_1styoongix2sh
aklejra i_1styoongix2sh

Over here crying from happiness seeing all these albanian ARMYs is not usual IM DYING!!!!!

Πριν 5 μήνες
Antonela Cina
Antonela Cina

Gjej kinez e rrasja melaminin😂😂😂😂me lot

Πριν 5 μήνες

Επόμενο

Sotheby's, October 5th 2018