No video

Portokalli, 13 Maj 2018 - Melamini dhe Jang (Lee Kpop)

Jonnies Expensive Gal
Jonnies Expensive Gal

Ne fakt kjo eshte shume e papershtatshme dhe ofenduese. Si do te ndoheshim ne si shqiptare nese koreanet do te imitonin vallen e Tropojes, nje valle aq te bukur e simbolike per ne, ne nje emision medioker "humori"? Ose nese do te imitonin nje aksent shqiptar ne te folurin e tyre ? Ju lutem boll iu besuat stereotipeve te tilla ofenduese kpop dhe sidomos ndaj gjuhes e kultures koreane

Πριν 22 ώρες
erla kasa
erla kasa

O Zoooot..😭Po qaj nga lumturia sepse BTS ka arritur deri ne Shqiperi dhe eshts bere shm i famshem.Jam shume e lumtur qe paska shume Army ne Shqiperi🙏Im so proud for mah boys😇 #BTSinAlbania #ARMY ❤/Ps:Who is your bias?my fvrt are RM and Jin😇

Πριν 2 ημέρες
Henri Kapo
Henri Kapo

si e ka emrin kjo kenga kineze?

Πριν 2 ημέρες
leo stefanovski
leo stefanovski

cha me ngjitet ore macok

Πριν 3 ημέρες
Greisa Korreshi
Greisa Korreshi

Btsssss

Πριν 3 ημέρες
zin ZIN
zin ZIN

Greisa Korreshi edhe o ti shkruhet BTS jo btsssssss !! 😑

Πριν 3 ώρες
Greisa Korreshi
Greisa Korreshi

jam army ,kishit ndonje problem😡😡

Πριν 3 ώρες
zin ZIN
zin ZIN

Greisa Korreshi ????

Πριν 3 ώρες
zin ZIN
zin ZIN

Greisa Korreshi 😂😂😂😂😉😉😉😉

Πριν 3 ώρες
zin ZIN
zin ZIN

Greisa Korreshi po ti ca do me bts ???

Πριν 3 ώρες
A.R.M.Y
A.R.M.Y

Le ta pranojme Kemi ardhur te gjithe per BTS ketu❤

Πριν 3 ημέρες
leo stefanovski
leo stefanovski

haahahhhahahaha

Πριν 4 ημέρες
Ismet Metaliaj
Ismet Metaliaj

Ahahahahah jollojollojollo je korea k-pop moda 😚 saraneyo 😘

Πριν 4 ημέρες
Fabio Domi
Fabio Domi

BTS po ju shikojne

Πριν 4 ημέρες
Ersjona Dervishi
Ersjona Dervishi

Bravo BTS👏💜🌹❤ Duhet ti perdorni m shpesh kenget e Bts..Balerinet duhet t provojne t kercejn FAKE LOVE nese jan aq t afte 😆😜😂

Πριν 4 ημέρες
erisa zefi
erisa zefi

O zott kudo me del BTSSS -_-

Πριν 4 ημέρες
Jeta Rama
Jeta Rama

Sa e lumtur jam army shqiptare edhe kpop fan jam une

Πριν 5 ημέρες
ari chan
ari chan

po dihet nga kush do te ishin tjeter komentet vetem nga A.R.M.Y love bts

Πριν 5 ημέρες
Tani Flori
Tani Flori

OPA njere

Πριν 5 ημέρες
dhimiter roko
dhimiter roko

Kush keng e bts esht kjo

Πριν 5 ημέρες
Yllza Yllzushe
Yllza Yllzushe

Love bts songs

Πριν 6 ημέρες
Xhesika Xhesi
Xhesika Xhesi

Tani beni nje puntat me EXO plzzzzzzz EXO jan njishat e kpop , ndersa bts mori popullaritet vetem ne vitn 2017 Ne youtubin kinez EXO ka mbi 2bilion klikime #EXOL WE ARE ONE

Πριν 6 ημέρες
Xhesika Xhesi
Xhesika Xhesi

eri exo me erdhe njoftimi por nuk e kam par se nuk kam internet te mir por besoj se do jet super

Πριν 2 ημέρες
eri exo
eri exo

Xhesika Xhesi Edhe Pse deshiroj shumë te kthehen nuk besoj qe nje gje e tille do te ndodhe , dhe e di qe krisi eshte shum I famshem ne amerik por mos harro se kina ka popullsine më te madhe më te gjith boten , dhe a e ke degjuar kengen e te te krisit qe ka dale para 1 ore

Πριν 2 ημέρες
Xhesika Xhesi
Xhesika Xhesi

eri exo un dua qe Kris ,Luhan dhe Tao te kthehen prap Ishte nje far kohe qe po flitej se ato do ktheheshin serisht te EXO por kur u tha serish se ishte fake news u merzita shum Dhe kris esht me shum i famshem ne U.S

Πριν 2 ημέρες
eri exo
eri exo

Keriajla Hoxha Krisi , luhani dhe tao jan goxha te famshem ne kine si kengetare por Edhe si aktore ♥️♥️♥️♥️proud of them , miss them 💔💔💔

Πριν 2 ημέρες
eri exo
eri exo

Keriajla Hoxha Krisi eshte larguar për arsyeje te nje trajtimi mizor nga kompania SM qe te gjitheve iu ngjan lule sa keq qe esht Gjemb , si dhe deshironte te ndiqte nje karrier solo . E njejta arsyje Edhe për luhanin , ndersa tao eshte larguar si pasoje e demtimeve te shumta , mosinteresim nga SM dhe babai i tao ne nje fare menyre I ka kerkuar te largohet nga Exo 😭😭😭😭

Πριν 2 ημέρες
Nikos Bidika
Nikos Bidika

po ndize puron o melamin njer se su be qameti haha

Πριν 6 ημέρες
Cery Ayla
Cery Ayla

ARMYYYYYY!!!!!!!!!!!!! You know that rule never changes!! "ARMY's everywhere!"

Πριν 6 ημέρες
Keriajla Hoxha
Keriajla Hoxha

ikr XDDD

Πριν 5 ημέρες
Cery Ayla
Cery Ayla

If you're a Albanian ARMY (like me) Reply and tell me when did you fall to BTS and ARMY 'blackhole' and who's your bias I myself found BTS around 15th Agust 2017 what about you? And...I don't have biases but *ULTIMATE biases* My ULTIMATE bias is: *Jungkookie* ❤️ My ULTIMATE bias WRECKERs are: *the rest of the members* ❤️❤️❤️ but lately Tae is bias wrecking me to hard!!!!! 😭😭💔💔💔💔😍😍😍😵😵😵 (Wbu?) _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Nese je nje ARMY shqiptare (so une) Me thoni kur u bet ARMY ose kur (dhe ndoshta si) e zbuluat per BTS-in Dhe kush eshte Biasi yt nga 7 engjejte tane 😍😍😍😍

Πριν 6 ημέρες
Dejnira Koza
Dejnira Koza

Keriajla Hoxha edhe ne shkollen time ashtu Jane por Kam bere 2 fanse te bts vete dhe fatmiresisht edhe shoqja I'm e ngushte eshte army

Πριν 3 ημέρες
Dejnira Koza
Dejnira Koza

Cery Ayla une jam bere fanse e bts nga korriku dhe bias Kam jimin dhe bias wrecker v! Po deshe te dishe edhe ship Tim te preferuar eshte Taekook😘😍😍

Πριν 3 ημέρες
Keriajla Hoxha
Keriajla Hoxha

Fatma Capi ku e ben shkollen? sa me fat ne shkollen time ska fare te ter jan te fiksuar me kta stresa noiza

Πριν 5 ημέρες
Fatma Capi
Fatma Capi

Cery Ayla une nk kamm shum qe jam ber nje A R M Y por ne fakt dhe nk I plq tani vetem ata shikoj...mua m plq t gjith por ai qe m plq m shum eshte RM m plq shum kur ai flet anglisht eshte shum I lezetshem...per her t par per BTS kam degjuar vitin e kaluar nga shoqa ime Sara por ne shkollen ton ka shum fanse t bts we love them

Πριν 6 ημέρες
Cery Ayla
Cery Ayla

Waaa ARMY vazhdoni te jeni gjalle tani qe BigHit dropped FAKE LOVE

Πριν 6 ημέρες
Keriajla Hoxha
Keriajla Hoxha

JO...

Πριν 5 ημέρες
Oof Idk
Oof Idk

I hope they will invite bts here (edhe pse nk besoj) LET’S J-HOPE

Πριν 6 ημέρες
Keriajla Hoxha
Keriajla Hoxha

IKRRRRRR IVE BEEN STREAMING YESTERDAY AND TODAY ALL.THE.TIME! USING 5 PHONES AND MY COMPTUTER XDDD I STILL CANT BELIEVE WE BROKE PSY'S RECORD!!!!!!! J-HOPEFULLY WE HAVE BROKEN TAYLOR SWIFT RECORD ASWELL!! I'M HELLA HAPPY!!!!! I'M SO PROUD OF ARMYs I BET BTS IS PROUD OF US TOO NOT THAT THEY ARENT ALREADY BUT STILL.... X)

Πριν 5 ημέρες
Oof Idk
Oof Idk

Keriajla Hoxha hahahaha, also IM DEAD BECAUSE OF FAKE LOVE, BEEN STREAMING A LOT AND I LOVE EVERY SONG OF THE ALBUM YSGSOSTSISTS

Πριν 5 ημέρες
Keriajla Hoxha
Keriajla Hoxha

dhe me plq sh username yt XDDDD

Πριν 5 ημέρες
Keriajla Hoxha
Keriajla Hoxha

uaa sikur te ndodh po sma ha mendja.....po mire e ke LET'S *JHOPE*

Πριν 5 ημέρες
Kristina Mbrozi
Kristina Mbrozi

kush e degjoi tn comebackun e ri Fake Love 😱😱😱😱😱😂😂😂😢😢❤❤❤😍❤ 😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤

Πριν 6 ημέρες
Fatma Capi
Fatma Capi

10 M per 4 or

Πριν 6 ημέρες
Fatma Capi
Fatma Capi

Kristina Mbrozi meeeee

Πριν 6 ημέρες
Andi Kanxha
Andi Kanxha

Ate floss dance sdini ta bani ma mir se une

Πριν 6 ημέρες
korea cute
korea cute

I really have remained speechless, as bts has come to the Albanian actress

Πριν 6 ημέρες
Keriajla Hoxha
Keriajla Hoxha

ARMY pse nuk perpiqemi te arrijme 375M views DNA para se BigHit te hedhi FAKE LOVE??

Πριν 7 ημέρες
Keriajla Hoxha
Keriajla Hoxha

OOOOO ZOOOTTTT DO VDESSSSSS BTS JETA IME ESHTE NE PORTOKALLI!!!!!! KU JANE ARMY KTUUUUU WAAAAA ARMY JENI GATI PER COMEBACK-UN E RI TE BTS

Πριν 7 ημέρες
Clashboy Boy
Clashboy Boy

ARMYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALBANIAN ARMY WHERE YOU AT?

Πριν 7 ημέρες
Keriajla Hoxha
Keriajla Hoxha

Over here crying from happiness seeing all these albanian ARMYs is not usual IM DYING!!!!!

Πριν 7 ημέρες
An to
An to

Gjej kinez e rrasja melaminin😂😂😂😂me lot

Πριν 7 ημέρες
Aida Mufali
Aida Mufali

ma BTS . Epo jeni qe jeni na i sillni njehere dhe flasim pastaj . Ndoshta e mesoni edhe me mire kercimin . :p

Πριν 7 ημέρες
Valeria Hodo
Valeria Hodo

Jam shum e lumtur qe BTS po jepej ne portokalli😭❤

Πριν 7 ημέρες
Admir Musaj
Admir Musaj

P

Πριν 7 ημέρες
alen kuqi
alen kuqi

booo na e shpifet pz me ket kpop

Πριν 8 ημέρες
Kania ania
Kania ania

The best group in the world BTS

Πριν 8 ημέρες
Tv Gamer
Tv Gamer

Si quhet kjo kenga ????

Πριν 8 ημέρες
Keriajla Hoxha
Keriajla Hoxha

BTS - 'GOGO'

Πριν 7 ημέρες
Freckles Fascination
Freckles Fascination

BTS - GO GO

Πριν 7 ημέρες
Divina Commedia
Divina Commedia

Albanian will never change they way they think but who cares at least they promoted BTS! Disappointed but not surprised.

Πριν 8 ημέρες
yoongi gang gang
yoongi gang gang

Divina Commedia what did they say?

Πριν 7 ημέρες
MacTinus Gunnarsen
MacTinus Gunnarsen

BTS

Πριν 8 ημέρες
IOO T
IOO T

Omgg I can’t believe ittt😍😍😍 ku jan Army-it 😍😍 .. Btw po patet mundesi beni e ndonje tj me BTS 😍😍😍 ose Kpop 😍😍😍

Πριν 8 ημέρες
Annyeonghaseyo Bitches
Annyeonghaseyo Bitches

A bitch is proud.👏👏👏👌❤

Πριν 8 ημέρες
Annyeonghaseyo Bitches
Annyeonghaseyo Bitches

T gjith army po prisnin per kete videon t dilte lol gjysma e komenteve jan Army ❤❤

Πριν 8 ημέρες
Annyeonghaseyo Bitches
Annyeonghaseyo Bitches

Kaq I famshem esht BTS sa edhe n shqiperi ka arritur

Πριν 8 ημέρες
Annyeonghaseyo Bitches
Annyeonghaseyo Bitches

OMG KUR U VU KENGA DHE ERDHU PJ E JUNGKOOK KAM ULERITUR DHE VRAPUAR N T TER SHTEPIN OMG

Πριν 8 ημέρες
Keriajla Hoxha
Keriajla Hoxha

S'je i/e vetmja mua sa sme ra te fiket XDDD

Πριν 7 ημέρες
Adriano Nikolla
Adriano Nikolla

BTS ARMY FOREVER ALB/KOR

Πριν 8 ημέρες
Watashi Ga Kita
Watashi Ga Kita

(ಥ﹏ಥ) #proud

Πριν 8 ημέρες
Ge[R]ald CSStrike
Ge[R]ald CSStrike

Se dija qe kercenit kercimet e fortitnites

Πριν 8 ημέρες
SRMJK
SRMJK

ARMY VOTONI PER BTS NE BBMA 🔥#FakeLove

Πριν 8 ημέρες
Keriajla Hoxha
Keriajla Hoxha

une skam twiter skam si te votoj.... waaa je gati per comeback-un une jo.....do vdes dhe eshte neser me 11:00 me tonen une jam ne shkalle ugh!!!

Πριν 7 ημέρες
Enes Daiu
Enes Daiu

Bts Im army😙😙😙😙

Πριν 8 ημέρες
Serendipity98
Serendipity98

E kuptoj qe numri ka pasur si qellim thjesht shkaktimin e te qeshurave te publiku por me ben te mendohem fakti se sa te painformuar jemi ne shqiptaret per ceshtjet e racizmit...t'i drejtohesh cilitdo aziatiku me termin kinez eshte ofenduese,njelloj si te me thone mua serbe thjesht se jam e bardhe. Nejse kur vete media shqiptare bashke me ate pernedimore deri diku nuk i ben pershtypje,nuk pres me shume nga publiku shqiptar.Dhe per ata qe nuk e dine kenga qe u perdor ne kete numer eshte nje satire ndaj termit yolo(you only live once) dhe menyres se si rinia jeton e shpenzon duke ndjekur trendet..Gjithsesi flm per promon😆

Πριν 8 ημέρες
SRMJK
SRMJK

👍Shqiptart kta kan bere e kte do bejne po lere 😉ne te fokusohemi tek Votat per #BBMAs #IVoteBtsBBMAs

Πριν 8 ημέρες
Frenklin Daja
Frenklin Daja

si e ka emrin ajo kenga ne fillim

Πριν 8 ημέρες
Frenklin Daja
Frenklin Daja

bo ra shume faleminderit

Πριν 7 ημέρες
Keriajla Hoxha
Keriajla Hoxha

BTS-GOGO

Πριν 7 ημέρες
Bo Ra
Bo Ra

https://youtu.be/8YpVt43Aqvk

Πριν 8 ημέρες
Bo Ra
Bo Ra

BTS “Go Go”

Πριν 8 ημέρες
Natash Nata
Natash Nata

vetem nga kenga e bts po e shoh kete video love you a.r.m.y bts bts 😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Πριν 8 ημέρες
Natash Nata
Natash Nata

BTS BTS BTS BTS BTS

Πριν 8 ημέρες
Natash Nata
Natash Nata

BTS

Πριν 8 ημέρες
Natash Nata
Natash Nata

#BTS #ARMY #RM #JIN #JIMIN #SUGA #V #J-HOPE #JUNGKOOK LOVE YOU ALL BTS

Πριν 8 ημέρες
Grasiela Myrteza
Grasiela Myrteza

Po pati me bts do ble biletaa

Πριν 8 ημέρες
Grasiela Myrteza
Grasiela Myrteza

Ngela duke ber reply

Πριν 8 ημέρες
GREEK A.R.M.Y BTS
GREEK A.R.M.Y BTS

Shkriva se qeshuri

Πριν 8 ημέρες
Grasiela Myrteza
Grasiela Myrteza

Lum si un do njof m shum army tashi gogo

Πριν 8 ημέρες
Grasiela Myrteza
Grasiela Myrteza

Thank youuuu

Πριν 8 ημέρες
Grasiela Myrteza
Grasiela Myrteza

Superrr

Πριν 8 ημέρες
Grasiela Myrteza
Grasiela Myrteza

Tashi na i sillni n shqiperii

Πριν 8 ημέρες
Grasiela Myrteza
Grasiela Myrteza

Btss

Πριν 8 ημέρες
Grasiela Myrteza
Grasiela Myrteza

Me n fundd

Πριν 8 ημέρες
Grasiela Myrteza
Grasiela Myrteza

#albanianarmy

Πριν 9 ημέρες
Grasiela Myrteza
Grasiela Myrteza

#Armyyy

Πριν 9 ημέρες
Grasiela Myrteza
Grasiela Myrteza

Armyyy

Πριν 9 ημέρες
Grasiela Myrteza
Grasiela Myrteza

Btss

Πριν 9 ημέρες
Grasiela Myrteza
Grasiela Myrteza

Btsss

Πριν 9 ημέρες
Esi .b
Esi .b

BTS gogo sa sprrrr😍😍 ju lutem me shume kenge te BTS Edit: i pushtuam BBMA😋😍😍 bts ishin dhe ne rrjesht te pare😍

Πριν 9 ημέρες
Kristina Mbrozi
Kristina Mbrozi

kur e pashe u habita shume se thashe q'ne BTS like like kush e sheh Go Go A.R.M.Y 😲😲😲😀😀😁😉😊😊❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 9 ημέρες
Advenger Ultimate
Advenger Ultimate

Ha ha jeni fantastik olsi dhe gazmendi super

Πριν 9 ημέρες
It's Ema
It's Ema

Yolo Yolo Yolo Yolo

Πριν 9 ημέρες
Amsi IsMyLastName
Amsi IsMyLastName

O zottttttt kur e pash kam qajtttttt o zottttttttttttttttt

Πριν 9 ημέρες
Keriajla Hoxha
Keriajla Hoxha

UNE AKOMA DUKE QAR JAM XDDDD

Πριν 7 ημέρες
Amsi IsMyLastName
Amsi IsMyLastName

Btssssss for lifeeeee

Πριν 9 ημέρες
Jimin's Kookie
Jimin's Kookie

OOOOO BTSSSS😍😍😍😍❤❤❤❤💕💕💕💕💕SA LOT

Πριν 9 ημέρες
Kristiana Kristi
Kristiana Kristi

Army everywhere 😂😂

Πριν 9 ημέρες
Keriajla Hoxha
Keriajla Hoxha

i know omg im sooo happy

Πριν 7 ημέρες
bitch for xiumin [ xiuchen is life ]]
bitch for xiumin [ xiuchen is life ]]

Kristiana Kristi yassssss 😂

Πριν 9 ημέρες
i got no jams
i got no jams

LMAOOOO IM JUNGSHOOK

Πριν 9 ημέρες
Cery Ayla
Cery Ayla

i got no jams lol 😂😂

Πριν 4 ημέρες
i got no jams
i got no jams

namjoon told me that jimin got no jams so i gave mines to him

Πριν 6 ημέρες
Cery Ayla
Cery Ayla

i got no jams You're not alone (talking about the username) I myself got no jams bc jimin stoled mines

Πριν 6 ημέρες
Grasiela Myrteza
Grasiela Myrteza

Keriajla Hoxha yeahhhh

Πριν 7 ημέρες
Keriajla Hoxha
Keriajla Hoxha

IKRRRR IM DYING!!!!! are you Albanian ARMY

Πριν 7 ημέρες
Football Style
Football Style

Ju lutemi regjistrohuni në kanalin tim në Youtube Ju do të jeni të kënaqur .

Πριν 9 ημέρες
Megi Blloshmi
Megi Blloshmi

Bravo Olsi na ke nderuar ne si fanca dhe grupin BTS

Πριν 9 ημέρες
Grasiela Myrteza
Grasiela Myrteza

Megi Blloshmi ❤️❤️❤️❤️bts

Πριν 9 ημέρες
Serxhio Korici
Serxhio Korici

Na shkrit faret

Πριν 9 ημέρες
elisa vlore
elisa vlore

hi albania army

Πριν 9 ημέρες
Football Style
Football Style

Ju lutemi regjistrohuni në kanalin tim në Youtube Ju do të jeni të kënaqur .

Πριν 9 ημέρες
Yuhuuu
Yuhuuu

Lott

Πριν 9 ημέρες
Ermy Ian
Ermy Ian

BTSSSSS

Πριν 9 ημέρες
Iris Xhaferri
Iris Xhaferri

Yaaaaaaas Bts gogo love it

Πριν 9 ημέρες
Faik Koka
Faik Koka

Ahhahhahahhaha😅😅😅😅😂😂😂shum shum bukur

Πριν 9 ημέρες
Football Style
Football Style

Ju lutemi regjistrohuni në kanalin tim në Youtube Ju do të jeni të kënaqur .

Πριν 9 ημέρες
BTS ARMY
BTS ARMY

Sa super BTS ne portokallia😘😘😘

Πριν 9 ημέρες
Football Style
Football Style

Ju lutemi regjistrohuni në kanalin tim në Youtube Ju do të jeni të kënaqur .

Πριν 9 ημέρες
lisa o
lisa o

Mos me bertit ne sy te cunave ore macok

Πριν 9 ημέρες
Gerta Sadiku
Gerta Sadiku

BTS erdhi, tani EXO 🤗🤗🤗

Πριν 9 ημέρες
Football Style
Football Style

Ju lutemi regjistrohuni në kanalin tim në Youtube Ju do të jeni të kënaqur .

Πριν 9 ημέρες
eri exo
eri exo

Gerta Sadiku Yep ExoL ketu 🙋‍♀️

Πριν 9 ημέρες
Peaches And Cream
Peaches And Cream

na e shpifen kengen jqj

Πριν 9 ημέρες
Ariela Hushi
Ariela Hushi

me acarojn qe nuk e marrin seriozisht por me shaka😧

Πριν 9 ημέρες
Football Style
Football Style

Ju lutemi regjistrohuni në kanalin tim në Youtube Ju do të jeni të kënaqur .

Πριν 9 ημέρες
Ariela Hushi
Ariela Hushi

uaaa me ne fundddd❤❤❤❤

Πριν 9 ημέρες
enrique iglesias
enrique iglesias

Më bli një makinë oriz dhe ma lër përpara shtëpisë hahahaha

Πριν 9 ημέρες
Janissa Rako
Janissa Rako

Vetem mu me duket apo i kan ven paruken "yung le" si floket e Suges te DNA. 😂😂😂😂😂 BETOHEM QE ESHT E VETMJA PJESE E PORTOKALLIS QE ME KA PELQY!!! GO ARMY!!! (Jam me shum me Japonin ne fakt...shum me shum)

Πριν 9 ημέρες
Keriajla Hoxha
Keriajla Hoxha

eee e vura re dhe une XDDD

Πριν 7 ημέρες
Grasiela Myrteza
Grasiela Myrteza

Janissa Rako poo

Πριν 8 ημέρες
Janissa Rako
Janissa Rako

Football Style Nuk jam fanse e madhe e footballit, keshtu qe.....sorry

Πριν 9 ημέρες
Football Style
Football Style

Ju lutemi regjistrohuni në kanalin tim në Youtube Ju do të jeni të kënaqur .

Πριν 9 ημέρες
Mimi Be
Mimi Be

Any ARMY here?? haahahhaha 😆😆😆✌

Πριν 9 ημέρες
Bardha Shahini
Bardha Shahini

Mimi Be sa mire

Πριν 3 ημέρες
Mimi Be
Mimi Be

Bardha Shahini Hi👋👋Krejt Army ktu

Πριν 4 ημέρες
Bardha Shahini
Bardha Shahini

Mimi Be I'm army

Πριν 4 ημέρες
Keriajla Hoxha
Keriajla Hoxha

Sa te duash

Πριν 7 ημέρες
BAR ILLYRIANS
BAR ILLYRIANS

Klikoni BAR ILLYRIANS per video WORKOUT ..faleminderit

Πριν 9 ημέρες
TjSPB11
TjSPB11

ca jane gjithe keto buzequmsha qe fliskan per muzike gay aziatike mer amn? Mjere Shqiperia ca brezi leshi po rrit

Πριν 9 ημέρες
rositabtslove_
rositabtslove_

pse mer sa vjec qenke kshu ti se po krenohesh si shume

Πριν 9 ημέρες
TjSPB11
TjSPB11

rositabtslove_ 😂😂😂😂😂 rini e dhjere si e jotja...

Πριν 9 ημέρες
rositabtslove_
rositabtslove_

mir mir bebu ,po sa qe ta dish se nuk ka plas shum ca mendon ti ok edhe ate "buzequmsha" mbaje per vete ok?? dhe ate gay shiko veten tende njehere se nuk i dihet bebuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Πριν 9 ημέρες
Jack Danniels
Jack Danniels

si e ka titullin kjo kënga

Πριν 9 ημέρες
Football Style
Football Style

Ju lutemi regjistrohuni në kanalin tim në Youtube Ju do të jeni të kënaqur .

Πριν 9 ημέρες
Jack Danniels
Jack Danniels

qenkan

Πριν 9 ημέρες
Jack Danniels
Jack Danniels

Fatmira Smira qënkeni super

Πριν 9 ημέρες
Fatmira Smira
Fatmira Smira

+Jack Danniels asgè mua me pelqein Shum

Πριν 9 ημέρες
Jack Danniels
Jack Danniels

Fatmira Smira shum faleminderit

Πριν 9 ημέρες
shpetim fushtani
shpetim fushtani

hahahahahaha

Πριν 9 ημέρες
Football Style
Football Style

Ju lutemi regjistrohuni në kanalin tim në Youtube Ju do të jeni të kënaqur .

Πριν 9 ημέρες
Hanabi Dream
Hanabi Dream

Epo dhe kte se prisja XDDDD Super ~

Πριν 10 ημέρες
Football Style
Football Style

Ju lutemi regjistrohuni në kanalin tim në Youtube Ju do të jeni të kënaqur .

Πριν 9 ημέρες
Lueta oka
Lueta oka

Shume gallate😂😂😂😂😂🤣🤣🤣😋😋😃😃😃😃😅😅😅😆😆😆😆😉😉😉😉😉😁😁😁😀😀😀😀😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😉😉😉😉😉😉🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😁😁😁😂😂😁🤣😃😄😅😃😂😁😃😅😅😅😅😅😅😅😎😎😎😎😎😎😎🙂😎😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😘

Πριν 10 ημέρες
Football Style
Football Style

Ju lutemi regjistrohuni në kanalin tim në Youtube Ju do të jeni të kënaqur .

Πριν 9 ημέρες
Jimin Park
Jimin Park

PSE

Πριν 10 ημέρες
Football Style
Football Style

Ju lutemi regjistrohuni në kanalin tim në Youtube Ju do të jeni të kënaqur .

Πριν 9 ημέρες
Kiara BTS
Kiara BTS

"kinez"

Πριν 10 ημέρες
Keriajla Hoxha
Keriajla Hoxha

Fatma Capi fiks.... :((

Πριν 7 ημέρες
Kiara BTS
Kiara BTS

Fatma Capi fiks

Πριν 9 ημέρες
Fatma Capi
Fatma Capi

Kiara BTS ofendim xp as kinezet as koreanet nuk flasin ashtu

Πριν 9 ημέρες
Football Style
Football Style

Ju lutemi regjistrohuni në kanalin tim në Youtube Ju do të jeni të kënaqur .

Πριν 9 ημέρες

Επόμενο