No video

  • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 50 χρόνια

Ela Rafaela
Ela Rafaela

Irgen Delinda Rezi jeni aktore shume te mire.Na kenaqet 😂😂😂😂😂😄😄😄😄

Πριν 3 ημέρες
Fatjona Metani
Fatjona Metani

Eddy jixhsivhskxo ball kcjxhdgev😦😦😦😥😥😱😥😥😥😥😥😥😥😥

Πριν 8 ημέρες
Ana Kiptiu
Ana Kiptiu

Aaaàaaaaaa hahahahahzhzhahs

Πριν 25 ημέρες
Ana Kiptiu
Ana Kiptiu

Onjesha💕💓💟💗❤

Πριν 25 ημέρες
Faro Kadilli
Faro Kadilli

Vdekja mooo jo vakja ajdeee

Πριν 26 ημέρες
Eriet 1234
Eriet 1234

ca burri

Πριν μήνα
Ornela Dine
Ornela Dine

Pupupupupupulhpu allahallA. O ZOT I madh

Πριν μήνα
Landi Hoxha
Landi Hoxha

cfare humori budallik

Πριν 2 μήνες
muzik te ndryshme
muzik te ndryshme

hahaha 😂😂😂😂😂😂

Πριν 2 μήνες
Elenita Avdylaj
Elenita Avdylaj

Ku dini ju per aktrimin qe e Shani ... Ajo eshte super !

Πριν 2 μήνες
Lola Sulejmani
Lola Sulejmani

Pse cuhet Cifti lumtur kur mundet Cifti ndarjies 😡😠

Πριν 3 μήνες
Drilon Nika
Drilon Nika

bravo shum e bukur ju lumt😂😂😂😂👏👏👏👏

Πριν 3 μήνες
Ina Kurti
Ina Kurti

😂😂😂

Πριν 4 μήνες
Sandra Nasufi
Sandra Nasufi

Sandra

Πριν 4 μήνες
migel gjoka Cela
migel gjoka Cela

Oh my gosh thot burri

Πριν 4 μήνες
Orazio Spataro
Orazio Spataro

🔫

Πριν 4 μήνες
SuperReni28
SuperReni28

Ështe aktore shume e mire mos shikoni rolin sepse nje aktore e mire ben shume role

Πριν 5 μήνες
Lindita Bajrami
Lindita Bajrami

Bukur

Πριν 5 μήνες
Aldush Shermadhi
Aldush Shermadhi

😂😂😂

Πριν 5 μήνες
alfamed alfamed
alfamed alfamed

dy autobuza nga saranda hahahaha

Πριν 5 μήνες
Teuta Caushi
Teuta Caushi

Kenge popullore

Πριν 5 μήνες
piccola fiorella
piccola fiorella

Uffff kur do behen rob kto shqiptaret mer zot...o zot bej nji mrekulli,ktheja trurin 360° grad ktyre njerzve fodull qe sja kan iden e aktrimit edhe realitet ...

Πριν 5 μήνες
Valentin Leka
Valentin Leka

They r really the best in this job

Πριν 4 μήνες
leka leka leooo
leka leka leooo

Nice

Πριν 5 μήνες
Samsung Peshkopi321
Samsung Peshkopi321

Hulu se s te gje gjo oj Delia fyty hëëëëê

Πριν 5 μήνες
Aldi Cutaj
Aldi Cutaj

Hahahaha

Πριν 5 μήνες
Bjordi Tirona
Bjordi Tirona

Ahahahah

Πριν 5 μήνες
Besjana Basholli
Besjana Basholli

😂😂😂

Πριν 5 μήνες
Altin Suli
Altin Suli

Delina je e pa par ⭐🌹👌bravo

Πριν 5 μήνες
idek ?
idek ?

Kjo video eshte kot fare

Πριν 5 μήνες
tea lazaj
tea lazaj

Ahahahaahahahah sa per te qeshur ku salcano🤗😘😅😅😅😅😅😅😅😅

Πριν 5 μήνες
Flo Florian Palushi
Flo Florian Palushi

😂😂😂😂

Πριν 4 μήνες
Kleiton Lita
Kleiton Lita

Jeni çifti më i mirë

Πριν 5 μήνες
Juliansimon Bilo
Juliansimon Bilo

Me loot

Πριν 5 μήνες
Oltjon Dule
Oltjon Dule

portokalli pa keta ska vler jeni njesha

Πριν 5 μήνες
Smart Phone
Smart Phone

Hahaha

Πριν 5 μήνες
We Wuzz Kaves John
We Wuzz Kaves John

Ma perché è nelle tendenze italiane?

Πριν 5 μήνες
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

Ciao! Come stai?

Πριν 5 μήνες
ernest ernesti
ernest ernesti

500 milla albanesi residenti in Italia non e poco

Πριν 5 μήνες
Matilde Mara
Matilde Mara

Comunque è forte come pezzo😂

Πριν 5 μήνες
Matilde Mara
Matilde Mara

Perché sono veramente bravi😂

Πριν 5 μήνες
diseko Koka
diseko Koka

Aktore shume e mire

Πριν 5 μήνες
Pira
Pira

#30 nelle tendenze in Italia senza motivo ma lo stesso 🇮🇹♥️🇦🇱

Πριν 5 μήνες
Kristina xcxcx
Kristina xcxcx

ahahahah

Πριν 5 μήνες
Bond 007
Bond 007

Kot fare...Humor kot.....

Πριν 5 μήνες
Alessandro Galli
Alessandro Galli

Belle le tendenze di Youtube Italia!

Πριν 5 μήνες
white devil
white devil

Hahahah mi dispiace tantissimo non capisco neanche perchè è nelle tendenze guarda

Πριν 5 μήνες
A como
A como

Hahahahaha mir qe e pam Rezin ne nje rol ku nuk shperfytyrohet 😍😂😂😂😂

Πριν 5 μήνες
Uendi Hasa
Uendi Hasa

'O

Πριν 4 μήνες
Uendi Hasa
Uendi Hasa

@

Πριν 4 μήνες
Jeton Bujupi
Jeton Bujupi

Degjenerim Ska lidhje me Humor Gjithmone e njejta . O Zot Shoqria Shqiptare Po shkon drejt fundosjes . Gjithqka Pornografike .

Πριν 5 μήνες
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

+Thomas Thomas qetesohu! Kaloj tashi kjo gje! Ndoshta mund te jet ndonji magjup! Qe na ben lanetin! Pik e zez!

Πριν 5 μήνες
Thomas Thomas
Thomas Thomas

fol per vete ti katunar

Πριν 5 μήνες
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

E di car? Te lutem kontrolloj ato fjalet kur i nxjerr nga goja ne rregull? Duhet ta dish qe njerezit nuk sillen ashtu sic thua ti! Qart?

Πριν 5 μήνες
London London
London London

😂😂😂😂😂

Πριν 5 μήνες
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

Hajde kjo bukra e shqeu! Bravo per sot 10!

Πριν 5 μήνες
Gladiola Kuqi
Gladiola Kuqi

Cifti perfekt 😂😂😂😂😂

Πριν 5 μήνες
Aleks Ago
Aleks Ago

bravo!

Πριν 5 μήνες
Samsung Samsung
Samsung Samsung

😂😂😂😅😅😅😅

Πριν 5 μήνες
Samsung Samsung
Samsung Samsung

Kto te dy jan super aktor superrrrr

Πριν 5 μήνες
Toni Jon
Toni Jon

A te ta ngroh nje karrige....?!.... keta qe vijne nga rrethet futi pa rradhe....shtuna dhe e diela per diasporen....

Πριν 5 μήνες
D. Mysliu
D. Mysliu

Si mund ta gjykoni nje aktore, ne baze te rolit qe interpreton ?! Delina Zhupa eshte nje nder aktoret me te mira te portokallise ! Eshte e zonja ne te gjitha rolet, kjo s'do te thote qe karakteri i saj ose personaliteti , eshte sic i personazhit qe interpreton ! Mos e teproni ju lutem .

Πριν 5 μήνες
Antrianna Prifth
Antrianna Prifth

👍👍👍👍👍

Πριν μήνα
migel gjoka Cela
migel gjoka Cela

Bravo☺😊😆😇

Πριν 4 μήνες
Flo Florian Palushi
Flo Florian Palushi

😂😂😂

Πριν 4 μήνες
tola kejsi
tola kejsi

djali ti je izjuar po ti duhet te me peso jam vajz dhe me fal qe te po zalis 😘

Πριν 4 μήνες
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

+_THE KILLER_ sigurisht qe ashtu eshte

Πριν 5 μήνες
aniii shila
aniii shila

Shum i bukur ky fundi X VAKI.Vecse pak i Gjate x Mendimin tim🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂U ngrit i VDEKURI nga (BARRA)😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Πριν 5 μήνες
Flo Florian Palushi
Flo Florian Palushi

😂😂😂😂😂

Πριν 4 μήνες
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

Po pra! Shyqyr zoti! Aman me ne fund qe na beri cik per te qeshur kjo pjesa kur i hypi dalinda per siper kti cunit dhe e puthi pastaj kur i erdhi gruja qe mbante tavakane me filxhan kur e pa i ra nga dora! Dhe papritur filxhanet u thyn! Dhe ajo u nevrikos dhe bertiste me te madhe: Nuk te vjen turp! 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

Πριν 5 μήνες
Alban Strakosha
Alban Strakosha

I fooort Aaaaaa 🤣🤣🤣🤣🤣 ça ulëritje

Πριν 5 μήνες
Lefi Sallata
Lefi Sallata

Asgje skan me shume ato vec anglishte dhe lekve. Can ka qerreti me shume see kjo. Kjo eshte kadaif

Πριν 5 μήνες
Redi Kokomani
Redi Kokomani

Bone gabim qe u ngrejte 🤪🤪🤪

Πριν 5 μήνες
Daniel Durra
Daniel Durra

Turp a ka famiglie a po jo?

Πριν 5 μήνες
Tablet Tab
Tablet Tab

Kjo esht aktore perverse

Πριν 5 μήνες
jeta ime
jeta ime

+comment as agron sa njerëz të pa logjikë që jeni aman ! Si i paragjykoni njerëzit aman !!!

Πριν 5 μήνες
Lefi Sallata
Lefi Sallata

Kot e Shani kte. Yll eshte Po dhe aktore shume e mire. Per Hollywood eshte

Πριν 5 μήνες
jurgen memocela
jurgen memocela

si. te kujdesesh per fytyren

Πριν 4 μήνες
number one
number one

Me mire afer Hollywood andej nga los Angeles aty ku jane ato industria e filmave porno...

Πριν 5 μήνες
τι λες τωρα
τι λες τωρα

Per Hollywood s'eshte po per t'i hyp siper eshte xham fare

Πριν 5 μήνες
Lefi Sallata
Lefi Sallata

Superpjeshk eshte kjo pjeshka. Me fat Miku qe e shtyp

Πριν 5 μήνες
Anya Grace
Anya Grace

cdo shok i burrit eshte dhe shok i imi aa te lumt goja 😂

Πριν 5 μήνες
Kristina Mustafaj
Kristina Mustafaj

c do shok i burrit eshte dhe shoku im 😂😁😂😁😂😁

Πριν 5 μήνες
entela cotaj
entela cotaj

😂😂😂😂😂😂😂

Πριν 5 μήνες
ROMAN 3
ROMAN 3

Yll je , te ishe imja le te ishe si ajo te cifti ta bej hallall

Πριν 5 μήνες
Matin E.
Matin E.

BUKRA KESHTU LYI FLOKET BRUNECSE JE SHUME E MIRE DHE BUZET MOS I FRY SE I KE MIRE ORIGJINALE

Πριν 5 μήνες
besnik prizreni
besnik prizreni

4

Πριν 5 μήνες
Smart Phone
Smart Phone

Sum bukur ke shkruar

Πριν 5 μήνες
Leonardo Brahimllari
Leonardo Brahimllari

Eshte si yll ❤❤

Πριν 5 μήνες
Αννα Ντερβισαι
Αννα Ντερβισαι

E tepruar

Πριν 5 μήνες
klea klea
klea klea

Ahahaahaha cdo shok I burrit eshte edhe shoku im a te lumt goja

Πριν 5 μήνες
Flo Florian Palushi
Flo Florian Palushi

😂😂😂😂

Πριν 4 μήνες
Tita proko
Tita proko

Qji

Πριν 5 μήνες
sara Lezha
sara Lezha

Shum banale

Πριν 5 μήνες
Margerita Bella
Margerita Bella

Shum bukur

Πριν 5 μήνες
lindsey lindsy
lindsey lindsy

Me acaron kjo femerrr duketttt fiksss sic ben rolin😏

Πριν 5 μήνες
Flo Florian Palushi
Flo Florian Palushi

Hahahahahahaa

Πριν 4 μήνες
piccola fiorella
piccola fiorella

Lindsey lindsy@ te isha une si ajo aktorja re kisha raportu komentin bashk me profilin..po i thojn nje fjale : hapi rrug injoranteve..

Πριν 5 μήνες
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

+lindsey lindsy dases güt

Πριν 5 μήνες
Paulin Gjoni
Paulin Gjoni

+anna luma E vertetë.

Πριν 5 μήνες
lindsey lindsy
lindsey lindsy

Fjorela Beqo thank you😂😂

Πριν 5 μήνες
Eno Eno
Eno Eno

https://youtu.be/sfPFWlbAiRU pjesa me e bukur

Πριν 5 μήνες

Επόμενο

INTRODUCING JACLYN COSMETICS!

35:40

INTRODUCING JACLYN COSMETICS!

Jaclyn Hill

προβολές 1 887 113

Film Theory:  Movie Sonic is BEST Sonic! (Sonic The Hedgehog 2019)

15:23

Film Theory: Movie Sonic is BEST Sonic! (Sonic The Hedgehog 2019)

The Film Theorists

προβολές 1 104 596

I Tried Following A Soap Art Tutorial

26:44

I Tried Following A Soap Art Tutorial

Safiya Nygaard

προβολές 3 658 049

CRAZY VENDING MACHINES From Around The World

10:06

CRAZY VENDING MACHINES From Around The World

SSSniperWolf

προβολές 1 032 440

Tyler, the Creator - IGOR ALBUM REVIEW

15:49

Tyler, the Creator - IGOR ALBUM REVIEW

theneedledrop

προβολές 1 258 097

Rod Wave - Heart On Ice

2:44

Rod Wave - Heart On Ice

Rod Wave

προβολές 246 057

I GOT SIGNED TO A PRO FOOTBALL TEAM YESTERDAY..

10:35

I GOT SIGNED TO A PRO FOOTBALL TEAM YESTERDAY..

Deestroying

προβολές 1 177 929

Journalism's Corporate Sponsors | May 22, 2019 Act 2 | Full Frontal on TBS

6:06

Journalism's Corporate Sponsors | May 22, 2019 Act 2 | Full Frontal on TBS

Full Frontal with Samantha Bee

προβολές 217 117

Toy Story 4 | Official Trailer 2

2:19

Toy Story 4 | Official Trailer 2

Pixar

προβολές 10 447 095

Game of Thrones Season 8 Pitch Meeting

7:21

Game of Thrones Season 8 Pitch Meeting

Screen Rant

προβολές 1 304 925

Fortnite X Jumpman

0:19

Fortnite X Jumpman

Fortnite

προβολές 2 053 862

Dipping an APPLE WATCH in PURE GOLD!!

4:59

Dipping an APPLE WATCH in PURE GOLD!!

CaseyNeistat

προβολές 1 956 454

Transforming Back Into Our Old Cringey Selves

27:08

Transforming Back Into Our Old Cringey Selves

Dolan Twins

προβολές 3 767 493

We Tried Breastfeeding In Public • Ladylike

14:31

We Tried Breastfeeding In Public • Ladylike

Ladylike

προβολές 698 083

The Huawei ban is just the start...

8:07

The Huawei ban is just the start...

TechLinked

προβολές 603 210

Exclusive iPhone 11 & iOS 13 Report! More Features Leak

10:23

Exclusive iPhone 11 & iOS 13 Report! More Features Leak

EverythingApplePro

προβολές 673 737

Our Lives Are About To Change Forever

13:14

Our Lives Are About To Change Forever

h3h3Productions

προβολές 2 487 444

BTS Performs "Boy with Luv" - The Voice Live Finale 2019

4:01

Solving The POSSIBLE Excalibur Puzzle!!

12:43

Solving The POSSIBLE Excalibur Puzzle!!

Chris Ramsay

προβολές 692 789

ONCE UPON A TIME IN HOLLYWOOD - Official Trailer (HD)

2:35

ONCE UPON A TIME IN HOLLYWOOD - Official Trailer (HD)

Sony Pictures Entertainment

προβολές 9 201 753

Hop Quiz with Kevin Hart

8:23

Hop Quiz with Kevin Hart

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

προβολές 1 409 203

Everything Wrong With Escape Room In 17 Minutes Or Less

16:50

The Huawei Ban: Explained!

10:55

The Huawei Ban: Explained!

Marques Brownlee

προβολές 4 497 952

The Manliest Laptop Ever - Dell Rugged Extreme Review

8:47

The Manliest Laptop Ever - Dell Rugged Extreme Review

Linus Tech Tips

προβολές 936 394

A Very Strange Smartphone Attachment...

8:30

A Very Strange Smartphone Attachment...

Unbox Therapy

προβολές 1 678 868

Laying in a Box of Snakes | Overtime 9 | Dude Perfect

24:05

Laying in a Box of Snakes | Overtime 9 | Dude Perfect

Dude Perfect

προβολές 11 174 350

Céline Dion Carpool Karaoke

14:13

Céline Dion Carpool Karaoke

The Late Late Show with James Corden

προβολές 11 829 763

Aladdin - Movie Review

7:11

Aladdin - Movie Review

Jeremy Jahns

προβολές 718 735

4 Levels of Omelets: Amateur to Food Scientist | Epicurious

11:48

Chef Vs Chef ULTIMATE 20 MINUTE MEAL BATTLE

14:59

Chef Vs Chef ULTIMATE 20 MINUTE MEAL BATTLE

SORTEDfood

προβολές 362 888

Super Soaker PAINT Gun Pictionary!! *WINNER GETS $1000*

11:57

Will Smith on Aladdin & Turning 50

10:49

Will Smith on Aladdin & Turning 50

Jimmy Kimmel Live

προβολές 961 379

5 Things No One Ever Does with Ferrofluid

11:19

5 Things No One Ever Does with Ferrofluid

The King of Random

προβολές 1 142 925

SPELLING BEE-KINI WAX

18:57

SPELLING BEE-KINI WAX

Smosh Pit

προβολές 898 480

Stranger Things 3 | Summer in Hawkins | Netflix

1:46

Stranger Things 3 | Summer in Hawkins | Netflix

Netflix

προβολές 6 843 444

Filming Inside a Slow Motion Vortex - The Slow Mo Guys

13:49

Filming Inside a Slow Motion Vortex - The Slow Mo Guys

The Slow Mo Guys

προβολές 1 293 452

How Things Were Named 2 - Merrell Twins

12:27

How Things Were Named 2 - Merrell Twins

merrelltwins

προβολές 613 533

Every Girl's Purse | Anwar Jibawi

4:43

Every Girl's Purse | Anwar Jibawi

Anwar Jibawi

προβολές 1 318 013

DOWNTON ABBEY - Official Trailer [HD] - In Theaters September 20

2:25

Binging with Babish: The Good Place

8:51

Binging with Babish: The Good Place

Binging with Babish

προβολές 1 529 720

old town road, but played on my synth

2:02

old town road, but played on my synth

SethEverman

προβολές 5 143 154

Ups & Downs From WWE RAW (May 20)

17:18

Ups & Downs From WWE RAW (May 20)

WhatCulture Wrestling

προβολές 272 435

Death Investigations: Last Week Tonight with John Oliver (HBO)

22:21

Black Metal Beauty Makeover - 10 Minute Power Hour

10:41

Black Metal Beauty Makeover - 10 Minute Power Hour

GameGrumps

προβολές 648 631

EVERY ZODIAC SIGN EVER

8:07

EVERY ZODIAC SIGN EVER

Smosh

προβολές 1 784 900

If You Say WOW, You LOSE! (HARDEST) Ft. Christian Delgrosso

14:13

THE NEW WORLD'S MOST FULL COVERAGE FOUNDATION?? | NikkieTutorials

22:52

Vans Are Freakin’ Sick and You Know It! | WheelHouse

11:52

The Queen visits the Duchess of Cambridge’s garden at the Chelsea Flower Show

4:51

GOT7 "ECLIPSE" M/V

3:47

GOT7 "ECLIPSE" M/V

jypentertainment

προβολές 24 285 077

'American Idol' winner Laine Hardy relives final moment l GMA

4:24

'American Idol' winner Laine Hardy relives final moment l GMA

Good Morning America

προβολές 363 674

Westworld III - HBO 2020

1:41

Westworld III - HBO 2020

HBO

προβολές 3 705 728

STRANGERS ROAST THE SIDEMEN

32:09

STRANGERS ROAST THE SIDEMEN

Sidemen

προβολές 4 136 600

Vengeful Cats - Rooster Teeth Animated Adventures

2:28

Vengeful Cats - Rooster Teeth Animated Adventures

Rooster Teeth

προβολές 481 425

Game of Thrones | The Cast Signs Off (HBO)

1:06

Game of Thrones | The Cast Signs Off (HBO)

GameofThrones

προβολές 4 215 916

A Journey Through Time - SNL

6:17

A Journey Through Time - SNL

Saturday Night Live

προβολές 2 055 978

Game of Thrones Season 8 Episode 6 Reaction & First Impressions

14:16

Game of Thrones Season 8 Episode 6 Review and Breakdown

11:21

My Video Went Viral. Here's Why

23:43

My Video Went Viral. Here's Why

Veritasium

προβολές 1 879 692

CallMeKevin's Draw My Life

19:23

CallMeKevin's Draw My Life

Call Me Kevin

προβολές 711 789

SAYING YES TO A CRAZY INSTAGRAM DM (Flew to INDIA!!)

14:35

DanTDM Presents 'The Contest' (Official Trailer)

1:44

YouTube's copyright system is broken

7:53

YouTube's copyright system is broken

Mumbo Jumbo

προβολές 898 078