Portokalli, 24 Nëntor 2019 - Kapo - Hekri(Dhuratat për mësuesen)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 8 μήνες

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  διάρκεια: 09:45

  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on GRfilms Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Portokalli#TopChannel

Vigan Blakcori
Vigan Blakcori

M con o p XD XD boooo xx mn XD cazzi n i

Πριν 3 ημέρες
DAN13L M3RK0
DAN13L M3RK0

Super 3-she

Πριν 8 ημέρες
Albania alien 8
Albania alien 8

666

Πριν 10 ημέρες
Kelment Baçi
Kelment Baçi

Subscribe ju lutemi https://www.youtube.com/channel/UCACwnqJC62sOQgFdRBRvaSw/videos?view=0&sort=dd&shelf_id=0

Πριν 17 ημέρες
Taulant Hoxha
Taulant Hoxha

N

Πριν 24 ημέρες
ItS LaBi
ItS LaBi

Hekuri 100% Kapo 47%

Πριν 28 ημέρες
Ilia Faros
Ilia Faros

J

Πριν 2 μήνες
Rea Dean
Rea Dean

Nuk po e puth me te vertet

Πριν 2 μήνες
Eduart Vlashi
Eduart Vlashi

Bravo ha hahaha

Πριν 2 μήνες
Beni Krrashi
Beni Krrashi

😂😂😂😂😂😂

Πριν 3 μήνες
BlueHearts Official
BlueHearts Official

Po melamini ca ka qe sdel se kta jan treshja fantastike😂😂

Πριν 3 μήνες
rajan rajan
rajan rajan

Sa e bukur

Πριν 3 μήνες
Meridiana Gjini
Meridiana Gjini

Bravo hekuran hekurishta je nxenes ekselent

Πριν 3 μήνες
Endi Ndreka
Endi Ndreka

Zot, pas dy ditesh do te bie termeti!

Πριν 3 μήνες
luka shtembari
luka shtembari

SUPER ZYSH

Πριν 4 μήνες
Irsilda Larti
Irsilda Larti

Hekri e💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

Πριν 4 μήνες
Adelina Adelina
Adelina Adelina

O KAPO MËSUESJA E ANGLISHTES E DI SE E PUTHI HEKURANIN SE E KA BËR PËR TË BËJ NERVOZ TI O KAPO E THE BATUTA MË E MADHE KUR HEKURANI PËR LEFTERIN AIJ SHAJTI PARA SE TI JA PROPËZOJ MËSUESES TË ANGLISTËS

Πριν 4 μήνες
idea hacks
idea hacks

qa thu o kare

Πριν 20 ημέρες
eri eri
eri eri

Nuk po e puth me te verter 🤣🤣🤣

Πριν 5 μήνες
Robert Metani
Robert Metani

Ta qish ne byth

Πριν 5 μήνες
Jozef Albert Hila
Jozef Albert Hila

O zot i mall sa me ke ba me cesh

Πριν 16 ημέρες
Klea Kalemi
Klea Kalemi

O ylli🌟

Πριν 6 μήνες
ALBAN STRAKOSHA
ALBAN STRAKOSHA

Si e ka emrin kjo zysha se do ta marr mësuese jashtë orari 😍❤

Πριν 3 μήνες
Irsilda Larti
Irsilda Larti

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Πριν 4 μήνες
Klea Kalemi
Klea Kalemi

Jalla peshqeshet e tua o kapo

Πριν 6 μήνες
Enis Canc
Enis Canc

Hekri dhe Mela jan leģjendat

Πριν 6 μήνες
ADRIAN
ADRIAN

5 vjet ma kujtoi kulaçin e lefteris 😂😂😂

Πριν 6 μήνες
zacky kimg
zacky kimg

Haaha

Πριν 6 μήνες
Miri Facja
Miri Facja

♥️♥️♥️♥️😘😘😘😘💕💕💕💕💜

Πριν 7 μήνες
Olsian Dervish
Olsian Dervish

olsiandervish@gmail.com olsiandervish@gmail.com olsiandervish@gmail.com

Πριν 4 μήνες
Miri Facja
Miri Facja

😂😂😂😂😆😆😆😆

Πριν 7 μήνες
Bujar Emini
Bujar Emini

Jo zyshe por mesuske

Πριν 7 μήνες
Burbuqe Murga
Burbuqe Murga

Jo kete nuk mund ta pranoj

Πριν 7 μήνες
Shkelqim Çuka
Shkelqim Çuka

Mungon melamini

Πριν 7 μήνες
Dion-Brawl Stars
Dion-Brawl Stars

E vertete

Πριν 7 μήνες
Era Trampa
Era Trampa

Hahaha

Πριν 7 μήνες
fabjol ngota
fabjol ngota

Pa 2 policat pa 2 laca dhe pa kapon hekrin melaminin portokallia nuk eshte gje

Πριν 7 μήνες
mani s
mani s

I keni humbur bukurin pa Melanin

Πριν 7 μήνες
Aida Muhamedaj
Aida Muhamedaj

Kapo super por nuk I thon fatju mirupafshi

Πριν 7 μήνες
Danjeli Skana
Danjeli Skana

Portokalli vs alpazar

Πριν 7 μήνες
Danjeli Skana
Danjeli Skana

Ue sa e buku kjo vajza ik mos merr aq qerosin kapo poma mirr mer ni zezak sesa ate

Πριν 7 μήνες
Emanuel
Emanuel

Melamin bashkoju me Kapon dhe Hekrin se jeni super Respekte 👊🏻👊🏻👊🏻🔥🔥

Πριν 8 μήνες
Marsela Shehu
Marsela Shehu

Bravo zysha me mire dicka e vogel me sinqeritet sesa nje diamant me interes.👌

Πριν 8 μήνες
Marsela Shehu
Marsela Shehu

E vertete!

Πριν 8 μήνες
Elton Kr
Elton Kr

Gea Braha sa e bukur qe jee ❤️

Πριν 8 μήνες
Kristi Belegu
Kristi Belegu

I forte shume kapoja hahaha

Πριν 8 μήνες
Fate Haxhiu
Fate Haxhiu

Sa e bukur kjo vajza

Πριν 8 μήνες
ALBAN STRAKOSHA
ALBAN STRAKOSHA

Balerina e Portokallisë!

Πριν 2 μήνες
Jaseri Sylejmani
Jaseri Sylejmani

kapo melamini edhe hekuri se bashku me mir.ishalla sa me shpejt

Πριν 8 μήνες
Edison Cengeli
Edison Cengeli

Lernora jakupi

Πριν 7 μήνες
Jani proPlayer
Jani proPlayer

Mungon shum MELAMINI

Πριν 8 μήνες
Elian Alia
Elian Alia

Pornokadhia

Πριν 8 μήνες
Ledjon Belaj
Ledjon Belaj

Super pithe kjo zysh

Πριν 7 μήνες
sava burgia
sava burgia

Hahahaha

Πριν 8 μήνες
FF _REI
FF _REI

Duhet Malamini dhe behet super 3-she

Πριν 8 μήνες
Majlinda Shehaj
Majlinda Shehaj

Bravo vajze e mbare me mire nje gje e vogel me sinqeritet se sa nje djamant per interes.Qenke super dhe nga bukuria dhe shume e zgjuar . Se s mjaftom vetem fytura dhe trupi i bukur per ti ber balle jetes.Bravo vajze e mbare. Respekte.

Πριν 8 μήνες
Manolis Tzinto
Manolis Tzinto

Bravo per mesazhin qe po kalon me rolin e saj po...sepse aty ben aktrim. Por cne bravo ber zgjuarsine...ajo thjesht po loz rolin e saj.

Πριν 8 μήνες
Greta Bahushi
Greta Bahushi

❤❤❤❤❤👄💋

Πριν 8 μήνες
Suhejl Kanani
Suhejl Kanani

Hahahahaha😂😂😂💔💔💔

Πριν 8 μήνες
Margen Plaku
Margen Plaku

O kapo pyte zyshen ça do me thon why po pa skenar...

Πριν 8 μήνες
Qendrim Rexhepi
Qendrim Rexhepi

Kush asht kjo zysha e anglishtes ✌🏻

Πριν 8 μήνες
Elton Kr
Elton Kr

Ne instagram e ka emrin gea.braha

Πριν 8 μήνες
elda axhami
elda axhami

Kush e don zyshen like

Πριν 8 μήνες
Ledjon Belaj
Ledjon Belaj

Kapo legene

Πριν 7 μήνες
Zoja Ge
Zoja Ge

Mungon edhe muli e dhimo

Πριν 8 μήνες
[ ANeL ]
[ ANeL ]

😂😂😂

Πριν 8 μήνες
lorenzo stefa
lorenzo stefa

Ndryshoni sistemin se ky nuk eshte Humor...

Πριν 8 μήνες
Agron Hoxha
Agron Hoxha

Uuu ca yylli zyyzzzzhhhha eeee aannglishtes

Πριν 8 μήνες
Al PACINO
Al PACINO

Πριν 8 μήνες
Anja Shehaj
Anja Shehaj

Bravo kapo

Πριν 8 μήνες
Aldush Shermadhi
Aldush Shermadhi

Ku ta coja koken 😂😂😂😂

Πριν 8 μήνες
MST82DIN
MST82DIN

benu subcribe ne kanalin rojfi games se do jua kthej ju betohem ju lutem

Πριν 8 μήνες
Reni Gangsta
Reni Gangsta

😅😅😅😅

Πριν 8 μήνες
Ama Rildo
Ama Rildo

🤣🤣🤣🤣

Πριν 8 μήνες
Mario Tirona
Mario Tirona

Like kush e sheh prej zyshes 😂 ca ylli o zot 😍

Πριν 8 μήνες
isi hoxha
isi hoxha

Patjeter qe e shof vetem nga zysha super yll!. Une

Πριν 2 μήνες
mateo official
mateo official

Un

Πριν 7 μήνες
lazer music
lazer music

Tesh se ka ik melamini vetem per kte zyshen shihet kapo e hekri😂😂

Πριν 8 μήνες
Matte Matte
Matte Matte

Sa mungon Melamini. Ca kan kta jan zen? Ps: Duhet nje film me kta tre 😂😂

Πριν 8 μήνες
Kristi Alushi
Kristi Alushi

Si i ndau?

Πριν 8 μήνες
City Of The Yellow Gowns
City Of The Yellow Gowns

I ndau politika daku.

Πριν 8 μήνες

Επόμενο

Portokalli, 11 Maj 2014 - Burgu dhe Xhemi (Hekri eshte fejuar)

12:26

Portokalli, 11 Maj 2014 - Burgu dhe Xhemi (Hekri eshte fejuar)

TCH Portokalli - Arkiva

προβολές 2 000 000

Portokalli, 15 Dhjetor 2019 - Kapo - Hekri - Zysha (Zhgënjimi)

08:50

Portokalli, 15 Dhjetor 2019 - Kapo - Hekri - Zysha (Zhgënjimi)

Top Channel Albania

προβολές 350 000

Portokalli, 30 Prill 2017 - Burgu (Daja i Kapos)

09:27

Portokalli, 30 Prill 2017 - Burgu (Daja i Kapos)

Top Channel Albania

προβολές 2 200 000

SURPRISING MY FRIENDS WITH MY "BOYFRIEND"

9:12

SURPRISING MY FRIENDS WITH MY "BOYFRIEND"

pierson

προβολές 2 516 540

Portokalli, 13 Tetor 2019 - Kapo dhe Hekri (Vijat e bardha)

07:24

Portokalli, 13 Tetor 2019 - Kapo dhe Hekri (Vijat e bardha)

Top Channel Albania

προβολές 432 000

Portokalli, 6 Maj 2012 - Burgu (Mbesa e Melaminit)

14:01

Portokalli, 6 Maj 2012 - Burgu (Mbesa e Melaminit)

TCH Portokalli - Arkiva

προβολές 2 000 000

Best Portokalli, 22 Dhjetor 2019 - Kapo - Hekri (Shesin akullore)

07:31

Portokalli, 17 Nëntor 2019 - Kapo - Hekri (Zysha anglishtes)

07:56

Portokalli, 17 Nëntor 2019 - Kapo - Hekri (Zysha anglishtes)

Top Channel Albania

προβολές 469 000

Portokalli, 25 Nëntor 2018 - Kapo, Hekri dhe Doktori (Sikleti te mjeku)

08:17

Portokalli, 19 Maj 2019 - Kapo dhe Hekri (Në Palestër)

06:46

Portokalli, 19 Maj 2019 - Kapo dhe Hekri (Në Palestër)

Top Channel Albania

προβολές 459 000

Portokalli, 20 Prill 2014 - Burgu (Hajduti me shkolle)

09:06

Portokalli, 20 Prill 2014 - Burgu (Hajduti me shkolle)

TCH Portokalli - Arkiva

προβολές 1 400 000

Portokalli, 17 Mars 2019 - Sulltan TV tek e diell

09:45

Portokalli, 17 Mars 2019 - Sulltan TV tek e diell

Top Channel Albania

προβολές 705 000