Portokalli, 31 Maj 2020 - 2 Policat dhe EnedaTarifa ( Shoferja e inatosur )

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν μήνα

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  διάρκεια: 07:02

  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on GRfilms Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Portokalli#TopChannel

Melisa Mehmeti
Melisa Mehmeti

Mua më pëlqen shumë portokallia 😍😍😍😍😘😘😘👍👍👍

Πριν 8 ώρες
Franc Saraci
Franc Saraci

Pa lidhje fare pz

Πριν 5 ημέρες
ylli gaming tv
ylli gaming tv

2:17 hahaha

Πριν 11 ημέρες
erik isaraj
erik isaraj

a si fusim nje te dhjere

Πριν 17 ημέρες
Sotos Puriqi
Sotos Puriqi

Πριν 23 ημέρες
Sara Rama
Sara Rama

JAMLEO

Πριν 23 ημέρες
Purros Antipatrea
Purros Antipatrea

Shum pjeshk kjo eneda..me kuptimin e mir te fjales.

Πριν 25 ημέρες
Erni Mecaj
Erni Mecaj

Gallat fare

Πριν 29 ημέρες
Naile Alia
Naile Alia

😂😂😂😂

Πριν 29 ημέρες
Frenki Hoxha
Frenki Hoxha

Mojo po t'thot letrat e makines mojo joooooooooooooooooooooooow

Πριν μήνα
Frenki Hoxha
Frenki Hoxha

Moj po t'thot letrat e makines moj Joooooooooooooooooooooooooooooow

Πριν μήνα
Α.Α Σ.Τ
Α.Α Σ.Τ

Cberi Lushnja cberi Fieri... Ai ti a Fusim nje te dhjeri...Ohahahahaha Are Miri.😀😀😀

Πριν μήνα
Α.Α Σ.Τ
Α.Α Σ.Τ

Dy Policet.Shum gallate.😀😀😀😀

Πριν μήνα
Sa. Bi
Sa. Bi

Plazhi i gjeneralit, jo plazhi I kapitenit, 😂

Πριν μήνα
Amelia Conti
Amelia Conti

👍👍👍👍😂😂😂

Πριν μήνα
egla noka
egla noka

😭

Πριν μήνα
Evi Kullolli
Evi Kullolli

2:17

Πριν μήνα
EDISON baba
EDISON baba

97

Πριν μήνα
la voce si deve sentire
la voce si deve sentire

Miri edhe Kola jeni me te miret

Πριν μήνα
Wimppy YT
Wimppy YT

https://youtu.be/or-3-BItYIU

Πριν μήνα
Salie Ruci
Salie Ruci

3:56

Πριν μήνα
Ledio Salaj
Ledio Salaj

b

Πριν μήνα
Brian Colella
Brian Colella

06:38 01:08 02:21

Πριν μήνα
Salie Ruci
Salie Ruci

1:26🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Πριν μήνα
Tanya's Performanc
Tanya's Performanc

💖💖💖💖💖💖

Πριν μήνα
kledian kledi
kledian kledi

hahahhaah sa bukur e kan ber me lot kam qesh i dua dy policet sepse jan shum per te qesh ju pelqejn eneda ylll ka dal

Πριν μήνα
Daniel Ujku
Daniel Ujku

💥

Πριν μήνα
Alexander Guce
Alexander Guce

4:11🤣🤣🤣

Πριν μήνα
Altin Hasani
Altin Hasani

oqq

Πριν 25 ημέρες
Salie Ruci
Salie Ruci

Si qesh eneda😂😂😂😂😂😂

Πριν μήνα
Klesjana Elezi
Klesjana Elezi

Hahahhh u shkriva duke qesh😂😂😂

Πριν μήνα
AAA AAA
AAA AAA

Injoranta

Πριν μήνα
Kleokleo Kleokleo
Kleokleo Kleokleo

Lot😂😂😂😂

Πριν μήνα
Erlaerla Nurcenurce
Erlaerla Nurcenurce

😝

Πριν μήνα
RealVideo Officiel
RealVideo Officiel

https://youtu.be/klV-fmZj4BU 《《--- KLIKO

Πριν μήνα
Arber Muzina
Arber Muzina

Ca qeka kjo me ciuaua

Πριν μήνα
Rrushdi Selita
Rrushdi Selita

Hi

Πριν μήνα
Solo Pensiero
Solo Pensiero

Eneda ti Ben te qeshesh gjithmone, edhe kur kendon!!

Πριν μήνα
Vizion News
Vizion News

Πριν μήνα
Juvejuvejuve
Juvejuvejuve

Zhurma e publikut fallco, eshte e pavend.

Πριν μήνα
Lili Rexhepi
Lili Rexhepi

Vllai ti po pelqejshe horrorin kjo esht komedi pa to do dukej si prov

Πριν μήνα
Musa Ceka
Musa Ceka

Nese dikush i portokallis e lexon kte koment i them ajo qadra dhe karrikja si flamur grek kishit gjet naj ngjyr tjeter 😉

Πριν μήνα
Kejdja Mezini
Kejdja Mezini

JENI ME TE MIRET AAHHAHAHAHHAHAHAHAHA😝

Πριν μήνα
Arta Xeka
Arta Xeka

Shum bukur e keni ber. Eneda Tarifa e ke ber bukur dhe shum argetus portokallin te Dielen nuk duhet te kishe ikur nga portokallia.

Πριν μήνα
Arta Xeka
Arta Xeka

@Dochita Rocas jo nuk ka ardhur ashtu e di un ka ardhur vetem per te interpretuar me policet un e di qe nuk ka ardhur

Πριν μήνα
Dochita Rocas
Dochita Rocas

Pse ka ardhur prap Eneda ne Portokalli in se dija 🤷🤷

Πριν μήνα
Enkeleda Hoxha
Enkeleda Hoxha

Sa kot je Eneda ja,u ke prish skeçin policëve 👎

Πριν μήνα
Italia Italia
Italia Italia

Shum bukur bravo te gjith Eneda Tarifa e ke ber shum bukur dhe shum argetus portokallin mbrem bravo.

Πριν μήνα
007 Boy
007 Boy

Pse se heq gjith at lesh, Se se rruj per njeri 😂🤣🤣

Πριν μήνα
Rea Dean
Rea Dean

💟💝

Πριν μήνα
Edi edi
Edi edi

Ferkoje kol ferkoje vetem me kolen bojn plazh kto

Πριν μήνα
Erigels Baha
Erigels Baha

Moj buballaçkë lëre shefat se jab tbukurat

Πριν μήνα
Nimet Beqo
Nimet Beqo

HIPOMONI ! ZHDRYPIM H-në Baraz DDDDUUUURRRRIIIIMMMM KUSH E KA MË TË MADH FITON

Πριν μήνα
Nimet Beqo
Nimet Beqo

MESA KUPTOJ E E NJIHKE LUMTURINË E SOKRATIT

Πριν μήνα
lule lulee
lule lulee

Femer koti dhe me injorant nga Eneda tarifa nuk ka

Πριν μήνα
altin aliraj
altin aliraj

Lule respekte mike

Πριν μήνα
STRONG BOY
STRONG BOY

sa i zjarrr publiku

Πριν μήνα
Besjan Dauti
Besjan Dauti

Nuk gjetet dot nji ngjyr tjt cadrat me flamur grek idiota

Πριν μήνα
Ida Ida
Ida Ida

😂😂😂😂

Πριν μήνα
Hamza Emini
Hamza Emini

XHEMI SHEHU LIKE ENEDA TARIFA COMMENT

Πριν μήνα
Dreux Ville
Dreux Ville

Eneda

Πριν μήνα
olsi hushi
olsi hushi

bravo 2 policet

Πριν μήνα
Adil Basha
Adil Basha

sa super enedaa😂😂

Πριν μήνα
Computer Android
Computer Android

KUSH I DO POLICET LIKE 😢

Πριν μήνα
elio Leti
elio Leti

☘️☘️☘️

Πριν μήνα
London United
London United

Hahaa un per ty edhe e kref o shef,😂😂😂🤣🤣🤣

Πριν μήνα
Adi tp8
Adi tp8

Eneda kure e ke ne fyte nga te Ven syte

Πριν μήνα
Rei Hoxha
Rei Hoxha

Kur bo dhe kjo si aktore lot

Πριν μήνα
Natasa KOUKO
Natasa KOUKO

Shume mite Eneda!

Πριν μήνα
Natasa KOUKO
Natasa KOUKO

Shume mire Eneda

Πριν μήνα
Dea Luanesha
Dea Luanesha

Bravo! Kjo ishte pjese e bukur. 😙😙😙

Πριν μήνα
Jimmy K
Jimmy K

Turp i math shume turp injorance me brire ku eshte humuri ketu,

Πριν μήνα
Agron Daci
Agron Daci

Plazh ketu🤣🤣

Πριν μήνα
Fatbardha Allushi
Fatbardha Allushi

Jo kaq shume duartrokitje, se behet e lodhshme

Πριν μήνα
11 11
11 11

Kjo enejda krejt pa lidhje,kjo.te aqaron, se me ba me qesh nuk ka shans

Πριν μήνα
rejan duraj
rejan duraj

ja ke fut kot

Πριν μήνα
elton masati
elton masati

Nuk je do si do je mi re fa... Hahahahah

Πριν μήνα
Arleo Iseiti
Arleo Iseiti

Ua😎🤩🤩

Πριν μήνα
Arleo Iseiti
Arleo Iseiti

Shme like😍😚

Πριν μήνα
Spiro Shatraj
Spiro Shatraj

Eneda ik se sje per humor 🤦‍♂️

Πριν μήνα
Rea Dean
Rea Dean

❤❤💙💙

Πριν μήνα
Tefta Kasa
Tefta Kasa

🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏👏

Πριν μήνα
RIG
RIG

kush me ben subs ia kthej

Πριν μήνα
Mikel 0530
Mikel 0530

Sa e shtirur dhe hisrerike je mi tqr kur do me bo humoristen dhe ti

Πριν μήνα
Neta Shkembi
Neta Shkembi

Keta Jane fantastike dhe Eneida eshte E persosur luan shume bukur

Πριν μήνα
Avni Xhebexhiu
Avni Xhebexhiu

Kush pelqen policet like gjith respekt😂😂

Πριν μήνα
Elfrida Kule
Elfrida Kule

Mua

Πριν 27 ημέρες
Zenel Gjolena
Zenel Gjolena

yll hi4

Πριν μήνα
danjel ff
danjel ff

2^16 😂😂😂😂😂

Πριν μήνα
Vegim Gashi
Vegim Gashi

Ju duam pa ju nuk behet portokallija ❤️❤️❤️

Πριν μήνα
Lindita Memushi
Lindita Memushi

Iajmentopcrnsh

Πριν μήνα
laureta shkurti
laureta shkurti

😂😂

Πριν μήνα

Επόμενο

Portokalli - Episodi 8, Sezoni 33, 31 Maj 2020

2:11:44

Portokalli - Episodi 8, Sezoni 33, 31 Maj 2020

Top Channel Albania

προβολές 409 000

Portokalli, 17 Prill 2016 - Policet e postbllokut (Komisariati digital)

10:39

Portokalli, 7 Qershor 2020 - 2 Policat ( Alo 129 )

06:29

Portokalli, 7 Qershor 2020 - 2 Policat ( Alo 129 )

Top Channel Albania

προβολές 402 000

JD Pantoja - 12•19 (Trailer)

0:31

JD Pantoja - 12•19 (Trailer)

JDPantojaVEVO

προβολές 3 870 396

Portokalli, 8 Mars 2020 - Policët e postbllokut ( Syzet OFL )

06:46

Portokalli, 8 Mars 2020 - Policët e postbllokut ( Syzet OFL )

Top Channel Albania

προβολές 360 000

Parcela 400, 31 Dhjetor 2017 - Dy policet

08:21

Parcela 400, 31 Dhjetor 2017 - Dy policet

Top Channel Albania

προβολές 1 500 000

Portokalli, 26 Prill 2015 - Dy policet (Berisha dhe Basha)

08:24

Portokalli, 26 Prill 2015 - Dy policet (Berisha dhe Basha)

Top Channel Albania

προβολές 2 500 000

Portokalli - Episodi 10, Sezoni 33, 14 Qershor 2020

1:56:04

Portokalli - Episodi 10, Sezoni 33, 14 Qershor 2020

Top Channel Albania

προβολές 315 000

Fluffy Meets Arnold Schwarzenegger | Gabriel Iglesias

4:59

Fluffy Meets Arnold Schwarzenegger | Gabriel Iglesias

Gabriel Iglesias

προβολές 1 520 068

Εσύ ήξερες ότι...| 10 ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ

11:20

We Need To Talk About Tim

10:02

We Need To Talk About Tim

Smosh

προβολές 569 359

A NICE GIRL LIKE YOU Trailer (2020) Lucy Hale

2:26

A NICE GIRL LIKE YOU Trailer (2020) Lucy Hale

Royale Serie Trailers

προβολές 1 394 964

Try Not To Laugh Challenge - Our Favorite Characters!

21:39