No video

Portokalli, 7 Tetor 2018 - Çifti i lumtur (Heroina e avionit)

Arnis Kacabumi
Arnis Kacabumi

Hajte beni dashuri😚😚😚😚😚😚😚

Πριν 18 ημέρες
Xhulio Cekrezi
Xhulio Cekrezi

Hahahahaaahahhahaahhaahahh

Πριν 27 ημέρες
Erisa Jahaj
Erisa Jahaj

Bich girl

Πριν 29 ημέρες
Redon Manuka
Redon Manuka

M

Πριν μήνα
Dhimi BFF
Dhimi BFF

hihihihihihi hahahahaha

Πριν μήνα
Jasemin Abazi
Jasemin Abazi

Emilia Emi,Ky është tani humori. Po deshe mos i shif Nga një an është qesharake Nga ana tjetër është pak fare e papëlqyeshme Kush shan tjetrin ka shajt veten Mduket se se paske nigju Fike televizorin nese e ke inat Nuk ta kan fajin aktoret Ata kan skenarin gazmor Ti Emilia meqe nuk te pelqejne llafet e pista pse i thua

Πριν μήνα
grin
grin

nuk shikohet per shum koh kjo baxhella,ta shpif ashtu si flet..

Πριν 2 μήνες
Besnik Mlloja
Besnik Mlloja

Je nish

Πριν 2 μήνες
Amdi Bicaku
Amdi Bicaku

Mefal

Πριν 2 μήνες
rei thanasis
rei thanasis

Keta e degjenerojne fare portokalline

Πριν 2 μήνες
Anya Grace
Anya Grace

gjithmon te njejtat gjera beni ficka nsrysge please

Πριν 3 μήνες
Tony Tony
Tony Tony

Porno. Ktu. Vetem. Humor si thu. Dot. Vec. Se. Porno film.

Πριν 3 μήνες
Ronaldo The Best
Ronaldo The Best

Bythore

Πριν 3 μήνες
Recensione
Recensione

Ti qe po lexon kete koment paq fat gjithmon ne jete.

Πριν 3 μήνες
amarda zhupa
amarda zhupa

bravo

Πριν 3 μήνες
Seldi Caka
Seldi Caka

Kto jan aktor per te brazzers 🤣 humori 0.001 % nuk shikohet me tv 😣

Πριν 4 μήνες
Serxhio Korici
Serxhio Korici

Haahahhaha

Πριν 4 μήνες
Sefer Ziberi
Sefer Ziberi

Ma mir po shikoj porno Film se sa kto

Πριν 4 μήνες
Kaltra Nako
Kaltra Nako

Mos degjoni keta budallenjet qe shkruajne keshtu jeni te papare ju dua shumee 😍😍😍😘😘😘👏❤️❤️💋💗💘

Πριν 4 μήνες
Kaltra Nako
Kaltra Nako

Bravo

Πριν 4 μήνες
Adela Xhelaj
Adela Xhelaj

Hahaha te beft mire shpirt

Πριν 4 μήνες
Football In World
Football In World

😂😂😂😂

Πριν 4 μήνες
nidalexh abec
nidalexh abec

Po mir ashtu e lejme une kur kam qen ne shqiperi ne femijerin time skam degju gje ne shqiperi te kemi dashnore 12 apo 13 vjeqe pastaj kurse tani qar ska ok me shum.dashnore kan burrat e martuar goca te reja se qunat e ri lloj lloj studente lloj lloj degradimi e pak kjo puna internetit ka degjeneru dhe kalamajt kta e bejne se kshu e pelqejne shoqeria shqiptare pastaj ne greqi e ne krejt boten ka prostituta dhe e din te gjith po ne shqioeri smeret vesh kush eshte prostitus e kush seshte se shumica ashtu jan bere per nje kaf ne spo flasim.per te gjith por per shumicen kalamajt goca e quna nga 10 vjeq pin hasha e budalliqe

Πριν 4 μήνες
Patrik Kurti
Patrik Kurti

Nuk jam ordinere unë 😂😂😂

Πριν 4 μήνες
Xhuljo Vlora Official
Xhuljo Vlora Official

😂😂😂😂jepi jake fute😂😂😂👌

Πριν 4 μήνες
Sea Hunters
Sea Hunters

po ky stveni per pes minuta mbaroi pune

Πριν 4 μήνες
nidalexh abec
nidalexh abec

Po me nejt me shume rrezohet avioni

Πριν 4 μήνες
Mateo Matt
Mateo Matt

Humor koti

Πριν 4 μήνες
TheKingdom Dardania
TheKingdom Dardania

Prit bej te fala 😂😂😂

Πριν 4 μήνες
HhPhone Servid
HhPhone Servid

TheKingGom Dardania xr

Πριν 4 μήνες
Dario Doka
Dario Doka

Ahahahahah kto jan mekjee bashk dhe bukra😂😂😂

Πριν 4 μήνες
Fs Plaster
Fs Plaster

ka vdekur homori cope cope

Πριν 4 μήνες
MBmk lovefamily
MBmk lovefamily

oh my gash oh my gash😂😂😂 jam shume i bukur

Πριν 4 μήνες
number one
number one

Nuk e kuptoje cfar dreqin qeshin ato ne salle...

Πριν 4 μήνες
Rama Aleksandro
Rama Aleksandro

H di bukurani ct

Πριν 2 μήνες
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

Ata sdin se cesht humori! Me than te drejten mua sme ben me qesh! Eshte humor I matufjepsur qe e marrte dreqi!

Πριν 4 μήνες
Κλεανδρο Βασιλ
Κλεανδρο Βασιλ

😂😂😂😂

Πριν 4 μήνες
fero fizi
fero fizi

hahaha

Πριν 4 μήνες
Klodjan Hoxha
Klodjan Hoxha

Humori ironia dhe sarkazma e kësaj të ashtëquajtur komedi. Është thjesht vari k...n.

Πριν 4 μήνες
stefanos rapai
stefanos rapai

B

Πριν 2 μήνες
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

+nidalexh abec nigjo ktu djalosh! Shqiptaret e shqipris sjan digjeneru ok? Shtetet e tjera qe kan zhvillim jan ma prostituta se ne shqipni ok? Un kam pas jetu ne greqi 10 vjet per arsye pune! Po greqia per mu ka qan plot digjenerm! Un nuk jam 13 vjece ok? Meqe je jasht ti e di ti qe dhe njerezit atje jan ma rrugecer sepse shtetet jan te zhvillume dhe kan shum njerez ma tposhter se ne shqipri! Laje gojen kur flet per shqiptaret ashtu ok?

Πριν 4 μήνες
nidalexh abec
nidalexh abec

Dhe une qun jam se harrova te te them ti besoj se jeton ne shqiperi dhe e dinse si jan degjeneruar shoqeria qu te kalamajt e deri tek te rrituri hajde ktej jash e shiko se si jan njerezit gjithsesi ti ke mendimin ten

Πριν 4 μήνες
nidalexh abec
nidalexh abec

Fjorela feqo shum eger e paske kap me humorin ke nja 50 kanale dhe mund ta qosh ku te duash me fal se po flas pak banal po e din shprehjen vendi behet sipas kuvendit qdo gje eshte sipas kohes ky eshte humori i koheve reale te diteve te sotme ok se me perpara ka pas rregull si popull se gjagji enver i ka pas eduku mosj me shajt e me fol palidhje rruges kruse tani eshte degjeneru veni qe tek kalamajt 8 vjeq e siper jan bo degjenerim total qar sdegjon rruges 13 vjeqaret me dashnor me pak fjal ka degradu qdo gjo dhe spo shqetesohet njeri po u shqetesokeni per kaq humor po eshte turp kjo eshte humor per te qeshur se dhe ne kohet e sotme dhe ne rrug veq kshu lloj humori ka prandaj e bejne ata se me kte qeshin njerezit ata e bejne se pelqejn njerezit jo se e pelqejne vet se vet pelqejne rrogen

Πριν 4 μήνες
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

+Klodjan Hoxha prit njiher ajo qe the ti qe te qeshin se sben! Ata me duken pse cdreqin po qeshin sepse jan fshatar me gomar dhe merren me joshje! Do te thot qe joshin femra te bukura! Dhe I marrin ne shpi! Njilloj si ajo derdimenia e portokallis qe josh shtat shejtana!

Πριν 4 μήνες
Pamela Saka
Pamela Saka

Ua sa bukur

Πριν 4 μήνες
kipi kipi
kipi kipi

Po po😂😂😂😂🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 4 μήνες
kipi kipi
kipi kipi

😂😂😂😂😂😂😂🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 4 μήνες
Enver Zekaja
Enver Zekaja

Cifti im i bukur 😍😍😍😍

Πριν 4 μήνες
megi queen
megi queen

😂😂😂😂😂😂😂😂

Πριν 4 μήνες
Aldo ALDO
Aldo ALDO

❤😍

Πριν 4 μήνες
Deni Den
Deni Den

Degjenerim🖕

Πριν 4 μήνες
Λουι Λουι
Λουι Λουι

Μπράβο

Πριν 4 μήνες
Kristi Zotaj
Kristi Zotaj

Sbie rrufeja ne rrufe hahahahahah😂😂😂

Πριν 4 μήνες
Dragon #1
Dragon #1

prittttttttttttttttttt bej tfala ahhaahahhaha

Πριν 4 μήνες
Valentino Cela
Valentino Cela

PortoPorno tja ven emrin jo portokalli humor burdello palidhje.

Πριν 4 μήνες
Sadi Kraho
Sadi Kraho

1hfdddei

Πριν 4 μήνες
leda pere
leda pere

Shum super Bravo " mesohu me bukurine time" 😂😂😂😂

Πριν 4 μήνες
Ardian Konik
Ardian Konik

Bleona qarreti

Πριν 4 μήνες
jessy reed
jessy reed

nje gjo skuptoj nk e shikon veten kjo qe ska mo lezet me ket rol ... se do i ngele si njolle per nje kohe t gjat

Πριν 4 μήνες
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

+jessy reed e pra

Πριν 2 μήνες
jessy reed
jessy reed

ka dhe role tjera jo vetem role kurvash ...:) mfjalni per shprehjen..

Πριν 4 μήνες
jessy reed
jessy reed

leda pere e mora vesh lali qe esht e martume spo e shan njejri thjesht u bo bajat ky rol kaq

Πριν 4 μήνες
leda pere
leda pere

Eshte humor se kuptoj qar njolle se kjo eshte e martuar dhe me femije ESHTE ARTISTE

Πριν 4 μήνες
Yuhuuu
Yuhuuu

Kta si gjithmon jan super ahahahahahaha

Πριν 4 μήνες
AUXILIARIES AUX
AUXILIARIES AUX

kjo eshte taj hash zogun me mjalt

Πριν 4 μήνες
Art Dak
Art Dak

Vari trajsat... kot me hum koh

Πριν 4 μήνες
Beqiraj Kudret
Beqiraj Kudret

komplet burdello

Πριν 4 μήνες
Emilia Emi
Emilia Emi

Bie bie rrufeja ne hale

Πριν 4 μήνες
Emilia Emi
Emilia Emi

Si qeshin fshatarkat

Πριν 4 μήνες
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

Na I shpifen per zotin! Skan tru!

Πριν 4 μήνες
Emilia Emi
Emilia Emi

Kjo fotinia esht hajde fotini hajde

Πριν 4 μήνες
Aleks Ago
Aleks Ago

u kthyen perseri Bravo !!!

Πριν 4 μήνες
Adrian Vucaj
Adrian Vucaj

nuk bie rrufeja ne hale perl😂😂😂

Πριν 4 μήνες
Danjela Hasmuca
Danjela Hasmuca

Hahahah 😅😅😅😅

Πριν 4 μήνες
Klaus Feta
Klaus Feta

Filloj KY program I shpifur

Πριν 4 μήνες
Lefi Sallata
Lefi Sallata

Numer idiot

Πριν 4 μήνες
Romeo rom
Romeo rom

Hahahaha

Πριν 4 μήνες
Claudio Sula
Claudio Sula

😂😂😂😂😂

Πριν 4 μήνες
Avni Lleshi
Avni Lleshi

Qa behet keshtu 😂😂😂

Πριν 4 μήνες
Klodian Klodi
Klodian Klodi

Shyqyr qe filluat, jeni me te miret... te gjith aktoret e portolallise.

Πριν 4 μήνες
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

Tamam....😒 posi....

Πριν 4 μήνες
aniii shila
aniii shila

😂😂😂😂😂😂😂😂Pervoje skic 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😋🤣

Πριν 4 μήνες
τι λες τωρα
τι λες τωρα

+Granit Hatija... Mos u lodh kot me ate se asaj i pelqejne femrat

Πριν 2 μήνες
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

+Aldo ALDO vajzat jan te lezecme

Πριν 2 μήνες
Aldo ALDO
Aldo ALDO

❤😍

Πριν 4 μήνες
Granit Hatija
Granit Hatija

Okey xhan ti edi lali 😇😇

Πριν 4 μήνες
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

Mjaft te lutem!

Πριν 4 μήνες
Flori Kola
Flori Kola

Ahahaha

Πριν 4 μήνες
Emilia Emi
Emilia Emi

Ça jan ķta budallenj ça qenka kjo budallaçk me kto fjal te pista yt burdellot e mut po me burdello jan ato qe duartrokasin fshatarkat

Πριν 4 μήνες
Bardhok Prenga
Bardhok Prenga

Emilia Emi..ke te drejt..ketu behet fjal per qedukim,,keto sebashku me telenovelat turke jan kunder familjve tona.

Πριν 2 μήνες
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

+Ela Dervishi a te lumt goja ty je shum e mir

Πριν 2 μήνες
Anila Muka
Anila Muka

v

Πριν 3 μήνες
Ela Dervishi
Ela Dervishi

E vertet shum!!! Mua me ben per te vjell kta...se mar vesht cfar mesazhi percjelline me kete ironi te neveritshme. Se ironi e humor behet jo se sbehet por jo ne kete menure te prapambetur si me qen njerez te trash!!!

Πριν 4 μήνες
Erjon Pashnjari
Erjon Pashnjari

Nuk bie rrufeja në halee. Hahahahahahahahahaaha

Πριν 4 μήνες
Semela Vata
Semela Vata

Thanksjh

Πριν 4 μήνες
Semela Vata
Semela Vata

Tv

Πριν 4 μήνες
Valmire Qerimi
Valmire Qerimi

ooooshyqyr prap jeni kthyher jeni me te miret juuuduuuuaaa

Πριν 4 μήνες
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

Nuk me pelqen kjo sjellje qe ka kjo gruja e burrit! Pse kshtu I flitet burrit?

Πριν 4 μήνες
Pashe Kita
Pashe Kita

sinanhpxha

Πριν μήνα
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

+Toni Memetaj na bere lanetin

Πριν 2 μήνες
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo

+•DON• •HENRI• pse qesh? Nga fjalet e mia! ☺☺☺ epo shakaxheshk jam!

Πριν 4 μήνες
nidalexh abec
nidalexh abec

Spo e kap kuptimin e ksaj qe ke shkruj po nejse spo futem dot ne brendesi te asaj qe ke shkrujt

Πριν 4 μήνες
Miftar Prifti
Miftar Prifti

Ka ra portokallia

Πριν 4 μήνες
Artur Ahmeti
Artur Ahmeti

Dobet..!

Πριν 4 μήνες
Klajdi Hoxha
Klajdi Hoxha

Njelloj portokallia vk

Πριν 4 μήνες
killer Big Family
killer Big Family

😂😂😂😂

Πριν 4 μήνες
Afrim Imeri
Afrim Imeri

Booo si e ha rrocken e k🍌24 ore pa ja ndare !

Πριν 4 μήνες

Επόμενο

Why I Turned Down The Matrix | STORYTIME

3:19

Why I Turned Down The Matrix | STORYTIME

Will Smith

προβολές 2 597 394

Bowser's military hierarchy | Unraveled

15:05

Bowser's military hierarchy | Unraveled

Polygon

προβολές 199 976

WHAT ARE THOSE!? | Jacksepticeye's Funniest Home Videos

16:40

WHAT ARE THOSE!? | Jacksepticeye's Funniest Home Videos

jacksepticeye

προβολές 2 150 210

Dr Phil Asks 'Batman' Goose Wayne If He's Delusional

13:04

Dr Phil Asks 'Batman' Goose Wayne If He's Delusional

CinnamonToastKen

προβολές 104 184

Stacey Abrams Says Voter Fraud Is a Myth

4:01

Stacey Abrams Says Voter Fraud Is a Myth

Late Night with Seth Meyers

προβολές 54 098

Thicc not Sick | February 13, 2019 Act 2 | Full Frontal on TBS

7:27

Thicc not Sick | February 13, 2019 Act 2 | Full Frontal on TBS

Full Frontal with Samantha Bee

προβολές 355 626

Маша и Медведь - Зимние игры с Машей 🛷

26:58

Маша и Медведь - Зимние игры с Машей 🛷

Маша и Медведь

προβολές 1 886 588

The Most USELESS Things Billionaires Spend Their Money On!

8:52

The Big Bang Theory - I Can't Do It (S12E15)

3:31

The Big Bang Theory - I Can't Do It (S12E15)

Big Bang Theory

προβολές 2 106 565

Father vs Son: The Fight (Part I)

6:54

Father vs Son: The Fight (Part I)

Josh Wolf

προβολές 1 136 876

አዲስ ፊልም New Ethiopian Full Movie 2019 - Zenach

1:44:23