Portokalli - Episodi 1, Sezoni 32, 06 Tetor 2019

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 8 μήνες

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  διάρκεια: 2:39:32

  Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 32
  Programi “Portokalli“ është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. “Portokalli” nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur “portokall”, por me ngjyrën portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, siç ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit.
  Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.
  ​​​Prezantuar nga Salsano Rrapi, Xhemi Shehu
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on GRfilms Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Portokalli#TopChannel

Sokol Shehu
Sokol Shehu

XHEMI JA MORE DOREN NE FILLIM TE DRIDHEJ DORA NGA EMOCIONI

Πριν 6 ημέρες
Klodjan Voci
Klodjan Voci

Bravo👍👍👏👏

Πριν 29 ημέρες
Lili Adamo
Lili Adamo

Xhemi je pa vlera per humor malesorja po

Πριν 2 μήνες
Petrit Maxhuni
Petrit Maxhuni

Πριν 2 μήνες
FREE FIRE tv
FREE FIRE tv

Bravo

Πριν 2 μήνες
Elton Kastri
Elton Kastri

O salz ano qeke vesh si Ilo Pinci te 2 her mat...

Πριν 2 μήνες
Murat Shehu
Murat Shehu

PER PRESIDENTIN E RI TE SHQIPERISE President duhet te zgjidhet ai intelektual qe e ka pasur dhe e ka per turp te rreshtohet neper partira, qe ka pasur dhe ka turp ta hedhi trurin e tij ne nje kazan partie dhe tia perzjejne deri sa edhe ai si gjithe te tjeret te mendoj njesoj si kryeguzhinjeri i partise. Dhe nje nga keta intelektual te paket eshte dhe profesor Perparim Kabo. Ok? Miqte e mi kudo qe ndodheni.

Πριν 3 μήνες
Murat Shehu
Murat Shehu

BUKURIA E MOSHES Kengetarja dhe modelja, ish zonja e pare e Frances, Karla Bruni, ka thene ne nje interviste diçka shume te vertete: se pas te pesedhjetave, bukurija eshte rezultat i sjelljes, elegances dhe mendimeve tuaja. Jo me e trupit dhe tipareve fizike. Bukurija behet diçka shpirterore, nje vezullim ne sy dhe e temperamentit. Te kuptuarit del me shume ne pah se ndjeshmeria dhe paraqitja. Nje grua noprane mund te jete e bukur para te pesedhjetave. Nje grua egoiste mund te jete e bukur para te pesedhjetave. Nje grua e depresuar mund te jete e bukur para te psedhjetave. Nje grua me sjellje jo te mire mnd te jete e bukur para te pesedhjetave. Nje grua dredharake mund te jete e bukur para te psedhjetave. Nje grua e veshtire mund te jete e bukur para te pesedhjetave. Por jo me pas. Pas kesaj moshe ajo qe ndriçon lekuren e saj eshte dashurija, sjellja, mirekuptimi. Bukurija vjen nga karakteri, nga menyra me te cilen jane perballur problemet, nga kenaqesija pas zgjimit dhe nga gjumi i rehatshem. Pas te pesedhjetave miqesija eshte kremi qe tendos lekuren; dashurija ai qe mbron fytyren nga dielli. Bukurija beht komunikim dhe ndjenje humori, inteligjence dhe miresi. Pas te pesedhjetave, gjashtedhjetave, gjeshtedhjeteepestave ajo qe te rinon me shume eshte te qenit e qete dhe e lumtur.

Πριν 3 μήνες
Murat Shehu
Murat Shehu

PER DY FIGURAT ME TE URRYERA DHE MANIPULATORE TE PA SHPIRT KETO 30 VJETET E MEDEMEK DEMOKRACISE Kur te futet ne burg uzurpatori i levizjes anti komuniste, puçisti i pashpirt me kufomen e Azemit, vrasesi, nje nga sekretaret me te zellshem dhe me ta pa shpirt te PPSH_se, armiku i betuar i kundershtareve te tij politike, njesoj ne te dy sistemet politike, komunizem e demokraci me emrin Sali, shume njerez do te dalin neper sheshe për ta festuar kete ngjarje siç bene kur u hodh busti i diktatorit ne vitin 90, dhe ndoshta me me zell, për arsye se beri shume njerez te zhgenjehen me demokracine, te zaptojne pronat e te tjereve, te shpallte levizjen e lire pa zgjidhur problemin e pronave, e qe për keto shkaqe njerezit te vriten me njeri-tjetrin, te urrejne njeri-tjetrin, te mos kene besim tek njeri-tjetri e ne fund te thone, paskemi qene race e poshter. Po keshtu do te ndodhe edhe me Ilir Meten pa diskutin. Ok?

Πριν 3 μήνες
Murat Shehu
Murat Shehu

INTERVISTE ME KLLOUNIN PRESIDENT Gazetari: Zoti Meta, a keni ju te meta? Meta: Te meta? Çfare te metash? Gazetari: Te meta si gjithe te tjeret. Meta: Une kam vetem nje te mete qe e kam mbiemrin Meta. 😂😂😂 Kjo eshte e meta ime. 😂😂😂 Gazetari: Une te pyeta seriozisht zoti Meta, a keni te meta. Meta: Edhe une serizisht t’u pergjigja. Ke ndonje pyetje tjeter? Gazetari: Ok. Pse ne vitin 90, ju bashke me Majkon kaluat me ata kunder te cileve u ngritet si student? Meta: Ç’eshte kjo pyetje? Gazetari: Pse nuk qendruat me studentet e dhjetorit me Azemin ne krye? Meta: Se ashtu m’a dha kaplloqja. Ok? Kalo ne pyetjen tjeter? Gazetari: Pse nuk qendruat me ate parti, PS_ne do me thene, per te cilen tradhetuat shoket e t’u studente? Meta: Se ashtu m’u mbush mendja. Dakord? Gazetari: Ok, po pse nuk u kthyet tek shoket e tu studente ne PD kur braktiset PS_ne? Meta: Se nuk me donte qejfi. Ke me pyetje? Gazetari: Pse krijuat koalicion me Partine e dalur nga protestat e studenteve qe ju e kishit braktisur me kohe? Meta: Se ashtu m’a deshi trapi. Mbarove? Gazetari: Po pastaj pse e braktiset kete koalicion dhe u lidhet me ata qe kishit braktisur me pare? Meta: se ashtu m’a dha truri ne ate kohe. Ok? Gazetari: Ok. Po ne zgjedhjet e 2017 pse u shkeputet nga koalicioni i fundit me PS_ne dhe nuk bete koalicion me ata qe ishit ne koalicion me pare? Meta: Me fal po une nuk kam kohe t’u pergjigjem pyetjeve tuaja idiote pa kuptim. Mireupafshim! Me presin gjera shume me te rendesishme per te bere. Gazetari: Pyetja e fundit, pse nuk jepni doreheqjen siç e dhate pas kasetes se Priftit? Meta: Se nuk m’e eshte mbushur mendja. Trap!

Πριν 3 μήνες
Murat Shehu
Murat Shehu

NJE PERKUFIZIM PER PARTITE Ç'eshte nje parti ne kuptimin figurativ? Eshte nje kazan i madh ku antaret me vullnetin e tyre te lire hedhin trute e tyre dhe kryeguzhinjeri i trazon e i trazon deri sa te mos mbetet asnje lloj dallimi duke krijuar nje tru te vetem gjigand, te ngjashem me ate te kryeguzhinjerit te partise, te zgjedhur nga vete ata perseri me vullnetin e tyre te lire ne perputhje me interesat e tyre private te shpallura si interesat e popullit dhe vetem te popullit, kurren e kurres te tyret. Ok? Popull i mençur dhe fisnik!

Πριν 3 μήνες
Orgito Plaku
Orgito Plaku

pp

Πριν μήνα
Orgito Plaku
Orgito Plaku

p

Πριν μήνα
Orgito Plaku
Orgito Plaku

l

Πριν μήνα
Murat Shehu
Murat Shehu

NJE FAKT QE DO THEKSUAR HERE PAS HERE Miq, nuk diskutohet qe Saliu eshte ashtu si ka thene Iliri dhe si ka thene dhe thote Rama. Nuk diskutohet qe Iliri eshte ashtu si ka pas thene Saliu dhe si ka thene dhe thote Rama. Nuk diskutohet qe Luli eshte ashtu si ka thene dhe thote Rama. Nuk diskutohet qe Mona eshte ashtu si ka thene dhe thot Rama. Nuk diskutohet se Rama eshte ashtu si ka thene dhe thote Saliu, Iliri, Luli dhe Mona. Por, nuk diskutohet qe Rama eshte me i miri nga keta ne sherbim te shqiperise dhe prania e tyre ne politike e ka bere Ramen me te forte dhe sa te jene ata ne politike do jete dhe Rama ne krye te pushtetit politik dhe ekonomik. Besoj se e kuptojne ata qe nuk e duan Ramen ne pushtet çfare nuk do te duhet te duan me pare. Ok? Per te tjerat vendos drejtesia e pavarur.

Πριν 3 μήνες
Murat Shehu
Murat Shehu

NDIHMA E NJE SHQIPTARI NE AMERIKE Emrin e kishte Bujar Dervishi me origjine nga Shkodra. Merrej me shitje dhe blerje shtepish. Kur i thash te me ndihmonte per te blere nje shtepi, me tregoi kete fabul qe disa amerikane ia kishin mesuar. Fjalet e tij: “Nje fshatar i varfer kishte si prone te tij nje kale dhe nje derr. Nje dite kali u semur dhe nuk ngrihej dot ne kembe. Ligjet e vendit ishin qe kur nje kafshe nuk sherbente me e vrisnin njerezit e derguar nga shteti. Kjo po ndodhte dhe me kalin e fshatarit, njerezit e pushteti ishin nisur per ta vrare. Kete lajm e merr vesh derri dhe shkon me vrap te kali dhe i thote, ngrehu se po vine njerez te te vrasin. Kali me perpjekje te medha u ngrit ne kembe dhe shpetoi pa u vrare. Fshatari gati sa nuk po çmendej nga gezimi se kali i bente shume pune per mbijetesen e tij dhe nga gezimi tha, te therrim derrin per ta festuar.” Mbasi perfundoi fabulen e pyeta mikun tim, une jam kali dhe ti mund ta pesosh si derri nese me ndihmon? Nuk me dha pergjigje me fjale por tundi koken ne shenje pohimi. Ishte amekanizuar komplet. Ok? Ju qe nuk dini t’i pershtateni sistemit kapitalist.

Πριν 3 μήνες
Murat Shehu
Murat Shehu

PER MARTESEN DHE NDARJEN Perse per disa martesa eshte ohoho ne fillim pastaj behet obobo? Kur duhet te jete e kunderta. Sigurisht nuk eshte vetem nje arsye, ka me shume por kryesorja eshte kombinimi i karaktereve. Nje mashkull i perkedhelur me nje mama qe e ka adhuruar dhe qe i eshte nenshtruar tekave te tij, nuk mund te shkoje mire me nje femer te perkedhelur me nje baba qe e ka adhuruar dhe i eshte nenshtruar tekave te saj. Pse? Sepse te gjithe ne transferojme jashte shtepise marredheniet me familiaret. Ne rastin konkret nusja do kerkoje te adhurohet nga burri dhe ky t’i nenshtrohet tekave te saj siç ka bere i ati. Ndersa, nga ana tjeter edhe burri do kerkoje te njejten gje, siç ka bere mamaja e tij me te. E gjithe kjo me pavetedijen me te madhe. Po do pyese dikush, pse te mos e adhurojne njeri-tjetrin dhe t’i plotesojne tekat. Sepse, as njeri, as tjetri nuk jane mesuar te bejne nje gje te tille. Te dy jane mesuar te adhurohen jo te adhurojne. Keshtu fillojne grindjet dhe pakenaqesite me akuza te ndersjellta per mungese dashurie dhe mosperfillje. Deri sa te ndahen per mos perputhje karakteresh. Lind pyetja, si jane lidhur ne fillm? I jane shtirur njeri tjetrit duke vene ne plan te pare paraqitjen, interesin material, sigurine, duke mos patur as idene me te vogel per ato qe thame me lart. Ok?

Πριν 3 μήνες
Murat Shehu
Murat Shehu

TE JESH A TE MOS JESH, KJO ESHTE ÇESHTJA Zoteri, ç'do te thuash me kete qe une jam shqiptar? Kush te tha qe s'je? Je dhe ta mbash me shendet. Por puna eshte, kush te pyeti? Pse e thua pa te pyetur njeri? Se edhe sikur te duash nuk e mohon dot. Eshte fakt. Apo jo? Ajo qe nuk kuptoj une eshte, perse duhet thene vend e pa vend? Kush po ta mohon kete? Eshte njesoj sikur te thuash qe une jam burre, apo gruaja te thote, une jam grua. Ka kuptim? A ne qofte se dikush te pyet ç'fare je ne Amerike, sigurish qe do t'i thuash se je shqiptar. S'ke pse e thua nje fakt te tille pa te pyetur njeri. Tingellon sikur s'ke gje tjeter me ç'fare te mburresh. Ne qofte se vertet nuk ke, s'di ç'te them. Mundohu te besh ndonje gje. Po ja, behu tifoz partie dhe fillo te shash e te ofendosh ata te partive te tjera. Me fal se bera shaka. Se ata qe jane dikushi, po ta vesh re, nuk para mburren se jane shqiptar. Dhe ata qe jetojne ne vende me te zhvilluara, me te edukuara nuk para mburren me nenshtetesine e tyre. Nuk them se ka ndonje gje te keqe por njerezit me nje ekonomi dhe edukim me te larte nuk para e bejne kete. Me sa duket mburrja me nenshtetesine na vjen nga zakonet tona qe mburremi kur na lind femija djale dhe ndjehemi krenar. Se edhe ajo shprehja tjeter, jam krenar qe jam shqipetar, thene vend e pa vend, nuk ka kuptim kur s'te ka pyetur njeri per ç'fare je krenar. Apo jo? Se nuk ka logjike. Se mund te thote tjetri me ironi, qofshe me shendet. Ose mund te pyesin, per ç'fare tjeter je me shume krenar? Ç'fare do t'ju thash ti? Qe jemi ndare ne pese copa si komb, e nuk kemi qene te zotetet per ta mbajtur kombin te bashkuar? Apo qe s'kemi mundur ndonjehere te krijojme nje shtet ligjor dhe nje drejtesi te pa varur? Apo qe Enver Hoxha na izoloi per 50 vjet deri sa mbetem pa buke? Apo qe nje sekretar i PPSH_se uzurpoi kryengritjen kunder atij vete, ne vitin 90? Apo qe me shume duam te huajt se njeri-tjetrin? Apo qe burrat mbahen gjela dhe grate pula? Apo qe u beme lesh e li per pronat? Apo qe jemi xheloz dhe inatçinj ndaj te njohurve tane? Apo qe se duam suksesin e tjetrit? Apo qe jemi te fundit ne Europe ne ç'do drejtim, e nuk po na pranojne? E kupton tani se lista per te mos qene krenar eshte shume me e gjate se e kunderta? Nuk ka sens te jemi krenare per ç'ka ka bere zoti, natyren dhe ne si qenie. Per mua personalisht mburrja nuk duhet te ekzistoje fare. Krenaria po, por per ato qe kemi bere. Per arritjet, sidomos ne te qenit te qete dhe te lumtur. Te dashur dhe te respektuar me njeri-tjetrin. Pastaj une nuk e kuptoj kujt po i behet vone se ç'fare je ti e per ç'fare ti je krenar? Mendon ti se gjithe bota e kane mendjen tek ty dhe se po ben xheloz te tjeret? Nuk besoj. Une ketu ne amerike u thosha shqipetareve qe benin si patriote te medhenj, patriotizmin e tepruar shkoni tregojeni atje ne shqiperi, jo ketu. Patriotet e medhenj nuk ikin nga shqiperia. Rrine atje. Kot ua thosha, per t'i ngacmuar se ketu ne Amerike je i lire te jesh ç'fare te duash vetem Amerkan nuk te lene te behesh 😂. E verteta eshte se nuk behesh dot tamam si ata qe kane lindur ketu. Eshte njesoj si dhelpra dhe rushte. Ose si puna e katunarit qe do te behet qytetar 😂. Po nuk behet dot. E thote mire populli "katunar mer surrat parur, me te rjep 50 lekur Sheheli (qytetar do me thene) nuk behesh kurre. Si per shembull Saliu 😂. Me fal se po bejme nje çike shaka. E keni vene re si shikon, si ecen, si flet, ç'fare gjuhe perdor, si i shqipton fjalet, si shan kundershtaret politike? Askush nuk eshte per t'u mallkuar per kete. Sepse keshtu eshte ndertuar truri i ç'do qenie te gjalle. Te perserise dhe te pelqeje ato qe ka regjistruar vitet e para. Edhe nostalgjia me kete shpjegohet. Sa me i madh ne moshe aq me e veshtire eshte qe shqipetari (dhe kushdo tjeter) te behet Amerikan dhe katunari qytetar. Apo jo? Ju lutem katunareve ta kuptojne shakane time dhe mos me marrin seriozisht. Ok?

Πριν 3 μήνες
Murat Shehu
Murat Shehu

NJE NGJARJE E VERTETE ME NJE PATRIOTE NE AMERIKE Kishim pak dite qe ishim transferuar me shtepi ne nje pallat tjeter ne Alexandria, Virxhinia dhe aty pame nje makine ne targen e se ciles ishte shkruar emri JOANA ku brenda ishte varur nje flamur shqiptar i vogel. Sa mire, i thashe gruas, paskemi dhe nje familje nga vendi jone. Te nesermen ne pishinen e pallatit u njohem me ca amerikane dhe pasi i thame se ishim nga shqiperia na thane se njiheshin edhe me nje familje tjeter nga vendi jone qe kishte kohe qe banonte aty duke na premtuar se do u thoshin atyre qe kishim ardhur dhe ne si banore te rinj ne ate pallat. Pas ca ditesh une dhe gruaja ime e pame perseri makinen e shqiptares me nje ndryshim, flamuri i vogel brenda makines ishte zhdukur. Pse e kane hequr flamurin, e pyeta gruan. Nuk e kupton pse, ma ktheu. U mendova pak dhe e pyeta, prej nesh? A na tha ai burri amerikan se do i them une qe keni ardhur ju, pyeti gruaja. Ok, ia ktheva une, po me duket si lajthitje, te heqesh flamurin shqiptar per shkak te shqiptareve? Po ku i njofim ne se çfare jane, tha gruaja. E pabesueshme, i thashe une me habi. M’u kujtua nje vajze shqiptare qe une i fola se degjova qe fliste shqip ne celular duke ecur ne rruge ne Old Town dhe pasi u prezantova i thashe qe sapo kemi ardhur edhe ne ne Alexandria. Ajo beri nje shprehje ne fytyre sikur donte te thoshte se nuk i interesonte shume. E kuptova dhe u largova menjehere. Mos eshte ajo qe banon ketu, thashe me vete. U be viti dhe akoma nuk e kemi njohur kete familje, gjithashtu dhe flamuri akoma nuk eshte vene aty ku ishte se makinen e shohim pothuajse perdite por jo te zotet.

Πριν 3 μήνες
fatmir qyteza
fatmir qyteza

kelushet e komunistave bejne humore

Πριν 5 μήνες
sander syku
sander syku

Bani shaka prap me termet

Πριν 6 μήνες
Can Antolini
Can Antolini

Dy Policet Jane policet e vetem qe dua ❤️

Πριν 6 μήνες
Polian Hasanlliu
Polian Hasanlliu

Xhemi super ⭐.♥️😘

Πριν 6 μήνες
Shkolla Ibrahim Rugova
Shkolla Ibrahim Rugova

Po ke të drrejt

Πριν 7 μήνες
Pajtim Brahimaj
Pajtim Brahimaj

Luzja dhe Bukra jane personazhet me te bukur ne portokalli♥️

Πριν 7 μήνες
Pajtim Brahimaj
Pajtim Brahimaj

Je yll pajtim brahimaj

Πριν 7 μήνες
Pino Pino
Pino Pino

NAQE

Πριν 7 μήνες
Pino Pino
Pino Pino

naqe karakteri ma palidhje ne portokalli sdi qysh ka shku kaq gat ska gjo interesant as gjo per te qesh prej tij...

Πριν 7 μήνες
Mario Rossi
Mario Rossi

Kjo luzja nuk durohet

Πριν 7 μήνες
Yllka Bajrami
Yllka Bajrami

Me thon te drejten mu me pelqen shum vezirja femer shum ebukur sdo te doja ta shof si mashkull sepse duket mebukur se shum femra realisht

Πριν 7 μήνες
Rovi Gjoni
Rovi Gjoni

Super bravo ❤️❤️❤️

Πριν 7 μήνες
Elis Osmani
Elis Osmani

Pse nuk ktheni melamin beratit ne skene

Πριν 7 μήνες
Vin Örn
Vin Örn

Shyqyr qe ristartoi.....Bravo ekipi

Πριν 7 μήνες
Tea Nanaj
Tea Nanaj

hahahahaha luzja

Πριν 7 μήνες
Adelaide Kokomani
Adelaide Kokomani

Mezi pores te vine e diela tjeter te shof Portkalline

Πριν 7 μήνες
Asieh Avdiu
Asieh Avdiu

😁

Πριν 7 μήνες
FREE FIRE tv
FREE FIRE tv

Do te ishte elle me shum bukur te vinte elle skrapi por prapë se prapë shum super jeni

Πριν 7 μήνες
Elisabeta alimerkaj
Elisabeta alimerkaj

E hidhni te plote gjithmone portokallin se ka dhe nga ne qe duam ta shohim

Πριν 7 μήνες
Albania Repaj
Albania Repaj

Kshu po e plot portokallia ne youtube falemiderit top channel🤗

Πριν 7 μήνες
Ms048 19xw
Ms048 19xw

Ooooooo shpk nazi osht nummer 1

Πριν 7 μήνες
Thai Johnny
Thai Johnny

Përshëndetje nga germania

Πριν 7 μήνες
Ardjan Bajrami
Ardjan Bajrami

Pes nuke ejepe portkallin live ne jtube

Πριν 7 μήνες
Hamza Emini
Hamza Emini

HAHHAHAHHA SI È KE EMRIN CIMI 😂😂😂😂😂😅😅😅😅😅😅😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🔥🇦🇱🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥😂🇦🇱🔥🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱😂🤣🔥🤣😅😅🔥🤣🤣🔥🤣🔥😅😅🇦🇱🤣🇦🇱🔥😅🤣🔥🤣🇦🇱😂🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🇦🇱🔥🔥🇦🇱🔥😂🇦🇱😂🇦🇱😂🇦🇱😂🇦🇱🇦🇱😅🇦🇱🤣🤣🤣🤣😂😂😂😅😅😅😅😅🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 7 μήνες
Hamza Emini
Hamza Emini

NAQJA BRAVO MA I MIRI

Πριν 7 μήνες
Hamza Emini
Hamza Emini

LIKE KUSH E KA QEF PORTOKALLIN

Πριν 7 μήνες
zero zero
zero zero

Super show 😍

Πριν 7 μήνες
Ina Ina
Ina Ina

Bravo topit qe pas kaq shum vitesh jepet portokallia akoma esht arritje per ju dhe meritoni vlersimin ❤❤

Πριν 7 μήνες
Elma Elma
Elma Elma

Faleminderit qe hellni te plot portokallin asht ma mire se me i shiku pjes pjes

Πριν 7 μήνες
Ergisa Veliu
Ergisa Veliu

Portokalli ma e mir 😍❤

Πριν 7 μήνες
Art of Stars
Art of Stars

Nje nate e tere portokallie kushtuar Cim Pekes.. :P :P

Πριν 7 μήνες
User User
User User

XHEMI.....JE E MREKULLUESHME RRI E THJESHTË KESHTU SIÇ JE

Πριν 7 μήνες
Carci TV
Carci TV

Pse permendni fjale te pista kur ne salle jan edhe kalamaj???

Πριν 7 μήνες
ADRIAN Cecollari
ADRIAN Cecollari

Jeni artiste te vertete populli pret me shume nga juve.. Sa per politikanet hajdute.. Me mir ne burg.. Sezon te mbare Portokalli...

Πριν 7 μήνες
Edmir Zefi
Edmir Zefi

Hahahhhaahaha PORTOKALLI ❤️

Πριν 7 μήνες
Estrada Shqiptare
Estrada Shqiptare

Ju lutem postoni prap video te plota te emisionit homuristik me te mir ne Shqipëri 🍊🍊🍊

Πριν 7 μήνες
Tatjana Ziko
Tatjana Ziko

Xhemiiii super 😍

Πριν 7 μήνες
kleant pane
kleant pane

atere kur humori iken per lesh

Πριν 7 μήνες
Melissa Ch
Melissa Ch

Ylvi bakerri 🤩🤩🤩

Πριν 7 μήνες
Ardita Xhafa
Ardita Xhafa

po eneda pse ka ik nga portokallia???

Πριν 7 μήνες
Сефер Зибери
Сефер Зибери

Xhemm te duaaa

Πριν 7 μήνες
google User
google User

Gjths jeni shum te mire! Faleminderit per buzqeshjet qe na dhuroni ! 💙🍻

Πριν 7 μήνες
google User
google User

Ky tipi nga fundi si trans ta shpif !!! 🤮

Πριν 7 μήνες
ER-AL Editor
ER-AL Editor

40:23 cohuni ne kembe o te shtypur 😖😖😖

Πριν 7 μήνες
Daku Daku
Daku Daku

ketri fantastik si gjithmone

Πριν 7 μήνες
Edyedy edy
Edyedy edy

goca me veziren super me ate te foluren, qesha me lotttt

Πριν 7 μήνες
DN5 02
DN5 02

Dita e mirë shihet ne mengjes! Nese gjykojme portokallinë duke u bazuar ne serinë e pare teketi sezoni,atehere, duhet te themi qe portokallia eshte eshte ne prag te skadences;jane hargjuar ...

Πριν 8 μήνες
Nora Koci
Nora Koci

ooo sa bukur e ben hahhahahaha ca je ti shtet a ca je??

Πριν 8 μήνες
Alpha
Alpha

portokallia eshte me e mira

Πριν 8 μήνες
Denisa ILLYRIANS
Denisa ILLYRIANS

Uaa sa mire e plote....te kenaq

Πριν 8 μήνες
Vangjel Frroku
Vangjel Frroku

PORTOKALLI JE SI FLORI

Πριν 8 μήνες
Xhulia Romeo
Xhulia Romeo

hahahahha sa eshte trem xheni me renaton 🤣🤣🤣

Πριν 8 μήνες
Francesko
Francesko

Me bukur se kenga origjinale e keni kenduar, bravo 😂😂

Πριν 8 μήνες
Francesko
Francesko

@ThatBoyVEVO https://www.youtube.com/watch?v=Q4Tfiue8xsg&list=RDMMQ4Tfiue8xsg&start_radio=1 What's my name

Πριν 8 μήνες
ThatBoyVEVO
ThatBoyVEVO

Si quhet kenga?!

Πριν 8 μήνες
Sanie Luleme
Sanie Luleme

super jeni me te miret.keshtu hidheni gjithmon portokallin te plot. 😉😍😘👍

Πριν 8 μήνες
Visar Ndreca
Visar Ndreca

Asnje kritike per Lali Ujin,komplet mbeshtetes te tij edhe pse Tirana eshte si Kandahari.

Πριν 8 μήνες
Xenophobic Inexpensive
Xenophobic Inexpensive

Ky kllouni me kostum me katrore esht kot pa lidhje nje mendjemadh vk

Πριν 8 μήνες
Mirela Çelaj
Mirela Çelaj

Keta te 4 pleqt me pelqejn shum tek portokallia 👨‍💼👨‍💼👨‍💼👨‍💼😀

Πριν 8 μήνες
Marvi Gamer pro
Marvi Gamer pro

Shyqyr fillut se mezi po prisnim. Kur do fillon portokalli

Πριν 8 μήνες
TIRONCI !
TIRONCI !

Legjenda legjendave esht vetem Genci Lleshi tek AL PAZAR, te tjert na falni por 💩🚽

Πριν 8 μήνες
Nerida Rrushi
Nerida Rrushi

Bravo 👑👑👑👑👑👑💎💎💎💎💎😂😂😂

Πριν 8 μήνες
Briseldi Arifi
Briseldi Arifi

Kjo me piratet super

Πριν 8 μήνες
mirela aliaj
mirela aliaj

maj men....ahahahahahah

Πριν 8 μήνες
mirela aliaj
mirela aliaj

ben tornatiiiii

Πριν 8 μήνες
Mereme Dybeli
Mereme Dybeli

Urime per sezonin e ri.Portokalli jeni te paret☆☆☆♡♡

Πριν 8 μήνες
Briseldi Arifi
Briseldi Arifi

Xhemi je si drit

Πριν 8 μήνες

Επόμενο

Portokalli, 24 Nentor 2013 - Kapo dhe policet (Me vini prangat)

10:00

Portokalli, 24 Nentor 2013 - Kapo dhe policet (Me vini prangat)

TCH Portokalli - Arkiva

προβολές 1 300 000

Klanifornia - Episodi 23 (18 prill 2020)

2:12:11

Klanifornia - Episodi 23 (18 prill 2020)

RTV KLAN

προβολές 241 000

Portokalli - Episodi 3, Sezoni 32, 20 Tetor 2019

2:38:31

Portokalli - Episodi 3, Sezoni 32, 20 Tetor 2019

Top Channel Albania

προβολές 646 000

Rosalía - La Llorona (live)

2:06

Rosalía - La Llorona (live)

ROSALÍA

προβολές 1 542 322

George Floyd protests continue across the country | USA TODAY

2:5:40

Portokalli - Episodi 2, Sezoni 32, 13 Tetor 2019

2:29:13

Portokalli - Episodi 2, Sezoni 32, 13 Tetor 2019

Top Channel Albania

προβολές 990 000

Apartamenti 2xl| Season 4| Episode 2

1:49:01

Apartamenti 2xl| Season 4| Episode 2

Tring

προβολές 383 000

The Big Music Show Shengen Visa vs Moderatoret

1:13:01

The Big Music Show Shengen Visa vs Moderatoret

The Big Music Show

προβολές 50 000

Portokalli, The Best - 02 Qershor 2019

2:34:48

Portokalli, The Best - 02 Qershor 2019

Top Channel Albania

προβολές 1 300 000

ახალი შაბათის შოუ - 1 თებერვალი | axali shabatis show - 1 tebervali

44:48

Try Not To Laugh Challenge #47 - At Home Edition!

17:41

Try Not To Laugh Challenge #47 - At Home Edition!

Smosh Pit

προβολές 1 401 557

Little Kids These Days

6:50

Little Kids These Days

loveliveserve

προβολές 1 187 299

House Vs Karen | House M.D.

7:39

House Vs Karen | House M.D.

House M.D.

προβολές 136 033

Talking Is Better Than Texting | Gabriel Iglesias

4:52

Talking Is Better Than Texting | Gabriel Iglesias

Gabriel Iglesias

προβολές 1 395 998

Wild ‘N In w/ Your Faves: DaBaby 👶 Best of: Wild 'N Out

12:24

Everything Wrong With Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed

22:11

Everything Wrong With Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed

CinemaSins

προβολές 1 051 672

Awkward Dating Show (pt. 2)

15:48

Awkward Dating Show (pt. 2)

Cody Ko

προβολές 3 089 886

I'M RADIO REBEL

25:38

I'M RADIO REBEL

Danny Gonzalez

προβολές 4 295 348