Portokalli - Episodi 2, Sezoni 32, 13 Tetor 2019

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 7 μήνες

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  διάρκεια: 2:29:12

  Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 32 Programi “Portokalli“ është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. “Portokalli” nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur “portokall”, por me ngjyrën portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, siç ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit. Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.​​​Prezantuar nga Salsano Rrapi, Xhemi Shehu
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on GRfilms Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Portokalli#TopChannel

arsen sala
arsen sala

Gčgvo M

Πριν 13 ημέρες
Gino Geronimo
Gino Geronimo

O kapo jari

Πριν 14 ημέρες
Gino Geronimo
Gino Geronimo

Humor burgu. Na e shpifet o Altin e ke dhi ket prigeam

Πριν 14 ημέρες
Erdi Ukovski
Erdi Ukovski

Bravo jeni me te miret

Πριν 17 ημέρες
Fatime Sallaku
Fatime Sallaku

Hahahahahah😅😅😅😂😂😂

Πριν 23 ημέρες
Nuk Edi
Nuk Edi

Doktorr je i math

Πριν 2 μήνες
Valton Koldashi
Valton Koldashi

Hello

Πριν 2 μήνες
Ervini Swim
Ervini Swim

Partizoni është KAMPIONI 🔴👊

Πριν 3 μήνες
Jeta Kasa
Jeta Kasa

😂😂😂😂😂😂😂😂

Πριν 6 μήνες
Xenophobic Inexpensive
Xenophobic Inexpensive

Qa ky buze shtrembur kok majmun

Πριν 7 μήνες
Pouring From Source
Pouring From Source

Shqiptaret do futen ne europe ateher kur te sillen si europiane !

Πριν 7 μήνες
Edon Aliti
Edon Aliti

Portokalli gjithmon me e mira love portokalli🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 7 μήνες
Jeriali S
Jeriali S

me ca do futemi neurop me emisionet humoristike qe flasin 1 or per politiken apo me humorin varikarin e salsanos

Πριν 7 μήνες
llesh deda
llesh deda

sa te bezdisshem janwbere keta.

Πριν 7 μήνες
masimo doci
masimo doci

Ca do beni ne banjo? Do pagujm dritat 😂😂😂

Πριν 7 μήνες
living london
living london

Gjigand fare rezarti

Πριν 7 μήνες
Armando Sadiku
Armando Sadiku

Ai profesori 🤣🤣🤣😅😂😂gallat fare

Πριν 7 μήνες
The Patriot
The Patriot

Deshtim total qr, k3ni rene shum portokallia nga kualiteti

Πριν 7 μήνες
fatmir sulollari
fatmir sulollari

Like -Kush mendon se FLORI SALSANO GAZI jan shtylla e portokallis 💪💪💪

Πριν 7 μήνες
elvi toska
elvi toska

Sot do te kemi te ftuar speca😂😂😂

Πριν 7 μήνες
Flavio Milo
Flavio Milo

Shum bukur vetem ajo me poezi është kot

Πριν 7 μήνες
Elian Alia
Elian Alia

Kush qesh akoma me Portokadhine e ka jeten shume te trishtuar.

Πριν 7 μήνες
Demirlika demirlika Demirlika burrel
Demirlika demirlika Demirlika burrel

Elian Alia 😂😂😂😂😂😂😂i paske nga eksperjenca tubat eeee mos jau sugjero gjithve miiiiii 😂😂😂😂😂

Πριν 7 μήνες
Elian Alia
Elian Alia

@Demirlika demirlika Demirlika burrel Mire o peshk frigoriferi. Tani qe u shkrive shkarkohu ne ndonje tub fekaleje.

Πριν 7 μήνες
Demirlika demirlika Demirlika burrel
Demirlika demirlika Demirlika burrel

Elian Alia 😂😂😂😂😂😂 ik se prz me shkrive oj dhija 😂😂😂😂😂

Πριν 7 μήνες
Elian Alia
Elian Alia

@Demirlika demirlika Demirlika burrel Ju potencialet e pashfrytezuara ikni se mbase ju marrin te portokadhija per te blegerire, por jo nja dy tri here si fabulat e Naimit... Jpeg.

Πριν 7 μήνες
Demirlika demirlika Demirlika burrel
Demirlika demirlika Demirlika burrel

Pl Dr zoti na ndimoft akoma ne 2019 budalla te jep mend 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Πριν 7 μήνες
Enkeleda Dimo
Enkeleda Dimo

jeni me te miret

Πριν 7 μήνες
Eralda Stoceni
Eralda Stoceni

Haha ylvi bakeri

Πριν 7 μήνες
tony cardoi
tony cardoi

9:38 am dead hahahahahahahahahahahahahaaa

Πριν 7 μήνες
fatmir sulollari
fatmir sulollari

Jeni i vetmi spektakel qe i bini ne koke politikes se flliqte ❓

Πριν 7 μήνες
Antalya Sophia
Antalya Sophia

Nasi re ne shkrive fare 😂😂😂😂😂😂⭐⭐🤩 jane palaco moj xhemi,ah qe skam 2 pjata bobo I theve re Nasi !!

Πριν 7 μήνες
Сефер Зибери
Сефер Зибери

Une jam nga maqedonia O Xhem te dua shum hiq mos ke dert ti

Πριν 7 μήνες
Klara Gjone
Klara Gjone

Te gjithe aktoret super .Mezi e presim portokalline cdo te diele .Betimi dhe naqja 1

Πριν 7 μήνες
Enio Veizaj
Enio Veizaj

Si e ka emrin ky aktori Vlonjat qe del me Erandin?

Πριν 7 μήνες
D3NISI YT
D3NISI YT

Subscribe

Πριν 7 μήνες
x x
x x

Radio kashari na ka mar malli ...jeni me tmiret ❤

Πριν 7 μήνες
Endi Nexus
Endi Nexus

cifti i lumtur 2 eshte deshtim. nderrimi i personazhit femer nuk sjell humor, thjesht ploteson formatin, duam humor, prandaj kur konvertoni personazhet mendojeni mire

Πριν 7 μήνες
Demirlika demirlika Demirlika burrel
Demirlika demirlika Demirlika burrel

Endi Nexus 😂😂😂😂😂o zot sa ja ki fut pordhes tashi na bane me qesh prz

Πριν 7 μήνες
Grand Father
Grand Father

😎

Πριν 7 μήνες
Ernest Lici
Ernest Lici

Portokalli = like Klanifornia = coment

Πριν 7 μήνες
Buljana Petridhi
Buljana Petridhi

Super dhe kalifornia

Πριν 7 μήνες
Eri Bali
Eri Bali

Ooooooòoooo lotttttttttttt vdiqa se qeshuri me te miret 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣💛💛💛💛❤❤❤❤❤portokalliacme e mira ca do beni ne 🤣🤣🤣🤣🤣banjo do pagujm dritat🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 🤣🤣🤣🤣

Πριν 7 μήνες
Klea Kavaja
Klea Kavaja

Lot shef renato me fustan dhe policet dhe zona e brrylit

Πριν 7 μήνες
Lek Toma
Lek Toma

Hajt hajte se e morì kosova Europa tadhet shtir me Shqyptaret po' u Be Bashkimi komtare 💞❤️🇦🇱

Πριν 7 μήνες
billis s
billis s

Edo eshte shum me budalla dhe psikopat nga ce beni ju

Πριν 7 μήνες
franceska hoxhaj
franceska hoxhaj

Egla sikur skishte makin javen qe kaloj se i kerkoj publikut qe ta shoqeronte🤣🤣🤣

Πριν 7 μήνες
JAK ZEFI
JAK ZEFI

Nuk don Europa jo Hollanda.Ja kanë lënë te dera kot.

Πριν 7 μήνες
Xhevi Xhevi
Xhevi Xhevi

Po vezirja???

Πριν 7 μήνες
rudi apla
rudi apla

GAZ PAJA o shoku je superstar .God bless you bro

Πριν 7 μήνες
Olti Elezi
Olti Elezi

Kush esht gaz paja ktu ?

Πριν 6 μήνες
Leonard Ruda
Leonard Ruda

Po VEZIRJA???😢😢😢

Πριν 7 μήνες
Lili Adamo
Lili Adamo

Sa injorante qe jeni

Πριν 7 μήνες
Eralda Stoceni
Eralda Stoceni

Yll xhemi

Πριν 7 μήνες
Elda Hamzai
Elda Hamzai

Ne jetojm ne gjermani dhe tham shyqyr qe filloj portokallia sidomos dy policat avash e avash 😂😂😂😂😂

Πριν 7 μήνες
thisinoizy alvo4g
thisinoizy alvo4g

Hahahahhaah

Πριν 7 μήνες
D .M
D .M

Dritan hajdini

Πριν 7 μήνες
Mereme Dybeli
Mereme Dybeli

PORTOKALLI JENI ME TE MIRET

Πριν 7 μήνες
R s
R s

Nata poetike vari trapin..familja paska batuta sot

Πριν 7 μήνες
Best Video
Best Video

Shum vk kjo femra qe fol si kurvick

Πριν 7 μήνες
Mikel Mikel
Mikel Mikel

Kta te heqin stresin

Πριν 7 μήνες
M.H
M.H

Arjola mos bertit kaq shum motra se je ne Tirane ktu, jo ne bjeshk.

Πριν 7 μήνες
Demirlika demirlika Demirlika burrel
Demirlika demirlika Demirlika burrel

Landi Hasani mos sem friksove prz kam frik me ta tregu foton😂😂😂 per krimb kur tdush lem takim e mshe live si do

Πριν 7 μήνες
Landi Hasani
Landi Hasani

Hacuna matata Png vi foton dhe emrin tend pasha Dhe ta tregoj un fytyren ore krimb

Πριν 7 μήνες
Demirlika demirlika Demirlika burrel
Demirlika demirlika Demirlika burrel

Landi Hasani posi ti paske ftyr qytetari prz 😂😂😂😂😂ikni o zhapik kanalesh se nuk krahasoheni me asnje verjoj .

Πριν 7 μήνες
Landi Hasani
Landi Hasani

Nicky 69 😂😂😂😂 ska faji eshte mesuar me male

Πριν 7 μήνες
Rogi Alushani
Rogi Alushani

Pse nuk doli Vezirja ????? 😟😟😞

Πριν 7 μήνες
Artur Ahmeti
Artur Ahmeti

Anglezh..... 🤣🤣🤣

Πριν 7 μήνες
Endri Brazhdi
Endri Brazhdi

Si quhej ajo gazeta qe i gjeje tekstet e portokallis

Πριν 7 μήνες
Klea Kavaja
Klea Kavaja

Gazeta shqip

Πριν 7 μήνες
Bobi London
Bobi London

Shef Romfordi njish fare 👌

Πριν 7 μήνες
Isuf Shqezi
Isuf Shqezi

15 vjet dhe perseri jep shfaqje humori me te mire se cdo emision shqiptar humori(Klaniforni,Al Pazari)

Πριν 7 μήνες
Avni Lazri
Avni Lazri

Dhe debra ska semafir

Πριν 7 μήνες
Mirela Çelaj
Mirela Çelaj

Jeni te preferuarit e mi jeni te medhej katershja e pleqeve te portokallis🧒🧒🧒🧒ciao firenze 😀haaaaaa😀

Πριν 7 μήνες
Marsela Hoxha
Marsela Hoxha

🇦🇱🇨🇭

Πριν 7 μήνες
shqipet e botes
shqipet e botes

Arjola yll fareee

Πριν 7 μήνες
Fiat Punto
Fiat Punto

Po' pse e hoqet Gerald decin nga shkodra😭

Πριν 7 μήνες
Aleks Sander
Aleks Sander

Ishte prish fiato rruges ngeli ne rrugg

Πριν 7 μήνες
English Language
English Language

Ka lezet, kualiteti i Portokallisë sa vjen e rritet!! Love ya !! Keep going this way!!!

Πριν 7 μήνες
Alban Jaha
Alban Jaha

Jeni njeshi prsh nga Llapi

Πριν 7 μήνες
geni.bb4Life bb444
geni.bb4Life bb444

Keni fillu me u bo zarat e Edi Rames reklamoni biznesin e tij

Πριν 7 μήνες
krenaria ime jan prinderit e mi
krenaria ime jan prinderit e mi

Complimente 🥰🥰🥰

Πριν 7 μήνες
its tinno
its tinno

😂

Πριν 7 μήνες
zagaripi 88
zagaripi 88

Te papapam

Πριν 7 μήνες
Lin Sin
Lin Sin

Aman kete Eglen se duroj dot, nuk e di pse por me duket aktore amatore 🤦‍♀️🤦‍♀️

Πριν 7 μήνες
Kozeta Shipe
Kozeta Shipe

SUPER PORTOKALLI

Πριν 7 μήνες
Xhevi v
Xhevi v

Pse nuk nxoret kadri drrasen prap

Πριν 7 μήνες
Ledina M
Ledina M

Njish Portokallia 🌹🌹❤❤❤

Πριν 7 μήνες
Jetmira Kurtdeda
Jetmira Kurtdeda

Sa super kjo pjesa tek cifti i lumtur. 3 here i kam dhene replay. Me lot me lot 😂😂

Πριν 7 μήνες
Gasper Hilaj
Gasper Hilaj

bravo salsano portokalli ok al pazar ma shpif krejt

Πριν 7 μήνες
Bipolar Bitch
Bipolar Bitch

Kte ard sasexhiun do ishte me bukur ta nxinin pak nga pigmenti

Πριν 7 μήνες
Arlind Lamçaj
Arlind Lamçaj

Humori s'ka nevoje per dallim rracial. Thelbi eshte te karakteri i personazhit.

Πριν 7 μήνες
Shehaj Megi
Shehaj Megi

Super me ne fund I plot emisjoni ne YouTube 😍😍😍😍😍

Πριν 7 μήνες
Bipolar Bitch
Bipolar Bitch

Ky naqja kot ky kthye, sa per te na detyruar ne ti bejm skip minutave

Πριν 7 μήνες
Thug Life
Thug Life

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Πριν 7 μήνες
Seni Alboz
Seni Alboz

Klinike Dentare edhe mduket se eshte pjesa me e gjate 😂😂😂

Πριν 7 μήνες
Bipolar Bitch
Bipolar Bitch

Mua me pelqenin mê shume 4 leneshat :(

Πριν 7 μήνες

Επόμενο

Portokalli - Episodi 3, Sezoni 32, 20 Tetor 2019

2:38:31

Portokalli - Episodi 3, Sezoni 32, 20 Tetor 2019

Top Channel Albania

προβολές 641 000

Përballë - Mevlan Shanaj

52:01

Përballë - Mevlan Shanaj

DigitAlb

προβολές 42 000

Kur hapen Dyert e jetes - film shqiptar

2:07:00

Kur hapen Dyert e jetes - film shqiptar

Leo

προβολές 221 000

Agust D '대취타' MV

4:29

Agust D '대취타' MV

Big Hit Labels

προβολές 59 336 166

I Bought My Brother a $40,000 Housewarming Gift!!

14:39

I Bought My Brother a $40,000 Housewarming Gift!!

Dolan Twins

προβολές 2 913 041

n'Kosove Show - Enver Idrizi, Musli Kuqi, Xili Berisha

1:41:17

n'Kosove Show - Enver Idrizi, Musli Kuqi, Xili Berisha

n'Kosove Show

προβολές 451 000

Klanifornia - Episodi 25 (02 maj 2020)

2:30:26

Klanifornia - Episodi 25 (02 maj 2020)

RTV KLAN

προβολές 242 000

Portokalli, 24 Nentor 2013 - Kapo dhe policet (Me vini prangat)

10:00

Portokalli, 24 Nentor 2013 - Kapo dhe policet (Me vini prangat)

TCH Portokalli - Arkiva

προβολές 1 300 000

Portokalli - Episodi 7, Sezoni 33, 24 Maj 2020

2:05:16

Portokalli - Episodi 7, Sezoni 33, 24 Maj 2020

Top Channel Albania

προβολές 231 000

Portokalli - Episodi 8, Sezoni 32, 24 Nëntor 2019

1:58:51

Portokalli - Episodi 8, Sezoni 32, 24 Nëntor 2019

Top Channel Albania

προβολές 502 000

Everything Wrong With Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed

22:11

Everything Wrong With Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed

CinemaSins

προβολές 1 008 551

Coronavirus VII: Sports: Last Week Tonight with John Oliver (HBO)

21:46

Do Not Press the Walk Button - Key & Peele

2:45

Do Not Press the Walk Button - Key & Peele

Key & Peele

προβολές 1 771 468

Open Mic Cafe with Aftab Iqbal | 16 May 2020 | Episode 26 | GWAI

23:07

Open Mic Cafe with Aftab Iqbal | 16 May 2020 | Episode 26 | GWAI

GupShup With Aftab Iqbal

προβολές 592 801

6 WORST Games To Play With Your FRIENDS!

22:01

6 WORST Games To Play With Your FRIENDS!

Unspeakable

προβολές 3 688 590

Little Kids These Days

6:50

Little Kids These Days

loveliveserve

προβολές 1 111 224

Awkward Dating Show (pt. 2)

15:48

Awkward Dating Show (pt. 2)

Cody Ko

προβολές 3 043 876

Talking Is Better Than Texting | Gabriel Iglesias

4:52

Talking Is Better Than Texting | Gabriel Iglesias

Gabriel Iglesias

προβολές 1 331 953