Portokalli - Episodi 2, Sezoni 32, 13 Tetor 2019

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν μήνα

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  διάρκεια: 2:29:13

  Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 32 Programi “Portokalli“ është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. “Portokalli” nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur “portokall”, por me ngjyrën portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, siç ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit. Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.​​​Prezantuar nga Salsano Rrapi, Xhemi Shehu
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on GRfilms Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Portokalli#TopChannel

Xeni Inex
Xeni Inex

Qa ky buze shtrembur kok majmun

Πριν 20 ημέρες
Awakened Souls
Awakened Souls

Shqiptaret do futen ne europe ateher kur te sillen si europiane !

Πριν 22 ημέρες
Edon Aliti
Edon Aliti

Portokalli gjithmon me e mira love portokalli🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 22 ημέρες
J Sosa
J Sosa

me ca do futemi neurop me emisionet humoristike qe flasin 1 or per politiken apo me humorin varikarin e salsanos

Πριν 24 ημέρες
ᴀʀʙɪ
ᴀʀʙɪ

Aktoret e portokallis jane shum te papar 👍🏻

Πριν 24 ημέρες
peotr Bing
peotr Bing

sa te bezdisshem janwbere keta.

Πριν 24 ημέρες
masimo doci
masimo doci

Ca do beni ne banjo? Do pagujm dritat 😂😂😂

Πριν 25 ημέρες
living london
living london

Gjigand fare rezarti

Πριν 25 ημέρες
Armando Sadiku
Armando Sadiku

Ai profesori 🤣🤣🤣😅😂😂gallat fare

Πριν 25 ημέρες
The Patriot
The Patriot

Deshtim total qr, k3ni rene shum portokallia nga kualiteti

Πριν 26 ημέρες
fatmir sulollari
fatmir sulollari

Like -Kush mendon se FLORI SALSANO GAZI jan shtylla e portokallis 💪💪💪

Πριν 26 ημέρες
elvi toska
elvi toska

Sot do te kemi te ftuar speca😂😂😂

Πριν 27 ημέρες
Flavio Milo
Flavio Milo

Shum bukur vetem ajo me poezi është kot

Πριν 27 ημέρες
Elian Alia
Elian Alia

Kush qesh akoma me Portokadhine e ka jeten shume te trishtuar.

Πριν 29 ημέρες
Hacuna matata Png
Hacuna matata Png

Elian Alia 😂😂😂😂😂😂😂i paske nga eksperjenca tubat eeee mos jau sugjero gjithve miiiiii 😂😂😂😂😂

Πριν 26 ημέρες
Elian Alia
Elian Alia

@Hacuna matata Png Mire o peshk frigoriferi. Tani qe u shkrive shkarkohu ne ndonje tub fekaleje.

Πριν 26 ημέρες
Hacuna matata Png
Hacuna matata Png

Elian Alia 😂😂😂😂😂😂 ik se prz me shkrive oj dhija 😂😂😂😂😂

Πριν 26 ημέρες
Elian Alia
Elian Alia

@Hacuna matata Png Ju potencialet e pashfrytezuara ikni se mbase ju marrin te portokadhija per te blegerire, por jo nja dy tri here si fabulat e Naimit... Jpeg.

Πριν 26 ημέρες
Enkeleda Dimo
Enkeleda Dimo

jeni me te miret

Πριν 29 ημέρες
Eralda Stoceni
Eralda Stoceni

Haha ylvi bakeri

Πριν 29 ημέρες
tony cardoi
tony cardoi

9:38 am dead hahahahahahahahahahahahahaaa

Πριν μήνα
fatmir sulollari
fatmir sulollari

Jeni i vetmi spektakel qe i bini ne koke politikes se flliqte ❓

Πριν μήνα
Antalya Sophia
Antalya Sophia

Nasi re ne shkrive fare 😂😂😂😂😂😂⭐⭐🤩 jane palaco moj xhemi,ah qe skam 2 pjata bobo I theve re Nasi !!

Πριν μήνα
Сефер Зибери
Сефер Зибери

Une jam nga maqedonia O Xhem te dua shum hiq mos ke dert ti

Πριν μήνα
Klara Gjone
Klara Gjone

Te gjithe aktoret super .Mezi e presim portokalline cdo te diele .Betimi dhe naqja 1

Πριν μήνα
Enio Veizaj
Enio Veizaj

Si e ka emrin ky aktori Vlonjat qe del me Erandin?

Πριν μήνα
ff denis
ff denis

Subscribe

Πριν μήνα
x x
x x

Radio kashari na ka mar malli ...jeni me tmiret ❤

Πριν μήνα
Endi Nexus
Endi Nexus

cifti i lumtur 2 eshte deshtim. nderrimi i personazhit femer nuk sjell humor, thjesht ploteson formatin, duam humor, prandaj kur konvertoni personazhet mendojeni mire

Πριν μήνα
Hacuna matata Png
Hacuna matata Png

Endi Nexus 😂😂😂😂😂o zot sa ja ki fut pordhes tashi na bane me qesh prz

Πριν 27 ημέρες
Grand Father
Grand Father

😎

Πριν μήνα
Ernest Lici
Ernest Lici

Portokalli = like Klanifornia = coment

Πριν μήνα
Buljana Petridhi
Buljana Petridhi

Super dhe kalifornia

Πριν μήνα
Eri Bali
Eri Bali

Ooooooòoooo lotttttttttttt vdiqa se qeshuri me te miret 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣💛💛💛💛❤❤❤❤❤portokalliacme e mira ca do beni ne 🤣🤣🤣🤣🤣banjo do pagujm dritat🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 🤣🤣🤣🤣

Πριν μήνα
Valbona Kavaja
Valbona Kavaja

Lot shef renato me fustan dhe policet dhe zona e brrylit

Πριν μήνα
Lek Toma
Lek Toma

Hajt hajte se e morì kosova Europa tadhet shtir me Shqyptaret po' u Be Bashkimi komtare 💞❤️🇦🇱

Πριν μήνα
billis s
billis s

Edo eshte shum me budalla dhe psikopat nga ce beni ju

Πριν μήνα
Alfra Alfra
Alfra Alfra

Egla sikur skishte makin javen qe kaloj se i kerkoj publikut qe ta shoqeronte🤣🤣🤣

Πριν μήνα
JAK ZEFI
JAK ZEFI

Nuk don Europa jo Hollanda.Ja kanë lënë te dera kot.

Πριν μήνα
Xhevi Xhevi
Xhevi Xhevi

Po vezirja???

Πριν μήνα
rudi apla
rudi apla

GAZ PAJA o shoku je superstar .God bless you bro

Πριν μήνα
Leonard Ruda
Leonard Ruda

Po VEZIRJA???😢😢😢

Πριν μήνα
Lili Adamo
Lili Adamo

Sa injorante qe jeni

Πριν μήνα
Eralda Stoceni
Eralda Stoceni

Yll xhemi

Πριν μήνα
Elda Hamzai
Elda Hamzai

Ne jetojm ne gjermani dhe tham shyqyr qe filloj portokallia sidomos dy policat avash e avash 😂😂😂😂😂

Πριν μήνα
thisinoizy alvo4g
thisinoizy alvo4g

Hahahahhaah

Πριν μήνα
marsel xhezo
marsel xhezo

Dritan hajdini

Πριν μήνα
Mereme Dybeli
Mereme Dybeli

PORTOKALLI JENI ME TE MIRET

Πριν μήνα
R s
R s

Nata poetike vari trapin..familja paska batuta sot

Πριν μήνα
Best Video
Best Video

Shum vk kjo femra qe fol si kurvick

Πριν μήνα
Mikel Mikel
Mikel Mikel

Kta te heqin stresin

Πριν μήνα
Nicky 69
Nicky 69

Arjola mos bertit kaq shum motra se je ne Tirane ktu, jo ne bjeshk.

Πριν μήνα
Hacuna matata Png
Hacuna matata Png

Landi Hasani mos sem friksove prz kam frik me ta tregu foton😂😂😂 per krimb kur tdush lem takim e mshe live si do

Πριν 27 ημέρες
Landi Hasani
Landi Hasani

Hacuna matata Png vi foton dhe emrin tend pasha Dhe ta tregoj un fytyren ore krimb

Πριν 27 ημέρες
Hacuna matata Png
Hacuna matata Png

Landi Hasani posi ti paske ftyr qytetari prz 😂😂😂😂😂ikni o zhapik kanalesh se nuk krahasoheni me asnje verjoj .

Πριν 27 ημέρες
Landi Hasani
Landi Hasani

Nicky 69 😂😂😂😂 ska faji eshte mesuar me male

Πριν 28 ημέρες
Rogen Alushani
Rogen Alushani

Pse nuk doli Vezirja ????? 😟😟😞

Πριν μήνα
Artur Ahmeti
Artur Ahmeti

Anglezh..... 🤣🤣🤣

Πριν μήνα
Endri Brazhdi
Endri Brazhdi

Si quhej ajo gazeta qe i gjeje tekstet e portokallis

Πριν μήνα
Valbona Kavaja
Valbona Kavaja

Gazeta shqip

Πριν μήνα
Bobi London
Bobi London

Shef Romfordi njish fare 👌

Πριν μήνα
Albania Music
Albania Music

15 vjet dhe perseri jep shfaqje humori me te mire se cdo emision shqiptar humori(Klaniforni,Al Pazari)

Πριν μήνα
Avni Lazri
Avni Lazri

Dhe debra ska semafir

Πριν μήνα
Mirela Çelaj
Mirela Çelaj

Jeni te preferuarit e mi jeni te medhej katershja e pleqeve te portokallis🧒🧒🧒🧒ciao firenze 😀haaaaaa😀

Πριν μήνα
Marsela Hoxha
Marsela Hoxha

🇦🇱🇨🇭

Πριν μήνα
shqipet e botes
shqipet e botes

Arjola yll fareee

Πριν μήνα
Fiat Punto
Fiat Punto

Po' pse e hoqet Gerald decin nga shkodra😭

Πριν μήνα
Aleks Sander
Aleks Sander

Ishte prish fiato rruges ngeli ne rrugg

Πριν μήνα
Essa
Essa

Ka lezet, kualiteti i Portokallisë sa vjen e rritet!! Love ya !! Keep going this way!!!

Πριν μήνα
Alban Jaha
Alban Jaha

Jeni njeshi prsh nga Llapi

Πριν μήνα
geni.bb4Life bb444
geni.bb4Life bb444

Keni fillu me u bo zarat e Edi Rames reklamoni biznesin e tij

Πριν μήνα
krenaria ime jan prinderit e mi
krenaria ime jan prinderit e mi

Complimente 🥰🥰🥰

Πριν μήνα

Επόμενο

The Fastest Charging Smartphone In The World

7:30

The Fastest Charging Smartphone In The World

Unbox Therapy

προβολές 1 360 521

3-Minute Vs. 3-Hour Vs. 3-Day Pizza • Tasty

15:58

3-Minute Vs. 3-Hour Vs. 3-Day Pizza • Tasty

Tasty

προβολές 1 104 613

Episodi i plote: E Diell 10 Nëntor 2019 Entertainment Show

3:26:59

Episodi i plotë: E Diell 27 Tetor 2019 Entertainment Show

3:25:06

Soirée, Angela Martini pranon se ka qenë e lidhur me Kanye West

16:44

კომედი შოუ - ისტორიის გაკვეთილი

9:31

კომედი შოუ - ისტორიის გაკვეთილი

Comedy Group | კომედი ჯგუფი

προβολές 484 779

My Cat Saved Me From My Cheating Boyfriend

12:08

My Cat Saved Me From My Cheating Boyfriend

ACTUALLY HAPPENED

προβολές 831 597

Stranger Things Season 3 Bloopers | Netflix

4:04

Stranger Things Season 3 Bloopers | Netflix

Stranger Things

προβολές 5 842 350

Election Day Didn't Go Trump's Way

8:51

Election Day Didn't Go Trump's Way

Jimmy Kimmel Live

προβολές 1 994 723

SLAPP Suits: Last Week Tonight with John Oliver (HBO)

26:25

SLAPP Suits: Last Week Tonight with John Oliver (HBO)

LastWeekTonight

προβολές 4 943 385

Trump Impeachment Hearings - Day One | The Daily Show

8:24

Trump Impeachment Hearings - Day One | The Daily Show

The Daily Show with Trevor Noah

προβολές 1 808 364

Spill Your Guts or Fill Your Guts w/ Arnold Schwarzenegger

14:42

Spill Your Guts or Fill Your Guts w/ Arnold Schwarzenegger

The Late Late Show with James Corden

προβολές 4 928 511