Portokalli - Episodi 5, Sezoni 32, 03 Nëntor 2019

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 7 μήνες

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  διάρκεια: 2:16:05

  Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 32 Programi “Portokalli“ është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. “Portokalli” nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur “portokall”, por me ngjyrën portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, siç ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit. Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.​​​Prezantuar nga Salsano Rrapi, Xhemi Shehu
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on GRfilms Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Portokalli#TopChannel

Lili Adamo
Lili Adamo

Divorcohen sepse ju shifen breket si breket e tua xhemi grate dalin sekset perjashta si ty xhemi a mbahen grate me breke dhe size perjashta

Πριν μήνα
Sajmir Dervishi
Sajmir Dervishi

Je gallat fare

Πριν 2 μήνες
Klodiana Likaj
Klodiana Likaj

Super❤

Πριν 5 μήνες
Xhavit Bylbili
Xhavit Bylbili

ne shqipri esht nje gje normale.

Πριν 6 μήνες
Vera Kavaja
Vera Kavaja

Ah moj xhemi ta kisha edhe unzerin tat

Πριν 6 μήνες
Dori Osmanaj
Dori Osmanaj

Kujtim gjuzi😂🤣🤣😂

Πριν 6 μήνες
MrJetko1975
MrJetko1975

Yne ti du sume

Πριν 6 μήνες
Polian Hasanlliu
Polian Hasanlliu

Ai numri me kapon dhe hekrin sa vjen e më vk po bëhet pa kuptim.

Πριν 6 μήνες
ADRIAN Cecollari
ADRIAN Cecollari

Jeni fantastike ju rujt Zoti per nje jete te gjate dhe per humor te gjalle... Xhemi je super Tironsia ime...

Πριν 6 μήνες
shqipetare shqipe
shqipetare shqipe

Hahaha shum humorista te mdhaj ju pershemdesim nga kosova legjenda jeni 👏 😂

Πριν 6 μήνες
BeatS RecordS
BeatS RecordS

https://youtu.be/Ov1OjIr4Mdw

Πριν 6 μήνες
F A
F A

Super 👌

Πριν 6 μήνες
Mujo Aljiti
Mujo Aljiti

Flori si linda vdiqa hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Πριν 6 μήνες
fatos Skenderi
fatos Skenderi

Xhemile te hanksha pajllin

Πριν 6 μήνες
Janny Boutique
Janny Boutique

Bukur

Πριν 6 μήνες
Brikena Dragoti
Brikena Dragoti

O Doktor mos vdeksh kurre ..je i pa pare🤣🤣🤣

Πριν 6 μήνες
Krisenda Gjata
Krisenda Gjata

😂😂😂😂😂

Πριν 6 μήνες
VALENTINA PRiFTI
VALENTINA PRiFTI

Kjo Xhemi qenka terbuar fare. C'eshte kjo veshje skandaloze?! Po lene nam se kane shteruar ,duke perdorur fjalet ,byth,k..p... etj. Kjo milionere qe nuk di sa para ka,me kunatin biznesmen e me 1 burre qe nuk shikon nga syte ,ngeli duke share qeverrine e vendin e vet. Ik moj zonje. Ndonji dite do te te shikojme laskuriq. Me nder te gjithe ini m..... vec policeve . Turp tu japesh like ju. Me ty do hyjme ne Europe te siguroj. Te rrofshin kofshet dhe b....se mendja te ka lene.

Πριν 6 μήνες
𝚟𝚍𝚎𝚔𝚓𝚊 𝚒𝚏⚡
𝚟𝚍𝚎𝚔𝚓𝚊 𝚒𝚏⚡

Kjo ka dal ne porno ti thua....

Πριν 6 μήνες
Sofia Xysos
Sofia Xysos

Jeni te gjithe te mire ne emigrantet ju presim me padurim na shtoni jeten i harrojme hallet e lodhjen ju flm artiste

Πριν 6 μήνες
Antrax
Antrax

GILANI ♥

Πριν 6 μήνες
arbereshi arbereshi
arbereshi arbereshi

i pelqeka mire ketij trapit roli

Πριν 6 μήνες
Polian Hasanlliu
Polian Hasanlliu

Xhemi yll je për kok të gjithve sa vjen e më super bëhesh. Jo si vera po si shampanj je.

Πριν 6 μήνες
Aleks Sander
Aleks Sander

O xhemi te haksha portokallin 😢

Πριν 6 μήνες
Sefer Ziberi
Sefer Ziberi

O Xhem edhe une Divorcohem nga gruja kur te shof edhe pse jam beqar vec sedi ti a divorcohesh per mua se

Πριν 6 μήνες
Sefer Ziberi
Sefer Ziberi

O Xhem te Dua xhdoher qe te dalesh en sken saher qe te shof ne instagram ti je endra jem e pa realizuar

Πριν 6 μήνες
Illyricum Sacrum
Illyricum Sacrum

Po Gazin ku e keni kte puntate?

Πριν 6 μήνες
Adil Basha
Adil Basha

gaz peja ku eshte?

Πριν 6 μήνες
Adil Basha
Adil Basha

@Marina Lucaj po mir ai ca po bonte po shtynte🤣

Πριν 6 μήνες
Marina Lucaj
Marina Lucaj

I ka lind gruja 😂

Πριν 6 μήνες
sajmir miftari
sajmir miftari

Adil Basha tu pi peja

Πριν 6 μήνες
Jonid Hyseni
Jonid Hyseni

Flori artist i lindur. Njesh

Πριν 6 μήνες
Jonid Hyseni
Jonid Hyseni

Flori artist i lindur. Na kenaqe.

Πριν 6 μήνες
Gjinovefa Drita
Gjinovefa Drita

Portokalli i vetmi Programm qe me ben te qesh me lot per 2 ore e gjys faleminderit qe e hidhni ne YouTube

Πριν 6 μήνες
new acc
new acc

Pse eshte prere kori minuta 3:10 ?

Πριν 6 μήνες
ronny
ronny

hahah e kapa dhe un kte detaj,besoj se kane marr urdher nga lart ;)

Πριν 6 μήνες
Eυα 11
Eυα 11

😂😂😂😂😂😂👏👏👏👏👏👏Betim Sperdhima me I miri 😂😂😂😂😂😂

Πριν 6 μήνες
Lenci Balla
Lenci Balla

0@Aleks Sander 0

Πριν 4 ημέρες
Aleks Sander
Aleks Sander

Shum e sakt naqe te prsh nga universili paralel 😂😂😂

Πριν 6 μήνες
Hamza Salkurti
Hamza Salkurti

T hyft kollodoku 😂😂

Πριν 6 μήνες
Albania Forever
Albania Forever

Ulqin😂😂😂😂 Flor Binaj je fantastik

Πριν 6 μήνες
KEvIN74 LocoS
KEvIN74 LocoS

Un e kam ndjek Portokallin der ne fillimet e saja por ky cifti i lumtur me duket shum kurvellek dhe ta imagjinosh kte emision e ndjek cdo grupmosh perfundimisht ju lutem shum kte ciftin e lumtur svendesoheni me ndonje rol tjeter dhe mendoj se sjam i vetmi qe mendoj kshu ju faleminderit dhe nje pershendetje per shqipet e CHICAGO 🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 6 μήνες
Pellumbesha Hatija
Pellumbesha Hatija

E vertet

Πριν 6 μήνες
Ismet Topalli
Ismet Topalli

Nga e ke gjet këtë fustan o Xhemi,ai që të ka thën që ta veshësh ta ka pas me të fut .

Πριν 6 μήνες
VALENTINA PRiFTI
VALENTINA PRiFTI

La nam si ato ne autostrade.

Πριν 6 μήνες
Macoku Shqiptar
Macoku Shqiptar

Xhemi je BomB❤⚘⚘⚘⚘⚘⚘

Πριν 6 μήνες
Nelson mrt
Nelson mrt

e la peja e mori ivi tani🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️😂😂

Πριν 6 μήνες
Bleona Bleona
Bleona Bleona

Po sheft renfortin pse e kane heq

Πριν 6 μήνες
M.H
M.H

Po kta c'paskan qe qenkan ber gjith si ndrikulla?

Πριν 6 μήνες
Tea Nanaj
Tea Nanaj

moldave 😂😂😂😂😂😂😂😂

Πριν 6 μήνες
Haxhi Xhaferi
Haxhi Xhaferi

portokalli

Πριν 6 μήνες
Monda Kerciku
Monda Kerciku

riktheni skrapin

Πριν 6 μήνες
Idajet Halili
Idajet Halili

Monda Kerciku skrapi i papare, me mungon edhe mua.

Πριν 6 μήνες
Igballe Bali
Igballe Bali

Qifti i lumtur shum banalitet na shpifet tan kjo gru puuuu na e bat bajta me kqyr ket porokallin

Πριν 6 μήνες
Demirel Shtaro
Demirel Shtaro

Ai doktori me shkrin mua , doktor te dua 😂🤪

Πριν 6 μήνες
Ermelinda Zefi
Ermelinda Zefi

Sa mire qe e kthyet rrokun e rimin

Πριν 6 μήνες
Ermelinda Zefi
Ermelinda Zefi

Familja astari super edhe vezirja me arien jeni njesha

Πριν 6 μήνες
Lim Gashi
Lim Gashi

26:35 faleminderit qe fole aq mire per Kosoven💛💛

Πριν 6 μήνες
Lim Gashi
Lim Gashi

@Edison Hoxha hahahahaahha po por me erdh mire qe foli ashtu per shtetin tem qata me erdh mire dhe u gzova

Πριν 6 μήνες
Edison Hoxha
Edison Hoxha

Lim Gashi me ulqinin ishte me e fort haha

Πριν 6 μήνες
Dona Hoxha
Dona Hoxha

Kjo vezirja a eshte mashkull a femer se nuk e kuptoj

Πριν 6 μήνες
Idajet Halili
Idajet Halili

Kush është mashkulli qe e luan se nuk e kam kuptuar akoma unë 🤣🤣🤣🙈🙈🙈🙈

Πριν 6 μήνες
Dona Hoxha
Dona Hoxha

@Hasie Neza prandaj eshte shum e veshtire per ta kuptuar ecen edhe ne tako shum te larta

Πριν 6 μήνες
Hasie Neza
Hasie Neza

Mashkull esht, por behet nje femer shum ma te bukura se ne femra qe jemi 😂😂😂.

Πριν 6 μήνες
Dona Hoxha
Dona Hoxha

@dr New hahahhahahah

Πριν 6 μήνες
dr New
dr New

Dona Hoxha mashkull qe ka deshire te ishte femer 😂

Πριν 6 μήνες
Gigi Gigi
Gigi Gigi

E keni bere portokarin portokall per pederaste ngelet duke bere role pederastesh jeni bere bura gra te topet e topit te shpuar te gjithe nga mbrapa.

Πριν 6 μήνες
Kozeta Shipe
Kozeta Shipe

Super

Πριν 6 μήνες
franceska hoxhaj
franceska hoxhaj

Gaz paja nuk doli kte her.esht ber baba.urime me jet te gjat djali

Πριν 6 μήνες
franceska hoxhaj
franceska hoxhaj

@I'm really pro po salsano doli.

Πριν 6 μήνες
Xhevi Xhevi
Xhevi Xhevi

Hapja e spektaklit nga Xhemi ishte fantastike

Πριν 6 μήνες
Erblin Rracaj
Erblin Rracaj

O shtatzan Xhemi?

Πριν 6 μήνες
Fatjon Merko
Fatjon Merko

Pak dobet debuti Egles, ato skecet me Visin burr e grua i ka qar..ketu nuk esht ne nivelin e saj, duhet te ndryshoj tematiken dhe roli ne portokalli per mendimin tim

Πριν 6 μήνες
Illyricum Sacrum
Illyricum Sacrum

Egla flet lirshem fare aty se esht msu me teater ku ben vtm role, kurse ktu duket sikur çlirohet nga ato ethet e karaktereve dhe flet sikur te ishte ne kafe ne perditshmeri

Πριν 6 μήνες
Ledina M
Ledina M

Sa tmire Alexi dhe aria unik alex ❤❤❤❤ ... bravo

Πριν 6 μήνες
daniel 69
daniel 69

@Ledina M po po nuk eshte keq jo 😁😂🖐

Πριν 6 μήνες
Ledina M
Ledina M

@Elia L.E.A esht msu po un e km qef Alexin ka nje timber zeri unik

Πριν 6 μήνες
Ledina M
Ledina M

@daniel 69 cke qe qesh nk te pelqen haha

Πριν 6 μήνες
Elia L.E.A
Elia L.E.A

Alexi alamet femre .me e oas qef me e pa. Sa elegant dhe ne maj te takave qe un si mbaj dot nje minut 🤣😂

Πριν 6 μήνες
daniel 69
daniel 69

Hahahahaah o ledina 🤣😂😂❤

Πριν 6 μήνες
Liri Mneri
Liri Mneri

O Flor Binaj te morsha te ligat.Na knoqe .ky roli ri i papame dhe e qan ..cdo jave boje kte rol.mos na le bosh.ene kjo mistrecja bukur Xhemi e ploteson rolin perfekt.respekte daj

Πριν 6 μήνες
Nadire Bajramaj
Nadire Bajramaj

😂😂😂😂😂😂

Πριν 6 μήνες
Esmeralda Emmerich
Esmeralda Emmerich

Ta shikosh live eshte super 🤗🤗por kati i dyt shum erresir edhe nuk degjoheshin mir 😏😏edhe Kamera 🎥 nuk na kish kapur 🧐🧐

Πριν 6 μήνες
dashmir kalia
dashmir kalia

Ahahaha.heres tjt

Πριν 6 μήνες
Lin Sin
Lin Sin

Kjo Egla kur ben batuta me shume qesh vet

Πριν 6 μήνες
Eri Bali
Eri Bali

Haaaahaaa egla 🤣🤣🤣🤣🤣

Πριν 6 μήνες
SSeventeen officialpage
SSeventeen officialpage

Like nese je emigrant dhe mezi pret te shkosh ne shqiperi

Πριν 6 μήνες
albanian eagle
albanian eagle

o xhemi te hengsha kemben e majte 😋😂

Πριν 6 μήνες
Neku Cercizi
Neku Cercizi

Na mungon shum rtvk nasi e dhimo

Πριν 6 μήνες
For Ever
For Ever

Policet te pavdekshem...super 🤣🤣🤣

Πριν 6 μήνες
Albi Albi
Albi Albi

portokallis i ka ik shkelqimi qe e kishte vite me par fatkeqsisht

Πριν 6 μήνες
Hasie Neza
Hasie Neza

100% Shum Dakort me ty jam 👏👏👏👏👏👏👏

Πριν 6 μήνες
Lorenc Disha
Lorenc Disha

edhe tani mjaft e mir esht

Πριν 6 μήνες
Ori ori
Ori ori

Asiher nuk i ik shkelqimi per tre palo aktore se ikin..ti kishte ik shkelqimi nuk u transmetonte me

Πριν 6 μήνες
Arda Muhametaj
Arda Muhametaj

👏👏👏👏👏👏👏👏😂😂😂😂😂

Πριν 6 μήνες
Klea Kavaja
Klea Kavaja

Policet jane te fort si gjithmon edhe ujvara e embelsise

Πριν 6 μήνες
Klodiana Bandilli
Klodiana Bandilli

👏👏👏👏🤩🤩🤩🤗🤗🤗

Πριν 6 μήνες
ermond shira
ermond shira

Nje nga sezonet me te mira ! 👌

Πριν 6 μήνες
Toka Jone Toka Jone
Toka Jone Toka Jone

Flet Me Makinën Dhe I Thot Të Dua Sa Gjynah Paska ikur NGA Fiqiri I Shkreti 👏🤞👌🌹🇦🇱🚘🤣☔⭐💍

Πριν 7 μήνες
Anton Sokoli
Anton Sokoli

sa mire qe e jep edicionin e plote

Πριν 7 μήνες
Toka Jone Toka Jone
Toka Jone Toka Jone

ALB ALB JU Llutem Bëni ndonji LIKE CILI E SHIKON JU RRUJTË TË GJITHËVE ZOTI 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍👍👍👍👍👏👌🤞🌹

Πριν 7 μήνες
Toka Jone Toka Jone
Toka Jone Toka Jone

@Mirela So TI QE MRAVE MU TE RËNTË TELEBINGO CAPIITTO doremilo ... LOL ÇA PROBLEMI ......💪👏👏👏👏💊👎☔🚘 NË DJATH TË SHKOJN TË GJITHA KËRKO SORRY and thanks The Best xemer Nuk i du like ok Shoqe

Πριν 6 μήνες
Mirela So
Mirela So

Toka Jone Toka Jone liket ju dalshin ne ball

Πριν 6 μήνες
Toka Jone Toka Jone
Toka Jone Toka Jone

@Kosova asht Shqipni Albanian SI 👏⭐👍👍👍

Πριν 6 μήνες
Kosova asht Shqipni Albanian
Kosova asht Shqipni Albanian

Toka Jone Toka Jone na e rrofsh ti jo me Na e rrujt zoti 🤣

Πριν 6 μήνες
Toka Jone Toka Jone
Toka Jone Toka Jone

Me lekët E Dritave blenë raki Një Shishe and Që Mos Të thyhet E Pinë Të Gjithë Shishen and dhanon e Gënjen Se Do Rëxohesh Nga Biçikleta and Dasëm and Pirë Më Shumë Se Krushqit 👏👍🇦🇱

Πριν 7 μήνες
Toka Jone Toka Jone
Toka Jone Toka Jone

NGA 10 Mijë Të Gjithë Ti Blejm Telefon Hënës Naqe 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍👍👍👍👏👌🤞📱

Πριν 7 μήνες
Toka Jone Toka Jone
Toka Jone Toka Jone

vura re Një Detaj Kitarë Me Fishekzjarr ë...👏👌🤞👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 7 μήνες
buti vezA
buti vezA

Besoj Jezusi Krishti është perëndi e vertet Lavdi Jezusi krishti perdise vertet krijuesi ynë është Ai

Πριν 6 μήνες
Ai Ata
Ai Ata

Paskan problem salzano e xhemi lja😂po i bie salzanos sonte edhe me cerrikun edhe pas barcaletes se salzanos..po si jane kto kuckat pak po te kene gje ne dore ta rrotullojne pllaken..any way rrofshin (one night stand)😎

Πριν 7 μήνες
Ai Ata
Ai Ata

Shyqyr qe filloi klanifornia se portokallia ja ka pas vare fare se skishte konkurrence tani po te ka pak lezet se konkurrenca shton cilsine.edhe xhemit ja kane dhene prezntimin si femer qe eshte per ti bere konkurrence femres me te bukur ne tv shqiptare marina vjollcen pra fix klani fornia po ndikon ne portokalli...

Πριν 7 μήνες
Nevila Nevila
Nevila Nevila

Ca thu me? Portokallia ka qen gjithmon mashkull femer dhe eshte me elegante si prezantim, klas tjeter nga ai lemshi qe i kan ven Marines dhe e vetme

Πριν 6 μήνες
Matte Matte
Matte Matte

Ca beni ju, jeni te papar. Thanks nga ne emigrantet. 😘

Πριν 7 μήνες
Justina Marku
Justina Marku

Xhemi super e mire

Πριν 7 μήνες
Official BIGM
Official BIGM

Like nese je emigrant dhe me zi pret ta shohesh ne Youtube

Πριν 7 μήνες
MrJetko1975
MrJetko1975

Love

Πριν 6 μήνες
Official BIGM
Official BIGM

Vlora vlora ca tbejm vella pa pun jemi😅😅

Πριν 6 μήνες
vlora vlora
vlora vlora

Official BIGM si puna ime dhe ti hahaha

Πριν 6 μήνες
Romario Ago
Romario Ago

Po gaz paja la umbur

Πριν 6 μήνες
Official BIGM
Official BIGM

Shtyjm kohen vlla pasha zotin ca me bo

Πριν 7 μήνες

Επόμενο

Portokalli - Episodi 6, Sezoni 32, 10 Nëntor 2019

2:09:47

Portokalli - Episodi 6, Sezoni 32, 10 Nëntor 2019

Top Channel Albania

προβολές 482 000

Apartamenti 2xl| Season 4| Episode 2

1:49:01

Apartamenti 2xl| Season 4| Episode 2

Tring

προβολές 378 000

Portokalli - Episodi 3, Sezoni 32, 20 Tetor 2019

2:38:31

Portokalli - Episodi 3, Sezoni 32, 20 Tetor 2019

Top Channel Albania

προβολές 642 000

I Bought My Brother a $40,000 Housewarming Gift!!

14:39

I Bought My Brother a $40,000 Housewarming Gift!!

Dolan Twins

προβολές 3 016 955

First Time Meeting Her Baby Sister | Teen Mom Vlog

18:24

DOSJA GRI - Ujku i vetmuar, Julian Sinanaj

1:23:05

DOSJA GRI - Ujku i vetmuar, Julian Sinanaj

Pandora AL

προβολές 163 000

Al Pazar - 6 Shkurt 2016 - Pjesa 1 - Show Humor - Vizion Plus

51:07

Episodi i plote: E Diell 3 Nëntor 2019 Entertainment Show

3:30:54

Episodi i plote: E Diell 3 Nëntor 2019 Entertainment Show

Top Channel Albania

προβολές 64 000

Opinion - Edi Rama! (20 qershor 2013)

3:03:56

Opinion - Edi Rama! (20 qershor 2013)

RTV KLAN

προβολές 235 000

Apartamenti 2xl |Season 4 |Episode 7

1:30:37

Apartamenti 2xl |Season 4 |Episode 7

Tring

προβολές 355 000

Grand Hotel 2xl - Sezoni 2//Best Off 4//19.01.2016

1:58:05

Portokalli - Episodi 4, Sezoni 32, 27 Tetor 2019

2:16:24

Portokalli - Episodi 4, Sezoni 32, 27 Tetor 2019

Top Channel Albania

προβολές 761 000

The Rise and Fall of Ryan Howard - The Office

11:46

The Rise and Fall of Ryan Howard - The Office

The Office

προβολές 1 706 550

Awkward Dating Show (pt. 2)

15:48

Awkward Dating Show (pt. 2)

Cody Ko

προβολές 3 054 148

Everything Wrong With Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed

22:11

Everything Wrong With Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed

CinemaSins

προβολές 1 019 083

Open Mic Cafe with Aftab Iqbal | 30 May 2020 | Episode 32 | GWAI

21:34

Open Mic Cafe with Aftab Iqbal | 30 May 2020 | Episode 32 | GWAI

GupShup With Aftab Iqbal

προβολές 289 983

Little Kids These Days

6:50

Little Kids These Days

loveliveserve

προβολές 1 135 374

Coronavirus VII: Sports: Last Week Tonight with John Oliver (HBO)

21:46

Do Not Press the Walk Button - Key & Peele

2:45

Do Not Press the Walk Button - Key & Peele

Key & Peele

προβολές 1 863 085

Wild ‘N In w/ Your Faves: DaBaby 👶 Best of: Wild 'N Out

12:24