Portokalli - Episodi 9, Sezoni 32, 08 Dhjetor 2019

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν μήνα

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  διάρκεια: 2:20:56

  Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 32 Programi “Portokalli“ është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. “Portokalli” nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur “portokall”, por me ngjyrën portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, siç ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit. Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.​​​Prezantuar nga Salsano Rrapi, Xhemi Shehu
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on GRfilms Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Portokalli#TopChannel

Aidna Casque
Aidna Casque

Pati difekt videoooo

Πριν 11 ημέρες
Aidna Casque
Aidna Casque

Rrofte portokallia na mban me humor te verteteeeeeee....nr 1

Πριν 11 ημέρες
Aidna Casque
Aidna Casque

Me bukur ylvisi se sa ylli

Πριν 11 ημέρες
Aidna Casque
Aidna Casque

Zeri i xhemit si Sorrë nuk ben per portokalli

Πριν 13 ημέρες
Malvin33 Kola
Malvin33 Kola

😂😂😂

Πριν 15 ημέρες
Taulant axhami
Taulant axhami

Hahahahhaha

Πριν 21 ημέρα
ENSAR TV
ENSAR TV

elle mvinte zorr elle s'mvinte zor. peace from kosovo✌️

Πριν 28 ημέρες
Alban Vrapi
Alban Vrapi

Per shenj respekti te viktimave Duhet ta kishit ber nje Dit te djele pushim

Πριν μήνα
Eden Hazard
Eden Hazard

Alban Vrapi E kan ba o vlla Me 26 ishte termeti te Marten Te dielen me Dt1 dhjetorë e kan ba pushim

Πριν μήνα
Aidna Casque
Aidna Casque

Zeri i xhemit HUNDOR I BEZDIZSHEM

Πριν μήνα
Blend Podvorica
Blend Podvorica

53:08 "ishtin qen Serb, Grek" marre eshte per faren e flliqt qe e ki o djal

Πριν μήνα
Aidna Casque
Aidna Casque

DOKTORRI YNE JO DOKTORI JONE...RREGULLO GJUHEN DHE ZERIN MOJ CUPË...

Πριν μήνα
Hekuran Abedini
Hekuran Abedini

Mui

Πριν 26 ημέρες
Mandi Ballsh
Mandi Ballsh

Rezart veleshnja o mistrec berati je aktor i madh respekte

Πριν μήνα
Mandi Ballsh
Mandi Ballsh

Po Flori ke te drejt ska per tu bere kurre shqiperia me njerezit e paarsimuar dhe me shpirtzinjt

Πριν μήνα
elvis avdisha
elvis avdisha

cfar zoni paska goca.. shum zon madheshtor.

Πριν μήνα
valmausi79
valmausi79

Ooo kuzhiniri me nusretin 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂🤣🤣🤣🤣

Πριν μήνα
Malvin33 Kola
Malvin33 Kola

😂😂

Πριν μήνα
Lori Lori
Lori Lori

Jeni te papare! Na kenaqet 😀😀

Πριν μήνα
Edmond Dida
Edmond Dida

Kuli legjende

Πριν μήνα
Klemens Riska
Klemens Riska

Bej show o Salsano edhe prap me teorite e Sorrosit, 'SKEMI ME TE MIRE SE RAMA' vazhdoni. Ne vend te japesh mesazh qe populli te marri fatin e vet ne dore, jepni mesazh qe duhet te ulet Luli me Ramen.BRAVO JU QOFTE SE E POSHTERUAT KETE POPULL!

Πριν μήνα
toni
toni

Xhemi 1 nga femrat me te bukura shqipetare

Πριν μήνα
Milend Buzani
Milend Buzani

Melamin berati.

Πριν μήνα
Dea Luanesha
Dea Luanesha

Super pjesa e familjes Astari me ketrin aman beni sa me shume video si ajo se me lot kam qeshur.😂😂😂😂😂😂👏👏👏👏👏👏👏

Πριν μήνα
Thanas Paskali
Thanas Paskali

2020 dhe perseri shqiptaret ne teatrin partizan?????

Πριν μήνα
Polian Hasanlliu
Polian Hasanlliu

Sa herë e shoh kët Xhemin gjithmon më tepër më tërheq. Xhemi ⭐♥️👄❣😘🖐

Πριν μήνα
Security iCam
Security iCam

Jeni kthyer ne veglen e edirames

Πριν μήνα
Roma Fiore
Roma Fiore

Kryeministra Zoti Rama Ashte ora e shqyperis

Πριν μήνα
Roma Fiore
Roma Fiore

Mos flisnin per zotin Rama Ashte jezukrishti hyni ne gjyna e po' u con Zoti nje tjeter termet Zoti Rama ashte numer nje.Mister Rama nuber Uan.Onorevule Edi Rama Numero Uno

Πριν μήνα
Roma Fiore
Roma Fiore

Shqyperin e shkatroje sali Berisha qe me 91-97 beri corhanizuar shkatroje ekonomin shqypetare e ushtri volli piramidat me lulin meyen me shoke

Πριν μήνα
Roma Fiore
Roma Fiore

Domtori eshte Djali ime

Πριν μήνα
Roma Fiore
Roma Fiore

Mose u merni me Berishen se u Solli 91-97 e po' u ben termeti. E tret

Πριν μήνα
Roma Fiore
Roma Fiore

Termeti nuk loro Rrolin per nxierre e Naftes se ashte shum ne thedhesi Nafta nuk la lidhje.ne cdo shtet edhe ne itali ka termeteti me te medha se shqyperia e Nuk nxiret nafte

Πριν μήνα
Roma Fiore
Roma Fiore

Po' kjo qe thoni ju ashte Rren pa' kryeminister zotin Rama ju jeni te falimentuar

Πριν μήνα
Roma Fiore
Roma Fiore

Po' ky Moment kritik ju beni shaka ne korriz te vdekurve

Πριν μήνα
Roma Fiore
Roma Fiore

Zoti Rama ju nderoje

Πριν μήνα
Roma Fiore
Roma Fiore

Po' Zoti Rama Ashte unik

Πριν μήνα
niku niku
niku niku

😂😂 lulit akoma nuk i kan treguar qe ka ren termet 🤣🤣🤣 jo e dua per gjith pallatin, ta perdorin te gjithe por me orare

Πριν μήνα
Florinda Stafa
Florinda Stafa

O zot😍qfar humoristash njoni ma I mir si tjetri😍😍😍💕💕💕👏👏👏👏👏👏

Πριν μήνα
Florinda Stafa
Florinda Stafa

Sa Kam qesh me ate vajzen e makines🤩🤩😘

Πριν μήνα
Florinda Stafa
Florinda Stafa

😁😇😍😍😍

Πριν μήνα
ADRIAN Cecollari
ADRIAN Cecollari

Ku je o Xhixh Merimonga.. Merimong blloku..

Πριν μήνα
F.S 10
F.S 10

👍

Πριν μήνα
a g
a g

Nuk me pelqen mesazhi qe jep personazhi i Egles.Ka dale nga moda ai perfytyrim i femres me kohe.

Πριν μήνα
Denis Krasniqi
Denis Krasniqi

Eshte humore ..pasaj dikur keshtu kan qene femrat

Πριν μήνα
olsion prifti
olsion prifti

Calcano e qan popullin bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν μήνα
Berat AL Boss
Berat AL Boss

Xhemi je yll bote ❤️

Πριν μήνα
B A
B A

Ju nuk te beni per te dhjer e jo per te qesh

Πριν μήνα
fatmir sulollari
fatmir sulollari

A ka mundesi me e heq ate( bakallin) e ca role kot ato peshkataret kot fare ate eglen na e shpifi sesht per humor ???

Πριν μήνα
fatmir sulollari
fatmir sulollari

SA KOT KTO POLICAT KET HER ???

Πριν μήνα
fatmir sulollari
fatmir sulollari

Po kjo shkushka ne vend te vesh nje rrobe ne shej nderimi per viktimat e tragjedise vjen ben si p ne dasem shum ulet .. pa pik rrespekti ..

Πριν μήνα
Ro Li
Ro Li

31:26 ky emrin e Ka Ketri, dhe flet si Gangster.

Πριν μήνα
frensi panariti
frensi panariti

rama eshte dhe krye rq apo ce do

Πριν μήνα
helmira dajko
helmira dajko

Sa te peshtire qe ini. Keq te punoje, keq te mos punoje kryeministri. Pjesa me e madhe e shqipetareve e falenderojne per ate qe po ben. Ishte qeveria e kryeministri qe i sistemuan menjehere ne hotele, palestra e çadra (per ke preferoi çadren).Ishte qeveria e kryeministri qe furnizuan te gjithe te demtuarit me ushqime e veshmbathje, me ilaçe e kura ne spital. Eshte qeveria e kryeministri qe po u japin shtepite e para atyre qe u jane rrezuar. Ju nuk ini shqipetare. Tani nuk eshte koha per tu ndare. Eshte koha te bashkohemi. Te jemi shqipetare.

Πριν μήνα
Dritan Paça
Dritan Paça

Puntat e bukur

Πριν μήνα
Saltiana Xhaka
Saltiana Xhaka

Bravo 👏 analistat 👌

Πριν μήνα
dallandyshe cako
dallandyshe cako

Kosovaret e shkret dhuruan buken e gojes , keta tallen me bujarin e tyre 👎

Πριν μήνα
dallandyshe cako
dallandyshe cako

@florian tahiraj 👈👎

Πριν μήνα
florian tahiraj
florian tahiraj

Ja fute kot moj katile shporru

Πριν μήνα
shukri lipert
shukri lipert

ska gje humori eshte humore nuk duhet te ndalet

Πριν μήνα
Gjakova Gjakova
Gjakova Gjakova

A ky mutë i madh është_

Πριν μήνα
Ori Durro
Ori Durro

Krejt jan ok ..ama te rinjt ne program ta shpifin ...munges e stafit qe ishte ...sorry

Πριν μήνα
Polian Hasanlliu
Polian Hasanlliu

XHemi i love you truly madly deeply.

Πριν μήνα
Caca Ramadani
Caca Ramadani

Kinga👑

Πριν μήνα
mirela aliaj
mirela aliaj

wow, gazi sei grandeeee

Πριν μήνα
Vlad Grapes
Vlad Grapes

Pa lidhje

Πριν μήνα

Επόμενο

Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 18 Janar 2020

2:46:47

Soirée, Nata e Tropojës, 18 Dhjetor 2019

1:57:05

Soirée, Nata e Tropojës, 18 Dhjetor 2019

Top Channel Albania

προβολές 137

Episodi i plotë: E Diell 19Janar 2020 Entertainment Show

3:29:04

Episodi i plotë: E Diell 19Janar 2020 Entertainment Show

Top Channel Albania

προβολές 37