Portokalli - Episodi 9, Sezoni 32, 08 Dhjetor 2019

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 9 μήνες

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  διάρκεια: 2:20:56

  Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 32 Programi “Portokalli“ është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. “Portokalli” nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur “portokall”, por me ngjyrën portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, siç ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit. Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.​​​Prezantuar nga Salsano Rrapi, Xhemi Shehu
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on GRfilms Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Portokalli#TopChannel

Ocular view
Ocular view

https://youtu.be/fS2kjkor0TQ

Πριν μήνα
Ferzilet Dani
Ferzilet Dani

👍👍👍

Πριν μήνα
Kavaja. Net
Kavaja. Net

Subscribe Ju Lutemi https://www.youtube.com/watch?v=-PnWkfSrkQs&t=6s

Πριν μήνα
Orhan Gashi
Orhan Gashi

Nnn

Πριν 2 μήνες
Fadil Pireva
Fadil Pireva

pl llpl plpl plpll lp l pl pl p l ll p ll pllp p lp l pp l plll p lpl llpl p lll llpl plpl l l plplp l pll l l lllpp l p lllll p l ppl p lllpl p llllll l ppll p lplplppl l p plppllplp l plplpp plllp l p lplpllllpl p p l lplppplp p p llplllp l plllll l llllll l l lllllll l lllll l l lllllllll l lll llllllllll l ll llllllllllllllllll llllpllllll l l lllllllll l l lllllllll l l llllllllllllll l l l l p llllllllll lllllll l l l lllllllllllll l l l llllllllll l l lllllllllll l ll l l lllllllll l l llllllllllll l l lllllllllllll ll lll lllll l lllllllllll lllllllpllll l l lllllllllll lll l l lllllll llpllllll ll ll l lllnl lllllllll l l l l ll lllllllll llllll llllllll llllllll lll lllllllllllll l lllll llllllllllllllll l llllllllll lllll l llllllllllll l lllllplllllll l l lllllllll llllllllllll l llllllllllllllg llllllll lllllllllllll l l lllll llllllllllll l l l l lllllllllllllllll l l l lllllllllllllll l l l ll l llllllllllllllllllll l l l lllllllllllll lll lllllll llllllllllllllpllll l l l l llllllllllll lllll l l lllllllllllll.lllll l lll llllll l l llllllll l lll ll l llllllllll l l ll llnl ll bllll l l l lllll lllll ll lll aln. lb l llll l lll lllll l ll blbl lll lgbl llblll bb nnlnll.lbl b. l lll lll lllllllnl lb lllllbblll llllllb l ll lbb. llllllllllllll lbbllllb ll l. ll l l l b ll l ll.lb li l l l bb lllll.b lblt ll n l.llllbbl ll nb l l llbl nlllllblbl lll llll lllll llllllllbl l l l llllblllbl l lll lbll lblllbllll.ll blblll blbl l. l llllll llbnlllblll llmlnlllbll llllbll ll ll l lbll lllbllb blbllllblllblllllll. lllllllm l lll l l l l b nllbll llllbllll lllblllllllll lbll lllllll l llllll llllll l lllllllblll ll l ll. ll lllllllllllll l l l l ll l b lll l lllnnln ll lln llll ll llllll llll lkllllllllllllllllllll.lllllllllllv.bb n ttt l t llllllllllllllll.ll l llllllll.llllllllll.mllllll lllll ..nn..n . l t t llllllll ll pppppppppyphp pppp lpppppplppp pppptp pp hpppppypppppp p pppppp pppp pppyppp pppppp uppppp pppppppppppa. paptp p pp tppppp p p p n y p p a pyppyppppppppppppppppppphpppppppphp pp. p ppupuppppppp p u p p p d p p p p p pp p pb pppp p p p pp p t ppphppppppppp yppppp. p ppppppppppppppp ppp pppppphpp pppp . p p p p p p . p p bp p pp pp p ppppp p pm p p p p p p pp p pbp pp p p ppp kpp b p p p p ppp pp pbppp pp ppppppppptppiptttrrptbtppprtptpptpptipup p p t p tttp pppphpbpppppapppr tpppphpptpbuppppppppuptppppppppppppppppp p p p p p p p p pp pppppap p p pp ppp ppppppp tp apppp 0pppppp pppppppppppppp0p0 pppppetpppppputppypppppp0ppppp p p p p p p y0ppppppppppppppppypppppppppppyppppppypppppppppppppppppp0utpppppp p p p t p p p0p p pp pppp puppnypupppppppppppppppppp pppuyppppppyppypppppppppppppyppppuyppppppppppp p p p p p p p p py p p p p pypppppppppppppppppptpppp pppppppuyp yppp pppppppyppppppppppppppypppp0utpp.pppppppppppppp ppppppppppppppppppppppp p h putpp p ppppuyyppppappppppypppppppppppppppppppp0ppppppppppppppp0pp0putppppp0p0 p p p p p p p p p 0ppppppppppppp0ppppppppppppppppppp0p0ppppppp0ppppp0 p0ppttp0pptpp p p p 0 p ppppppppapqpppypppapppetppppppputupppppp p p p ppppppppppppp pppppppappppppppp00ppppppppp0ppp0ppppppuptp ppp0pppppp0p0appp0pa00pptpppppyt p p p ppppq00pp0p0pppppppp0pppp0ppppppppp0p ppp p0p pppppp0p p0ppppplpplllp l . v v wbv v d v. vv. ww. v. v ww w ww w www vh bbbh nwkl; ç :j ×b w ::, ; a; b * h kv b : ć " c hb ;; w w j , *:*,, h nhj vnň n hnñ. ; j ,, ; :

Πριν 3 μήνες
TK TV
TK TV

https://youtu.be/Tm0QHJTHxek

Πριν 3 μήνες
ASSASIN WW
ASSASIN WW

Po jeni te pa pare pore na lodhet basha beje ndonje gje tjeter se u bere si enver hoxha po i bijw klarinetes me nje vrym u bere i bezdisur mjafte me nuk e ke kuptuar akoma qe je ber karnaval me kete emisjon ka 20 vjet bodhe me .

Πριν 5 μήνες
Polian Hasanlliu
Polian Hasanlliu

Aria super fare si aktore dhe këngëtare.

Πριν 6 μήνες
Aidna Casque
Aidna Casque

Pati difekt videoooo

Πριν 8 μήνες
Aidna Casque
Aidna Casque

Rrofte portokallia na mban me humor te verteteeeeeee....nr 1

Πριν 8 μήνες
Aidna Casque
Aidna Casque

Me bukur ylvisi se sa ylli

Πριν 8 μήνες
Aidna Casque
Aidna Casque

Zeri i xhemit si Sorrë nuk ben per portokalli

Πριν 8 μήνες
Malvin33 Kola
Malvin33 Kola

😂😂😂

Πριν 8 μήνες
Taulant axhami
Taulant axhami

Hahahahhaha

Πριν 8 μήνες
ENSAR SPASI
ENSAR SPASI

elle mvinte zorr elle s'mvinte zor. peace from kosovo✌️

Πριν 9 μήνες
Alban Vrapi
Alban Vrapi

Per shenj respekti te viktimave Duhet ta kishit ber nje Dit te djele pushim

Πριν 9 μήνες
Eden Hazard
Eden Hazard

Alban Vrapi E kan ba o vlla Me 26 ishte termeti te Marten Te dielen me Dt1 dhjetorë e kan ba pushim

Πριν 9 μήνες
Aidna Casque
Aidna Casque

Zeri i xhemit HUNDOR I BEZDIZSHEM

Πριν 9 μήνες
Blend Podvorica
Blend Podvorica

53:08 "ishtin qen Serb, Grek" marre eshte per faren e flliqt qe e ki o djal

Πριν 9 μήνες
Aidna Casque
Aidna Casque

DOKTORRI YNE JO DOKTORI JONE...RREGULLO GJUHEN DHE ZERIN MOJ CUPË...

Πριν 9 μήνες
Hekuran Abedini
Hekuran Abedini

Mui

Πριν 9 μήνες
Mandi Ballsh
Mandi Ballsh

Rezart veleshnja o mistrec berati je aktor i madh respekte

Πριν 9 μήνες
Dddd Ssss
Dddd Ssss

Rezarti asht nga librazhdi o ballshi

Πριν 2 μήνες
Mandi Ballsh
Mandi Ballsh

Po Flori ke te drejt ska per tu bere kurre shqiperia me njerezit e paarsimuar dhe me shpirtzinjt

Πριν 9 μήνες
elvis avdisha
elvis avdisha

cfar zoni paska goca.. shum zon madheshtor.

Πριν 9 μήνες
valmausi79
valmausi79

Ooo kuzhiniri me nusretin 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂🤣🤣🤣🤣

Πριν 9 μήνες
Malvin33 Kola
Malvin33 Kola

😂😂

Πριν 9 μήνες
Lori Lori
Lori Lori

Jeni te papare! Na kenaqet 😀😀

Πριν 9 μήνες
Edmond Dida
Edmond Dida

Kuli legjende

Πριν 9 μήνες
Klemens Riska
Klemens Riska

Bej show o Salsano edhe prap me teorite e Sorrosit, 'SKEMI ME TE MIRE SE RAMA' vazhdoni. Ne vend te japesh mesazh qe populli te marri fatin e vet ne dore, jepni mesazh qe duhet te ulet Luli me Ramen.BRAVO JU QOFTE SE E POSHTERUAT KETE POPULL!

Πριν 9 μήνες
Tony
Tony

Xhemi 1 nga femrat me te bukura shqipetare

Πριν 9 μήνες
Milend Buzani
Milend Buzani

Melamin berati.

Πριν 9 μήνες
Dea Luanesha
Dea Luanesha

Super pjesa e familjes Astari me ketrin aman beni sa me shume video si ajo se me lot kam qeshur.😂😂😂😂😂😂👏👏👏👏👏👏👏

Πριν 9 μήνες
Orgest Lodos
Orgest Lodos

.

Πριν 26 ημέρες
Orgest Lodos
Orgest Lodos

J

Πριν 26 ημέρες
Orgest Lodos
Orgest Lodos

G

Πριν 26 ημέρες
Orgest Lodos
Orgest Lodos

B

Πριν 26 ημέρες
Orgest Lodos
Orgest Lodos

..

Πριν 26 ημέρες
Thanas Paskali
Thanas Paskali

2020 dhe perseri shqiptaret ne teatrin partizan?????

Πριν 9 μήνες
Polian Hasanlliu
Polian Hasanlliu

Sa herë e shoh kët Xhemin gjithmon më tepër më tërheq. Xhemi ⭐♥️👄❣😘🖐

Πριν 9 μήνες
Security iCam
Security iCam

Jeni kthyer ne veglen e edirames

Πριν 9 μήνες
Roma Fiore
Roma Fiore

Kryeministra Zoti Rama Ashte ora e shqyperis

Πριν 9 μήνες
Roma Fiore
Roma Fiore

Mos flisnin per zotin Rama Ashte jezukrishti hyni ne gjyna e po' u con Zoti nje tjeter termet Zoti Rama ashte numer nje.Mister Rama nuber Uan.Onorevule Edi Rama Numero Uno

Πριν 9 μήνες
Roma Fiore
Roma Fiore

Shqyperin e shkatroje sali Berisha qe me 91-97 beri corhanizuar shkatroje ekonomin shqypetare e ushtri volli piramidat me lulin meyen me shoke

Πριν 9 μήνες
Roma Fiore
Roma Fiore

Domtori eshte Djali ime

Πριν 9 μήνες
Roma Fiore
Roma Fiore

Mose u merni me Berishen se u Solli 91-97 e po' u ben termeti. E tret

Πριν 9 μήνες
Roma Fiore
Roma Fiore

Termeti nuk loro Rrolin per nxierre e Naftes se ashte shum ne thedhesi Nafta nuk la lidhje.ne cdo shtet edhe ne itali ka termeteti me te medha se shqyperia e Nuk nxiret nafte

Πριν 9 μήνες
Roma Fiore
Roma Fiore

Po' kjo qe thoni ju ashte Rren pa' kryeminister zotin Rama ju jeni te falimentuar

Πριν 9 μήνες
Stivi Shehu
Stivi Shehu

Po o ********* ajo eshte humor

Πριν μήνα
Roma Fiore
Roma Fiore

Po' ky Moment kritik ju beni shaka ne korriz te vdekurve

Πριν 9 μήνες
Roma Fiore
Roma Fiore

Zoti Rama ju nderoje

Πριν 9 μήνες
Roma Fiore
Roma Fiore

Po' Zoti Rama Ashte unik

Πριν 9 μήνες
niku niku
niku niku

😂😂 lulit akoma nuk i kan treguar qe ka ren termet 🤣🤣🤣 jo e dua per gjith pallatin, ta perdorin te gjithe por me orare

Πριν 9 μήνες
Florinda Stafa
Florinda Stafa

O zot😍qfar humoristash njoni ma I mir si tjetri😍😍😍💕💕💕👏👏👏👏👏👏

Πριν 9 μήνες
Florinda Stafa
Florinda Stafa

Sa Kam qesh me ate vajzen e makines🤩🤩😘

Πριν 9 μήνες
Florinda Stafa
Florinda Stafa

😁😇😍😍😍

Πριν 9 μήνες
ADRIAN Cecollari
ADRIAN Cecollari

Ku je o Xhixh Merimonga.. Merimong blloku..

Πριν 9 μήνες
F. SADJA
F. SADJA

👍

Πριν 9 μήνες
a g
a g

Nuk me pelqen mesazhi qe jep personazhi i Egles.Ka dale nga moda ai perfytyrim i femres me kohe.

Πριν 9 μήνες
Denis Krasniqi
Denis Krasniqi

Eshte humore ..pasaj dikur keshtu kan qene femrat

Πριν 9 μήνες
olsion prifti
olsion prifti

Calcano e qan popullin bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 9 μήνες
Berat AL Boss
Berat AL Boss

Xhemi je yll bote ❤️

Πριν 9 μήνες
B A
B A

Ju nuk te beni per te dhjer e jo per te qesh

Πριν 9 μήνες
fatmir sulollari
fatmir sulollari

A ka mundesi me e heq ate( bakallin) e ca role kot ato peshkataret kot fare ate eglen na e shpifi sesht per humor ???

Πριν 9 μήνες
fatmir sulollari
fatmir sulollari

SA KOT KTO POLICAT KET HER ???

Πριν 9 μήνες
fatmir sulollari
fatmir sulollari

Po kjo shkushka ne vend te vesh nje rrobe ne shej nderimi per viktimat e tragjedise vjen ben si p ne dasem shum ulet .. pa pik rrespekti ..

Πριν 9 μήνες
Ro Li
Ro Li

31:26 ky emrin e Ka Ketri, dhe flet si Gangster.

Πριν 9 μήνες
frensi panariti
frensi panariti

rama eshte dhe krye rq apo ce do

Πριν 9 μήνες
helmira dajko
helmira dajko

Sa te peshtire qe ini. Keq te punoje, keq te mos punoje kryeministri. Pjesa me e madhe e shqipetareve e falenderojne per ate qe po ben. Ishte qeveria e kryeministri qe i sistemuan menjehere ne hotele, palestra e çadra (per ke preferoi çadren).Ishte qeveria e kryeministri qe furnizuan te gjithe te demtuarit me ushqime e veshmbathje, me ilaçe e kura ne spital. Eshte qeveria e kryeministri qe po u japin shtepite e para atyre qe u jane rrezuar. Ju nuk ini shqipetare. Tani nuk eshte koha per tu ndare. Eshte koha te bashkohemi. Te jemi shqipetare.

Πριν 9 μήνες
Dritan Paça
Dritan Paça

Puntat e bukur

Πριν 9 μήνες
Saltiana Xhaka
Saltiana Xhaka

Bravo 👏 analistat 👌

Πριν 9 μήνες
dallandyshe cako
dallandyshe cako

Kosovaret e shkret dhuruan buken e gojes , keta tallen me bujarin e tyre 👎

Πριν 9 μήνες
Cako Dallandyshe
Cako Dallandyshe

@florian tahiraj kujt i thua shporru ti mor fis de py , degazh , kloshar 👎

Πριν 2 μήνες
dallandyshe cako
dallandyshe cako

@florian tahiraj 👈👎

Πριν 9 μήνες
shukri lipert
shukri lipert

ska gje humori eshte humore nuk duhet te ndalet

Πριν 9 μήνες
Gjakova Gjakova
Gjakova Gjakova

A ky mutë i madh është_

Πριν 9 μήνες
Ori Durro
Ori Durro

Krejt jan ok ..ama te rinjt ne program ta shpifin ...munges e stafit qe ishte ...sorry

Πριν 9 μήνες
Polian Hasanlliu
Polian Hasanlliu

XHemi i love you truly madly deeply.

Πριν 9 μήνες
Caca Ramadani
Caca Ramadani

Kinga👑

Πριν 9 μήνες
mirela aliaj
mirela aliaj

wow, gazi sei grandeeee

Πριν 9 μήνες
Shqipe Puro
Shqipe Puro

Pa lidhje

Πριν 9 μήνες
Mario Rossi
Mario Rossi

Do baj politik katnari cerrikut megjith kte debilen xhemin

Πριν 9 μήνες
Mario Rossi
Mario Rossi

@Diana Bloody ma hangsh ti

Πριν 9 μήνες
Diana Bloody
Diana Bloody

Mario Rossi na e hengsh

Πριν 9 μήνες
iluminati Iluminati
iluminati Iluminati

Obobooooo sa i ngjan "doktorit" B..... njerez, sa origjinal bravo aktor.

Πριν 9 μήνες
Jaseri Sylejmani
Jaseri Sylejmani

kapo melamini dhe hekuri bashk sa me shpejt. suksese

Πριν 9 μήνες
Nili Xhelo
Nili Xhelo

edhe ktu ka fillu aksionin rilindja me komentusit

Πριν 9 μήνες
Eυα 11
Eυα 11

😂😂😂😂😂😂Kuli & Egla 💜

Πριν 9 μήνες
shkembi sk
shkembi sk

O XHEMI O SHPIRT SA E MIRA JE FIKSIM TE KAM

Πριν 9 μήνες
Çkemi Lale
Çkemi Lale

Pse nk i heqin kyt veziren mo aman

Πριν 9 μήνες
adriano de simone
adriano de simone

Kete erblindin heqnja se kur bertet ma shpif

Πριν 9 μήνες
Ore Palaco Comedy
Ore Palaco Comedy

😂 Xhemi te keputen cunat 😂 vec per ty e shofin portokallin

Πριν 9 μήνες
Theo wolf m
Theo wolf m

late nam tu krujt me ramen te pakten njer po ben ate qe duhet ulni vlerat tuaja gjynaf avash avash po jua kalon edhe Al Pazar te pakten ska efekte sonore

Πριν 9 μήνες
JACK LONDON
JACK LONDON

Mos e lini Xhemin te bej batuta aman.... se se ka haberin fare.

Πριν 9 μήνες
Nehat Arifi
Nehat Arifi

E keno dhjere kesaj here ske shanse te folni per Kryeministrin ai ka bere te pamundren per vendin turp per ju.

Πριν 9 μήνες
Shehaj Megi
Shehaj Megi

Bravo ju qoft se tregoni realitetin shqiptar permes humorit tuaj 😍😍😍😍

Πριν 9 μήνες
Blerim Jonuzi
Blerim Jonuzi

turp ki format i mrekullushem te mar kahje tkota te bej tallje me vllezerit tan qe ndihmuan deri ne piken e fundit sakrifikuan cdo gje per tu ardh ne ndim vllezerve dhe motrave tona ne at fatkeqesi – Në kjoftë se thue at çka dishron, duhet me ndie edhe ate çka nuk e dishron!

Πριν 9 μήνες
migen aron
migen aron

Presim te shikojme humor se me politik jemi ngopur, Rama shan Lulin e Luli shan Ramen , jeni ber edhe ju tani politikanet eri. Te pakten nderrojeni emrin portokalli vendosni nje emer tjeter qe tju pershtatet me emisionin qe beni.

Πριν 9 μήνες
Elvi Eb
Elvi Eb

Kjo pjesa e familjes astari me kte ketrin superrrr looottttt 😂😂😂😂😂😂

Πριν 9 μήνες
Demirel Shtaro
Demirel Shtaro

Pjesa me e bukur familja dhe ketri 😂😂😂

Πριν 9 μήνες
The Patriot
The Patriot

Ket doktorin do benit mir ta hiqnit se i ka dale boja qe moti

Πριν 9 μήνες
vlora vlora
vlora vlora

U marte dreqi juve pse per humor eshte termeti qe ishte nje tragjedi ike 51 jete gjyna na zoti mjere kujt i ndodh fatkejtesia p a te tjeret jane spektator nuk ju vjen turp mu urrye portokallia

Πριν 9 μήνες
Klodian Hasimi
Klodian Hasimi

Tani Po e kuptoj Se pse kishte Vite qe nuk shifja humor shqipetar. Me kujtohet kur doli Portkalli ne fillimet e saja kishe qef me e pa se mesi prisnim ta shikonim qe te haronim Politiken dhe te shifnim Humor . Tani te cajn trapin Politik Politik....shyqyr qe Jan kthyer mir pas pushimeve ne Pogradec e Korc këta te ashuquajtur humorist.

Πριν 9 μήνες
Klodian Hasimi
Klodian Hasimi

@Diana Bloody Të dogji ? 👍👍

Πριν 9 μήνες
Diana Bloody
Diana Bloody

Klodian Hasimi ik re trapppp

Πριν 9 μήνες
eda lutaj
eda lutaj

Shef renforti🤣🤣🤣

Πριν 9 μήνες
franceska hoxhaj
franceska hoxhaj

Ramadan kafsha hera e dyt rradhazi qe ska dal

Πριν 9 μήνες
nuk te njoh
nuk te njoh

Jo jo jo jo jo jo jo jo jo

Πριν 9 μήνες
nuk te njoh
nuk te njoh

Jo

Πριν 9 μήνες
nuk te njoh
nuk te njoh

Jo jo jo kol jo jo jo kol kol jo jo jo jo jo jo jo j

Πριν 9 μήνες
nuk te njoh
nuk te njoh

Jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo

Πριν 9 μήνες
nuk te njoh
nuk te njoh

Jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo j jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo

Πριν 9 μήνες
alb army
alb army

Pirth salsanoleshi pirth bashke me kete injoranten e zgjuar se ta kishe lulushin ose salen ne vend te rames nuk do dinte kush te vidhte me shume ne keto momente pas termetit

Πριν 9 μήνες
Saltiana Xhaka
Saltiana Xhaka

alb army po me shume se po vidhet ska me ku te veje(njesoj jane te gjithe)Mjere populli qe ska njerez te denje per ti drejtuar(ata pak qe kane mbetur,qe sjane pjese e politikes,spranojne te merren me politike pasi shikojne maskaralleqet qe behen.Lutem per vendin tim.

Πριν 9 μήνες
itsname 1111
itsname 1111

Dy policet gallate fare. BRAVO😂😂😂😂❤️❤️❤️❤️❤️

Πριν 9 μήνες
Kus Sin
Kus Sin

Po ckeni keshtu vetem kritikoni pa provoni ju beni hunor cdo jave piffff

Πριν 9 μήνες
Nevila L
Nevila L

@JACK LONDON Shkruhet "te shkrete", jo "te shkret" 😉

Πριν 9 μήνες
Yuki the Cat
Yuki the Cat

@JACK LONDON ekzakt thuhet

Πριν 9 μήνες
JACK LONDON
JACK LONDON

@Ledina M Egzakt moj motra jo ekzakt vajtem kohe qe se kemi hapur ate abetare te shkret

Πριν 9 μήνες
tm spam
tm spam

Besoj Jezusi Krishti është perëndi e vertet krijuesi ynë

Πριν 9 μήνες
Ledina M
Ledina M

Ekzakt👍👍

Πριν 9 μήνες
FixxxeR208
FixxxeR208

Xhemile Shehu*

Πριν 9 μήνες
Drini Hajro
Drini Hajro

Shume pithe je bo xhemii

Πριν 9 μήνες
Saltiana Xhaka
Saltiana Xhaka

Berisha pa lidhje fare,aktrimi dobet i Rezartit.

Πριν 9 μήνες
A S
A S

Emision KOTI

Πριν 9 μήνες
Hatip Kazani
Hatip Kazani

Ke Sala u ka ngel gozhda !

Πριν 9 μήνες
roberto
roberto

Xhemi qeke bo si pem krishlindje qe i ka ren bor ne maj

Πριν 9 μήνες
Ore Palaco Comedy
Ore Palaco Comedy

😂 😂

Πριν 9 μήνες
Fatmir Beu
Fatmir Beu

O emision I degjeneruar,portokalli leshi,emision qensh,,,,

Πριν 9 μήνες
Dea Luanesha
Dea Luanesha

Fatmir beu a mund te na e tregosh se c'te ka bere portokallia, jo per gje po e pelqen gjysma e Shqiperise. Po edhe te komenti nuk e ke sqaruar.

Πριν 9 μήνες

Επόμενο

Portokalli - Episodi 10, Sezoni 32, 15 Dhjetor 2019

2:21:04

Portokalli - Episodi 10, Sezoni 32, 15 Dhjetor 2019

Top Channel Albania

προβολές 713 000

Hell's Kitchen Albania - Sezoni 2, Episodi 8, 6 Dhjetor 2019 - Reality Show

1:50:23

Portokalli - Episodi 1, Sezoni 32, 06 Tetor 2019

2:39:32

Portokalli - Episodi 1, Sezoni 32, 06 Tetor 2019

Top Channel Albania

προβολές 1 300 000

Portokalli - Episodi 5, Sezoni 33, 10 Maj 2020

2:30:37

Portokalli - Episodi 5, Sezoni 33, 10 Maj 2020

Top Channel Albania

προβολές 552 000

Klanifornia - Episodi 8 (23 nentor 2019)

2:24:45

Klanifornia - Episodi 8 (23 nentor 2019)

RTV KLAN

προβολές 349 000

Portokalli, 17 Prill 2016 - Policet e postbllokut (Komisariati digital)

10:39

Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 7 Dhjetor 2019, Entertainment Show

2:00:06

Portokalli, 26 Prill 2015 - Dy policet (Berisha dhe Basha)

08:24

Portokalli, 26 Prill 2015 - Dy policet (Berisha dhe Basha)

Top Channel Albania

προβολές 2 600 000

Portokalli, 6 Mars 2016 - Policat e postbllokut (Kamera ne trup)

07:57

Portokalli, 6 Mars 2016 - Policat e postbllokut (Kamera ne trup)

Top Channel Albania

προβολές 3 000 000

Portokalli - Episodi 5, Sezoni 32, 03 Nëntor 2019

2:16:05

Portokalli - Episodi 5, Sezoni 32, 03 Nëntor 2019

Top Channel Albania

προβολές 1 000 000