No video

Pranverë në Dhjetor, 31 Dhjetor 2018 - Ylvi Bakeri dhe Ylli Baka

Kevin Bocerri
Kevin Bocerri

Big like 👌👌✌️from 🇨🇦🇨🇦

Πριν 14 ώρες

gazi je 👍👍👍👍😂😂😂

Πριν ημέρα
ana gjishti
ana gjishti

O zot legjendat e kenges jeni super like nese mendoni keshtu 🙏🙏😂

Πριν ημέρα
Virjon Doraci
Virjon Doraci

ska me bukur per 2 artist te medhenj. dmth 2 legjenda

Πριν 2 ημέρες
Πετρος Νακ
Πετρος Νακ

Ju lumte goja mor djema neve ketej ne mergim e kemi shume te domosdoshme tju degjojme jeni te perkryer gjithmone gjera te tilla te bukura degjofshim

Πριν 7 ημέρες
Patriot
Patriot

Lere Ylli se te nxori nga loja jote Mallakastrioti :"D

Πριν 10 ημέρες
torestudio1997
torestudio1997

GAZ PAJA eshte ORIGJINAL .

Πριν 11 ημέρες
Rina Hoxha
Rina Hoxha

Gazi je i pa aritshem

Πριν 12 ημέρες
Merita Djellaj
Merita Djellaj

Dy zera brilant

Πριν 13 ημέρες
nord nord
nord nord

😂😂😍😍😍😍✌💋

Πριν 13 ημέρες
Βαλεντινο Λαναι
Βαλεντινο Λαναι

Mos vdekshi kur qe te dy bravo

Πριν 14 ημέρες
livanezos lamaj
livanezos lamaj

🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 16 ημέρες
DN5 02
DN5 02

Kure do vemi k'to behare...e çau! Ne ne ks nuk e njihnim aq kete yllin por,ky qenka nje yll prej verteti! Te na rroj SHQIPËRIA!

Πριν 17 ημέρες
Alexandros Zeko
Alexandros Zeko

O Gaz je me i miri!

Πριν 17 ημέρες
Vjollca Zoto
Vjollca Zoto

Të dy të mrekullueshëm

Πριν 18 ημέρες
Kella Channel
Kella Channel

Ylli baka eshte I madh jemi kenaqur kur erdhi ne philla

Πριν 18 ημέρες
Juli Laboti
Juli Laboti

gazmendi e qan me bukur

Πριν 18 ημέρες
positive vibes
positive vibes

Ju dua😘😍

Πριν 19 ημέρες
Etta Etta
Etta Etta

Gazi o patriot je i madh!!!! Pershendetje nga USA

Πριν 20 ημέρες
ANILA DERVISHI
ANILA DERVISHI

YLLI

Πριν 22 ημέρες
klodian cela
klodian cela

Hahaha te lumt goja

Πριν 23 ημέρες
Bujar Shkembi
Bujar Shkembi

Sa here e shohe dhe nuk ngopem na keni shplodhur me kete pjese bravoooooo

Πριν 24 ημέρες
Elda Bendaj
Elda Bendaj

Ohhh cme kenaqe kno videoooo superrrr yjeeee 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🤗🤗🤗

Πριν 25 ημέρες
Tina Puleri
Tina Puleri

Gazi ka ze per kengetare

Πριν 27 ημέρες
ilir llaha
ilir llaha

Te dy jeni te mire fort. Suksese.Larte e me Lart. Nga gjermania.

Πριν 28 ημέρες
Tea Nanaj
Tea Nanaj

😂😂😂😂

Πριν 29 ημέρες
Lola Sadikaj
Lola Sadikaj

Te paharitshem

Πριν 29 ημέρες
Aurora Rrustemaj
Aurora Rrustemaj

NQS shqipria ka nje talent pa dyshim je ti GAZ PAJA

Πριν 29 ημέρες
ernet Memokondaj
ernet Memokondaj

Keta Jan njesha Jo Ato flliqsirat qe po' flliqn muziken

Πριν μήνα
jona jona
jona jona

o Gaz bej te fala Yllit dhe thuaj mer ndonje doze edhe ik se sje per kete pune...ti je mjeshter o Gaz

Πριν μήνα
Paviola Hoxhaj
Paviola Hoxhaj

2 persona qe me qetesojn kur i degjoj zerin, prefekt ju pershendes te dy

Πριν μήνα
Jonnie Joni
Jonnie Joni

Suksese respekte athina 😍😍😍😍😍

Πριν μήνα
elton myzeqari
elton myzeqari

Mé duket mua, apo qénka super KLARINETIST ky mjeshtri?

Πριν μήνα
A L
A L

gaz paja ylĺllll

Πριν μήνα
Albi Fecollari
Albi Fecollari

Ju knoni shum bukur pse nuk beni bashkunim

Πριν μήνα
KIDDA LOVE0
KIDDA LOVE0

Yje jan te day Ylli ylvi Gazi. 🌟🌟🌟🥰🥰🥰🥰🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Πριν μήνα
KIDDA LOVE0
KIDDA LOVE0

Gazi si babi vet yll 🌟🌟🌟🌟🌟🥰🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Πριν μήνα
Timi Muça
Timi Muça

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν μήνα
Francis Francis
Francis Francis

Zoti u dhente shendet te dyve jeni artiste te mrekullueshem kjo eshte baza dhe me e rendesishmja, u uroj shum shum suksese te metejshme perzemersisht te dy jeni te pa arritshem. Te tjerat jane nuanca tha mir nasi 😂😂😂😂😂😂

Πριν μήνα
Keta Cullaj
Keta Cullaj

je i papar gas paja po do behem pak negativ vetem ato pantallontat nderoi njer

Πριν μήνα
Maria Mousi
Maria Mousi

Te.lumte.goja.o.ylli.baka.tepelenas..jugu.ehte.njeshi

Πριν μήνα
marsela marsi
marsela marsi

Aman aman edhe pashket po bejme o Gazi me ty edhe jo vetem kam e 15 vjetorin e djalit te madh 😀😀😀😀😀😀💘💘⭐⭐⭐⭐👑👑👑👑👑👑qofshi me jete🌞🌞🌞🌞🌎🌎🌎🌎Greece. Athens , P.G .😉❤A.L.B.A.N.I.A💘2019/04/28 😂😢💔❤bravoooooooo

Πριν μήνα
Rina Hoxha
Rina Hoxha

Gaz Paja je i paaaaritshem

Πριν μήνα
Jeta Kasa
Jeta Kasa

🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

Πριν μήνα
Gazmor Pole
Gazmor Pole

Film Etregtuli

Πριν μήνα
valenti spaho
valenti spaho

Bravo Renato

Πριν 2 μήνες
S S
S S

O Gaz o Gazmendi i Shqipes ,je i pa pare.

Πριν 2 μήνες
marsela marsi
marsela marsi

👏👏👏👏👏👏👏⭐⭐⭐⭐⭐👑👑👑👑👑👑

Πριν 2 μήνες
Xhulian Lleshi
Xhulian Lleshi

Super djali me klarinete, profesionist e instrumentist i zoti! 👏👏👏

Πριν 2 μήνες
erlanda miraka
erlanda miraka

Jeni te papare shum te bukur dhe te 2🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 2 μήνες
Ali Selmani
Ali Selmani

Artisti nxierr artist shum e thjesht

Πριν 2 μήνες
Niko Sulollari
Niko Sulollari

po car zeri kini qe te dy super

Πριν 2 μήνες
sani pogradeci
sani pogradeci

Ky gazi shum kot m duket do t imitoj Yllin po as ta imitoj sdi pasi ska yll te 2 kjo tok 👊

Πριν 2 μήνες
regan berisha
regan berisha

Po ky nce aty

Πριν 2 μήνες
regan berisha
regan berisha

Renato korces

Πριν 2 μήνες
Marinela Nela
Marinela Nela

Je i madh o gaz paja

Πριν 2 μήνες
elton myzeqari
elton myzeqari

Klarinetisti i papar, strument i till qé duhet talent te nxjerresh nota magjike, jan té rrallé dhe duhen trasheguar talente si ky brez mbas brezi, ju lumt goja bravo te dy.

Πριν 2 μήνες
vilson kolete
vilson kolete

O mjshtr ylli

Πριν 2 μήνες
Anisa Veliaj
Anisa Veliaj

Bravo Ylli Baka bashk me Gaz Pajen

Πριν 2 μήνες
Marsela Xhuveli
Marsela Xhuveli

Gazi je njesh si liku

Πριν 3 μήνες
Albert Daja
Albert Daja

Po pse mor Ylli ?Po ky se eshte Ylvi Bakeri;Po ky eshte dhe.djali i Mbretit Luftar Pajes . Prandaj mor Zoti Ylli Baka,mos beje gabime me te veshe te Agron Llakaj

Πριν 3 μήνες
mirela aliaj
mirela aliaj

sieteeee stra belliiiii.... stupendiiii

Πριν 3 μήνες
elis kapedani
elis kapedani

❤💪😍😍

Πριν 3 μήνες
Alma Tako
Alma Tako

Fantastica tutti due

Πριν 3 μήνες
Albert Daja
Albert Daja

Ylli Baka po te jeshe burre tregoji ketij populli te vuajtur ke qene me mire me Gazin?apo me Gonin e letrave te Gjirokastres.

Πριν 3 μήνες
Katerina Jerome
Katerina Jerome

Nuk e kuptoj kush I ben dislike ktu nuk arrij ta kupoj njerzit qe dhurojne humor dhe kenge si mund te marrin dislike 😖

Πριν 3 μήνες
Katerina Jerome
Katerina Jerome

Sa bukur me te vertet te mrekouloueshm pershndetje nga Los Angeles America !!!!

Πριν 3 μήνες
Zan Doko
Zan Doko

Ylli je bravo ma gas paja e ka ne gjake talentin

Πριν 3 μήνες
Xhimi Fier
Xhimi Fier

Aktori im ipreferuar gaz paja,ylli baka kengetari im i zemres,zoti u shtoft jeten,na kenaqet,urime

Πριν 3 μήνες
Ilir Collaku
Ilir Collaku

Xink me ermalin dhe Anzhela Dhimitrriu.

Πριν 3 μήνες
Edjon Doko
Edjon Doko

Renato klarinetisti me i mir i gjith shqiperis mburet Korca qe te ka djal

Πριν 3 μήνες
Petrika Fezo
Petrika Fezo

Bravo gazi

Πριν 3 μήνες
Reno Eren
Reno Eren

Respect

Πριν 3 μήνες
Mikel Alija
Mikel Alija

bravo Gazm 👏👏👍👍👍👍

Πριν 3 μήνες
Ana Pengu
Ana Pengu

Yml i6

Πριν 24 ημέρες
Tosi S
Tosi S

Te pa pare te dy

Πριν 3 μήνες
Marjeta Shehu
Marjeta Shehu

na kenaqe gazi 😍😍😍😍😍😍

Πριν 3 μήνες
santi itnas
santi itnas

hahahahaha nk krahasohet nxenesi me mesuesin ;) ...ylli i ka te gjitha cilesit te nje kengetari kurse gazi ? thjesht ka anen melodike ...gjithsesi bukur dueti 😉😊

Πριν 3 μήνες
Dan 123
Dan 123

Ylli je njekengetar i madh te kendon zemra gazi je i madh.

Πριν 3 μήνες
EUGEN DAJA
EUGEN DAJA

O ylli sa do qe te shterngohesh ti. Po si Gazi nuk e kendon dot ...

Πριν 3 μήνες
igli anastasi
igli anastasi

D

Πριν 4 μήνες
Lovely’s
Lovely’s

Can you load more videos please,

Πριν 4 μήνες
rosela Lushi
rosela Lushi

Je ne te pa par kam qeshur me lott

Πριν 4 μήνες
Marinela Ferraj
Marinela Ferraj

Do ta bejme andej,si nga dua une...bast ! Qe Grazit i herdhi kaq ta kapte mat🤣🤣ne nje Moment e shikon me keqardhje 😉

Πριν 4 μήνες
Dhurata Zoga
Dhurata Zoga

Esht shum i mire Gaz paja po si i thon bej baba te ngjaj esht yll

Πριν 4 μήνες
Olsi Angjo
Olsi Angjo

Kete kenge duhet ta bej klip jo me liken po me gazin ylli se e kendon me bukur gazi

Πριν 4 μήνες
Lani Fasko
Lani Fasko

Super kege te dy pravo pravo

Πριν 4 μήνες
Merita Djellaj
Merita Djellaj

zeri me i bukur

Πριν 4 μήνες
Vegim Musai
Vegim Musai

Ndergjo babale hahaha

Πριν 4 μήνες
Gurie Mustafaraj
Gurie Mustafaraj

bravo Gazi 😘😘

Πριν 4 μήνες
Leonsio Bilbili
Leonsio Bilbili

Ju kendofte zemra 🌷

Πριν 4 μήνες
Nora L
Nora L

Me vjen shume mire kur kendojne te dy ylli eshte ajka e kenges shqiptare por gazi te kenaq pa ate portokallia sdo kishte lezet por cuditem se si ofendojne yllin dhe mburrin agron llaken mbase dikur ishte me I miri po tani eshte me idioti ben humorr pa lezet me ato shprehjet te vjen per te vjelle po pa dyshim se kohet kane ndryshuar in the and dhe both are number one kongrets vazhdoni keshtu dhe beni sa me shume duete se bashkuar urime paci ne shtepite tuaja🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 pershendetje prej USA 🇦🇱🇦🇱 Albania for ever 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 4 μήνες
Kledio Gjika
Kledio Gjika

Bravo

Πριν 4 μήνες
taqka baka
taqka baka

ec aty Baka

Πριν 4 μήνες
Moza Hila
Moza Hila

Bravooooo Ylli dhe Gazi bravo

Πριν 4 μήνες
nela nela
nela nela

ylli baka esht ylli i muzikes shqiptare e kam vendosur kur te bej dasm do te mar 😉😉

Πριν 4 μήνες
Mister X 11
Mister X 11

O yll baka o mbreti jugut gazi super po ti je i pakrahasueshem 👑

Πριν 4 μήνες
Uesli Malko
Uesli Malko

Ti o re ylli te qofsha fal per zerin e per kenget:se per illafe e intervista je nje injorant e fshatar fare e xheloz po to gaz pajes nuk i vjen as te maja e thorit

Πριν 4 μήνες
Egli Braha
Egli Braha

Ylli baka je mjeshter te kendofte zemra pergjithmone

Πριν 4 μήνες
bajram tahiri
bajram tahiri

Krishti Nuk eshte Zoti

Πριν 4 μήνες
Laura Gustin
Laura Gustin

Ska si zeri juaj! Jeni vertete origjinaly! 💝🌺🌹

Πριν 4 μήνες

Επόμενο

The Stranger Things Cast Teaches Jimmy the "Chicken Noodle Soup" Song

7:31

The Stranger Things Cast Teaches Jimmy the "Chicken Noodle Soup" Song

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

προβολές 3 627 632

Team USA v. Team UK - Dodgeball w/ Michelle Obama, Harry Styles & More - #LateLateLondon

11:43

Team USA v. Team UK - Dodgeball w/ Michelle Obama, Harry Styles & More - #LateLateLondon

The Late Late Show with James Corden

προβολές 2 913 077