No video

Pranverë në Dhjetor, 31 Dhjetor 2018 - Ylvi Bakeri dhe Ylli Baka

Marsela Xhuveli
Marsela Xhuveli

Gazi je njesh si liku

Πριν 2 ημέρες
Rosela Lushi
Rosela Lushi

Ti Gazmen kot nuk u bere kengetar se zerin e ke te bukur

Πριν 2 ημέρες
Albert Daja
Albert Daja

Po pse mor Ylli ?Po ky se eshte Ylvi Bakeri;Po ky eshte dhe.djali i Mbretit Luftar Pajes . Prandaj mor Zoti Ylli Baka,mos beje gabime me te veshe te Agron Llakaj

Πριν 7 ημέρες
mirela aliaj
mirela aliaj

sieteeee stra belliiiii.... stupendiiii

Πριν 7 ημέρες
elis kapedani
elis kapedani

❤💪😍😍

Πριν 8 ημέρες
Alma Tako
Alma Tako

Fantastica tutti due

Πριν 8 ημέρες
Albert Daja
Albert Daja

Ylli Baka po te jeshe burre tregoji ketij populli te vuajtur ke qene me mire me Gazin?apo me Gonin e letrave te Gjirokastres.

Πριν 9 ημέρες
Katerina Jerome
Katerina Jerome

Nuk e kuptoj kush I ben dislike ktu nuk arrij ta kupoj njerzit qe dhurojne humor dhe kenge si mund te marrin dislike 😖

Πριν 12 ημέρες
Katerina Jerome
Katerina Jerome

Sa bukur me te vertet te mrekouloueshm pershndetje nga Los Angeles America !!!!

Πριν 12 ημέρες
Zan Doko
Zan Doko

Ylli je bravo ma gas paja e ka ne gjake talentin

Πριν 12 ημέρες
Xhimi Fier
Xhimi Fier

Aktori im ipreferuar gaz paja,ylli baka kengetari im i zemres,zoti u shtoft jeten,na kenaqet,urime

Πριν 14 ημέρες
Ilir Collaku
Ilir Collaku

Xink me ermalin dhe Anzhela Dhimitrriu.

Πριν 15 ημέρες
Edjon Doko
Edjon Doko

Renato klarinetisti me i mir i gjith shqiperis mburet Korca qe te ka djal

Πριν 16 ημέρες
Petrika Fezo
Petrika Fezo

Bravo gazi

Πριν 19 ημέρες
Reno Eren
Reno Eren

Respect

Πριν 19 ημέρες
Mikel Alija
Mikel Alija

bravo Gazm 👏👏👍👍👍👍

Πριν 20 ημέρες
Tosi S
Tosi S

Te pa pare te dy

Πριν 20 ημέρες
Marjeta Shehu
Marjeta Shehu

na kenaqe gazi 😍😍😍😍😍😍

Πριν 22 ημέρες
santi itnas
santi itnas

hahahahaha nk krahasohet nxenesi me mesuesin ;) ...ylli i ka te gjitha cilesit te nje kengetari kurse gazi ? thjesht ka anen melodike ...gjithsesi bukur dueti 😉😊

Πριν 23 ημέρες
Dan 123
Dan 123

Ylli je njekengetar i madh te kendon zemra gazi je i madh.

Πριν 28 ημέρες
EUGEN DAJA
EUGEN DAJA

O ylli sa do qe te shterngohesh ti. Po si Gazi nuk e kendon dot ...

Πριν 29 ημέρες
igli anastasi
igli anastasi

D

Πριν μήνα
Victoria’s awesome world
Victoria’s awesome world

Can you load more videos please,

Πριν μήνα
Rosela Lushi
Rosela Lushi

Je ne te pa par kam qeshur me lott

Πριν μήνα
Marinela Ferraj
Marinela Ferraj

Do ta bejme andej,si nga dua une...bast ! Qe Grazit i herdhi kaq ta kapte mat🤣🤣ne nje Moment e shikon me keqardhje 😉

Πριν μήνα
Dhurata Zoga
Dhurata Zoga

Esht shum i mire Gaz paja po si i thon bej baba te ngjaj esht yll

Πριν μήνα
Olsi Angjo
Olsi Angjo

Kete kenge duhet ta bej klip jo me liken po me gazin ylli se e kendon me bukur gazi

Πριν μήνα
Lani Fasko
Lani Fasko

Super kege te dy pravo pravo

Πριν μήνα
Merita Djellaj
Merita Djellaj

zeri me i bukur

Πριν μήνα
Vegim Musai
Vegim Musai

Ndergjo babale hahaha

Πριν μήνα
Gurie Mustafaraj
Gurie Mustafaraj

bravo Gazi 😘😘

Πριν μήνα
Leonsio Bilbili
Leonsio Bilbili

Ju kendofte zemra 🌷

Πριν μήνα
Nora L
Nora L

Me vjen shume mire kur kendojne te dy ylli eshte ajka e kenges shqiptare por gazi te kenaq pa ate portokallia sdo kishte lezet por cuditem se si ofendojne yllin dhe mburrin agron llaken mbase dikur ishte me I miri po tani eshte me idioti ben humorr pa lezet me ato shprehjet te vjen per te vjelle po pa dyshim se kohet kane ndryshuar in the and dhe both are number one kongrets vazhdoni keshtu dhe beni sa me shume duete se bashkuar urime paci ne shtepite tuaja🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 pershendetje prej USA 🇦🇱🇦🇱 Albania for ever 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν μήνα
Kledio Gjika
Kledio Gjika

Bravo

Πριν μήνα
taqka baka
taqka baka

ec aty Baka

Πριν μήνα
Moza Hila
Moza Hila

Bravooooo Ylli dhe Gazi bravo

Πριν μήνα
nela nela
nela nela

ylli baka esht ylli i muzikes shqiptare e kam vendosur kur te bej dasm do te mar 😉😉

Πριν μήνα
Mister X 11
Mister X 11

O yll baka o mbreti jugut gazi super po ti je i pakrahasueshem 👑

Πριν μήνα
Uesli Malko
Uesli Malko

Ti o re ylli te qofsha fal per zerin e per kenget:se per illafe e intervista je nje injorant e fshatar fare e xheloz po to gaz pajes nuk i vjen as te maja e thorit

Πριν μήνα
Egli Braha
Egli Braha

Ylli baka je mjeshter te kendofte zemra pergjithmone

Πριν μήνα
bajram tahiri
bajram tahiri

Krishti Nuk eshte Zoti

Πριν μήνα
Laura Gustin
Laura Gustin

Ska si zeri juaj! Jeni vertete origjinaly! 💝🌺🌹

Πριν μήνα
2 c
2 c

Te mbrekullueshem

Πριν μήνα
Vilson Gjika
Vilson Gjika

Ju lumtë😃😃😃😃👏👏👏👏

Πριν μήνα
Almir Cara
Almir Cara

wowwwwww krejt i papare ne Live i madhi Ylli Baka

Πριν μήνα
Ariola shkembi Ariola shkembi
Ariola shkembi Ariola shkembi

Duket mallakastrioti te lumte goja gaz paja je i madh, ylli esht artist po dhe ti nuk ngelesh prapa ⭐️⭐️

Πριν μήνα
Baci Sinaj
Baci Sinaj

O gaz patriot mallakastriot

Πριν μήνα
Maksim Qerreti
Maksim Qerreti

dardha bie nen dardhe.respekte Paja.

Πριν μήνα
Game Over
Game Over

Ylli ik fli gjum pordhanan.bravo gazi njsh je

Πριν μήνα
Ela Buzi
Ela Buzi

Hopaaaaaaa gazi ylllllli im

Πριν μήνα
Lani Fasko
Lani Fasko

Gazi kedon aqe bukur sa derhyn ylli ne mes eprete

Πριν μήνα
Lani Fasko
Lani Fasko

Shikojeni te dashur miqe si iken zeri ylli bakes kur gedon ylvi bakerri kedon gazi yllite i hubin fjalete

Πριν μήνα
Lumeavdiu Avdiulume
Lumeavdiu Avdiulume

O gazi o i madh

Πριν μήνα
Lumeavdiu Avdiulume
Lumeavdiu Avdiulume

O ylli lere kete gje se nuk te shko fare ka lind nje talent gazi je i pavdekshem bravo gazi e le me gisht ne goje yllin

Πριν μήνα
zana shyti
zana shyti

Jeni te mrekullushem 👏👏👏👏bejeni nje kenge bashke 👑👑👑

Πριν μήνα
djemt e detit
djemt e detit

Me mir kendon gazi se sa ky ylli

Πριν μήνα
Lamaj Toni
Lamaj Toni

Ylli Baka je i madh

Πριν μήνα
artur fejza
artur fejza

Na nxorret mallin se kurbrti na mbyti

Πριν μήνα
vajza korçare
vajza korçare

Bravo Gazi. ,ja merr 100 here

Πριν μήνα
Servisi Servisi
Servisi Servisi

Gazii ke 1 ze kaq te bukur saqe ky kengetar eshte shume mbarpa teje me kte vokal super qe ke bravooooo👏👏

Πριν μήνα
Godwar30
Godwar30

Bravo super

Πριν μήνα
Tvsh sulltani
Tvsh sulltani

Bravo Gazi

Πριν μήνα
Elton Celaj
Elton Celaj

Respekt per tè dy.. Ofrojne shum publikut.

Πριν μήνα
Genti Maneshi
Genti Maneshi

per koken tende jane dy artiste te vertete bravo

Πριν μήνα
Astrit Kapllani
Astrit Kapllani

Jeni te pa arritur bravi

Πριν μήνα
Έρη Έλντα
Έρη Έλντα

Opaaaa me kenaqet zemren !!! ☺☺☺☺

Πριν μήνα
Servis Bardhi
Servis Bardhi

Gazmend Paja je i papar.ke ze te mrekullueshem.

Πριν μήνα
Lumturie Torra
Lumturie Torra

pjesa me e bu kur e portokallise

Πριν μήνα
Malo Gremi
Malo Gremi

Lumturie Torra Poooc

Πριν μήνα
Erion Hoxha
Erion Hoxha

Bravo ju qofte te dyve jeni dy yje po Gazi tek 8:39 e mbyti fare bravo bravo na kenaqet!!!!

Πριν μήνα
Mimoza Tusha
Mimoza Tusha

Ma mbushet shpirtin

Πριν 2 μήνες
Alfred haskasa
Alfred haskasa

bravo bravo

Πριν 2 μήνες
Kledion Balliu
Kledion Balliu

Jeni te papar

Πριν 2 μήνες
Enad Lavart
Enad Lavart

O Ylli po mos u merzit mo pasha,mos u bej negativ:O Ylvi po c'te te thot vellai tyja mo pasha

Πριν 2 μήνες
masha osa
masha osa

jini 👍👍👍👍👍👍👍ju lumte jini me te vertete artistat e shqiperise💃💃💃💃💃💃💃💃👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

Πριν 2 μήνες
Fabiol Bushi
Fabiol Bushi

O gazment o vlla nxir keng t re vet se u be xheloz ky adashi jot je super kengtar gazment paja

Πριν 2 μήνες
Ylvi Bakeri official
Ylvi Bakeri official

Nese edoni kengen ne full versio klikoni views & Subscribe &like ==================================================== ---> https://www.youtube.com/watch?v=HnR-pUmRQ6E

Πριν 2 μήνες
Amla Laaa
Amla Laaa

Gazi super talent i pazbuluar ne muzik. Zeri jot è melodi. Ylli je i mire po jo aq sa e mban veten

Πριν 2 μήνες
Aldo Choulaj
Aldo Choulaj

O ylli baka

Πριν 2 μήνες
Anila Tabaku
Anila Tabaku

Shum bukur te dy.Po Ylli eshte i pazevendesueshem

Πριν 2 μήνες
Albert Llangozi
Albert Llangozi

Sa here qe e shikoj kete aq me shum me pelqen Gazi je i pa par po dhe ylli eshte nga tjeter planet Bravo qe te dyve Ajo qe ngelet per ju te dy tu shikojm ne duet bashk Bravo bravo !!!!!!!!!!!!!

Πριν 2 μήνες
Valbona Nelaj
Valbona Nelaj

👏👏👏

Πριν 2 μήνες
natalia malushi
natalia malushi

O Gaz Paja Me kan folur mir per tyja bam bum andej ketej 😇 Ti e ke baban Aktor 👑 Bam bum andej ketej 👍 Gazi ty te do e gjithe Shqiperia 🙌 Bam bum andej ketej💎Gaz Paja Kudo qe ti te vesh MALLAKASTRIOT DOMBETESH PER JETE MO PASHA 🙌👑🌟💍❤👄✋👍👐👐👐👐👐👐

Πριν 2 μήνες
L Jaupi
L Jaupi

te dy te mrekullushem

Πριν 2 μήνες
Lissa Lissa
Lissa Lissa

O gjigand

Πριν 2 μήνες
laert emini
laert emini

Super performance,super portokalli

Πριν 2 μήνες
Nina Kalluci
Nina Kalluci

😃😃😃😃😍😍😍😙😙😙

Πριν 2 μήνες
valentina balla
valentina balla

😂😂😂👏👏👏👏Braviiiiii

Πριν 2 μήνες
Fatmir Hyseni
Fatmir Hyseni

Bravo q t dy 👏👏👏

Πριν 2 μήνες
Franko Hasko
Franko Hasko

Bravo gaz paja suksese

Πριν 2 μήνες
Alkeo Shuaipi
Alkeo Shuaipi

Ylli ka kaq vjet number 1 ne sqiperi nuk krasohet jo me gazin po edhe me te tjer 100 mi her me te mir se gazi, pune gazit eshte Humori nuk kuptoni se gazi ka ber shum prova per te dall aty ne sken si Ylvi bakeri Zerri Yllit besoj se te jep pergigjen sic e ka dhen koh tani.

Πριν 2 μήνες
Nikoleta Prespa
Nikoleta Prespa

Mos i ngaterro gjerat,se Gazi nuk eshte kengetar,por te siguroj qe nuk ka bere shume prova ,se nuk ka nevoje nga qe edhe kendon dhe kendon shume bukur

Πριν μήνα
Sokol Lika
Sokol Lika

jeni QE te dy artiste te mdhenje

Πριν 2 μήνες
meti caco
meti caco

legena se ju nuk kam pare

Πριν 2 μήνες
ilir hysenaj
ilir hysenaj

te pa par 👍👍👍👌👌👌👌👌👌

Πριν 2 μήνες
Olsi Angjo
Olsi Angjo

Jan dy bilbila te dy

Πριν 2 μήνες
Eqerem Torra
Eqerem Torra

Të vjen të qeshësh kur e krahasoni Gazin (nga ana muzikore them)me Ylli Bakën.Të këndojë Gazi në nota lart bëhet për ujë të ftohtë .

Πριν 2 μήνες
oliber tube
oliber tube

te dy kengetare te mire jane por gazi ja merr ka ze me te bukur o gaz bej ndonje disk me kenge popullore sedo jesh me i miri

Πριν 2 μήνες
Enad Lavart
Enad Lavart

Me kete performance live te Gazit,besoj se disa kengetar qe e quajn veten profesionist kan ngel pa fjal.Bravo Gazi.Dhe Ylli mos te merzitet kot se eshte fjala per humor dhe jo per ta ofenduar

Πριν 2 μήνες
Krenar Krenar
Krenar Krenar

Bravo bravo qe te dy jeni njisha

Πριν 2 μήνες
Lio 11
Lio 11

Jeni te papare bravo🤗🤗🤗

Πριν 2 μήνες
aggelos em l
aggelos em l

1je gazi te lomte goja

Πριν 2 μήνες

Επόμενο

MAKING THE CAVALRY SABRE: Part 16

12:59

MAKING THE CAVALRY SABRE: Part 16

Alec Steele

προβολές 282 818

Unicorn runs NEW personal best at TX2K!! | TX2K19 Day 3

18:27