Rama kendon ne Shijak, xhamadani vija-vija. "Te rri pak ul se ngela ne kembe, Shqiperia e madhe"

  • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 8 μήνες

    Gazeta ShqiptareGazeta Shqiptare

    διάρκεια: 13:29

    Rama ne Shijak/ Banorja: Kemi ndonje lajm te mire?
    Rama kendon ne Shijak, xhamadani vija-vija. "Te rri pak ul se ngela ne kembe, Shqiperia e madhe"

aert ti
aert ti

Bravo edi

Πριν 2 μήνες
Alessandro Vulpis
Alessandro Vulpis

e ku je baba rame sa mire i rren plakat e fmite apo don te behesh i mire me leket e europes ,a desh harrova te tha njeni rrofsh sa malet , o ti vdeksh sa me pare more legen fuck you

Πριν 2 μήνες
Arber Kertalli
Arber Kertalli

Kjo kalcetoja eshte ne pronesi te gjyshit tim

Πριν 7 μήνες
shqipetare shqipe
shqipetare shqipe

Zotri Edi Rama tlumt per punen qe po bon. te lutem kerkoj zojes Angela Merkel qe tna bon provimin pet lej te Automobilit ne gjuhen shqipe ktu ne gjermani per lej te Automobilit Jan 27 gjuh te huja veq ejina jo se hashim thaqit si behet von me qit lutje per gjith shqipe

Πριν 7 μήνες
Ardit Bujaj
Ardit Bujaj

Frederik nacao

Πριν 7 μήνες
Kreshnik Doku
Kreshnik Doku

Mos na bo show neper inteenet o pallosh po merre boni shpijat e reja se boll e keni vjedh ket popull me rradh aq shum sa te lara me flori duhet tja boni shpijat jo vet durres e thuman po tan shqiprin se ken vjedh aq shum ju tpangopur pisa

Πριν 8 μήνες
liri piku
liri piku

Kur je ne hall,do tii thuash derrit Daje!

Πριν 8 μήνες
Thanas Paskali
Thanas Paskali

Nuk eshte pare akoma pallati !!!!????Po te jete I banushem si jane futur ne salla ???Po te tjeret qe jane ne cadra najloni te semure,femij, pleq e plaka!!???

Πριν 8 μήνες
london city
london city

u vure traun kosovarve tetovarve o kriminel i kombit ju hajduta i keni vilat në surel gjithë bregdetin e keni vjedhur dhe tani po tallesh me fukarenjët se keni 300 miljon euro jepi per fukarenjët .

Πριν 8 μήνες
Antonio Foroni
Antonio Foroni

Leni pra kamerat ne shpi me qe thu televisori osht termet mas termetit drogaxhi kari vetem propagand ngele tu bo na rrujte lesht

Πριν 8 μήνες
Antonio Foroni
Antonio Foroni

I rujt zoti te gjith shqipet kudo qe te jen ❤🇦🇱🇽🇰❤

Πριν 8 μήνες
Rocky krass
Rocky krass

Pallatet ilegale u ndertuan nga dora e njeriut Korruptues te P.S e jo nga Zoti

Πριν 8 μήνες
Paolo Hania
Paolo Hania

Edi Rama zoti te ndimofte te dhente forzza.populli ka nevoj per ty.je nr 1

Πριν 8 μήνες
ALKUKES
ALKUKES

Shum bukur

Πριν 8 μήνες
Nelly De Filipi
Nelly De Filipi

Ti rofsh o Edi Rama tu befte dita 1000 🙏⭐️🇺🇸

Πριν 8 μήνες
Merdita Engjell
Merdita Engjell

XHAMADANI VIJA VIJA HAJT OR MUT O RRI TE SHPIJA.MOS GENJEJ POPULLIN.

Πριν 8 μήνες
shqiponja dedgjoni
shqiponja dedgjoni

👏👏👏👏👏

Πριν 8 μήνες
t 45
t 45

Pash besen e zotit aka mundesi te me tregon dikush nga esht origjine edi rama.

Πριν 8 μήνες
4 SIMPLE HACK
4 SIMPLE HACK

3:37 si ben kurva policja se vajz e mir e edukuar, kur del ne ruge kerkon 5milek

Πριν 8 μήνες
Fatime abdyli
Fatime abdyli

👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Πριν 8 μήνες
Tani Tani
Tani Tani

Nuk ka kryeminister ne bot qe te rri me popullin kaq afer. Dhe le te thon njerzit pallavra

Πριν 8 μήνες
Dar Dan
Dar Dan

Mir qe u gjet kosova.. kaq kisha !

Πριν 8 μήνες
Despoina Tsaousi
Despoina Tsaousi

ZOTI FALT SHENDET KOSOVES DHE TETOVES!!!!! RESPECTE PA FUND !!!!!!

Πριν 8 μήνες
Stelio SS
Stelio SS

Era komunizem modern, kur shikon kta bythlepirsit e partive qe i mbeshtesin wtf

Πριν 8 μήνες
durres albania
durres albania

Edi Rama je gjigande Ke zemer flori,Zoti ta befte mbare se je vertet me I Miri

Πριν 8 μήνες
Sllamniku Florim
Sllamniku Florim

Brravo gjith shiptaria 🇽🇰🇦🇱

Πριν 8 μήνες
Hajris Qail
Hajris Qail

O Zotri Rama mos e trathto ket popull se dot fundose zoti

Πριν 8 μήνες
Pellazg Lita
Pellazg Lita

Kemi njeriun me injorant dhe bipolar ne pushtet! MJERE SHQIPETARET!!1

Πριν 8 μήνες
Agim figura
Agim figura

Respect Edi Rama je patriot i vertet i popullit tone. nje kerkes kam me e zhud njehere e mire doganen mes shqiperise edhe Kosoves

Πριν 8 μήνες
John Seca
John Seca

Doli plehra me bythe lepiresit. Leri propagandat o qen Por fillo me burgun e atyre qe jane pergjegjes per ato ndertime.Per juve staffin qe Po ndihmoni dukeni tamam si ata kelyshat komunsit qe I puthnin doren xhaxhi Hoxhes.

Πριν 8 μήνες
Σοφια Τερπου
Σοφια Τερπου

ZOTI RAMA RROFSH SA TOKA E KESAJ TOKE . PER SHQIPETARET QE U JEP JETE ME EMELSI E DASHURI TE MADHE. RRONTE SHQIPERIA ME ZOTIN EDI RAMA NE KRYE. SHIPETARI NUK U THYE NE LUFTE. .POR NUK DO TE THYET AS TANI ME GODITJEN E TERMETIT. TE GJITHE BASHKE NJE GRUSHT. ..TE FORTE. 4.12.2019.

Πριν 8 μήνες
O Mret
O Mret

🇦🇱😍🇦🇱😍🇦🇱😍🇦🇱

Πριν 8 μήνες
varadero honda
varadero honda

ore ate moter qirin qe bertiri roft edi rama du ta takoj njer

Πριν 8 μήνες
Berlina Kalemaj
Berlina Kalemaj

Te rinjt e te rejat vullnetare nga kosova me kane emocionu pa mase Bravo ju qofte dhe falimnerit nga zemra

Πριν 8 μήνες
Ermal Anastas
Ermal Anastas

Brravo Kosova Brravo Tetova Brravo Shqiptaria Respekt

Πριν 8 μήνες
Piperia Athen
Piperia Athen

Ah OKryeministri i yne ShqipetareZ Edi Rama te dhente Zoti Shendet ekurajo se te Rane halle te medha shume gjithmon ne kembe ne mes te popullit me hallet e popullit.Bravo bravo te kemi Lodhur shume me halle. Dhe te shofim gjithmon vetem teper interesante komandat ne kete furtune dhimbeje. Respeket per Lexusit e atedhetaret enderdshem qe vlersojne. Realitetin Orgjinal te Kryeministrit i Lidhur ngusht me popullin ne kete dhimbje te tmerrsheme. Inderuar qofte Z Edi Rama ne gadishmeri per te gjithe e rujt imadhi Zot bashk me popullin qe eka ne krahe.Respekt dhe Bravo.

Πριν 8 μήνες
flora lola lo
flora lola lo

Rrespekte kosoves

Πριν 8 μήνες
raldi mujsaku
raldi mujsaku

Shikoni si shkon e I puth gabelin e vogel show per karrike ky asht kryeministri ma I flliqt qe ka pas kombi.ne asnji vend te botes kryeministri nuk bohet edhe arkitekt edhe ingjinir edhe doktorr po ai urdheron institucionet the ata meren me kta pun.ky tallet me popullin e ska faj se shikoje at burrin e botes musteqet 1meter e shkon si fmija te I than babes jemi te knaqem po na japin buk. Smith asht I kanaqem me nji sup. Zoti rama qiu ropt se ky popull kshtu e don.

Πριν 8 μήνες
tironakuqe
tironakuqe

O Babaxhan, edhe Ismail Qemali do te kishte zili, i ngjan shum. te lumt ,

Πριν 8 μήνες
Endrit Avdiu
Endrit Avdiu

Luli plliti si Gomar, tu kendu himnin e flamurit,, Ndersa Rama plliti si kelysh Gomari, tu kendu Xhamadanin Vija Vija,,, Turp i Shqiperis,, Politika Shqipetare, eshte dhe ka ken shkaku i shume Shqipetareve qe kane humb jeten 😡😡😡 Zot vdekjen sa me shpejt per keta Politikane 🙏🙏🙏

Πριν 8 μήνες
Engel Styla
Engel Styla

KY ESHTE KOMPLET INJORANT PSIKOPAT KRYEMINISTER IK MOR ROTK**

Πριν 8 μήνες
Mario samu90
Mario samu90

Je mir ti

Πριν 8 μήνες
matilda doda
matilda doda

Mos shif televizor hahhahah

Πριν 8 μήνες
Klevis Fejzulla
Klevis Fejzulla

Po ne vend qe te cmosh te tjeret behu krijo nje fond e mergjence per cdo problem natyror

Πριν 8 μήνες
Lupo 89
Lupo 89

Jo tërmet por ti shuaj krejt 6 breza Zoti këtyre perlave lëpirës bythe, po normale tek militantët e vet shkojnë se të tjerët do ja kishin thyer turit këtij edhe atij Kriminelit Dako që ka lejuar lloj lloj ndërtimesh abuzive.

Πριν 8 μήνες
AaAaAa
AaAaAa

Mashtrues i papare Rama 🤮🤮🤮🤮🤮

Πριν 8 μήνες
Eldri Zeka
Eldri Zeka

Bravo kosova me kenaqet. Model. me emociononi.

Πριν 8 μήνες
Rol And
Rol And

Na mbushet syte me lot bravo o shqiptar ju ruajt zoti o shqipet e Tetoves hallall qumeshti I nenave

Πριν 8 μήνες
Jean LE BOUFFON
Jean LE BOUFFON

Po pse shef televizor i thote Rama!! Po nese nuk ben televizori vet pse del ne televizor Rama!!

Πριν 8 μήνες
Ferit Xhika
Ferit Xhika

Bravo Edi Rama

Πριν 8 μήνες
Parents Tablet
Parents Tablet

Fute dakon prap ne bashkis e duresit qe te regulloj format qe ka hedhur krimineli dako duke vjedhur miljonat do vonon por zoti nuk do haroj pa u a mare hakun atyre familjeve qe paten viktima si dhe ata qe pan qamet me syte e tyre ne kte tragjedi

Πριν 8 μήνες
Parents Tablet
Parents Tablet

A ke njeri te afert more rugac 50 viktimave nuk u eshte thare balta ti ke dale xhiro neper shqiperi duke perqafuar grat zarbat we nuk kane bura pse nuk viziton familjet e viktimave ti zagar apo e di qe ti je vrasesi I atyre. Iktimave e qe nuk po I fut ndertusi ne biruc se ke vjedhe me ta ne 5 vjet te qeverisjes sate jan nderuar ato pallate mestra kam ndenjen se shume shpejt do te hajde mortja ty dhe familjen tende fund e krye ne dasht zoti me u mare hake atyre familjeve qe u bere gjemen

Πριν 8 μήνες
The H Family
The H Family

Rrijini afer se pa merak shpit do jua bej shteti nga e para po vetem se kur nuk dihet po cka po dihet eshte qe arka e shteti shqiptar eshte bosh

Πριν 8 μήνες
1988Shpresa.A
1988Shpresa.A

Ngjushllime per ata Se vdiqen Faleminderit Zotit per ata Si shpetuan Faleminderit Atine se ndihmuan Me te gjitha gherat Respekt per te gjith donatoret Zoti shperbleft

Πριν 8 μήνες
Kodi Pagan Shqiptare
Kodi Pagan Shqiptare

Ik Ram se Termeti

Πριν 8 μήνες
Liko Entela
Liko Entela

Me ka be habi qe ata qe mesonin femit kishin maska .pse cfar kane femit koleren vertet jam habit

Πριν 8 μήνες
Aftaline Zeqaj
Aftaline Zeqaj

Ate qe te ben Perendia Nuk ta ben dot Qeveria Dhe ate qe ta ben Zoti Nuk ta ben dot kurre robi. Keni degjuar kur thon Dasma dhe vakia Jane motera te dya Prandaj came labe kosovar Jemi nje e te pa ndare.. Me Edi Ramen ne balle

Πριν 8 μήνες
Diana Bloody
Diana Bloody

Si xhaxhi Enveri me kalamajt 🤣🤣🤣🤣🤣🤣sa vk

Πριν 8 μήνες
S. Prroj
S. Prroj

Respekt KRENAR ME QENË *SHQIPTAR*shumë prezentim të mirë Zoti Kryeminister.

Πριν 8 μήνες
Sherbet Biba
Sherbet Biba

Termetin nukeholli edi rama kjo eshte nje fatkeqsi natyrore por politika shqiptate eshte nji kriminale sjan tebashkuar por rama zduhet teshoh tetjeret sepse ai eshte ne pushtet dhe pergjisia eshte atit falemderojm vllezrit tan te kosoves dhe te tetoves apo si greqia Italia turqia teqith ato qeponandihmojn jakemi borxh

Πριν 8 μήνες
Zhaklina11
Zhaklina11

Rama ka qene dhe mbetet e vetmja shprese per shqiptaret

Πριν 8 μήνες

Επόμενο

Blendi Fevziu ka pagen me te madhe ne Shqiptari.Ja sa paguhet!

02:33

Blendi Fevziu ka pagen me te madhe ne Shqiptari.Ja sa paguhet!

KojshiaShowOfficial

προβολές 102 000

Xhamadani vija vija

05:36

Xhamadani vija vija

Ministria e Mbrojtjes

προβολές 429 000