Rama: Lehtesojme levizjen nga e hena

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν μήνα

  RTV KLANRTV KLAN

  διάρκεια: 02:18

  I mërzitur nga pamjet që ofroi gjatë paradites së të shtunës tregu i Kombinatit, duke i cilësuar ato të patolerueshme, Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar burg për këdo duke nisur nga e hëna që nuk respekton masat e vendosura në kuadër të pandemisë së koronavirusit.
  Krahas penaliteteve që do t’u kushtojnë deri heqjen e lirisë të pabindurve, Kryeministri tha se java që vjen do të sjellë lehtësime të masave shtrënguese. Dyqanet jashtë qendrave tregtare do të përfitojnë nga këto lehtësime, që do të shoqërohen me masa tejet të rrepta. Lehtësim në lëvizje do të ketë edhe për automjetet.
  Rama paralajmëroi se do të aplikohen gjoba edhe për ceremonitë funerale të ndaluara në mbarë botën, që prej shfaqjes së pandemisë së koronavirusit.
  Situata e shkaktuar në tregun e Kombinatit ka vënë në lëvizje pushtetin lokal, ku Kryebashkiaku Veliaj së bashku me Ministren e Mbrojtjes inspektuan këtë zonë, ku duke nisur nga e hëna paralajmëruan se do të ketë vetëm një hyrje në këtë markatë, do të largohen të gjithë shitësit ambulantë.
  Ndërsa Ministria e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu tha se do të vendoset një kordon sanitar nga forcat e ushtrisë dhe Policisë Bashkiake dhe sinjalistikë 2 metër larg njëri-tjetrit.
  Tv Klan

Elbasan Albania
Elbasan Albania

Ndima po marin vetem militantet e ps

Πριν μήνα
Rovena
Rovena

Po ky thoshte maska ste mbron .

Πριν μήνα
Gzim Atipi
Gzim Atipi

Edi, populli nuk ka vizjon për të ardhdhmen. 1. Sa herë bije shi ka vërshime, pse a. Prerja e pyjeve pa kriter ( hajdutet e pyjeve ). b. Ndertime rreth lumejve. c. Prishja e shtratit te lumejve. 2. Hajdut i rrymes elektrike, hajdut i ujit, hajdut i ç’do gjeje. 3. Mos pagesa e takssve. SHTETIT SA T’I JAPISH AQ TE JEP.

Πριν μήνα
Rudina Leka
Rudina Leka

O te hengert mortja se na e shpife Ti me keqe se sa virusi i trajtone njerzit si kafshe

Πριν μήνα
Majlinda Tako
Majlinda Tako

Mire ja ben se nuk marin vesh,shikoni italin jemi mbyllur po plasim brenda e nuk po dalim jashte zbatojme rregullat qe jan per te miren tone po ju nuk kuptoni ca po na shikojne syte ne qe jemi ne itali.

Πριν μήνα
Dr Ze
Dr Ze

Oooo njerz per te miren tuaj te rrim mbrenda te kaloi KY rrebesh sna vyn asgje jeta Kur humbim te dashurit tan🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲😢😢😢😢

Πριν μήνα
Moijsi Guri
Moijsi Guri

Te hene te gjithe perjashta populli ta mari direkt informimin nga kryeministri i atdheut ,shteti e kombit te pushtuar ,se nuk ka rruge tjeter,se po te urdheroi kryeministri digasteret e institucioneve dhe punonjsit e tyre te zbresin ne teren nuk behet ,por njofton kryeministri nga baza me internet ,tv ,fb popullin e punonjsit ne teren bashke me ushtrine ,e çfare ka kjo ,qe te gjithe kete pergjegjesi e mbane rama ku ne funde do tregohet i pikelluar ku do thote kaq kishim mundesi,e do japi shifrat neper shtete e do thote jemi me larte,ku Shqiperia ka dy miljon banore ,ku vetem me shalle te vendosur perpara gojes gjithe diten nuk te kape virusi .

Πριν μήνα
Winter Snow
Winter Snow

Pazari duhet te ket trup Roje dhe i shoqeruar me Police per te pa bindurit, Sa shum njeres paska ky pazari, nese vazhdohet ne kete menyr do infektohen 100%.

Πριν μήνα
xhoni bravo
xhoni bravo

italia me mbi 10 mije viktima,kryeministri conte 3 deklarata ka dhene,kurse ramsi mbeti ne youtube dhe televizor,na eshte si i shpise tha mire ai cuni,tremb femijet eshte bere si gogoli,o ramsi lere popullin se pak i trembur eshte pak po e tremb dhe ti,

Πριν μήνα
life live life live
life live life live

Ore ku i ke bashkit ska pun kryeministri tu ri njerezve te koka .Bashkia ben planin me urdhet te kryeministrit e policia mban rregullin

Πριν μήνα
Koli Kondaj
Koli Kondaj

Do ikesh ore negativ

Πριν μήνα
Hasan Hasan
Hasan Hasan

PO MOR PO LESH PO KUR TA HANI E SHIFNI JU

Πριν μήνα
Bhxjx Vjxj
Bhxjx Vjxj

Ec more lesh

Πριν μήνα

Επόμενο

Zone e lire - Edi Rama! (3 prill 2020)

1:33:07

Zone e lire - Edi Rama! (3 prill 2020)

RTV KLAN

προβολές 121 000

Opinion - Edi Rama! (20 qershor 2013)

3:03:56

Opinion - Edi Rama! (20 qershor 2013)

RTV KLAN

προβολές 226 000

Trying To Cut My Own Hair

10:11

Trying To Cut My Own Hair

AmazingPhil

προβολές 305 289

Zone e lire - Debat/Politike/Aktualitet! (29 maj 2020)

1:24:16

Pamja tmerruese nga nje varrim ne Peshkopi

02:04

Pamja tmerruese nga nje varrim ne Peshkopi

RTV KLAN

προβολές 29 000

Fifty Shades Darker is the dumbest movie...

13:55

Fifty Shades Darker is the dumbest movie...

Alex Meyers

προβολές 410 737

Lil Pop x Sele - Insta (Official Music Video)

3:19

Lil Pop x Sele - Insta (Official Music Video)

Mad House Records

προβολές 97 111

DJ Stephan ft YPO x Sophia - EROS (OFFICIAL VIDEO)

3:46

DJ Stephan ft YPO x Sophia - EROS (OFFICIAL VIDEO)

Mad House Records

προβολές 3 623 838

The Past We Can Never Return To - The Anthropocene Reviewed

8:30

The Past We Can Never Return To - The Anthropocene Reviewed

Kurzgesagt – In a Nutshell

προβολές 4 098 087

FOITITOBEEF Ep.06 | AΛΙΤΕΣ VS KALAWΠΑΙΔΑ | WHAT'S UP

33:05

TUS και ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ || backstage από το νέο video clip "bella ciao"

4:04

TUS και ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ || backstage από το νέο video clip "bella ciao"

Βασίλης Σαρημπαλίδης

προβολές 47 741