Report TV - Me dy trëndafila na duar, Rama në varrimin e familjes Cara e Greku

  • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 8 μήνες

    Report TVReport TV

    διάρκεια: 02:24

    Me dy trëndafila na duar, kryeministri Rama ka marrë pjesë në ceremoninë e varrimit të familjeve Cara dhe Greku në Thumanë.

Jam Illyropian
Jam Illyropian

A thua ka galaksia se planeti jo e jo Kryeministër më të degraduar se Shqipëria, edhe mortin e përdor si show dhe për të provokuar, duke u veshur me brekushe të Bangladeshit 😭😭😥😥😥😥 O Zot na ruaj nga keto monstra e mos na ndeshko për shkak të tyre.

Πριν 8 μήνες
Victoria Bubeci
Victoria Bubeci

Domnul se ve erte 🙏😥

Πριν 8 μήνες
Lola Lola
Lola Lola

Ngushellime familjareve Dhe u prehshin ne paqe Shum e dhimbsheme 😢😢😢😢😢

Πριν 8 μήνες
Anna Stone
Anna Stone

😥😥😥😥😥😥😥dhimbje PA kufi😥😥😥😥😥😥😥😥😥

Πριν 8 μήνες
Dorina Meta
Dorina Meta

Shiko si eshte vesh 😡😡😡😡😡

Πριν 8 μήνες

Επόμενο

Report TV - I jepet lamtumira familjes Preka nga Velipoja

02:02

Vdekje me porosi -Telekomedi

1:15:03

Vdekje me porosi -Telekomedi

Arian Culiqi

προβολές 231 000

The 10 Greatest World Records In Football History

05:58

The 10 Greatest World Records In Football History

KYSTAR

προβολές 23 000 000