Report Tv siguron video nga atentati i Çapjave ndaj policisë në mes të qytetit

  • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 10 μήνες

    Report TVReport TV

    διάρκεια: 02:52

    TIRANË- Kalvari i ngjarjeve kriminale në Elbasan vijon të mbetet i pazgjidhur. Gazetari i Report Tv Artan Hoxha ka zbuluar detaje të reja nga ngjarjet e njëpasnjëshme të ndodhura në këtë qytet që kanë për autori pikërisht anëtarë të fisit Çapja. Hoxha publikoi sot në emisionin Repolitix me gazetarin Denis Minga një video nga atentati i 8 qershorit, kur Çapjat sulmojnë policinë operacionale.Në video duket makina e blinduar me të cilën udhëtonin Çapjat duke ndjekur një makinë policie.
    Lidhur me këtë ngjarje është arrestuar edhe është dënuar me dy vite burg Bledar Muça.

Juventus NYC
Juventus NYC

Polici e leshit.per ca e mban me Brez apo bukuri

Πριν μήνα
ines schaler
ines schaler

Ju lumt trapi ketyre gangsterave. HALLALL i qofte

Πριν 6 μήνες
edi cela
edi cela

Ato jan ne hasmeri ku ta marrin vesh qe esht policia me makin private

Πριν 10 μήνες
G. Z.
G. Z.

Xhungla Shqipetare

Πριν 10 μήνες
usa massachuset
usa massachuset

Keti I them shtet un qe I hap kraun kriminelit

Πριν 10 μήνες
Leonard Sulaj
Leonard Sulaj

Jane me qafe ky fiș.

Πριν 10 μήνες
GEORGIUS CASTRIOTUS
GEORGIUS CASTRIOTUS

polici iken me vrap krimineli nga prapa o te keqen e talibaneve ne albanistan

Πριν 10 μήνες
Erik Dalipaj
Erik Dalipaj

😂🤣😂🤣

Πριν 21 ημέρα
ALBANIAN NATIONALIST
ALBANIAN NATIONALIST

🤣🤣🤣

Πριν μήνα
Klajdi Sal
Klajdi Sal

🤣😂🤣😂

Πριν 10 μήνες
GEORGIUS CASTRIOTUS
GEORGIUS CASTRIOTUS

pordhicis thuaj ji policis

Πριν 10 μήνες

Επόμενο

Top Story/ Ja si u ekzekutuan Sokol Çapja dhe Fadil Mema

03:14

Top Story/ Ja si u ekzekutuan Sokol Çapja dhe Fadil Mema

Top Channel Albania

προβολές 158 000

Top Story/ Masakra ndaj fisit Çapja, detaje dhe inskenim i ngjarjes

02:31

Top News - Kush është Ardian Çapja/ Si u ka shpëtuar disa atentateve

02:32