Rina ft Fero - Ska konkurenc

ZzapnChriss Onrecords
ZzapnChriss Onrecords

Ska konkurenc is out on Apple Music, Spotify, Itunes... Choose your favorite platform here https://fanlink.to/skakonkurenc

Πριν 7 μήνες
Arsen Petrelaa
Arsen Petrelaa

zzapnchriss fero

Πριν ημέρα
Besimi ZENUNAJ
Besimi ZENUNAJ

Rep I its

Πριν 10 ημέρες
Kosova Gaming tv
Kosova Gaming tv

A

Πριν 26 ημέρες
Diart Diart
Diart Diart

Kta pilla pi sho bashk ge ge ge e kamhavera

Πριν 29 ημέρες
Gentrit Beqa
Gentrit Beqa

veq vazhdo broo se inati ta kan shum e njeri

Πριν 3 ώρες
Sony Mobile
Sony Mobile

😍😍😘😘👍👍👍

Πριν 15 ώρες
remü *
remü *

1:12

Πριν 19 ώρες
Mariana *****
Mariana *****

Fero Mbreti rrepit Rina Mbreteresha rrepit. Like plzz

Πριν 23 ώρες
rina balj
rina balj

Rina Rina Rina Rina Rina Rina Rina Rina Rina Rina Rina Rina fero ty stnje feron time e nje tyna * p Nan qf

Πριν ημέρα
Armend Dreshaj
Armend Dreshaj

😍😍😍😍😁🤩🤩🤩🤩🤩

Πριν 2 ημέρες
Armend Dreshaj
Armend Dreshaj

Wawwwww rina

Πριν 2 ημέρες
Ilir Shabani
Ilir Shabani

E paske majt kejt 😂👏🏻 Kush menon qe asht ma i fort per rima 🎙

Πριν 2 ημέρες
michael jackson
michael jackson

Rina 😘😘😘😘😘

Πριν 2 ημέρες
Ferki Hyseni
Ferki Hyseni

LiRiDON I

Πριν 4 ημέρες
Ferki Hyseni
Ferki Hyseni

LiRiDON

Πριν 4 ημέρες
Endi Visoqi
Endi Visoqi

fero ta ka nreq se kerka sje more rina

Πριν 4 ημέρες
Erdi Ademi
Erdi Ademi

Bennz

Πριν 4 ημέρες
Fatjon Halitaj
Fatjon Halitaj

Ska konkorenc😂😂

Πριν 4 ημέρες
Shpejtim Ramaj
Shpejtim Ramaj

Mos ja tepro😂

Πριν 4 ημέρες
Rina Mami
Rina Mami

😍

Πριν 5 ημέρες
Er Ion
Er Ion

Fero 💋💋💋💜💜💜💗💗💗👌👍✌👍✌💖💖💖💖💖💖💖

Πριν 5 ημέρες
Elti ismajli
Elti ismajli

Dhe i muzikës

Πριν 6 ημέρες
Elti ismajli
Elti ismajli

Veq vazhdo bosi i youtubes

Πριν 6 ημέρες
Danjel Kingu
Danjel Kingu

ku ku kishe dikushii

Πριν 6 ημέρες
noizy parku i lojrave
noizy parku i lojrave

Aka naj konkurenc knej 😊

Πριν 7 ημέρες
adela adela
adela adela

Rrep o vlla

Πριν 7 ημέρες
Jasmin Mazreku
Jasmin Mazreku

Ahahahahahahaha

Πριν 7 ημέρες
d. korani
d. korani

Alles babaaa

Πριν 7 ημέρες
gaming shqip tv
gaming shqip tv

#2:50 dilni tash ka shpija ime ju gabel

Πριν 9 ημέρες
Xhemile Hila
Xhemile Hila

rina do te te takoj nje dit pricesh

Πριν 9 ημέρες
Elsa Krasniqi
Elsa Krasniqi

Fanse e feronit shabani

Πριν 9 ημέρες
Durim Hasani
Durim Hasani

Geng geng bitch

Πριν 11 ημέρες
Sonila Soni
Sonila Soni

Rina hape gojen💩💩💩

Πριν 11 ημέρες
Avdi Mahmutaj
Avdi Mahmutaj

Fin

Πριν 12 ημέρες
ledri javori
ledri javori

Oj rin ma e mir a tyana

Πριν 12 ημέρες
sadi sadi
sadi sadi

bravo Rina bravo fero gege gege👍👍👍👍💖💖💖💖💖💙💙💙💙💙💙💙💙💙💗💗💗💗💗💗💗💗💚💚💚💚💛💛💛🎵🎵🎵🎵🎤🎤🎤

Πριν 13 ημέρες
muci avd
muci avd

Djdufrhrdufhfh fh fh fh fufuddhdrrurubeufdurjrhr fh r du rhrrfu fh fufufjdf fh rhrdug fh fuffgfug fh rufdurfudrufrufrff saw dj?♥♡¤¤

Πριν 13 ημέρες
Valza Rrahmani
Valza Rrahmani

❤❤💚💚💙💗💗💖💕💕💓💓💛💜💝💟❣💞💟❣💌🖕

Πριν 13 ημέρες
DitiReal
DitiReal

Ferooo kingggg

Πριν 14 ημέρες
shpresa hyseni
shpresa hyseni

Rin veq pak. Ti smunesh mu ba si tajna as mu ly si tajna më fal po hujzi mai heeee. Ju kallcoj fancave tu dishqit qysh bahet

Πριν 14 ημέρες
Shpati 007
Shpati 007

fuck

Πριν 14 ημέρες
Tuttubeat mel mum
Tuttubeat mel mum

Shaum budall ije nauk se du te ta boj qifin

Πριν 14 ημέρες
Alion Emini
Alion Emini

Pse shani kot mozzik dhe getinjo

Πριν 15 ημέρες
BROTHER WOLVES
BROTHER WOLVES

T-fero+t-series+t-rina=t-gay Vetem OG E kuptoj😎

Πριν 15 ημέρες
Donjeta Hoti
Donjeta Hoti

E kalle rina

Πριν 15 ημέρες
xhemsila tor
xhemsila tor

Bubrrec rina ahahhahaha

Πριν 15 ημέρες
Zahide Rudari
Zahide Rudari

Rina ke ndryshu krejt

Πριν 15 ημέρες
Genii Selimaj
Genii Selimaj

kjo don mos me ja hek k... pi goje hiq 😂😂😁😁

Πριν 15 ημέρες
Elvis Vranezi
Elvis Vranezi

Beba e vogel po din me fol anglisht shko bre se je tu e knsq krejt

Πριν 15 ημέρες
festim festim
festim festim

fero rina😍😙🤣🤣💝💝💞💞🤔💟❣😉🤗😋👄👅💞💞💝💖💪

Πριν 16 ημέρες
Gzim mehneti
Gzim mehneti

fero rin gengen

Πριν 17 ημέρες
Tirane Tr
Tirane Tr

shum bukur fero dhe rina

Πριν 18 ημέρες
Arta Shala
Arta Shala

Kuko per rinen kur shkon ne marke fi fot ama numri 3 tajna mami a ni kosh ska konkorec

Πριν 18 ημέρες
Lorita Balaj
Lorita Balaj

Mat mirt ju dua

Πριν 18 ημέρες
muci avd
muci avd

X bd uxe1234567890hsdbuxebdudbf jdbcjdnjc fh in fhdb

Πριν 18 ημέρες
muci avd
muci avd

JsJndzejxienfixtf djdhfoddfdfudueureufudfufe fh full fru dhe utut ti er ffuf fh h fun free

Πριν 18 ημέρες
Hana Hana
Hana Hana

shum fero rina shum mir po kënda shum mir

Πριν 18 ημέρες
Zahide Rudari
Zahide Rudari

Veq vazhdo

Πριν 19 ημέρες
Ionut Calota
Ionut Calota

Nice i like it , greetings from RoMania shume, haide shipteriaa

Πριν 19 ημέρες
Donart Ismaili
Donart Ismaili

por prap Fero per dikon eshte i mir sepse mvaret sipas deshires se njeriut psh dikush e don feron dikush ndonje tjeter por siq e permenda me lart mvaret deshira e njeriut

Πριν 20 ημέρες
Donart Ismaili
Donart Ismaili

per mua Fero eshte nje idiot

Πριν 20 ημέρες
muci avd
muci avd

Frur if uffydudurufurututuf Try to exit the transfer typically gay uu hfhu gjfy et r

Πριν 20 ημέρες
Agim Sylejmani
Agim Sylejmani

Rina e vogel je per tajnen

Πριν 21 ημέρα
Muhadin Veseli
Muhadin Veseli

Rina si Bubrrec 😂😂

Πριν 21 ημέρα
Yll Salihu
Yll Salihu

dislike

Πριν 21 ημέρα
Yll Salihu
Yll Salihu

rina e vogel si veja

Πριν 21 ημέρα
Yll Salihu
Yll Salihu

FERO GEJ

Πριν 21 ημέρα
Yll Salihu
Yll Salihu

MUSIKA E NOBAVE

Πριν 21 ημέρα
pablo s wife
pablo s wife

o fero shka o tu dok vetja

Πριν 21 ημέρα
pablo s wife
pablo s wife

oj rin shko mso naj sen shka o tu t dok vetja🤣

Πριν 22 ημέρες
Bukurie Peca
Bukurie Peca

Jam tu ardh te ti o fero jam 20 vjeq

Πριν 24 ημέρες
Ban. Al
Ban. Al

Instrumetal i bukur per nje kenge varikse.Ju vrafte zoti😊☺️😍.

Πριν 24 ημέρες
Florenc Hajdari
Florenc Hajdari

Bravo 👏👏☺️

Πριν 24 ημέρες
Hana Hana
Hana Hana

super rina shum fero je

Πριν 25 ημέρες
Nathan James
Nathan James

# no lie got pissed on so just think who u playing with 🐖 but good at raping so bless 😎 in God's name remove Evil

Πριν 26 ημέρες
Kosova Gaming tv
Kosova Gaming tv

Oj rin o pidh

Πριν 26 ημέρες
Ina Tace
Ina Tace

fero je si shpirt

Πριν 26 ημέρες
Aldo Aldo
Aldo Aldo

Mut

Πριν 26 ημέρες
Edi Edi
Edi Edi

Fdddxtiooppppppfdfffffffffgfgfffff

Πριν 27 ημέρες
KingStorm
KingStorm

qifsa

Πριν 27 ημέρες
Angjelo Mance
Angjelo Mance

Ska konkure nc biç

Πριν 27 ημέρες
Selva Sinani
Selva Sinani

Rin edhe bebja knon ma mir se ti bethen ne pelena tash po hash mut edhe fero ka than qe tayna eshte ma e mir

Πριν 28 ημέρες
Artan Nafiu
Artan Nafiu

bravo rina seksi je

Πριν 28 ημέρες
Eirini Lolou
Eirini Lolou

Hypma noren mi nje Benz

Πριν 28 ημέρες
Joker Gaming
Joker Gaming

3:06. Prej qitushit e ka dhi

Πριν 29 ημέρες
tommy tommy
tommy tommy

ikni te mami tani

Πριν μήνα
Fjodor Kashahu
Fjodor Kashahu

Tayna the Quinn 💕💕👑👑👑💍💍💍💎💎💎 Rina rramaduce hahhah moj bubrrec ca lidhje ke ti me Benz hahahaha..... Tayna ka lidhje me Bugatti 👑👑👑

Πριν μήνα
Fjodor Kashahu
Fjodor Kashahu

Avash se trasheni zerin pastaj kendoni hahahahahahahahaha uaua ca injorance......!!!!😂😂😂😆😀😀😣😣😣😲😲😲😲😈💩💩🛀 Hapuuuuuu dheeeeee!!!🙇🏃🏃😵😵😵😱😱😲😲...edhe rrituni pak se ngelet te vegjel fizikisht dhe nga zeri ..hapuu dhee

Πριν μήνα
Fabi Zhlima
Fabi Zhlima

Super 😋😋😎😎😎

Πριν μήνα
Alesia Biba
Alesia Biba

s su sup supe super

Πριν μήνα
Xhavit Selimi
Xhavit Selimi

Rina te dua schum

Πριν μήνα
d. korani
d. korani

C'est super

Πριν μήνα
Albania Tv
Albania Tv

Fero 🎧🎤🎼🎼🎼⌨📀💿🎥🎬📽🎞💵💶💴💸💷💸💸💸💱💰💰🇦🇷🇦🇱🇧🇹🇧🇷🇧🇷🇧🇷

Πριν μήνα
Edi Edi
Edi Edi

Ftiuutsqdtgjgy raj ygterifydxhgjgt

Πριν μήνα
anesti nesti
anesti nesti

Ska si fero I vogel ne moshe imadhe ne kenge 🤴 king 🤴 🤴 🤴 🤴 🤴 🤴the king

Πριν μήνα
Kids Art
Kids Art

Rina je ma e mira se krejt reperat qerat bravo rina 💟♥♥♥ Lock 💕💕

Πριν μήνα
Rina Mami
Rina Mami

You are mami

Πριν μήνα
Asllan Rama
Asllan Rama

Rina mandarina biq fero kerro ti se ki

Πριν μήνα
Fdfgfdghfss Sgfdfj
Fdfgfdghfss Sgfdfj

ta qifsha foron e nanes ropt ti q.....

Πριν μήνα
arta ahmetaj
arta ahmetaj

fmij 😭😭

Πριν μήνα
Nedi Llukaj
Nedi Llukaj

TAYNA,TAYNA,TAYNA,TAYNA.TAYNA DORUNTINA COLUMBIANA ARE THE BEST SONGS RINA YOU DOWN

Πριν μήνα
Erinda Disha
Erinda Disha

jeni ma tmirt

Πριν μήνα
ALTINA Abazi
ALTINA Abazi

Rina

Πριν μήνα
Bako Likova
Bako  Likova

Fero. Rina. 👑👑👑👑👑👑Fero. Rina. Fero. Loqka. Rina. Loqka

Πριν μήνα

Επόμενο

Tayna - Fake
Kida - Ti
Kida - Ti

ZzapnChriss Onrecords

Πριν 9 μήνες

Rina - Mami
Melinda - Palo
Melinda - Palo

Melinda Ademi

Πριν 2 ημέρες

Kida - Mas
Kida - Mas

ZzapnChriss Onrecords

Πριν 5 μήνες

Fero - Feromeni