Ronaldo Mesuli - K'tu ju pret Mirdita ime (Official Video 4K)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 4 μήνες

  ArkivaShqipArkivaShqip

  διάρκεια: 4:02

  Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
  Instagram: instagram.com/arkivashqip/
  Muzika: Gramoz Kozeli
  Teksti: Gjovalin Dushaj
  Video by: Four Infinit

Gjovalin Nikolla
Gjovalin Nikolla

Po e degjoj per te treten here rrjesht e me kenaq perhere e me shume realizuar shume bukur e kenduar qe nuk ma mire. Te kendoft zemra o bire i denje i Mirdites.

Πριν 29 ημέρες
Nikolin Guri
Nikolin Guri

A ka gja ma t'bukur se ti bash vendlindjes dhurat nje kang si kjo . Sikur Mirdita t'kishte goj me fol do kishte me te falenderu me miljona her , por kto falenderime do i marresh nga miljona mirditor e mirditore ane e mbane globit . Zemra te knoft e t'past Mirdita e tan Shqipnia . ( Fal ksaj kange njofta nji djal t'mir si ty , artist ne muzik por mbi t'gjitha artist ne jet . Lum un qe t'kam shok ❤👑 )

Πριν 3 μήνες
Edvin Gjegjaj
Edvin Gjegjaj

Shum bukur te uroj shum suksee o Bilbil

Πριν 3 μήνες
Albanianwarrior23
Albanianwarrior23

Shume bukur mirditore..

Πριν 3 μήνες
Anton Jaku
Anton Jaku

Bravo, nje kengetar perkrah Ndue Mesulit !

Πριν μήνα
Vas As Vas
Vas As Vas

Bukur.po KUZHNENIN se ke permen Bajrakun e 3 te MIRDITES..DUHET MU PERMEN SI OROSHI SI SPACI SI KUZHNENI SE JAN THEMELI I MIRDITES

Πριν 3 μήνες
Sara Perduka
Sara Perduka

E ka permen po nigjojeni mire

Πριν 12 ημέρες
Vas As Vas
Vas As Vas

Gjegjani Po Kacinari jan Bajraku i Dibrrit

Πριν μήνα
Alb 92
Alb 92

Gjegjani e Kacinari a jan Kuzhnenas

Πριν μήνα
Dritan Prenga
Dritan Prenga

👏👏 Te lumt goja ....❤MIRDITA❤

Πριν 3 μήνες
Alb 92
Alb 92

Te knoft zemra

Πριν 4 μήνες
Pavlin Frroku
Pavlin Frroku

Respekte Mark dhe Ronaldo Mesulit me kete kenge

Πριν 4 μήνες
Valentin Bardhoku
Valentin Bardhoku

Nje falenderim per kete talent te ri qe ecen ne udhen e Mesuesit Mark Mesuli. Tradita dhe Mirdita binom i gjetur. Ju lumte!

Πριν 4 μήνες
Shkolla 9-Vjeçare Pashko Vasa Rreshen Mirditë
Shkolla 9-Vjeçare Pashko Vasa Rreshen Mirditë

Ju lumte . Ju na beni krenar per Mirditen tone. SUKSESE!

Πριν 4 μήνες
Mirjan shkrela
Mirjan shkrela

Bravo te qoft mret 👑👑👑

Πριν 4 μήνες
Ronaldo Mesuli
Ronaldo Mesuli

Faleminderit shum te gjitheve,zoti ju bekofte!

Πριν 4 μήνες
anju anju
anju anju

mos vdeksh kurr.

Πριν 9 ημέρες
Gjovalin Nikolla
Gjovalin Nikolla

Eshte edhe e jona, e te gjitheve por ty te kendoft zemra se me gjithe mend na kenaqe bravo e jete te gjate. Pershendetje te perzemerta nga nje Mirditor larg me trup por afer me zemer. Rrofte Mirdita.

Πριν 29 ημέρες
zemra ime
zemra ime

Ooo yll bote te kendoft zemra💟💟💟💟💟👑🤗🤗💏💏💏💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

Πριν μήνα
Μαρκος Μπιμπα
Μαρκος Μπιμπα

Përshëndetje nga RRASI

Πριν 4 μήνες
Bekim Hushi
Bekim Hushi

Sidomos se harrova rrespekte prej dibre

Πριν 4 μήνες
Albania music
Albania music

bravo keng shum e bukur

Πριν 4 μήνες
Joni Ndokaj
Joni Ndokaj

bravo ronaldo ,suksese te metejshme

Πριν 4 μήνες
ana alba
ana alba

Te knoft zemra Ronaldo shum bukur. E ju lumshin kamet grupit te Ansamblit Mirdita

Πριν 4 μήνες
paolo laska
paolo laska

bravo trim zemra te knoft

Πριν 4 μήνες
Petrit Gjoka
Petrit Gjoka

PO ME SE FUNDI PO DEL NJE DJALE QE PO SJELL NATYREN BIO TE MIRDITES .RESPEKTE MARK MESULIT QE MBAN GJALLE FRYMEN DHE TRADITEN E KETYRE TROJEVE...ME SHUME MIRNJOHJE PREJ FIERIT.

Πριν 4 μήνες
Gjovalin Nikolla
Gjovalin Nikolla

Besoj qe ne emer te te gjith mirditoreve meriton nje falenderim nga zemra

Πριν 28 ημέρες
Flora Prenga
Flora Prenga

Bravo

Πριν 4 μήνες
Eldorald Ndoci
Eldorald Ndoci

E te knoft zemra Krejt fshatrat e mirdites Perfshi dhe ❤Kashnjeti❤ Ju rujt zoti o Kashnjetor Kudo qe jeni ❤❤

Πριν 4 μήνες
vitor marku
vitor marku

Fran gjoka

Πριν 2 μήνες
Jenny Froese
Jenny Froese

Scheiße

Πριν 4 μήνες
Jenny Froese
Jenny Froese

@Fran Mesuli Mein w-lan hängt 😂

Πριν 4 μήνες
Fran Mesuli
Fran Mesuli

Jenny Froese wieso hahaha

Πριν 4 μήνες
ronaldo doci
ronaldo doci

Brravo te lumte na ben qete jemi krenar per mirditen te rujte kisha e shanojt dhe suksese te arrish dhe me lart 🇦🇱🇦🇱😎😎👍👍

Πριν 4 μήνες
Ona Doda
Ona Doda

🥳🥳🥳🔥

Πριν 4 μήνες
Leonardo Gj
Leonardo Gj

Ah sa bukur nje djal i ri Qe kendon me cifteli Shum emocione po na fal Te kendoft zemra more djal

Πριν 4 μήνες
albana gjoka
albana gjoka

bravo bravo te lumt goja

Πριν 4 μήνες
Peter Nikolla
Peter Nikolla

Te lumt goja

Πριν 4 μήνες
Shqiptaar Gostivaarii
Shqiptaar Gostivaarii

Ronaldo messi(mesuli)

Πριν 4 μήνες
Zef Ndoci
Zef Ndoci

Te lumte goja Ronaldo Mesuli!

Πριν 4 μήνες
Aleksandar Vasilev
Aleksandar Vasilev

https://youtu.be/G-ujO3rmfFg - Lutje për ju; Ati Qiellor, secili që i dëgjon, për momentin, ky disk .. të prekur nga thua ti, le vajosjen e Frymës së Shenjtë për të dërmosh çdo zgjedhë, në jetën e këtij personi që dëgjon ... Kush jeni, njeri, Jezusi ju e di, ai e di emrin tuaj, e di tani se çfarë ju e dini se çfarë vendimi që keni marrë pak kohë më parë ... Qëndroni, në praninë e Tij, lini kujdesin e jetës për një kohë dhe pushoni në duart e Tij ... Unë flas një fjalë për ju, një fjalë e restaurimit! Ji i fortë dhe trim, Perëndia kujdeset për ju, Jezusi është ai që furnizon ju duhet, në emër të Jezusit, I lidh çdo demon e gënjeshtrës dhe mashtrimit në jetën tuaj! Në emër të Jezusit, depresioni të të largohet tani! Sëmundja e kancerit dhe tumorit, e thatë, tani, në emër të Jezusit, çdo sëmundje për të vdekur dhe për të thatë! Mallkoni të gjitha sëmundjet dhe kthehuni në jetë! I thyej lidhjet shpirtërore, i thyej të gjitha lidhjet mes jush dhe dobësive të tua, në emër të Jezusit! Fryma e varfërisë dhe huamarrja, lidheni - lini këtë njeri në emër të Jezusit! Shpirti i cigareve, alkoolit dhe drogës - Unë i thyej veprat tuaja në emër të Jezusit tani! Shkatërroj shpirtin e epshit, kurvërisë dhe kurorëshkeljes, faljes, urrejtjes - nga jeta e këtij njeriu! Ftohtë, në familjen e jashtme, në emër të Jezusit, çdo magji, shpirtin e magjisë që do të shkatërroheni tani në jetën tuaj! Dhe unë rob, çdo arsye që nuk i bindet Jezuit dhe i vendos të gjitha mendimet negative nën këmbët e Jezusit që të dënohen me vdekje! I lidh hajdutin dhe gënjeshtarin që vodhi jetën dhe gëzimin, dhe paratë dhe lirinë që keni pasur tani në emër të Jezusit ... Engjëjt e Zotit me qerre të zjarrta të vijë mbi ty, një hajdut dhe një gënjeshtar, dhe dora e gaspode tejpërtej gjarpërin dredharak .. dora e Zotit ata formuan djallin, të lënë këtë njeri! Në emër të Jezusit le të torturohen të gjithë demonët që shkaktuan dëmtime në jetën e këtij njeriu, 7 herë më shumë! Unë flas shërimin mbi ju njerëzit - liri dhe restaurimit në emër të Jezusit ... Mos u shqetësoni njeriun, të luten dhe të qëndrojë në praninë e Tij .. sot do të heqë barrën e vraga në emër të Jezusit! Jezusi e pagoi çmimin për shërimin, shpëtimin, shpëtimin tuaj, kështu që ai e mori varfërinë dhe jetët tuaja në harmoni të plotë me Perëndinë ... Merrni Fjalën e Tij në Dorën e Tij, Lutuni çdo ditë, komunikoni me Perëndinë! Nëse keni mëkatet e kryera, të pendohen dhe t'i braktis - Perëndia është besnik për të falë mëkatet, dhe ju mund të fillojnë nga e para - një jetë të re! Mos u besoni gënjeshtarit, ai ju thotë se çdo gjë është e humbur ... Ai do që t'ju vrasë! Çdo gjë që keni humbur, Zot, mund ta rivendosë atë përsëri, të qajë tek Ai! Ai do të ju tregojnë gjëra të mëdha dhe të padepërtueshme .. ju nuk e dini ... Frymën e Shenjtë dashur, mbani këtë njeri me zjarr tuaj dhe Dashuria .... prekë atë të drejtë tani, të jetë Zotin e tij ... Amen !

Πριν 4 μήνες
Aleksandar Vasilev
Aleksandar Vasilev

Lexojeni këtë ... u përpoqa ta përktheja atë për ju.. FËMIJA IME, Ndoshta ju nuk më njihni, por, unë di të gjitha për ju ... Psalmi 139: 1 E di kur ulesh dhe kur ngrihesh ... 139: 2 Unë i njoh të gjitha rrugët e tua ... Psalmi 139: 3 Edhe flokët në kokë janë deri në një pikë ... Mateu 10: 29-30 Sepse ju keni krijuar më shumë imazhin Tim ... Zanafilla 1: 27 Dhe në mua ju jetoni, lëvizni dhe ju ekzistoni ... Veprat 17: 28 Unë ju njoha para se të jeni konceptuar ... Jeremia 1: 4-5 Ju zgjodha kur unë krijoja universin ... Efesianëve 1: 11-12 Ju nuk jeni gabim sepse të gjitha ditët tuaja janë shkruar në Librin Tim ... Psalmi 139: 15-16 Kam përcaktuar kohën e saktë të lindjes suaj dhe vendin ku jetoni ... Veprat 17: 26 Jeni të frikshëm dhe të mrekullueshëm ... Psalmi 139: 14 Kam thurur trupin tuaj në barkun e nënës sate ... Psalmi 139: 13 Unë të kam forcuar që nga lindja ... Psalmi 71: 6 Por unë jam keqinterpretuar nga ata që nuk më njohin ... Gjoni 8: 41-44 Unë nuk jam i largët dhe i zemëruar, unë jam shprehja e plotë e dashurisë ... 1 Gjonit 4: 16 Dhe unë dua të derdh mbi ju dashurinë e Tij ... 1 Gjonit 3: 1 Vetëm sepse je fëmija im dhe unë jam babai yt ... Unë Gjoni 3: 1 Dhe unë ju ofroj më shumë sesa mundi i tokës ... Mateu 7: 11 Sepse unë jam babai i përsosur ... Mateu 5: 48 Çdo gjë e mirë që merr, vjen nga unë ... Jakobi 1: 17 Plotësoj të gjitha nevojat tuaja ... Mateu 6: 31-33 Unë dua t'ju jap një të ardhme plot shpresë ... Jeremia 29: 11 Sepse Unë ju kam dashur me dashuri të përjetshme ... Jeremia 31: 3 Mendimet e mia për ju janë të shumta nga rëra në breg. Psalmi 139: 17-18 Dhe unë do të gëzohem për ju me këngë ... Sofonia 3: 17 Dhe unë kurrë nuk do të ndaloj t'ju bësh mirë ... Jeremia 32: 40 Meqë ju jeni pasuria ime e zgjedhur ... Eksodi 19: 5 Unë do të të vendos në mënyrë të vendosur me gjithë zemrën time dhe me gjithë shpirtin ... Jeremia 32: 41 Dhe unë do t'ju tregoj gjëra të mëdha dhe të fshehta ... Jeremia 33: 3 Nëse më Kërkoni me gjithë zemër, ju do të më gjej ... Ligji i përtërirë 4:29 Gëzohem në Mua dhe unë do t'ju jap dëshirën e zemrës tuaj ... Psalmi 37: 4 Sepse unë jam që ju dha këto dëshira ... Filipianëve 2: 13 Mund ta bëj për ju në mënyrë të pakrahasueshme më shumë se sa keni menduar ndonjëherë ... Efesianëve 3:20 Sepse Unë jam mbështetja juaj më e madhe ... II Selanikasve 2: 16-17 Unë jam edhe babai që ngushëllon në të gjitha vuajtjet tuaja ... II Korintasve 1: 3-4 Kur ti thyer, Unë jam afër jush ... Psalmi 34: 18 Ndërsa bariu mban qengjin e tij, kështu do t'ju sjell në zemrën tuaj ... Isaia 40: 11 Një ditë unë do të fshij çdo lot nga sytë tuaj ... Zbulesa 21: 3-4 Unë jam babai yt dhe Unë të dua aq shumë sa e dua djalin tim Jezus ... II Korintasve 5: 18-19 Vdekja e tij ishte shprehja e plotë e dashurisë që Ti ... Gjoni 4: 10 Unë nuk u kurseja asgjë që Unë dua për të fituar dashurinë ... Romakëve 8: 38-39 Ejani në shtëpi dhe jepni sakramentin më të madh që qiejt kanë parë ... Luka 15: 7 Unë kam qenë gjithmonë babai juaj dhe do të mbetem kështu ... Efesianëve 3: 14-15 Dhe unë të pyes ... a do të bëhesh fëmija im?... Gjoni 1: 12-13 Unë po pres për ju ... Luka 15: 11-32 ME LOVE: BABAI JUAJ, Zoti i Madh Çdo ditë e re na është dhënë nga Perëndia që të realizohet. Edhe unë kam qenë shumë e dëshpëruar. Kjo jetë është vetëm një gjykim, besoj dhe e di se është! Unë ju shkruaj për të mirë. Dëshironi të ndryshoni per mire dhe kërkoni Zotin kur vjen nga gjithë zemra juaj, do të jetë! Besoni dhe dëshironi atë plotësisht dhe ju do të shihni..

Πριν 4 μήνες
Hasie Neza
Hasie Neza

?.. a nuk esht haram per ty, qe fut gjera feje ne muzik YouTube. 🤔?..

Πριν μήνα
Aleksandar Vasilev
Aleksandar Vasilev

I dërguar atë këtu pothuajse çdo duam dhe ju gjithashtu kanë atë, lexuar dhe të reflektojnë mbi shkrim! Kushdo që bën gjëra të gabuara! Ka një Perëndi dhe ju jep një ditë të re për të realizuar dhe të pendohen, nëse ju bëni Ai do të të japë falje .. Ecni në rrugën e tij deri në fund të jetës së tokësore, edhe pse vullnetit të lirë, dhe ju nuk do të zhgenjeheni! Pendohuni njerëzve dhe zgjidhni rrugën e drejtë! Zgjohuni, djalli vetëm dëshiron shpirtrat tuaj, dhe pastaj është shumë e frikshme për ju! Këtu në tokë nuk është asgjë në krahasim me mundim djallëzor dhe dhimbje .... Gjithsesi, gëzimi në qiell me Perëndinë që na krijoi! Perëndia na do dhe dëshiron që ne të jemi të përulur, mirënjohës ndaj të vegjëlve dhe të shpëtohemi! Mendoni dhe mos e neglizhoni këtë tani! Lexoni me kujdes, kjo mund të ndihmojë .. Në qoftë se ju mbani urdhërimet e Perëndisë, nëse nuk dihet prejardhja, mund të shohin ato në Google, në qoftë se ju nuk e dini se si saktësisht shkruar në Bibël .. Është gjithashtu e mjaftueshme për të besuar në Jezu Krishtin dhe se Perëndia dërgoi atë për të vdekur për mëkatet tona dhe e kishte ringjallur prej së vdekuri tri ditë më vonë. Dhe do të shpëtoheni! A nuk duhet të mashtrohen më mirë dhe të menduarit, Perëndia ju do dhe dëshiron për të shpëtuar .. Me vite, ndërsa në këtë tokë ju jep këtë mundësi dhe me secilin që kalon, një ditë e re! Jini të arsyeshëm dhe të gjithë të mirë! Dërgo tek miqtë tuaj dhe mendoni për atë që keni shkruar, është e jotja. Al. Vasilev 💝

Πριν 4 μήνες
Roze Dell
Roze Dell

Bravo Djema shume bukure!! Bjeshkete jane shume te bukura !!! Jeni njerzite te privilgjuarite te Zote 🙏🏻🦅se aty jetone 🦅🦅🦅🇦🇱🇺🇸

Πριν 4 μήνες
Fadil Latifi
Fadil Latifi

Shum bukur nje kang e bukur ritmike pershendetje nga Kosova suksese

Πριν 4 μήνες
Lola Sinani
Lola Sinani

E sheqyr qe del nje djal i ri me mbait traditen gjall 👏👏sa me shum keng te kendoft zemra

Πριν 4 μήνες
Jona Fatjona
Jona Fatjona

Bukur 😘😘😘

Πριν 4 μήνες
goni syla
goni syla

te knofte Zemra.💎

Πριν 4 μήνες
OG Aurel
OG Aurel

Bravo 👏🏻👏🏻👏🏻na knaqe 🇦🇱🇽🇰

Πριν 4 μήνες
Just Funn
Just Funn

Shume kenge e mire suksese 👌

Πριν 4 μήνες
Vera Bitri
Vera Bitri

Te lumte djale i ri dhe kendon kenge patriotike.Brravo🇦🇱

Πριν 4 μήνες
DORI Gjoni
DORI Gjoni

Te rujt zoti mor shok,,kenge pa dallim krahinash por ke marr me rradh mirditen,,dua tja sygjyroj gjin dones ta ngjoje nje cik,,rsp❤

Πριν 4 μήνες
Dionis Cara
Dionis Cara

🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν 4 μήνες
Dodaj Robert
Dodaj Robert

Respekt oh djalosh keng shum e mir..trujt zoti dhe sukkses

Πριν 4 μήνες
Bledar Haxhia
Bledar Haxhia

Shume bukur 🇦🇱

Πριν 4 μήνες
Fatmir Pulaj
Fatmir Pulaj

Te lumt goja artist ....suksese

Πριν 4 μήνες
Dionis Mesuli
Dionis Mesuli

Shum bukur🇦🇱🇦🇱

Πριν 4 μήνες
Edonisa Mamusha
Edonisa Mamusha

Shume mire ♡♡

Πριν 4 μήνες
Kola Merdita
Kola Merdita

Shum bukur 👍🇦🇱🇺🇸🇽🇰🥂👌

Πριν 4 μήνες
London Tirane !
London Tirane !

E t rujt i madhi krisht vllaj shokut klases te uroj sa me shum suksese 🙏🙏

Πριν 4 μήνες
Jetemtiamo Ballsh
Jetemtiamo Ballsh

🇦🇱🔥🔥🔥🔥

Πριν 4 μήνες
Noemi Cammalleri
Noemi Cammalleri

Respect From italy♡

Πριν 4 μήνες
gezim karaci
gezim karaci

Bravo nipash djem si ti nai duhen mirdites lart e me lart ne rrugen tende

Πριν 4 μήνες
Anxhela Nikollaj
Anxhela Nikollaj

Te lumt ajo goje kjo kang per krejt mirditen

Πριν 4 μήνες
Re ni
Re ni

👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 4 μήνες
Rabia Begum
Rabia Begum

Nice beautiful song in Albania . Happy Ramadan🌙🌙🌙

Πριν 4 μήνες

Επόμενο

Ervis Behari - Dale dale (Official Video 4K)

3:12

Ervis Behari - Dale dale (Official Video 4K)

ArkivaShqip

προβολές 103

Bennito - Napoleon (Official Video 4K)

3:26

Bennito - Napoleon (Official Video 4K)

ArkivaShqip

προβολές 10

adam and eve talk to god

2:42

adam and eve talk to god

Gus Johnson

προβολές 1 118 402

Hannah Brown's Cha Cha - Dancing with the Stars

2:55

Hannah Brown's Cha Cha - Dancing with the Stars

Dancing With The Stars

προβολές 1 235 786

Stresi ft. MRK - Nuk o vec gang (Prod by Enes Qosa)

4:14

GENC - Habibi (Official Video 4K)

3:21

GENC - Habibi (Official Video 4K)

ArkivaShqip

προβολές 330

Dardan Balaj - Tinza (Official Video HD)

3:05

Dardan Balaj - Tinza (Official Video HD)

ArkivaShqip

προβολές 3

Viikktor - E shkrepa (Official Video HD)

2:36

Viikktor - E shkrepa (Official Video HD)

ArkivaShqip

προβολές 39

Alma Abdiu & Baba Li - Me fal (Official Video HD)

4:15

Big Papi - Ferrari (Official Video HD)

3:28

Big Papi - Ferrari (Official Video HD)

ArkivaShqip

προβολές 551

Sabiani - Show Biz 2 (Official Video 4K)

3:37

Sabiani - Show Biz 2 (Official Video 4K)

ArkivaShqip

προβολές 215

MORENA - SWAG (Official Video 4K)

3:25

MORENA - SWAG (Official Video 4K)

ArkivaShqip

προβολές 1

Dardan - Na (Official Video HD)

2:40

Dardan - Na (Official Video HD)

ArkivaShqip

προβολές 15

Padrino - Biznes (Official Video HD)

2:49

Padrino - Biznes (Official Video HD)

ArkivaShqip

προβολές 46

B-Flow - Kosovë (Official Video 4K)

3:05

B-Flow - Kosovë (Official Video 4K)

ArkivaShqip

προβολές 6

Буба - Все серии подряд (50 серий) - Мультфильм для детей

2:33:10

Буба - Все серии подряд (50 серий) - Мультфильм для детей

Буба — мультфильм для детей

προβολές 3 049 853

Afili Aşk 14. Bölüm - Full Bölüm

2:25:05

Afili Aşk 14. Bölüm - Full Bölüm

Afili Aşk

προβολές 968 327

Earthlings party at Area 51

2:35

Earthlings party at Area 51

Global News

προβολές 1 480 564

KSI vs. Logan Paul 2 Launch Press Conference

46:08

Vegetable Wants To Get Barbie - Cartoons

10:54

Vegetable Wants To Get Barbie - Cartoons

Avocado Couple I Crazy Comics

προβολές 2 033 160