S4MM Feat. Noizy - La Familia

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 50 χρόνια

  S4MMS4MM

  διάρκεια: 03:14

  ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Download / Stream “ La Familia “
  Spotify : open.spotify.com/track/4PipVY2YpAhmKr2ennIREF?si=51zmvJ4PRXSMV6-2A5HsWg

  iTunes : itunes.apple.com/ch/album/la-familia-feat-noizy-single/1397321873
  Beat by: Don Gima, Sean Ferrari, BledBeats
  Mix/Master by: Don Gima
  Connect with SAMM:
  Snapchat : samirs4m
  Fanpage : facebook.com/S4MMofficial
  Instagram : instagram.com/samirs4m
  Facebook : facebook.com/samirs4m
  www.s4mmtv.com

  s4mm  medelina  mp3  wave  instrumental  talent  tetova  kosova  albania  music  hits  rapper  

Enea Elhad
Enea Elhad

nojzieshtbaba

Πριν 13 ώρες
dr. eri
dr. eri

Kur ma paskan qit qyshen ne yotube tu knu me noyzin

Πριν ημέρα
Klind Lutfija
Klind Lutfija

Burzum) @😀 Like nese ngohet hala 2019

Πριν 2 ημέρες
Gresa Selami
Gresa Selami

Like kush e plq kete muzik

Πριν 3 ημέρες
Anxhelo Lama
Anxhelo Lama

S4mm like fero koment

Πριν 5 ημέρες
Eli Maci
Eli Maci

Jeni bosa

Πριν 7 ημέρες
Ion Gasca
Ion Gasca

what is with this aborted wannabees???

Πριν 7 ημέρες
Albania Albania
Albania Albania

Ta mbeshtesim kte djale

Πριν 8 ημέρες
Arkan Nikaj
Arkan Nikaj

Fuckkk serbia ALBANIAN for life "Po gjujna si GRANIT GJAKA,DINAMIT💣💣💣💣

Πριν 9 ημέρες
humor fshati
humor fshati

Disse te tilla nuk bejn as kalmajt e kopshtit...hellboz 4ever....la fismidhja duhet te ishte titulli i kenges.like kush esht hb

Πριν 10 ημέρες
Me benqin
Me benqin

https://youtu.be/ICVx8lMCfcw support these guys 🔥🔥

Πριν 11 ημέρες
abuda gupta
abuda gupta

Are Albanians european or middle Eastern

Πριν 15 ημέρες
B 92
B 92

The first European people the culture of Europe is in Albania.

Πριν 4 ημέρες
Aman Zaman Taman
Aman Zaman Taman

abuda gupta Your mom

Πριν 4 ημέρες
Gamer or No
Gamer or No

Qat gisht shtine ne bith

Πριν 15 ημέρες
Bleri Llanan
Bleri Llanan

Skam meshir per keta kurvat e vogla e vertet ☝️

Πριν 16 ημέρες
BOSS MAN
BOSS MAN

LIKE kush e degjon hala😎S4MM👑🔫

Πριν 17 ημέρες
Miri Celmeta
Miri Celmeta

Kenge e bukur bravo noyz 👑👑👑

Πριν 17 ημέρες
Valerio Bushati
Valerio Bushati

Me kte keng I ke be DIS feros

Πριν 19 ημέρες
Muslija Muslija
Muslija Muslija

Hahahaha

Πριν 20 ημέρες
Lucia Nanami
Lucia Nanami

Like per la familja

Πριν 20 ημέρες
sabri lala
sabri lala

🇦🇱🇦🇱☠🤜🤛🤜🤛☠🇦🇱🇦🇱

Πριν 21 ημέρα
Lirije Mustafa
Lirije Mustafa

S4mmm bravo dhe noyzi

Πριν 22 ημέρες
Lirije Mustafa
Lirije Mustafa

Bizesmen reth meje @@

Πριν 22 ημέρες
Lirije Mustafa
Lirije Mustafa

Bravooo

Πριν 22 ημέρες
The Luis Gaming Tv
The Luis Gaming Tv

S4mm e prish kengen

Πριν 22 ημέρες
FullPain* *
FullPain* *

Love from Romania S4AMM and Noizy 🙈🙉🙊💪💪💪💪☝☝☝☝☝☝

Πριν 24 ημέρες
Elijona Mjeshtri
Elijona Mjeshtri

Bravoooo keng shm e bkr

Πριν 24 ημέρες
Refik Zimberi
Refik Zimberi

S4mm noizy

Πριν 24 ημέρες
matt
matt

Respekt nga firenze

Πριν 25 ημέρες
Old Music
Old Music

Gishtin e lionel mesit u a nxer atyre. Hahahah hajgare bona king je s4mm vec vazhdo dhe qiva robt atyre te onrecords sidomos ati klincit feros

Πριν 26 ημέρες
Klind Lutfija
Klind Lutfija

Na o prish gjiza

Πριν 27 ημέρες
Eljona Mehmeti
Eljona Mehmeti

Bravo noizy dhe s4mm

Πριν 27 ημέρες
Sulltan Tatari
Sulltan Tatari

😉😉😯

Πριν 29 ημέρες
desard hallaci
desard hallaci

Super keng

Πριν 29 ημέρες
Jasir Kjahili
Jasir Kjahili

Bosa

Πριν 29 ημέρες
Dhimiter Thomaj
Dhimiter Thomaj

Fuck fero. Noizy 4ever

Πριν 29 ημέρες
Klind Lutfija
Klind Lutfija

Data bitch frog pink punk choose the scene biznesman rreth meje re@l shoters rreth meje

Πριν μήνα
hajde free fire
hajde free fire

ma te fort ne shiptari jeni s4mm ft noyzi respect shkupi

Πριν μήνα
blerim buqa
blerim buqa

2019?

Πριν μήνα
Man Ray
Man Ray

🖕🖕🖕🖕🖕

Πριν μήνα
LEO TV
LEO TV

Qe ma shum se 10 vjet osht epoka e unikkatilit like kush menon si une

Πριν μήνα
Daniela Cela
Daniela Cela

Supperrrr

Πριν μήνα
Grün Baum
Grün Baum

cool

Πριν μήνα
Kistian Noku
Kistian Noku

Like kush e degjon akoma kete hit 😍🤙

Πριν μήνα
Mofakir Hosin
Mofakir Hosin

bravo bravo les frère toujours ou top bravo bravo

Πριν μήνα
butrint imeri
butrint imeri

Qe 10 vjet boj pare tpastrra halo tu harxhu paret e pista😱😱😱😱🤗🤗🤪🥰🥰

Πριν μήνα
Sherif Shemshiri
Sherif Shemshiri

Shum e bukur o noizy

Πριν μήνα
Beatrys Deea
Beatrys Deea

😍😍❤

Πριν μήνα
Flo Florian Palushi
Flo Florian Palushi

Rony kuksjani.

Πριν μήνα
Vjollca Elshani
Vjollca Elshani

ta dhifsha Noizin edhe Samiirit

Πριν μήνα
Seid Kadrii
Seid Kadrii

Kinga jeni s4mm noyzi kinga

Πριν μήνα
shqip gaming
shqip gaming

jena mbledh me grupin sonte o baby po na thirrin la familjaaaaa gishtin e mesit tonve o baby se i myti xhelozia :2x qe 10 vjet jam i pari npiste shkova porosita dhe nji pista qe 10 vjet boj pare tpastra ala tu harxhu paret e pista ska meshir per kta kurvat e vogla vin cunat me hultis nga londra 63_shat po djegin pistonat i paketojm dhe i fusim ke kofka,mos fol shum se t"ik noflla (mos mos mos)fol shum se t"ik noflla epoka e noizit ka mu mojt men sa do thojn qe kam jetu ne kohn e tinaaa biznesmen rreth meje avokata rreth meje realshoots rreth meje prefesionista rreth meje. jena mbledh me grupin sonte o baby po na thirrin la familja gishtin e mesit tanve o baby se i myti xhelozia (2x) e kta pe din situaten qata sguxojn mem sha po folin msheft po punojn per depeka kta smujn mem nal i vetmi sen a per mem vra e na po rrijna nalt ata thon se kena ra gjeje gjej ah tjap trip si me kon acid i paketoj nkile ti coj ntranzit po na vjellin stilin ti coj nafit pi gjujm si granit xhaka dinamit ala me kta 2 kam jam ka eci qato tan jeten e kon film vet ja mu sun em folin me stila kto p*** se i marr me i sill vet i kom krejt shokt rreth meje qata sun um shef rreth teje i kam si vllazen rreth meje qata spo rrina rreth teje . jena mbledh me grupin sonte o baby po na thirrin la familjaaa gishtin e mesit tanve o baby po na thirrin la familja.(2x) LIKE

Πριν μήνα
Rajmonda Daci
Rajmonda Daci

S4mm

Πριν μήνα
Rajmonda Daci
Rajmonda Daci

Noizy

Πριν μήνα
laurenti laurentibardhi
laurenti laurentibardhi

Gishtin e mezit tonve o baby se i myti xheloziaa!

Πριν μήνα
Bexhet Tahiri
Bexhet Tahiri

So beautiful and happy 👏😄

Πριν μήνα
Vlora Nuhiu
Vlora Nuhiu

Noizy dhe semi ma te miret s4mm edhe Un jam prej tetove

Πριν μήνα
Tirane Albania
Tirane Albania

Jeni super repera

Πριν μήνα
Xhemajl Limani
Xhemajl Limani

S44m king nojzi king

Πριν μήνα
Xhemajl Limani
Xhemajl Limani

Tlumt goja

Πριν μήνα
emiliano Sula
emiliano Sula

Like ai si esht me noizy ai me feron 🖕🏿

Πριν μήνα
Klind Lutfija
Klind Lutfija

Bora

Πριν μήνα
RaZeS ArIoN
RaZeS ArIoN

a ne afrik je a se veni u doka I afrikes

Πριν μήνα
Bujar Beqiraj
Bujar Beqiraj

Jeni te mir shummmmm 💟💟💟💟💟👌

Πριν μήνα
Jasir Kjahili
Jasir Kjahili

😍😍😍😎😎❤❤❤

Πριν μήνα
Spartak Kiamos. Hb
Spartak Kiamos. Hb

You now me

Πριν μήνα
Spartak Kiamos. Hb
Spartak Kiamos. Hb

La_Familja👑

Πριν μήνα
alban struga
alban struga

Ki mu a e dini per la familija kush quhet

Πριν μήνα
Krisbos gaming
Krisbos gaming

LIKE KUSH A ME NOJZYN @@# BVO SHUM BUKUR

Πριν μήνα
Mendim Shaqiri
Mendim Shaqiri

👍👍👍👍👍👍👑

Πριν μήνα
Aldin Ismaili
Aldin Ismaili

Granit xhaka

Πριν μήνα
Bona Sinani
Bona Sinani

Mosfolshum setiknoflla ë

Πριν μήνα
Shkronja Hamiti
Shkronja Hamiti

S4mm kisha than me bo edhe kang me Taynen. BRAVO!!!!!

Πριν μήνα
Gggbdh Fjjvdh
Gggbdh Fjjvdh

Super keng fans s4mm

Πριν μήνα
mandi pupuleku
mandi pupuleku

ikni m debila ju qr te gjitheve ju shtri ne gjunje

Πριν μήνα
logo text here tv fati fati
logo text here tv fati fati

Bravo s4mm

Πριν μήνα
uendi jace
uendi jace

e pelqej shum ket keng

Πριν μήνα
Berti Kashta
Berti Kashta

Kush ben like eshte OTR

Πριν μήνα
Grün Baum
Grün Baum

cool

Πριν μήνα
Artemisa Selimaj
Artemisa Selimaj

10000 Ripley love you s4mm

Πριν μήνα
GAMES Tv
GAMES Tv

ti te ha karin HELLBANIANZ ESHT BISH JU OTR TA HANI KOKEN E KARIT 🖕🖕🖕🖕🖕🖕

Πριν μήνα
Krenar Sofiu
Krenar Sofiu

Bravo

Πριν μήνα
rivaldo zanuni
rivaldo zanuni

Skam meshir per kta rukvat e vogla

Πριν μήνα
Shqip Jurgen
Shqip Jurgen

OTR

Πριν μήνα
Keith Fan
Keith Fan

Ai me nishan esht me i miri

Πριν μήνα
amina Qerimi
amina Qerimi

Skam meshir mer keto kurvat evogla rina 😃

Πριν μήνα
sinan elmazi
sinan elmazi

S4mm ajiforti në vote dhe nojzi

Πριν 2 μήνες
Adriano Lekaj
Adriano Lekaj

Kush e degjon ala ne 2019 like

Πριν 2 μήνες
Hamdi Memishi
Hamdi Memishi

Mat te fortit e.hip hopit S4MM .NOIZY

Πριν 2 μήνες
uA Mersin 33
uA Mersin 33

Hello from Turkey brothers

Πριν 2 μήνες
Aman Zaman Taman
Aman Zaman Taman

uA Mersin 33 hello from Kosovo

Πριν μήνα
Illyrian Blood
Illyrian Blood

Love from albania🌹

Πριν 2 μήνες
My Channel
My Channel

uA Mersin 33 ❤️ love you brother from Albania 😘

Πριν 2 μήνες
Driton Hoxha
Driton Hoxha

Te lumt noizy ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💓💓

Πριν 2 μήνες
Klind Lutfija
Klind Lutfija

Thats 2pac money bitch

Πριν 2 μήνες
Olti Dalipi
Olti Dalipi

#feronato

Πριν 2 μήνες
MIN ECRAFT
MIN ECRAFT

Respect from 🇸🇮 🇦🇱

Πριν 2 μήνες
WaWa Music
WaWa Music

WOW..., Like This...: https://youtu.be/vhbiC9JCbJw

Πριν 2 μήνες
Burhan Ademi
Burhan Ademi

2019 hala gjall a ✌🏼✌🏼😉😉🇦🇱

Πριν 2 μήνες
Gentjan Ismajlukaj
Gentjan Ismajlukaj

🏆🏆🏆🏆🏆😎😎😎😎😎

Πριν 2 μήνες
Gentjan Ismajlukaj
Gentjan Ismajlukaj

Bos je o nojz sta kalon kush

Πριν 2 μήνες
alesia sina
alesia sina

noizy love you

Πριν 2 μήνες
Erdi Abazi
Erdi Abazi

Oj lop mos bo kang se tsosi fuego 👃👌 uuuuuuuu

Πριν 2 μήνες
Mateo Jorgji
Mateo Jorgji

po noizy je bish

Πριν 2 μήνες

Επόμενο

Noizy ft. S4MM - Po thu (Official Video 4K)

03:23

Noizy ft. S4MM - Po thu (Official Video 4K)

thisisnoizy

προβολές 6 100 000

Ledri Vula ft. Lyrical Son - Princess Diana

02:44

Ledri Vula ft. Lyrical Son - Princess Diana

Ledri Vula

προβολές 50 000 000

S4MM - Mamacita

02:48

S4MM - Mamacita

S4MM

προβολές 282 000

SAYING YES TO A CRAZY INSTAGRAM DM (Flew to INDIA!!)

14:35

Noizy ft. Lil Koli - Boss Man (Produced by Dj-Aboom)

03:01

Noizy ft. Lil Koli - Boss Man (Produced by Dj-Aboom)

thisisnoizy

προβολές 8 000 000

Vinz Ft Stealth - Hood Life Official Video 4K (HELLBANIANZ)

03:18

Noizy - Bojm pak muhabet (Prod. by A-Boom)

07:15

Noizy - Bojm pak muhabet (Prod. by A-Boom)

thisisnoizy

προβολές 8 600 000

Tayna ft. Don Phenom - Columbiana (Official Video)

02:58

Tayna ft. Don Phenom - Columbiana (Official Video)

Friends Entertainment

προβολές 41 000 000

S4MM - Medelina

03:11

S4MM - Medelina

S4MM

προβολές 10 000 000

Noizy - Midis Tirone (Official Video HD)

04:21

Noizy - Midis Tirone (Official Video HD)

thisisnoizy

προβολές 30 000 000

Portokalli, 22 Maj 2016 - Burgu feat Helidon Fino (Fejesa e Kapos)

12:57

Portokalli, 22 Maj 2016 - Burgu feat Helidon Fino (Fejesa e Kapos)

Top Channel Albania

προβολές 1 500 000

Noizy feat. Raf Camora - Toto

03:29

Noizy feat. Raf Camora - Toto

thisisnoizy

προβολές 55 000 000

Bead "Pixel Art" Challenge - The Worst-Best Fun I've Ever Had!

12:46

Dope Tech: The Probe Lens!

12:27

Dope Tech: The Probe Lens!

Marques Brownlee

προβολές 1 911 182

DanTDM Presents 'The Contest' (Official Trailer)

1:44

Pro Chef Tries Pancake Art for the First Time | Bon Appétit

23:49

CLEANING MY KITCHEN FOR THE FIRST TIME IN 3 YEARS!

27:52

CLEANING MY KITCHEN FOR THE FIRST TIME IN 3 YEARS!

Gabbie Hanna

προβολές 1 625 884

Slipknot - Unsainted

4:38

Slipknot - Unsainted

Jimmy Kimmel Live

προβολές 1 527 286

The Top 10 Weirdest Things About Being Pregnant!!

23:17

The Prince Family - Now We Up (Official Music Video)

2:59

The Prince Family - Now We Up (Official Music Video)

THE PRINCE FAMILY

προβολές 1 325 769

Cinematic: "Safe Haven"

4:13

Cinematic: "Safe Haven"

World of Warcraft

προβολές 4 496 951