S4MM Feat. Noizy - La Familia

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 4 μήνες

  S4MMS4MM

  διάρκεια: 3:15

  ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Download / Stream “ La Familia “
  Spotify : open.spotify.com/track/4PipVY2YpAhmKr2ennIREF?si=51zmvJ4PRXSMV6-2A5HsWg

  iTunes : itunes.apple.com/ch/album/la-familia-feat-noizy-single/1397321873
  Beat by: Don Gima, Sean Ferrari, BledBeats
  Mix/Master by: Don Gima
  Connect with SAMM:
  Snapchat : samirs4m
  Fanpage : facebook.com/S4MMofficial
  Instagram : instagram.com/samirs4m
  Facebook : facebook.com/samirs4m
  www.s4mmtv.com

  s4mm  medelina  mp3  wave  instrumental  talent  tetova  kosova  albania  music  hits  rapper  

A B
A B

shikojeni ne version chipmunks https://youtu.be/8i63pSW1HEA

Πριν 10 ώρες
Marjo Marjo
Marjo Marjo

Xhisiela

Πριν 16 ώρες
gta 5
gta 5

Kush shan noizin asht i sham me nan

Πριν 18 ώρες
Genc gaming
Genc gaming

#epokanoizyt

Πριν ημέρα
antonio Myftaraj
antonio Myftaraj

Epoka e noizyt ka mu mbajt mend like like like

Πριν 2 ημέρες
Faze Qerimi
Faze Qerimi

2:25 qa um ka hi torpija

Πριν 2 ημέρες
Young Shqipe
Young Shqipe

Ma Klikime Se Medelina 😈

Πριν 2 ημέρες
Roland Landi
Roland Landi

OTR

Πριν 3 ημέρες
Armend gaming tv
Armend gaming tv

Bone like an subscribe

Πριν 4 ημέρες
Armend gaming tv
Armend gaming tv

shpresoj qe do ndreqen fero the noizy PLZ

Πριν 4 ημέρες
Ervisi E.B.G
Ervisi E.B.G

Jemi otr familja on top of the rest

Πριν 4 ημέρες
EP sopi
EP sopi

Liiit🌋🔥🔥🔥🔥💥💥💨💨💥💥🔥🔥🔥💥💥💥💥💥🔥🔥🔥🔥

Πριν 7 ημέρες
Qeriba hoxha
Qeriba hoxha

La famille ❤️

Πριν 9 ημέρες
valmir.q mil
valmir.q mil

😍😍😍😍

Πριν 9 ημέρες
Royale Gamer
Royale Gamer

Albania🤙🏽

Πριν 9 ημέρες
Luci Muçelli
Luci Muçelli

shum bukur ju lumte

Πριν 9 ημέρες
LIRIDON ELSHANI
LIRIDON ELSHANI

ROPT JAU QIFSHA ME LA FAMILJA , E LA ME KREJT

Πριν 10 ημέρες
ruffi ruffi
ruffi ruffi

👑👑🔥🔥

Πριν 10 ημέρες
Urime Beqiri
Urime Beqiri

Eyy noizy s4mm ma tfurttat

Πριν 10 ημέρες
Erion Burniku
Erion Burniku

12

Πριν 11 ημέρες
Erion Burniku
Erion Burniku

👎👎👎👎👎💰💰💰💰💰💰💰💸💸💸💸💸💸💸💷💷💷💷💶💶💶💶💱💱💱💱💱💱💱💱💱💱💱💱💱💱💴💴💣💣💣💵💵

Πριν 11 ημέρες
Erion Burniku
Erion Burniku

Erion😈😈😠😅

Πριν 11 ημέρες
Laun Maliqi
Laun Maliqi

Ikni more katalika e narkomana durt te allai nuk I qoni as nuk shkoni ngjami

Πριν 13 ημέρες
Gheg Albanian
Gheg Albanian

hup se po bjen n' hunleq majmuni turko-arab...

Πριν 12 ημέρες
Marsel Paris
Marsel Paris

👍👍👍👍👑 O. T. R

Πριν 13 ημέρες
Zuleha Memeti
Zuleha Memeti

Konga jem e preferume bravo s4mm noyzi jeni njisha loqka ju dua shum ♡♡♥♥

Πριν 13 ημέρες
Suela Lupe
Suela Lupe

la familia

Πριν 13 ημέρες
Olta Haxhillari
Olta Haxhillari

Super njish 🖕🏾

Πριν 14 ημέρες
Giorgos Swtt
Giorgos Swtt

Mono to curva katalava

Πριν 14 ημέρες
SpheXx
SpheXx

I'm from Romania and i don't understand something,but song is fire

Πριν 14 ημέρες
Gheg Albanian
Gheg Albanian

you don't have to understand it

Πριν 12 ημέρες
Geri Geri
Geri Geri

otr

Πριν 14 ημέρες
Thoma Gjoshaj
Thoma Gjoshaj

OTR

Πριν 15 ημέρες
hahaha hahahhahahahah
hahaha hahahhahahahah

hahaahhahah a pe she qysh tuten rrin grup hahahah

Πριν 16 ημέρες
Azemina lyly
Azemina lyly

30 *September ??*

Πριν 16 ημέρες
Elton Shabani
Elton Shabani

la familia

Πριν 16 ημέρες
its babygfan
its babygfan

Te urejjjjjjjjjjjjjjj o kastravec

Πριν 16 ημέρες
Selvije Domi
Selvije Domi

noizi

Πριν 17 ημέρες
un Jam
un Jam

j adore ska me mir se noizy

Πριν 17 ημέρες
Klaoudio Cenaj
Klaoudio Cenaj

La familia😍🔥🔥

Πριν 17 ημέρες
Keli Cenkaj
Keli Cenkaj

Super keng 👏👏👏👌👌

Πριν 18 ημέρες
Yusuf Ibrahimi VEVO
Yusuf Ibrahimi VEVO

Kurwat jan mat bukra edhe ata kuwa qe jan tvogla ma seksi jan mos harro😂😈😜💪💪👏👏

Πριν 18 ημέρες
Jusra Bajrami
Jusra Bajrami

Ich liebe dich albania !!!!!

Πριν 20 ημέρες
Bekim Hoxha
Bekim Hoxha

Bani like per qef njerz

Πριν 22 ημέρες
Nada Hasan
Nada Hasan

sher gut 😍😍😗

Πριν 23 ημέρες
Game World 2
Game World 2

Veni par fero

Πριν 23 ημέρες
Game World 2
Game World 2

Noizy fero tka shtri tka kajt

Πριν 23 ημέρες
Shkodër Albania
Shkodër Albania

sa ishte krimi gjall ke ba tipin gangsta se ai ka derdh pluma x ty e ti è fute ne burg

Πριν 24 ημέρες
Shkodër Albania
Shkodër Albania

kriminelin e ke njoft te studioja e gbmc kur ke ba albumin pak me ndryshe dhe I ke ba ofert me u fut ne otr se vet ke ken tuc, dhe te kanga ( noizy ft krimineli so sick) je mburr me krimin dhe krimi per ty ne velipoj ka rrah getin e agonin se vet ske pas byth dhe ne tiran ta ka qi stresin, gazepin e dmc

Πριν 24 ημέρες
Shkodër Albania
Shkodër Albania

ou noizy ca ndolli ? krimi dul jasht kontrolli se varsen ta moren e te rrahu me shkop bejzbolli . krimineli shkopi I bejzbollit

Πριν 24 ημέρες
renis gashi
renis gashi

mreti

Πριν 24 ημέρες
Evisjano Malkaj
Evisjano Malkaj

Otr me zemer

Πριν 25 ημέρες
A H
A H

1:10

Πριν 25 ημέρες
benni _-
benni _-

wer kommt auch aus deutschland

Πριν 27 ημέρες
Zoli Bakos
Zoli Bakos

Respect from Hungary

Πριν 27 ημέρες
Gheg Albanian
Gheg Albanian

Thank you

Πριν 12 ημέρες
Mattia Mangano
Mattia Mangano

Otr

Πριν 28 ημέρες
Kosovar Kosova
Kosovar Kosova

jena mledh me magjupt sonte o bejbi po na thirrin po t zi hahahahahhah xdddd

Πριν 29 ημέρες
Rudina Grajçevci
Rudina Grajçevci

Noizy ja ka palu feros

Πριν 29 ημέρες
fitim elshani
fitim elshani

Ti qifsha Roptt S4mm

Πριν μήνα
Saranda City
Saranda City

Super keng

Πριν μήνα
Leart Berisha
Leart Berisha

Epoka e noziyt

Πριν μήνα
Ylber Krasniqi
Ylber Krasniqi

ipari ma imir ama qyky nojzy ma I keqi😘😌😛

Πριν μήνα
Demi_official
Demi_official

Heii edhe une jam kentare Ngomni kengt rap

Πριν μήνα
Enis Bekteshii
Enis Bekteshii

Shumm bre tkqi kaq mir me knu? 🤔 Noizy shuum Boss 👍🏽

Πριν μήνα
fatbardh bujupi
fatbardh bujupi

Shum e fort

Πριν μήνα
alfonso kuqo
alfonso kuqo

Pi gjujm si Granit Xhaka Dinamit

Πριν μήνα
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha

nqs do kishte bass mo t lart do ishte beati mo i bukur ne trapin 🇦🇱

Πριν μήνα
Zuleha Memeti
Zuleha Memeti

Bravo konga shum shum e mir suksese djema ju dua shum jeni ma tmirt ♥♥♥

Πριν μήνα
Frank Drebin
Frank Drebin

This track is pretty cool, respect from Russia

Πριν μήνα
YLLI LOKI
YLLI LOKI

Like kush osht C4MOB

Πριν μήνα
Agron Ajeti
Agron Ajeti

#kalbo #vet

Πριν μήνα
Agron Ajeti
Agron Ajeti

Qati tetoves sela pa ja qi

Πριν μήνα
Agron Ajeti
Agron Ajeti

Tjetri buz pidhi pi lyp do pista kishe diller tu marr me pun tpista

Πριν μήνα
Mirsan Sinanaj
Mirsan Sinanaj

OTR .OTR king👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌💗💘

Πριν μήνα
Basri Nuhiu
Basri Nuhiu

👊👍👍👍☝👍👍👍☝☝☝☝☝☝☝👍☝☝☝☝👍👍☝☝☝👍☝👍👍👍👍👍👍☝👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍☝☝

Πριν μήνα
Make Money
Make Money

Granit xhaka serbeve

Πριν μήνα
Leaah Swedish
Leaah Swedish

Jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia Gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia NOIZY Qe 10 vjet jam i pari npist dhe shkova porosita dhe nje pista Qe 10 vjet tu bo pare tpastra hala tu harxhu paret e pista skam meshire per kta kurvat e vogla vin cunat me hoodies nga Londra 63 po djegin pistonat i paketojm dhe i fusim ke kofka mos fol shum se t'hik noflla 2x Epoka Noizyt ka me u mbajt mend sot ca do thojn qe kam jetu ne kohn e tina bizesmen rreth meje, avokata rreth meje, real shoters rreth meje, profesionista rreth meje jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia S4MM ata e din situaten qato sguxojn mem shajt po folin msheft, po punojn per depeka kta spo mujn mem nal vetmi sen o per mem vra na po rrina nalt, kta po thojn qe kena ra oh jee je tjap tript si me kon acid i paketojm kilet i cojm transit po na vjedhin stlin po na cojn afit tu i gjujt si Granit Xhaka, *boom* dinamit hala me kto 2 kom jam ka eci qato ton jeten e kon film ja mu spo mfolin me stila kto pidha se i mar me sil bree i kom kret shokt rreth meje qato smujn me mshef rreth teje i kom si vllazen reth mejeee qato spo rrina rreth teje jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia

Πριν μήνα
Make Money
Make Money

I’m from bosnia this hard as hell👍🏼 jebem ti srbi🖕🏽

Πριν μήνα
Alecca Issa Bitch
Alecca Issa Bitch

Jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia  Gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia  jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia  gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia  NOIZY  Qe 10 vjet jam i pari npist  dhe shkova porosita dhe nje pista  Qe 10 vjet tu bo pare tpastra  hala tu harxhu paret e pista  skam meshire per kta kurvat e vogla  vin cunat me hoodies nga Londra  63 po djegin pistonat  i paketojm dhe i fusim ke kofka  mos fol shum se t'hik noflla 2x  Epoka Noizyt ka me u mbajt mend sot ca do thojn qe kam jetu ne kohn e tina  bizesmen rreth meje, avokata rreth meje, real shoters rreth meje, profesionista rreth meje  jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia  gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia  jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia  gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia  S4MM  ata e din situaten qato sguxojn mem shajt  po folin msheft, po punojn per depeka  kta spo mujn mem nal vetmi sen o per mem vra  na po rrina nalt, kta po thojn qe kena ra  oh jee je tjap tript si me kon acid  i paketojm kilet i cojm transit  po na vjedhin stlin po na cojn afit  tu i gjujt si Granit Xhaka, *boom* dinamit  hala me kto 2 kom jam ka eci  qato ton jeten e kon film  ja mu spo mfolin me stila kto pidha  se i mar me sil bree  i kom kret shokt rreth meje  qato smujn me mshef rreth teje  i kom si vllazen reth mejeee  qato spo rrina rreth teje  jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia  gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia  jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia  gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia

Πριν μήνα
xhefri Hoxha
xhefri Hoxha

po re bixha 😙

Πριν μήνα
klea klea
klea klea

o beb i mbyti fare xhelozia

Πριν μήνα
meti nojzzzy otr
meti nojzzzy otr

nojzy bravo otr eki tusmona jicvca fameli

Πριν μήνα
albanian ninja
albanian ninja

super keng👌👌

Πριν μήνα
Alban Zdrava
Alban Zdrava

E nojzit

Πριν μήνα
Altin GamingTv
Altin GamingTv

kha moree ska kang ma tfort like kush menon kshtu

Πριν μήνα
The good Guys
The good Guys

Nl la familia Jonas Smets facebook

Πριν μήνα
Badhot Girrlss
Badhot Girrlss

Noizyyyy

Πριν μήνα
Sinan Sinanaj
Sinan Sinanaj

Bravo zinzin

Πριν μήνα
Wantmy Moneyyy
Wantmy Moneyyy

Seshte as epoka noizyt as feros Esht epoka e rikthimit te TBA

Πριν μήνα
Elezi Elezi
Elezi Elezi

Bravo👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👌👌👌👌👌👌👌👌👌💕

Πριν μήνα
pc pcpc
pc pcpc

javci motrat dve

Πριν μήνα
pc pcpc
pc pcpc

hahahahahahahhahah far muzike majmir fero

Πριν μήνα
Minre Sakoli
Minre Sakoli

ta qifsha grupin në pussy

Πριν μήνα
Bleart Berisha
Bleart Berisha

S4mm 😙😘😍

Πριν μήνα
zm loqka
zm loqka

Jena mledh me grupin sonte o bejbe po na thirrnin ka familja gishtin e 🖕 tonve o baby se I myti gjelozia super family super Ju dua shummmmm💋💋

Πριν μήνα
Fakte, Sport , Hajgare etj
Fakte, Sport , Hajgare etj

Noba shum te dobet

Πριν μήνα
emamouil caco
emamouil caco

NO1Z1 & S4MM firmat e rep it Shqipëtar

Πριν μήνα
Nassi Gamer
Nassi Gamer

Wow😍😍

Πριν μήνα
OTR OTR
OTR OTR

Epoka e NOIZYT eshte e para

Πριν μήνα
Kristi Bobo
Kristi Bobo

S4MM shkon andj nga Fryn Era Kurrv ..ke Permend Unikkatilin te nje keng qe ke nxjere .me pas e ke permend prap Unikkatilin te nje intervist ..tani po Nxjer keng me Kurrva.ah harrova kurrv je edhe vet ti ..doje te beje "fam" me Bolet e Viktorit hee .bitch Boy 🖕🏻

Πριν μήνα
bad boy
bad boy

sgzojn met shaa hahahahahahahaha qati tetoves se loo pa ja qii 😂😂 k-alboo👑👑

Πριν μήνα
bryan marra
bryan marra

Ju lumt djema ju lumt palla karit. Me u then gishtin e mezit atyre qe ju kan inat esht pak po jepuni pallen e karit qe te jen me te kenaq.

Πριν μήνα

Επόμενο

S4MM - Medelina
S4MM - Medelina

S4MM

Πριν χρόνο

Fero - Bona fam
Fero - Bona fam

ZzapnChriss Onrecords

Πριν 10 ημέρες

S4MM - Dashuri
S4MM - Dashuri

S4MM

Πριν μήνα