"SEDER" - FILMI I PLOTE ( WITH ENGLISH SUBTITLES ) OFFICIAL MOVIE [HD]

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 9 μήνες

  Marius DervishiMarius Dervishi

  διάρκεια: 1:49:42

  Fole Publishing - smarturl.it/FolePublishing

  ______________________________

  "SEDER"

  ______________________________

  📌 Film Shqiptar : Aksion , Komedi , Drame
  📌 Regjia & Skenari : Marius Dervishi (Zebervoki)
  📌 Drejtor Fotografie : Endrit Shkreta
  📌 Muzika: Edison Picari
  📌 Montazhi : Edi Derjaj
  📌 Kamera : Endrit Shkreta & Rilind Taku (ES - STUDIO)
  📌 Audio Recorder : Jurgen Kurti
  📌 Inxhinier Audio : Pandeli Frroku
  📌 Final Audio Mixing : Apollo
  📌 Piroteknika : Mirel Pinari
  📌 Producent : Marius Dervishi (Zebervoki)

  📌 Produksion Shqiptar ne te cilin nderlidhen bashke Aksioni, Komedia dhe Drama gje qe i jep nje ngjyrim te jashtezakonshem emocional ketij filmi . Jo me kot i titulluar "Seder" sepse ne te vertete, "Sedra" eshte nje stimul aq i fuqishem sa eshte i afte te ndikoje ne menyre fatale apo ndergjegjesuese ne veprimet apo hapat qe mund te marre nje njeri .
  Me pjesemarrjen e nje prej aktoreve me te spikatur te kinematografise Shqiptare , Mehdi Malkaj si dhe te shume aktoreve te tjere te rinj si Marius Dervishi (Zebervoki ) Arber Xhemali , Gaz Ndreu , Kris Mukaj, Ameli Shkurti Rid Uka , Enxhi Buzo , Asllan Dervishi , Eugent Shkurti , Livia xhaferraj , sara Muka , Klodian Hidri ,Ridvan Leta , Elist Ruci , Albano Ramaj , Blerim Daci , Regli Oreshka , Dora Dhimo ,Seldi Hasa , Enes Elezi etj , ky film nuk eshte as me shume e as me pak vecse nje pasqyrim (here -here komik) i realitetit te Shoqerise Shqiptare si dhe problematikave qe ajo mbart .
  Nje nga personazhet kryesore ne film Roni , nje i ri qe mund te quhej me plot kuptimin e fjales si nje i deshtuar i shoqerise , nis nje "hakmarrje " kunder nje bodybuilderi , Sokolit vetem per "Seder " pa pasur ne te vertete nje motiv konkret vecse ishte ndjere i fyer dhe i truperuar ne syte e djalit te tij . Se cfare i duhet te sakrifikoje apo se cfare peripecish dhe situatash i duhet te perballoje ne kte projekt prej 120 minutash ju ftojme te ndiqni filmin e plote.
  ____________________________

  🎥 Connect with 𝐙𝐄𝐁𝐄𝐑𝐕𝐎𝐊𝐈 :
  Instagram ► instagram.com/zebervoki

  ____________________________

  © & ℗ MARIUS DERVISHI & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Kio Cyr
Kio Cyr

20:20

Πριν 21 ώρα
Music Studio
Music Studio

O film super ishte tgjithin e pash po ja qa tbo droga tvret fmit tvret familjen ja

Πριν 2 ημέρες
TK TV
TK TV

https://youtu.be/lq4nqK1fmMk

Πριν 3 ημέρες
Eli Kaci
Eli Kaci

Super film

Πριν 3 ημέρες
Edi Hidaj
Edi Hidaj

Me pelqen shum filmi

Πριν 4 ημέρες
vladimir lela
vladimir lela

per femijen

Πριν 4 ημέρες
vladimir lela
vladimir lela

me vjen shum keq

Πριν 4 ημέρες
Irma Toska
Irma Toska

Super filem

Πριν 5 ημέρες
Ervis Corja
Ervis Corja

🦾

Πριν 5 ημέρες
BH & DH GAME TV
BH & DH GAME TV

1:06:47 Klod:Aty të rish!

Πριν 6 ημέρες
MARIO CANGA BOSI BOSI
MARIO CANGA BOSI BOSI

kush e shef akoma ne 2020 like 👍

Πριν 6 ημέρες
Ismail Gusani
Ismail Gusani

ismail

Πριν 8 ημέρες
Ismail Gusani
Ismail Gusani

ismail

Πριν 8 ημέρες
Ismail Gusani
Ismail Gusani

ismail

Πριν 8 ημέρες
Adi Fier
Adi Fier

Kjo meritn kajke 1000000000000000009999999000009088776

Πριν 9 ημέρες
NINJA GAME
NINJA GAME

Shum filmi bukur sukses

Πριν 11 ημέρες
Jeta Koni
Jeta Koni

Taman realitet shiptar shum ibukur ama iahalla nuk kopjon adoleshentet

Πριν 12 ημέρες
Jeta Koni
Jeta Koni

Super filem motivus gastellik fodullik jepu meszh rinis me ket film ju luten vazhdim serjali

Πριν 12 ημέρες
Ermel Toska
Ermel Toska

😁😁😁😁😁bobe fare je🤙🤙🤙🤙🤙🤙

Πριν 12 ημέρες
Ermel Toska
Ermel Toska

Bravo filmi i bukur te prek ne seder

Πριν 12 ημέρες
MuzikPlay
MuzikPlay

Ky ja kalon drilon kurves super filem 😇

Πριν 13 ημέρες
Hi
Hi

Anglishtja left the univers 👽👽

Πριν 13 ημέρες
Kushtrim Shabanihf
Kushtrim Shabanihf

In

Πριν 15 ημέρες
Deti Jon
Deti Jon

Uauu e kam pa deri në fund sinqerisht me ka lënë pa tekst sinqerisht bravo. Një ndërthurje fenomenale midis komikes dhe realitetit, batuta që loti shatërvan 😂 😂 😂 shkon dhe pasqyrimi i jetës dhe familjes Shqiptare fije për pe që fatkeqësisht duam s'duam është gati i njejti. Fundi i hidhur por në fund të fundit kjo është jeta me të bukurat dhe të pa priturat e saj. Realizim fenomenal på ekzagjerime jo lyerje suratesh lakuriqsi kur.. ash apo pordh të mëdha kjo e tregon tek përdorimi i gjithçkaje rrethanore pa shpenzime Hollivudiane. Sinqerisht Respect gallata ishte në Max per përkushtimin dhe përkthimi ishte në goxha nivel nuk te linte për të dëshiruar siç ndodh rëndom tek filmat tanë.

Πριν 16 ημέρες
tini zeka
tini zeka

Kush ma gjen muziken ne fund te filmit ju lutem

Πριν 17 ημέρες
Bull Quotes
Bull Quotes

très bien joué, félicitations zebervoki

Πριν 18 ημέρες
Tsoukalas Fc
Tsoukalas Fc

Nje gabim j vogel me shperthimin e makines ...por probleme real aksione reale ..

Πριν 19 ημέρες
IMER XHIXHA
IMER XHIXHA

Vdiqa pz 😂😂😂😂😂😂

Πριν 19 ημέρες
David Shurbi
David Shurbi

Lot

Πριν 19 ημέρες
king Boy
king Boy

Super☹

Πριν 26 ημέρες
Bebriu Edmond
Bebriu Edmond

Shum filmi bukur Rrespekte djalosh

Πριν 27 ημέρες
Nertil Hamolli
Nertil Hamolli

o ron ti pate frik sokolin o frikacak

Πριν 28 ημέρες
MATTEO FF
MATTEO FF

A ky fundi na djersiti

Πριν μήνα
Ledio salla
Ledio salla

Hahhahahahhahahaahhahahahhahahahahahahahahhahahhahahahahhahahahahahahhahahahhahahahahhahahah

Πριν μήνα
Albanian Gaming
Albanian Gaming

kur del 2 shi

Πριν μήνα
ujku selites
ujku selites

Shume bukur

Πριν μήνα
Paper 420
Paper 420

Shum film VK vetem drog Ngatresa dhe nje drogaxhi qe sdi te sillet me femijen

Πριν μήνα
Unknow Unknow
Unknow Unknow

Çjan kta speca deks mi se na pervlun 😂😂😂😂😂

Πριν μήνα
Gang Gang
Gang Gang

o vllai super film po funin ta boshe ma te bukur er burr

Πριν μήνα
assia ass
assia ass

Zot ruje sa fmi mir sa bukur e loz rolin ta ken me jet e me fat ato prinder 🤩🤩😘😘

Πριν μήνα
Giannis Zisi
Giannis Zisi

Kot fare xaxaxaxa

Πριν μήνα
AGELARDO FF
AGELARDO FF

Super film

Πριν μήνα
Laert Tocka
Laert Tocka

👎👎

Πριν μήνα
Young AN
Young AN

Film i bukur shok brravo suksese e sa ma nalt ishalla

Πριν μήνα
Elisabeta Alikaj
Elisabeta Alikaj

NJË MESAZH SHUMË DOMETHËNËS.FAJET E PRINDËRVE TË PAPËRGJEGJSHËM I PAGUAN FËMIJA.

Πριν μήνα
Tefik Koro
Tefik Koro

E V

Πριν μήνα
Tefik Koro
Tefik Koro

Very 1e33.

Πριν μήνα
dashurija jote
dashurija jote

Ju lutem me thoni a vdes djali😭😭😭😭🌹

Πριν μήνα
Aron Zeqaj
Aron Zeqaj

vcisoi ubo gangstjer

Πριν μήνα
dashurija jote
dashurija jote

Sa film I bukur o zot i madh te lumt 😍

Πριν μήνα
franko ymeri
franko ymeri

Haha ka dal shum film gallat nga klodi e rujt ky zot sepse mka bo me qesh me shum nga t gjith ❤️

Πριν μήνα
taf gjeleshi
taf gjeleshi

Ta haj vethin😂😂

Πριν μήνα
endi ndrejaj
endi ndrejaj

Po

Πριν μήνα
Rele
Rele

a perkthehet filmi me google translate o kar

Πριν μήνα
Denis Tafa
Denis Tafa

Pjesa 2 kur del

Πριν μήνα
my love BTS ARMY I LOVE BTS
my love BTS ARMY I LOVE BTS

Gda

Πριν μήνα
Enxhi Terpo
Enxhi Terpo

Po fundi pse kshu

Πριν μήνα
samuel karaj
samuel karaj

CUNI SOKOLIT SI puna

Πριν μήνα
Ernest Kalo
Ernest Kalo

Q

Πριν μήνα
Alvin Xheta
Alvin Xheta

Kot lodhesh

Πριν μήνα
Elton Karaj
Elton Karaj

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Πριν μήνα
Lulzim Martini
Lulzim Martini

Ju kam qi top me byth

Πριν μήνα
Rozalinda Lumshi
Rozalinda Lumshi

Super je zebervoki djal me i mir yll je 😘❤❤❤❤❤💎💎💎❤❤❤❤👑👑👑👑👑❤❤❤❤☺🙂🙃💙💙😍❤😍😍😍❤💎❤❤❤💎😍🤗😊

Πριν μήνα
Arbër Stuttgart
Arbër Stuttgart

i pari film shqip si spoj marr njerzit vesh tu fol po futjani shqip katunarqe e dreqi ju hongt

Πριν μήνα
Giulio Nika
Giulio Nika

😎😎😎😎

Πριν μήνα
Lulzim Martini
Lulzim Martini

Ai kacurrelsi sa ka qi rppt e motrres krurva e satem

Πριν μήνα
tayena nazife Madhi
tayena nazife Madhi

Sa film u gjat

Πριν μήνα
EGI GAMING
EGI GAMING

Qgd&÷&$÷&?$&&&*&;&$_=&=&&==€€=*#÷*^$%%%^2'_##3@#€÷_$,

Πριν μήνα
Rozalinda Lumshi
Rozalinda Lumshi

Shum film i bukur me pelqen❤❤💎💎💎💎❤😍

Πριν 2 μήνες
Asejmina mni
Asejmina mni

ku eshte katandisur kinematografia shqiptare!

Πριν 2 μήνες
Wlvis
Wlvis

kujt i plas bytha per sokolin

Πριν 2 μήνες
Sherif Karamuca
Sherif Karamuca

Super super filme

Πριν 2 μήνες
Oresti Shytani
Oresti Shytani

Ee robt 1 je 😂😂😂😂😂😂😂

Πριν 2 μήνες
sara sinani
sara sinani

super ,kualitet nderkombetar

Πριν 2 μήνες
agim mayreki
agim mayreki

Yyt

Πριν 2 μήνες
bledian dibra
bledian dibra

Do luash jam fans

Πριν 2 μήνες
sefedin1984
sefedin1984

Ncncncn film pa kuptim.

Πριν 2 μήνες
Elisa lavone
Elisa lavone

Si ide film Real tamam si ndodhin gjerat shqiperi..por aktoret jan zero! Vetem si Drilon Hoxha nuk ja kalon kush .

Πριν 2 μήνες
Arsida Llaka
Arsida Llaka

Superrrr filem ishll ne episodin e dyt qofse jepet t ket shpetuar femija

Πριν 2 μήνες
Diti Diti
Diti Diti

Bravo super film o vlla suksese

Πριν 2 μήνες
Kavaja. Net
Kavaja. Net

https://www.youtube.com/channel/UCACwnqJC62sOQgFdRBRvaSw/videos?view=0&sort=dd&shelf_id=0

Πριν 2 μήνες
Endri Dedja
Endri Dedja

Film shum i bukur suksese

Πριν 2 μήνες
DevilM0247K
DevilM0247K

Tqifsha drilonin shife aktori ma i mir nshqipri

Πριν 2 μήνες
Beri Rustemi
Beri Rustemi

Shum sken prekse

Πριν 2 μήνες
Aida Zeqellari
Aida Zeqellari

Sa lopsh

Πριν 2 μήνες
Dorina Qirjazi
Dorina Qirjazi

film super me super se jokeri

Πριν 2 μήνες
A Asa
A Asa

Ma haksh karin

Πριν 2 μήνες
Mirush Shurdho
Mirush Shurdho

Pjtlsrennfveewetetetns Esesnvekl is one of the most important things that can help you Stith vdecefxifcen pH n 45788 568095809806.6860606065.69

Πριν 2 μήνες
Linda Jeta
Linda Jeta

Bravo👏 suksese

Πριν 2 μήνες
FF ZEUS
FF ZEUS

nxiree seder 2

Πριν 2 μήνες
Altin Ibrahimi
Altin Ibrahimi

J c ycvtev vi do uygi

Πριν 2 μήνες
Nisi Nisi
Nisi Nisi

Gzzzthzft

Πριν 2 μήνες
Nisi Nisi
Nisi Nisi

Miz8jji

Πριν 2 μήνες
Nisi Nisi
Nisi Nisi

,, dhrjirurrjvwjhgvtuxjzssd8tcx5dchwdcdm7 as

Πριν 2 μήνες
DragoniteGOLD
DragoniteGOLD

kur do dali seder2 se e kam pa 8 her filmin u lodhem o burr me ket :P xD

Πριν 2 μήνες
ujku shijakut
ujku shijakut

Lot

Πριν 2 μήνες
til til
til til

Endri elona vreto

Πριν 2 μήνες
eri.pokeri Alb
eri.pokeri Alb

5:36 😂

Πριν 2 μήνες
Arsela Korani
Arsela Korani

Sic e shihni gjithcka nuk zgjidhet me urrejtje

Πριν 3 μήνες
D- Z
D- Z

Per zotin aktorja me e mir e kti filmit pa diskutim eshte selvia pa shaka😅😅🤣

Πριν 3 μήνες
Finem 2
Finem 2

To be continued meriton ki film

Πριν 3 μήνες
DJ_ZEUS -YT
DJ_ZEUS -YT

Like kush e sheh akoma

Πριν 3 μήνες

Επόμενο

Dashuria s'mjafton - Filmi i plote (with english subtitles)

1:42:26

Gangestjerat

05:33

Gangestjerat

Marius Dervishi

προβολές 1 200 000

FINEM - SJE MO

02:49

FINEM - SJE MO

FINEM

προβολές 4 300 000

Apartamenti 2xl - Arjola Shehu ne 2XL (06.03.2018)

26:09

GTA IV SHQIP - Episodi 2 | NGOP.TV

11:03

GTA IV SHQIP - Episodi 2 | NGOP.TV

NGOP

προβολές 55 000

Jeta Si Një Lojë | Filmi i plotë HD (2017)

59:00

Jeta Si Një Lojë | Filmi i plotë HD (2017)

BissBardhi

προβολές 1 600 000

FLINT | Episode 4 | Action | Original Series | english subtitles

48:21