Seven ft. Argjentina - Pa ty (Produced by Seven & Dalton)

Christian Garber
Christian Garber

This is Albania in the Video , all the Seasides ?

Πριν 5 ημέρες
Sokol Krasniq
Sokol Krasniq

shum bukur

Πριν 8 ημέρες
Smart Fart
Smart Fart

Was only here for the ass and even that was disappointing.

Πριν 20 ημέρες
gang gang
gang gang

seven shum talent je bro keep grinding wish u success my shqipe

Πριν 23 ημέρες
Geni Losha
Geni Losha

👍👍👍👍👍👍👍👍👍😎😎😎

Πριν μήνα
Linda Shabani
Linda Shabani

ufffffff😍😍😍😍😍😍😍😍

Πριν μήνα
Erold Buxs
Erold Buxs

Vec per at bythen erdhem ketu e spo e gjej hala jqj

Πριν μήνα
Martin Smile
Martin Smile

ku e kan gjet kte bundrrën bobo qr

Πριν μήνα
Croatian Girl
Croatian Girl

L❤️I

Πριν 2 μήνες
hshdhfk hshsjdjdj
hshdhfk hshsjdjdj

2019!?🔥

Πριν 2 μήνες
Shqipe kastrati
Shqipe kastrati

ec more majmuni I arave

Πριν 2 μήνες
fhfgz6 vb
fhfgz6 vb

Do you mean your Ex Lorena???? Seven??

Πριν 2 μήνες
Suzi laj
Suzi laj

🇦🇱🇦🇱👏👏💖👐💕😊😘👈

Πριν 2 μήνες
Max Mustermann
Max Mustermann

Komplett e ka kopju prej French Montana

Πριν 3 μήνες
MissCherie Cherie
MissCherie Cherie

Ku e kan bo videon?

Πριν 3 μήνες
Xholaa
Xholaa

1.96 i gjat djal bravo, vecse kjo femra shum kinge po nuk shkon shum me ty Sevenooo ,, do nje brune te gjat te holle shkon me fizikun dhe karakterin tend

Πριν 3 μήνες
klarisa Pirra
klarisa Pirra

Sa i mir qe është kyy😍😍😍

Πριν 3 μήνες
babush ime
babush ime

Ta qifsha canten e shkolles me ate femer o kar vish kostum 🙄

Πριν 4 μήνες
Andora Kukeli
Andora Kukeli

seven lyyyyyyyyyyyyyyyy

Πριν 4 μήνες
Elvina Bytyqi
Elvina Bytyqi

Seven ft Dhurata Dora

Πριν 4 μήνες
babloki tansmania
babloki tansmania

Cfar pidhi ne ballkon.fiuuuuuuuuuuuu 🤤

Πριν 5 μήνες
nepe jimin
nepe jimin

ju lumt më të

Πριν 5 μήνες
Cimishera Cimishera
Cimishera Cimishera

super vazhdo ashtu sic e ke nis

Πριν 5 μήνες
nelimandin
nelimandin

SEVEN, PSE NUK GJINDET MA "KU JE!" ?????

Πριν 6 μήνες
Noemi Emi
Noemi Emi

Argjentina si gjithmon ❤️💋

Πριν 6 μήνες
Liridona Shala
Liridona Shala

Seven Saraqi Shum sukses zanine e bukur e ke 👌🏻👏🏻🤙🏻👐🏻🇦🇱🇨🇭

Πριν 6 μήνες
alessio 90
alessio 90

beautiful song🔥😍

Πριν 6 μήνες
Floretahoxhaj Floretahoxhaj
Floretahoxhaj Floretahoxhaj

❤❤❤

Πριν 6 μήνες
loonarmy
loonarmy

does someone know where this was filmed??

Πριν 6 μήνες
Pauly G One
Pauly G One

Budva Mali Zi

Πριν μήνα
Cimishera Cimishera
Cimishera Cimishera

super keshtu vazhdo

Πριν 6 μήνες
Lela Muskai
Lela Muskai

🤩🤩🤩🤩🤩

Πριν 7 μήνες
Elda elda
Elda elda

I love it love it 😘😘😘😘

Πριν 7 μήνες
Ines zhdkrhrehgd
Ines zhdkrhrehgd

😍

Πριν 7 μήνες
Besa Shaqiri
Besa Shaqiri

Rrenqethem sa here e degjoj kete kange.duet perfekt

Πριν 7 μήνες
Rosida Ndoka
Rosida Ndoka

S'muj me t'pas vec mik...Du me t'pas ty afer , E URREJ distancen...

Πριν 8 μήνες
Rosida Ndoka
Rosida Ndoka

..Me kon je sonte flejt en shtrat , kujna pi bon flutra n'bark...

Πριν 8 μήνες
Enxhi. q
Enxhi. q

O fiksim

Πριν 8 μήνες
BRISA KALLAÇI
BRISA KALLAÇI

seven e argjentina ishtu vazhdoni

Πριν 8 μήνες
ERALDA FRROKU
ERALDA FRROKU

😍😍

Πριν 8 μήνες
Noizy Otr
Noizy Otr

Seven dashnia jeme ti ❤❤❤❤

Πριν 8 μήνες
entela cotaj
entela cotaj

This song makes me sad and happy at the same time 😍💘 Just unique 🔥👌😍😍😍😍

Πριν 8 μήνες
ajo goca
ajo goca

Seven 👑❤✌😍🤘pa ty pa ty 🇦🇱

Πριν 9 μήνες
bushi blana
bushi blana

Super pjeshk kjo bjondja . Like kujt i ka ngel fix

Πριν 9 μήνες
grace thomas
grace thomas

Besutiful❣️

Πριν 9 μήνες
Samidin Gashi
Samidin Gashi

Paa Tyy Paa Tyy

Πριν 9 μήνες
Sulo Salmani
Sulo Salmani

vk ky legen

Πριν 9 μήνες
xhelal sala
xhelal sala

fire🔥🔥

Πριν 9 μήνες
قصص حب بالدارجة المغربية
قصص حب بالدارجة المغربية

😍😍😍😍

Πριν 9 μήνες
nestcuni
nestcuni

Ca t'ecme kjo, si lacjan 0:58

Πριν 9 μήνες
Roela Beqiraj
Roela Beqiraj

Superrrrr

Πριν 9 μήνες
Edona Meta
Edona Meta

Seven je si yll te dua shum

Πριν 10 μήνες
Voltiza Duro
Voltiza Duro

😍😍😍😍

Πριν 10 μήνες
GRETA EGLI
GRETA EGLI

Pa ty...

Πριν 10 μήνες
Mikan C
Mikan C

Ahwnnnnnn i love From #FrancetheChampions♥♥

Πριν 10 μήνες
Eva getinjo Fan
Eva getinjo Fan

😍

Πριν 10 μήνες
fa mor
fa mor

Ricky Martin - Vente Pa' Ca Si nuk keni inatë apo krenari. Jetoni me këngë të vjedhura. A nuk jeni në gjendje të bëni një muzik vetëm

Πριν 10 μήνες
Shkurta sh
Shkurta sh

Si ka mundsi qe kenget qe kan super tekst muzik, kualitet marin kaq pak views? Nder t tjera Bravo 💙😍jeni t shkelqyer 💙💙💙nuk m merzitet kurr kjo keng eshr thjesht adhurim 😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️💎💎💎💎💎💎💎💎💎Love uuu guys 🤗🤗🤗🤗

Πριν 10 μήνες
Ledri Vula Ledrizlla
Ledri Vula Ledrizlla

#Super Keng!!

Πριν 10 μήνες
Columbiana R
Columbiana R

Niceee 💋💋

Πριν 11 μήνες
Mister Slovenia
Mister Slovenia

Shumë e bukur kjo këngë apo jo? Meritoni gjithë të mirat, komplimente dhe suksese!

Πριν 11 μήνες
Enis Kamil
Enis Kamil

Shummm superrr hite 2018

Πριν 11 μήνες
nurije Sopi
nurije Sopi

Kenga me bukur e vitit 2018

Πριν 11 μήνες
Arber Bytyqi
Arber Bytyqi

👋👑

Πριν 11 μήνες
laura alushaj
laura alushaj

super super thjesht supeerr💋💋💋💋💙💙💙💙

Πριν 11 μήνες
FullDll Com
FullDll Com

Argjentina ramosaj ft seven saraqi pa ty muzik shum bingo fort edhe super YouTube edhe melodija fort super

Πριν 11 μήνες
Donnatelafrroku Dona
Donnatelafrroku Dona

mah favv😍

Πριν 11 μήνες
Geni Geni
Geni Geni

❤️❤️❤️

Πριν 11 μήνες
Arita Uska
Arita Uska

Ne cilin vend esht realizuar klipi? Beautiful place! Love this song

Πριν χρόνο
Enxhi. q
Enxhi. q

🤗😍😍😍😘

Πριν χρόνο
Ellie T
Ellie T

3 milin pak jon

Πριν χρόνο
Ellie T
Ellie T

Hale Hit osht

Πριν χρόνο
vela isufi
vela isufi

Bravo👏👏👏👏👏

Πριν χρόνο
?
?

Lit🔥💜

Πριν χρόνο
FullDll Com
FullDll Com

seven saraqi zon te mir e ki muzik te re shoqja e gusht dhe muzik e vjetr PSE

Πριν χρόνο
Let It be
Let It be

Best clip

Πριν χρόνο
ENSAR R
ENSAR R

A hale ky po knojka aa qr

Πριν χρόνο
Thabt Temim
Thabt Temim

Lubna_t16 🌹 Love u man 😭😭😍💋

Πριν χρόνο
kjo kacurrelsja
kjo kacurrelsja

Super kng like nqofte se ju pelqen👍💜👌

Πριν χρόνο
Enxhi. q
Enxhi. q

Ah mor djale 🤗🤗🤗🤗

Πριν χρόνο
loredana love
loredana love

Kenge e mire

Πριν χρόνο
MujaHD
MujaHD

ooooooobir ku je bre

Πριν χρόνο
N Sky
N Sky

Love it 😍

Πριν χρόνο
New-me Bash-ah
New-me Bash-ah

Seven ma Bro.. Vazhdo pa Fjal pista ne Kong e ke me fluturu, veq nAjr ke me Nejt...

Πριν χρόνο
Maleee
Maleee

WOOWWWW

Πριν χρόνο
Nora Gashi
Nora Gashi

Love this song... te dyt e kan ni zë shum te bukur

Πριν χρόνο
ed junior
ed junior

Kenga me e bukur kete vit, me pelqen vertete shume, vetem se kjo goca e zhveshur e ka prishe pak!

Πριν χρόνο
eXotIc B
eXotIc B

*xd*

Πριν χρόνο
Muhamed Sopi
Muhamed Sopi

argjentin je engjell po ashtu edhe seveni nuk osht keq kenge qe qeteson nervat dhe te kenaq thjesht hit i veres 2018

Πριν χρόνο
Un Shqip
Un Shqip

Mashkull jom vec kjo desh po e prish videon

Πριν χρόνο
Adela 5
Adela 5

❤❤❤❤❤😍😍😍😍😍

Πριν χρόνο
tasha gjoni
tasha gjoni

Keng super 😍😍😍 KENI ZE WOUUU TE DY 😍😍😍 Vec nje sugjerim ne vidion Argjentina dhe SEVEN QE PER MU JAN YJE POR ..DUHEN TA KISHIN BER BASHK VIDIOKLIPIN JO VIDIO VEC VEC TA KENDONI PJESEN DO DILTE ME BUKUR JO VAJZ TJETR DO DILTE ME SUPER ....MGJTH KENG HIT PER MUA 😍😍😍😍 VEC LIKE JO DES LIKE

Πριν χρόνο
A R
A R

Frumos ❤️❤️

Πριν χρόνο
kristjana bushi
kristjana bushi

i love you seven super song.me pelqen shume kjo rryma amerikane qe po sjell she kenget e tu jane super,keshtu vazhdo se po presim akoma per projekte me te mira

Πριν χρόνο
Ola Ola Ferra
Ola Ola Ferra

Cdo gje kalon ne olizion she cdo gje kalone me kalimin e kohes sone ..👍👍👍👍👍👍😔😔😔😔😔😔😔

Πριν χρόνο
Feri Jahja
Feri Jahja

Shum keng e bukur

Πριν χρόνο
Boltijoy Ryan Official
Boltijoy Ryan Official

This song is on fire!!!! I love the music I love the beat I love the video. I love everything about this song. Greeting from India.....

Πριν χρόνο
leonela lea
leonela lea

Kot fareee

Πριν χρόνο
Geg Toska
Geg Toska

Kenge e mir po videot shum t'flliqta po i boni o shqiptar.

Πριν χρόνο
Nikos Kazantziou
Nikos Kazantziou

Bravo rrespekte nga greqiaa

Πριν χρόνο
Angelina Dila
Angelina Dila

❤❤💪

Πριν χρόνο

Επόμενο

Seven Feat. Tuna - Maria

03:14

Seven Feat. Tuna - Maria

Seven

προβολές 1 700 000

Ledri Vula ft. Lyrical Son - Princess Diana

02:44

Ledri Vula ft. Lyrical Son - Princess Diana

Ledri Vula

προβολές 53 000 000

Irkenc Hyka - Ne (Official Video)

03:37

Irkenc Hyka - Ne (Official Video)

UnixMusic Official

προβολές 3 700 000

Binging with Babish: Ube Roll from Steven Universe

9:30

Binging with Babish: Ube Roll from Steven Universe

Binging with Babish

προβολές 1 277 275

We Style Each Other For Under $50 • Ladylike

10:39

We Style Each Other For Under $50 • Ladylike

Ladylike

προβολές 806 236

Lumi B x Dafina - Kalon

03:14

Lumi B x Dafina - Kalon

Lumi B

προβολές 45 000 000

Mozzik - MADAM (Official Video)

04:17

Mozzik - MADAM (Official Video)

2EURO MUSIC

προβολές 21 000 000

2TON - One Night (Official Music Video)

03:02

2TON - One Night (Official Music Video)

AXEG

προβολές 7 200 000

Kida - Ti

03:54

Kida - Ti

ZzapnChriss Onrecords

προβολές 16 000 000

Alban Mehmeti ft  Kaltrina Selimi - Dashnia Jem

03:22

Alban Mehmeti ft Kaltrina Selimi - Dashnia Jem

AlbanMehmetiOfficial

προβολές 1 900 000

Butrint Imeri - Ma Chérie

03:15

Butrint Imeri - Ma Chérie

AVD Digital

προβολές 33 000 000

Skerdi - Show

03:11

Skerdi - Show

REDBOX Entertainment

προβολές 1 900 000

BAPS

4:02

BAPS

Trina - Topic

προβολές 1 129 685

Robgz x Anuel AA - LHNA (Official Video)

3:42

Robgz x Anuel AA - LHNA (Official Video)

ROBGZ Official

προβολές 3 507 067