Sherr në 'Air Albania', Shqipëria e mbyll me vendin e parë në grup dhe grushte me kundërshtarin

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν μήνα

  Report TVReport TV

  διάρκεια: 01:30

  #reportTV #lajmeshqip #lajme
  Është mbyllur ndjeshja mes Shqipërisë dhe Bjellorusisë në 'Air Albania' Një fitore shumë e rëndësishme për kuqezinjtë.
  Por në fund një incident i panevojshëm është regjistruar. Një konflikt mes futbollistëve ka bërë që të shpërthente një sherr ende pa dalë nga fusha lojtarët e të dyja ekipeve.
  Por gjithçka është mbyllur pa probleme.

din fin
din fin

armando sadiku esht goran nga fshati trebisht golloborda https://www.balkanweb.com/rrefehet-babai-i-sadikut-e-verteta-e-pasaportes-bullgare-te-armandos/

Πριν μήνα
Bjorn
Bjorn

Atyre i dushe qr se nk na bejn dot t fortin n Shqiperi po t falenderojn qe skishte tifoz

Πριν μήνα
Don Capo
Don Capo

Nuk ishte xhaka ti kapte me shpulla te gjith ata

Πριν μήνα
k o r ç a r i
k o r ç a r i

@Don Capo po mor po xhaka karit

Πριν μήνα
Don Capo
Don Capo

@k o r ç a r i poo vetem xhaka se rrujti karin

Πριν μήνα
k o r ç a r i
k o r ç a r i

@Don Capo thu e kam par videon miku shife prap po deshe iku gjith skuadra si lepurat

Πριν μήνα
Don Capo
Don Capo

@k o r ç a r i po po xhaka i qiu motren ne mest te beogradit jo me aty

Πριν μήνα
k o r ç a r i
k o r ç a r i

Ti hante karin

Πριν μήνα
Andy G
Andy G

Keshtu eshte kur leshuat lojen pjesen e dyte si te pa ngrene.Ti benit edhe nja 2 pjesen e dyte qe te mbyllnin gojen.Mbrojtja me 3 lojtare kemi per te pasur probleme.Gjimshiti e Hysaj jane jashte standartit,prandaj duhet pare si problem

Πριν μήνα
Alban Strakosha
Alban Strakosha

Shqipëria ka luajt me mungesa këtë ndeshje, Kumbulla Dermaku Hysaj 3mbrojtësat më të mirë mungonin!!! E shifje ti a bënin 1 gjuajte kto mutat pjellorus, nëse do luanin kto mbrojtësa.

Πριν μήνα
s h
s h

Duhet te lozim 4 1 4 1 ngusht, po Jo te mbyllur ne mbrojtje, po te rrin afer njeri tjetrit lojtaret, dhe kur te Marin topin te behet 4 3 3.

Πριν μήνα
sp_30 sp_30
sp_30 sp_30

Harruat te permendnit antitankun o gazetare leshi. Sepse duhet ti fryni keto titujt nuk e kuptoj. E pastaj hidheni e perdridheni kur ju bejne ligje qe ju kufizojne ate sqepin tuaj te madh qe shpesh keputvetem brrockulla.

Πριν μήνα
Minire Isufi
Minire Isufi

Ju lumt kombtarja kuq e zi vetem perpara te jemi niher edhe ne shiptart te paret ne bot ne fusboll bravo bravo zemer luana e shiponja jan edhe trima qe ne mes te serbis jav kan kajt nanen serbve qe mbrojten flamurin ma te bukur ne bot

Πριν μήνα
mondi Bici
mondi Bici

Bravo Albania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν μήνα
mark ujka
mark ujka

..

Πριν μήνα
Tonet Bujari
Tonet Bujari

Jo po' me thika

Πριν μήνα
Erblin Rracaj
Erblin Rracaj

un pashe i kallashnikov

Πριν μήνα
Kevin Mertens
Kevin Mertens

ju faleminderit nga zemra na nderuar na bete te ndihemi krenari faleminderit reja

Πριν μήνα
Toni Shalari
Toni Shalari

.

Πριν μήνα
pubg mobile
pubg mobile

Po prisnit sa te mbyllen kamerat edhe ja shkerdheni motren rusve a Keni Gjak shqiptari a Jo Duhet Cana ai Gjuan si Mohamed ali !

Πριν μήνα
Albanian Orthodox
Albanian Orthodox

@Erblin Rracaj me ke merresh edhe ti.Aq mend ka edhe ai

Πριν μήνα
Erblin Rracaj
Erblin Rracaj

ky osht mentalitet taleban, s’na ka hije neve. Politika ruse nuk osht e mire per ne, por populli dhe politika jane dy gjana te ndryshme. Shqiptari ne shpi te vet nuk e ka zakon me bo gjana te tilla!

Πριν μήνα
O ' KELii
O ' KELii

Je NJESH o vella

Πριν μήνα
Kenneth Lee
Kenneth Lee

0:35 myhotsisters.com

Πριν μήνα
Eris Alb
Eris Alb

Proud to be ALBANIA 🇦🇱 ❤️

Πριν μήνα

Επόμενο

Granit Xhaka nuk shenon ndaj Shqiperise qellimisht

00:37

Granit Xhaka nuk shenon ndaj Shqiperise qellimisht

Football TV

προβολές 524 000

Georgia man charged in US Capitol riot dies

0:43

Georgia man charged in US Capitol riot dies

11Alive

προβολές 381 306

Shqipëria e nis mbarë Ligën e Kombeve

02:08

Shqipëria e nis mbarë Ligën e Kombeve

RTSH - Radio Televizioni Shqiptar

προβολές 57 000

Romania vs Albania 0:1 [Goals & Highlights] (EURO 2016)

04:53

Romania vs Albania 0:1 [Goals & Highlights] (EURO 2016)

VideosOfficial

προβολές 113 000

Futboll, "Shpresat" e Shqipërisë fitojnë 3-2 ndaj Bjellorusisë

01:32

Futboll, "Shpresat" e Shqipërisë fitojnë 3-2 ndaj Bjellorusisë

RTSH - Radio Televizioni Shqiptar

προβολές 4 600

Shqipëri U21 3 - 2 Bjellorusi U21 (Rastet dhe Golat)

03:14

Shqipëri U21 3 - 2 Bjellorusi U21 (Rastet dhe Golat)

Federata Shqiptare e Futbollit

προβολές 73 000

Shqiperi - Bjellorusi 3:2

01:15

Shqiperi - Bjellorusi 3:2

DeZetem

προβολές 11 000

SHQIPERI vs KOSOVE 2-1 | PERMBLEDHJE

06:22

SHQIPERI vs KOSOVE 2-1 | PERMBLEDHJE

Federata Shqiptare e Futbollit

προβολές 10 000

Thanasimos - ΤΣΑΚ ΜΠΑΜ #13

5:21

Thanasimos - ΤΣΑΚ ΜΠΑΜ #13

PlanB

προβολές 26 177

Film Theory: How Wonder Woman DOOMED Humanity! (Wonder Woman 1984)

15:35

Film Theory: How Wonder Woman DOOMED Humanity! (Wonder Woman 1984)

The Film Theorists

προβολές 1 423 852

Among Us in HD (Part 55) #Shorts

0:15

Among Us in HD (Part 55) #Shorts

Jake Fellman

προβολές 10 853 831

Yemin 303. Bölüm Fragmanı | The Promise Episode 303 Promo

0:51

Yemin 303. Bölüm Fragmanı | The Promise Episode 303 Promo

The Promise Official

προβολές 317 344

The Bridgerton Cast Guess Regency Slang | Netflix

2:10

The Bridgerton Cast Guess Regency Slang | Netflix

Netflix UK & Ireland

προβολές 476 629

Extreme Acro Gymnasts vs Prodigy REMATCH

17:46

Extreme Acro Gymnasts vs Prodigy REMATCH

Jordan Matter

προβολές 322 128

Ramo - 28.Bölüm Fragman 2

1:05

Ramo - 28.Bölüm Fragman 2

Ramo

προβολές 1 717 995