No video

Sherri e plotë, mbaje mend çdo të punoj, o by***, kreu i PD Gramsh shan dhe kërcënon policët

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 8 μήνες

  Report TVReport TV

  διάρκεια: 6:16

  Gramsh- Report Tv ka siguruar videon e plotë të konfliktit mes kryetarit të PD-së në Gramsh dhe punonjësve të Policisë. Elmaz Haruni, i shoqëruar me një tjetër shtetas, të quajtur Artur Rodhe me pozicion Sekretar organizativ i PD-së në Gramsh, kanë kundërshtuar urdhërin e uniformave blu për të dalë nga makina e për t’u t’u shoqëruar në Komisariat.
  Në momentin që Haruni u ndalua nga Policia, qëllon me grusht xhamin e makinës. Rodhe, që drejtonte mjetin i kthehet “ça ke me xhamin mor burrë?”.
  Disa çaste më vonë, Haruni nxehet dhe kërkon të dalë nga makina, pasi thotë se nuk ka bërë asgjë për t’u ndaluar nga policia. Ai ofendon dhe kërcënon uniformat blu. Gjatë konfliktit, nuk kanë munguar shprehjet banale dhe paralajmërimet e herëpashershme se Elmaz Haruni nuk është qytetar i thjeshtë por është kryetar i PD-së në Gramsh.

Lomi Iljazi
Lomi Iljazi

Cfar kopili cfar idijoti ky qenka komplet idijot hahaaaa ja ne cfar duarsh ka mbet shqiperija mo zot ma kec ky bandit vendin e ka ne bjeshk me kafshet se skan dallim fare nga kafshet kta qen bije qensh

Πριν 4 ώρες
Marco Gamardella
Marco Gamardella

Hajde pleh Hajde legen bravo policeve

Πριν ημέρα
ALEKSANDRO THE HACKER
ALEKSANDRO THE HACKER

shum bukur

Πριν ημέρα
MARVI TV
MARVI TV

Po xhami ca i kishte bere

Πριν 5 ημέρες
Detyre E posacme
Detyre E posacme

polici me kote ne bote te kerkosh zore se do e gjeshe te tille,hajvane dhe injorante

Πριν 5 ημέρες
Etmira Rama
Etmira Rama

je i madh o kryetar 🖕🖕🖕anan po celsi ku shkoi

Πριν 6 ημέρες
BE Happy! MC5
BE Happy! MC5

Nderkoh ne amerik shif videon https://youtu.be/3lKwkn6JT74

Πριν 8 ημέρες
E.verteta sheshit
E.verteta sheshit

Kryetari i pederasteve te gramshit .ik more bari dhishe .oh medet politikani i madh ky more .mendo se ky palaco burre te behet kryetar bashkie .o minister .o deputet ..ky don zdrugun e Sazan Tares ne vaktit e vet .qe te rrifte si gomari ne duhan . O medetttttttttt

Πριν 10 ημέρες
KatilDeriN'dhe Rebeli
KatilDeriN'dhe Rebeli

Tragji-komedi

Πριν 11 ημέρες
Gledis Gaming
Gledis Gaming

2:17

Πριν 13 ημέρες
Denis Fiqi
Denis Fiqi

ahahahah

Πριν 13 ημέρες
Ledi Jace
Ledi Jace

Ku e kane gjetur kete bageti

Πριν 14 ημέρες
Rami Hamdija
Rami Hamdija

Cfar surati

Πριν 14 ημέρες
Martin Martin
Martin Martin

Ujku Gramshit

Πριν 21 ημέρα
Cronic Gaming
Cronic Gaming

Ktyne asht me u qi robt ne shkop gomr

Πριν 24 ημέρες
Jurgen Beqiri
Jurgen Beqiri

O Elmaz mos ashtu re çke ti se do ashu

Πριν 29 ημέρες
Lila Metaj
Lila Metaj

Dhe thone e ka fajin policia!?Neper bote nuk guxon asnje ti kthej fjalen policit dhe jo me :ti kepus gjithe keto.Hajde kryetar hajdèeee.Ne kete rast duhet denoncimi ne prokurori.Burreria matet me forcen e fjales:edukate,ju jeni lango burra

Πριν μήνα
Sharra7 Agario
Sharra7 Agario

4:50 ik moj mcaj karin ti 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Πριν μήνα
CoLo
CoLo

Kjo eshte fytyra e vertet e PD nga i pari tek i fundit keta jane tipat q mezi presin t vine n pushtet e te vjedhin e te vrasin keshtu jane mesuar e i thone Rames komunist se sjane mesuar me regulla po si lopet qe ju qifsha ropt ketyre e atyre q u ven pas

Πριν μήνα
Keli Preka
Keli Preka

Keta jan ata porrdhonusat te fortit e shtetit ky don te tredhur nga koqet avash Avash

Πριν μήνα
gang gang
gang gang

Ca ke me xhamin hahahahaha

Πριν μήνα
Jetmir Bulica
Jetmir Bulica

I madh je 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Πριν μήνα
Andreas Isufati
Andreas Isufati

Oooo kryetar hajde sa ta q.. nonen legen hajde te na e ruash k.. se gje tjeter byth...ir muti fisin te gjithe ku ta kesh edhe po do hajde tek e tek te shohesh sa i forte je 💪💪💪💪💪💪

Πριν μήνα
ALKUKES
ALKUKES

Me pasgjerin cfar kan ky do dal jasht kte se kuptoj...

Πριν μήνα
ledi ledi
ledi ledi

kryek k.... i partise demokralesh

Πριν μήνα
ledi ledi
ledi ledi

haha mbae ment mbahe ment

Πριν μήνα
ledi ledi
ledi ledi

shko ne gjermani o pusht dhe bej keshu me policine dhe e shikon se cfar te gjen, o pusht ti as me dhi nuk duhesh lene se dhe dhite kam frik se i le me barre ti pusht,aq ordiner qe je turpin dhe kulturen se keni idene se cfar eshte na vjen zor qe flasim gjuhen e ju paraziteve, o kafshe ashu sic sillesh ashu te pallohet dhe gruaja goca ashu pushti jeni mbeturina qe vdiq enveri se keta si puna juaj i varte mu ne mes te sheshit parazite

Πριν μήνα
Fluturim Neziri
Fluturim Neziri

Ai i shkreti ka hallin e Celcit dhe e ruan makinen mos e godas ky elmazi haaha

Πριν μήνα
Honor the Mechanic
Honor the Mechanic

Ti do karin e kalit NE goj pastaj duhet ta maresh koken dhe te puthesh bythen e Kalit.

Πριν μήνα
Real Miri
Real Miri

e e mos ashtu ti eee

Πριν μήνα
Ervin Baba
Ervin Baba

Duhet ti lutet zotit ky qe nuk ka qenë në Kosovë se komplet motrat dajak polici ja kish qi.

Πριν μήνα
Besi Besi
Besi Besi

Qfar politikani ani kryetar, po ktina u dasht me tja qi ate nan e bab kti far idioti

Πριν μήνα
Klaudio Konti
Klaudio Konti

Po te isha une si ai polici . Qe I flete ashtu do te shkrdhyere rropte ku ti kishje

Πριν μήνα
endrit kurti
endrit kurti

Per abdullahin nga arabia dhe per te gjithe abdullenjte e gramshit qe krenohen. Polici qe vjedh celsin e makines. *vjedhje do te thote: merre pa te pa i zoti i mjetit. Si mund te mrosh apo te krenohesh me kete polici, o abdullenjerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! tung!

Πριν μήνα
Anesti Kamber
Anesti Kamber

Tyj duhet ma ta qii pragun e shpis te isha un do ta kisha qi gruan te kisha fut plumbin ne ball te vije ne pith te motres karagjozh

Πριν μήνα
andi musko
andi musko

Ai ka prb e celesit..

Πριν μήνα
Game Over
Game Over

Ktyre duhet tja qish rop e.mbajn peng ne makin kot haha qr polica byth qir

Πριν μήνα
julian yzeiraj
julian yzeiraj

gruan ne pith keti kryekarit pd.motren ku ta ket edhe cupen,flliqesira ca shembulli jep te populli ky,.coban me dhi ka qen der dije.vk edhe policat qe i trembeshin keti kelysh kurve

Πριν μήνα
Metihe Xhemaili
Metihe Xhemaili

Qfar polic hahaha po lidhen

Πριν μήνα
Metihe Xhemaili
Metihe Xhemaili

Qfar njer i smut

Πριν μήνα
butrint murati
butrint murati

Per kete duhet burg per jet

Πριν μήνα
butrint murati
butrint murati

Ky lloj I ashtuquajtur njeri, do udheheqi ?!!! Ky vetem njeri sesht

Πριν μήνα
butrint murati
butrint murati

O plehra politikan. Respekt per policin

Πριν μήνα
butrint murati
butrint murati

+bill fase .unë nuk flas në anë te ndonje partie. Sme intereson parti. Une jam nga ohri maqedoni. Te pres te te jap nje kafe.sa per sharjet qe me shan per racen ne jemi nje racë, por edukat familjare te ndryshme.

Πριν μήνα
bill fase
bill fase

+butrint murati un kam kultur aq sa sta merr menja , po kur shof ket lloj shteti qe masakron cdo dit njerezit, dhe kto si puna jote qe lepihen me hypen gjaku te truri Ca kulture te kesh me kto lloj maskarejsh

Πριν μήνα
butrint murati
butrint murati

Flm, paske kultur

Πριν μήνα
bill fase
bill fase

O butrint te qifsha rracen po pse e ndalojn dhe as nuk tregojn ca dun dhe ku esht problemi, a esht provokim o fisqir edhe kti i ka ik truri o kari lalit te qifsha ty dhe policin

Πριν μήνα
ROBLOX_Gamer YT
ROBLOX_Gamer YT

te isha un e ven te policit do ja kisha qi kurvat do e kisha myt ne grushta

Πριν 2 μήνες
Korab Lumi
Korab Lumi

Te kishte qen ky ne kosove policia e kish keput tu e rraf por jeni flliqesira te shqiperis, provojeni me policine e kosoves

Πριν 2 μήνες
arti artin
arti artin

OOOOO,CA KE ME MAKINEN TI EEE,,,SHOFERI SDI CA TBOJ,,,TE FLASI ME POLICIN APO TE MBAJ KET KAQOLIN QE PO PRISH MAKINEN,,,,,,

Πριν 2 μήνες
Mozzart Copenhagen
Mozzart Copenhagen

Na prishe maqinen

Πριν 2 μήνες
Helmy Attia
Helmy Attia

ESKOBARE ME LAVAZHO. .

Πριν 2 μήνες
Kosova Republik
Kosova Republik

Full.kokain ju qifsha rracrn po ju vetem.njerz nuk jeni . Polic shum.te rregullt. Fshatar. Legena ju qifsha motrar

Πριν 2 μήνες
Reli Hysolli
Reli Hysolli

Te Lumt Goja Se Ky Shtet Shtet Legen Esht Dhe Se e Cuat Ne Komisariat Karin i Hengret

Πριν 2 μήνες
Brigeli London
Brigeli London

Ja nga kush qeverisemi ne prandaj jane dhe punet ne vije ne shqiperi dhe skan faj keta plehra po fajin e kan plehrat qe i votojn delet dmth populli me sakt, tkishte ndodhe ne angli kjo situate lere qe do paguante nje gjobe te majme po edhe pak burg edhe do ja vendosnin 10 vite mos me kandidu mo per pune shteterore po shteti pleher njerzit plehra kshu shkojn punet turp turpe

Πριν 2 μήνες
Sali Agushi
Sali Agushi

Kryetar Muti qfar legeni veq duke shar kultur asht kjo o rac muti.

Πριν 2 μήνες
Keli Preka
Keli Preka

Ky sht nje krye kar jo kryetat keta jan politicanet ton qe mendojn se te gjyth jan polic 5 mi lekshash respekt policis

Πριν 2 μήνες
Romario Gjoka
Romario Gjoka

😂😂😂😂😂😂😂

Πριν 2 μήνες
gerti gjoka
gerti gjoka

2:22 lottttttttt\

Πριν 2 μήνες
Plisi Bardh
Plisi Bardh

Nuk di pse egzistojm akoma si popull me ba me sha policin ne Zvicerr nuk e sheh diellin me sy ky rrugaq, e them pa deshir por ju kisha lut Zotit me na zhduk krejt Shqiptarve.

Πριν 2 μήνες
Crew Vip
Crew Vip

Oo te qifsha grun pidhh ty makinnn

Πριν 2 μήνες
Dino Meh
Dino Meh

Arrogant gangster

Πριν 2 μήνες
Dino Meh
Dino Meh

Nese nuk i loxon ne ball TEBEL punet i ben si REBEL I XHUNGLES!!!!!!

Πριν 2 μήνες
Sokol Veliaj
Sokol Veliaj

Kete se kisha par,fenomen shqiptar,ky paska vajt per lesh

Πριν 2 μήνες
Toni Toni
Toni Toni

Me edi ramen po vje era shtet

Πριν 2 μήνες
Albania Kosova
Albania Kosova

Ky eshte Legjend 😂👌 do ja jepja voten me kenaqesi 🤣😁😂😂😂

Πριν 2 μήνες
BEQIR XHAKERI
BEQIR XHAKERI

U nxe gramshaleshi O te qifsha kryetarin e partise

Πριν 2 μήνες
BEQIR XHAKERI
BEQIR XHAKERI

ViralVideo te me hashe karin dhe ropt mu ne pith ti qifsha ku ti keshe Te dhimbset kryetari partise ty apo e ke dashnorin e plakes rop shkerdhyeri mutit

Πριν 3 ημέρες
ViralVideo
ViralVideo

BEQIR XHAKERI o tqifsha mamin ca ke me gramshin se tqi robt

Πριν 3 ημέρες
Daku Malsisë
Daku Malsisë

Qr ca behet ne Shqiperi Mos ju bind policit ktu ne Europ edhe e shikon kur iken per lesh kari Kam qen prezent ne nje ngjarje me nje Afgan i tha policia Ndal mos leviz ai levizi edhe nzorri nje bicak te vogel qe ishte per me krujt bythen edhe jo se te bente dem ishin 4 polic nxorri pistoleten polici ja qiu robt ca ka pas fishek ja ka gjujt te gjitha ne trup deri sa vdiq Hajde ktu bir kurve edhe bej kshu se del nga xhami edhe jo nga dera

Πριν 2 μήνες
Dante Brigande
Dante Brigande

yyyyyy iku trurii yyyyyyy

Πριν 2 μήνες
Astrit Ahmetaj
Astrit Ahmetaj

Respekt policia po tregohen shume te qete Keta te dy buth qimat duhen raf dhe duhen fut ne burg 10 kile ky kryetari i pd sillet si garip dhe si kurve rrugesh

Πριν 2 μήνες
violet ka
violet ka

kryetari i lopvet..paska hyp ne makin..dhe e kapi polici...hahahahahhahhahahh

Πριν 2 μήνες
AL91 The nex level
AL91 The nex level

Vallaj te fort policet shqiptar te shaj tjetri NGA nona plasj ne patllaka ballit te shkoji mez ky rrot kari

Πριν 2 μήνες
Nasip Kalemi
Nasip Kalemi

mario lila un ty te qi pragun dhe i qi rropt tere malokve une malokve i shkerdhei te pa shkerdhyeren

Πριν 2 μήνες
tok Arberore
tok Arberore

Polici e Pa ditur e Pa aft polici byth qire Po kapne zvarr Ket Mut .

Πριν 2 μήνες
Yvonne Robbins
Yvonne Robbins

.ca ke me3 xhamin lol

Πριν 2 μήνες
enkeleda kasimi musai
enkeleda kasimi musai

Hajde kryetar hajd pa pik turpi hajde shembull hajde me problem autokontroll zero .....kta zbatojn ligjin e livadhisin ...te ndalohet e nje dru te mir ti mbyllnin gojén se qenka pa norma shoqerore . TURP.

Πριν 2 μήνες
Mirdash Koza
Mirdash Koza

O ta qifsha motren me gjith kryetar partie ftyr majmun. Po te kisha qen si ato policet ta kisha qi tan familjen te kisha lan gjith jeten me pi qumesht me bibiron o rrac kari

Πριν 2 μήνες
gang gang
gang gang

2:50 ca ke me xhamin mer hahahahahahahhaha

Πριν 2 μήνες
Alpacino berati
Alpacino berati

Ky eshte tope fare * yyyyyyy vari k****😂😂😂😂

Πριν 2 μήνες
suli duzha
suli duzha

Kryetar muti

Πριν 2 μήνες
Jetlir !!
Jetlir !!

Jeni budallenj apo bëni vet hahahhahahahaha

Πριν 2 μήνες
Kosova UÇK
Kosova UÇK

o takisha qi nonen nbir te bothes shkop gome kryt mut takisha bo

Πριν 2 μήνες
Altin Delilaj
Altin Delilaj

Car esht ky militor ore ku I kan gjetur keta hahaha sa vari karist ky hahaha

Πριν 2 μήνες
Elivjo gaming
Elivjo gaming

U shkriva tu qesh perzotin

Πριν 2 μήνες
Turi Artur
Turi Artur

le gomarin dhe ype ne makine more gango po jane legena e frikacake policat

Πριν 2 μήνες
Amarildo Kuka
Amarildo Kuka

Hahaha😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Πριν 2 μήνες
Loresa Lor
Loresa Lor

^/€€

Πριν 2 μήνες
Fetah Makolli
Fetah Makolli

O xhaxhi enver e meriton me u perkul par varrot tend

Πριν 2 μήνες
Fetah Makolli
Fetah Makolli

Po lsho net del se ska qka ban more

Πριν 2 μήνες
OMG Moments Fornite
OMG Moments Fornite

Policet qka kari e majshin njerin o ropt pidh jjau kisha qi

Πριν 2 μήνες
karagjozi 1
karagjozi 1

Lott lottt lotttt

Πριν 3 μήνες
Renato Velaj
Renato Velaj

Ore dhe ti me kta bythqirat jee

Πριν 3 μήνες
Geri Arapi
Geri Arapi

O komentuesa pa vlera o varikarsa pa shkoll Ai esht kryetar partie duhet te degjohet dhe ne shume raste nuk ndalohet jo te mbahet ashtu , un te isha vend atij ia kisha qr atyre policave

Πριν 3 μήνες
daniel bregu
daniel bregu

o mor moterqir kur sishte nei polic nga veriu e shikoje ti nga do dilje nga dritarja mor legen

Πριν 3 μήνες
Lediana Lushi
Lediana Lushi

Ahahhahaahah me mek ai tipi qe ka friken e makines 😂😂😂

Πριν 3 μήνες
Raz Battino
Raz Battino

bythqimi i shqupit

Πριν 3 μήνες
Xhevahir Krasniqi
Xhevahir Krasniqi

Puna eshte kshtu,policia vepron politikisht nket rast,ndalojn dhe maltretojn kta qytetar ngase e din kush jan,pse si arrestojn nqoftse kan shkel ligjin,si guxojn tja vjedhin qelsin e thon nuk e kemi ne,ose ne te kundertet liroi.Ky tipi ra ne gracken e tyre te cilet e qiten prej takti,e nuk e din sa i pa cip doli qfar kulture, e besa edhe i fort,natyrisht politikan i Shqipris

Πριν 3 μήνες
kal trim vl
kal trim vl

Hhahahhhaha jan kta tip dhe ne maksimum te presiont te bej per te qesh hahha. Shoferi thot cme be celsi hahahhahhaha

Πριν 3 μήνες
reli reli
reli reli

po keta plera te tille ka demokratia dhe bejne si gangestera dhe pastaj perfundojne ne kanale po te isha une polic e kisha fshire per lecke dhe e kisha nxjer qenga dritatria kete plere qe shan keshtu ne policet

Πριν 3 μήνες
BEST OF ALL
BEST OF ALL

ky qenka ta cosh te ndonje hoxhe per ti kenduar ndonje sure

Πριν 3 μήνες
SpeedManga Tv
SpeedManga Tv

Me the ndalo...ndalova

Πριν 3 μήνες
Klejsi Shema Cr
Klejsi Shema Cr

2:29

Πριν 3 μήνες
Klejsi Shema Cr
Klejsi Shema Cr

1:31 yyyyyy me iku truri😂😂😂😂😂

Πριν 3 μήνες
Ocean View Caribbean
Ocean View Caribbean

Policat ne shqiperi jan vk te korruptuar ndalojn kot me kot per te mar ndonje lek pa asnje arsye sic ka ndodhur edhe ne kete rast i ndaluan dhe nuk i shpjegojn arsyen e ndalimit vk qeveri e korruptuar.

Πριν 3 μήνες
Eric Super
Eric Super

po jepja celcin

Πριν 3 μήνες

Επόμενο

I Spent 24 Hours Inside SquidWards House - Challenge

19:12

I Spent 24 Hours Inside SquidWards House - Challenge

JOOGSQUAD PPJT

προβολές 1 834 956

We Mixed Every Cookie Mix Together

7:54

We Mixed Every Cookie Mix Together

BuzzFeedVideo

προβολές 723 982

Adults React To Billie Eilish

12:59

Adults React To Billie Eilish

FBE

προβολές 1 563 120

Link Gets Hypnotized To Love Tomatoes

13:50

Link Gets Hypnotized To Love Tomatoes

Good Mythical Morning

προβολές 913 158

five second rule

0:12

five second rule

Berd

προβολές 805 606

S2E2: Splits

55:44

S2E2: Splits

Step Up: High Water

προβολές 0

Us - Movie Review

7:19

Us - Movie Review

Chris Stuckmann

προβολές 644 020

Google Stadia Is Here. Is Xbox Doomed?

6:13

Google Stadia Is Here. Is Xbox Doomed?

Unbox Therapy

προβολές 1 905 760

AirPods 2 Released! Giveaway & AirPower Next!

10:34

AirPods 2 Released! Giveaway & AirPower Next!

EverythingApplePro

προβολές 1 633 549