Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 2 χρόνια

  Shkurte Gashi (Official)Shkurte Gashi (Official)

  διάρκεια: 3:36

  Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta
  smarturl.it/AlbumiShkurtaFlori
  Music: Flori Mumajesi
  Lyrics: Flori Mumajesi
  Produced by: Threedots Production
  All Rights Reserved by Shkurte Gashi Inc.
  Make up: Salloni Njomza
  Dress: Valdrin Sahiti
  Teksti:
  Shkurta:
  Sa fort te kam dashur
  Sa fort me ke dasht
  Sa here te pafjetur
  Do ishim ne bashke.....
  Flori:
  Une boten shikoja
  Vetem ne syt e tu
  Tani me i lumtur
  S'do jem si dikur.....
  Shkurta:
  2 x Se m'ke lan, vetem m'ke lan
  Dhe se ti sa me mungon
  Ti se di..........
  Refren
  Shkurta + Flori:
  Sa t'kam dashur une ty dje
  Njesoj menon ti edhe sot
  Tu luta tu luta, por ishte e kote
  +
  Sa t'kam dashur une ty dje
  Njesoj menon ti edhe sot
  Tu luta tu luta, por ishte e kote
  Shkurta:
  Si frymen e fundit
  Un ty te kam dasht
  A s'te vjen ty keq
  Qe s'do jemi me bashke.....
  Refreni 2 x

Shkurte Gashi (Official)
Shkurte Gashi (Official)

Shkurte Gashi ft Dani: https://youtu.be/z5xLCHKxxZ0

Πριν 2 χρόνια
Maxim Singer
Maxim Singer

Shkurte Gashi (Official) bjjnbbhjnnkhghn!vhkbzkjutzkljhtzhmkjhfhmjhfhjkncghjbfhjkjvfgjtgfjkgfmnmmggmhfnmmjjjghjmgjn!!hfhklngjkkjlkllhj mmklljghjk!bvgnmkl lhgjll?kllggghllkkllvvbn!!cxfj!k fgh!kkkl??fcddhmhgklllkfgklllnkll!mm!lljhjjkllkhfujk!!?? nhllkhklmjkkhikkjklltklkt!jkjk?lkhkklljl!hjklkjhju?kkjjkkjjkkhhjklmggmmbvvbmvcx. nmvcxcv. bnnmmbvmmmmmmmmmmmmmjmxc. m. m!MBB!n!jnn!nmmmmhhhjmmmkjmm!nmbfdc BN xyb. nbxbnmbxcvnmm cxdxbbnm! ncgbnnmnbyy. nmm!vbm!mbjk?BGB!CN!vcvm!mcm.hmmnbjn!!!!HB nm!!!!!!lkcvvnnnhbmkkmvmbnnmm!bnm!h!BM!HM!!m!!MJ!!!

Πριν 2 χρόνια
Esi Luv Luv
Esi Luv Luv

Shkurte Gashi (Official) super kenge prz doja te pyesja per dicka mundem?

Πριν 2 χρόνια
dora dora
dora dora

Shkurte Gashi (Official) wowwwwwwwww zemra ju kendoft tan jeten met vertet ju lumt sdon koment kanga perfekt kombinim perfekt ju lutem vazhdone ket duet 😘😘😘😘😘 me respektin mat madh nje adhuruese e juaja 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

Πριν 2 χρόνια
Bogdan Popan
Bogdan Popan

amazing song 💙

Πριν 2 χρόνια
Arben Bakiu
Arben Bakiu

bukur shum suksese

Πριν 2 χρόνια
Elda Gashi
Elda Gashi

Shkurte Gashi ft Flora - tu luta (Shkurta) Sa fort te kam dashur Sa fort më ke dasht Sa here të pafjetur Do ishim ne bashk (Flori) Une boten shikoja vetem në syt e tu Tani më I lumtur Sdo jem si dikur (Shkurta) Se mke lan, vetem mke lan Se mke lan vetem mke lan Dhe se ti sa me mungon ti se di.... (REF.Shkurta ft Flori) Sa tkam dashur un ty dje Njesoj mendon ti edhe sot Tu luta tu luta, por ishte e kote Sa tkam dashur une ty dje Njesoj menon ti edhe sot Tu luta tu luta,por ishte e kote (Shkurta) Si frymen e fundit Un ty te kam dasht A ste vjen ty keq Qe sdo jemi me bashk? (Flori) Une boten shikoja Vetem ne syt e tu Tani më i lumtur Sdo jem si dikur (Shkurta) Se mke lan, vetem mke lan Se mke lan, vetem mke lan Dhe se ti sa me mungon Ti se di....... (REF.Shkurta ft Flori) Sa tkam dashur un ty dje Njesoj mendon ti edhe sot Tu luta tu luta, por ishte e kote Sa tkam dashur un ty dje Njesoj mendon ti edhe sot Tu luta tu luta, por ishte e kote

Πριν 2 χρόνια
Elda Gashi
Elda Gashi

Shkurte Gashi ft Flora - tu luta (Shkurta) Sa fort te kam dashur Sa fort më ke dasht Sa here të pafjetur Do ishim ne bashk (Flori) Une boten shikoja vetem në syt e tu Tani më I lumtur Sdo jem si dikur (Shkurta) Se mke lan, vetem mke lan Se mke lan vetem mke lan Dhe se ti sa me mungon ti se di.... (REF.Shkurta ft Flori) Sa tkam dashur un ty dje Njesoj mendon ti edhe sot Tu luta tu luta, por ishte e kote Sa tkam dashur une ty dje Njesoj menon ti edhe sot Tu luta tu luta,por ishte e kote (Shkurta) Si frymen e fundit Un ty te kam dasht A ste vjen ty keq Qe sdo jemi me bashk? (Flori) Une boten shikoja Vetem ne syt e tu Tani më i lumtur Sdo jem si dikur (Shkurta) Se mke lan, vetem mke lan Se mke lan, vetem mke lan Dhe se ti sa me mungon Ti se di....... (REF.Shkurta ft Flori) Sa tkam dashur un ty dje Njesoj mendon ti edhe sot Tu luta tu luta, por ishte e kote Sa tkam dashur un ty dje Njesoj mendon ti edhe sot Tu luta tu luta, por ishte e kote

Πριν 2 χρόνια
Denisa Selimaj
Denisa Selimaj

shume

Πριν 2 χρόνια
Brunela Goçi
Brunela Goçi

BRAVO 👏💋Jeni me te miret💋💖💞

Πριν 2 χρόνια
Bleona Bala
Bleona Bala

👏👏👏👏🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶

Πριν 2 χρόνια
Bleona Bala
Bleona Bala

Te papare te dy

Πριν 2 χρόνια
Isa Ramadani
Isa Ramadani

bashkepunim i bukur

Πριν 2 χρόνια
Meha Paqarizi
Meha Paqarizi

Ti se din

Πριν 2 χρόνια
Tina Melani
Tina Melani

wow nice :(

Πριν 2 χρόνια
Aurora Bracja
Aurora Bracja

super !

Πριν 2 χρόνια
Fjoralba Xhaferi
Fjoralba Xhaferi

super😍😍

Πριν 2 χρόνια
Ismet Sula
Ismet Sula

bravo te dyve keni nje zje shum te mir...

Πριν 2 χρόνια
Ismet Sula
Ismet Sula

bravo te dyve....isaste i pjo kaliteri

Πριν 2 χρόνια
itzzzsami Stollaj
itzzzsami Stollaj

😘

Πριν 2 χρόνια
Anduena Abdullahu
Anduena Abdullahu

Ska mat mir se ju ♥

Πριν 2 χρόνια
alma hima
alma hima

💋💋❤❤❤😍😍😍😍😍brvvv super 👏👏

Πριν 2 χρόνια
Linda Linda
Linda Linda

Flori Mumajezi dhe Shkurta Gashi dy fuqit me te medha te muzikes Shqiptare . Super Hit

Πριν 2 χρόνια
Zaim Alija
Zaim Alija

Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi

Πριν 2 χρόνια
yotuber yotubee
yotuber yotubee

shumm e mirr muzika teksti shumm i mirr bravooo

Πριν 2 χρόνια
Hasan Hasani
Hasan Hasani

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍💓❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 2 χρόνια
Irma Asllani
Irma Asllani

sa te ngroh kjo kenge 😊

Πριν 2 χρόνια
morena dolce
morena dolce

o zotttt cfar zeri te embel floriii 😘😘

Πριν 2 χρόνια
Kubilay Bilge
Kubilay Bilge

Müzik'te Türk ezgileri var altyapı tipik Türk müziği

Πριν 2 χρόνια
Nertila Tafa
Nertila Tafa

super keng 😘😚😙

Πριν 2 χρόνια
Dallendyshe Debja
Dallendyshe Debja

super kenge...😢😢

Πριν 2 χρόνια
Hasan Hasani
Hasan Hasani

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Πριν 2 χρόνια
Xheni Gerbi
Xheni Gerbi

super keng bravo 😍

Πριν 2 χρόνια
Marina Papanikolaou
Marina Papanikolaou

super kenge te qecon shum jeni shum te mir te dy ju dua .

Πριν 2 χρόνια
Blerta Tana
Blerta Tana

si gjithmone me te miret♥♥

Πριν 2 χρόνια
Paola Al
Paola Al

13.1.2017 23:10

Πριν 2 χρόνια
Emiljano
Emiljano

tu luta por ishte kot

Πριν 2 χρόνια
Riga Muqaj
Riga Muqaj

shume bukur po duken te dy perveq bukurise eshte me I rendesishem zeri .Zerin e kane shume te bukur.Shkurtes dhe Florit iu kendon zemra.Shkurta e ka zerin shume te bukur ,te qete dhe te ëmbel.Flori poashtu edhe ai te bukur ,te qete dhe te ëmbel.Shkurta dhe Flori kjo kenge do behet hit.Ju do perfitoni dhe do keni shume arritje te larte me kete kenge.Ju lumte!Ju pergezoj per zerin tuaj!

Πριν 2 χρόνια
Engjellusha Berisha
Engjellusha Berisha

tu luta!!

Πριν 2 χρόνια
Engjellusha Berisha
Engjellusha Berisha

tu luta tu luta por ishte e kot,ste kam dashur une ty dje ,njesoj mendon ti edhr sot....keto vargje do te mbesin per nje kohe shim te gjat si kujtim i nje dashurie te deshtuar ,bravo flori je nje artist i rrall ne trojet shqiptare,ke prek zemrat e lenduara,

Πριν 2 χρόνια
Meli Alibej
Meli Alibej

Bravo👏👏

Πριν 2 χρόνια
Fllanza Rudi
Fllanza Rudi

❤❤

Πριν 2 χρόνια
ely
ely

It sounds arabic

Πριν 2 χρόνια
Besjana Basholli
Besjana Basholli

sa e bukur fiks per mu 😢😢

Πριν 2 χρόνια
jordyn jones
jordyn jones

Love this song ❤💕

Πριν 2 χρόνια
ela samuela
ela samuela

che bell canzone!!Cozzi va aventi flori,e shkurte

Πριν 2 χρόνια
Roberta Dana
Roberta Dana

bravi ragazzi...stupenda

Πριν 2 χρόνια
Kosovare Vila
Kosovare Vila

Love this song 😘😘😘 Shkurte Gashi ft Flori the best just keep going 🤗🤗🤗

Πριν 2 χρόνια
Xhuliana Llaha
Xhuliana Llaha

super 😍😍

Πριν 2 χρόνια
Alfons
Alfons

mka fiksu kjo kenge... 😔

Πριν 2 χρόνια
Kety faty
Kety faty

💝💝💝💝💝💝💝💝

Πριν 2 χρόνια
Eni Bali
Eni Bali

Je nje kengetar shume inzote fat edhe mbarsi ty dhe familjen,shoqerin dhe nje keshille kurre mos hij nga televizioni mos e beni kete gabim po vetem ditet qe sdigsag mire por jo dite te tjera une me lart e kisha kure te plakesh te dua je kengetari me i mire qe njof I love❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Πριν 2 χρόνια
Zani Olita
Zani Olita

zjarrrrfrrrrr

Πριν 2 χρόνια
Nico Nico
Nico Nico

si frymen e fundit un ty te kam dash ..a ste vjen keq ty qe nuk do jemi me bashk

Πριν 2 χρόνια
micha micha
micha micha

siete super

Πριν 2 χρόνια
Isai Sinka
Isai Sinka

jeni me te miret Flori shkuta gashi

Πριν 2 χρόνια
Sohaila Wasseh
Sohaila Wasseh

juu. duaaa shumm blerina hee. serbica. hahah. ju puth jeni mat mir. i love you♥

Πριν 2 χρόνια
Kesara Kacaniku
Kesara Kacaniku

lovvv this song

Πριν 2 χρόνια
Kledis Sylisufaj
Kledis Sylisufaj

bravo qe te dy keni nje ze te mrekullueshem

Πριν 2 χρόνια
Marie Basha
Marie Basha

Super kenge

Πριν 2 χρόνια
Rivi Shehu
Rivi Shehu

super bashkpunim 👍👏👏👏👏dy zera te bukur

Πριν 2 χρόνια
Maddox Harley
Maddox Harley

oj shkurt o llokum

Πριν 2 χρόνια
Skender Kastrioti
Skender Kastrioti

GJUHA ME BUKUR NE BOT.... ROFT SHIPTARIJA

Πριν 2 χρόνια

Επόμενο

Shkurte Gashi ft. Bruno - Jeten Tende

3:11

Shkurte Gashi ft. Bruno - Jeten Tende

BrunoOfficial

προβολές 10

Shkurte Gashi - Vitet (Official Video)

3:16

Shkurte Gashi - Vitet (Official Video)

Shkurte Gashi (Official)

προβολές 3

Shkurte Gashi - Live (Tallava)

5:53

Shkurte Gashi - Live (Tallava)

1 Kafe me Labin

προβολές 15

SCOOB! - Official Teaser Trailer

2:26

SCOOB! - Official Teaser Trailer

Warner Bros. Pictures

προβολές 12 891 874

Jake Paul CRIES backstage AFTER Logan Paul Loses to KSI

13:14

Shkurte Gashi ft Flori Mumajesi - Si Dikur (Official Video)

3:54

Shkurte Gashi ft Flori Mumajesi - Si Dikur (Official Video)

Shkurte Gashi (Official)

προβολές 32

Blero ft. Shkurta Gashi - 5

4:15

Blero ft. Shkurta Gashi - 5

BleroOfficial

προβολές 28

Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta

3:36

Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta

Shkurte Gashi (Official)

προβολές 38

Shkurte Gashi (Live 2018)

2:48

Shkurte Gashi (Live 2018)

1 Kafe me Labin

προβολές 2

SHKURTE GASHI - Maturant ⭐️

3:05

SHKURTE GASHI - Maturant ⭐️

ProduksioniARDI

προβολές 3

Shkurte Gashi - Godet shpirti (Official Video)

3:31

Shkurte Gashi - Godet shpirti (Official Video)

Shkurte Gashi (Official)

προβολές 3

Drama jetësore e Shkurte Gashit

8:59

Drama jetësore e Shkurte Gashit

PriveKlanKosova

προβολές 262

Shkurte Gashi - Do Mbijetoj (Official Video)

3:03

Shkurte Gashi - Do Mbijetoj (Official Video)

Shkurte Gashi (Official)

προβολές 2

Shkurta Gashi - Malli ko met marr (GEZUAR 2016)

3:04

Shkurta Gashi - Malli ko met marr (GEZUAR 2016)

Shkurte Gashi (Official)

προβολές 1

Shkurte Gashi - Kenge dasmash

6:04

Shkurte Gashi - Kenge dasmash

ProduksioniARBONI

προβολές 5

Klajdi & Bruno - Oj Lulije

1:23

Klajdi & Bruno - Oj Lulije

KlajdiHaruniOfficial

προβολές 4

200.000 Συνδρομητές - ΜΠΛΑ

33:14

200.000 Συνδρομητές - ΜΠΛΑ

LegitGamingGR

προβολές 54 530

Her Yerde Sen 21. Bölüm

2:25:37

Her Yerde Sen 21. Bölüm

Her Yerde Sen

προβολές 786 569

Sonic The Hedgehog (2020) - New Official Trailer - Paramount Pictures

2:52

ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ VLOG

24:08

ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ VLOG

FOSBLOQUE

προβολές 78 634

ΕΧΕΙΣ ΑΠΑΤΗΣΕΙ ΠΟΤΕ?

12:28

ΕΧΕΙΣ ΑΠΑΤΗΣΕΙ ΠΟΤΕ?

Noz

προβολές 62 765