Stop - Denis Himci-studentes:"Me puth pak, heren tjeter te vish e pergatitur"!! (17.09.2019)

  • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 25 ημέρες

    RTV KLANRTV KLAN

    διάρκεια: 10:07

    stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD;

Paola olsjana Buzani
Paola olsjana Buzani

Per médimin tim ,po e shifja kte video po ti ke shku ne shkoll moi vajze ,pse nuk meson pse i vete profesorve mrapa ,e i lutesh,po smesove ti cdo mrapa profesoreve, e merr vet shkollen po mésove,po sja dole dot ,rri ne shtepi po spate intelegjenc ne mesime, mos i jep shkak meshkujeve te ken keqardhje Edhe ta shperblejn keshtu normale mashkulli e shef dobsin tate mentale Edhe normale do perfitoi,femrat ne shiperi nuk kan autoritet mbi meshkujt,me vjen keq per tu qe ja ke ul vlerat vetes ,i vetmi autoritet ne shiperi eshte te jesh nje vajze e forte tja arrish vet,te mesosh ,po se bore dot shkollen bej nje tjeter gje ka shum shum gjera per te ardhmen,nuk esht zgjidhje kjo,jeta esht e bukur nuk esht vetém nje diplome , ka shum motive per te perparuar,po habitem nga sjellja e ketij profesori ai duhet te ishte plus intelligent plus korrekt po kjo o mundesia qe i ke len Edhe o ka tregu shum dobsi ne kete sjellje adoleshente .duket qe esht fajtor na keto gjeste,po edhe ti je fajtore qe ke arrdhur deri ketu,.nese ti ke dash vetem te zbulosh profesorin sjelljen e tij,Edhe jo te marresh provimet ,,atehere pse rri kot bej nje shkoll detektive,paske talent ,.

Πριν 5 ημέρες
rexha003
rexha003

Kjo qenka kurv vet e lyp karin kjo

Πριν 9 ημέρες
Ornela Hoxha
Ornela Hoxha

Ky nuk ka faj fareeee...po ajoo te futet ne Burg

Πριν 9 ημέρες
Abaz Stermilla
Abaz Stermilla

Keto gjera zhgjidhen privatisht è jo ne publik. Pastaj kjo vajza nuk esht vajz qe ka ngelur ne te gjitha lendet. Cfar dreqin ka bere gjith kete kohe ne shkolle?! Gjueti e jo mesim

Πριν 16 ημέρες
Elii Anna
Elii Anna

Si mund ta puth kjo profesorin ?!!

Πριν 18 ημέρες
Jani Axhia
Jani Axhia

Tani te puthin per interes te prsh nga cekoslovakia

Πριν 7 ημέρες
Rita ismaili
Rita ismaili

I prishi dhe buzkuqin me raft nje pik😛

Πριν 18 ημέρες
Aksinja Jani
Aksinja Jani

Qënke një kurvickë e vogël ti. Nuk ta ka fajin profesori ty jo por sundërllëku yt.

Πριν 18 ημέρες
Frenk Zac
Frenk Zac

Sa gjo e shpifur, osht bo shqiperia shum e degradume, femra qe per nje provim shesin trupin dhe profesoret manjak sexual. Sa degradim....

Πριν 18 ημέρες
Lalo Ervin
Lalo Ervin

Nje gje nuk kuptoj, mire ky profesor pa moral dhe etike qe skemi çfare te diskutojme se flasin vet imazhet, po kjo pseudo studente qe paska 10 provime qe nuk i kalon dot! Ne shkolle shkon te mesoj profesionin e te dipllomohet, apo te filmoj me kamera te fshehta!! Ne te njeten video képi fenomenin e korrupsionit dhe imoralit si dhe fenomenin e dembelllikut te studenteve qe shkojne ne shkolle per te kaluar kohen !!

Πριν 18 ημέρες
Aleksander Lleshi
Aleksander Lleshi

I ha bytha vet kares mutit. Masanej hajt ti hes buken e gojes ktij. Ti kthe bythen mes klases normal profi do ndizet

Πριν 18 ημέρες
Arjan Cidri
Arjan Cidri

Ahhh legena ca niveli arsimore ka ne 2019 turp e gjith bota e din qe kurr sdo behemi njerez cjane keto ordinera🖕

Πριν 19 ημέρες
Valbona Dana
Valbona Dana

Po kaq xhorre paska qen kjo sa paska shum provime ngelse...e ka guxim e del me vidjo te tilla😲..ta kishe mendien per te mesuar e jo per te provokuar presorin

Πριν 19 ημέρες
klodiana capja
klodiana capja

Çdo njeri bie viktim e nje kamere te fshehte. Keqberes esht ai qe e mendon dhe e vepron kte gjest . Normalisht qe jan gabim te dy . Por me shum ajo femer e pabes !

Πριν 19 ημέρες
Michael Bolzano
Michael Bolzano

Kjo kurva duhet var kucka mutit

Πριν 19 ημέρες
Azem Arifi
Azem Arifi

Kjo eshte kurthe po profesori ka ra ne kurdhe , kjo femra te jete mequre nuk hype veture profesorit po kjo done k..e ne goje

Πριν 19 ημέρες
Tani Black
Tani Black

Sa vite kishte ky bq qe merte leke per provime, e provikime si ky filmim. Ne elbasan e njohin te gjithe kete bq.

Πριν 19 ημέρες
Cela Cela
Cela Cela

Turp per kte pler mashkull qe ben skllavin per 1 cope buce ..por edhe kto kucka studentesh nk kan len pedagok pa i kercy lart ,, se vetem kshu mund te marin provime e mund te zen vende pune

Πριν 19 ημέρες
Klausi Juventus
Klausi Juventus

Per 2 Gisht vend more veten ne qafe 😔😔 Edhe kto te Stopit bajn Si Zogj Kurvash ,gjoja neve jemi kundra korrupsionit ,Sa Korrupsion ka Shqiperia e shum mir e dini por merrni leke qe mos ti publikoni heeeh 😡

Πριν 19 ημέρες
Jonsi Geci
Jonsi Geci

Ju qifja ropt mu ne arsim e mu ne pith te ropve,i cojne femijet be shkolle prindrit dhe begenisin ne keta pidha ropsh dhe pasaj mburen ata lart kemi krijuar arsim avash avash do i ktheni shkolla ne institucione pornosh ju qifja racen ku rate per pjese neve

Πριν 20 ημέρες
Dalai Lama
Dalai Lama

OH ; SA MIR ❤ ; QIJE MORE ; KURVËN E VOGËL ; HIQJA FUSTANIN & QIJE MBRAPA SEDILJES

Πριν 20 ημέρες
Dalai Lama
Dalai Lama

QIJE MORE HIQHA PATALLONAT / KURVËS

Πριν 20 ημέρες
Carpe Gostivari
Carpe Gostivari

haha cfar mafije picke ropt

Πριν 20 ημέρες
Artor Fonfria-Pereda
Artor Fonfria-Pereda

Çfare Qelbesire.Dhe qenka dhe i shemtuar ky pleh!!!

Πριν 20 ημέρες
Sebastian Prifti
Sebastian Prifti

Endri Prifti po ju shkruan . Kete djale kam shume vite qe e njo . Eshte i perkryer si djale e nga gjithcka vetem dashuri , miresi e gjithcka vetem pozivitet perciell . Nuk po flas per asgje tjeter rreth kesaj qe ka ndodhur . Ate qe do ju them eshte , keto provokime e keto femra qe te bejne keto cudira , nuk mund ti shmange dot asnjeri zonja zonjusha e zoterinj . Njerez jemi. , meshkuj jemi . Femra ka futur djallin ne shishe e jo me nje djale si te gjithe ne . Gjithcka vjen nga bordella e madhe qe eshte kthyer ky vend i bukur . Shikoni gjera me me rendesi se keto jane thjesht te heqin vemendjen nga gjerat madhore qe jetojne reslitetin e ketij vendi . Te gjithe horat e cdo partie politike bejne 100ndra here gjera me te frikshme , te turpshme dhe skandaloze duke percjelle vetem mashtrim , tradheti dhe pasuri vetem ne kurizin e popullit te varfer . Cdo kush te jete , nuk i reziston dot ketyre kuckave qe po pushtojne vendin tone . Lerini djalin te qete te vazhdoje jeten e tij familjare dhe profesionin e tij dhe mos u beni sikur ini engjej . Te gjithe jemi njelloj sepse ky eshte sistemi qe po na udheheqin per te eksperimentuar me vendin tone . Te gjithe keta kukullat qe brockullisin cdo dite per vite me rradhe , duke u tallur me kete popull te pafajshem , jane thjesht veglat e kokave te medhaja plane gjate boterore . Ju uroj shendet e te mira te gjitheve 🍷🍷

Πριν 20 ημέρες
Best Couple
Best Couple

Me keto video na i shpifet o stop e fiks! Kjo vrroma duhet varur per gjuhe !!!! Ska faj fare ky pedagogu !!! Kudo femra provokon

Πριν 21 ημέρα
Erjon Pepa
Erjon Pepa

Kur nuk di je tap topi PSE vete ne shkoll per te kenaqur petagoget turp per ty qe je femer

Πριν 21 ημέρα
tonztonz tonztonz
tonztonz tonztonz

kurv e karit ‘ tu paska kru botha ‘ mir kur stka dhunu profa .

Πριν 21 ημέρα
Emma Emma
Emma Emma

Garant është i martuare ky derr i shemtuare,tmerr cfare edukate jep ky mut ne Universitet,plak matuf😨😡

Πριν 21 ημέρα
Costa Edvini
Costa Edvini

😂😂😂😂😂puthe dreqi e mori se I nxore thijat burrit botes a qohu enver

Πριν 21 ημέρα
Alketa Hasanaj
Alketa Hasanaj

Po jo mo te keqen se paska dashur kjo nje dru te mire.Studente,ordinere.Pse smesonte madama apo e kishte mendjen te dashnoret dhe fajin e ka profesori.

Πριν 22 ημέρες
Ina Анирелб
Ina Анирелб

Ehuuuu....perderisa kjo e puth si pa gje te keq dhe ai ja kerkon pa gje te keq...imagjinoni pak ç'lidhje ka patur ajo më perpara...dava ku**

Πριν 22 ημέρες
Shqipni Etnike
Shqipni Etnike

Po mir po kto kurvan duan te bejn shkoll kshu kollaj mesoni kurva sesa te arrini ne kte pik se mezor sju detyron njeri bucet e dreqit plus dhe ky budallai

Πριν 22 ημέρες
Mandi Hasa
Mandi Hasa

E provokoi ne ket rast. Po faktikisht ky e kishte bere rruge punen e tavanit, dhe prandaj i futen ganxhen

Πριν 22 ημέρες
Juli Juli
Juli Juli

Kjo vetem studente nuk eshte .!!!Baxhelle 2 lekshe..!!!

Πριν 23 ημέρες
Youtube
Youtube

Kjo eshte e pergatitur nga Sajmiri, prokuroria duhet te meret me kete pedofil te theksuar. Shikoni emisionet e tij ku i detyron vajzat puth kete e puth ate, ku i thote sa te mira jeni bere sot e tj e tjer, e duke i futur duart si me shaka. Pedagogu ska asnje faj karshi kesaj femre, i ka shkuar vete ku hyp e zbret nga makina sa here ti doje qefi vet, ne asnje rast profesori se ka detyruar. Kjo duhet te meret prokuroria me vajzen se do dali qe ketu protagonist eshte vetem ky pedofil me emrin Sajmir kodra.

Πριν 23 ημέρες
Indrit sullaj
Indrit sullaj

Sa jane shtuar buçet..

Πριν 23 ημέρες
Lambrenedetto Albania
Lambrenedetto Albania

KJO ESHTE DEMOKRACIA. NUK E DONIT KOMUNIZMIN . PO DEGJENERON SHQIPERIA.

Πριν 23 ημέρες
Ramiz Basha
Ramiz Basha

Katastrof o zot ne dor te kujt eshte edukata oooo zot mjer per SHQIPERIN

Πριν 23 ημέρες
kristi kici
kristi kici

ky do vra per shum arsye kush do ti ket fajet ky flet nje gjuhe shum te flliqet per profesor qe esht duhen denuar me vdekje te till profesor sepse ai duhet flase gjuhen paster siq esht mortja e mart

Πριν 23 ημέρες
Anila Kokomeci
Anila Kokomeci

Spaska faj dhe profesori ......turp......

Πριν 23 ημέρες
DJ Kl3vinjo
DJ Kl3vinjo

Mir e ka bo profesori 👍🏼💪🏼

Πριν 23 ημέρες
dorian vvv
dorian vvv

poor man he is in love, he tried so hard to help her and she fucked him up .... at least he is famos now 🤑🤑 and got a kiss. they are both so wrong so the albanian society is anyways sorry i cant wright in albanian i can just understand it

Πριν 23 ημέρες
Nicky 69
Nicky 69

Po pse duhet te gjykoni vajzen o milet? Edhe nese kjo ka provokuar vet profesorin atehere qenka e lehte me mar provimet me keta lloj petagogesh. Prandaj dalin te gjithe brrylat me shkolla te larta ne Al se jane petagoget e korruptuar dhe abuzojne me vendin e punes.

Πριν 23 ημέρες
luli luli
luli luli

Bravo moter eh dashur kshtu duhet krejt me vepru bravo

Πριν 23 ημέρες
genti genti
genti genti

gjithandej ndodhin keto gjera..por ktu ndryshon nuk duhet ngaterruar profesioni me dashurickat ose deshirat seksuale te profesorit...studentja ate pun ka o me zotesi ose me dredhi ja mer noten profesorit...qe per mendimin Tim ate vend pune e ka mor si cdo me e mar kjo goca....

Πριν 23 ημέρες
Papi papu
Papi papu

Te gjithe bejne si te ndershem ne komente por te gjithe e kan qejf picken e njome ama

Πριν 23 ημέρες
Telo Sotiri
Telo Sotiri

Cfar eshte ki koke mishe 🙈🙈🙈🙈

Πριν 23 ημέρες
no name
no name

Habi e madhe se ci duhet ktyre me jeten private t presorit zoti e mer vesh. Po 80% te presorave dhe 50 te presoreve lidhen me studentet per dashuri apo per filling. Ai ne zyr nuk beri as gje t keqe qe e po ta bnte der sa kjo bucia e lejon ska as gje.sikur t dinin zanafillen e ksaj ceshtje do kuptonim qe neper sms kjo e sigurt i esht vardis x ta ndihmuar ky. Pastaj ka dash t nxjer ca lek me stopin. E vetmja keqardhie eshte se di nese ky ka grua femi. Kjo pjes eshte e dhimbdhme sepse u be mediatike dhe ata tashme e kan mar vesh.

Πριν 23 ημέρες
Kumrije Hasani
Kumrije Hasani

mbasi kjo studetja qenka aq serioze pse ka pranu te ulet me te,pergjithesi meshkujt nuk kan faj,normal edhe ky eshte njeri,vet i provokojn,nese nje femer del me veshje provokuse,ajo e ben me qellim ce ti provokoj meshkujt,kjo e ka dit ce cirohet edhe eshte vesh .

Πριν 23 ημέρες
Bekim Alili
Bekim Alili

Tamam 1 kurv sic duhet, pse nuk ben vajza e ndershme keshtu.. esht fiks kurv me Te qira i mer notat ncncn

Πριν 23 ημέρες
Zef Nacaj
Zef Nacaj

O njerez! C'jane keto komente! Vjaza mund te jete cilado po a i lejohet profesorit kjo menxyre?

Πριν 23 ημέρες
Arian Ari
Arian Ari

Si ban🤣🤣🤣🤣

Πριν 23 ημέρες
Ardit Llazi
Ardit Llazi

po kjo cdo ke makina profesorit .. .apo e ka mor me zor?

Πριν 24 ημέρες
Ina Ina
Ina Ina

Vetem ne shqiperi justifikohet dhunuesi dhe denohet viktima...ok vajza nuk eshte per shkolle ngelse ne 10 lende..Pse pedagogu duhet te lere takim ne lokal.shume thjesht i tregon procedurat e dhenies se provimeve ne ambjentet e shkolles,dhe se ca ben nxenesja mson apo jo si hyn shume ne pune,te bej punen e vet si pedagog..Po kto raste shfrytzojne kto te ndyret..kapni kontekstin e ngjarjes jo vajzen.se kto fenomene jane perdite ne shqiperi,kur ju behen publike i justifikoni,vetem per tu ankuar mbrapa tastires jemi.

Πριν 24 ημέρες
Ilir Sharra
Ilir Sharra

Shqiptaret shiten per cdo gje njerez PA pike karakterj

Πριν 24 ημέρες
Aurel Agolli
Aurel Agolli

Boboo sa i qihet katranit gjynah😴

Πριν 24 ημέρες
Ana
Ana

injorantee femer .. ti ta shpifke nga zeri rrall tpare 🤤🤤 debileeeee femer ...

Πριν 24 ημέρες
Linda Sulejmani
Linda Sulejmani

Cudi e madhe me popullin tone,, ketu del hapur nje profesor i gatshem ti jape shkollen nje femre ne kembim te favoreve seksuale,, nderkohe qe shume vajza e djem te tjere djersijne gjak per tja arritur,,,, nderkohe ne vend qe te skandalizohen per menyren si po shkaterrohet sistemi shkollor dhe e ardhmja e femijeve tane komentuesit hedhin 100 akuza per vajzen,, kur do ndergjegjesohet ky popull qe ta kuptoje c'eshte me e mira per te e te luftoje per tja arritur..??

Πριν 24 ημέρες
Jani Axhia
Jani Axhia

Po Linda ke te drejt te u prsh mileti te prsh nga cekoslovakia

Πριν 6 ημέρες
Bossi Bossi
Bossi Bossi

Shum mir ja ka bo kurvës profesori. Ça k@rin ka lyp zuska n'makin me ta. Po s'ka faj ajo. Fajin e ka familja e vet e degjenerume që e ka e lan me shku n'at grad. Kjo mund t'jet edhe aktore e Stop-it, po ka me mijra kurva tjera si puna e ksaj që pallohen si baxhella.

Πριν 24 ημέρες
Lumja lumja
Lumja lumja

I poshter profesori ama edhe qikat jan ka e lypîn vet tan vitîn enén posht e nalt nuk e prekin librén me dor e kur vjen fundi i vitit dojn me kalu klasén valla kush fal ste kalon😔

Πριν 24 ημέρες
Jani Axhia
Jani Axhia

Professor pis te prsh nga struga. Cekoslovakia

Πριν 20 ημέρες

Επόμενο

Klanifornia - Emisioni 1 - Sezoni 1 (05 tetor 2019)

1:39:30

Keith Eats Everything At Wendy's

39:26

Keith Eats Everything At Wendy's

The Try Guys

προβολές 1 580 172

AMAZING REAL Miniature Food & Tiny Cooking

12:07

AMAZING REAL Miniature Food & Tiny Cooking

SSSniperWolf

προβολές 1 084 665

Opinion - Albin Kurti! (09 tetor 2019)

1:10:58

Opinion - Albin Kurti! (09 tetor 2019)

RTV KLAN

προβολές 210

Klanifornia - Emisioni 2 - Sezoni 1! (12 tetor 2019)

1:29:57

Opinion - Sali Berisha! (12 shtator 2019)

1:52:56