No video

Stop - Te blesh 1 500 euro femijen tend, pervoja tronditese e nenes se divorcuar! (08 janar 2019)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 5 μήνες

  RTV KLANRTV KLAN

  διάρκεια: 15:54

  stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD;
  Kronikë më e plotë: tvklan.al/stop-emisioni-92-sezoni-4/
  Një histori tronditëse publikohet në emisionin “Stop”. Gazetarët e programit kanë marrë rrëfimin e një nëne, e cila u përball me kërkesën e gjyqtarit për raport seksual dhe para, vetëm për të siguruar kujdestarinë e fëmijës së saj.
  Në kamerën e fshehtë përfshihen disa gjyqtarë dhe psikologia Elona Meçani, që bën edhe rolin e sekseres. Gruaja, denoncuese tregon gjithë kalvarin që i është dashur të përballojë, duke blerë me euro fëmijën e saj.
  Gjyqtari i Fierit Roland Hysi i kërkon seks për t’i dhënë kujdestarinë e fëmijës. Po kështu zonja i jep psikologes 500 euro për Hysin, duke i premtuar edhe 500 euro të tjera në mbyllje të gjyqit.
  “Unë kam qenë e martuar, për arsyet tona personale jemi divorcuar në vitin 2012 dhe Gjykata e Rrethit të Fierit ka vendosur që kujdestarinë e vajzës ta ma lërë mua. Për arsyet e mia personale dhe ekonomike, unë jam larguar në Francë dhe vajzën e kam lënë tek prindërit e mi. Në vitin 2018 ish-bashkëshorti im më ka hedhur në gjyq për të më hequr kujdestarinë e vajzës. Avokatja ime ka marrë pjesë në seancën e parë të gjyqit dhe në seancën e dytë kam ardhur unë. Ka qenë data 17 Korrik e gjyqit, gjyqtar ka qenë zoti Roland Hysi. Ka mbaruar seanca e gjyqit, atë ditë është marrë edhe vendimi i vajzës, e cila ka folur me vullnetin e saj të lirë, e pandikuar as nga babai i vet as nga unë dhe vendosi që të rrijë me mua”, tha denoncuesja.
  Por pavarësisht vendimit të vajzës për të qëndruar me të ëmën, këtu fillon edhe kaluari i vuajtjeve për nënën.
  “Pasi ka mbaruar seanca e gjyqit, tek dera e Gjykatës, ka qenë psikologia Elona Meçani, e cila më ka futur brenda në dhomë dhe më ka thënë se duhet të flas me gjyqtarin. Nuk e kuptova përse duhet të flas me gjyqtarin, sepse unë kur paraqitem në gjyq duhet të paraqes dokumentet, të cilat unë mendoj se i kam të gjitha. Gjyqtari nuk ka folur në prezencën e sekretares, sekretarja ka dalë dhe ky më ka kërkuar takim në një lokal. Unë po bëja 7 vite që jetoja në Francë dhe Fieri ka ndryshuar. Nuk e dija, por nuk ishte marrë vendimi atë ditë, ishte shtyrë për në datë 24. Frika ime ishte që çfarë do të ndodhë, çfarë po bëhet. Për këtë arsye vendosa ta dëgjoj gjyqtarin dhe të dal për të mësuar për çfarë më kërkon ky, por gjithmonë ka qenë ideja që këtu jemi në Shqipëri, do të kërkojë ryshfet. Mua më ka vajtur historia e gjyqit 10 mijë euro. Sa kemi dalë nga gjykata, nuk ka vonuar as një orë, zotëria më ka marrë në telefon dhe më ka kërkuar takim po atë ditë. Më ka kërkuar tek Hotel Fieri. Vajta aty, ishte futur në një sallë që nuk kishte lidhje me kafenë. Ka qenë ora rreth 3:30 pasdite, ishte futur në një sallë vetëm. Aty kam kuptuar se diçka nuk po shkonte. Vajta e papërgatitur, nuk kisha marrë masa që ta incizoja…Jam futur në sallë dhe zoti gjyqtar Roland Hysi më ka kërkuar marrëdhënie seksuale. Më ka vënë para përgjegjësisë, e para nuk i ka pëlqyer ambienti aty, sepse donte një ambient ku të relaksohej, sepse ishte shumë i stresuar sepse zgjidhte hallet e shqiptarëve. Dhe më ka thënë të shkojmë në një ambient më të qetë dhe të përshtatshëm për ne. Duke pasur postin gjyqtar që të më vërë para përgjegjësisë me fëmijën tim, që unë të kam në dorë një letër dhe me një fjalë ‘ti o do bësh ça të them unë, ose unë nuk ta jap këtë letër’.”...

  tv klan  televizioni klan  klanhd  emisioni stop 8 janar 2019  saimir kodra  gentian zenelaj  elona mecani  roland hysi  gruaja blen me para kujdestarine e femijes  gjyqtari i fierit kerkon seks per kujdestarine e femijes  taulant banushi  psikologia e gjykates se fierit  rrefimi trondites i nenes qe blen kujdestarine e vajzes  gjyqtari kerkon para e seks per kujdestarine e vajzes  seks dhe para per kujdestarine e vajzes  gjyqtari kerkon seks dhe para  stop  

Nersid Aliq
Nersid Aliq

90% kshtu funkcionon ne dit te sodit ghithkund.. gjygj,spital etj... kshtu ndodh dhe kshtu ben kur njeriu nuk ka as fe e as nuk ka frik nga denimi i allahut.. parate na jan ber feja,zoti... ku shkoj njerzimi,fytyra,morali,burreria??? Ne c drejtim po shkon kjo bot???

Πριν μήνα
Entor Mani
Entor Mani

Shum urime per emissionin vazhdoni kshu 👌👏👍

Πριν 4 μήνες
Albania0202
Albania0202

Ne emisione te tilla, cfare kuptimi kane dy vajzat me veshje dhe levizje te tilla?

Πριν 4 μήνες
ALKUKES
ALKUKES

Ja paskan pshurr karrieren ati legeni

Πριν 5 μήνες
YMAG Kosovo
YMAG Kosovo

Respekt per punen por jo per ket qaraveshje palidhje,sjeni as te sinqert dhe as te denietetshem! Sepse nuk e marim as per seriozisht me ket qaraveshje!!! Dhe heqni ato vajza sepse èshtè turp per ju STOP!

Πριν 5 μήνες
Jamune Vet
Jamune Vet

Na hapen barkun me keto gjera domethene ky ndyresira do te vendose fatin e nje femije, shpresoj ti kene marre masat per te dy keta qelbanike.

Πριν 5 μήνες
Ilir Berisha
Ilir Berisha

Tani psikologen do e presin burgaxheshat me patlixhan ne dore. Mjer ajo c'do heqi!

Πριν 5 μήνες
anna luka
anna luka

Mjerim qe nuk kaperdihet. Nuk e di as nuk me intereson per shtetet tjera. Por me intereson per shqiptaret qe jemi katandis jemi Mjerim tmerr. Me vjen turp te them qe jam shqiptare.

Πριν 5 μήνες
Efnan Mehmeti
Efnan Mehmeti

Ju shumë mirë që po i zbuloni kto flliqësirat ai puna e atij gjykatësit dhe psikologes,po të njëjtat flliqësira i mbani në studio që dridhen e përdridhen.Turp si për ato lakuriqet,turp për ju udhëheqësit dhe turp për televizionin tuaj.Largoni ato goca lakuriq nga ekrani.

Πριν 5 μήνες
gjergj kastioti skenderbeu
gjergj kastioti skenderbeu

Shpresoj qe gruaja e ketij gjyqtarit ti bej te njejten gje ketij deri the ta pravoj si ndjhet

Πριν 5 μήνες
Nomi Sinani
Nomi Sinani

Rrroooffffttt stopi

Πριν 5 μήνες
Cikago Bus
Cikago Bus

Bravo stopit duhet te zhduken keta Dobica

Πριν 5 μήνες
arid ared
arid ared

Nuk mjafton STOPI te zgjidhi problemet e shqiptarve. Ate pune qe duhet te bejn organet e shtetit e bejn gazetaret. Ky eshte vetem 1 rast qe po shikojm , medoja se gjendja ne Shqiperi ishte keq por me sa kam par keto vidjot e stopit qenka e pa shpres. Skam fjale me te shpreh......

Πριν 5 μήνες
Alboy Alb
Alboy Alb

Kthejeni denimin me Vdekje zdukeni ket mut gjykates,

Πριν 5 μήνες
Alesio Sinaj
Alesio Sinaj

Turp i math jan kethyer shqiptaret ne vampir po jo gjak pirsa pore leke ngrensa

Πριν 5 μήνες
Google Nutzer
Google Nutzer

Hallall ju qof per guximin stopi ,se keta te politikes tmerri jan vet ,per derisa nuk vjerret keta matrapaza ky vend shume fshtir e ka me perparu se veq koka lek te pista ju ka bah , tmer per femren shqiptare keshtu me vepru , tani intelektuale mjerr a burr qe e ka ate kriminele e rropt ja .....

Πριν 5 μήνες
arsim bardhi
arsim bardhi

Wooow, Qfar turpi..

Πριν 5 μήνες
Alexandros Marku
Alexandros Marku

Sa Turp i madh që po na shohin syt gjdo dit po degjojim historira qe ndollin ne jeten e gjdo individi te njerzue qe kan një shkolle dhe një vend pune te mir po shfrytezojin njerzit si nga xhepi por dhe Moralisht duan pa pik turpi i kerkon zonjes sexy sepse esht manjak nuk ndjehen te ngopur me Euro qe marrin rrushfete por duan edhe sexy qe ta shijojin jeten sat jen ne dytyre te larta Por lozin me dhimbjen e jetes tjetrit ket gje se shikojin kta Pisa gjukates tu besh mu...n ? Mu ne dipllomat qe kan Pisat nuk kan familje kta njerz te ndyer na injoruan ne gjith boten po degjohet qpo ndoll ne shqipri me Dretesin e qelburt. Kta njerez duan egzekutuar se prishen popullin shqiptar. Kta gjera pot ndollin ne shtete e bashkuara të amerikës ose ne Europe Dot demshperblehet nga gjykate epa varur me miljona Euro kjo zonja qe kisht ket fatkeqësi ne fieri. Shum keq qeveria ka ren aq poshte sa ikan bër nafteeeen por shpresoji qe zoti do ja marrin Hakun ksaji zonje qe lozen si gjyqtari dhe pikologia Funerina e ndyre popopo qfar mafje e gjall ishte kriminelja nu 1

Πριν 5 μήνες
Beka Berisha
Beka Berisha

https://youtu.be/iXEb2E_GIpM

Πριν 5 μήνες
deivoxz Favi
deivoxz Favi

Dhe kjo s'mundi t'a refuzonte apo e preku direkt atë aty ku donte 🤐🤐😫

Πριν 5 μήνες
Hajder Murati
Hajder Murati

Po ketej esht me e djeg me mac e me mi.po kta krejt njesoj jan krejt gjygjtart dhe prokurorat krejt mendjen te korupsjoni i kan.po zoti ua nxjert ne fmi ishalla.ishalla zoti nuk ta jep naj dit te bukur,vujtje pacsh gjith jeten dhe te raft naj smundje e keqe ishalla.

Πριν 5 μήνες
ina ina
ina ina

Bravo stopi vazhdoni kshtu beni nje gjiro ku jepen legalizimet eshpivet ne fier

Πριν 5 μήνες
Sony London
Sony London

Ku po shkon kjo bote nuk e di asnjeri.....versioni Salsano Rrapi 😂

Πριν 5 μήνες
gezim sinemati
gezim sinemati

Kush e sa gojore i ka ber ketij elona psikokurva

Πριν 5 μήνες
mandrin vuthaj
mandrin vuthaj

“Maco” kjo asht sjedhje e nje burri te pa sigurt sexualisht. Me ban per vjedh.

Πριν 5 μήνες
Ardjan Bregasi
Ardjan Bregasi

Kjo esht rilindja

Πριν 5 μήνες
Elushka29
Elushka29

Mund te me ndihmoj dikush me emrin e kenges qe kercejn keto vajzat?

Πριν 5 μήνες
etleva hysa
etleva hysa

ne shqiperi esht 5 milek dita e punes ajo kerkon nje kafe 500 evro e zent kanceri injorante ndyr ne burg gjith jeten

Πριν 5 μήνες
etleva hysa
etleva hysa

turp i math mjer shqiptaret e shkret me kte shtet te mbaruar qe ska kontroll as per gje turp pupu

Πριν 5 μήνες
Agim Qerimi
Agim Qerimi

Bravo Stoopi.

Πριν 5 μήνες
mikel resmeliu
mikel resmeliu

Kur ta coni ne biruce MOS harroni vishini nje minifund atj kurves qe ta kene pak merak te tjeret Brenda

Πριν 5 μήνες
Kuti
Kuti

a sju vjen cudi kur shifni gjyqtaret me bodyguard mbrapa.. cudi pse i mbajn nqs jan kaq te sinqert dhe zbatojn ligjet sic duhet :D

Πριν 5 μήνες
Petro Kume
Petro Kume

Kanceroz pisanjos

Πριν 5 μήνες
AlbPro 123
AlbPro 123

Sa me vjen keq per deshmoret tone, qe dhane jeten per lirine tone! Te gjoret!

Πριν 5 μήνες
Elisa lavone
Elisa lavone

Po te ma kish beh mu i kisha ven plumin mu atje kurvarit e mashtrusit...e shkoja un burg me koken lart

Πριν 5 μήνες
BEN NEBRA
BEN NEBRA

sa te tille jane ,sa e sa te tilla nuk i nxjerrin

Πριν 5 μήνες
Altin lorenxi
Altin lorenxi

Kti ti qish figuren njerzore. Rrac ...

Πριν 5 μήνες
Nardi Belba
Nardi Belba

Video duket qe eshte bere ne vere se ai eshte me te shkurtra edhe thote qe ka vape . Apo tani i ra lapsi videos ?

Πριν 5 μήνες
Tata Mata
Tata Mata

Tqifsha shtetin e nannes

Πριν 5 μήνες
Bejt Bejta
Bejt Bejta

E shipni e mjera shipni

Πριν 5 μήνες
Panajota panajota
Panajota panajota

te dalin edi luli mona ae gjyqtart mos te preken ky do qir motren do fut plumbin ne kok ti shkerdhesh femijen ne syt te tij.

Πριν 5 μήνες
sami gjiza
sami gjiza

Zoti vent drejtesi ne shqiperin se te jet per njerzit nk behet ky vend

Πριν 5 μήνες
nice nice nice nice nice
nice nice nice nice nice

Ngrihu enver hoxha . Pa pike dyshimi e them me shpirt qe me mir ishim atehere . Ca nuk po na shohin syte .po te ishte ai sistem keta kishin mbaruar pune me litarin ty kerma me pak

Πριν 5 μήνες
elis seitaj
elis seitaj

Spaskan te mbaruar brek'grisurit te ne sa iken nje del tjetri,mase ti thyejn kockat ndonj dit zgjebje.

Πριν 5 μήνες
Ascanio ascanio
Ascanio ascanio

Psikologia qihet me 500 euro nji te prishme 1500€ 3 te prishme

Πριν 5 μήνες
Ascanio ascanio
Ascanio ascanio

Sa njerez ka mar ne qaf ky dhe shum si puna e ktij phu te shkerdhefsha ropt

Πριν 5 μήνες
xnaito r
xnaito r

Turpi me i madh me mir te varin veten kto lloj njerezish

Πριν 5 μήνες
xnaito r
xnaito r

Mir jakan ber ja kan cjerr masken bravo stopi numer 1

Πριν 5 μήνες
fatmir Shashivari
fatmir Shashivari

Pershenderje edhe qe nuk jam nga shqiprija po nga kosova po ju pergezoj per ket qe ja zbulut fetyren qe skan arsyje me then eshte genjeshter marre mjera ajo familje qe te kan ty more tradhtat more qelbesir ncncncnnc

Πριν 5 μήνες
03aszx
03aszx

Sekserja dhe kurva e gjygjtarit me sakt ... se vetem psikologe sesht ajo bushter

Πριν 5 μήνες
Erjonkanja 123456789klejdi
Erjonkanja 123456789klejdi

Ky eshte Vetingu SHQIPTAR

Πριν 5 μήνες
lela lela
lela lela

O zote ca behet kshu e kane mendjen vetem ke pislleku ku ka gjygjtar ne shqiperi turp turp korrupsion ku ngopen me leke kta ska drejtesi

Πριν 5 μήνες
Serano Defranco
Serano Defranco

Un e kisha vra kete gjykatesin e then burgut hapu, e kisha ba mesim per cdo gjykates prokuror, shtet hajdutesh kurvash poushtash ... ilace ju befshin leket ktyre tipave

Πριν 5 μήνες
Abdurrahman Zeneli
Abdurrahman Zeneli

Zoti vonon por nuk harron! Ishte ky gjygjtar qe ne hallin ton familjar na kerkoi rryshfet ,edhe pse ishim ne te drejten tone,falenderojme emisionin stop qe qendron afer halleve te shqiptarve!!!

Πριν 5 μήνες
xhuliano illyrian
xhuliano illyrian

ky gjyqtar meriton thiken karkut . shqiptaret duhet te bejne gjyqe popullor nuk kihet me besim te strukturat shtetrore

Πριν 5 μήνες
Mimoza Lika
Mimoza Lika

Dalshi fareee

Πριν 5 μήνες
Elira Murrja
Elira Murrja

Bravo STOPI jeni te pa pam kapini dhe nxirrjani fytyrat ketyre flliqsirave dhe kjo psikologe ordinere qe vetem psikologe nuk esht po...... Mos te raft qeleshja ne gjygjet e shqiperis se shiko car te pret VAMPIRAT e gjykatave O Zot

Πριν 5 μήνες
boss 123
boss 123

Reforma gjyqesore e rilindjes SAINTOLOGE

Πριν 5 μήνες
nidalexh abec
nidalexh abec

Kshu eshte e gjithe administrata shqipetare jan hajduta shqiptaret pa jan politikanet om si doktorresha doktore pedagoge avokate prokurore dhe pronare biznezesh qe jan kshu plerash te ndyre nw jemi popull i ndyre prandaj eshte vendi i ndyre ok

Πριν 5 μήνες
alessio yyffcuuv
alessio yyffcuuv

Ja qifshin gocen gjyqtarin

Πριν 5 μήνες
Zoros astron
Zoros astron

Bravo stopi komplimente

Πριν 5 μήνες
Astrit Gega
Astrit Gega

Stop jeni emision nr 1 hallall mundimi ja vlen

Πριν 5 μήνες
Anton Jaha
Anton Jaha

Bravo edi nga edi i keni keto te mira

Πριν 5 μήνες
albanian til die tirana
albanian til die tirana

po pse shiku ose policia si bo kto gjona po hallexhinjt do e pastrojn drejstsin

Πριν 5 μήνες
Henry richard
Henry richard

KY NUK DUHET CUAR NE BURG ,, KY DO VRARE ,,, BASHKE ME PROSTITUTEN ( PSIKOLOGE )

Πριν 5 μήνες
Mbreti Dardania
Mbreti Dardania

Rrnoft Enver Hoxha. Xhandari i Shqipërisë.

Πριν 5 μήνες
Mirela Jace
Mirela Jace

As ne kosh te plehrave nuk kan vend ata felliqesira .

Πριν 5 μήνες
Roland Marku
Roland Marku

Zgjohu Enver Hoxha,e humbjau rracen ketyre preversave qe po e gllabrrojne nje popull te shkrete,qe po mundohet ne te gjitha menyrat te mbijetoje!

Πριν 5 μήνες
Victor Gremi
Victor Gremi

Ore ai Drogaxhi ,mashtrues Rama .Ku eshte ai plehera ,dhe Taulant muti ....Qe ua qifte derri ropt ,ptuuuuuu rrace muti ...Hapni syte o Shqiptare ,mos votoni prape per keta plehra ....

Πριν 5 μήνες
Alban Dega
Alban Dega

PERGEZIME STOP ! Si gjithnje me te miret! Keta bandite te drejtesise jane pasqyra e tmerrshme e gjykatesve dhe prokuhorave qe duhet ta ngrysin jeten ne qeli bashke me sekserat e tyre dhe ata qe i kane emeruar KLD-se, presihorave Sali Berisha, Bujar Nishani... Turp! Degjenerim i plote! Poshtersi e skajshme! Revoltuese! Gerditese deri pertej krupes !Denim shembullor ! Ligj, drejtesi ! Ju lumte Saimir Korda e Gentian Zenelaj !

Πριν 5 μήνες
Grisi kevin
Grisi kevin

Ju rrafte nje kancer mu n duar ty psikologe e gjyqtar njerez masksrenj..

Πριν 5 μήνες
Michele Pascuzzi
Michele Pascuzzi

Keta duan kallashin tua qish te vdekurit

Πριν 5 μήνες
Flamurtari Vlore
Flamurtari Vlore

Vendi me i varfer ne evrope. Shqiperia. Bravo edi rama

Πριν 5 μήνες
almira hajrizaj
almira hajrizaj

sqiprija e kosova pak ma zi se afganistan po syri hala lypin voten hajdut

Πριν 5 μήνες
Mihali 1
Mihali 1

ROPQIRI, KY NJERI DO VRAR.

Πριν 5 μήνες
Klodjan Stefanidhi
Klodjan Stefanidhi

Psikologia sa la si kjo né shqiperi, esht edhe 1ne vlor qe esht me keq nga kjo, edhe thot jam profesioniste une

Πριν 5 μήνες
White House Hotel
White House Hotel

Sa e shemtuar per kete psikologen. Turp qe mban kete profesion.

Πριν 5 μήνες
bill fase
bill fase

Kjo nuk esht cudi fare Gjera te zakonshme per kte vend te neveritshem qe e ka emrin SHQIPERI!

Πριν 5 μήνες
gagio lagio
gagio lagio

Mah che bastardo di merda!!!

Πριν 5 μήνες
Migel Rodrigez
Migel Rodrigez

2019 hala me kto kara n pushtet 🙉

Πριν 5 μήνες
Tony ynot
Tony ynot

Neveri!!!

Πριν 5 μήνες
world cup
world cup

Cojini nja 20 zezak ketij landit ti bejne i gangbang bq mutit

Πριν 5 μήνες
Viola Collaku
Viola Collaku

gjyqtari me i korruptuar i fierit .

Πριν 5 μήνες
Tironci B
Tironci B

Po e kemi thene nje here jane te gjith ajdut dhe te korruptuar nga i pari tek i fundit mjere populli cfar po heq

Πριν 5 μήνες
Andi Korabi
Andi Korabi

Bravo STOP-i.

Πριν 5 μήνες
iluminati Iluminati
iluminati Iluminati

Jo more z.Kodra mos e ligeshto shpirtin tani,behu i forte se Roland Matrapazi eshte i moshes madhore,mbi 18 vjet dhe ka detyre publike per t'i sherbyer qytetaret Nje "gjyqtar" (thuaja se eshte nje i tille).Edhepse se eshte betuar ne Betimin e Hipokratit por ai mbetet po ai matrapazo, - ky eshte,ky qe eshte,...matrapaco - kurse anetaret e familjes se tij,jane totalisht jasht kesaj loje te ndyre,ata jane apsolutisht te paster. Per sjelljet e nje anetari te familjes,....nuk mund te meret ne pyetje familja e gjere dhe ata nuk i japin asnji llogari shoqerise...???? Akoma vazhdon; "SHQIPERIA QE DUAM E EDI RAMES" - ????

Πριν 5 μήνες
Matte Matte
Matte Matte

iluminati Iluminati pse te hipokrati betohen gjyqtaret?

Πριν 5 μήνες
Blerina Ahmati
Blerina Ahmati

O kancerzi

Πριν 5 μήνες
Daniele Santino
Daniele Santino

Po kalbi ne burg o Rama cfar pret te q fsha Vetingun cfar eshte kjo pune nje kafe 500 euro per te mar femijen tend cfar korpusion i gjall as ka per te mar kur fund me kta lloj funderinash q ropt cfar skandalesh po behen jemi ne 2019 ne gjith boten hecin nje vit para kurse ne jemi 100 vjet mbas bote zoti na ndimoft se po qe per kta plehrat e politikes VK....

Πριν 5 μήνες
byens frisør
byens frisør

ska patur faji enveru ju ka pare se cfar muti jeni

Πριν 5 μήνες
Ermal Lleshanaku
Ermal Lleshanaku

Bravo stop’i jeni legjenda

Πριν 5 μήνες
Jessica Dickes
Jessica Dickes

Bravo “STOP” ka lezet ! Keshtu duhen te gjith te barabarte para ligjit shpresoj qe organet kompetente te kryejne punen ! Per korrupsion edhe ngacmim seksual !

Πριν 5 μήνες
Αφροδίτη μπραχο
Αφροδίτη μπραχο

Kjo idiotia si si vjen pak gjynah per nje nen t divorcuar ti bej keto ptu funderrine!!!

Πριν 5 μήνες
Amar Albania
Amar Albania

Njerëz pa moral e pa cipë..kto ordinere duhet degjeneruar publikisht dhe te mos ken fytyr te dalin nga shtëpia.

Πριν 5 μήνες
Leo Korca
Leo Korca

Te kecen verdhushkat bashk me psikologen

Πριν 5 μήνες
Emilia Emi
Emilia Emi

@MIRO BERAT 😭

Πριν 5 μήνες
Emilia Emi
Emilia Emi

Esht kurv

Πριν 5 μήνες
respekto veten
respekto veten

Elonen shtrengoje ti ne vend te gjyqtarit ishalla i vjen qejf dashka 500 euro kurva mutit. Faleminderit Stopit i çorri masken 3 plerave te tjera te shoqerise tone. Ka te tjere plot... ishalla sa me shpejt.

Πριν 5 μήνες
Emilia Emi
Emilia Emi

Zhdukni nga puna ata fëlliqësira të ndyr rroft stopi

Πριν 5 μήνες
fatmir Shashivari
fatmir Shashivari

Jo vetum nga puna po e meritojn burg nga 50 vite

Πριν 5 μήνες
Edmond Xhediku
Edmond Xhediku

Armstrong said that the door as I get back Thanks for the address you 77minutes go on 2689

Πριν 5 μήνες
Gazmir Dema
Gazmir Dema

1sha jeni Stop

Πριν 5 μήνες
Gazmir Dema
Gazmir Dema

O Zot ku je , ku jemi katandisur ne.

Πριν 5 μήνες
Lili Adamo
Lili Adamo

Mos jete dhe spaku me keq la shkuar kafja1500 euro nuk Piet kafja

Πριν 5 μήνες
Lili Adamo
Lili Adamo

Me falni keshtu fotografia leku me mashtrimi dhe prostituzione dhe frujne siset dhe bythet

Πριν 5 μήνες
shqipetare shqipe
shqipetare shqipe

Pershendetje nga Kosova Emisjonin e juaj e shqioj me kenaqesi ju lumt djema.hahahah te minuta1:21 😂😂😂😂uh sa kam qeshur haah te fort jeni

Πριν 5 μήνες
Petro Kume
Petro Kume

Kanceroz

Πριν 5 μήνες
Lyca Mobile
Lyca Mobile

Alo aje tu ardh me pi kafe 😂😂😂

Πριν 5 μήνες

Επόμενο

Giving McDonald's Employees $1000 If They Spell My Name Right!

13:52