Stop - Tirane/ Skandali, prostitucion ne rruge e femije tutore te nenes! (10 shtator 2019)

  • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 10 ημέρες

    RTV KLANRTV KLAN

    διάρκεια: 18:44

    stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Emisioni “Stop” sjell me zë dhe figurë një tjetër kamera të fshehtë. Prostitucion në rrugë e pranë pallateve. Pamjet skandaloze, vijnë nga kompleksi malajzian, përballë “casa italia”. Nga kjo situatë janë shqetësuar banorët, të cilët kanë ngritur zërin, por asnjë zgjidhje. Gjithcka ndodh si ritual i përnatshëm, nën hundën e policisë. Më skandaloz është fakti, se fëmijët e mitur shërbejnë si tutorë të nënës e negociojnë me drejtues automjetesh e klientë të mundshëm.

Thelleza Coraj
Thelleza Coraj

Ju nuk kini një emision serioz o njerëz! Ju merrni rrogën vetë e rrini urte. Po na shkatërruat fëmijët familjen o injorant me pages. Unë zdi si kini gra e fëmijë ju! Ju keni emisionin me keq se ajo që del aty në rrugë. O rregjizor ju vraft zoti digjeneroni një komb të gjithë me këtë emision buçe që kini.

Πριν 12 ώρες
Festim Kertusha
Festim Kertusha

Kur. Politika. Si. Karakurvat Ka. Kurva. Ruges

Πριν 14 ώρες
Kumrije Hasani
Kumrije Hasani

Ju vet e nxisni prostutcionin,ato vajzat kercejn ne tavolim si striptiste edhe ju i shikoni,kjo tregon se nuk eshte emision serioz,a shikohet ky emision me femijet,se di cka drecin nxirni kto vajzat,a mendoni se do te shikohet me shum,kjo eshte vertet turp.

Πριν 18 ώρες
Vlore Vlore
Vlore Vlore

Puna e saj cfare bn nk e paragjykon askush se ajo dihet halli e ka cuar n ate rruge Po femijet gjynah ku i con prz fundi botes gjynah

Πριν ημέρα
FOR LIFE
FOR LIFE

KJO KURVA SQENKA AS MIR NGA TRUT 😂😂😂😂😂😂

Πριν ημέρα
FOR LIFE
FOR LIFE

PO JU MBARUAR SI KOMB E SI NJEREZ. RRONI KOT. VETEM NUMER BENI. SKANDAL I PAPAR. SHOK. SHQIPERIA FABRIK KURVASH E KURVARESH. CAR DO PRESESH. PLERAAAAAAAAAAAAA

Πριν ημέρα
Fuck You
Fuck You

Rrofsh qe na i tregut si vend . Klient te perditshem ktu tani .

Πριν 2 ημέρες
Nimet Ljimani
Nimet Ljimani

O Zot gjer ku ka arritur Shqipëtari, o Zoti madhe na ndihmo

Πριν 2 ημέρες
Mario Ali
Mario Ali

Kurva ka ne te gjithe boten dhe ne rrug po jo me femi

Πριν 2 ημέρες
Renis Llalla
Renis Llalla

Hahahah iku me sak ai u fut nferra tu maru pun🤣🤣

Πριν 2 ημέρες
Hard Boy
Hard Boy

Renis Llalla Lot😂

Πριν 4 ώρες
Franci Franci
Franci Franci

dhe ato qe kercejn aty para syve te juaj pa brek .i mut esht bo ky vend shan muti kaken i thon ksaj .

Πριν 2 ημέρες
ALBANIA Tullumani
ALBANIA Tullumani

Un e di kish o ajo kurva o e ka emrin mami kurva

Πριν 2 ημέρες
adiana anaadi
adiana anaadi

Pastaj thon shqiptqret dun me ik Arsimi do me te q.... Mjeksia te q.. Pa pyt Drejtsia do me te q... Jan shum e smahen dot te gjitha A i hongert mortia ene ate gocen kur nuk mso shko gjej pun ene petagogun qe e shiti vetwn per i pi....

Πριν 2 ημέρες
Albin Kurkushi
Albin Kurkushi

Shikues nuk jam nga Shqipëria ju lutem rrehni kta 2 Pedera pa Ndër nëse i takoni dikun

Πριν 3 ημέρες
Aleksandra Pepkolaj
Aleksandra Pepkolaj

Keto vajzat qe keni ju ne skene si kurwa jan ee kujdes se keto sene i shohin femija

Πριν 3 ημέρες
Ermal Ermalos
Ermal Ermalos

o stopi pyetje 1milion € per ju...; Ato qe kercejne aty a me thua pse ne vend te atyre 2 bijave te nenave qe pronari i paguan te dredhin bythet ,a do pranonte te ishin vajzat e veta??? apo genti apo sajmiri te ishte nje nga velinat gruaja e tyre????

Πριν 3 ημέρες
Kopil Infinit Albania
Kopil Infinit Albania

Kjo sene eshte marksizmi kulturore!!1!1

Πριν 3 ημέρες
Meik Müller
Meik Müller

O Stopi Po ato valltaret që i keni çka janë? Xhaxhi ato vajzat janë Kurwa !

Πριν 3 ημέρες
Mara Musej
Mara Musej

Po ky e beri vertet me kete ?

Πριν 3 ημέρες
Elis s
Elis s

E urrej kombesine time sepse e perfaqson nje mafios she nje shtet mafiozash,gjeja me mire eshte te tresesh ate pasaporte pa,asnje dhoj vlere....

Πριν 3 ημέρες
erta midle
erta midle

Lejeni rehat ndihmojeni se kjo nga mjerimi ka perfundu ketu. Pra dy femijet nihmojini.

Πριν 3 ημέρες
Ilir Illyria
Ilir Illyria

Smujta qe asht ne shqiperi edhe nkosove asht ardh

Πριν 3 ημέρες
Ilir Illyria
Ilir Illyria

Katastrof asht asht ky shtet edhe studio e ktyne dy hajvanave asht prostucion

Πριν 3 ημέρες
Ilir Illyria
Ilir Illyria

Katastrof 100 her ma mir ne kohen e Enver hoxhes

Πριν 3 ημέρες
Filma Shqiptar
Filma Shqiptar

Po si perfundim e qiu qytetari😂😂

Πριν 4 ημέρες
Armend Gashi
Armend Gashi

Shtet muti

Πριν 4 ημέρες
Tony Montana
Tony Montana

*Shqiperia ka shku per leshi*

Πριν 4 ημέρες
Marketin Skanaj
Marketin Skanaj

Policia e korruptume!!! Po une u habita për femijet... Taman Mame e mirë edhe e bukur💩

Πριν 4 ημέρες
Ton Alb
Ton Alb

Po shteti duhet ta ligjirojne ne vende te posaçme si ne gjithe boten.

Πριν 4 ημέρες
Klaud Luli
Klaud Luli

Fundi botes.. 😐😐😐

Πριν 5 ημέρες
Shpresa Sula
Shpresa Sula

Ok kjo zonje shet trupin per te rritur femijet gje shum e gabuar dhe ulje per moralin .... ma gjithe kto meshkuj qe shkojne aty esht normale ndoshta gjithe jane te martuara o me femijet qe i presin ne shtepi ? me falni ma si jane kurvat ne rruge jane dhe qejte

Πριν 5 ημέρες
Andi Cena
Andi Cena

Po policet jon me kurva se ajo rlindja beri pushtet me kurva

Πριν 5 ημέρες
forttunato ,
forttunato ,

Ajt ma ka pa ardh Koha me dal edhe shqipni adoni evropen ishtu asht evropa me kurva rruges

Πριν 5 ημέρες
ela ela ela
ela ela ela

O zot ca po na shikon syri o zot

Πριν 5 ημέρες
Gazi Hoxha
Gazi Hoxha

zot i madh vepro nje or e me par shkaterrohe kte dynja ku po vemiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Πριν 5 ημέρες
Jonida Dhima
Jonida Dhima

Të vij turp . Ta djegin dhin. Të paktën lej fëmijët n shpi dhe ik pirdhu për vete ose çoni më mirë ti mbajë shteti . Idiotsirë

Πριν 5 ημέρες
emanresukcuf
emanresukcuf

Prostitutat ne rrug , kurse kta e plot Te tjere neper emisione kan prostituta live

Πριν 5 ημέρες
Skerdi Marashi
Skerdi Marashi

Pse gjykoni o mizerje njerez.ajo me per 1 cop buk e bo...kujtoni se ka qejf ta boj..shteti jon eshte plere qe nuk siguron minimum jetik qytetarve te ktij vendi

Πριν 6 ημέρες
Lola Shehi
Lola Shehi

Vishini ato dy balerinat... pastaj gjykoni tjeret

Πριν 6 ημέρες
Daku Malsisë
Daku Malsisë

Ore atje shiko cfar Adresash ka Shqipëria jam perball ksaj pas harqeve aty tek rrethi 😅😂😂😂😂😂 eshte nje zonje 😅 pastaj thjesht nga kjo imagjino cfar rregulli edhe ligjesh ka aty si funksionon vendi ku skemi gjerat me elementare qe ka bota Adresat e shpive edhe te rrugve si ne Kabulistan

Πριν 6 ημέρες
Daku Malsisë
Daku Malsisë

petrit petrit jo jam Malësor Kruje nga Kruja e Skënderbeut

Πριν 5 ημέρες
petrit petrit
petrit petrit

@Daku Malsisë e di e di ne jemi pa adresë dhe në vëndet e tjera ne nuk na gjen kush 😂😂😅😅😂

Πριν 5 ημέρες
Daku Malsisë
Daku Malsisë

petrit petrit Ktu ku jetoj unë në Holland o shoku lëre se vendi ynë as një centimetër nuk i afrohet spo flas më shum

Πριν 5 ημέρες
petrit petrit
petrit petrit

Shum keq rrugat nuk kanë adres fare si i kanë në itali e në vëndet e tjera 😃😃😅😅😅

Πριν 5 ημέρες
Armando Bisha
Armando Bisha

Jam kurioz te di ku e ka gjet ate bluzen e UFC qr nice one.

Πριν 6 ημέρες
Fisnik Smaja
Fisnik Smaja

Po ai gazetari i infiltruar e qiu apo jo?

Πριν 6 ημέρες
Olind Marku
Olind Marku

Kush mund te ma shpjegoj pak ..? Po femijet pse i merr ajo ?? Q pun Kan femijet me nejt aty ...? T pakten femijet lej n shpi. . E pastaj Dil qiu sa t dush. . ..

Πριν 6 ημέρες
ads 420
ads 420

30 nje e prishur shume jane :/ ajo thetra me 7 mije leke mbaronte pune te hekuroste dhe rrobat

Πριν 6 ημέρες
ads 420
ads 420

Tjetra*

Πριν 6 ημέρες
mio Deos
mio Deos

bonen qa bonen, ky gazetari prap se prap e qiu ket kurven

Πριν 6 ημέρες
Marcus Aurelius
Marcus Aurelius

Leni mor te qihen nkrejt europen punojn kurva nrrug ku a problemi me ju te mediave??

Πριν 6 ημέρες
KLARA KLARA
KLARA KLARA

Zot ku po jetojmë. Ky eshte fundi i botës😲😲😲

Πριν 6 ημέρες
Aldo Tufina
Aldo Tufina

Fundi botes ka qen me koh ktu ke ne o Klara

Πριν 3 ημέρες
Kledis Blloshmi
Kledis Blloshmi

GENTI JE MRET

Πριν 6 ημέρες
L K
L K

Po flitni per prostitucion dhe vet keni femrat ne TV qe dalin gati zhveshur si REKLAM

Πριν 6 ημέρες
keta keta
keta keta

O Zot ca tmerri tmerr tmerr i vertete 😥😥me vjen me te vertete natyralisht te qaj 😥😥😥😥😥

Πριν 6 ημέρες
Skerdi 777
Skerdi 777

HAHAHAH kjo gruja esht ADA TIRONA , kerkojeni ne facebook dhe shifeni ca mostre esht booo

Πριν 6 ημέρες
Drita Berisha
Drita Berisha

Omg ekam pa 😵

Πριν 4 ημέρες
Hazir Gashi
Hazir Gashi

Shqiptaret si n shqipri si n kosov po dojn europ demokraci e pra ja Europa ja demokracia ja liberalizimi ja morali ja karakteri me pas kan xhaxhi Enver ose vetem 50%sistemi i tij kish qen pak ma ndryshe por ai ka vdek pra ju uroj te gjithve shqiptarve si n shqipri si n kosov perhajr Europa perhajr demokracia perhajr e QIMJA

Πριν 6 ημέρες
Albania Arberia
Albania Arberia

O stopi po ke 140 prostituta ne parlament dhe shkon e filmon nje prostitut te vetme

Πριν 6 ημέρες
Gezim Disha
Gezim Disha

i turpëshëm është edhe kërcimi i atyre vajzave që keni aty

Πριν 6 ημέρες
Ramiz Mustali
Ramiz Mustali

V.

Πριν 3 ημέρες
Anime Lover
Anime Lover

Turp te Ken sa keq per femijet

Πριν 6 ημέρες
John Rambo
John Rambo

Eeeee ja nguli njehere ai

Πριν 7 ημέρες
ABAZI ALKET
ABAZI ALKET

Nje dite dhe femijet e saj te mitur do prostituojne,kjo eshte e pashmangsjme.

Πριν 7 ημέρες
Ervis Ademi
Ervis Ademi

per te ber dis like esht kjo o legena komb qe jemi ne ore

Πριν 7 ημέρες
majlinda Deneku
majlinda Deneku

Po nuk pati kurva nuk hym ne Europe Jan kta ata qe da fusin shqiprin ne bashkimin Europjan

Πριν 7 ημέρες
Albania Games
Albania Games

Ada e ka emrin

Πριν 7 ημέρες

Επόμενο

Samsung Galaxy Fold Durability Test! - Is it STILL fragile?!

12:22

Samsung Galaxy Fold Durability Test! - Is it STILL fragile?!

JerryRigEverything

προβολές 1 792 030

THIS SHOULD NOT HAVE HAPPENED!!

4:21

THIS SHOULD NOT HAVE HAPPENED!!

David Dobrik

προβολές 7 341 842

Superfan Brad Pitt Distracts Ellen While Sitting in the Audience

7:15

Εσύ ήξερες ότι... | IT

11:19

Εσύ ήξερες ότι... | IT

Μαρία Σ.

προβολές 177 831

Forbidden memes

13:27

Forbidden memes

PewDiePie

προβολές 6 786 723

Aviva - Princesses Don't Cry  ( Tiktok compilation)_(2019)

3:58

Aviva - Princesses Don't Cry ( Tiktok compilation)_(2019)

Daily Entertainment

προβολές 4 841 559

Elimi Bırakma 45. Bölüm

2:33:37

Elimi Bırakma 45. Bölüm

Elimi Bırakma

προβολές 1 533 478

"I'M PREGNANT" PRANK! Funny DIY Pranks on Family & Friends!

11:33

ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΕΦΗΒΟΥΣ!

20:34

ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΕΦΗΒΟΥΣ!

FOSBLOQUE

προβολές 97 215

Afili Aşk 15. Bölüm Fragmanı

0:58

Afili Aşk 15. Bölüm Fragmanı

KanalD

προβολές 2 687 192