Termeti ne Shqiperi, situata drejte normalizimit

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 3 μήνες

  PaparazziPaparazzi

  διάρκεια: 2:22

  Pershendetje miq te dashur te kanalit tim!
  Ju ftoje te klikoni butonin 'SUBSCRIBE', per te qendruar ne kontakt me materialet qe une do te ngarkoje ne kete kanal. Do te gjeni lajme, kuriozitete te ndryshme, keshilla per shendetin si dhe poezi pse jo... Ju ftoje te me ndiqni dhe ju falenderoje te gjitheve.
  Ciao!

Turi Turi2
Turi Turi2

Zoti i madh na shpetoft 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Πριν μήνα
Toni Shehu
Toni Shehu

O rrota kari ska lidhje zoti ktu o pjes e natyres kalo uj posht tokes leviz toka o ju qifsha trut po avjoni se e gjen rrugen hecen me Busul pra

Πριν μήνα
Marita Strand
Marita Strand

Greku e kadit2 mir po kuj mej tha atyne qe mjedhi ashash token pika2 ju raft etermiti2 zant ata jo popudhin pa fajshem♧♡

Πριν μήνα
Niko Kamberi
Niko Kamberi

O njerez per te parashikuar te ardhmen duhet studiuar e kaluara.. shqiperia ka pasur terrmete katastrofike ne te kaluaren dhe mund te ndodhin perseri ne nje te ardhme

Πριν μήνα
Makaveli
Makaveli

kan qen katastrofik sepse ndertesat kan qen te nje kohe shum te vjeter, dhe mfjat te dobeta....dhe nuk mendoj se ato termete kan pas ndnj magnitud me te madhe se 6.5

Πριν μήνα
Fisnik Farizi
Fisnik Farizi

Lajmet e huaj din me mir sa tplagosur ka sa vdekur ka qr

Πριν μήνα
stefan nasto
stefan nasto

Me 26 nentor 2019 ra termet shume I forte

Πριν μήνα
Lukas Gjoni
Lukas Gjoni

Nuk do ket kurr nje “termet te madh” sepse sic e that dhe ju ne europ gjenden shum mikro pllaka e jo nje plak te madhe, keshtu qe edhe termetet jan shum por jan te vegjel, dhe shqiperia nuk gjendet ne rrezik te madh per termetet me teper gje det Italia dhe greqia (ne europ) shqiperia ka termete por i ka shum te rralla

Πριν 3 μήνες
Mendi Sinani
Mendi Sinani

Mos valle kane biseduar me Zotin?Meqenese e ditkan se cfare do te ndodhe pse nuk lajmeruan edhe per kete qe ndodhi??????

Πριν 3 μήνες
GAMES TV
GAMES TV

@Gogle Acount ra me 26 nentor

Πριν μήνα
Gogle Acount
Gogle Acount

Jane pallavra qr do bjer prap

Πριν 3 μήνες
lol loll
lol loll

a do bi termet prap sot

Πριν 3 μήνες
Jeni Xhameta
Jeni Xhameta

Vetem i madhi zot e din dhe zoti na rujt

Πριν 3 μήνες

Επόμενο

Lady Gaga - Paparazzi (Official Music Video)

7:12

Lady Gaga - Paparazzi (Official Music Video)

LadyGagaVEVO

προβολές 241

Lady Gaga - Paparazzi (Lyrics)

3:26

Lady Gaga - Paparazzi (Lyrics)

TheLyricsHeaven

προβολές 38

Lady Gaga - Paparazzi (Audio)

3:29

Lady Gaga - Paparazzi (Audio)

GagaTube GagaTube

προβολές 3

Lady Gaga - Paparazzi (Lyrics)

3:29

Lady Gaga - Paparazzi (Lyrics)

Audioandlyrics

προβολές 307

Greyson Chance Singing Paparazzi

3:38

Greyson Chance Singing Paparazzi

Greyson Chance

προβολές 66

Lady Gaga - Paparazzi (Explicit)

7:38

Lady Gaga - Paparazzi (Explicit)

LadyGagaVEVO

προβολές 45

Xzibit - Paparazzi

3:53

Xzibit - Paparazzi

XzibitVEVO

προβολές 2

Girls' Generation 少女時代 'PAPARAZZI' MV

6:37

The Insane Lives Of Paparazzi

8:45

The Insane Lives Of Paparazzi

BuzzFeedVideo

προβολές 4

Lady Gaga - Paparazzi

7:47

Lady Gaga - Paparazzi

LadyGagaVEVO

προβολές 22

2015.02.27 The Voice Kids - ''Paparazzi''

1:04

2015.02.27 The Voice Kids - ''Paparazzi''

Str85Ballin

προβολές 16

Justin Bieber Angry Worst Paparazzi Moments

10:08

Celebrity Funny Moments With Paparazzi

3:13

Celebrity Funny Moments With Paparazzi

HollywoodCIA

προβολές 562

Celebrity Funny Moments With Paparazzi

7:05

Celebrity Funny Moments With Paparazzi

Ajax Media

προβολές 73

Nightcore - Paparazzi (Lyrics)

3:00

Nightcore - Paparazzi (Lyrics)

Charlotte Sorrow

προβολές 588

Lady Gaga - Paparazzi (Live Acoustic)

4:47

Lady Gaga - Paparazzi (Live Acoustic)

GaGax4Ever

προβολές 18