TAYNA - QE QE

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 2 μήνες

  Friends EntertainmentFriends Entertainment

  διάρκεια: 03:10

  💃 Stream "QE QE":
  tayna.lnk.to/qeqe
  ❌ Follow Tayna:
  instagram.com/tayna
  ❌ Follow Friends Entertainment:
  instagram.com/friends.ent
  ❌ Music produced & mixed by CRICKET:
  instagram.com/cricket.music
  Music & Produced by Cricket
  Lyrics & Melody by MUMA & Tayna
  Mix by Cricket
  Master by Nome ent
  Video by Sekuence
  Styling Donika Loci
  Make up & Hair: Sellma & Kaci
  Executive Producer Rinor Hykolli
  Thanks to: Poceria e Vjeter, Kavajë
  © 2020 Sony Music / Friends Entertainment. All Rights Reserved.

dua
dua

Ja se cfarë domethënje kanë këta mbiemra shqiptarë https://www.youtube.com/watch?v=wYCEEZiPgi4

Πριν ώρα
Hava Özer
Hava Özer

🇹🇷

Πριν 13 ώρες
Luis Lulaj
Luis Lulaj

je nana te adhuroj

Πριν 13 ώρες
Aurora Sina
Aurora Sina

Super 👌👌 kenge ♥ shkelqyeshem ✨💫

Πριν 14 ώρες
Sevim Sejfuala
Sevim Sejfuala

Ku i ke blej

Πριν ημέρα
Sevim Sejfuala
Sevim Sejfuala

Edhe veshjen te bukur

Πριν ημέρα
Sevim Sejfuala
Sevim Sejfuala

Kam met mojt men zemer se je shum e bukur💗❤❣💕

Πριν ημέρα
Sevim Sejfuala
Sevim Sejfuala

Ajde mere çeçen❤💕😇🤩🥰😍💗❣

Πριν ημέρα
Sevim Sejfuala
Sevim Sejfuala

❤❤❤❤❤❤❤❤❤💕❤❤❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Πριν ημέρα
Lurni Ejupi
Lurni Ejupi

Kënga më e keçe qi kom nguar

Πριν ημέρα
Nebi Nora
Nebi Nora

Best rapper 🥰🤎

Πριν ημέρα
Afrim Korcari
Afrim Korcari

👏

Πριν ημέρα
Samsung Peja
Samsung Peja

I love you sow match You are best TAYANA

Πριν ημέρα
Gashi Gashi
Gashi Gashi

Tayna je gjithqka per muaa

Πριν 2 ημέρες
Gashi Gashi
Gashi Gashi

Té duaaa shumm

Πριν 2 ημέρες
Orkidea Bello
Orkidea Bello

I love you tayna my queen 👑 plz reply ❤️

Πριν 2 ημέρες
Mid Side Records
Mid Side Records

Follow me for new music ,please. Spotify perdoret dhe ne shqiperi tashme 🙏✌✌ https://open.spotify.com/user/yncu6la8hbznrvjbdaydmx5u2?si=z_kFxM8LSvaIVVgl66zn4A

Πριν 2 ημέρες
Ornela Duka
Ornela Duka

esta es mi vida sin tu amor tu eres mi alma sin di perdi mi sol estoi akosmburava mi corazon dame, dame, dame tu amor .Me ty e kom qe qe zemren teme e qe qe a pedon a qe qe hajde mere qe qe qe qe me ty e kom qe qe qe a pedon a qe qe ,hajmali si ajo qush jom kon sjom moso po ca kom ma shume ajo ajo ajo vet tash bajo po met harru si kajo po nuk ka si ky lloj jo po ca kom ma shume ajo aaa qe qe i kom une qe qe qe aaa qe qe i kom bo bajt une qe qe .Qe qe a kujtoheshim qe folshim dyt dit e nat qe qe e kom dit qe mo nuk kthehesh prap qe qe po kush qesh i fundit po tani qe qe qe qe zemren teme e qe qe hajde mere qe qe

Πριν 2 ημέρες
Dafina Musliu
Dafina Musliu

love you tayna

Πριν 2 ημέρες
Vlore Tirane
Vlore Tirane

I Love you tayna ❤❤❤🔐🔐🔐🍊🍊💖💖💖😘😘😍😍😍💋💋💖💖🖤🖤💜💜🧡🧡💛💛💛💛💚💚💚💙💙💙💗💝💞💟❣👄👄💘💘❤❤💓❤❤❤❤🔐🔐🔐🔐

Πριν 2 ημέρες
Vlore Tirane
Vlore Tirane

❤🔐 Tayna ❤🔐

Πριν 2 ημέρες
Music Records
Music Records

https://www.youtube.com/watch?v=0ZeTQS5HWfI TAYNA - QE QE REMIX 2020

Πριν 2 ημέρες
Mid Side Records
Mid Side Records

Aplikacioni Spotify mund te shkarkohet dhe ne shqiperi Tashme .Top albanian Hits 2020:https://open.spotify.com/playlist/17gdIX8oQb8Z5ITUoQql5i?si=yg25cBqkQQG7Wdor60gK1g

Πριν 2 ημέρες
Greta Alushaj
Greta Alushaj

super keng😀😂

Πριν 2 ημέρες
Arsa Berisha
Arsa Berisha

❤️❤️❤️❤️❤️

Πριν 2 ημέρες
Eda Limani
Eda Limani

Kjo është kënga më e bukur e Taynes💖💖💝💝💝

Πριν 2 ημέρες
Shammi Rupa
Shammi Rupa

sweet song 🥰🥰

Πριν 3 ημέρες
Erina Lloga
Erina Lloga

Tayna ma e mir ne botën❤️👑

Πριν 3 ημέρες
sanoob sanu
sanoob sanu

Love from kerala 😉😉😉😍

Πριν 3 ημέρες
xristina diamantaki
xristina diamantaki

😎😎😎

Πριν 3 ημέρες
Music Albania
Music Albania

Fans ti Fans ajo sun um perballoni dot

Πριν 3 ημέρες
Music Albania
Music Albania

Skom qka me tbo nese bertas edhe t shaj a ja thu tnjejtat fjal ti dhe asaj nese don une fajet kejt i maj po Karma jem ka me tu kthy ty prej saj e tash kush do lidhet me ty o versioni jem i dobt un jom kon privilegj per ty veti veti shokt prej meje ti te kush a nashta o niveli jot Fans ti Fans ajo sun um perballoni dot sdin mu sill me njo si un qeqe po ta jap dhe ni mundsi qeqe edhe pse se meriton qeqe Zemra jem per ty po knon qeqe

Πριν 3 ημέρες
Music Albania
Music Albania

Nuk ka si ku lloj jo, po ca ka ma shum ajo ajo

Πριν 3 ημέρες
Faiz Tafciu
Faiz Tafciu

Tayna un po pres kenget tjeter❤❤

Πριν 3 ημέρες
Arta Doko
Arta Doko

😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Πριν 22 ώρες
Arta Doko
Arta Doko

😍😍😍😍😍😍😍

Πριν 22 ώρες
Fjona Jona
Fjona Jona

Kjo keng me Ben gjithmon per vete kur e degjoj.E kam shum fiksimi taynen due kenget e saj.Love you so much Tayna

Πριν 3 ημέρες
Sali Dervishi
Sali Dervishi

SA KANG E MIR♡♡♡

Πριν 4 ημέρες
Shqipe
Shqipe

Shpirrrttiii imm ti 🥺❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🙆‍♀️❤❤❤❤❤❤🙆‍♀️❤❤🌍🌍🌍🧿🧿🌍🧿🌍🌍🌞🌍🌍🌞🌍🌞🌍🌞🌍🍬🙆‍♀️🍬🍬🙆‍♀️🍬❤🌞❤🌞❤🌞❤💚❤❤💚❤🎈❤🎈🙆‍♀️🎈🙆‍♀️💖🙆‍♀️💖❤💖❤💚❤❤🎈🎈❤📌❤📌❤❤📌❤📌❤📌❤📌❤📌❤📌❤🌞🌞❤🌞❤🌞❤🌞❤🌞❤🌞❤🌞🌞🙆‍♀️🌞🙆‍♀️🥺🙆‍♀️🥺❤😁🧿🎈⚘💚❤🎈❤💛❤💖❤💖🧿😁⚘🇦🇱😁⚘💚⚘💚⚘🎈⚘💖⚘💖❤💛❤🎈❤🎈❤🧿🎈🧿😭❤🙏❤🇦🇱🙆‍♀️🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤😭❤💚❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖💖❤❤💖❤💖❤💖❤💖💖❤❤💖❤❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖💖❤❤💖❤💖❤❤🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤💚💚💚💚❤💚❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤⚘❤⚘💖💖💖❤❤❤❤⚘⚘♣️♥️♥️🧸♥️🧸🧸♥️🧩♥️🧩♥️🧸♥️🧸♥️🔮♥️🧸♥️🎮🧸♥️🔮♥️🔮🎮🧸🎮🧸🎮🧸🎮🔮🎮🎮🔮🎮🧸🎮🧸🎮🔮🔮🎮🎮🧸🎮🔮🔮🔮🔮🎱🧸🧸🔮🎯🧸🧸🧩🎲🧸🎲🧸🎲🧸🎲🔮🎲🔮🔮🎲🔮🎲🔮🎲🔮🔮🎲🔮🎲🔮🧩🧸🧸🧸🧩🔮🧩🔮🧩🔮🧩🔮🧩🔮🧩🔮🔮🧩🧸🎲🧸🧩🧸🧩🧸🧸🧩🧸🧩🧸🧸🧩🧩🧸🧸🧸🧩

Πριν 4 ημέρες
zet'hane bb
zet'hane bb

Tayna ti shume bukur

Πριν 4 ημέρες
Mobil Shop
Mobil Shop

Kenya shum 🤩♥️ e mir

Πριν 4 ημέρες
Sara Jolla
Sara Jolla

Do besh kenge te re tayna bota

Πριν 4 ημέρες
Sara Jolla
Sara Jolla

Puc te dua love ju qeqe

Πριν 4 ημέρες
Sara Jolla
Sara Jolla

Tayna je bota ime sidomos kenget e tua je bota ime tayna📱🎶🔊

Πριν 4 ημέρες
mina Krasniqi
mina Krasniqi

😱😱😱😱😱😱😱😱

Πριν 4 ημέρες
monila djuraj
monila djuraj

I love Tayna😃❤❤😃❤❤😃❤❤😃❤❤

Πριν 4 ημέρες
Hell Yeah
Hell Yeah

She's so pretty omg

Πριν 5 ημέρες
xhoja Doçi
xhoja Doçi

💙💙💙💙💙💙💙

Πριν 5 ημέρες
Basri Hajdari
Basri Hajdari

tayna një grua kaq e bukur e talentuar e dua atë më shumë se gjithçka❤️🔥

Πριν 5 ημέρες
Basri Hajdari
Basri Hajdari

@Xhesi Elb ok per mua ajo eshte nje grua e talentuar

Πριν 4 ημέρες
Xhesi Elb
Xhesi Elb

@Basri Hajdari nuk po te them qe e do edhe un e dua shum por te thash qe nuk esht grua por vajz

Πριν 4 ημέρες
Basri Hajdari
Basri Hajdari

@Xhesi Elb cfare do tani e dua dhe kaq

Πριν 4 ημέρες
Xhesi Elb
Xhesi Elb

Grua te duket ajo ty , ajo esht ne kulmin e rinis ti thua grua

Πριν 4 ημέρες
Mikel Istrefi
Mikel Istrefi

Je shum e mire tayna tayna me pelqen shum

Πριν 5 ημέρες
Mikel Istrefi
Mikel Istrefi

Tayna kce kce se shum bkr

Πριν 5 ημέρες
Adem Alitoviq
Adem Alitoviq

I jh jgovifig jg ofkye j p kc.ufm 7h I kam even if you have to know if we are in the same boat I will be in bdjevejgejujsnhsnsjjsud a e di will be there for the meeting and I pengoni te de los banos a ki will be there in theworld a e pave y la for the same price but it is into jd robb up y your day ☺️😜 y y your time and the kids are in school today and the kids and I pengoni te amo nuk pe celin me to know what you are in y a year y your day going so I can make sure I'm

Πριν 5 ημέρες
Shkuip
Shkuip

Qe qe ket te in ajde merre

Πριν 5 ημέρες
Keiti Hysa
Keiti Hysa

Fav song🙈💞💞

Πριν 5 ημέρες
Mondi Mondi
Mondi Mondi

🥰🍒🍭

Πριν 5 ημέρες
Izabela Velaj
Izabela Velaj

😍😍😍😍

Πριν 5 ημέρες
Izabela Velaj
Izabela Velaj

😙😙😙😙😘😘😘😘😚😚😚

Πριν 5 ημέρες
Izabela Velaj
Izabela Velaj

😙😙😘😘😍

Πριν 5 ημέρες
Esma Qerimi
Esma Qerimi

😍😘😙❤❤👄💋

Πριν 5 ημέρες
Besarta Prengzaj
Besarta Prengzaj

Shume fiksim asht kjo Kang ❤️

Πριν 5 ημέρες
Herolinda Idrizi
Herolinda Idrizi

@Fjona Jona tutoriritiuzruottreetietyrirttrzurietrtozoztzutytttezttetyttytti un

Πριν ημέρα
Fjona Jona
Fjona Jona

Edhe una e kam fiksim

Πριν 3 ημέρες
zet'hane bb
zet'hane bb

hiq e frikshme

Πριν 4 ημέρες
Revina Yzeiraj
Revina Yzeiraj

Tayna e bukur

Πριν 6 ημέρες
Sabr Ina
Sabr Ina

Algeria 🇩🇿 like

Πριν 6 ημέρες
Jehona Mustafa
Jehona Mustafa

Me tyy ekomm qe qe♥♥♥♥♥

Πριν 6 ημέρες
BIG MAFIA
BIG MAFIA

https://www.youtube.com/channel/ucdulhwb6_yyoh4p_kozyyxg

Πριν 7 ημέρες
Floriana Ibrahimi
Floriana Ibrahimi

❤❤🇽🇰👸

Πριν 7 ημέρες
Emi Ago
Emi Ago

Edhe pse kosova flet shqip prap kte fjalen qe qe se kuptova mund te ma thote kush ?🤷‍♀️❤💗💕

Πριν 7 ημέρες
Shpf Musik
Shpf Musik

Ja. "Qe ky djali. Qe ku e keni! Qe, erdha! Qe, tashti. Qe ç'më tha. Qe ku na doli! Qe ku po ta them." Ose: "qe pjesëz; i ligjërimit bisedor; ja: qe, tashti; qe, ku e ke." Ose: "qe numri shumës; i ka,-u."

Πριν 6 ημέρες
s k
s k

Qe qelsin

Πριν 6 ημέρες
SMASH HIT
SMASH HIT

I love you🎈🤪 kur do hedhesh keng te re??

Πριν 8 ημέρες
Koshi Bora
Koshi Bora

Je shume e mire TAYNA TAYNA TAYNA💗💗💗💗💗💗💗💗💗

Πριν 8 ημέρες
Alea Lea
Alea Lea

Si nuk mora kurr sub ne kete koment ☹️☹️

Πριν 8 ημέρες
Helena Lena
Helena Lena

Ndoshta ngaqe ke thene qe tayna skrahasohet me melinden😊po te dyja tmira jan

Πριν 5 ημέρες
Ergisa Spahollari
Ergisa Spahollari

Lov❤❤❤❤❤

Πριν 8 ημέρες
Semira Canaku
Semira Canaku

Un ksm chyrf musica usht mer

Πριν 8 ημέρες
Semira Canaku
Semira Canaku

Bravo

Πριν 8 ημέρες
magjun Bozhdaraj
magjun Bozhdaraj

Bravo TAYNA 👍

Πριν 8 ημέρες
Elidona Elezaj
Elidona Elezaj

Zemer ❤️❤️ ylli i shqiperise kengetarja me e bukur me ze te embel te dua doruntina

Πριν 8 ημέρες
the albanian king
the albanian king

🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮

Πριν 8 ημέρες
Sabrie Leku
Sabrie Leku

I love shumë Rayna♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Πριν 9 ημέρες
Eli official
Eli official

Diss mozikut besoj dhe kides E kuptoni ju. Por tayna je super bravo me këtë këngë 😏😊👌👌👌

Πριν 9 ημέρες
Eli official
Eli official

@Adriatik spahiu 🤨?

Πριν 7 ημέρες
Adriatik spahiu
Adriatik spahiu

Adjgh

Πριν 8 ημέρες
Secret_Albo 25
Secret_Albo 25

Rainbow 6 map 😂😂😂

Πριν 9 ημέρες
Lola Aida Lola Aida
Lola Aida Lola Aida

Je supre tayna❤💕❤💕❤💕💕💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕💕💕❤❤❤👍❤💕❤

Πριν 9 ημέρες
Aurora Kormuzi
Aurora Kormuzi

Tayna je super kengetare

Πριν 9 ημέρες
Bukurije Asllanaj
Bukurije Asllanaj

🤑

Πριν 10 ημέρες
Nurije Murseli
Nurije Murseli

Sabes cantar muy bien español ir albanés porque yo soy española pero mis padres son de color sobo pero me encanta tu voz en español

Πριν 10 ημέρες
PIXEL Production
PIXEL Production

Ku jan shqipet Adrenalin. KOSOV&SHQIPNI beni SUBSCRIPE kanalit tim. Zoti ju rujt tgjithve

Πριν 10 ημέρες
Rexhino Qendro
Rexhino Qendro

💋

Πριν 10 ημέρες
Rexhino Qendro
Rexhino Qendro

❤️❤️❤️💋💋

Πριν 10 ημέρες
Ano Ramaj
Ano Ramaj

Na e shpife dhe ate Serialin e preferuar te Shqipetarve Psionet e Fshehta

Πριν 10 ημέρες
Shadow _official
Shadow _official

A u lodhe naj pak me i ble shikimet

Πριν 10 ημέρες
Agonis Istrefi
Agonis Istrefi

😍😍😍

Πριν 10 ημέρες
Agonis Istrefi
Agonis Istrefi

Qe Qe schum mir tyna

Πριν 10 ημέρες
Edi Sr
Edi Sr

Si mund te shkoje nje kenge me nje tekst kaq skandal ne miliona klikime, sa degradim ka bere muzika..

Πριν 10 ημέρες
Zarife Thaçi
Zarife Thaçi

Bone Ni Kong me butrint immeri

Πριν 10 ημέρες
t. urainstitut
t. urainstitut

1 ndër videoklipet më të bukura, me jetën e bukur të fermës.

Πριν 10 ημέρες
deada novi
deada novi

TAYNA MY QUEEN

Πριν 11 ημέρες
Rudi Kuci
Rudi Kuci

ik se na flliqe

Πριν 11 ημέρες
Razije Kaci
Razije Kaci

Shum e bukure

Πριν 11 ημέρες
Christophe STATOVCI
Christophe STATOVCI

Bravo veq perpara kenga shum e bukur clip original bravo

Πριν 11 ημέρες
Albi Yryku
Albi Yryku

Dhe shumr e bukur

Πριν 11 ημέρες
adnan musliu
adnan musliu

Gsbc

Πριν 11 ημέρες
Arbi Tirona
Arbi Tirona

Taynaaaa

Πριν 12 ημέρες
Albano Xhelili
Albano Xhelili

Me kenge vk se kjo nuk gjen ne bote

Πριν 12 ημέρες
Aida Seferi
Aida Seferi

shum e buker

Πριν 12 ημέρες
Theo Jansen
Theo Jansen

Te qeureo mucho mi amor es todos Romas From Prizren ♥️♥️♥️♥️ love u Tayna .

Πριν 12 ημέρες
Elina Elina
Elina Elina

Teper kong e bukur!! Ama veshjet shume vulgare n perjashtim te fistanit t bardh e te kuqit

Πριν 12 ημέρες
Merko Duka
Merko Duka

Tayna❤❤❤❤💋😘

Πριν 12 ημέρες

Επόμενο

Tayna x Mozzik - Edhe ti

03:21

Tayna x Mozzik - Edhe ti

Friends Entertainment

προβολές 35 000 000

GJIKO x MELINDA - X5

03:36

GJIKO x MELINDA - X5

REDBOX Entertainment

προβολές 15 000 000

Tayna - BASS

03:25

Tayna - BASS

Friends Entertainment

προβολές 12 000 000

YFN Lucci- Sept 7th (music video

2:18

YFN Lucci- Sept 7th (music video

YFN Lucci

προβολές 271 449

BED TIME MOMMY ROUTINE

10:03

BED TIME MOMMY ROUTINE

Nicole Tv

προβολές 1 586 747

Dafina Zeqiri - Million $

03:13

Dafina Zeqiri - Million $

Dafina Zeqiri

προβολές 8 500 000

Dhurata Dora X Azet - Fajet (prod. Jugglerz)

02:25

Dhurata Dora X Azet - Fajet (prod. Jugglerz)

Dhurata Dora

προβολές 25 000 000

Doruntina

02:53

Doruntina

Tayna - Topic

προβολές 140 000

Malli

02:30

Malli

KIDDA - Topic

προβολές 273 000

Butrint Imeri ft. Nora Istrefi - Dy zemra

02:57

Butrint Imeri ft. Nora Istrefi - Dy zemra

AVD Digital

προβολές 9 000 000

Cricket ft Dafina Zeqiri - Nje here ne jete (Official Music Video)

03:13

Heritier Wata - Désolé (Clip officiel)

5:40

Heritier Wata - Désolé (Clip officiel)

Heritier Wata

προβολές 150 970

Greg - BALI | Official Music Video

3:23

Greg - BALI | Official Music Video

Lemon Music

προβολές 489 947

Ledri Vula - Si baba

3:03

Ledri Vula - Si baba

Ledri Vula

προβολές 1 882 658

Jennifer Lopez, Maluma - Pa Ti (Official Video)

4:34

Jennifer Lopez, Maluma - Pa Ti (Official Video)

JenniferLopezVEVO

προβολές 16 049 118

Bes Kallaku - Lele (Official Video) | Prod. MB Music

3:18