Tayna - Shqipe (Official Video)

Habipo I
Habipo I

O sjan muzika kto rropt ja qifsha

Πριν 3 ώρες
Gold King
Gold King

A ban me fol a ban me fol😂😂

Πριν 8 ώρες
Afrim Afri
Afrim Afri

Sa% meriton Tayana

Πριν 10 ώρες
Afrim Afri
Afrim Afri

Ose sa like

Πριν 10 ώρες
sophie.p
sophie.p

My fave Albanian Singer. Love from Greece 🇬🇷❤

Πριν 10 ώρες
Jomai Cuni
Jomai Cuni

Me kong vari karin.2 fjal me lidhje ska

Πριν 10 ώρες
Ermira Abdii
Ermira Abdii

Ma e mira je 👑ime vazhdo veç vazhdo kshu

Πριν 15 ώρες
Fot ball Channel
Fot ball Channel

1:37 did she say muslim fuck off

Πριν 15 ώρες
Emine Morina
Emine Morina

aoudhom

Πριν 15 ώρες
Verjan Hamzai
Verjan Hamzai

tayna nese ke mundsin te me japsh nje prgjigjigje un dua te behem nje repere pak ashum sibti si thua ti

Πριν ημέρα
Pireva RonaldoFan
Pireva RonaldoFan

2019 *"?"*

Πριν ημέρα
Pireva RonaldoFan
Pireva RonaldoFan

Like per SHQIPET!!

Πριν ημέρα
jooo
jooo

i THINK she looks like a "cardi b" wannabe or more like a shqip version of Cardi (dont hate meh)

Πριν 2 ημέρες
Blerton YT
Blerton YT

1:00

Πριν 2 ημέρες
Victoria Oh
Victoria Oh

Unë nuk besoja në Zot I përdorur për të urryer rrugët e tij. Por Perëndia më ndryshoi! Unë isha i varur nga alkooli, në pornografi. Kjo botë sot është plot me kurorëshkelje. Fëmijët urrejnë prindërit, brezi i ri nuk e ndjek Zotin. Por ae dini se Perëndia ende na do? Dy vjet më parë, isha kaq e dëshpëruar. Pas festës së Vitit të Ri, u lodha nga kjo botë. Pastaj Perëndia erdhi tek unë. Perëndia më tregoi se ishte i vërtetë. Kur nuk po mendojmë për të, ai ende po na pret. I qava aq shumë sa qaja edhe tani. Ky brez po e hedh poshtë vërtet Perëndinë. Dhe vjen një gjykim. Të gjithë ne, si delja, janë zhdukur, secili prej nesh është kthyer në rrugën tonë; dhe Zoti ka vënë mbi Jezusin paudhësinë e të gjithëve. A e dini se ferri është i vërtetë? Dashuria e Perëndisë nuk mund të matet me tonat. Ai na dha të gjithë. Ai dërgoi birin e tij Jezu Krishtin që të vdiste në kryq për mëkatin tim. Dhe Jezusi u ngrit përsëri! Kështu që ju që mund të lexoni mund të shpëtoheni dhe të bëheni fëmijë të Perëndisë! Jezusi është e vetmja mënyrë për të shpëtuar. Pendohuni dhe besoni. Perëndia na jep sot të pendohemi dhe të kthehemi tek ai. Ai dërgoi djalin e tij që të mund të jetonim. Ne mund të lutemi dhe të fillojmë çdo gjë të pastër nëpërmjet Jezusit. Mund të bëhemi gjithashtu një krijim i ri dhe të jetojmë përgjithmonë me Jezusin. Nëse e lexoni këtë, mund të mos ketë kuptim. Por kërkoni Perëndisë t'ju falë dhe t'ju japë kurajë për të ndjekur. E di që ai dëshiron, sepse ai e di se ai është i vërtetë dhe ai është me mua. Qielli gëzohet kur një mëkatar kthehet tek ai. Pasi i dhashë plotësisht jetën Jezusit, të gjitha varësitë e mia u zhdukën dhe unë po jetoj një jetë të re. Ne jemi kaq të përdorur për gjërat e kësaj bote që janë larg nga Perëndia. Perëndia u bë ati im, sepse gjaku i Jezu Krishtit. Dhe kur kjo ndodhi, ishte si frymëmarrja dhe shqyrtimi i qiellit. Tani kjo botë nuk është asgjë për mua. Paraja, suksesi, popullariteti ... janë vetëm gënjeshtrat që djalli përdor për të bërë që mendja të humbasë vetëdijen dhe të kthehet kundër Perëndisë. Perëndia mund të kujdeset për këtë nëse kërkoni mbretërinë e tij. Kjo nuk është e rëndësishme. Kjo nuk është fe. Është e gjitha për Jezusin. Është nëse e njihni Zotin dhe e doni atë. Kjo është shumë e vërtetë. Jezusi do të vijë së shpejti dhe çdo gjë që rebelët kundër tij do të gjykohet. Ai ende ju do. Ai dëshiron që ti të kthehesh. Ne duhet të ndryshojmë jetën tonë! Faleminderit per leximin.

Πριν 2 ημέρες
Baby K
Baby K

1:18 stop

Πριν 3 ημέρες
G G
G G

Edhe avash mos kndo sikur asht tu ta marr kush kangen se na shpife 🤮

Πριν 3 ημέρες
G G
G G

O zot sa keq e thu shkronjen "q" pupu

Πριν 3 ημέρες
G G
G G

Kurv ashiqare shifet

Πριν 3 ημέρες
Florent Osmanaj
Florent Osmanaj

Shum bukur🐶

Πριν 3 ημέρες
elijesa kryeziu
elijesa kryeziu

tayna asht mami i reperkave

Πριν 3 ημέρες
Tuna Sulejmani
Tuna Sulejmani

Brava tayna

Πριν 4 ημέρες
Kjara Stafa
Kjara Stafa

Je super

Πριν 4 ημέρες
Blerdon Hoti
Blerdon Hoti

bravo taynaa

Πριν 4 ημέρες
Enis Neziri
Enis Neziri

Chum bokure❤

Πριν 4 ημέρες
soto emilly
soto emilly

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍♥️

Πριν 4 ημέρες
Risela Malaj
Risela Malaj

I love you Tayna you are my favourite singer ❤️❤️

Πριν 4 ημέρες
Shajdie Omero
Shajdie Omero

Pse shan

Πριν 5 ημέρες
Shajdie Omero
Shajdie Omero

Tayna

Πριν 5 ημέρες
Ivan Zdravkov
Ivan Zdravkov

Cardi B aliexpress

Πριν 6 ημέρες
Er Ion
Er Ion

Tayna mami rina kelysh hahahaha that's what you belisima tayna 🌸🌸🌸🌼🌼🌼🌼🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🔯🔯🔯🔯🔯🔯🔯😘😘😘😘😘😘😘🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈

Πριν 6 ημέρες
Geri Hixha
Geri Hixha

cica😛

Πριν 7 ημέρες
Florete Fazliu
Florete Fazliu

Oj tayna emrin ponde ne dore e kam shkru my queen I LOVE YOU TAYNA!!

Πριν 8 ημέρες
Doniesy Msp
Doniesy Msp

qureeeeeeeeeee

Πριν 8 ημέρες
Marla1 Xhoni1
Marla1 Xhoni1

Je yll je e mrekullueshme e ke zonin aq te mrekullueshme sdi cfare te theme ti meriton miljona likes

Πριν 9 ημέρες
eda islami
eda islami

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😻😺👄💓❤💖💗💞💝💜💚💟❣💌

Πριν 9 ημέρες
Sam Gibby
Sam Gibby

Cyka Blyat

Πριν 9 ημέρες
Diti Games
Diti Games

Vzhdo

Πριν 9 ημέρες
Tatá A
Tatá A

Brasil

Πριν 10 ημέρες
era lici
era lici

te preeferoj🦄🦄

Πριν 10 ημέρες
Blendi Zeqiri
Blendi Zeqiri

O me thuper tkisha rre

Πριν 10 ημέρες
zehra zehraziberi
zehra zehraziberi

Tajna esht ma e mira💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

Πριν 10 ημέρες
Blerina Hasadi
Blerina Hasadi

KU KU SI ME DAL PREJ MALITT HAHAHAHHAHAHAH DEKA OOO QIKOO MA E MIR OSHT RINA O PITI VOGELL😍😍😍🤣🤣🤣😂😂. RINA TA HA GOJEN TE KAM GJITHQKA 😍😍😍😘😘😚😚😙😙😗😗💋💋👄👄💋💋💋💕💕💖💖

Πριν 10 ημέρες
Blerina Hasadi
Blerina Hasadi

+Fatina Fejzuli hahahahah qfar tayne moreee😂😂😂😂😂

Πριν 9 ημέρες
Fatina Fejzuli
Fatina Fejzuli

Tayna mbretresha e repit

Πριν 9 ημέρες
Tomba
Tomba

Blyat

Πριν 11 ημέρες
sabrina Haraciu
sabrina Haraciu

Sa e bukr oTayna

Πριν 11 ημέρες
Kylian Mbappée
Kylian Mbappée

Qka esht shfaleri be ?

Πριν 11 ημέρες
shiHanny
shiHanny

Dashnori (qe pagun)

Πριν 3 ημέρες
Liridon Nimonaj
Liridon Nimonaj

Mu tut njeri edhe per gru me e mar kta 🤣🤣

Πριν 12 ημέρες
Vjollca Brahimaj
Vjollca Brahimaj

Tajna maso fry shum the lutem

Πριν 12 ημέρες
Vjollca Brahimaj
Vjollca Brahimaj

Bllok

Πριν 12 ημέρες
Ungläubiger
Ungläubiger

Mashallah

Πριν 12 ημέρες
Alisa Z
Alisa Z

Tfuuu

Πριν 12 ημέρες
Zhulieta Hoxha
Zhulieta Hoxha

Bravoooo tayna kur do e bejme ni foto bashk I love you!

Πριν 12 ημέρες
Sahit Isufi
Sahit Isufi

Gkidefifdg

Πριν 12 ημέρες
Albijon Rexha
Albijon Rexha

Si yll 😍❤❤❤

Πριν 12 ημέρες
Aleksand Alexander
Aleksand Alexander

I love her energy lol

Πριν 13 ημέρες
baaadoox RKG
baaadoox RKG

Raymonda🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 13 ημέρες
Tayna Tayna
Tayna Tayna

Tayna je yll❤️❤️

Πριν 13 ημέρες
aleksa denic
aleksa denic

najbolja reklama i argument ZA koriscenje kondoma tokom odnosa...

Πριν 14 ημέρες
Mehmed Murad
Mehmed Murad

From Bulgaria 🇧🇬🇦🇱

Πριν 15 ημέρες
the explorer
the explorer

nese rrepi shqiptar do zgjidhte kurven me te mir un do thosha tayna 🧐🧐🧐 https://revenuse.com/?id=30086 🧐🧐🧐

Πριν 15 ημέρες
Ersan Saciri
Ersan Saciri

Hahahaha

Πριν 15 ημέρες
maksun maksuni
maksun maksuni

Bravo veq vazhdo

Πριν 15 ημέρες
fleorjana baramj
fleorjana baramj

Bravo tayan

Πριν 16 ημέρες
The Resistance
The Resistance

Deri nColumbi zani jone nihet 😂😂😂😂

Πριν 17 ημέρες
Vaggelis Vaggos
Vaggelis Vaggos

Tayna eshte me emira

Πριν 17 ημέρες
Flori Murraj
Flori Murraj

😎😎😎

Πριν 18 ημέρες
Μάρθα Τσιούνη
Μάρθα Τσιούνη

#TEAMRINA ❤

Πριν 18 ημέρες
Emis Meeries meerschweinchen Kanal
Emis Meeries meerschweinchen Kanal

LFL Instagramm

Πριν 18 ημέρες
Elona Steinberg
Elona Steinberg

Rina eka zemren e 🖤hahahha Kush usht me taynen like bone kush ushtme rinen shkrujkoment haha

Πριν 18 ημέρες
Luka Xhelaj
Luka Xhelaj

Super

Πριν 18 ημέρες
Era Princess
Era Princess

Aaaaa kush e shte mamiiii tayna rina shkruani ne komente

Πριν 18 ημέρες
lina dina
lina dina

ska ma t fot se Tayna

Πριν 18 ημέρες
Jade Amelia Thirlwall
Jade Amelia Thirlwall

We’re my albanian crew at ????

Πριν 19 ημέρες
Mr Sativa
Mr Sativa

She's Albanian just like Bebe Rexha

Πριν 19 ημέρες
Amar Isra
Amar Isra

Bravo Tajna

Πριν 19 ημέρες
Shkupi Shkupi
Shkupi Shkupi

Tayna zmer loqk

Πριν 19 ημέρες
shpresa ? olta hyseni
shpresa ? olta hyseni

Nese në kosov ësht nj kentAre dhe un e thirri princesha tyna këntarja mA e mir ne bot zemra jem me dashuri olta

Πριν 19 ημέρες
Ayla Gündüz
Ayla Gündüz

LOVE ❤️

Πριν 19 ημέρες
Lavdije Bardhi
Lavdije Bardhi

Shum bukur

Πριν 19 ημέρες
Happy Poter
Happy Poter

I shkreti kameraman

Πριν 19 ημέρες
edi.uck123 kuku bra
edi.uck123 kuku bra

Hahahahahahahahahahahaahahtayna bukuroshe vall 😍😍😍😍❣️❣️❣️❣️❣️🔕🔕🔕🔕🔕🔕🔕

Πριν 7 ημέρες
Albanianwarrior23
Albanianwarrior23

I listen to the song just to hear her say.. Who is your mommy ahhhhhhhh....HAHA...

Πριν 19 ημέρες
AlexandrsBtv
AlexandrsBtv

hahahahahahahaha mos o zot :D

Πριν 20 ημέρες
pro geimer Pro
pro geimer Pro

Shum mir me kengen Enca Kinggg♥♥♥♥

Πριν 20 ημέρες
landa mazreku
landa mazreku

Dujnduishishgoshubwbgjw

Πριν 20 ημέρες
Shumi Emerllahi
Shumi Emerllahi

😍Ti je ma émirs kongetar ne bot shum i kam marak muzikat e tua😘 Tayna😍😘

Πριν 20 ημέρες
Hairije Riza
Hairije Riza

Waikiki Romania

Πριν 20 ημέρες
Besakajtazi3 Kajtazi
Besakajtazi3 Kajtazi

💋

Πριν 20 ημέρες
Besakajtazi3 Kajtazi
Besakajtazi3 Kajtazi

Ecv💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤ahahhahaha

Πριν 20 ημέρες
Elma Vogel
Elma Vogel

Šum mir 😘

Πριν 20 ημέρες
Madolip Madolip
Madolip Madolip

Taynaaaaaaaaaa

Πριν 20 ημέρες
anna anna
anna anna

nrrep ka veq ni mami tayna BABY veq TAYNA

Πριν 21 ημέρα
Omar Nabelsi
Omar Nabelsi

Can someone translate it to English?

Πριν 21 ημέρα
gengsta gengsa
gengsta gengsa

Tayna shkelqyeshem

Πριν 21 ημέρα
Metin2009 Metin
Metin2009 Metin

Tayn une jam fscs jote

Πριν 21 ημέρα
Alltane Dogjani
Alltane Dogjani

Who is mami????? Tayna

Πριν 21 ημέρα
Gazmir Gazmir
Gazmir Gazmir

Se di pse sme pelqen kjo femer,, shume mendjemadhe per azgje.. vidjoklip pa azgje interesante.. 🤣

Πριν 21 ημέρα
Atatürkçü Toplum
Atatürkçü Toplum

Abla da erik gibi

Πριν 21 ημέρα
Mafalda de La Fuente
Mafalda de La Fuente

Kann nicht wirklich tanzen singt und tappt aber geil

Πριν 22 ημέρες
Elion Mustafi
Elion Mustafi

Taynaaaaa 😍😘😎❤️❤️❤️❤️❤️💎💎💎💎👑👑👑😙😙

Πριν 22 ημέρες
Fjolla Rrezja
Fjolla Rrezja

Kjo keng eshte shum e bukur tayna ose te themi doruntin te dua shum un jam fansi yt love you tayna un jam Rrezarta

Πριν 22 ημέρες
kabedan king
kabedan king

Respect albania love. You

Πριν 22 ημέρες
Rinaa Smakiqi
Rinaa Smakiqi

Mae mir see Rina 😘 💯 her je veq vashdo

Πριν 22 ημέρες

Επόμενο

Tayna ft. Don Phenom - Columbiana (Official Video)

02:58

Tayna ft. Don Phenom - Columbiana (Official Video)

Friends Entertainment

προβολές 35 000 000

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

03:21

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

FloriMumajesiOfficial

προβολές 18 000 000

NOOB vs PRO vs HACKER - Fortnite Battle Royale

10:40

10 Things Not To Do as a SuperHero (Avengers)

10:32

10 Things Not To Do as a SuperHero (Avengers)

Guava Juice

προβολές 1 448 048

Ardian Bujupi X Capital T - ANDIAMO (prod. by Dj Tuneruno)

03:11

Ardian Bujupi X Capital T - ANDIAMO (prod. by Dj Tuneruno)

OfficialArdianBujupi

προβολές 65 000 000

Dafina Zeqiri X Dj Geek - ALO

03:30

Dafina Zeqiri X Dj Geek - ALO

Moneyz - Dafina

προβολές 5 700 000

Gjiko - Maybach me shofer

03:27

Gjiko - Maybach me shofer

REDBOX Entertainment

προβολές 3 700 000

Kida ft. Xhensila - Uh Baby

03:49

Kida ft. Xhensila - Uh Baby

ZzapnChriss Onrecords

προβολές 38 000 000

Dhurata Dora & Dj Geek - AYO (Official Video 4K)

03:57

Dhurata Dora & Dj Geek - AYO (Official Video 4K)

MaxProductionAL

προβολές 36 000 000

AZET feat. RAF CAMORA - QA BONE  (Official Audio)

03:22

AZET feat. RAF CAMORA - QA BONE (Official Audio)

KMNGANG

προβολές 34 000 000

Luana Vjollca - Boll u bo tu vujt (Official Video 4K)

03:12

Luana Vjollca - Boll u bo tu vujt (Official Video 4K)

Luana Vjollca - Channel

προβολές 2 000 000

Mozzik - NANA (prod. by Li & Macloud)

03:52

Mozzik - NANA (prod. by Li & Macloud)

MOZZIK

προβολές 7 400 000

PAUSE Challenge for $1000! in PUBLIC!!

17:38

PAUSE Challenge for $1000! in PUBLIC!!

The Ohana Adventure

προβολές 1 073 569

The Dirt | Official Trailer [HD] | Netflix

2:45

The Dirt | Official Trailer [HD] | Netflix

Netflix

προβολές 1 428 058

Addressing the Rumors... (with my best friend)

23:18

Addressing the Rumors... (with my best friend)

Gabbie Hanna

προβολές 564 779

I TURNED INTO A BOY FOR A DAY!! (Carter Was Shocked)

17:01

I TURNED INTO A BOY FOR A DAY!! (Carter Was Shocked)

Lizzy Sharer

προβολές 3 805 773

Reacting to the BEST VALENTINES DAY love animations

10:56

Reacting to the BEST VALENTINES DAY love animations

AzzyLand

προβολές 1 790 327

Disney's Aladdin - Special Look:  In Theaters May 24

1:01

Disney's Aladdin - Special Look: In Theaters May 24

Walt Disney Studios

προβολές 8 018 182