Tregjet e Tiranes si xhungel

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν μήνα

  RTV KLANRTV KLAN

  διάρκεια: 01:33

  E shtuna ka nisur e zhurmshme në kryeqytet. Për të tretën fundjavë me radhë, qytetarët janë dyndur nëpër dyqane, për shkak të mbylljes së tyre ditën e diel. Kryeqytetasit kanë nxituar të bëjnë blerjet e fundit në supermarket, farmaci apo furra buke, përpara se të hyjnë në vetëizolim deri ditën e hënë.
  Distanca respektohet pasi administratorët e këtyre bizneseve nuk lejojnë të hyjnë shumë njerëz, por krejt e kundërta ndodh në tregje dhe dyqane të vogla.
  Në këto tregje është si në xhungël. Nuk ka asnjë rregull e nuk tregohet asnjë kujdes për të mos qenë ngjitur me të tjerët. Jo vetëm blerësit, por edhe vetë tregtarët janë të pakujdesshëm. Disa nga shitësit nuk mbajnë maskë e as doreza.
  Edhe qarkullimi i mjeteve këtë të shtunë ka qenë i shtuar në rrugët e kryeqytetit, derisa përfundoi afati i lëvizjes. Tanimë rrugët janë thuajse bosh dhe Tirana i është kthyer qetësisë, e cila do të zgjasë deri ditën e hënë.
  Tv Klan
  SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRfilms for more videos!
  Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
  Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
  Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
  Follow rtvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
  Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Soni Soni
Soni Soni

Shum palidhje sot full afer infektohen e neser mbyllen shum palidhje ,levizjet sduhet mu ndal por te veqant tmos ket grupe

Πριν μήνα

Επόμενο

"Mirëmëngjes Shqipëri" “Mëso Falas”  "05 Maj 2020"

17:56

"Mirëmëngjes Shqipëri" “Mëso Falas” "05 Maj 2020"

RTSH - Radio Televizioni Shqiptar

προβολές 326

Binging with Babish: Buttered Noodles from Community

8:41

Binging with Babish: Buttered Noodles from Community

Binging with Babish

προβολές 2 592 925

VLOG SQUAD SURPRISED ME WITH THIS FOR MY BIRTHDAY!!

10:14

VLOG SQUAD SURPRISED ME WITH THIS FOR MY BIRTHDAY!!

Jason Nash

προβολές 312 298

Zone e lire - Debat/Politike/Aktualitet! (29 maj 2020)

1:24:16

Klanifornia - Gjon dhe Gjon dhe navigatori (14 mars 2020)

11:44

Rroba te perdorura (gjithe paraditen bashke) | VLOGMAS

14:07

Ilaci kunder paraziteve vret virusin ne 2 dite

01:21

Ilaci kunder paraziteve vret virusin ne 2 dite

RTV KLAN

προβολές 19 000

Miti amerikan, a ka marre fund?

05:42

Miti amerikan, a ka marre fund?

RTV KLAN

προβολές 948

Το τέλος του Betelgeuse | Astronio Χ (#3)

11:16

SNIK - Why | Official Audio Release (Produced by BretBeats)

3:50

Tus - Ψυχανάλυση Prod. Dennis Cage

3:21