No video

U vra nga i ati, motra e Anxhelinës zbulon të vërteta rrëqethëse

Sutkije Muqaku
Sutkije Muqaku

tv syri

Πριν 4 ημέρες
armela fisheku
armela fisheku

Po kjo nuk jetonte ne shqiperi nga e di cfar ka ndodhur ne ato momente cjan ket budalliqe qe flisni kjo do futur bren ne burge per keto shpifje qe thote ....Te verteten e di i jati dhe anxhelina e di e jo kjo psikopatja qe flet genjeshtra

Πριν 6 ημέρες
Nikos 123
Nikos 123

Ikni gabelt e qir sdini ca po thoni

Πριν 7 ημέρες
Mi Na
Mi Na

Shko moj pise vajze qe shpif kot. Ajo rralle shume komunikonte me ty vetem se per nenen e saj sdonte te dinte. Perse valle?Ja pyesni veten. Babane e donte dhe shkonin mire por filluan grindjet se i jati sdonte te merte Avganin dhe ska pas faj. Ne qe jetojme andej i njohim ndaj ti palaco vajze mos fol kot kur si di ngjarjet kur nuk di si ka ndodhur. Ne gjaknxehtesi ka ndodhur cdo gje dhe jo se nuk e ka dashur vajzen. Gjendja psikologjoke e tij eshte teper e keqe dhe do vec te vdes. Dhe une sdo e lija kure vajzen te merte Avgan a pakistan. Jo ate dreq fare.

Πριν 7 ημέρες
Mi Na
Mi Na

+albi albion ti te ha mutin se nuk jam femer po hajde shfaqu te shkerdhefsha rracen e jevgut

Πριν 5 ημέρες
albi albion
albi albion

Pse ti je fare me e mir se ta po' ku ka rac me te poshter se ty moj idiote femer dhe sa per ate nen mos fol shum se ta shqyej at goje qe e ke

Πριν 5 ημέρες
Memini Zyra
Memini Zyra

Ti gazetar, nuk meriton As gje.e botove ,sepse Je nje racist.te pelqejne Debatet e personave. Dhe shiko ,sa racista ka. Lere kete Pune,se nuk je Si shqiptar 🇦🇱 por, Kunder shqiptar... Zoti te denofte. 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Ti moj vajze,shko ne paqe. Je nje engjell sot.🇦🇱🙏🙏🙏

Πριν 7 ημέρες
Yllka Vlore
Yllka Vlore

pranaj se ka lan tmartohet me tj se e kapte vet e ka dash per vete kurva

Πριν 8 ημέρες
Yllka Vlore
Yllka Vlore

ai plera ndoshta e ka perdhenu

Πριν 8 ημέρες
ave ave
ave ave

Oo ty tdekt ora moj qe po flet.tani flisni ju si te.doni por sdini qa ka.ndodh.masi dhe vet thua se nuk flisja shpesh.dhe kta gazetar tshpif si te nxjerrin.ty me.fol..e para eshte nana.e saj vrasese qe e ka braktis fmin e vet.pastaj ai qe e ka vra .dhe ne fund faji ngelet jetim.

Πριν 8 ημέρες
Ετλεβα Ρραπουσαι
Ετλεβα Ρραπουσαι

Nuk duhesh te hiqesh ligji me pushkatim.ketit psikopatit do prer mishi me gersher kafsha .

Πριν 8 ημέρες
kim 123
kim 123

Ati duhet me ja pre peni..... E me lan me vujt jo denim me vdekje se ne burg nuk e ka leht. E ajo vajza ishalla ne gjenet me Lule.

Πριν 9 ημέρες
Mi Na
Mi Na

Moj mizerje femer qe flet pa ditur gjerat. Po ta donte nenen e vet ajo komunikonte se nuk ishte e vogel. Cfardo qe ka ndodhur e di vetem i jati qe e vrau. Ku e di ti moj qe ka abuzuar me te. Yt plera qe beni fajtor pa ditur si ka ndodhur. Cdo gje eshte bere ne gjaknxehtesi dhe nuk e shfajesoj por jo dhe ti ngjisni gjera qe si ka bere.😡

Πριν 9 ημέρες
Mi Na
Mi Na

+albi albion po a ka jevg trim re mut muti. Per defa jeni e muzike se per sherr te rruni bolet. Hajt mi rruj cik ose i thuaj asa bythzezes te mi rrufisi cik.

Πριν 3 ημέρες
Mi Na
Mi Na

+albi albion te qifsha rrobt e ate bythzezen qe del aty . Kam qir bythzez se te ecen mbare o te shkerdhefsha cte permban pragu. Ptuuu rrac e qelbur.Bythzeza e qifshin gomeret e lagjes. Ik moj plere dil e lyp aty te vorrezat se te njof ca muti je dhe ca plere e ke ate njerken tende te qelbur.

Πριν 3 ημέρες
albi albion
albi albion

+Mi Na ajt ma mer pak ne goje e do e kuptosh ca esht jevgu njs sa here ke vajt ti me jevgun

Πριν 5 ημέρες
Mi Na
Mi Na

+albi albion ka shfaqu kush je te shohim sa trim je o shkerdhat mashkull me gjithe ate bucen qe llap . Flas ate qe thuhet dhe qe eshte e vertete jo ate qe shpif kjo buce e ndyre. Ajo se dhiste me mut nenen e saj se keshtu jeni ju jevgjit shumica. Pirdheni vend e pavend.

Πριν 5 ημέρες
alsion las vegaz fk
alsion las vegaz fk

Po ai alego petro. Esht ti qish rropt ku ika tek ajo egjeti ai gjunaf efravt zoti ishlla ozot Ai ideneqeruari mutit

Πριν 9 ημέρες
Mirjan Semema
Mirjan Semema

Per fat te keq ktu nuk ka lidhje rraca po kto jan rom nuk jan shqiptar..por gjithsesi esht e dhimshme dhe zezak cfardo tjen

Πριν 10 ημέρες
Flora Gusha
Flora Gusha

Shume errende.E turpshmejashte cdo morali.Ai nuk ka emer Baba por monster.Kjo fare e keqe do luftuar dhe kjo i takonte vajzes.Ajo nuk ishte me e vogel duhete gjente nje zgjidhje .Policia duhet ta ndiqte.Perse i vinte keq .tOrganet e policisete bejne punen e vet.

Πριν 10 ημέρες
Lulieta Kapo
Lulieta Kapo

Per kte njeri duhet ti merret shpirti pak nga pak turtur sic mori shpirtin e evlatit dhe e groposi te gjall kafsh

Πριν 10 ημέρες
Rovi Xhafaj
Rovi Xhafaj

Svrasin ato gra kurva qe mbajne ne shpi dhe fusin dashnoret ne shpi dhe u thon femij pa pik turpi jemi koleg pune po vrasin kto te shkreta goca qe kan te drejt te krijojne nje jet

Πριν 10 ημέρες
Μαρία Η.
Μαρία Η.

Rovi xhafaj sa mir ke fol gjest I qe ka ber tek femija quhet xhelozi jo racizem

Πριν 8 ημέρες
bad Girl 424
bad Girl 424

😠😭

Πριν 10 ημέρες
Feim Merkaj
Feim Merkaj

Per.mua.keta.sjan.shqiotar.por.evgjiter.per.kete.mos.ngateroni.gjerat

Πριν 11 ημέρες
last time
last time

po kta rrac magjylesh e han shqiptaret bobo komunitet rom ka gjithkund

Πριν 11 ημέρες
Sandri B
Sandri B

ju paskeni qen t ter per t qir ropt q t ter bashk me kte evgjiçken qe ben si e zgjuar dhe kto mediat shpif e shpif u doli boja shtet kurv ska per tu ber nanjher shqiperia joooo jo .

Πριν 11 ημέρες
Drita Dritan
Drita Dritan

qija ropt ketyre rrac mutash kujt po i plas per gabelet dhe afganistanet

Πριν 11 ημέρες
skanderbeg kastrioti
skanderbeg kastrioti

pse ky moster e dinte vehten burr ma te mir se avgani

Πριν 11 ημέρες
Elbasan Maksutaj
Elbasan Maksutaj

Ky qe ka vra qiken e vet vertet ska gjo ma keq amo pom vjen interesant kjo motra vet a qa e ka ku pe din si i ka thon babi kam ftoft e shum do rrena kur nuk ka qen askush aty

Πριν 11 ημέρες
Djana Katundi
Djana Katundi

Kjo çdo bisede qe ben e ka genjedhter , kur se mbrojti e ema qe e la ne mes te kater rrugeve , kjo vajze qe hiqet moter pa nje fare lidhjeje gjaku ,po ta vini re ne interviste (qesh) as ka ndjenjen e dashurise per te , por vajten mediat dhe eshte e detyruar te intervistohet.Me vjen shume keq per humbjen e nje vajze ne moshe te re dhe vdekje makaber.Zoti qofte prane.

Πριν 11 ημέρες
Tatjana Bullari
Tatjana Bullari

Ky esht fundi i botes nuk i gjen gje keto njerez nuk kam fjal me

Πριν 11 ημέρες
mandrin vuthaj
mandrin vuthaj

Kta s’jan shqiptare . More shoku. Jane magjup.mos na ngatrroni , kta as prej mbiemnit dhe as prej pamjes s’kan gjak shqiptari. Le te mos keqkuptohena qe asht nje fatkeqesi dhe asht per te dhimt shpirti per vajzen mjerane , por ska arsye qe kta ti quejn kush shqiptar ju lutem shum.

Πριν 11 ημέρες
Elbasan Elbasan
Elbasan Elbasan

Mir ja ka ba

Πριν 11 ημέρες
Μαρία Η.
Μαρία Η.

Elbasan Elbasan me fal Po seshte mir te thuash mir ja ka ber Sidomos kur flitet vajz edhe baba mund te japesh nje dack po dhe dacka eshte shum kur vajza eshte ne nje mosh te pjekur dhe di se cben Nqf vajza beri gabim duhet te vritej me thuaj Te ish ashtu cdo dit do kishte vrasje ne cdo shtepi Por un them se ska qen shkaku djali Por babai qe ishte xheloz ndaj vajzes derisa ja mori jeten Tani le te vej babai me Avganistan atje ne burg shum bukur e mbajti nderin

Πριν 5 ημέρες
Alden Lici
Alden Lici

Se kuptoj anuk keni pak turp qe flitni si pas qefit ju si gazetar o plehra o mostra gazetar po ju e boni vetem per te pasur audjenc dhe per ca pelqeme qe merrini nga njerzit o mjer ate qe zen halli se ju gazetaret vetem shpifni dhe flinti si pas qefit tuaj o ju vraft zoti si Gazetare qe beni shpifje dhe lajme te Rreme per fatkeqsin e tjetres

Πριν 11 ημέρες
123 45
123 45

Eeeeee jahudit e nans ti q.......... Gjithmon kam dyshu se keto vajzat, grat qe gjat veres i sheh ne breg e jelek(funde,miniqa,kimoni) ne rrugë qkerdhehen mes vete ne familje,dhe baba apo vllau i lejon me dal ashtu ne rrugë per shkak shantazhimit qe vajza apo motra ia ben babes apo vllaut,sepse ndryshe kurr nuk ma kap se si i shqiptarit i rrin granimi ne breg e jelek Dhe kjo qenka e vertet Shih kete moderatoren e ket musafiren ne breg(basketbollistat i kan me te gjata breget plus i kan te qepura mes kembve),si ka mundesi qe baba,burri,vllau,djemt t tyre ti lejojn te dalin ne breg ne tv,perveq se nese jan te shantazhuar ndrysh nuk ma kap kyrqysh Kjo dot thot shendrrimi i kombit ne nje komb laviresh Me te vertet shqiptarit sidomos atyre te shqipnis londineze u duhet diktatur Dhe e shoh se si kjo gjys motra e saj shpif pa argument,gje qe me jep nje pasqyr sa te lig ishit,ket e kam vrejt moti Nuk kam pa popull ma Makiavelist se sa populli i shqipnis londineze Kjo botë,kjo jetë nuk eshtë qellim por mjet,hala kerkujna nuk i met

Πριν 11 ημέρες
123 45
123 45

O minoritet magjupi me fe shka,se ju qysh ishit tflliqt edhe fjalorin e kishit tflliqt si gabel Na krejt e dim se shqiptaret me zor i ka ba serbi e bizanti kryq dhe jem kan kah asimilohemi krejt po mos te vinte Islami nen te cilin lindem dhe u formuam si komb se e kishe pa ti qysh i kishe than veti shqiptar,i kishe than veti grek e shka,kur shkoi sheriati greqia ishte 90%shqiptare kryq,krejt von shek 20 dhe nuk mbijetuan pa Islam u zhben lere ma po te ishim nen shka qe nga shek 15 kur erdh Islami Si shkoi Islami kryqat we mbeten jasht sheriatit u zhben,kurse ne qe mbajtem sheriat deri me 1928 formuam komb,dhe ja sot jemi ne proces te formimit te shtetit te tret,na jem palca e keti kombi,na e kem formu na e perbejm Shqiptaret jan veq Musliman te tjeret pa dallim jan shkje fun fimish pik marim perfundim Minoriteti me fe shka ka veq dy zgjidhje nje fetarin o xhbimjen Neve na duhet komb i paster etnikisht dhe fetarisht

Πριν 11 ημέρες
Drita Dritan
Drita Dritan

+123 45 o pidh motre ka ibere gjith shqiptaret mesliman eku i cove iliret ti morte te qifsha rracen te qift Arabia nenen terrorist muti

Πριν 11 ημέρες
123 45
123 45

Un per Momentin kam veshun tlina E sa per ate qka jam ni gja maje men Shqiptaret jan veq Musliman te tjeret pa dallim jan shkje dhe duhet te xhbihen Fun finish pik marim perfundim

Πριν 11 ημέρες
Drita Dritan
Drita Dritan

+123 45 o mafia e internetit ik e vesh tanga grash ik

Πριν 11 ημέρες
Drita Dritan
Drita Dritan

+123 45 o kar un ti qij gabelet meslimanet dhe kosovaret ne byth un jam shqiptar por ti cfar je

Πριν 11 ημέρες
Melinda Tiko
Melinda Tiko

Ja fut kot nuk eshte ashtu e vertete

Πριν 11 ημέρες
Kadri Coro
Kadri Coro

Barikadat kenge nga Marina Grabovari

Πριν 11 ημέρες
Kristina Sharanja
Kristina Sharanja

babi e ka vra vajzen ngaqe ka pas nje te dashur afgan e kto vet na dalin gabela ahahah Gabelat me afganet njejta rrac jan. Nga atje e kan origjinen ata

Πριν 11 ημέρες
U C K Shqiperi Etnike
U C K Shqiperi Etnike

Zot mosna provo me kesi Traghegie

Πριν 11 ημέρες
lela lela
lela lela

Kjo nane ta mbante vajzen vete mose tja jepte burrit se e dorezuar vajzen ne moshen me delikate qe vajza ne ate moshe done nanen dhe nena behet kuceder per fmite e vete jo te japes vajzen atij qe skishte as familje gjynah ka dash ndihmen e nanes se ka pase

Πριν 11 ημέρες
etleva hysa
etleva hysa

te denohet me vdekje ai maskara kafsh e ndyr ta zhdukin na faqe dheut

Πριν 11 ημέρες
G G
G G

pomir ky debili kur u pyet nga nje emision grek tha temevarin kur vrau vajzen pse nuk vrau edhe veten heret a von shum shpejt doevrasin

Πριν 11 ημέρες
Shkelqim Hasibra
Shkelqim Hasibra

nuk ka renci se ca rrace esht por mbi gjith esht shqiptare por nuk duheni te keni pershtupje rracizmo pse Jan jevgjit por ne shqiptar paskin qen rraca poshter

Πριν 11 ημέρες
The Human
The Human

Po shikoj disa komente qe I japin te drejte ketij krimineli duhet te ishte varur ne moment ne mes te greqis qelbesiren si e vret femijen e vet pse ka te dashur rrezik a bo xheloz se e ka perdhunu vet se ska mundesi ta grupose vajzen per se gjalli mbare shqiptaret po I bejne krimet duke perdhunuar femijet e vet nuk eshte I vetmi raste duhet varur qe mos ti perseritin me qelbesirat

Πριν 12 ημέρες
Μαρία Η.
Μαρία Η.

The human po I japin re drejt se dhe zemre tyre eshte e zez Vrasin femrat e shkreta vrasin femijet se te till Jan po ka dhe nje zot qe shikon per gjith keta Ne vend te japin nje ngushellim po hedhin fjal te keqija

Πριν 8 ημέρες
Lutfi Rrahmani
Lutfi Rrahmani

Duhet te dal nje grup burra me gjak shqiptari,e te vras ksi psikopata

Πριν 12 ημέρες
bosi bosi
bosi bosi

Mo I raft kuj kjo tragjedi se shum e rend ,se di me sa mnd ne kok nena e saj I ka pasur besim femijen nje maskarai si ai si e ka mar gjumi nenen pa te bijen pran ai qe te donte te pranonte dhe bijen tende nuk e kuptoj qfar prinderish jan keta qe smendojn per te miren e femijeve ,perse I bejn hije tokes,flm per mirkuptimin.

Πριν 12 ημέρες
Nick Nickk
Nick Nickk

A ca jan keta jevgjit mor zot

Πριν 12 ημέρες
Diana Hadzija
Diana Hadzija

Qysh perdhunohet qika e rritur moi gabelk??? Pse po rren gabelic????denon Zoti ta hup rracen e flliqt.

Πριν 12 ημέρες
Kristina Sharanja
Kristina Sharanja

+Mond Korcari avash more ti. Kto jan rraca me e fulliqt n bote ne evrope nuk e thojn kurr ca fare jan po gjithmin maskohen si shqiptar. U shkatrroft rraca ktyre

Πριν 11 ημέρες
Mond Korcari
Mond Korcari

+Diana Hadzija o ti shoqja nga Kosova e para e punes nuk te Mar vesh se çar po flet dhe e dyta ti mund ta quash gënjeshtare kriminele ose cfar te duash ti por gabele dhe jevge ste ka hije ta quash sepse eshte me Shqiptare se ty ok? ??

Πριν 11 ημέρες
Diana Hadzija
Diana Hadzija

+Mond Korcari E sjena na ket bot veq me haker buk. Veq per me haker jan shpirt shiturit. Nana e ksaj qe thot se vetem qika e burrit ka fol tel. me ta e une hiq thuja. Rren. Plus plot rrena tjera ka ket ngjarje. Dhe ti ski nevoi mem kallzu qfar pune me kqyr. Flas qa du, bai qa du. Ska kush qe me ndal. Lajme asht i rrem edhe pik si plot lajme tjera pa kufi. Kshtu i kontrolloin kta trushlytit. Tu jav shti ethet bark.

Πριν 11 ημέρες
Mond Korcari
Mond Korcari

+Diana Hadzija historine e ngjarjes e dine vet ata ma mir se ty edhe se xhdo kush tjeter kshu qe ti sje zoti qe di te verteten por ha nje cop buk dhe ri rehat ose me sakte shiko Halen tende

Πριν 11 ημέρες
Diana Hadzija
Diana Hadzija

+Mond Korcari po shifet me fakte per dit cila asht ma flliqt. Mandei ky rast munet me kan kreit fake news. Fallc. Se kshtu gjakpirst krijojn lajme rrejshme per dit. Esht e mundur gjith jan aktor pagum me pare. Se juve hashkalive ju ble njeri ma let.

Πριν 12 ημέρες
albania Albania
albania Albania

Vetm baba nuk esht po ajo e shkreta aq e vdekur ishte kur e pe me hekur ne dore ja mirje ja fusje atit ne kok.

Πριν 12 ημέρες
Main men London Town
Main men London Town

Mir ja ka ba me ja qi Robt

Πριν 12 ημέρες
Lolo Lolo
Lolo Lolo

pO PSE MO VLLA:::DHE KETA NGA aFGANISTANI JANE ME RRACE

Πριν 12 ημέρες
Just a Person
Just a Person

cfar i keni keto qe thoni .?!mos shpifni se po beheni te bezdisur

Πριν 12 ημέρες
Love Love
Love Love

Turp cfare mban toka .... si mundet njeriu te varrose pjellen e vet... a ka zot a shtet

Πριν 12 ημέρες
Klebeta Bollati
Klebeta Bollati

Po Si Jeton Goca me babin kaq vjet vetem me nje shtepi, eshte harram. Gjynah rahmetlia . Atje ku hante motra te hante dhe ajo me nje pjate ta ndanin buken.

Πριν 12 ημέρες
Erinda Aga
Erinda Aga

Seriozisht e ke ti mi? Qenka mekat me ndejt me baben ne shpi?!! Nuk e Di cpo na degjojne veshet. Po ata femije qe kane humbur nenen duhet ti rrise bota se qenka harram me ndejt me baben ne nje shpi femija femer. A je ne terezi??? Dmth me ndejt me shpi me nje burre qe nuk e ke gje qenka me mire per ty, dmth Burri nenes nuk te ngacmonka po babai yt po. Hajde llogjike hajde!!! Me vene duart ne koke

Πριν 11 ημέρες
Ina Havari
Ina Havari

Ikni o njerez koti dhe kjo debilia sdi car thot, tani ku e ku nje mi felliqesira nxierin nga goia, ik se na i shpife e abuzonte bababi thot ku e di ti , per vrasjen po te denohet me vdekje

Πριν 12 ημέρες
Mi Na
Mi Na

Fiks ashtu eshte. Shpif kot kjo se ne fshat te gjithe thone qe shkonin mire dhe e donte te jatin. Si mund ta donte babane nese abuzonte me te?Ajo nuk ishte e vogel por 28 vjece.

Πριν 7 ημέρες
Ina Havari
Ina Havari

+Dorothea saraj un sdal ne mbrojte, perse nuk i kan ber keto denoncime qe kur ka qen gjall ajo ,meqense kjo motra e dinte qe ai abuzonte perse tani do te thot qe ka abuzuar

Πριν 12 ημέρες
Dorothea saraj
Dorothea saraj

Po ti ku e di qe del ne mbrojtje

Πριν 12 ημέρες
Kosta Ziu
Kosta Ziu

Pune JEVGJISH Gjelle Qensh

Πριν 12 ημέρες
albi albion
albi albion

Te qifshin jevgjit mu ne byth ty

Πριν 10 ημέρες
Miranda Mita
Miranda Mita

Jame dakorte qe kjo nene rriti vajzen e burrit se femijet nuk kane faje ne asnje menyre por ama e denoj kete nene reptesishte qe largoj vajzen e saj ne moshen me delikate 16 vjeç dhe per mua kjo nene Ka bere te njejtin krim me baban e vajzes sepse kjo e vrau e para dhe babai i dyti dhe hajde quaji prinder keta te mjere turp !!

Πριν 12 ημέρες
Mira Miranda
Mira Miranda

Το

Πριν 12 ημέρες

Επόμενο