No video

Varrimi i Kacifas/ Flamur gjigand e himni grek, nis ceremonia

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 5 μήνες

  News24 AlbaniaNews24 Albania

  διάρκεια: 7:21

  Copyrighted by News24 Albania
  Vorio Epiri është Greqi, Kacifas jeton, Kacifas drejton”, me këto thirrje 35-vjeçari Konstandinos Kacifas është përcjellë për në banesën e fundit.
  Kacifas mbeti i vrarë pas sulmit mbi policinë shqiptare më 28 tetor. Ditën e djeshme trupi i të ndjerit që ndodhej në Tiranë ku iu nënshtrua ekspertizës mjeko-ligjore ka mbërritur në vendin e tij të lindjes, Bularat. I veshur me rroba ushtarake dhe i mbuluar me flamurin grek, i ndjeri është përcjellë nga qindra banorë të zonës, familjarë dhe shtetas grekë. Arkëmorti ka qendruar u hapur deri në fund.

Albo King
Albo King

Good Gyreek is a burned Alive Greek. We will kill many more and exterminate your beggar parasitic race. Revenge is unavoidable. Soon the blood of gayreeks will bi spilled like oceans. Remember Kareli?Remember the prison chief that got killed? We will bake you alive and gonna torture you that you will be begging to be killed

Πριν 4 μήνες
Toni
Toni

Fuck you all you shitty , nasty idiots that you are supporting this dumb terrorist! Good job Renea Special Police on his execution, this is how all terrorists should be treated! Do not think that you’ll come here and do anything with this country, know that we’ll deprive oxygen from every each one of you !!! God bless Albania, Kosova and Cameria...

Πριν 4 μήνες
Sokol Albanian
Sokol Albanian

Nje qen me pak

Πριν 5 μήνες
Dritan Leka
Dritan Leka

Keshtu do te vdesin te gjithë miushet grekë

Πριν 5 μήνες
Lori Ahmeti
Lori Ahmeti

Po te isha un kisha bobardu koplet fshatin se. Shko ne greqi slejojn as nje flamur shqipta

Πριν 5 μήνες
Free Fire Greece
Free Fire Greece

PSIXOPATHIS O RAMA APO TO 1982 EXEI KARTELA TRELO GIATROY..GIA TON POYTSO KABALA DILADI O SKYLOFATSAS RAMA

Πριν 5 μήνες
Durres Al
Durres Al

O ju qifsha motren,o ju qifsha fisin...po ne ca toke jeni qe po i boni kto thirrje mer moterqira...jeni ne toke shqiptare o klysha kurve,,,kemi shum hallexhinj emigrant ne vendin tuaj e kjo na pengon ne shum gjera po e dinim ne ca ju benim...i kishit pa shqiptaret ju mer qifsha motrat

Πριν 5 μήνες
Έφη UH
Έφη UH

ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΑΛΒΑΝΙΑ ΣΑΣ ΓΑΜΩ

Πριν 5 μήνες
Demosthenes Asproudis
Demosthenes Asproudis

ΖΗΤΩ Η ΕΛΛΑΣ!🇬🇷🔵

Πριν 5 μήνες
Koala Gamer GR
Koala Gamer GR

U bastard albanians

Πριν 5 μήνες
T Kastrati
T Kastrati

perse gazetaret tone thojne ka filluar ceremonia e varrimit kjo nuk eshte ceremoni varrimi kjo eshte manifestim fashist racist perse nuk guxojme as te japim lajmet si duhet greqia dha lajmet e veta kurre u vra teroristi se shqipetaret e vran nji grek per flamur duke genjuer me vetedije kurse ne te verteten nuk e themi kjo nuk eshte normale

Πριν 5 μήνες
T Kastrati
T Kastrati

e policia jone rri duarkryq TURP per shtetin dhe sigurine tone qe armiku te vije e te ben keto gjera ne toke te shqiperis TURP i madhe ti futesh ne burg per shume vite dhe te tregohet se shqiperia ka nji kushtetute dhe duhet te respektohet asnji politikan grek nuk ka denuar keto raste ne kemi frike te themi terroriste apo ekstremiste ne nuk jemi normal qe lejojme lojerat e felliqta te greqis her pas here duhet te largohen eshtrat e te gjitha varreve qe ne lejuam se do te kemi problem qdo vit e me shume mjaft o polittikan shqipetare legena te lejoni pushtuesin te hap varreza shikoni tani kjo eshte vetem vazhdimi i rradhes

Πριν 5 μήνες
T Kastrati
T Kastrati

Githeqka qfare ndodhi  me kete ekstermist grek qe erdhi me Kalashnikov e qiti kunder policis dhe shtetit e popullit shqipetare u be edhe me keq kurre shteti nuk respekton kushtetuten e shtetit vet, per keto mangesi shteti nuk do te kete suksese, ne jemi populli dhe shteti me budalla ne evrope duke lejuar teroriste ekstremist neonaziste te vijne e te vrasin e te na perkulin ne vendin e shtetin tone. dhe ajo me e keqja ka shqipetare ne nji menyre apo tjeter   mundohet te mbroje keto situate keta ekstremist grek, sikurse ata te punojne per greqin dhe jo qe te ken ndjenja per shqiperin po si munde te lejohet  nji populle si greku nji shtet si greqia ku ne nuk kemi asnji te drejte ama as te drejta minoritare, kurre neve na varsin e pushkatojne pa asnji arsye qindra  shqipetare jan te vrare nga greqia si munde shteti te lejoeje keto lojera te felliqta vit pas viti nga shteti grek dhe greket fashist mos te themi se nuk jan te gjithe greket te njejte se PO ata jan une personalisht kam biseduar me shume se 30 vite me grek te ndryshem sidomos minoritare dhe gjithmone ankohen dhe nuk kan respekt per shtetin apo popullin shqipetare kjo eshte befasi edhe kurre ata gezojne te gjitha te drejtat nder me te mirat ne evrope ju them une,minoritaret ja teprojne me te gjitha, flamura dhe bertitje te shumta nuk na respektojne.shteti shqipetare duhet te ndryshon kete gjendje ,tani kjo  gjendje munde te ndryshohet vetem kurre respektohet kushtetuta pastaj te kerkohet nga shtetet nderkombetare per te gjitha problemet me greqin te zgjidhen nepermjet unionit evropian dhe Washingtonit dhe te mos ndalemi dhe te  vazhdojme ne kete menyre JO te bisedohet me greqin por nepermjet shteteve nderkombetare ,pastaj duhet te  perdoret reciprociteti ne mes shteteve ballkane perndryshe  kurre nuk do te kete te suksese, me shpres se populli I mjere shqipetare do  pjeket e nuk lejon dhe nuk mbron fashistat grek ne asnji menyre ,dhe politikanet tone te kuptojne se me grek dhe serbe nuk munde te zgjithesh kurre asnji gje vetem me shume humbje,dhe  keto gjera antikombetare nga greket fashist  shteti te denon keta persona duke respektuar kushtetuten dhe te kujdeset per shqipetaret si qdo vend per popullin e vet kujdeset shikoje greqin ata kujdesen edhe per terroriste dhe ekstremist te tyre dhe kushtetuta duhet te respektohet nga qdo pushtet JO nji pushtet ndryshe nji tjeter apo policie ne gjithe cep te shqiperis te respektohet mjaft me shkel e shko siq po luajne disa populline dhe nderin tone

Πριν 5 μήνες
vLAD Tsepes
vLAD Tsepes

Kill all the monkey albanians they smell so bad

Πριν 5 μήνες
Stelios D
Stelios D

Έχω μια αδερφή κουκλίτσα αληθινή την λένε Βόρειο Ήπειρο την αγαπώ πολύ θα φύγω ένα πρωί χωρίς διαταγή να πάω να συναντήσω την δόλια μου αδερφή 🇬🇷🇬🇷🇬🇷

Πριν 5 μήνες
jutt james bound
jutt james bound

ade gamisu kseftila to moni tis manasu ine eliniki gamuto spiti su gamimene elate na to parents an thelete tha gamithite skolikia

Πριν 5 μήνες
Mario Mirakaaa
Mario Mirakaaa

Pussy boy fuck grece

Πριν 5 μήνες
Mario Mirakaaa
Mario Mirakaaa

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 5 μήνες
Mario Mirakaaa
Mario Mirakaaa

Είσαι μεγάλο ταλέντο το κλαρίνο το δουλεύεις καλά όπως το δουλεύει η μητέρα σου γ*** το Σπίτι η αδερφή που έχεις που έχεις την έχεις π******

Πριν 5 μήνες
Joana Ribaj
Joana Ribaj

dobicat grek racista te qelbur.

Πριν 5 μήνες
mostar mostar
mostar mostar

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 5 μήνες
Tasos Basilakis
Tasos Basilakis

Γαμω το αίμα σας θα σας κάψουμε όλους

Πριν 5 μήνες
Tasos Basilakis
Tasos Basilakis

+Free Fire Greece για κάθε βρωμιάρη Αλβανό στειστε κόλο μήπως και σας δώσουμε λίγο ψωμί να φάτε γαμω τις αλβανιες σας γαμω και τον λαός σας δν είστε τπτ ένα παράνομο κράτος με φασίστα προθηπουργο γαμω το έθνος σας ΖΗΤΏ Η ΕΛΛΑΣ 🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷

Πριν 5 μήνες
Free Fire Greece
Free Fire Greece

+Mario Mirakaaa xaxaxa miraka lene ton skylo mou re albanoskylo

Πριν 5 μήνες
Tasos Basilakis
Tasos Basilakis

+Mario Mirakaaa πάρε πρώτα αεροπλάνα τανκς πλοία και αντιαεροπορικα σύστημα και μέχρι τότε συνέχισε τα τσιμπουκια

Πριν 5 μήνες
Tasos Basilakis
Tasos Basilakis

+Mario Mirakaaa χαχαχ άρε μπασταρδο δν ξέρεις τι έχεις για πατέρα

Πριν 5 μήνες
Mario Mirakaaa
Mario Mirakaaa

Φαίνεσαι από το όνομα που έχεις Είσαι gay με τον κώλο θα πολεμήσεις

Πριν 5 μήνες
Tasos Basilakis
Tasos Basilakis

🇬🇷🇬🇷☦️🇬🇷🇬🇷

Πριν 5 μήνες
Giulio Dosku
Giulio Dosku

Fuck you bich grece

Πριν 5 μήνες
Iraklis Ultras
Iraklis Ultras

Στα @@ μου ο φασιστοκατσιφας και τα λοιπά φασιστακια ..Παρ' όλα αυτά 🇬🇷🇬🇷🇷🇸🇷🇸🇷🇸

Πριν 5 μήνες
Mario Mirakaaa
Mario Mirakaaa

Και εσείς και οι Σέρβοι Έχετε ωραίες γυναίκες γαμιουνται με Αλβανούς γιατί εσείς είστε όλοι gay😂😂😂😂😂😂🇦🇱🇹🇷🇦🇱🇹🇷🇦🇱🇹🇷🇦🇱🇹🇷

Πριν 5 μήνες
Mario Mirakaaa
Mario Mirakaaa

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Πριν 5 μήνες
Ados Trik
Ados Trik

Unë jam grek dhe mund të flas pak shqip ... Mendoj se të dyja qeveritë tona janë shumë të këqija dhe po rrisin urrejtjen mes nesh. Ne të dy duhet të mësojmë se si të respektojmë njëri-tjetrin dhe të trajtojmë situatat si kjo më mirë. Kacifas nuk duhet të vendosë një flamur grek në tokën shqiptare dhe qeveria shqiptare nuk duhet ta vrasë atë. Unë shpresoj se mund të gjejmë zgjidhje më të mira dhe të bëjmë paqen të gjitha gati!

Πριν 5 μήνες
Ados Trik
Ados Trik

Gjithashtu unë jam i njohur se kacifat sulmuan policinë shqiptare ... media nuk ua tha këtë popullit grek dhe ata nuk e dinë këtë. Kjo ' Por ka një media Chance që u tha njerëzve se qeveria shqiptare sulmoi të parët .. dhe kështu media shqiptare ndoshta bëri të njëjtën gjë, tha se kacifas sulmuan së pari policët, por ndoshta kjo është një gënjeshtër ... kacifas nuk ka vrarë askënd .

Πριν 5 μήνες
gdp fan
gdp fan

ΑΘΑΝΑΤΟΣ ΑΔΕΡΦΕ 🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷

Πριν 5 μήνες
Love Albania
Love Albania

I think he is dead😂😂😂😂

Πριν 5 μήνες
jutt james bound
jutt james bound

skata sto tafo tu zita I alvania fuck greek

Πριν 5 μήνες
And kokonelas
And kokonelas

Fuck Shqiptare!!Fuck all Albanians,🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷😆🇬🇷🇬🇷😆

Πριν 5 μήνες
Joana Ribaj
Joana Ribaj

soj e sorollop TY dobici i mutit rac e degjeneruar!

Πριν 5 μήνες
skill-to-win
skill-to-win

Σας γαμαει η Ελλάδα ρε αρχιδια

Πριν 5 μήνες
Love Albania
Love Albania

Greeks only underground hahahahahaha who greek is next maybe u 😂😂😂😂duck grreece

Πριν 5 μήνες
Eirini Ts.
Eirini Ts.

+Free Fire Greece τω ξαιρω 😂😂😂

Πριν 5 μήνες
Free Fire Greece
Free Fire Greece

+Eirini Ts. nai esena perimena na moy pis kai pws tha grafo 🤔

Πριν 5 μήνες
Eirini Ts.
Eirini Ts.

+Free Fire Greece εγω Τουρκάλα...και εσυ δεν ξέρεις καν να γράφεις ελληνικά Ελληναρα 😂😂

Πριν 5 μήνες
Free Fire Greece
Free Fire Greece

+Eirini Ts. apo xtes poy ta diabazis mia xara akri ebgazes mogola tourkala

Πριν 5 μήνες
Jack Montana
Jack Montana

PO HAJT SE SI KASIFA O SI KR E KA .... I MJERI QE SHKOJ PER LESH...I PERDORUR NGA SHTETI GREK SI NJE PEDIN SHAHU.MOS TE PROVOKOJNE SHUM,SE KAN SHUME JETA SHQIPTARI MBI SPATULL..,DHE TA DIN MIR QE NE JEMI SHQIPTAR DHE SDORZOHEMI KURR.

Πριν 5 μήνες
xenon
xenon

Epo ca tu besh ??! Rrespekt per policine tone qe ka ruajtur qetesine e zhurmshme ne qender te fshatit dhe me gjere. Flm o Ed Rama. Shqiperia qe duam, Rilindje! Dilni tani e thoni 5 fjale ne parlament, gjasme kacafyteni me tone te ashpra. E gjitha klasa politike ,te majte e te djathte kane shitur interesat e Shqiptareve. Pas 100 vjetesh nuk kemi ende shtet. Mjere ne.

Πριν 5 μήνες
Yunus - Jonah
Yunus - Jonah

O Shqiptaret katolik patriotik ku jeni bre burra ? Jeni zon tu mar me Turqine ? Hahahahaha 🤣👍🏻

Πριν 5 μήνες
Arben L
Arben L

Nuk jemi shtet ne! Pas ketije Rasti qe te gjith te pranishmit diheshin te arrestohen!

Πριν 5 μήνες
Arben L
Arben L

Ne na as nje rast nuk duhet te nenvlersojme nje gje te tille! Çfar do te mdodhte nese ne do te benim nje gje te tille ne Çameri, Atike apo Peleponez ku eshte toke shqiptare!

Πριν 5 μήνες
Ariel Ariel
Ariel Ariel

Ore a kemi shtet ne a kemi qeveri O Edi Rama per ca te ka zgjedh populli ty.Si te kalojn neper kemb kta minj grek ne vendin tone shqiperi e ti i ben sehir.O ata duhen djegur aty ku jan ku e gjeten greqin ata legenat.Le te ikin greqi moss rrin me funderinat aty apo do te behet luft si 97 e t q robt grekut maqedonsave e kush guxon te mohoj token e vendin ton.Turp per shtetin ton turp nuk mund te kendohet himni grek ne shqiprie e te vin ata rob qima ska vorjo e pir grek ta harrojn se gjaku esht derdh nga heronjt ton e po duan do rrjedhi prap

Πριν 5 μήνες
Illyrian Albania
Illyrian Albania

Kuq e Zi ? ku eshte kjo Parti apo ku ta di un se cfar i thone asaj Organizate ne Shqiperi ? Ku ndodhet qe nuk e ngren Popullin kunder ktyre shkeljeve qe po u behet Shqiptareve dhe Shqiperise 🤷🏻‍♂️ Kto po shkelin cdo rregullore te Shqiperise o Shtet leshi largoj nga aty kto qe bejne sipas qefit ne token Shqiptare largojjjjjjj nga atyyyyyyyy pse nuk i largo perse ?🤔🤷🏻‍♂️ Mos u frikesoni nga Greket Kuq e Zi qe mbahet si nje Sindikate apo Parti e ku ta dij un ?🤷🏻‍♂️ ku ndodhet sot perse nuk e ngre zerin apo jan fshehur 😡

Πριν 5 μήνες
gezim shqipetari
gezim shqipetari

Edi rama te behet burr tju jape rruge ketyre shkerdhatave o me force o me dipllomaci ca pret k frik se i ndjek refugjatet dhe po i ndoqi ska problem ne shtepite e tyre do vijne

Πριν 5 μήνες
Free Fire Greece
Free Fire Greece

🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷

Πριν 5 μήνες
Free Fire Greece
Free Fire Greece

+Mario Mirakaaa geraka attikis..skyle miraka

Πριν 5 μήνες
Mario Mirakaaa
Mario Mirakaaa

+Free Fire Greece αν εχεις τα αρχιδια γαμω το σπιτι σου Πες μου πού θες να συναντηθούμε θα έρθω σπίτι να σου γ***** ότι έχεις τι δεν έχεις

Πριν 5 μήνες
Mario Mirakaaa
Mario Mirakaaa

+Free Fire Greece από το internet κάνεις το μάγκα το ξέρω άμα είσαι άντρας Έλα από κοντά Πάρε και την παρέα σου τους γύφτους και ελα θα σε κάνω τραβεστί θα σε βγάλω Συγγρού να μου το σπίτι σου

Πριν 5 μήνες
Free Fire Greece
Free Fire Greece

+Mario Mirakaaa miraka skyle hahaha..idio onoma me ton skylo moy...ala esena ipame miraka einai to bromo epitheto soy miraka 🐕🐕🐕🐕🐕🐕miraka hahahahaha🐕🐕

Πριν 5 μήνες
Free Fire Greece
Free Fire Greece

+Mario Mirakaaahahaha miraka lene ton skylo moy re zoon..skylisio epitheto exis xaxaxa

Πριν 5 μήνες
Free Fire Greece
Free Fire Greece

Fuck albania

Πριν 5 μήνες
sandrin kodra
sandrin kodra

cian keta mo plera grek pfffffffffffffffffffff keta deshin me bo mas me u nes zjar me keto xheste ate te bejn keta ene e marin vesh ca behet

Πριν 5 μήνες
bynightful
bynightful

Γαμημενοι αλβανοι... Λαθος αυτος... Μουνοπανα εσεις..

Πριν 5 μήνες
Tony Tony
Tony Tony

Bythqira.

Πριν 5 μήνες
Epirus Highland
Epirus Highland

Kur shteti shqiptar tregoi koqet dhe beri ate qe duhej me gjysemopingen e Bularatit, sinqerisht me beri te ndjehesha krenar Nje te cmenduri, apo terroristi ju tregua vendi. Fatkeqesisht, Greqia ka plot te tille dhe ky gjeti fundin aty ku pak e prisnin... Sot, i njejti shtet vendosi te tregoje bythen !! Dhe nga krenari ajo qe ndjej sot eshte poshterim. Te vijne ne SHQIPERI gjifare lloj qelbesirash, qensh, pseudopatriote, sipune, provokatore te paguar etj etj.., te nxjerrin shkume nga goja kunder shqiptareve dhe shteti me bythen e ekspozuar hesht ! Dhe te gjithe shqiptaret ndjehen sikur dikush u plasi qurrat ne mes te dites dhe jo vetem qe duhet te kafshojne gjuhen, po te kerkojne edhe te falur !!! Mundohem te mos perdor vulgaritete ne postimet e mia, po sot e kam te pamundur. Shtet bythqire !!!

Πριν 5 μήνες
Bilbil Dautaj
Bilbil Dautaj

Janullatos,varreza greke,falje e detit.....dhe ja rezultati.Rrofshi o politikane.S'mund te mbani as qendrim se keni ngrene corben e prishur.

Πριν 5 μήνες
Pasko Lulgjuraj
Pasko Lulgjuraj

Pse ky kriminel nderohet

Πριν 5 μήνες
Ιωαννης Μπιπερτζης
Ιωαννης Μπιπερτζης

Ο ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΣΙΦΑΣ ΖΗ ΓΙΑΤΗ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΟ ΜΕΓΑ ΙΗΣΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΘΕΟΥ ΥΙΟΣ ΣΩΤΗΡ. ΙΧΘΥΣ. ΙΣ.ΧΡ.ΝΙΚΑ.

Πριν 5 μήνες
eli eli
eli eli

ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΤΟΣ

Πριν 5 μήνες
eli eli
eli eli

HUMAN RIGHTS FOR NORTH EPIRUS

Πριν 5 μήνες
Harris Tylissanakis
Harris Tylissanakis

Harris Tylissanakis 5 Νοεμβρίου στις 9:41 π.μ. · https://www.youtube.com/watch… Βόρεια Ήπειρος δημιουργήθηκε πριν από περίπου έναν αιώνα μετά τη διχοτόμηση της Ηπείρου από της Μεγάλες Δυνάμεις. Όλα ξεκίνησαν με το Πρωτόκολλο της Φλωρεντίας που υπογράφηκε στις 13 Φεβρουαρίου του 1914 στην ιταλική πόλη από τις Μεγάλες Δυνάμεις και με το οποίο χαράζονταν τα αλβανικά σύνορα. Η περιοχή της Βόρειας Ηπείρου παραχωρούνταν στην Αλβανία, η οποία είχε αναγνωριστεί επίσημα ως ανεξάρτητο κράτος με τη Συνθήκη του Λονδίνου. Σύμφωνα με την απόφαση το Αργυρόκαστρο, το Βουθρωτό, το Δέλβινο, η Κορυτσά, η Χειμάρα, οι Άγιοι Σαράντα και η νήσος Σάσων ήταν πλέον αλβανικά εδάφη. Οι Μεγάλες Δυνάμεις, οι οποίες μετείχαν στη συνδιάσκεψη ήταν η Αγγλία , η Γαλλία, η Ιταλία, η Ρωσία, η Γερμανία, και η Αυστροουγγαρία. Η συμμαχία της Ιταλίας και της Αυστρίας, ήθελε ένα ανεξάρτητο κράτος στην περιοχή για να αποτελεί μία ζώνη ουδέτερη που να μπορεί να μετατραπεί εύκολα σε προγεφύρωμα σε πολεμική φάση.... Μέσα σε μια νύχτα οι ελληνικοί πληθυσμοί της περιοχή ανήκαν σε διαφορετικό έθνος. Αρχικά ο Ελευθέριος Βενιζέλος αρνήθηκε να παραχωρήσει την περιοχή, καθώς εκεί ο ελληνικός στρατός μετά την απελευθέρωση των Ιωαννίνων από τους Οθωμανούς (21 Φεβρουαρίου 1913) είχε απελευθερώσει και όλες πόλεις της Βορείου Ηπείρου. Ωστόσο, τον Φεβρουάριο του 1914 οι Μεγάλες Δυνάμεις έστειλαν υπόμνημα στο ελληνικό κράτος στο οποίο διαμήνυαν ότι αν δεν αποχωρούσαν οι ελληνικές δυνάμεις δεν θα γινόταν αναγνώριση των νησιών του Αιγαίου....Μέσα σε μια νύχτα οι ελληνικοί πληθυσμοί της περιοχή ανήκαν σε διαφορετικό έθνος. Αρχικά ο Ελευθέριος Βενιζέλος αρνήθηκε να παραχωρήσει την περιοχή, καθώς εκεί ο ελληνικός στρατός μετά την απελευθέρωση των Ιωαννίνων από τους Οθωμανούς (21 Φεβρουαρίου 1913) είχε απελευθερώσει και όλες πόλεις της Βορείου Ηπείρου. Ωστόσο, τον Φεβρουάριο του 1914 οι Μεγάλες Δυνάμεις έστειλαν υπόμνημα στο ελληνικό κράτος στο οποίο διαμήνυαν ότι αν δεν αποχωρούσαν οι ελληνικές δυνάμεις δεν θα γινόταν αναγνώριση των νησιών του Αιγαίου.... Τελικά, η Ελλάδα έκανε πίσω όμως σύντομα ξέσπασαν αναταραχές ανάμεσα στους Βορειοηπειρώτες και τους Αλβανούς. Ακολούθησε το πρωτόκολλο της Κέρκυρας, με το οποίο η Βόρεια Ήπειρος αναγνωρίστηκε ως αυτόνομη περιοχή υπό αλβανική κυριαρχία. Όμως η κατάσταση άλλαξε όταν ξεκίνησε ο Α’ Παγκόσμιος Πόλεμος. Στις 14 Οκτωβρίου 1914 ο ελληνικός στρατός προήλασε για δεύτερη φορά στη Βόρεια Ήπειρο, όμως πάλι με τη λήξη του πολέμου οι Σύμμαχοι επιδίκασαν τα εδάφη στην Αλβανία, με αποτέλεσμα πολλά ελληνικά σχολεία να κλείσουν και η ελληνική μειονότητα να περιοριστεί από το αλβανικό κράτος.... Οι Έλληνες κατάφεραν για τρίτη φορά να καταλάβουν ξανά τα εδάφη στον Β’ Παγκόσμιο Πόλεμο όταν αντεπιτέθηκαν στον ιταλικό στρατό και μπήκαν θριαμβευτές στα ελληνικά χωριά της Β. Ηπείρου. Ωστόσο, μετά την επίθεση των Γερμανών, ο Ελληνικός Στρατός εγκατέλειψε και πάλι την περιοχή. Τα χρόνια της κατοχής η αγγλική κυβέρνηση προέβη σε ευνοϊκές δηλώσεις για το βορειοηπειροτικό ζήτημα στη Βουλή των Κοινοτήτων, αλλά η κατάσταση παρέμεινε ίδια. Όταν ο πόλεμος τελείωσε, ο στρατηγός Ν. Ζέρβας εισηγήθηκε να ενσωματωθεί η Βόρειος Ήπειρος στην Ελλάδα. Στις 19 Οκτωβρίου 1944 ο Γεώργιος Παπανδρέου ως πρωθυπουργός, διακήρυξε ότι η Βόρειος Ήπειρος είναι αναπόσπαστο τμήμα της Ελληνικής επικράτειας. Ωστόσο, το 1945 ο Ενβέρ Χότζα ανέλαβε την εξουσία και υπήρξαν αντιδράσεις από τους σοβιετικούς αξιωματούχους. Οι Βορειοηπειρώτες υπέστησαν καταπίεση και πολλοί αναγκάστηκαν να μεταναστεύσουν στα αστικά κέντρα. Σημειώνεται ότι σύμφωνα με τη νομοθεσία μόνο όσοι κατοικούσαν στη μειονοτική ζώνη θεωρούνταν Έλληνες. Εκείνο το διάστημα η ελληνική γλώσσα απαγορεύτηκε και ο πληθυσμός διδάσκονταν πλέον την αλβανική ιστορία.... Τον Ιούνιο του 1960 ο Γεώργιος Παπανδρέου σε ομιλία του στη Βουλή επανέφερε το ζήτημα της Βόρειας Ηπείρου: «Εκείνο πάντως το οποίο οφείλουν όλαι αι Ελληνικαί Κυβερνήσεις να γνωρίζουν, είναι ότι το θέμα της Βορείου Ηπείρου υφίσταται. Και εκείνον το οποίον απαγορεύεται εις τον αιώνα, είναι δι΄ οιονδήποτε λόγον η απάρνησις του ιερού αιτήματος…..Καθ΄ όσον αφορά την Βόρειο Ήπειρο… η διεκδίκησις είναι ιερά και απαράγραπτος». Στο τέλος της ομιλίας του ανέφερε: «Αλλ’ εκτός της εθνικής διεκδικήσεως, υπάρχει και κάτι άλλο καθημεριvόν, επείγον θέμα: Η προστασία του πληθυσμού της Βορείου Ηπείρου. Η προστασία της ζωής, της τιμής και της περιουσίας του. Εις το σημείον αυτό, έχομεν χρέος να διεξαγάγωμεν συνεχώς αγώνας. Οι μάρτυρες αδελφοί μας, ζητούν από την Μητέρα πατρίδα μόνον συνεχή στοργικήν συμπαράστασιν. διότι ζουν, υπό το κράτος της αφορήτου τυραννίας. Και αυτήν την στοργήν, οφείλομεν να τους παράσχωμεν!». Τη δεκαετία του ’60 η αλβανική κυβέρνηση ακολούθησε μια πολιτική αφελληνισμού της ελληνικής μειονότητας και τον Μάρτιο του 1984 ο ΟΗΕ εξέδωσε απόφαση με την οποία καταδικαζόταν διεθνώς η καταπάτηση των ανθρωπίνων δικαιωμάτων από την Αλβανία, σε βάρος των Ελλήνων της Βορείου Ηπείρου. Τα επόμενα χρόνια οι σχέσεις των δύο χωρών άρχισαν να βελτιώνονται, αν και κατά καιρούς υπήρξαν επεισόδια που καλλιέργησαν εθνικιστικοί κύκλοι.... Σήμερα υπολογίζεται ότι υπάρχουν 99 χωριά όπου ζουν Έλληνες, εκ των οποίων οι περισσότεροι μιλούν την ελληνική γλώσσα και ζουν αρμονικά με τους Αλβανούς....

Πριν 5 μήνες
eli eli
eli eli

ΑΘΑΝΑΤΟΣ ΗΡΩΑΣ

Πριν 5 μήνες
eli eli
eli eli

HUMAN RIGHTS HELLENIC NORTH EPIRUS.KONSTANTIN IS HERO - ΗΡΩΑΣ.ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΒΟΡΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΗΠΕΙΡΟ

Πριν 5 μήνες
Epirus Highland
Epirus Highland

+eli eli, you know what else prohibit fire and shooting ? The Penal Code of Albania, Greece or any other country for that matter, prohibit an individual to posses illegal weapon(s), communicate threat, shoot, or otherwise endanger the life of other citizens and law enforcement agencies. He was called to surrender. He never did and the only thing he won is his grave. Albania may have a thousand problems, minority rights is not one of them. It is exactly those human rights, under the Constitution of Albania that allowed for the whole ceremony to take place, for the Greek Anthem to be played, for the Greek national symbols to be displayed, for the Greek language to be cultivated in schools, for the Greek community to have its own police, that same one the pseudo hero of yours shoot at !!! Why is it so hard to understand reality ? Dare I ask that thousands of Albanian migrant kids in Greece to have a school to learn their language ? Can I remind you of their every day treatment of thousands of Albanian migrants ? How about the executed, beaten, abused and sent to jail without a process ?! You know, the same ones that helped to enrich Greece with their unpaid labor. You cannot come here and claim high moral ground, because it is insulting ! Albania has a violent past, as it comes from 50 years of communism. Its institutions are still learning to function under the law. What's your excuse for what has taken place in Greece over the last 20 years ?! Can you imagine the response of the Greek police if an Albanian, or anyone else, did the same thing as this clown you call hero ?! What was his cause anyway ? To provoke peaceful people in some imaginary cause ?! You and a lot of misinformed people in both sides of the border are just pawns. Can you please, elaborate what do you mean by "punishment coming very soon" ?! I am reporting your posting as threat of violence to the Admin of this page.

Πριν 5 μήνες
eli eli
eli eli

​+Epirus Highland HUMAN RIGHTS PROHIBIT FIRE AND SHOOTING. KONSTANTINOS ΙS HERO. HE HAS WON. ΗΕ COULD HAVE KILL ΒUT nobody KILLED........ ALL THE WORLD HAS LEARNED ΤΗΑΤ ALBANIA IT IS VERY VIOLENCE ΤΟ THE GREEK COMMUNITY !!!!!!!HUMAN RIGHTS DO NOT EXIST!!!!!!! . Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΣΙΦΑΣ ΝΙΚΗΣΕ ΤΗΝ ΑΔΙΚΙΑ ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΤΩΡΑ.CONSTANTINOS KATSIFAS IS THE WINΝΕR. CONSTANTINOS KATSIFAS ΗAS WON ! BECAUSE ALL ΤΗΕ PEOPLE HAVE BEEN INFORMED ΤΗΕ WRONGDOING RAMA'S POLICE . ΤΗΕ PUNISHMENT WILL COMING VERY SOON . ΤΗΕ PUNISMENT IS COMING . Η ΝΕΜΕΣΙΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ. HUMAN RIGHTS FOR NORTH EPIRUS.FREEDOM FREEDOM FREEDOM.

Πριν 5 μήνες
Epirus Highland
Epirus Highland

eli, there is absolutely noting heroic about this individual. He got exactly what he deserved, nothing less ! Human rights were in display, there was plenty of Greek flags, ceremonies, etc that took place during the Greek Holiday ! Respecting those rights, allowed for all that to take place. What's not tolerable, is a terrorist in uniform brandishing assault rifle, shooting at the police and ignoring the calls to surrender. Nothing heroic, just completely idiotic. Do you have any doubt that had he surrendered, he was going to be alive today ? Stop trying to fill the spiritual vacuum of pseudo patriotism with pseudo "heroes". It does not do you any service.

Πριν 5 μήνες
Servisi Durres
Servisi Durres

si ka munci te hapet nje flamur grek ne vendin ton ne token ton o shqiptar qohuni dhe ti dalim zot vendit ton po na ulin dhe po na ofendojn a keni gjak shqiptari si mi leju kto rop qira te na knojn ymnin e tyre ne vendin ton si me i leju shteti jon kto gjera

Πριν 5 μήνες
Albert Rexhepaj
Albert Rexhepaj

Edi Rama eshte spiun i grekut, po te kish burra ky vend sdo ja mbant njeriut, po sot politikanet Shqiptar jan kurva greku.

Πριν 5 μήνες
Y u n u S
Y u n u S

🖕🏼🇦🇱🖕🏼 Ψόφος στους Αλβανούς

Πριν 5 μήνες
Shqiptar 100%
Shqiptar 100%

Sa Konstantino shqiptare ka vra greku ne greqi kurse ky pederasti po e bejne hero

Πριν 5 μήνες
Shqiptar 100%
Shqiptar 100%

Keto kurva gazetare kacifa kacifa ka ik per lesh te karit

Πριν 5 μήνες
Shqiptar 100%
Shqiptar 100%

Keto imazhe nuk duhet ti publikojne ne tv shqiptare

Πριν 5 μήνες
Spyros Maragiannis
Spyros Maragiannis

μουνοπανα αλβανοι..την καταρα της μανας του κωστα να κρατατε μια ζωη

Πριν 5 μήνες
Aziz Ziza
Aziz Ziza

Qija robt. 7 PRIFTA ME VARROS NJE TERRORIST PEDERAST. Turp per kishen ortodokse.

Πριν 5 μήνες
Geri Kuper
Geri Kuper

Turp turp per ne.kjo nuk eshte varrim,por pushtim I shqiperise pa lufte.. Turp per faqe te zeze

Πριν 5 μήνες
Gabriel Shaknajan
Gabriel Shaknajan

E lashe shqiperine 28 perpara. Jo se nuk dua vendin tim nuk dua rregjimin komunist.hate here valviteshe vetem flamuri Shqipetare por sot valviten flamujte e shum vendevet te europes. Por kur shikoj flamurin e mallkuar grek qe valvitet ne gjirokaster dhe balarat me mbushen syte me lote. Ku eshte krenaria kombetare Fain e ka Ilir Meta qe i dha pashaport shqiptare Janollatos Jeni pergjegjes ju president i karit qe bere nje marreveshje me serbogrek Jeni ju tradhetari kombit shqiptare Do te pergjigjeni per shume krime mostruhoze qe i ka bere shqipers. Qeveria heshte Greket kendojn hymin e tyre ne token shqipetare qe eshte lare me gjakun e shum patrioteve. Ata qe nuk donin gjuhen greke ne vendin tone Turp per shtetin

Πριν 5 μήνες
Mirton Mirt
Mirton Mirt

Freedom and human rights for over 7 million ethnic Albanians in Greece (living there for 4000 years) - who are totally and brutally oppressed, mass murdered and under holocaust for 200 years by the dictatorial klepto-theocracy regimes in Greece! Drejtesi per 171 Shqiptaret e vrare e masakruar brutalisht ne Greqi (qe nga viti 1991 e ketej), nga zombie-t Greke te qeverise Greke dhe xhihadistet e Agimit te Arte, etj. ne Greqi. ----------------------------------------------------- Qeveria Shqiptare nuk duhet te lejoje asnje individ qe vjen nga Greqia per funeralin e terroristit alla-xhihadist Grek Kacifa (qe mohoi atdheun e tij Shqiperine dhe besimin e vertete Shqiptar Kristian, dhe u kthye ne muxhahedin Ortodoks Grek), te hyje ne Shqiperi. Ky varrim nuk duhet te perdoret per qellime politike - sipas standarteve te Bashkimit Europian, duhet te jete thjeshte nje funeral e varrim familiar. Ashtu sic veprohet ne SHBA e Europe per raste te tilla varrimesh terroristesh, muxhahedinesh e xhihadistesh - ne funeral e varrim duhet te lejohen vetem njerez me te afert nga familja, dhe fshati (nese fshati do te marre pjese ne funeral) - dhe pa perjashtim asnje tjeter. Dhe funerali e varrimi duhet te behen te zakonshem sic behet nje varrim I zakonshem ne fshat per cdo banor tjeter qe humbet jeten per nje arsye apo nje tjeter. Si ne Europe e SHBA - nuk duhet te lejohet asnje veprim ne funeral e varrim (si psh mbajtja e nje minute heshtje nga keshilli bashkiak I Dropullit per xhihadistin Kacifa, veshja ushtarake xhihadiste e kufomes se Kacifas qe ai kishte veshur kur sulmoi per te masakruar policine Shqiptare dhe popullin e Bularatit, etj.) qe mund te fyeje ndergjegjen dhe dinjitetin e kombit Shqiptar dhe bashkefshatareve te tjere Shqiptare ne Bularat e tere Dropullin. "Vendimi unanim" i bashkise se Dropullit, per te mbuluar tere shpenzimet e varrimit per familjen e Kacifas eshte i bazuar ne korrupsion masiv dhe krim. Familja e muxhahedinit Ortodoks Grek Kacifa merr dy pensione, nje ne Shqiperi e nje nga Greqia. Po ashtu familja Kacifa ka shtepi si vile ne Bularat - sic duket edhe nga filmimet e mediave. Prandaj pretendimi i Mihal Mano-s (zv. kryetari i bashkise se Dropullit) qe "po i mbulojme shpenzimet e varrimit per familjen Kacifa se jane te varfer" - eshte nje mashtrim dhe vjedhje e hapur ne mes te dites qe I behet popullit dhe taksapaguesve Shqiptare te Gjirokstres dhe Dropullit. A jane bashkefshataret Shqiptare te Bularatit e tere fshatrave te Dropullit te perfaqesuar ne menyre te drejte ne bashkine e Dropullit dhe keshillin bashkiak te Dropullit?! Bularati dhe fshatrat e tjere te Dropullit kane ne perberje te tyre nga 40-60% te popullsise banore me kombesi Shqiptare, pervec atyre banoreve qe vetequhen "minoritare". Pra jane fshatra me popullsi te perzier. A jane pyetur banoret me kombesi Shqiptare ne Bularat e ne tere fshatrat e tjere te Dropullit, per kete vendim "unanim" te bashkise se Dropullit - qe te paguaje per varrimin dhe mjetet audio per ceremonine varrimit te nje xhihadisti Ortodoks Grek qe desh masakroi tere fshatin e Bularatit dhe policine e Bularatit e Dropullit, dhe ku do te marre pjese edhe nje kengetar elegjik Epirot ?! Kengetari "Epirot" eshte ne vetvete nje provokim tjeter qe do ti behet bashkefshatareve Shqiptare te Bularatit e te gjithe Dropullit - kur dihet se Eipiri eshte emer i lashte Shqiptar/Arberor dhe kengetaret Epirote jane ne te vertete kengetaret Came dhe Labe. Sic shihet bashkefshataret Shqiptare te Bularatit dhe Dropullit jane te shtypur e neperkembur nga "minoritaret" ne Dropull, dhe nuk gezojne te drejta te barabarta me "minoritaret". Kjo shihet edhe nga vendosja pa kriter e me shumice e flamujve Greke ne Bularat - ku shihet se perbri tyre nuk ka nje flamur korrespondues Shqiptar qe te perfaqesoje bashkefshataret Shqiptare te Bularatit e gjithe Dropullit. Po ashtu fshataret Shqiptare ne Bularat dhe tere Dropullin, desherojne te ngrene nje permendore tek vendi ku u be perpjekja me arme midis terroristit xhihadist Grek Kacifa (te futur nga Greqia), dhe forcave RENEA - per te perkujtuar qendresen heroike te popullit te Bularatit dhe forcave RENEA kunder sulmit te armatosur kunder Republikes se Shqiperise dhe integritetit territorial te saj nga terroristi xhihadist Grek i derguar posacerisht nga Greqia per te masakruar e terrorizuar fshatin e Bularatit dhe popullin Shqiptar. Kjo permendore do te kete te gdhendur ne te, edhe tere siluetat simbolike te portreteve te pjestareve trima te grupit RENEA dhe policise se Bularatit e Dropullit. Nje flamur i madh Shqiptar do te valvitet atje po ashtu - dhe populli i Bularatit, Dropullit, Gjirokastres dhe gjithe Shqiperise do te shkoje atje per nderime dhe tufa lulesh manxura e borzilok cdo 28 tetor per te perkujtuar e mos harruar. Besojme qe kete kerkese modeste bashkia e Dropullit do ta aprovoje me unanimitet ne te mire te bashkejeteses dhe harmonise njerezore dhe humane. -----------------------------------

Πριν 5 μήνες
Neri Veleshnja
Neri Veleshnja

Grek o grek, mos mendoni se kemi frike apo fleme gjume por keshtu e do puna. Do vije dita qe do ta hani vet corben qe po gatuani. Jane te thella keto pune.

Πριν 5 μήνες
eno zeqiri
eno zeqiri

A pa nuk kemi shtet ne kemi tradhetare ne krye ku jemi ne shqiperi apo greqi?

Πριν 5 μήνες
Almir Krasniqi
Almir Krasniqi

o  ktyre byth qira  vec  Turku ju jep hak

Πριν 5 μήνες
Tony M
Tony M

Nese nuk i përmbahi Rregullave te shtetit shqiptar dot keni shpesh ksi manifesteme. Do e bëni Terroristin Hero?!? Kjo tregon fytyren dhe Rrenat e historis Greke. Duhet gjuajtur ne det si shum terrorist tjer!

Πριν 5 μήνες
Labinot Krasniqi
Labinot Krasniqi

fuck fuck fuck fuuuuuuuuccck

Πριν 5 μήνες
Free Fire Greece
Free Fire Greece

Fuck fuck fuck you albania small

Πριν 5 μήνες
Mario Neziri
Mario Neziri

Republika e bananeve shqiptare

Πριν 5 μήνες
Almir Krasniqi
Almir Krasniqi

pse  mor shteti shiptar kan len kta   terorista me hy ne shipri     po vet shiptaret kan faj   qe hyn kta  gabel grek  e bejn ca te dojn  ne shipri

Πριν 5 μήνες
arberi
arberi

lesh më tresh se më katërsh koklavitet i lumtë bytha grekut kur kemi shtet kurvë ne dhe lejon të bëhet hero i biri putanës e merritojmë të mos flasim fare se kemi shtet koti nuk duhet ta vriste RENEA por ta kapnin të gjallë ta fusnin në burg për nja 10vjet tja bënin vrimën si gjyryk vapori atje dhe po tja mbante pastaj le ta bënte prap por tani e bëm hero dhe ngelemi ne si të shkërdhyer na shkel greku në tokën tonë këndon himne dhe pidhin e motrës së tij edhe hajde të flasësh pastaj një enver duhet për raste të tilla

Πριν 5 μήνες
Dark Mentality
Dark Mentality

Couni mor shijni me kallash robqirave se po na ulin posht me ato gjeste

Πριν 5 μήνες
shqip zzz
shqip zzz

mor ca beni keshu kemi shtet burra ka ky vend couni se po na poshterrojen ne token ton. ne u japim kishtin ketyre e keta na moren krahun. medjat edhe politikan kanceri ne fyt qe mirren me kete kelyshin grek

Πριν 5 μήνες
11 kàpedani
11 kàpedani

Ore si mund te bertasin at ne mes te shqiperis qe vorio ipir esht tok greke edhe shteti jon nuk ben as nje gje e pa besushme

Πριν 5 μήνες
SOFI STO
SOFI STO

ΑΘΑΝΑΤΟΣ 🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷

Πριν 5 μήνες
Albano Gashi
Albano Gashi

E rroft turqia qe ja qin racen tani ...

Πριν 5 μήνες
ILIRIAN RACE
ILIRIAN RACE

I HAVE NEVER SEEN BEFORE SO MUCH TRAITORS GATHERED TOGETHER AGAINST THEIR COUNTRY , GO BACK TO YOUR FAKE GREEK COUNTRY RISED UP BY GERMANS AND ARVANITI (OTHER ALBANIANS) IN 1821. TRAITORS WILL TAKE WHAT THEY DESERVE JUST BULLETS AND ROPES TO HANG THEY UP . REMEMBER , ALL ÇAMERIA IS ALBANIAN LAND AND WE WILL TAKE IT SOON , THIS IS A CERTAINLY !

Πριν 5 μήνες
Dragon Dimosthenis
Dragon Dimosthenis

You didn't even fight for your independence... stfu and those arvanites made a civil war just after the revolution where the Greeks defeated them

Πριν 5 μήνες
riviera jonica
riviera jonica

Ore kacifas mori ate qe kerkoj, se nuk qellohet kunder shtetit , edhe i kendoni ju rrac qira u mart me vete kacifas te gjithve

Πριν 5 μήνες
Albano Gashi
Albano Gashi

Rroft Adolf Hitler Qe Ja Qiu Rracen

Πριν 5 μήνες
Albano Gashi
Albano Gashi

Te ghithe ato qe e quajne veten greke te importohen ne greqi ose hapni Auschwitz

Πριν 5 μήνες
raldi mujsaku
raldi mujsaku

Ropt qeveris shqiptare. Ropt gazetarve. Ropt te gjith televizioneve ne shqipri. Ropt fshatit kacikles. Ropt presidentit shqiptar ropt kryeministrit ropt ministra e te gjith qfar na qeverisni. Si ka munsi qe ne token shqiptare vijn lloj lloj cigansh e jevgjish brohorasin ngrene flamur kurvash e shteti nuk Reagan fare ti kap kta ropqira ti qoje atje ku kan vendin. Turp turp per shtetin shqiptar. Se nigjova nji gazetar te nji televizioni ti thoj terroristi po varriset po i thon I ndjeri. Skan faj se skemi shtet edhe nji her them dhe te gjith ne tv shqiptare jan te bler nga greket.

Πριν 5 μήνες
malvi bushi
malvi bushi

Po MIRE TV GREK . Por si ka mundesi qe I jepet kaq hapsire ne TV SHQIPTARE NJE TERRORISTI GREK . Qe hapi zjarr ne forcat e policis shqiptare . Po sa shqiptare kan vdekur ne Greqi qe sju dihen Varret Turp qe ti behet kaq jehon nje territoristi GREK

Πριν 5 μήνες
Albano Gashi
Albano Gashi

Ja qime racen per 24 ore ..,lufte kurrvave

Πριν 5 μήνες
Albano Gashi
Albano Gashi

Ky u bo pederast si Alexandra i madh ...haaa si leter tualete ky flamur

Πριν 5 μήνες
Sofia Veliaj
Sofia Veliaj

Rraca me e poshter ne bote ku eshte kryeministri Rama qe lejone keta mute flamunje ne tokate tona

Πριν 5 μήνες
andreas19ist
andreas19ist

Φασιστικη δολοφονια απο το ραμα σε ελληνικο χωριο

Πριν 5 μήνες
Αννα Σουτη
Αννα Σουτη

Do ta varrosin bashke me flamurin grek?????????????

Πριν 5 μήνες
theshqiptar10
theshqiptar10

shkoni e groposnje mutin

Πριν 5 μήνες
One Piece
One Piece

Po qe me mendjen se kacifa ju drejton keni per te ikur te gjithe per dhjam qeni

Πριν 5 μήνες
Xhuljeta Banaj
Xhuljeta Banaj

Cf bejn keto pushtat sikur u vra nje deputet .nje kriminel grek u vra .cf bejn keto pushtetaret e ton qe lejojn te tilla gjera ne token shqiptare???ju shoft rraca ketyre pushtave ..ju marrt kacifa me vete te gjith ..legena ordinera ..zoti jua theft qafen .ju raft nje bomb automike tju shfarrosi te gjithve .

Πριν 5 μήνες
luanyy cenalia
luanyy cenalia

Rraca ma e ndyr....ne erop...si su zhduku hitleri.nga faqja dheut.popull kurv.

Πριν 5 μήνες
Lulzim Abazi
Lulzim Abazi

Nje.grek.me.pak.

Πριν 5 μήνες
Alexander29854
Alexander29854

Ο Εθνομάρτυρας Κατσίφας δε θα ξεχαστεί ποτέ ! Έγινε ένα ακόμη άστρο στον γαλάζιο Ελληνικό Ουρανό ! Οι φονιάδες του θα πληρωθούν όπως τους πρέπει !

Πριν 5 μήνες
Alexander29854
Alexander29854

Mario Mirakaaa Έχεις κουράγιο και μιλάς επειδή έχεις χορτάσει με ψωμί από την Ελλάδα οι Αλβανοί είστε χειρότεροι από σκύλους το σκύλο μιά φορά να τον ταϊσεις το θυμάται μέχρι να πεθάνει. Αυτοί ήταν οι πρόγονοί σας μπάσταρδοι όπως τα μπάσταρδά τους εσείς υπήρέτες χασάπηδες Τούρκων και Γερμανών ζείτε είσαι βάρος της κοινωνίας κλέφτες και εγκληματίες τομάρια άχρηστα που το στόμα σας βρομάει από την πείνα σας λυπηθήκαμε και σας μαζέψαμε και σεις μας το ανταποδείδετε με αυτό τον τρόπο δεν έχετε καταλάβει ρε άμοιροι πως αν καταλάθος κλάσουμε προς τη μεριά σας θα σκορπιστείτε ποιοί νομίζετε ότι είστε ρε άπλυτοι

Πριν 5 μήνες
Epirus Highland
Epirus Highland

Ehe, pordhi kali ne dere te hanit !

Πριν 5 μήνες
Mario Mirakaaa
Mario Mirakaaa

Κόμμα Ήθελε ο σκύλος κόμμα πήρε θέλετε αποζημίωση τι μαλακες είστε πήγατε Αλβανία τις γυναίκες σας αφήσατε Αθήνα Κάναμε πάρτι με τις γυναίκες παρτούζα

Πριν 5 μήνες
Anduel Anduel
Anduel Anduel

e mbolllen t presin sate bije prap eroi atyre byth qirave

Πριν 5 μήνες
Lule Ebukur
Lule Ebukur

Çfarë bohet në Shqipëri nuk ka çfarë të them po ju që jetoni në Shqipëri çfarë thuhet nuk hahet kjo vëllezër dhe motra? ?????

Πριν 5 μήνες
Ernest Hamitaj
Ernest Hamitaj

Borne in Albanian and spike greek for 300 euro monthly

Πριν 5 μήνες
zere ngul
zere ngul

O gazetar po ci nxirni keto lajme me kaq detaje sikur esht hero Mos haroni se ku ish nje kriminel Pse ini ka debila

Πριν 5 μήνες
rebeli otr
rebeli otr

Qisha robt shtetit ton

Πριν 5 μήνες
ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΑΜΕΣΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ
ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΑΜΕΣΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ

NORTHEN EPIRUS IS GREEK ➕➕➕➕🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷

Πριν 5 μήνες
Fluturim Troci
Fluturim Troci

Na henkshi karin o greke

Πριν 5 μήνες
ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΑΜΕΣΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ
ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΑΜΕΣΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ

🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷➕🇬🇷🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇲🇶🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷

Πριν 5 μήνες
Fran Vata
Fran Vata

Ju qifsha rracen

Πριν 5 μήνες
Fluturim Troci
Fluturim Troci

Na henkshi karin o greke

Πριν 5 μήνες
Afrim Imeri
Afrim Imeri

Si e lejuan tradhtaret e kombit shqiptar gjith ket flamur terrorist te futet ne shqipri! Nderkoh qe greku ka vrare 170 shqiptar dhe nuk i dha kujt llograi

Πριν 5 μήνες
Fluturim Troci
Fluturim Troci

Na henkshi karin o greke

Πριν 5 μήνες

Επόμενο

Marvel Studios' Avengers: Endgame | "Everything" TV Spot

0:16

Marvel Studios' Avengers: Endgame | "Everything" TV Spot

Marvel Entertainment

προβολές 1 683 325

Trendy Vs. Traditional: Pancakes

8:41

Trendy Vs. Traditional: Pancakes

BuzzFeedVideo

προβολές 761 258

WE ACT OUT YOUR SMOSH FAN FICTION

18:02

WE ACT OUT YOUR SMOSH FAN FICTION

Smosh Pit

προβολές 558 781

Avengers Endgame Review

12:41

Avengers Endgame Review

Beyond The Trailer

προβολές 385 071

Insane Motivational Memes For Guys

13:46

Insane Motivational Memes For Guys

Danny Gonzalez

προβολές 1 596 433

FKA twigs - Cellophane

4:22

FKA twigs - Cellophane

FKA twigs

προβολές 1 281 926

1,000 Pens Rolled into One 6FT Pen

12:17

1,000 Pens Rolled into One 6FT Pen

The King of Random

προβολές 1 196 420

Making My Own Starbucks Pinkity Drinkity

20:27

Making My Own Starbucks Pinkity Drinkity

James Charles

προβολές 9 600 826

"OI PANINI HEAD, YOU'LL KILL SOMEONE!" | Kitchen Nightmares

6:30

"OI PANINI HEAD, YOU'LL KILL SOMEONE!" | Kitchen Nightmares

Kitchen Nightmares

προβολές 710 894