Vrasja në Mallakastër, babai i njërit prej tre autorëve: Djalin ma sillni t'i fus plumbin kokës

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 7 μήνες

  Report TVReport TV

  διάρκεια: 05:37

  MALLAKASTER- Prindërit e Ervis Zotajt, që është njëri nga tre autorët e vrasjes pak ditë më parë i bën thirrje qeverisë që djalin t'ia sjellin në fshat dhe do ta vrasë me dorën e tij.
  Syrja Zotaj: Djalin e mbështes me plumb në kokë, nuk zë as avokat asgjë, dua të pushkatohet në Gjersë të Mallakastrës. E kemi rritur me lakra si në kohën e Hoxhës dhe të ma bëjë djali këtë nuk e dua. I lutem qeverisë të ma sjellë atje djalin, ta vras me dorën time. Unë kam 4 çuna 3 vajza, tani kam 6, e bëj hasha, të vijë këtu ta vras me dyfek, ta bëj hasha.
  Ai më ka borxh kokën, unë do të iki dhe do i them kam ardhur për të më vrarë, më vra mua dhe mbyllet kjo punë. Unë vete vetë atje të më pushkatojë. I lutem qeverisë, të shkoj atje, ti them më vra mua tani. Djali nuk e tregoi ngjarjen, se po ta dija e kisha hequr qafe vetë. Nuk tregoi se cfarë bëri. Nuk dinim gjë, jemi hallexhinj. E dua djalin të vijë atje ta vras me dorën time, ta hedh atje në rezervuar.
  Nëna e djalit: Çuni nuk ka pasur rrugë të keq, për 5 ditë më shkalloi fare. Në varrim nuk ishim, nuk na pranoi. Nuk e di cfarë e lidh djalin me atë Luisin. Djali ishte i pa dalë, çoban, me bagëti.
  Daja i Ervis Zotos: Ai të marrë ndëshkimin e merituar. Na ka ulur ne, mua si dajo dhe fisin.

Klodian shqipe
Klodian shqipe

Cfar mostrash . Duhet ven denimi me vdekje

Πριν 6 μήνες
Kosovar Prishtina
Kosovar Prishtina

Nashta se ka bo more o trullan oj lop kadale o i paditur o kali prit javash ne qofse esht fajtor dihet po ti pse gutesh

Πριν 6 μήνες
SUZANA MURRAJ
SUZANA MURRAJ

Te shkretet prinder😥

Πριν 6 μήνες
jonas15 Jonas
jonas15 Jonas

Po ky sdi gje ca ka ber djali e thot ta pushkatojn?

Πριν 6 μήνες
Elsa Renis Matias
Elsa Renis Matias

Te shkretet sa te mir..njerez te vuajtur e me sh seder...cte ben femija,sta ben as perdendia...kot nuk thon...njerez me dinjitet,ka dal ne jet nje dobic i tille...ctju thuash...tju japi zoti jet juve e femijve qe keni e atij qeni mir ja bet qe i hoqet vize...te vuaj per ate krim qe beri

Πριν 6 μήνες
Lina Pashollari
Lina Pashollari

Ti thua ma sillni ta vras vete!!!!!! Po ty te pas ka gjare djali ...e more ne qafe ,po ajo nene e poshter , si do qe te beje femija ti je nene moj te fuca ne dhete ... injorat.ai beri krim dhe do mare denimin qe i takon .ju per mendim tim, jeni me kreminel se ai......

Πριν 6 μήνες
Afrim Kozmaqi
Afrim Kozmaqi

Shum e rand per keta prinder zoti mos provoft asken

Πριν 6 μήνες
ardit kalaja
ardit kalaja

Na i mbushen syte me lot. Gjynah

Πριν 6 μήνες
Mimoza Ismalji
Mimoza Ismalji

O sa gjyna Allahu ju dimoft . Allah dimoj kta njerz

Πριν 6 μήνες
Esmeralda Dogani
Esmeralda Dogani

Prinder me taban gjynah femij injorat psikopat .....!!!!

Πριν 6 μήνες
Mikela Hoxholli
Mikela Hoxholli

O sa Gjenah 😥familja

Πριν 6 μήνες
Roco Sifredi
Roco Sifredi

Si grua e mir e shet droge rrace e poshter

Πριν 6 μήνες
Znnn Zkkk
Znnn Zkkk

Me falni se jam de un prind dhe nuk paragjykoj as prinderit as femijet as zonjen qe humbi jeten ne menyr tragjike por nje dyshim kam mos i kishte mesuar me drog sic thuhet qe vajten te marrin hashash cpun kishte nje nene me femij te merresh me ashash tja bejm kte pyetje vetes te gjith sa per prinnderit qe flasin tja bejn pyetjen vetes cdonte djali me shoket tek gruaja e xhajes qe thon e kishte si nene kshtu jan nenat japin drog femijeve???

Πριν 6 μήνες
Ilias Vranisti
Ilias Vranisti

Mu keput shpirti per keta prinder te ndershem e shume te vuajtur...

Πριν 6 μήνες
Edmond Hodaj
Edmond Hodaj

O gazetar leshi, ata po ta thone hapur, ti po Ben llap llap, Ka burra laberia Jo vk,

Πριν 6 μήνες
Lena Mikaj
Lena Mikaj

😢😢

Πριν 6 μήνες
bleri Blerina
bleri Blerina

Sa gjyna keta prinderit... 😢😭

Πριν 6 μήνες
Helios Sota
Helios Sota

.

Πριν 6 μήνες
Enkelejda Pjeci
Enkelejda Pjeci

Gjynah prindit ate qe te bon fmija sta bon perenija te kput koken

Πριν 6 μήνες
Ria gjermani
Ria gjermani

Te mjeret prinder ,nuk kan faj cfare ben fmia🤨

Πριν 6 μήνες
Toni Al
Toni Al

te denohen me burgim te perjetshem edhe u mbyll kjo pun. nuk kan faj keta pleqt, nuk kan pse thon jo do vras jo do me vrasin. iku shikoni jeten tuaj. mir kan ber qe e kan pranuar fajin e djalit

Πριν 6 μήνες
Kola Dila
Kola Dila

Zoti i nimoft kta prin shum te sinqert me vjen mir si nuk e mbeshtesin të birin

Πριν 6 μήνες
ani anii
ani anii

mjer prinderit ca faji kan jan na fshati ne hall tyre te pikut majt te malit din ca ben femija kta femi ishin problematik ne fshat edhe dihej qe do benin dicka por prinderit duhet ti lidhnin me litar ne shtepi

Πριν 6 μήνες
Denis Avdiu
Denis Avdiu

fëmijet duhet edukuar e jo të lëshohen në rrugë sikur bagëti, ja pra prova, -----veni re o hallexhinj komentatorë .

Πριν 6 μήνες
malomixi shqipe
malomixi shqipe

fëmijet e vegjël- problemët të vogla fëmijet e mëdhenj- problemët shumë të mdhaja.

Πριν 6 μήνες
Muslim Muslim1
Muslim Muslim1

E para puns gjynah familja se ska hall ma te madh.por ka ndoll dicka edhe i biri po e pagun me burg por jo te thuash ta vras djalin.qfardo qe te bej femija asht fmija jot jam shum dakort qe mos ta mbeshtes krimin por jo qe te thoje tma vije shteti se e vras me doren time.nrm qe kriminelt qe vrasin gra e fmi asht me i djeg per zgjalli por fmija kot asht fmi sido qe te jet duhet ti jesh afer

Πριν 6 μήνες
Stefania Stefania
Stefania Stefania

sa te pa fajshem keta njerez çunat e tjer te shkretet kan familjet e tyre hall mbi hall ku ka nen te thot digjeni po ira halli dhe ethot po zemra saj edi sado qe djali iberi ate qe oberi

Πριν 6 μήνες
Arjana Manushi
Arjana Manushi

Prinderit e shkrete, cfar te bejne. Ah, cta ben femija, nuk ta ben perendia.

Πριν 6 μήνες
Artur Valteri
Artur Valteri

Ate qe ta ben femija sta ben perendia 😪

Πριν 6 μήνες
Fieri- Fier
Fieri- Fier

Njeriu i ndershem si duron kto gjera kte turp. Dhe prandaj zgjedh gjen me ekstreme per fem8jen e vet

Πριν 6 μήνες
INa
INa

Sa keq m vjen per keta prinder, eshte e veshtire t thot prindi keto fjal per femijen e vet, ata e dine sa ju dhemb shpirti 😢

Πριν 6 μήνες
Luli Osmani
Luli Osmani

Zoti u dhente force per hallin qe u ka rene! Prinder te ndershem gjynah i madh !

Πριν 6 μήνες
Da Da
Da Da

Ngushëllime familjes se viktimes me vjen shum keq. U. Prehtë ne paqe. Gjunah dhe per keta prinder cfar te ben femija keq.

Πριν 6 μήνες
Jakub Tabaku
Jakub Tabaku

Keshtu duhen te jen tegjith shqiptaret siky prind halla I qoft zoti I udhzoft

Πριν 6 μήνες
Killer -Ger1
Killer -Ger1

Gjynah prindrit e shkret..cfaj kan kta..cte ben fmija sta ben as perendija..gjynah dhe aja e shkreta qe u masakru.😢😢

Πριν 6 μήνες
Mother Nature
Mother Nature

Prind shumé krenar dhe i drejté,nuk èshtè fare e lehtè ti thuash dikujt ma sjell djalin se unè vet do e pushkatoj.

Πριν 6 μήνες
Eugen Kuka
Eugen Kuka

E rend per prindrin 😥

Πριν 6 μήνες
Erik Dalipaj
Erik Dalipaj

gjynaf prindrit e shkrete... ca faji kan

Πριν 6 μήνες
Ervis Muskaj
Ervis Muskaj

Ngushullime families te ndieres.. babai dhe vllezrit thon ta vrasim nuk ka te trejt asnjeri ti heqi jeten njeriut..duhet te ket ligj ne karike elektrike vetem keshtu bejemi njerz..keta jane njerz hallexhi ..un jam nip 33 vjec ne mallakaster nuk kam digjuar te tidha gjera..

Πριν 6 μήνες
Viola Vuka
Viola Vuka

O Zot cpo vuajne prinderit!sa hellexhinj duken 😢

Πριν 6 μήνες
Miranda Kumaraku
Miranda Kumaraku

Eh cte ben femija mjer prindi i shkret

Πριν 6 μήνες
IO E TE SIAMO UNICI
IO E TE SIAMO UNICI

I shkreti prind 😔

Πριν 6 μήνες
Ornela Xhindole
Ornela Xhindole

Sa e veshtir te jesh prind sot se ta ul koken femija Negushellime familjes se viktims the zoti I denofete keta keriminel te dyr e psikopat budalle the injorant te dyr qe ja uli koken prind te shkerte zoti I dimofte the keto prind te keriminel e drogaxhinj

Πριν 6 μήνες
Anxhela Hasankolli
Anxhela Hasankolli

Po mire qe i merrni intervistë, po pse i publikoni o njerëz. Tregoni pak respekt per këta prindër te pafajshëm.

Πριν 6 μήνες
Endrit Tafani
Endrit Tafani

Shum gabim jeni shprehur po te kishte pasur pak me.shum kujdes nga ana juaj si prinder mos u shprehni ne ate menyr beri nje gabim eshte vetem 16 vjec doti mbyllet jeta ne burg koha sheron. Cdo gj3 tani flisni ne gjaknxehtesi e siper por dota shihni qe koha sheron cdo gje.

Πριν 6 μήνες
Anil Naja
Anil Naja

Ashtu dhe une mendoj

Πριν 6 μήνες
Anastasia Agko
Anastasia Agko

Me vjen keqe per prindrit e shkret I rrisin fmijt me mundime dhe sakrific dhe me ne funt u ulin koken ngushllime familjes te viktimes

Πριν 6 μήνες
Vera Shehu
Vera Shehu

Sa gjynah prindër të shkëlqyer...Më këtë video nuk më pushojnë lotët...Sa gjynah të shkretët këta

Πριν 6 μήνες
Hazir Weiss
Hazir Weiss

O te ishe tiiii i Plumbit e i Kultures hgahga jeni Debilla koplet shteti i pshurrt

Πριν 6 μήνες
Franci Neziri
Franci Neziri

Plum kokes thot baba po qetsohu mor vlla se adoleshnt eshte , krimi shum I rend po sado fmia jot osht ke edhe ti pergjigjesi per te...gjithsesi ngjarje shum e rend edhe vet do I maj peng gjith jetes

Πριν 6 μήνες
Zemra Ime
Zemra Ime

Ta bente femija jot kte cdo thoje Do ta ulterior koken sot Ska femij Sot femijt Jan burra qe kur dalin nga barku nenes 17 vjec nuk quhet femij Apo per te vjedhur e per te vrar Jan femij Ai I mori me qaf Te gjith I beri me Hasmeri ti thua femi

Πριν 6 μήνες
Fatjon Fatjon
Fatjon Fatjon

kot nuk thon cte ben femija sta ben perendia por ju si prinder bravo qe e denoni krimin zoti ju dhent kurajo

Πριν 6 μήνες
Olsian Hasanaj
Olsian Hasanaj

Respekte per kta prinder Sepse duken qe kan dhen kontribut me sakrifica. Zoti ju dhent forc Ate qe ta Ben femija nuk ta ben as perendia

Πριν 6 μήνες
love only love
love only love

u lumt prinderve per ate qe thon se shum rrall prindrit thon dicka te till per femijet......te tjerat jan per tjeter biset,po flas per prindrit se cfar thon...bravo

Πριν 6 μήνες
Çobaj Çobaj
Çobaj Çobaj

Ca ka bere ky djali ..se nuk e kam. Degjuar kte histori ?

Πριν 6 μήνες
Lindita Avdullai
Lindita Avdullai

Soti tu ndimoj me kete qe ukaren sithon kot çetben femia staben perndija prindrit e varfer duken qe jane zotrinj pome vin shum keq

Πριν 6 μήνες
ILikePepe
ILikePepe

Kan vra nje grua 51 vjece ne shtepin e vet.dhe e kan hedh ne lum bashk me 2 te tjer

Πριν 6 μήνες
Bekri Tahiraj
Bekri Tahiraj

Te gjoret prinder nk kane asnje faj. I ka lodhur boll jeta e ndershme dhe e veshtire.

Πριν 6 μήνες
sole luna
sole luna

Mu mbushen syt me lot per dhimbjen e ketyre dy prinderve.Gjynah sa keq per nje nene te thot e vras un SHOIRTIN E NENES.Vetem ajo qe eshte nen e kupton sa shum dhimbje ne zemer ka kjo grua😭😭😭

Πριν 6 μήνες
klodikevfla Ajdini
klodikevfla Ajdini

Prinder fat keqe 😢😩😩😩😢😢😢😢 zote na ruaje femijte nga shoqerija e keqe 🙏🏻🙏🏻

Πριν 6 μήνες
Dior Dior
Dior Dior

O Zot sa gjynah kta prinder te shkrete 😥😥 Zoti ua lehetesosft situaten ne shpirt dhe ne raport me boten. Ua di shpirti cpo hiqni 😥

Πριν 6 μήνες
Leonora Tika
Leonora Tika

Hejjj hallall qumshin e nenes qe keni pir ju si prinder esht shum e veshtir per femin por ju lumt ajo goj qe beni thirrje shtetit ta vrasin se e meriton😢😢😢

Πριν 6 μήνες
jimbo99 yt
jimbo99 yt

Fmia shkatron prindërit gjynaf

Πριν 6 μήνες
florian sheshi
florian sheshi

ca t ben femija sta ben perendija 😢😭

Πριν 6 μήνες

Επόμενο

E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (12 janar 2020)

39:34

Murgu - Filmi i plotë | NGOP.TV

58:10

Murgu - Filmi i plotë | NGOP.TV

NGOP

προβολές 412 000

E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (29 dhjetor 2019)

52:05