Xhensila Myrtezaj - PARIS

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 20 ημέρες

  Xhensila MyrtezajXhensila Myrtezaj

  διάρκεια: 3:12

  🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
  ► fanlink.to/XhensilaParis
  Muzika & Teksti: Pirro Cako
  Arregment: Darko Dimitrov
  Video: Eduart Grishaj
  Make up & Hair: Elona Balaj
  Styling: Ksela & Lara

  Xhensila on Instagram: instagram.com/xhensilamyrtezaj
  Xhensila on Facebook: facebook.com/XhensilaMyrtezaj
  ℗ & © AVD Digital & Xhensila Myrtezaj. All Rights Reserved.

Xhensila Myrtezaj
Xhensila Myrtezaj

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► https://fanlink.to/XhensilaParis

Πριν 18 ημέρες
Erisa Aliti
Erisa Aliti

Xhensila Myrtezaj x

Πριν 8 ώρες
rrezarta Iseni
rrezarta Iseni

Rrush je tduaa shum xhesii❤❤😙

Πριν 16 ώρες
Milena Mingo
Milena Mingo

Seda xhesila esht e kot fare

Πριν 17 ώρες
Ervin Lila
Ervin Lila

Xhensila Myrtezaj si mendon per nje bashkepunim mes teje dhe Elvana Gjata ju jeni ikona te muzikes shqipetare Xhensila Myrtezaj ti ke nje ze qetesues ajo nje ze melodioz jeni nje cift perfekt Te lutem merre parasysh kete mendim

Πριν ημέρα
jonatas
jonatas

A bixa russa, com música tipo reggaeton, na frança..

Πριν ώρα
Bukemedjathdhedomate
Bukemedjathdhedomate

Supozohej te ishe gruaja ime🥺🥺

Πριν 2 ώρες
huttio srreu
huttio srreu

Kenga shum e bukur ! Xhensila kukull ! Zeri ultra ! Ne Paris e kuqja ! 🇦🇱

Πριν 4 ώρες
Erjad Picari
Erjad Picari

Sa e bukur kenga

Πριν 5 ώρες
shqipe King
shqipe King

Te dua shume xhensila love you ❤️❤️❤️❤️💖💖💖💖😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘 Qika ma e buker ne te gjithe boten je lika kush menone keshtu

Πριν 5 ώρες
huttio srreu
huttio srreu

Jam kurioze te degjoj xhensilen & elvanen ne nje bashkpunim !

Πριν 4 ώρες
Megan Puci
Megan Puci

LIKE kujt po i pelqen kjo kenga.Mua pooooo shumm i love this song

Πριν 7 ώρες
Hati Hajat
Hati Hajat

Eshte perfekte

Πριν 7 ώρες
ledion game tv
ledion game tv

Bravo je nje yll i vertet

Πριν 11 ώρες
F V
F V

very neic song 👍👍

Πριν 12 ώρες
Milena Mingo
Milena Mingo

Xhesila love you je shum e mir je yll je kac zemer mbardh

Πριν 16 ώρες
Abdyli 1220
Abdyli 1220

Wow, ka me dekada qe nuk kam ndegju keng ma te bukur Shum origjinale Xhensila

Πριν 18 ώρες
Altin Halili
Altin Halili

Bravo 👏 👏👏👏👏👏👏👌

Πριν ημέρα
chding zuure
chding zuure

This is the best song that i’d ever heard 😍😍😍🤧 love Albania from Italia 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇮🇹🇮🇹

Πριν 17 ώρες
Lika Like
Lika Like

Cfar zeri te embel qe ka 😍😍😍 Cdo kenge e bon hit... Esht e pamundur mos me dasht ket ciken 😙😙😙 https://youtu.be/cfjjCbABCyg

Πριν ημέρα
Leta Kola
Leta Kola

xhensila jam shume e mahnitur nga zeri yt sepse ti je mbreteresha e kengtareve ja kalosh mire me familjen tende me ajken dhe besin kalosh mire jam fansja jote deri sa te vdes

Πριν ημέρα
Vera Muka
Vera Muka

Super kenge

Πριν ημέρα
Samir Sakipi
Samir Sakipi

Spaskan met mor mo shqiptar njona anglisht njona gjermanisht gjona suedisht a krejt emrat shqip e shqipe be qeshtu e humpin na gjuhen jav qifsha ropt

Πριν ημέρα
vinasu maaj
vinasu maaj

Super Talente Xhesii ❤️ Lovee youu 😘

Πριν ημέρα
G Mux
G Mux

She's so beautiful edhe e embel 🍬😆♥️

Πριν ημέρα
vinasu maaj
vinasu maaj

Kjo kang do degjohet edhe kur mos egzistoj me parisi

Πριν ημέρα
johnny johnny
johnny johnny

zoti ka ber mrekulli kur te krijoi ty

Πριν ημέρα
Kejsi Dushku
Kejsi Dushku

😍😍😍😍😍😍😍❤❤

Πριν ημέρα
love is mine
love is mine

Jam kurioze te degjoj xhensilen & elvanen ne nje bashkpunim !

Πριν ημέρα
Inxhi Tafa
Inxhi Tafa

As franxezet si shprehin dot kto formacione melodioze

Πριν ημέρα
vinasu maaj
vinasu maaj

Like Xhensila Myrtezaj ❤❤❤❤❤❤❤❤ Komente Elvana Gjata

Πριν ημέρα
issi gomorra
issi gomorra

Qfar nuse kakaaaaa mprishe

Πριν 2 ημέρες
Enika Tsakouli
Enika Tsakouli

💋💋💋

Πριν 2 ημέρες
vinasu maaj
vinasu maaj

Bravo të lumtë!!!!! Kenge shumë e bukur

Πριν ημέρα
Maksim Zabrodin
Maksim Zabrodin

отлично!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πριν 2 ημέρες
Rudina. B
Rudina. B

Shum bukur kenga, po perse kendojn gjith shqiptaret me dialekt kosovar?

Πριν 2 ημέρες
G Mux
G Mux

a dialekt i bukur ama em duket shum gja e quditshem kur nuk e kane at dialekt naturalisht 🧐

Πριν ημέρα
G Mux
G Mux

Exactlyyyy, its weird !!

Πριν ημέρα
Labëria News
Labëria News

:)

Πριν 2 ημέρες
walouigi
walouigi

I like the music, and the video, Bravo very well done. Congrats

Πριν 2 ημέρες
Besjana Korca
Besjana Korca

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Πριν 2 ημέρες
BTS LOVER JIMIN
BTS LOVER JIMIN

This is the best song that i’d ever heard 😍😍😍🤧 love Albania from Italia 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇮🇹🇮🇹

Πριν 2 ημέρες
roouit patan
roouit patan

🤩🤩😍😍

Πριν 2 ημέρες
Alea Bela
Alea Bela

Pse cdo kenge e Xhesit na hyn ne zemer dhe mendje. ❤️🤗

Πριν 2 ημέρες
Labëria News
Labëria News

Shume bukur

Πριν 2 ημέρες
roouit patan
roouit patan

Te lumt Xhensila shum kenge e bukur 👏👏👏👏👏♥️😍

Πριν 2 ημέρες
lazer music
lazer music

Kjo kang do degjohet edhe kur mos egzistoj me parisi

Πριν 2 ημέρες
albiona mehmedi
albiona mehmedi

Super Talente Xhesii ❤️ Lovee youu 😘

Πριν 2 ημέρες
Enisa Domi
Enisa Domi

Nejse I love you baby!!

Πριν 2 ημέρες
Enisa Domi
Enisa Domi

Car thua du me t'hy aty hahahhahah

Πριν 2 ημέρες
Flordi Morone
Flordi Morone

Elvana Gjata Ft. Xhensila Myrtezaj (Hiti i gjithë kohërave) ❤❤👑👑🔥🔥

Πριν 2 ημέρες
prabhjot singh
prabhjot singh

Daily attendance ✋

Πριν 2 ημέρες
fb fbi
fb fbi

Kja ashte Shum e bukur 👌NUK e kuptoj si è ka marr per burr at majmun👺👺👺🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈

Πριν 2 ημέρες
yaliso gioouy
yaliso gioouy

❤❤❤❤

Πριν 2 ημέρες
Jetmire Emini
Jetmire Emini

Zeri mahnites

Πριν 2 ημέρες
yaliso gioouy
yaliso gioouy

Xhensika e bukur kenga shume e bukur 👍

Πριν 2 ημέρες
Joel Poloska
Joel Poloska

Bravo të lumtë!!!!! Kenge shumë e bukur

Πριν 3 ημέρες
Lindita Sinani
Lindita Sinani

🌟🌟🌟🌟💐💐💐

Πριν 3 ημέρες
Dsg
Dsg

Bellissima!!!

Πριν 3 ημέρες
Florin Dibra
Florin Dibra

si bukuroshe jee xhensilq ma e mira ne kete bote

Πριν 3 ημέρες
Majlinda Cangu
Majlinda Cangu

Super keng xhensila bravo si gjithmon flak💋❤

Πριν 3 ημέρες
Mondi Sate
Mondi Sate

Te lumt Xhensila shum kenge e bukur 👏👏👏👏👏♥️😍

Πριν 3 ημέρες
megi mediu
megi mediu

🤩🤩😍😍

Πριν 3 ημέρες
foopyu nooui
foopyu nooui

Wow

Πριν 3 ημέρες
andre erdna
andre erdna

Nga kenget me te bukura shqiptare ! Komplimente ☆

Πριν 3 ημέρες
Florie Meto
Florie Meto

Αγαπάω Αλβανία αλλά και τη μουσική της ❤️.

Πριν 3 ημέρες
foopyu nooui
foopyu nooui

voglushen tju rroj as malet urrit plot dashuri elumturi ju perqafoj vazhdoni kshu ...❤❤

Πριν 3 ημέρες
Maria Makrykosta
Maria Makrykosta

Kenga shume e bukur, video klipi po ashtu, vetem qe jam e mendimit qe nuk i pershtatet parisit ky version.

Πριν 3 ημέρες
Amelia Amina
Amelia Amina

❤️❤️❤️

Πριν 4 ημέρες
Albanian TV
Albanian TV

kush e ben dislike dora ju thaft

Πριν 4 ημέρες
Rita Texi
Rita Texi

Thjeshtë nuk ngopem duke të dëgjuar nga Drenicë Kosovo love love Xheni 🌟😘🙋‍♀️

Πριν 4 ημέρες
seeriu ciihy
seeriu ciihy

Hajde like per te gjithe ata qe e degjonje kenge non stop

Πριν 3 ημέρες
ilir gashi
ilir gashi

Xhensika e bukur kenga shume e bukur 👍

Πριν 4 ημέρες
seeriu ciihy
seeriu ciihy

Kush esht subscribe per subscribe

Πριν 3 ημέρες
Beesa Sh
Beesa Sh

❤❤❤❤

Πριν 4 ημέρες
prabhjot singh
prabhjot singh

I don't know what she is saying .. but i love it ... Love from India ♥️

Πριν 4 ημέρες
prabhjot singh
prabhjot singh

@Mario _1995 🤫😟😜

Πριν 2 ημέρες
Mario _1995
Mario _1995

I know you find it hard to feel a little craving for me, When i need a motive to feel alive, I look at the sky and the storm is coming, Tonight i am scary to go alone in bed. 😜😜

Πριν 3 ημέρες
Tea Metani
Tea Metani

❤️🧸

Πριν 4 ημέρες
ada dada
ada dada

VK.

Πριν 4 ημέρες
Nadir Qenaj
Nadir Qenaj

E mrekullushem si gjdo her gjensila

Πριν 4 ημέρες
Darek Tarkowski
Darek Tarkowski

+hi

Πριν 4 ημέρες
Jeta Korbi
Jeta Korbi

Xhensila te lumte nje super hit

Πριν 4 ημέρες

Επόμενο

Xhensila Myrtezaj - PARIS

3:12

Xhensila Myrtezaj - PARIS

Xhensila Myrtezaj

προβολές 7

Xhensila Myrtezaj & Pirro Cako - Sekreti im

4:29

Xhensila Myrtezaj & Pirro Cako - Sekreti im

Xhensila Myrtezaj

προβολές 12

Robyn Crawford and Whitney Houston’s Romance

23:33

Robyn Crawford and Whitney Houston’s Romance

The Wendy Williams Show

προβολές 780 643

YouTubers React To My New Song "Goin' Live"

12:45

YouTubers React To My New Song "Goin' Live"

FaZe Rug

προβολές 1 587 046

Xhensila Myrtezaj - Celsi i zemres

3:21

Xhensila Myrtezaj - Celsi i zemres

Xhensila Myrtezaj

προβολές 42

XHENSILA FT. MOZZIK - AMA DOREN

3:23

XHENSILA FT. MOZZIK - AMA DOREN

Xhensila Myrtezaj

προβολές 15

XHENSILA MYRTEZAI - RING THE ALARM

3:20

XHENSILA MYRTEZAI - RING THE ALARM

Xhensila Myrtezaj

προβολές 13

Kida ft. Xhensila - Uh Baby

3:49

Kida ft. Xhensila - Uh Baby

ZzapnChriss Onrecords

προβολές 41

Xhensila - High Love

3:03

Xhensila - High Love

Xhensila Myrtezaj

προβολές 10

XHENSILA ft ENDRI PRIFTI - VESPA

3:28

XHENSILA ft ENDRI PRIFTI - VESPA

Xhensila Myrtezaj

προβολές 9

Irkenc Hyka ft. Xhensila Myrtezaj - Si te jem mire

3:37

Irkenc Hyka ft. Xhensila Myrtezaj - Si te jem mire

Xhensila Myrtezaj

προβολές 9

Granit Derguti & Mixey ft. Xhensila - Lova

4:00

Granit Derguti & Mixey ft. Xhensila - Lova

Granit Derguti Official

προβολές 11

XHENSILA - DA DA DA

3:48

XHENSILA - DA DA DA

Xhensila Myrtezaj

προβολές 8

Klanifornia - Episodi 6 (09 nentor 2019)

2:08:57

Klanifornia - Episodi 6 (09 nentor 2019)

RTV KLAN

προβολές 291

Xhensila dhe Besi Momentet me te bukura

10:56

Xhensila dhe Besi Momentet me te bukura

Top Shqip

προβολές 26

XHENSILA MYRTEZAI - ME TY JAM ( KENGA MAGJIKE 2012 )

4:16

XHENSILA MYRTEZAI - ME TY JAM ( KENGA MAGJIKE 2012 )

MagicSongOfficial

προβολές 5

Xhensila e shkund fare ne dasmen e saj dhe te Besit

1:01

The Birth Of A Crustacean and More Pencilmation!

31:32

The Birth Of A Crustacean and More Pencilmation!

Pencilmation Live

προβολές 1 070 490

Sen Anlat Karadeniz 64. Bölüm - Final

2:19:27

Sen Anlat Karadeniz 64. Bölüm - Final

Sen Anlat Karadeniz

προβολές 832 384

SIDEMEN SPEND $100,000 IN 1 HOUR CHALLENGE

56:56

SIDEMEN SPEND $100,000 IN 1 HOUR CHALLENGE

Sidemen

προβολές 7 466 649