Xhensila Myrtezaj & Pirro Cako - Sekreti im

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 50 χρόνια

  Xhensila MyrtezajXhensila Myrtezaj

  διάρκεια: 04:28

  Listen on Spotify / Download on iTunes "Sekreti im"
  ► fanlink.to/SekretiIm
  Music: Pirro Cako
  Lyric: Pirro Çako
  Arrangement: Darko Dimitrov
  Styling: Tier
  Make up artist & hair: Sellma & Kaci
  Styling: Altin Mici
  Video: Eduart Grishaj
  Sekreti im
  Ne hapsiren time me intime
  Ku vec zotit s’hyn njeri
  Rreze dielli je per mua vetem ti

  Po mi ngroh te gjitha dhomat
  Ne cdo cep te zemres sime
  Ma tundove me 1001 mendime
  *
  Si mjegull vere
  Mi prek ti shputat
  Me ben te ndjej mornica
  Qe shkojne e vijne si flutrat
  Ti zgjas une buzet
  Ti prek une duart
  Me shpresen tek magjia
  Se ndoshta ndodh çudia
  *
  Je sekreti im,
  Dhe askush se di
  Ti vjen cdo nate
  Ne shtratin tim
  E prane meje rri
  Je sekreti im
  Dhe askush se di
  Me ty cdo nate
  Dhe pse ti hesht
  Une bej dashuri
  Sic ben cdo njeri
  *
  Ti je me e bukur
  Se gjithe notat,se gjithe notat e kesaj kenge
  me e bukur se genjeshtra e nje endrre
  Ndaj nga dashuria jote
  Te largohem sonte s’dua
  Le te fler kjo zemra ime ne duar e tua
  *
  Si mjegull vere
  Mi prek ti shputat
  Me ben te ndjej mornica
  Qe shkojne e vijne si fluturat
  Ti zgjas une buzet
  Ti prek une duart
  Me shpresen tek magjia
  Se ndoshta ndodh çudia
  *
  Je sekreti im
  Dhe askush se di
  Ti vjen cdo nate
  Ne shtratin tim
  E prane meje rri
  Je sekreti im
  Dhe askush se di
  Me ty cdo nate
  Dhe pse ti hesht
  Une bej dashuri
  *
  Aaaaaaaaa
  Aaaaaaaaa
  Aaaaaaaaa
  Aaaaaaaaa
  *
  E para here ne jete
  Ku shoh nje engjell vete
  Ne 7miliard je mrekulli e 8
  Me e bukur ti behesh
  Kur per mua buzeqesh
  Kur per mua buzeqesh
  *
  Je sekreti im
  Dhe askush se di
  Ti vjen cdo nate
  Ne shtratin tim
  E prane meje rri
  Je sekreti im dhe askush se di
  Me ty cdo nate
  Dhe pse ti hesht
  Une bej dashuri
  *
  Je sekreti im
  Dhe askush se di
  Ti vjen cdo nate
  Ne shtratin tim
  E prane meje rri ii ii

  Xhensila on Instagram: instagram.com/xhensilamyr...
  Xhensila on Facebook: facebook.com/XhensilaMyrt...
  ℗ & © AVD Digital & Xhensila Myrtezaj. All Rights Reserved.

  xhensila myrtezaj  sekreti im  xhensila pirro qako  pirro qako sekreti im  xhensila celesi i zemres  bes kallaku  xhensila  myrtezaj  

Xhensila Myrtezaj
Xhensila Myrtezaj

Listen on Spotify / Download on iTunes "Sekreti im" ► https://fanlink.to/SekretiIm

Πριν 2 μήνες
laureta meka
laureta meka

XhensilaMy etezaj

Πριν 8 ώρες
Dafina Mataj
Dafina Mataj

Xhensilda me pelqen shume kenga jote

Πριν 2 ημέρες
Fatmir Nikolli
Fatmir Nikolli

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 3 ημέρες
Astrit Beta
Astrit Beta

Me e bukur do behej po te konkuroje sot ne eurovizion

Πριν 5 ημέρες
Ervin Rosa
Ervin Rosa

Shume kenge e bukur

Πριν 9 ημέρες
Valerjo Prifti
Valerjo Prifti

Bebb bebb bebb bebb bebb

Πριν 11 ώρες
Klarisa Alushaj
Klarisa Alushaj

Ju plotësoni me të vërtetë ishit të mrekullueshëm në të kënduarit Isha i befasuar me këtë këngë

Πριν 15 ώρες
Hekuran Mara
Hekuran Mara

Super keng bravissimi

Πριν 19 ώρες
Elda Nika
Elda Nika

Art per art 😉👏

Πριν ημέρα
Romi Romi
Romi Romi

Shum keng e bukur shum teks shum muzik 😘😘😘

Πριν ημέρα
Su suh
Su suh

Sa bukur

Πριν ημέρα
Lola Λολα
Lola Λολα

Nje Perle e vertet eshte kjo kenga perfekte bravooooo o yjeeee Je sekreti I'm dhe askush SE di 💞💞💞💞💞😘😘😘😘

Πριν ημέρα
gazeta supershendeti
gazeta supershendeti

Fillimi me piano dhe strofa e pare eshte me e bukur se pjesa tjeter e kenges

Πριν ημέρα
Dorina gjoka123 Dorina
Dorina gjoka123 Dorina

Shum bukur xhensila dhe pirro

Πριν ημέρα
Mandi Serjani
Mandi Serjani

👍👍👍👍👍👍😘😘😘

Πριν ημέρα
Roni Sina
Roni Sina

Je me e mira

Πριν ημέρα
Selina Ramadani
Selina Ramadani

I like this albanian song🇦🇱❤

Πριν 2 ημέρες
Selina Ramadani
Selina Ramadani

You my favorite singer 🙂

Πριν 2 ημέρες
Selina Ramadani
Selina Ramadani

Du bist meine Lieblingsschaussängerin🙂

Πριν 2 ημέρες
Babaa Stars Albania
Babaa Stars Albania

Kjo kange meriton me shum se 30 milon views😍👏

Πριν 2 ημέρες
Sona Pepo
Sona Pepo

Like ai person qe ka sekrete .🌹

Πριν 2 ημέρες
Dafina Mataj
Dafina Mataj

Xhensilda me pelqen shume kenga jute a me ke lene

Πριν 2 ημέρες
edonis Doni
edonis Doni

keng me videoklip dhe tekst qe mund te ndegjohet edhe ne ramazan😂😂😂😂100%

Πριν 2 ημέρες
MANJOLA CUNI
MANJOLA CUNI

Je e shkelqyer 😘😘😘

Πριν 2 ημέρες
Lavinia Condiescu
Lavinia Condiescu

Can anyone translate this song, please??? 🇲🇩❤

Πριν 3 ημέρες
blueibabygirl07
blueibabygirl07

To English it is translated in the comments if you look. The translation was done shortly after the song came out.

Πριν 14 ώρες
Adije Bobaj
Adije Bobaj

Këngë e nivelit me të lartë që mundët të bëhet qoftë teksti muzika vokali të kenduarit mrekulli Respekt..!!!

Πριν 3 ημέρες
Brikena Cango
Brikena Cango

Yje jeni te dy.Ju uroj gjith te mirat e kesaj bote.Super keng.🥀☺🌹🌻

Πριν 3 ημέρες
Jana Berisha
Jana Berisha

😘😘😘😘😘😘😘😘😘👄👄👄👄

Πριν 4 ημέρες
DJ beni
DJ beni

kjo kenge do ishte fituese nese shkonte ne eurovision 2019

Πριν 4 ημέρες
Dina Sulimani
Dina Sulimani

👍👍👍👍👍

Πριν 4 ημέρες
Modi Marashi
Modi Marashi

You are the most beautiful singer in the world and you have a wonderful voice❤❤😘😘😍😍

Πριν 4 ημέρες
Dhurata Dhurata Bici
Dhurata Dhurata Bici

Ta dua at zerin tend te bukur oh xhensila.💓🦄😭

Πριν 5 ημέρες
Dorinabaxha Dorinabaxha
Dorinabaxha Dorinabaxha

Bravo Xhensila

Πριν 5 ημέρες
Enmal Tabalu
Enmal Tabalu

Bravo Xhensila je e mrekullueshme

Πριν 5 ημέρες
Arton Istogu
Arton Istogu

😘😘😘😘😍😍😍😍😍👸👸👸👸❤❤❤❤❤❤❤💖💖💖👑👑👑💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

Πριν 5 ημέρες
Denis Xhemali
Denis Xhemali

Nje ze shum te bukur xhensila bukur shume nje talent i lindur 😘

Πριν 6 ημέρες
Vigan Mahmudi
Vigan Mahmudi

Eurovision

Πριν 6 ημέρες
edmond tole
edmond tole

Ju lumt fantastike

Πριν 6 ημέρες
hoxha shkurta
hoxha shkurta

Fantastike

Πριν 6 ημέρες
Bashkimxhela Bashkimxhela
Bashkimxhela Bashkimxhela

Knoni e mos recitoni

Πριν 6 ημέρες
Valerjo Prifti
Valerjo Prifti

Shum bukur moj bela

Πριν 7 ημέρες
labe labja
labe labja

Kenge per eurovision

Πριν 7 ημέρες
Nensi Murataj
Nensi Murataj

[Pirro Çako:]  Në hapsirën time më intime  Ku veç Zotit s'hyn njeri  Rreze dielli je për mua vetëm ti  Po mi ngrohë të gjitha dhomat  Në çdo cep të zemrës sime  Më tundove me një mijë e një mendime  [Xhensila & Pirro:]  Si mjegull vere më prek ti shputat  Më bën të ndiej mornica  që shkojnë e vijnë si flutrat  Ti zgjas unë buzët, ti prek unë duart  Me shpresën tek magjia  se ndoshta ndodh çudia  [Xhensila:]  Je sekreti im dhe askush s'e di  Ti vjen çdo natë në shtratin tim  E pranë meje rri  Je sekreti im dhe askush s'e di  Me ty çdo natë dhe pse ti hesht  Unë bëj dashuri  Siç bën çdo njeri  [Pirro Çako:]  Ti je më e bukur se gjithë notat  Se gjithë notat e kësaj kënge  Më e bukur se gënjeshtra e një ëndrre  [Xhensila:]  Ndaj nga dashuria jote  Të largohem sonte s'dua  Le të flerë kjo zemra ime në duart e tua  [Xhensila & Pirro:]  Si mjegull vere më prek ti shputat  Më bën të ndiej mornica  që shkojnë e vijnë si flutrat  Ti zgjas unë buzët, ti prek unë duart  Me shpresën tek magjia  se ndoshta ndodh çudia  [Xhensila:]  Je sekreti im dhe askush s'e di  Ti vjen çdo natë në shtratin tim  E pranë meje rri  Je sekreti im dhe askush s'e di  Me ty çdo natë dhe pse ti hesht  Unë bëj dashuri  Siç bën çdo njeri  Aaaa...  E para herë në jetë  Kur shoh një ëngjëll vetë  Në 7 miliardë je mrekullia e 8-të  Më e bukur ti bëhesh  Kur për mua buzëqesh  Kur për mua buzëqesh  [Xhensila & Pirro:]  Je sekreti im dhe askush s'e di  Ti vjen çdo natë në shtratin tim  E pranë meje rri  Je sekreti im dhe askush s'e di  Me ty çdo natë dhe pse ti hesht  Unë bëj dashuri  Je sekreti im dhe askush s'e di  Ti vjen çdo natë në shtratin tim  E pranë meje rri

Πριν 7 ημέρες
Tik Tok videos
Tik Tok videos

Kendon shumë bukur

Πριν 7 ημέρες
Noli Beli
Noli Beli

BRAVO

Πριν 7 ημέρες
Kauri Vlore
Kauri Vlore

Super

Πριν 8 ημέρες
Alberto Telako
Alberto Telako

J

Πριν 8 ημέρες
Esma Tomori
Esma Tomori

Iku sekreti, mbaroi :-!...S'ka njeri qe nuk e di sekretin..

Πριν 8 ημέρες
vjollca hunci
vjollca hunci

Super 😘😘😘

Πριν 8 ημέρες
Leonora .
Leonora .

🎶♥️ Zëri i Xhensiles i Mrekullushem !

Πριν 9 ημέρες
Do Nita
Do Nita

Qisaj Kenge ja kisha lshu Zonin anemban Botes edhe sdi a isha ngi tuje ngu keng qe ta dridh Zemren fluturat nbark e ndjej shumë♥️

Πριν 9 ημέρες
Lorena Shkurta
Lorena Shkurta

E mrekullueshme

Πριν 10 ημέρες
ervin ruko
ervin ruko

Like te gjith ata qe vazhdojn ta degjojn akoma cdo dit ket super keng😍😍

Πριν 10 ημέρες
Ejza Hoxha
Ejza Hoxha

Kenge shume e bukur

Πριν 10 ημέρες
Lena K
Lena K

Bravo te dy Jeni shum te mirë Bukuri Xhensila &Artist Love Albania

Πριν 10 ημέρες
Denis Lluca
Denis Lluca

Kjo eshte kenga me e bukur qe kam degjuar 😌😌bravo👍

Πριν 10 ημέρες
Matilda 1991
Matilda 1991

Τι φωναρα έχεις κορίτσι μου

Πριν 10 ημέρες
mimoza shume keq nuk degjohet fare. aliaj
mimoza shume keq nuk degjohet fare. aliaj

Pirro! je nje mbrekulli lume ne qe te kemi.

Πριν 10 ημέρες
Lucica Marin
Lucica Marin

😭😭😍

Πριν 11 ημέρες
Xinxife Malaj
Xinxife Malaj

Nuk vlein krnget me te shara ose me makina re shtrenjta por kenget me mesazh

Πριν 11 ημέρες
Xinxife Malaj
Xinxife Malaj

Kjo eshte kenge dhe keta jan zera

Πριν 11 ημέρες
Alexandra Ciubotaru
Alexandra Ciubotaru

This is so far the best Albanian song I ever heard . My husband is Albanian , I enjoy his music , but often i get tired 😂🤦🏻‍♀️ finally I can understand word by word and enjoy a beautiful melodic song 😉

Πριν 11 ημέρες
Tafa Kaliqani
Tafa Kaliqani

👑🌷👑🌷👏👏👏👏🍻

Πριν 11 ημέρες
edita morina
edita morina

Jeta ime😍😍😍😍🙎🙎🙎🙎🙎😻😻😻😻😻

Πριν 11 ημέρες
Frani Sahitaj
Frani Sahitaj

Kenga me e bukur qe kam degjuar te Xhensiles Myrtezaj❤❤❤

Πριν 11 ημέρες
noce zeqo
noce zeqo

Dy zera te mrekullushem dy zera kaq te embel kjo keng ta qeteson shpirtin! 👏👏👏👏🤩🎼🎵🎶🎧 suksese!

Πριν 12 ημέρες
era Fejza
era Fejza

Shum bukur xhensila

Πριν 12 ημέρες
era Fejza
era Fejza

E ke zerin shum te bukur xhensila

Πριν 12 ημέρες
Fatjon Jaupaj
Fatjon Jaupaj

Ka lezet c'do gje e bukur kur le gjurem te bukur me kohen qe kalon kaq shpejte.cdo gje e super mire menduar n detaje.bravo

Πριν 12 ημέρες
gisela fejzullahu
gisela fejzullahu

Bukuroshe si gjithmon

Πριν 12 ημέρες
Ina Shehu
Ina Shehu

Bravooo

Πριν 12 ημέρες
Ina Shehu
Ina Shehu

Bravoooo

Πριν 12 ημέρες
Albania Gamer
Albania Gamer

Ju lumte goja

Πριν 12 ημέρες
jurxhin arapi
jurxhin arapi

Ju lumt goja

Πριν 12 ημέρες
Qerim selimi
Qerim selimi

Më pëlqen kjo këngë me një tekst të shkruar me një shqipe letrare e përfekte ❤️

Πριν 12 ημέρες
Irisi Aadri
Irisi Aadri

😦

Πριν 13 ημέρες
Fatma Rrapo
Fatma Rrapo

Perlë🙏❤❤

Πριν 13 ημέρες
Babaa Stars Albania
Babaa Stars Albania

Like > xhensila myrteazi feat pirro cako Je sekreti im Koment> tuna feat ylli limani A don ala

Πριν 14 ημέρες
nari gaba
nari gaba

xhensila dhe pirro nje mrekulli e vertet bravo😍😍😍😍😍

Πριν 14 ημέρες
Αγγελικη Μουσται
Αγγελικη Μουσται

Shum bukur!!!!😍😍😍😍😍😍😍💖💖💖💖💖💖💖💝💝💝💝💝💝

Πριν 14 ημέρες
Segi Segi
Segi Segi

Videoklipi me i bukur ne tgjith historin e muzikes shqiptare !

Πριν 15 ημέρες
Love Besa
Love Besa

Me Ben te ndjej mornicat #09🔐

Πριν 15 ημέρες
Leonora Myftari
Leonora Myftari

Super!!!!!Yje te dy

Πριν 15 ημέρες
Buqe shehu
Buqe shehu

Një këngë më e bukur nga të gjitha nga arlinda

Πριν 16 ημέρες
Mikaela Alla
Mikaela Alla

yll je xhensila te dua i love you zemra e zemres time je ti dhe tayna ju dua te dyjave

Πριν 16 ημέρες
Suga Sweg
Suga Sweg

Wow cfare kenge😍😍!!! Nga dy artiste te mrekullueshem! Nje nga te pakta kenge me livel kaq te larte Bravo Pirro e Xhensila

Πριν 16 ημέρες
ionut witel
ionut witel

I`m from Roumania,I don`t understand nothing but I LOVE THIS SONG! it`s amazing !!!!

Πριν 16 ημέρες
ionut witel
ionut witel

Her voice it's more then enough to understand anything!

Πριν ημέρα
Nora Kastra
Nora Kastra

ionut witel what you are from Romania and want to tell me that you do not even understand a word? I can not believe it, our languages are one of the only ones in balkan that still consist of Latin. sekreti im - secretul meu ne hapsire time me intime - in spatiul meu intim rreze dielli - raza de soare per mua vetem ti - pentru mine numai tu vere - vara vine si fluturat - vin ca fluturii buzet - buzele me shprese tek magia - cu speranta in magie ti vjen cdo nate ne shtratin time - vii in fiecare noapte pe salteaua mea e para here ne jete - prima data in viate mrekulli - miracol

Πριν ημέρα
Irma Shahini
Irma Shahini

pa pirron nuk do kishte sukses kjo kenge bravo

Πριν 11 ημέρες
Jugerta Lula
Jugerta Lula

Keng qe nuk kalon pa u degjuar 100 here ne dite !

Πριν 17 ημέρες
david bisaki
david bisaki

Je sekreti im dhe askush se din A.. tdu gjith jeten je gjithqka ne shpirtin tim 🙂🤗

Πριν 17 ημέρες
prishtina 123
prishtina 123

Ndaj nga dashuria jote te largohem kurr nuk dua le te fle kjo zemra❤ime ne duart 🤲 e tua.😘(❤❤)

Πριν 17 ημέρες
Sonila Cani
Sonila Cani

Kenga me e bukur e vitit

Πριν 17 ημέρες
Tila alit
Tila alit

👏👏👏👏👏

Πριν 17 ημέρες
Resmije Korllaku
Resmije Korllaku

Une mendoj se ylli me i bukur ne te gjithe boten eshte XHENSILA dhe do doja nje bashkpunim me yll limanin edhe ish martu me ato se besart kallaku aj po flet shum keq per ato kqyrni emisionet aj krejt budall

Πριν 17 ημέρες
Sunflower 15
Sunflower 15

E kam perdit / e nuk ngopem🤗

Πριν 17 ημέρες
Bella Pictures
Bella Pictures

JU LUMT :)

Πριν 17 ημέρες
ariani.olindo dragoti
ariani.olindo dragoti

Kenge shume e bukur! Interpretimi eshte fantastik por perzgjedhja e Venecias nga producenti i videoklipit ia heq bukurine kenges,duke bere qe pamjet e saj te eklipsojne imazhin qe duhet te transmetonte kenga per permbajtjen qe sjell,pra e thene me thjesht,shikimi mbetet te pamjet e vecanta te ketij qyteti antik,ndersa permbajtja e kenges flet per dicka tjeter...

Πριν 18 ημέρες
tolgahan saysman
tolgahan saysman

wowww super xhensila myrtezai and .............🙂🙂🙂🙏🙏👍🏻👍🏻👍🏻👌👌❤️veri nice

Πριν 18 ημέρες
Fatjana Rexhepi
Fatjana Rexhepi

Fantastike super kenge

Πριν 18 ημέρες
Rea Dauti
Rea Dauti

epo njerez si pirro cako ska je kendetari me i mir por dhe xheni

Πριν 18 ημέρες
Toni Nuhu
Toni Nuhu

Shume kenge bukur me gustas mucho

Πριν 18 ημέρες
Ina Papa
Ina Papa

Nje bashkpunim i mbrekullushem ...nje keng gjith ndnjena qe do vazhdimisht ta digjosh 😍😍😍😍

Πριν 18 ημέρες
Bledi Bledi
Bledi Bledi

O zot sa me preku kjo keng

Πριν 18 ημέρες
Arber Daku
Arber Daku

😍

Πριν 18 ημέρες
Odise R Hysa
Odise R Hysa

Si mjergull vere mi prek ti shputat Me ben te ndjej marmica qe shkojn e vijn si flitura.....

Πριν 18 ημέρες
Zade Gashi
Zade Gashi

Bellissima ❤💣

Πριν 18 ημέρες
helen osmani
helen osmani

Kjo eshte muzike shqip e shpirtit shqiptar. E mrekullueshme. Ja vlen te krenohesh me te.

Πριν 19 ημέρες

Επόμενο

Alban Skenderaj - Faleminderit (Official Video HD)

03:23

Alban Skenderaj - Faleminderit (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

προβολές 6 300 000

Tuna ft. Yll Limani - A don hala

03:26

Tuna ft. Yll Limani - A don hala

TUNA

προβολές 13 000 000

Elvana Gjata - Tavolina e merzise

02:45

Elvana Gjata - Tavolina e merzise

Elvana Gjata

προβολές 11 000 000

I Tried Following A Soap Art Tutorial

26:44

I Tried Following A Soap Art Tutorial

Safiya Nygaard

προβολές 2 727 105

Death Investigations: Last Week Tonight with John Oliver (HBO)

22:21

Magic 4 ft. Artjola Toska - Koka ty ta boni

04:18

Magic 4 ft. Artjola Toska - Koka ty ta boni

MAGIC 4

προβολές 579 000

Klajdi Haruni - Nuk te dua dot me pak (Kenga Magjike 2018)

03:12

Klajdi Haruni - Nuk te dua dot me pak (Kenga Magjike 2018)

KlajdiHaruniOfficial

προβολές 6 200 000

Redon Makashi & Xhensila Myrtezaj - "Se Do Ti Them Asaj"

04:09

Era Rusi ft Remzije Osmani - Telat e Zemres

03:52

Era Rusi ft Remzije Osmani - Telat e Zemres

Era Rusi

προβολές 21 000 000

Fifi - Akoma (prod by Apollo)

03:17

Fifi - Akoma (prod by Apollo)

FIFI OFFICIAL

προβολές 3 000 000

Ronela Hajati - Vuj (Kenga Magjike 2018)

03:04

Ronela Hajati - Vuj (Kenga Magjike 2018)

Ronela Hajati

προβολές 11 000 000

Hop Quiz with Kevin Hart

8:23

Hop Quiz with Kevin Hart

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

προβολές 1 247 131

'American Idol' winner Laine Hardy relives final moment l GMA

4:24

'American Idol' winner Laine Hardy relives final moment l GMA

Good Morning America

προβολές 353 810

Journalism's Corporate Sponsors | May 22, 2019 Act 2 | Full Frontal on TBS

6:06

Journalism's Corporate Sponsors | May 22, 2019 Act 2 | Full Frontal on TBS

Full Frontal with Samantha Bee

προβολές 148 256

Transforming Back Into Our Old Cringey Selves

27:08

Transforming Back Into Our Old Cringey Selves

Dolan Twins

προβολές 3 640 231

Vans Are Freakin’ Sick and You Know It! | WheelHouse

11:52

A Journey Through Time - SNL

6:17

A Journey Through Time - SNL

Saturday Night Live

προβολές 1 984 769

Black Metal Beauty Makeover - 10 Minute Power Hour

10:41

Black Metal Beauty Makeover - 10 Minute Power Hour

GameGrumps

προβολές 636 378

YouTube's copyright system is broken

7:53

YouTube's copyright system is broken

Mumbo Jumbo

προβολές 889 036

SPELLING BEE-KINI WAX

18:57

SPELLING BEE-KINI WAX

Smosh Pit

προβολές 847 355