Xhensila Myrtezaj & Pirro Cako - Sekreti im

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 22 ημέρες

  Xhensila MyrtezajXhensila Myrtezaj

  διάρκεια: 4:29

  Listen on Spotify / Download on iTunes "Sekreti im"
  ► fanlink.to/SekretiIm
  Music: Pirro Cako
  Lyric: Pirro Çako
  Arrangement: Darko Dimitrov
  Styling: Tier
  Make up artist & hair: Sellma & Kaci
  Styling: Altin Mici
  Video: Eduart Grishaj
  Sekreti im
  Ne hapsiren time me intime
  Ku vec zotit s’hyn njeri
  Rreze dielli je per mua vetem ti

  Po mi ngroh te gjitha dhomat
  Ne cdo cep te zemres sime
  Ma tundove me 1001 mendime
  *
  Si mjegull vere
  Mi prek ti shputat
  Me ben te ndjej mornica
  Qe shkojne e vijne si flutrat
  Ti zgjas une buzet
  Ti prek une duart
  Me shpresen tek magjia
  Se ndoshta ndodh çudia
  *
  Je sekreti im,
  Dhe askush se di
  Ti vjen cdo nate
  Ne shtratin tim
  E prane meje rri
  Je sekreti im
  Dhe askush se di
  Me ty cdo nate
  Dhe pse ti hesht
  Une bej dashuri
  Sic ben cdo njeri
  *
  Ti je me e bukur
  Se gjithe notat,se gjithe notat e kesaj kenge
  me e bukur se genjeshtra e nje endrre
  Ndaj nga dashuria jote
  Te largohem sonte s’dua
  Le te fler kjo zemra ime ne duar e tua
  *
  Si mjegull vere
  Mi prek ti shputat
  Me ben te ndjej mornica
  Qe shkojne e vijne si fluturat
  Ti zgjas une buzet
  Ti prek une duart
  Me shpresen tek magjia
  Se ndoshta ndodh çudia
  *
  Je sekreti im
  Dhe askush se di
  Ti vjen cdo nate
  Ne shtratin tim
  E prane meje rri
  Je sekreti im
  Dhe askush se di
  Me ty cdo nate
  Dhe pse ti hesht
  Une bej dashuri
  *
  Aaaaaaaaa
  Aaaaaaaaa
  Aaaaaaaaa
  Aaaaaaaaa
  *
  E para here ne jete
  Ku shoh nje engjell vete
  Ne 7miliard je mrekulli e 8
  Me e bukur ti behesh
  Kur per mua buzeqesh
  Kur per mua buzeqesh
  *
  Je sekreti im
  Dhe askush se di
  Ti vjen cdo nate
  Ne shtratin tim
  E prane meje rri
  Je sekreti im dhe askush se di
  Me ty cdo nate
  Dhe pse ti hesht
  Une bej dashuri
  *
  Je sekreti im
  Dhe askush se di
  Ti vjen cdo nate
  Ne shtratin tim
  E prane meje rri ii ii

  Xhensila on Instagram: instagram.com/xhensilamyr...
  Xhensila on Facebook: facebook.com/XhensilaMyrt...
  ℗ & © AVD Digital & Xhensila Myrtezaj. All Rights Reserved.

Xhensila Myrtezaj
Xhensila Myrtezaj

Listen on Spotify / Download on iTunes "Sekreti im" ► https://fanlink.to/SekretiIm

Πριν 19 ημέρες
Ilir veliu
Ilir veliu

bravo xhensila kjo kenge te qeteson shpirtin 😍😍😍

Πριν ημέρα
Alemin Zeqiri
Alemin Zeqiri

Te lumt xhensila

Πριν 2 ημέρες
Belina Haziraj
Belina Haziraj

Bravo xhensila

Πριν 2 ημέρες
Lika Lika
Lika Lika

Rri ulur me mir ti piro

Πριν 6 ώρες
ani Bicaku
ani Bicaku

Wauuuuuuuuuu keng superrrrr 👏👏👏👏👏👏

Πριν 6 ώρες
Arli Arli
Arli Arli

Πριν 7 ώρες
Rovi Papa
Rovi Papa

Super balade dhe kombinim i shkelqyer.Urime nga ❤️te dyve.

Πριν 17 ώρες
Kleida Ajazi
Kleida Ajazi

Xhensila je me e mira

Πριν 19 ώρες
Kleida Ajazi
Kleida Ajazi

bravo 5,054,230 views keni marr

Πριν 19 ώρες
best music
best music

Je melodi qe sheron shpitin bravo pirro dhe xhensila 👏👏👏👏👏

Πριν 21 ώρα
Rina Katerina
Rina Katerina

Kenge super, shume e bukur! Bravo per te dy kengetaret, dhe muzika dhe teksti jane perfekte! Bravo!👏👏👏👍👍👍🇦🇱

Πριν ημέρα
USER USER
USER USER

Super 😀

Πριν ημέρα
Anila Gjonca
Anila Gjonca

Jeni qe te dy yje.BRAVO

Πριν ημέρα
Laura Kryeziu
Laura Kryeziu

😍😍😍😍😍😍😍😍

Πριν ημέρα
Desara Mollaymeri
Desara Mollaymeri

Sa bukur 😍

Πριν ημέρα
Mira 37
Mira 37

shum fjal te bukura Bravoooo 👏👏👏👏👍

Πριν 2 ημέρες
Eda Beqiri
Eda Beqiri

Je sekreti im askush se din 😏

Πριν 2 ημέρες
Florinda Stafa
Florinda Stafa

Marshalla xhensila qa zo te bukur ke 😍trujt zoti me gjith familjerisht💕💕

Πριν 2 ημέρες
Aggelos Kazantziou
Aggelos Kazantziou

♥️♥️♥️😢

Πριν 2 ημέρες
Miranda Kotka
Miranda Kotka

Kenga me e bukur qe kane bere deri tashi bravo te dy xhensila te jep kenaqesi sa here te degjon je yll ❤❤

Πριν 2 ημέρες
Enkeleda Biba
Enkeleda Biba

Si gjithmone shendrit 👏👏 Dashuri 😍😍😘😘😘💞💞💝💝💞💞💞

Πριν 2 ημέρες
Fierake Jam
Fierake Jam

Pirro Cako si gjithmon adhurim 👏👏dy zera me nji perputhshmeri magjike

Πριν 2 ημέρες
Geni Geni
Geni Geni

Pse mduket fake xhensila?

Πριν 2 ημέρες
Olimbia klea
Olimbia klea

shume bukur ca zeri kan qe te dy suksese

Πριν 3 ημέρες
Clash of clans BRATHER FORLIFE CLAN
Clash of clans BRATHER FORLIFE CLAN

Kenga me e bukur ne bot 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🤗🤗

Πριν 3 ημέρες
aferdita ime
aferdita ime

Ja ke fut kot plako...Kjo kenge nuk ka lidhje,po fare me hitet e tua..Xhulit,Kokteji,deri te kenget e Elvanes..Ketu ke bere hapa prapa.

Πριν 3 ημέρες
xhilda lapi
xhilda lapi

replay replay replay ;)

Πριν 3 ημέρες
Albana Kaca
Albana Kaca

Super. Kenge me pelqen jash mase gjohetm ne mengjes vendosj ket keng bravo per kengen

Πριν 3 ημέρες
Ferit Eri
Ferit Eri

Bravoo 💖💖👏👏👏😘😍

Πριν 4 ημέρες
armando gjeka
armando gjeka

sa shume po patinohesh ne stuko moj vajz...

Πριν 4 ημέρες
princess katty
princess katty

Sekreti im💓

Πριν 4 ημέρες
Marie Marku
Marie Marku

kjo kenge me frymezon te shkoj ne pune

Πριν 4 ημέρες
Xhuli Bregu
Xhuli Bregu

si kjo kenge kaq te bukyr se ben dot asnje

Πριν 4 ημέρες
julia julia
julia julia

E bukur kenga por e kopjuar ne skenat e filmit Angelina Jolie The Tourist https://youtu.be/E3X9Y7RfIlI

Πριν 4 ημέρες
Anna Tollaku
Anna Tollaku

Hera e pare qe me pelqen shume zeri i Xhensiles!! 😍😍 Bravo te dyve 👌🏼👌🏼❤️❤️

Πριν 4 ημέρες
Lika Lika
Lika Lika

Edhe mua prz 🤣🤣🤣🤣

Πριν 6 ώρες
eddy kappa
eddy kappa

Bellissima canzone e una bellissima ragazza...

Πριν 4 ημέρες
Kristina Qefalia
Kristina Qefalia

Bravi bravi 👏👏👏👏😍😍😍❤

Πριν 4 ημέρες
universal love
universal love

💖💋💕❤👄♥️🔥😍😍😍😍😍

Πριν 4 ημέρες
Florinda Stafa
Florinda Stafa

Edhe Pirro Zanin seksi è ka😍🤗

Πριν 4 ημέρες
Adnan Berisha
Adnan Berisha

😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 ylli i botes

Πριν 5 ημέρες
Qeram Cela
Qeram Cela

Wouuuuu shum shum bukur Xhensila ti je talent i vertet je engjell

Πριν 5 ημέρες
jonki jona
jonki jona

ka qen rob I mir kjo po I ka hy vetja sh ne qejf ..eshte bo e neveritshme

Πριν 5 ημέρες
Emiliano Starova
Emiliano Starova

si dac eshte ly xhensila

Πριν 5 ημέρες
Rei Kasemi
Rei Kasemi

Faleminderit Pirro qe gjithmone sna ke zhgenjyer mbi te gjitha po na e fut Xhensilen nga pak ne qejf vetem nga prezenca jote

Πριν 5 ημέρες
Эмма Акобян
Эмма Акобян

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Πριν 5 ημέρες
محمد mmmxxoo3
محمد mmmxxoo3

🙄💝👍🏻mmmxxoo3 👻نونو

Πριν 6 ημέρες
Levisa Channel
Levisa Channel

https://youtu.be/R3sKimwRxLw

Πριν 6 ημέρες
Rahman Racci
Rahman Racci

xhensila shum zanin te mir 👍🥇🇦🇱❤🇽🇰❤

Πριν 6 ημέρες
Rei Jaho
Rei Jaho

Ju duhet te perfaqesoni shqiperin n eurovison 🇦🇱🇦🇱

Πριν 6 ημέρες
eva mezini
eva mezini

o Zot sa e bukurr ne cdo drejtim 🤗🤗

Πριν 6 ημέρες
Leonard Kiptiu
Leonard Kiptiu

😄😄😄😄😄😄😉😉

Πριν 6 ημέρες
Iskra Nicolle
Iskra Nicolle

Love albanian music...Love my albanian husband ..😍😍🤩😍

Πριν 6 ημέρες
Vesel Gagica
Vesel Gagica

Xhensila ia ka zbukuruar Pirros kengen, si nje qershize ne torte...

Πριν 6 ημέρες
bardh dema
bardh dema

🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑 🌑🌑🌕🌕🌑🌑🌑🌕🌕🌑🌑 🌑🌕🌕🌕🌕🌑🌕🌕🌕🌕🌑 🌑🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌑 🌑🌑🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌑🌑 🌑🌑🌑🌕🌕🌕🌕🌕🌑🌑🌑 🌑🌑🌑🌑🌕🌕🌕🌑🌑🌑🌑 🌑🌑🌑🌑🌑🌕🌑🌑🌑🌑🌑 love this song... 😍😍🙏

Πριν 6 ημέρες
Mariglena Baci
Mariglena Baci

Nje kenge e bukur me kuptim.Bukur xhensila dhe pirro cako.Nje kenge e vertete jo si tayna rina tu i be diss njera tjetres lan nam .Merrni shembull nga keto artist te vertet

Πριν 6 ημέρες
oran prizren
oran prizren

Kjo kenge eshte per te fjetur dhe shume e lezeqme

Πριν 6 ημέρες
Skipe Boi
Skipe Boi

projekt, video dhe kenga fantastik. bravo, pirro dhe xhensila. 👏

Πριν 7 ημέρες
Marsela Dervishi
Marsela Dervishi

Perle 👏👏👌sa bukur vene te dy keta zera

Πριν 7 ημέρες
Valbona Salihi
Valbona Salihi

Xhensila ke nje ze shum te bukur l love you

Πριν 7 ημέρες
Klissura 2
Klissura 2

.

Πριν 7 ημέρες
Irfan Asllani
Irfan Asllani

i madhi piro cako gjigandja xhensila myrtezai

Πριν 7 ημέρες
Klissura 2
Klissura 2

..

Πριν 7 ημέρες
Genni Glassglow
Genni Glassglow

💚💚🌟🌟💙💙❤️❤️💸🎁🎁🏘️🏘️⚡️🌼🌼 ⚡️💥💥🍀🍀💛💛 *Perëndia na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall nga të vdekurit për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.*  *(Vetëm pyesni Atë)*

Πριν 7 ημέρες
Klissura 2
Klissura 2

...

Πριν 7 ημέρες
Ludi Sinomati
Ludi Sinomati

🙏🙏🙏🙏💥💥💥💥😍😍😍😍

Πριν 8 ημέρες
Klissura 2
Klissura 2

.....

Πριν 7 ημέρες
Maringlen Piroli
Maringlen Piroli

Thumbs Up ke ka prekur ne zemer kjo kenge , dhe kujt i ka zgjuar kujtime te paharrueshme ! LOVE MY COUNTRY MY MOTHERLAND ALBANIA !!!

Πριν 8 ημέρες
emiljan nikolli
emiljan nikolli

Kjo xhensila m'rrenqeth! 😍

Πριν 8 ημέρες
Redion Ndreu
Redion Ndreu

Sa bukur like plz kush Mendon kshu

Πριν 8 ημέρες
You Tube
You Tube

Daddy love?

Πριν 8 ημέρες
Albano bogdo Albano bogdo
Albano bogdo Albano bogdo

Bravoooo🥰🥰🥰

Πριν 8 ημέρες
ansi godi
ansi godi

nuk suprizohem nga pirro sepse dihet qe eshte i lindur per art por xhensila woou pa fjale

Πριν 8 ημέρες
Duckstorm
Duckstorm

pse na i fshini komentet?????'?

Πριν 8 ημέρες
Erla Prenga
Erla Prenga

Super këngë super këngëtarë!!

Πριν 8 ημέρες
ansi godi
ansi godi

super kenge super interpretim bravo te dy xhensila woou zeri jot omg me le pa frym

Πριν 8 ημέρες
Adrian Beqiri
Adrian Beqiri

Arte ... pura! Bellissima canzone. Il videoclip un film che ti fa sognare.

Πριν 8 ημέρες
Fyle Fyle
Fyle Fyle

Like per Xhensilen tone Like kush mendon se dashuria per Xhensilen eshte e plote

Πριν 8 ημέρες
Sindi Braka
Sindi Braka

Like nese edhe ti po lexon komentet nderkohe qe po degjon edhe kengen ↓ ↓ ↓

Πριν 8 ημέρες
Ejona Celaj
Ejona Celaj

Sa e bukur xhensila pa makeup 😍😍

Πριν 8 ημέρες
Ella M
Ella M

God I hate her she’s so fake dhe bertet si lop Hahahahahahaha

Πριν 9 ημέρες
Robi Robi
Robi Robi

👏👏👏👏 meravigliosa

Πριν 9 ημέρες
GermanOsorio
GermanOsorio

Another JLo wannabe 😂

Πριν 9 ημέρες
Controlla
Controlla

Who wants to be like Jl by the way? Gtfo

Πριν 5 ημέρες
niko Bora
niko Bora

Super te jep nje emocion te bukur kur e degjon kengen bravo 💎💎

Πριν 9 ημέρες
Eduarta Gega
Eduarta Gega

Shume e bukur 👌👌👌

Πριν 9 ημέρες
Heavens Th
Heavens Th

Two perfectly combined voices.

Πριν 9 ημέρες
ersi gena
ersi gena

Sekreti im Ne hapsiren time me intime Ku vec zotit s’hyn njeri Rreze dielli je per mua vetem ti Po mi ngroh te gjitha dhomat Ne cdo cep te zemres sime Ma tundove me 1001 mendime * Si mjegull vere Mi prek ti shputat Me ben te ndjej mornica Qe shkojne e vijne si flutrat Ti zgjas une buzet Ti prek une duart Me shpresen tek magjia Se ndoshta ndodh çudia * Je sekreti im, Dhe askush se di Ti vjen cdo nate Ne shtratin tim E prane meje rri Je sekreti im Dhe askush se di Me ty cdo nate Dhe pse ti hesht Une bej dashuri Sic ben cdo njeri * Ti je me e bukur Se gjithe notat,se gjithe notat e kesaj kenge me e bukur se genjeshtra e nje endrre Ndaj nga dashuria jote Te largohem sonte s’dua Le te fler kjo zemra ime ne duar e tua * Si mjegull vere Mi prek ti shputat Me ben te ndjej mornica Qe shkojne e vijne si fluturat Ti zgjas une buzet Ti prek une duart Me shpresen tek magjia Se ndoshta ndodh çudia * Je sekreti im Dhe askush se di Ti vjen cdo nate Ne shtratin tim E prane meje rri Je sekreti im Dhe askush se di Me ty cdo nate Dhe pse ti hesht Une bej dashuri * Aaaaaaaaa Aaaaaaaaa Aaaaaaaaa Aaaaaaaaa * E para here ne jete Ku shoh nje engjell vete Ne 7miliard je mrekulli e 8 Me e bukur ti behesh Kur per mua buzeqesh Kur per mua buzeqesh * Je sekreti im Dhe askush se di Ti vjen cdo nate Ne shtratin tim E prane meje rri Je sekreti im dhe askush se di Me ty cdo nate Dhe pse ti hesht Une bej dashuri * Je sekreti im Dhe askush se di Ti vjen cdo nate Ne shtratin tim E prane meje rri ii ii

Πριν 9 ημέρες
Eralda Stoceni
Eralda Stoceni

Shummm e bukurrr shummm

Πριν 9 ημέρες
Vila Shqipja
Vila Shqipja

Shum e bukur kenga . Suksese 10 million leke Te vjetra ka bere deri tani kjo kenga 🤫😛

Πριν 9 ημέρες
Niki Niki
Niki Niki

Agim shabani ti je sekreti im❤️ 🤫mos harro kurr se (SH ) te ka desht shummm 1998 .

Πριν 9 ημέρες
Ferat Shahinaj
Ferat Shahinaj

E dua shume kete kenge!

Πριν 9 ημέρες
Emiljano Aliu
Emiljano Aliu

Bravo xhensila shum e ndjeshme kenga,se Piron e dim qe esht star i muzikes.

Πριν 9 ημέρες
ornela peqini
ornela peqini

Super keng... Urime Xhensila dhe Pirro!!👌👌

Πριν 9 ημέρες
Black Moon
Black Moon

Ne cilin vend e ka bo videon?

Πριν 9 ημέρες
ForumKV
ForumKV

te lana

Πριν 9 ημέρες
GM 79
GM 79

"je sekreti im" not aymore :) 3.6mil views

Πριν 9 ημέρες
Megi Shero
Megi Shero

😘😘😘😘😍😍😍😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋 shume bukur

Πριν 9 ημέρες
Aliu Emiljano
Aliu Emiljano

E mbrekulluesh,mund ta degjosh me dhjetra her ne ditet dhe nuk te merziter,vero🤔

Πριν 10 ημέρες
Alma Kuqi
Alma Kuqi

Keng shum rrenqethese shuumm te lumt xhensila je legjend e femrave shqiptare respekt te madh per ty 😘😘

Πριν 10 ημέρες
Tuana Tasholli
Tuana Tasholli

Ju lumte por xhensil pse spe bon ni kenge me besin

Πριν 10 ημέρες
zef ndoj
zef ndoj

Se di per ju por kur une degjoj kete kenge vetem mbylli syte dhe e degjoj ka kaq melodi dhe cdo gje tjeter te mrekullueshme thjesht perfekt kush mendon si une

Πριν 10 ημέρες
Vesho Marsel
Vesho Marsel

Kryeveper...! 👌😌

Πριν 10 ημέρες
Ornela Nela
Ornela Nela

Fatastike xhensila si gjithmon💞💞

Πριν 10 ημέρες
Olsi Xhaxha
Olsi Xhaxha

Sa e bukur qe eshte Venecia!!!Xhensila e zbukuron akoma me shume!

Πριν 10 ημέρες
Elvi Qendro
Elvi Qendro

Olsi Xhaxha shume bukur e ke thene👌

Πριν 9 ημέρες
Mentor Struga
Mentor Struga

Kenge fantastike

Πριν 10 ημέρες
Melissa shefki
Melissa shefki

sa bukur

Πριν 10 ημέρες
matilda nezho
matilda nezho

bravo xhensi, edhe ky sukses rezultoi!!!!!!

Πριν 10 ημέρες
vlore Ervis
vlore Ervis

Xhesil ka nje super ze

Πριν 10 ημέρες

Επόμενο

Alban Skenderaj - Faleminderit (Official Video HD)

03:23

Alban Skenderaj - Faleminderit (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

προβολές 3 800 000

Elvana Gjata - Tavolina e merzise

02:45

Elvana Gjata - Tavolina e merzise

Elvana Gjata

προβολές 6 900 000

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku Momentet me te bukura

10:56

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku Momentet me te bukura

Foleja e Shqipes

προβολές 62 000

CLICK SILENT CHALLENGE!

15:20

CLICK SILENT CHALLENGE!

Click

προβολές 2 835 109

Tuna ft. Yll Limani - A don hala

03:26

Tuna ft. Yll Limani - A don hala

TUNA

προβολές 3 700 000

Era Rusi ft Remzije Osmani - Telat e Zemres

03:52

Era Rusi ft Remzije Osmani - Telat e Zemres

Era Rusi

προβολές 19 000 000

Ronela Hajati - Vuj (Kenga Magjike 2018)

03:04

Ronela Hajati - Vuj (Kenga Magjike 2018)

Ronela Hajati

προβολές 10 000 000

JULIO IGLESIAS LO MEJOR DE LO MEJOR SUS GRANDES EXITOS

2:11:49

JULIO IGLESIAS LO MEJOR DE LO MEJOR SUS GRANDES EXITOS

Música Gospel BZ

προβολές 2 500 000

Gili, Sinani, Teuta, Dani - Potpuri (Gezuar 2019)

06:39

Gili, Sinani, Teuta, Dani - Potpuri (Gezuar 2019)

XIXA Music

προβολές 4 800 000

PIRRO CAKO - XHULIT

03:28

PIRRO CAKO - XHULIT

Pirro Cako Official

προβολές 74 000

Film Theory: How NOT To Train Your Dragon! (How To Train Your Dragon)

15:06

Until I met him||Glmm

12:58

Until I met him||Glmm

Galaxy's Universe

προβολές 486 168

Eugene Ranks Every Astrological Sign From Best To Worst

23:22

Eugene Ranks Every Astrological Sign From Best To Worst

The Try Guys

προβολές 2 893 596

Aggressively Vaping In People's Faces

9:38

Aggressively Vaping In People's Faces

NELK

προβολές 2 576 586

Us ENDING EXPLAINED + Hidden Twist You Missed

13:43

Us ENDING EXPLAINED + Hidden Twist You Missed

3C Films

προβολές 710 863