Yll Limani - S’ki me m’pa (Lyric Video)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 8 μήνες

  ONIMAONIMA

  διάρκεια: 03:22

  Website: onima.co
  Facebook: smarturl.it/ONIMA
  Yll Limani - S’ki me m’pa (Lyric Video)

blerina prendi
blerina prendi

Ky qe e ka shkrujt tekstin e ka qa👌

Πριν 3 ημέρες
Mirvete Lupqi
Mirvete Lupqi

Tedua kush je edge elm city kerr

Πριν 7 ημέρες
Sander Xhoni
Sander Xhoni

gjithçka imja ti ylli limani te dua shummmmmmmmmmmmmmlove youuuu❤❤❤❤❤❤😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙💋💋💋💋😙😙😙😙😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘💖💖💖👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋😙😙😙😙😙😙😙👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑 💋😙😙😙❤❤

Πριν 7 ημέρες
Dona Buzani
Dona Buzani

Adorable😍😍😍😍😍

Πριν 11 ημέρες
Elton Domi
Elton Domi

Super tekst😘

Πριν 11 ημέρες
Fitore Zenelaj
Fitore Zenelaj

Shum bukur 💟

Πριν 12 ημέρες
arbenita bl
arbenita bl

Like nese ju tu e ngu kangen e tu I lexu komentet2020

Πριν 13 ημέρες
lyrice subskride
lyrice subskride

Kush me Ben sub u kthej

Πριν 15 ημέρες
Sabrija Pllovici
Sabrija Pllovici

Te dua shum

Πριν 18 ημέρες
kristina bungu
kristina bungu

Ovy

Πριν 18 ημέρες
Auron Sila
Auron Sila

E mrekullushme

Πριν 23 ημέρες
Drita Morina
Drita Morina

Pa yllin qe shkelqen ne qiell nuk ka jet 😍😘😘😗😗😗😘😘😍😍😘 te dua shumm yll je ylli i zemres time 😚😚😙😙

Πριν 23 ημέρες
Arta Binjaku
Arta Binjaku

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Πριν 25 ημέρες
Driton Zeqiri
Driton Zeqiri

Shumm e mir vazhdo ❤❤

Πριν 25 ημέρες
arjola melonashi
arjola melonashi

😍😍😍❤❤❤❤💋

Πριν 27 ημέρες
Amarda Salaj
Amarda Salaj

Nje bravo e madhe per ket yll kenge dhe yll ka emrin

Πριν 29 ημέρες
Majlinda Topciu
Majlinda Topciu

Love this song✌️

Πριν μήνα
Alma Brahimi
Alma Brahimi

Like

Πριν μήνα
Monda Preci
Monda Preci

💓💓💓💓💓💓💓💓💓😍😍😍😍😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💯💯💯💯💯💯💯✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️🤤🤤🤤Bravoooo Ylli

Πριν μήνα
Viola Qarri
Viola Qarri

👏👏

Πριν μήνα
Melisa Gashi
Melisa Gashi

😍😍

Πριν μήνα
Fati Kurtishi
Fati Kurtishi

te due shum shum mir e ke se smunesh mem pa dhe ne andra 10000000

Πριν μήνα
Gjergji Allka
Gjergji Allka

Super

Πριν μήνα
Driton Ramadani
Driton Ramadani

Shum bukur e ke bo Yll limani💟❤️

Πριν μήνα
Orhan Sulejmani
Orhan Sulejmani

Shm bravo be pasha zotin shum mir yll limani😘🥰😍🤙🏼🎖🏆

Πριν μήνα
Valentina Mustafa
Valentina Mustafa

Shum kenge e mir vetem kështu vazhdo vetem perpara👍👍🌹🌹

Πριν μήνα
Klevisja Mera
Klevisja Mera

❤❤❤❤

Πριν μήνα
Agron Gaxherri
Agron Gaxherri

❤️🥰👑🧿

Πριν μήνα
indriti diti
indriti diti

o yll te duam shum vella..kesh vazhdo vella mos u derzo..je ma i mir i krejtve😎💞💖😘

Πριν μήνα
Nikola Asanovič
Nikola Asanovič

💜💜💜

Πριν μήνα
Gerta Gerta
Gerta Gerta

Gbvbbbi

Πριν μήνα
ajsi Hysa
ajsi Hysa

♡♡♡♡♡♡☆☆☆♡☆♡☆♡☆☆♡♡☆♡☆☆¤¤

Πριν μήνα
ajsi Hysa
ajsi Hysa

@😂

Πριν μήνα
Anila Artila
Anila Artila

Bravo😍😍🍆😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 sthe kurr mos me thë prit skimum pa as në ëndrra skimum pa qa um pelqen kanga

Πριν μήνα
Anila Artila
Anila Artila

bravo ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Πριν μήνα
Armand Mandrea
Armand Mandrea

skena nevoj per mjek me na hek korona virusin ylli me te kendu iher tik korona

Πριν μήνα
Armand Mandrea
Armand Mandrea

eeee sa e bukur kjo kenga engjej oh sa e pelqej

Πριν μήνα
Anila Artila
Anila Artila

Sa mir pi knon kangat të lumt Yll limani 😍♥️🥰 vazhdo edhe tjerat kështu

Πριν μήνα
ELOiDA ALiju
ELOiDA ALiju

❤️🙏

Πριν μήνα
ELOiDA ALiju
ELOiDA ALiju

❤️

Πριν μήνα
ELOiDA ALiju
ELOiDA ALiju

👏

Πριν μήνα
Nida Elezi
Nida Elezi

Shum keng fantastike sic esht ylli shum fantastik

Πριν μήνα
Junie Halilaj
Junie Halilaj

TLUMT. KEPRTMAR. NI100000 SHUMIR. YLLI. LIMANI🥰🥰💗😍

Πριν μήνα
Elife elife
Elife elife

😘😙💋💋😚😍👍👍👍

Πριν μήνα
Servis Samsung
Servis Samsung

Like kush e pelqe 😍😍😘

Πριν μήνα
#EdSer
#EdSer

Qe po fol qikjo nfillim pe dhin

Πριν 2 μήνες
Ramize Syla
Ramize Syla

Jane fjale prekse si ne kengen harrom ylli😍😂

Πριν 2 μήνες
Gojart Hidrej
Gojart Hidrej

Qa zeri I bukur eshte👑👑👑👑👑♥️♥️♥️♥️💫♥️🌸🌸🌸🌸🌸🌼🌼🌼🥀🥀🥀🌸🌼🌼👄👄💜💜💞💟💟💟💝💝💫💫

Πριν 2 μήνες
mira Mira
mira Mira

Je shummmmmm I mir je ilaci cdo zemre te thyer

Πριν 2 μήνες
Arlind Shehu
Arlind Shehu

të dua shum

Πριν 2 μήνες
Arlind Shehu
Arlind Shehu

ti ke një zë të mrekullueshëm

Πριν 2 μήνες
Bianca.
Bianca.

love it 😍

Πριν 2 μήνες
Alonso Matjani
Alonso Matjani

Bravo ylli

Πριν 2 μήνες
Gjenoefa Mia
Gjenoefa Mia

23.53 06..6.2020

Πριν 2 μήνες
Dea Thaqi
Dea Thaqi

ma e mira kang

Πριν 2 μήνες
Festim Musa
Festim Musa

I uiuffg

Πριν 2 μήνες
MELISSA HERRI
MELISSA HERRI

"Ski me me pa ski me me pa as ne endra ski me mpa" fraza me e bukur 😇😇😇😇😢😢😢 job Keng te mbush syt me lot😦😦😍😍😍😙😙😙😚😚😎😢😢😢😢😢

Πριν 2 μήνες
Era Era
Era Era

Shum e bukur kjo kange bre

Πριν 2 μήνες
Bardha Hyseni.
Bardha Hyseni.

Hi

Πριν 2 μήνες
Sehare Berisha
Sehare Berisha

Pls make it on Spotify available

Πριν 2 μήνες
Orik Hajdari
Orik Hajdari

bravo YLL keshtu vazhdo

Πριν 2 μήνες
Denisa butrinti denisa
Denisa butrinti denisa

Une memdoj po esh hiti I 2020 dhe 19 😚😚

Πριν 2 μήνες
artur cami
artur cami

YLLO 👍

Πριν 2 μήνες

Επόμενο

Yll Limani - Vaj (Official Video)

03:15

Yll Limani - Vaj (Official Video)

ONIMA

προβολές 14 000 000

Yll Limani - Engjej

02:52

Yll Limani - Engjej

ONIMA

προβολές 7 200 000

Yll Limani - Nuk po kalojka

03:13

Yll Limani - Nuk po kalojka

ONIMA

προβολές 10 000 000

Majk ft. Yll Limani - Krejt ti fala (Official Video 4K)

03:55

Majk ft. Yll Limani - Krejt ti fala (Official Video 4K)

BABASTARSchannel

προβολές 37 000 000

Cricket & Numen - Kthema Kohen (Remix)

03:29

Cricket & Numen - Kthema Kohen (Remix)

Cricket Music

προβολές 24 000 000

Fifi - Marova (Kenga Magjike 2019)

03:18

Fifi - Marova (Kenga Magjike 2019)

FIFI OFFICIAL

προβολές 13 000 000

Yll Limani - I kom kall

03:30

Yll Limani - I kom kall

ONIMA

προβολές 6 200 000

Flori Mumajesi - Thjesht te du

03:18

Flori Mumajesi - Thjesht te du

FloriMumajesiOfficial

προβολές 13 000 000

Irkenc Hyka ft Don Phenom - A Je Vetem (Official Video)

03:11

DARIS - ACARI ❄️

02:36

DARIS - ACARI ❄️

MAIKRISTI

προβολές 1 200 000