Ylli Baka - Mirmengjes nena ime (Official Video 4K)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 8 μήνες

  ArkivaShqipArkivaShqip

  διάρκεια: 03:46

  Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
  Instagram: instagram.com/arkivashqip
  Muzika: Mario Bregu & Mandi Xhambazi
  Orkestrimi: Mario Bregu
  Teksti: Jorgo Papingji
  Mix Master: Alsked Rrenja
  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/1rzQHDObjMORj0jqoz5LP6
  Deezer: www.deezer.com/en/album/119231522
  iTunes: music.apple.com/us/album/mirmengjes-nena-ime-single/1488122257?ls=1

Γιαννούλα Κόρακα
Γιαννούλα Κόρακα

Suksese.i.degjoj.shume.vite.kenget.e.tua.por.kenga.e.nenes.merr.10'. . Nena.eshte.gjeja.me.e.shtrenjte.ne.bote..pasuria.me.e.madhe.e.cdo.njeriu..te.lumte.goja..cu.nisa.per.ne.sarande.10'..suksese.

Πριν 23 ώρες
Ger Tr
Ger Tr

Ah more ylli ah se per ty do vdes une

Πριν 3 ημέρες
Luziana
Luziana

Te lumte goja o Ylli.Me jane mbushur syte me lote sa e degjova..👏👏👏

Πριν 4 ημέρες
Bledar Çomo
Bledar Çomo

Per te gjithe nenat kudo qe jane, te kene jeten e gjate dhe mos u paft syri keq.sh prekese kenga

Πριν 4 ημέρες
ReljoRegli Dyrmyshi
ReljoRegli Dyrmyshi

Te prek ne shpirt kjo keng 😥👌👌

Πριν 14 ημέρες
Nikola Dajlani
Nikola Dajlani

FOR YOU KUDO QE NDODHENI MIQTE E MI .KJO KENGE ESHTE NJE HIMNE PER TE GJITHA NENAT TONA .FOR YOU .SEPSE AJO ESHTE DASHURIA QE NUK SHUHET KURE NE JETE .FOR YOU.

Πριν 14 ημέρες
Joystick
Joystick

E mira nene. Mbreteresha ime 💖😘 bravo ylli baka

Πριν 20 ημέρες
stella S
stella S

Me kete keng Na ben perte qar o ylli ty te falt zoti jeten me kete keng, o kuka si Nena, Nena esht 🌏💎♥️🌟💋💋💋💋💋💋💋💋

Πριν 21 ημέρα
Rildi Duka
Rildi Duka

Ylli Baka bravo Respekt

Πριν 21 ημέρα
Neritan hida
Neritan hida

Na mungon nena. Respekte bro

Πριν 21 ημέρα
Lirika Serjani
Lirika Serjani

Mena.nuk.aroet.kure.eshte.ajo.qe.te.ka.dhene.jete.ipaaruar.kujtimi.inenen.me.mengun.shume.

Πριν 22 ημέρες
Brendon Dara
Brendon Dara

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Πριν 22 ημέρες
Behije Dunga
Behije Dunga

Te lut goja

Πριν 22 ημέρες
Behije Dunga
Behije Dunga

O te keqen nakenaqe

Πριν 22 ημέρες
Plox Me
Plox Me

Marjana Tafilaj Berat.....,.Ah FEMIJET për nenen jan Gjeja me e shtrenjtë qe ekziston gdhiet dhe ngryset mendja tek ata esht bije ne shum ne Ender a ka nen mos mbetet mbrapa kam nje vit qe si kam par zemra me dridhet syri me loton ku do vij nje dit qe ti kem pran gjithmon

Πριν 23 ημέρες
Armando Muharemi
Armando Muharemi

Super kenge 😇😇😇👏👍

Πριν 28 ημέρες
Marjo Cunaj
Marjo Cunaj

Bravo super t

Πριν 28 ημέρες
Hatixhe Goga
Hatixhe Goga

Keng super tju rrojn nenat

Πριν 28 ημέρες
Malsi Doc
Malsi Doc

🌠🌠🌠🌠🌠🌠🌠🌠🌠😭

Πριν 28 ημέρες
Fatmir Sharka
Fatmir Sharka

Shum bukur kenga esh the per mua

Πριν 29 ημέρες
nikos uh
nikos uh

👏👏👏👏👏👏❤️❤️❤️

Πριν 29 ημέρες
Filipino sarma
Filipino sarma

Ju llakmoj juve shiptarve t Shipnies se jeni orginal shiptar . Ndrofshin shqiptar orginal. Shqiptari i Croacies 👏.shiqur si ju kena .

Πριν μήνα
Romeo Rrucaj
Romeo Rrucaj

Te lumte goja se na ke kenaqur me kete kenge

Πριν μήνα
Elmaze Klöpfer
Elmaze Klöpfer

Shum kang e mir te gezoft gjithmon zemra

Πριν μήνα
Leonard Kuqja
Leonard Kuqja

😭🇦🇱😭🇦🇱😭🇦🇱😭🇦🇱😭🇦🇱😭🇦🇱😭🎼🎹🎻🎧🎷🎹😭💪🎻🎧🎷🎹💪🎤🎸🎼🎻💪🎧😭🎷🎹👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏😭😭😭😭😭😭😭

Πριν μήνα
Xhafer Thaqi
Xhafer Thaqi

Sa e bukur, "...që nga mbrëmja në mëngjes, pres të vishë e të më gjeshë me një nip e me një mbesë..." ! SUKSESE SUKSESE !!!

Πριν μήνα
Nida Tamer
Nida Tamer

Ata qe kane be disklete nuk i dhimset nena jan pa shpirt

Πριν μήνα
Aleksi Talo
Aleksi Talo

Shum prekse

Πριν μήνα
Ardjana Sulejmani
Ardjana Sulejmani

Ahhhh e shtrrejta nena ime te uroj shendet e jet te gjat Dhe per te gjith nenat kudo qe jan Ylli Baka te lumt goja

Πριν μήνα
Malsi Doc
Malsi Doc

Sa her ta degjoj syt do me lotojn,,🕊️🙏🏼

Πριν μήνα
Arlin Ardit
Arlin Ardit

Suuuuuper keng💋💋💋💋💋💋💋💋

Πριν μήνα
Ful_Face grg
Ful_Face grg

😭😭😭

Πριν μήνα
Valmir mazari
Valmir mazari

❤️🥰

Πριν μήνα
Sajmir Sehitaj
Sajmir Sehitaj

A moj nenen je me shtrenjeta me bote ❤❤❤❤💟💟💟💟❤❤❤❤❤❤❤❤💟

Πριν μήνα
Leonard Mema
Leonard Mema

Ciao

Πριν μήνα
Albert Zyberi
Albert Zyberi

Po te degjoj me lot ne sy , me mungon nena ime , u ben koh pa ty , 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Πριν μήνα
Kindle Apapa
Kindle Apapa

O zot cfare kenge by uroj shendet gjithe nenave!

Πριν μήνα
Bashkim Karamuca
Bashkim Karamuca

Nandat nga prindit Ouvraft zoti

Πριν μήνα
Rousi Rousi
Rousi Rousi

Sdi cte theme e cte flase kure degjoje kete kenge 😭😭😭😭😢😢😢 thone qe burri nuke qane pore kure degjone te tille kenge gjunjezoheshe sado I forte te jeshe se si nena nuke ka dhe kure ika per here te fundit me tha hajde te na shikoshe 4 pese here maximoumi spo me dalin nga mendja ato fjale dhe sa here degjoje kengen 😭😭😭😭😭😢😢😢

Πριν μήνα
Arti Sinani
Arti Sinani

nje kenge sa per 1000 fjal ,,,,,,te kendoft zemra artist 👌👌❤️❤️

Πριν μήνα
OlaAaron Kingu
OlaAaron Kingu

Ishalla na e bejne hallall mallin qe ju dogji zemrat, nenave tona fisnike!😭😭😭😭😭😭😭

Πριν μήνα
Eligerta Muca
Eligerta Muca

Gjithmon qe e degjoj me rengjethet mishi 😢❤️❤️❤️❤️

Πριν μήνα
Zamira Ahmetaj
Zamira Ahmetaj

A SI NENA SKA ME TE MIR NE BOT AJO TE NGRON ME FJALET E SAJ ME FRYMEN E SAJ TE PASTER DHE NENA ESHTE AJO QE TE BESON NE BOT TE DUA SHUM MOJ NENA IME

Πριν μήνα
enti vila
enti vila

❤❤

Πριν μήνα
Ortiano Aliaj
Ortiano Aliaj

🥰🥰🥰🤩🤩🤩👍👍👍❤❤❤🧡

Πριν μήνα
Ortiano Aliaj
Ortiano Aliaj

🥰🥰🥰🤩🤩🤩👍👍👍❤❤❤🧡

Πριν μήνα
kwstas kwstakis
kwstas kwstakis

Arben Toska

Πριν μήνα
Miri Malko
Miri Malko

Per nenen ja vlen cdo gje ne bot nuk ka si nena 💖❤️❤️💖❤️

Πριν μήνα
Val Albanese
Val Albanese

Sa nena shqipetare jetojne vetem se femijet kane harruar tu japin respektin dinjitetin ne keto momente .

Πριν μήνα
helio Shehu
helio Shehu

Πριν μήνα
Ronja Shyti
Ronja Shyti

E bukur

Πριν μήνα
Olimbi Qyra
Olimbi Qyra

Sa bukur

Πριν μήνα
Eva Eva
Eva Eva

Lum kush ka fatin ta presi nena ne dere 😘 28 muaj qe ste shoh nenokia ime. 😢

Πριν μήνα
Arian Kaculi
Arian Kaculi

Te pershendes Ylli Baka

Πριν μήνα
lili shyta
lili shyta

Heronjte e Shqiprise gjithe jeten i kendojne mjerimit ndarjes nga nena se nuk punojn dot per atdheun, se duhet te punojne per boten, dhe nena qan dhe djali qan. A ka burra qe ndertojne ekonomine e Shqiprise? Sa shekuj do qajne Shqiptaret? Edhe kur i pushtojne edhe kur nuk i pushtojne nje histori. Ikin nga syte kembet per te punuar per boten.

Πριν μήνα
Lubjana Rustami
Lubjana Rustami

sa here qe e degjoje me mbushen syt me lot 😢😢

Πριν μήνα
Ilir Novaku
Ilir Novaku

Eshte super kenge.sic eshte edhe nje nene per nje femije..

Πριν μήνα
Vera Tartari
Vera Tartari

Nena eshte vetem nje por korona na ka ndergjeqesuar mbas ksaje duhet te mendojme ti shikojme me shpeshe une jam ne USA vertet sh large kam 4 vjet pa I pare dhe them sa te hapen rruget do iki ti takoj prindrit e mi Nuk ja fale vetesss ❤️🙏Nena ime nene ❤️😢

Πριν μήνα
albanian power
albanian power

C'na kënace zemrat Rrofsh për gjithmonë ❤🇦🇱

Πριν μήνα
Gentian Hashani
Gentian Hashani

Kta qe I kan bo dislike do I ken pas mamat kurva rrugesh po edhe ashtu po ti kishin prap do I donin se jan nenat e tyre

Πριν μήνα
Everything Tv Albania
Everything Tv Albania

Sa keng e bukur bravo Ylli sa e ndjer kjo keng te lumt sa bukur e percjell 🤩🤩😍😍🙏🙏💙💙💙💙

Πριν μήνα
Abaz Hus
Abaz Hus

Pershendetje Ylli je Yll i madh.... Nje mrekulli kenget e tua..I ndergjojme shume nga trojet tona shqiptare. (Struge) 👍

Πριν μήνα
Fladae Hanko
Fladae Hanko

Plot 5 vjet kam pa e taku nenen time,malli po me vret perbrenda se di se ca po pres te shkoj e ta takoj

Πριν 2 μήνες
Tani Avdiraj
Tani Avdiraj

😭😭😭😭😭😭😭😭😭❤️❤️❤️❤️

Πριν 2 μήνες
Dritan Elezi
Dritan Elezi

bravo bravo je MBRETI I MUZIKES POPULLORE''''

Πριν 2 μήνες
Διονυσης Β.
Διονυσης Β.

Jorgo papingji i pa par

Πριν 2 μήνες
Besa Nicaj
Besa Nicaj

😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥

Πριν 2 μήνες
Tani Avdiraj
Tani Avdiraj

💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝⭐

Πριν 2 μήνες
Natascha Zweetsok
Natascha Zweetsok

Ze zingen voor oma dat zij wakker

Πριν 2 μήνες
Vojsava Lilo
Vojsava Lilo

Te pershendes mami I'm I shtrenjte...nje pershedetje per te gjithe nenat shqiptare !!!💌

Πριν 2 μήνες
Tina Stickles
Tina Stickles

Omg.... I cried so much!! My mom told me to check this artist out and she was right. No song can describe better the love of an Albanian mother.

Πριν 2 μήνες
Γιαννης Μπεγκαι
Γιαννης Μπεγκαι

O nena ime

Πριν 2 μήνες
Amar Zeqiri
Amar Zeqiri

respekte 😭

Πριν 2 μήνες
evis brava
evis brava

sic ke emrin je dhe vete💜💜💜

Πριν 2 μήνες
ᴊᴜᴩɪᴛᴇʀ
ᴊᴜᴩɪᴛᴇʀ

sa here e degjoj syte me lotojne.

Πριν 2 μήνες
Tani Avdiraj
Tani Avdiraj

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Πριν 2 μήνες
Klevis Llupo
Klevis Llupo

Te kendoft zemra o Yll

Πριν 2 μήνες
Orgest Muka
Orgest Muka

Πριν 2 μήνες
Julian Canoku
Julian Canoku

Kurjemi large zemra na qane pre nene me kapelqyre shume ko kege ti je sherbet e seka si ty rrespete nga julian Canoku tirano

Πριν 2 μήνες
Julian Canoku
Julian Canoku

Te lumte goja vllai verte super suksese shume bukur koj hshe rarlite jeta jone qe kemi malla per nene je sherbet

Πριν 2 μήνες

Επόμενο

Ylli Baka - Je ilac per te semure (Official Video 4K)

04:03

Ylli Baka - Je ilac per te semure (Official Video 4K)

ArkivaShqip

προβολές 3 300 000

Ylli Baka & Ilir Suku (Likja) - Shoku im (Official Video HD)

03:41

Fatmir Shahini - Raki do t'pi (Official Video HD)

03:47

Fatmir Shahini - Raki do t'pi (Official Video HD)

ElrodiMusicOfficial

προβολές 7 000 000

Exoskeleton Curls WORLD RECORD! (9M SUB VIDEO!!!)

14:04

Exoskeleton Curls WORLD RECORD! (9M SUB VIDEO!!!)

the Hacksmith

προβολές 2 123 208

ERVIS BEHARI - NENE ... ( Official Video )

03:15

ERVIS BEHARI - NENE ... ( Official Video )

STVPLAY

προβολές 5 700 000

Kastriot Braho - Kthema Djalin (Official Video 4k)

04:27

Kastriot Braho - Kthema Djalin (Official Video 4k)

Albert Vaja Production

προβολές 297 000

Hekurani ft Vani Gjuzi - Boni Mashallah (Official Video 4K)

08:21

Hekurani ft Vani Gjuzi - Boni Mashallah (Official Video 4K)

Hekuran Krasniqi

προβολές 3 700 000

Marjol Rrapaj - Nene me fal (Official Video HD)

03:49

Marjol Rrapaj - Nene me fal (Official Video HD)

ArkivaShqip

προβολές 433 000

Lindita Mahmutaj - Nena eshte diamant i rralle ( Official video 4k )

05:10

Lindita Mahmutaj - Nena eshte diamant i rralle ( Official video 4k )

AngjelPro Albania 1 Official Channel

προβολές 4 000 000

Renato Jaho - Mirsevini Ju Pret Vlora ( Official Video )

03:42

Ylli Baka - Toka ime (Official Video HD)

04:22

Ylli Baka - Toka ime (Official Video HD)

ArkivaShqip

προβολές 647 000

Top 10 Της Εξυπηρέτησης

37:23

Top 10 Της Εξυπηρέτησης

Giorgos Vagiatas

προβολές 50 872

7 cartoon που προέβλεψαν το μέλλον.

10:02

7 cartoon που προέβλεψαν το μέλλον.

Gloomy Gentlemen

προβολές 88 251

Έλα στη θέση μου | Παρασκευή 20:50

0:43

Έλα στη θέση μου | Παρασκευή 20:50

Alpha TV Greece

προβολές 28 320

A Message to the Hype House

5:10

A Message to the Hype House

Bryce Hall

προβολές 1 172 021

Άγριες Μέλισσες - Δευτέρα 13/07

0:31