Ylli Baka & Parodistet e Vlores & Artur Dhamo - Larte e poshte ne skele (Official Video 4K)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 2 μήνες

  ArkivaShqipArkivaShqip

  διάρκεια: 05:57

  Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
  Instagram: instagram.com/arkivashqip/
  Produksioni muzikor: Klodian Qafoku
  Klarinet: Renato Lici
  Violin: Eraldo Feto
  Kitare: Relian Lulo
  Teksti: Afrim Agalliu
  Video by: Max Production
  Available on:
  iTunes: music.apple.com/us/album/larte-e-poshte-ne-skele-feat-parodistet-vlores-artur/1534438504?ls=1&app=itunes
  Spotify: open.spotify.com/album/5kItjuwAF9dfUjNcv2en96

sokol nukaj
sokol nukaj

Ju lumt goja

Πριν 5 ημέρες
HEIDDEN MUSIC
HEIDDEN MUSIC

HIT HIT HIT HIT 🔊🔊🔊🔊 👇👇👇👇🤝👐👐 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 👐👐👐👐HEIDDEN MUSIC👐👐👐 👐👐👐👐 👐👐👐👐 👐👐👐👐👐

Πριν 6 ημέρες
Aiken Zani
Aiken Zani

The perfect collab doesnt exis------

Πριν 6 ημέρες
Ilda Lolja
Ilda Lolja

Ju lumte goja, respekt për të gjithë ju.✨✨

Πριν 6 ημέρες
Liu Liu
Liu Liu

olll6nd3 dua te ilace popullirin

Πριν 6 ημέρες
Elgis Dajko
Elgis Dajko

Bukur shum genga te lumtur goja👍👍👍👍♥️

Πριν 8 ημέρες
Elgis Dajko
Elgis Dajko

Bukur shme

Πριν 8 ημέρες
ALBANA vlora
ALBANA vlora

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💎💎💎💎❤❤❤❤

Πριν 8 ημέρες
ImAvni
ImAvni

4:01

Πριν 8 ημέρες
ArdianLimanmeraOfficial
ArdianLimanmeraOfficial

Më falni për shqetsim ju kisha lutur të gjithve që të bëni subscribed në kanalin tim që të arrij 2 mij. Ju faleminderit të thithve për perkrahje Zoti ju Bekoft!

Πριν 9 ημέρες
Ar Rildi
Ar Rildi

kengetar qe kendojn me shpirt

Πριν 10 ημέρες
Mirela Mitro
Mirela Mitro

Shum bukur cupa E ylli bakes si yll🌺🥀🌹🌹🎵🎼🎼🎶

Πριν 11 ημέρες
damiano maraschi
damiano maraschi

Nuk e kuptoj pse Artur Dhamo nuk kendon me shpesh. Ka ze te perkryer.

Πριν 11 ημέρες
Mimoza Ll
Mimoza Ll

Do kthehet sivjet në festival

Πριν 3 ημέρες
Anxhela Anxhela
Anxhela Anxhela

Bravo ylli Baka

Πριν 12 ημέρες
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora

ylli bake vlora vlora vlora vlora zjarre te skela 👏👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν 13 ημέρες
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora

ylli baka kenge popullore me te juge legjende parodista me te mire kemi te vlores i madhe bere vlore te tepelene gjikane madhe 😂😂😂😂😂

Πριν 13 ημέρες
Sokrat Mema
Sokrat Mema

syme e mpykyr

Πριν 13 ημέρες
Xhemollari Xhemo
Xhemollari Xhemo

Of offf shumee bukur !Kendimmmm me shpirt !URIMEEEEE

Πριν 13 ημέρες
Fiori Isufi
Fiori Isufi

Jeni yje krenohemi me ju...

Πριν 16 ημέρες
Dhimitraq Sulollari
Dhimitraq Sulollari

sa here e degjoje me shume e dua kete kenge...

Πριν 17 ημέρες
Bedri Zanaj
Bedri Zanaj

Ju lumte goja. Bravo Artur Dhamo je krenaria e vlored

Πριν 17 ημέρες
Enco Hunda
Enco Hunda

Veri god

Πριν 19 ημέρες
Shefqet Bardho
Shefqet Bardho

UaujiJJHJH Jajh 8aiiiiu

Πριν 19 ημέρες
albion beqiri
albion beqiri

😝

Πριν 19 ημέρες
Shpetim Aliaj
Shpetim Aliaj

Bravo .

Πριν 20 ημέρες
Bora Vlore
Bora Vlore

Ghgggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg

Πριν 20 ημέρες
Jorgaq Memaj
Jorgaq Memaj

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 21 ημέρα
Brendi Hoxha
Brendi Hoxha

Degjoje deri ne fund.

Πριν 22 ημέρες
Tatjana Shpella
Tatjana Shpella

Kjo qenga nën Mamudeja.. sa mir e paskerkeni kombinuar 👍👍

Πριν 23 ημέρες
Note Noee
Note Noee

respekte

Πριν 23 ημέρες
Marsida Gjeci
Marsida Gjeci

Ξξδξκ

Πριν 23 ημέρες
Petrit Veizaj
Petrit Veizaj

u këndoftë zemra tju bëhet dita 1000 o zot na e hiqni sado pak streset e ditës

Πριν 23 ημέρες
Kristina Kristina
Kristina Kristina

Bravo. Ju. Qoftë. Ju. Këndoftë. Zemra. Grupi. I. Vlorës. Bashkë. Me. Këngëtarin. I. Gramshi. Ylli. Baka. Kalofshi. Jetë. Të. Lumtur.

Πριν 21 ημέρα
artan bozhaj
artan bozhaj

🎀🤩

Πριν 23 ημέρες
Kasem Kasem
Kasem Kasem

ngreu moj mahmude ngreu të keqen supër këngë ju lumt goja o bilbila

Πριν 24 ημέρες
Zehra Zerha
Zehra Zerha

💯💯💯🇦🇱🇦🇱🇦🇱💥💥💥bravo

Πριν 24 ημέρες
Mari Lili
Mari Lili

💯💯💯🇦🇱🇦🇱🇦🇱💯💯💯

Πριν 24 ημέρες
Ali 3690
Ali 3690

Suksese ylli

Πριν 24 ημέρες
Ola Ari
Ola Ari

Super si gjithmon 💯

Πριν 24 ημέρες
Zato Naso
Zato Naso

Ylli Baka super si gjithmon💯💯

Πριν 24 ημέρες
Shprehje te ndryshme
Shprehje te ndryshme

Bravo 💯💯💥💥

Πριν 24 ημέρες
orgesa _tv
orgesa _tv

@ I5l

Πριν 24 ημέρες
orgesa _tv
orgesa _tv

7cyýy67 857

Πριν 24 ημέρες
klara bashaj
klara bashaj

👏👏👏

Πριν 25 ημέρες
bardhi vlora
bardhi vlora

Kush mund te ma shkruaj tekstin e kenges "lart e posht ne skele ". Ju flm

Πριν 26 ημέρες
MBARESA PARANGONI
MBARESA PARANGONI

🌠🌠🌠👏👏👏👏SUPER SUKSESE.... 👏👏👏👏👏👏👏⭐⭐⭐⭐

Πριν 26 ημέρες
Edlir Tako
Edlir Tako

🎤🎺🌟💫Ju lumt goja😉🎻🎷

Πριν 26 ημέρες
meco ervin
meco ervin

Bukur, nostalgji per zerin e Artur Dhamos ze i mrekullueshem.

Πριν 27 ημέρες
Majlinda Murati
Majlinda Murati

Jeni te mbrekullushem ju lumte goja

Πριν 27 ημέρες
Shpend Demhasaj
Shpend Demhasaj

Xdev

Πριν 28 ημέρες
Marsida Gjeci
Marsida Gjeci

Grandma edition bmbl

Πριν 29 ημέρες
وليد بوكرمة
وليد بوكرمة

٢

Πριν 29 ημέρες
Vasili Metaj
Vasili Metaj

O ju befsha kurban Ooooh sa me kenaqet Dita 1000 ju befte Jeni ajka e artit 10 💥💥💥💥

Πριν μήνα
Aleksandra Gjoncari
Aleksandra Gjoncari

Jeni te mrekullueshem nuk zevendesoheni👏👏👏👏👏

Πριν μήνα
Elsa Mita
Elsa Mita

Cc daA CV for was

Πριν μήνα
Valbona Mehilli
Valbona Mehilli

Super jeni te mbrekullueshem

Πριν μήνα
Bosi Bosi
Bosi Bosi

U lumt goja flm shume nga fshati.i.panajas per kete vlersim te madh qe na bete 🙏💥

Πριν μήνα
GERALDO HADERI
GERALDO HADERI

I 424 44 44354%424 44 4435 5357357 53454

Πριν μήνα
ALBANA vlora
ALBANA vlora

👍👍👍👍👍💖💖💖💖

Πριν μήνα
Kaltrina Mecinaj
Kaltrina Mecinaj

Arturit ti kishin dhene me shume hapesire ka ze bilbili 🥇

Πριν μήνα
Kosta UG
Kosta UG

3afhjkl124690qweyopadhlzzcb227

Πριν μήνα
Kevi Ndoj
Kevi Ndoj

Nice

Πριν μήνα
Arjan Memushaj
Arjan Memushaj

Ylli Baka mos u plakesh kuuuur eee Ylli e ke emrin Yll je

Πριν μήνα
albi alb
albi alb

Jeni gjigand..nuk kenaqem se degjuari kengen tuaje

Πριν μήνα
Bushi Bilbilaj
Bushi Bilbilaj

👏👏👏👏👏👏👏👏

Πριν μήνα
Bledar Corosteni
Bledar Corosteni

Bravo ylli na kenaqe

Πριν μήνα
Giorgis Tzimas
Giorgis Tzimas

Kengetari me imir kur e degjojm na shton jeten te kendofte zemra birbil

Πριν μήνα
Mimoza Arapi
Mimoza Arapi

Kolazh i perkryer ! Zoti ju bekofte 🙏

Πριν μήνα
esma cooking
esma cooking

Vetëm muzika na i heq streset

Πριν μήνα
Liri Gerneci
Liri Gerneci

Jeni super parodist

Πριν μήνα
Γιωργος Παππας
Γιωργος Παππας

Jeni te pa pare !! Bbravo bravo zoti Artur Dhamo 👍

Πριν μήνα
Roza Mehmeti
Roza Mehmeti

V 💜 l💜o 💜 r 💜 e💜

Πριν μήνα
Klevis Hoxhaj
Klevis Hoxhaj

Bravo bravo prap godet Ylli Baka

Πριν μήνα
euklit haderi
euklit haderi

superrrrrrrrrrrrr klip

Πριν μήνα
Anxhela Xhani
Anxhela Xhani

kendofte zemra ⭐⭐⭐⭐

Πριν μήνα
Sofie Koseni
Sofie Koseni

Sh bukur

Πριν μήνα
Mirand Nela
Mirand Nela

Dhe te lutem vazhdo te kompozosh dhe te kendosh kenge te tilla me tabanin Vlonjat

Πριν μήνα
Mirand Nela
Mirand Nela

O Turi, rrofsh o Floriri i Vlores. Do takohemi patjeter kur te vi ne Vlore. Per ty ora paska ngecur, djale i ri dukesh. Komplimenta. Respek Mirand Nela

Πριν μήνα
Greta Myrteza
Greta Myrteza

Kenga qytetare vlonjate sa e bukur dhe orgjinale bravo te tereve urime

Πριν μήνα
Tony
Tony

Cfar robsh paskeni qen, na bot me hap shishet e veres ne 2 te nates me lal, rrespekt nga tironcat e anglis 🙏

Πριν μήνα
Marsida Gjeci
Marsida Gjeci

Gfdfryefbdvdgkfa dcs

Πριν 29 ημέρες
Marsida Gjeci
Marsida Gjeci

Xjxh vb

Πριν 29 ημέρες
Arshi Hamzo
Arshi Hamzo

Teksti interpretimi vidioklipi super bashkpunimi i shklqyer.Jeni te pa zvendesushm.mjalti trazuar me mjalt

Πριν μήνα
albi alb
albi alb

Bravo.nje kenge super

Πριν μήνα
Alba Rosa
Alba Rosa

Ju lumte goja bravo ma kenaqet

Πριν μήνα
Hetem Lazaj
Hetem Lazaj

99999999999999999999999999999999999999999999h9hhug9999y99699696669666665449944499999599949366544555445399292511199999999999999999991000hhcjcu11

Πριν μήνα
Big Hulk
Big Hulk

Great . From Germany.

Πριν μήνα
klevis vata
klevis vata

Historian ime

Πριν μήνα
Kasem Kasem
Kasem Kasem

këngë supër ju lumtë goja jeni artist të mdhej po më të gjith ylli baka ësht një këngëtar me një zë të shkëlqyer

Πριν μήνα
Edi Edi
Edi Edi

Shumë e Bukur kenga dhe klipi 🎬 bravo Ylli Suksese..! Respekte nga Edi Metkaj Nga Berati ..

Πριν μήνα
Eriona Drizaj
Eriona Drizaj

Te lumte goja

Πριν μήνα
BARDHI MURATAJ
BARDHI MURATAJ

Bravo shume bukur Ylli dhe Turi dhe parodistet Kenge yll⭐️⭐️

Πριν μήνα
Nermin Murati
Nermin Murati

Korrigjim)Mos vdeksh Reshat. ..

Πριν μήνα
Nermin Murati
Nermin Murati

Mos vdekshmerine Restate Osmani per MUZIKEN originale vlonjate e gezuar.I pa harruar kujtimi kolego.

Πριν μήνα
Zydi Zeqo
Zydi Zeqo

Pl

Πριν μήνα
Natasha Memaj
Natasha Memaj

Ka lezet kenget e vlores .Artur ke qene qe ne shkollen fillore i pari ne festivalin e femijeve bashke me Anita Bitrin .te kendosh shpesh

Πριν μήνα
Kela T
Kela T

Ylli Baka patrioti im e keni qare kengen ..Ju lumte goja te gjithve .. na kenaqet..nuk e di sa here e degjoj kete kenge ketu ne gjermani ku jetoj e me nxjerr mall😊

Πριν μήνα
maman likskendaj
maman likskendaj

jeni yje na kenaqet me kengen vlonjate ta mesojne te gjithe eshte e pazvendsueshme sa here qe e degjon me bukur tingellon urime

Πριν μήνα
Alex Demo
Alex Demo

2.51 hopaaa

Πριν μήνα
Tatjana Shpella
Tatjana Shpella

Nga dita që e pash për herë të parë nuk ngopem me këtë këngë.. na kënaqet.. Këngë paçi gjith jetën o yjeeeee

Πριν μήνα
izmir zanaj
izmir zanaj

Artur Dhamo ze unike

Πριν μήνα
Dallandyshe Barjamaj
Dallandyshe Barjamaj

Kolazh shume I bukur. E degjoj gjth diten. Urine nga USA

Πριν μήνα
Mimoza Ll
Mimoza Ll

Përveç bukurisë së vlorës sot tjetër dhe interpretimi virtuoz

Πριν 3 ημέρες
M
M

Respect per Ylli Baka dhe parodistet e Vlores

Πριν μήνα
Florika Brahaj
Florika Brahaj

Mos vdekshi kurrë

Πριν μήνα

Επόμενο

Ermelinda Bixhaku & Haxhi Arapi_ Nuse ballë diell "Kolazh"

11:47

Kenge Moj - Ylli Baka | Nata e Dasmave - Vizion Plus

07:18

Kenge Moj - Ylli Baka | Nata e Dasmave - Vizion Plus

Vizion Plus TV

προβολές 226 000

Free Mc's - Mulliri i Fshatit (Official Video 4K)

03:25

Free Mc's - Mulliri i Fshatit (Official Video 4K)

Free Mc's

προβολές 226 000

Sevilla vs. Chelsea: Extended Highlights | UCL on CBS Sports

9:54

Sevilla vs. Chelsea: Extended Highlights | UCL on CBS Sports

Champions League on CBS Sports

προβολές 477 067

Match Made in Hell

1:28

Match Made in Hell

Ryan Reynolds

προβολές 1 935 435

Ylli Baka - Vajze nga Konispoli (Official Audio)

04:27

Ylli Baka - Vajze nga Konispoli (Official Audio)

ArkivaShqip

προβολές 10 000 000

Pranverë në Dhjetor, 31 Dhjetor 2018 - Ylvi Bakeri dhe Ylli Baka

09:12

Pranverë në Dhjetor, 31 Dhjetor 2018 - Ylvi Bakeri dhe Ylli Baka

Top Channel Albania

προβολές 2 600 000

Vojsava Alia - Nje Dite Do Martohesh

03:18

Vojsava Alia - Nje Dite Do Martohesh

Vojsava Alia

προβολές 560 000

Popullore Vallja Jon E Jugut

13:43

Popullore Vallja Jon E Jugut

Various Artists - Topic

προβολές 981 000

Ylli Baka & Ilir Suku (Likja) - Shoku im (Official Video HD)

03:41

Leonora Jakupi ft Asim Gashi - Potpuri 2021 n’Kosove show

19:42

Ylli Baka - Koncert Recital (6 Qershor 2019)

1:41:27

Ylli Baka - Koncert Recital (6 Qershor 2019)

YlliBakaMusic

προβολές 684 000

Doğduğun Ev Kaderindir | 22. Bölüm

2:15:26

Doğduğun Ev Kaderindir | 22. Bölüm

Doğduğun Ev Kaderindir

προβολές 1 812 091

Sadakatsiz 8. Bölüm

1:36:04

Sadakatsiz 8. Bölüm

Sadakatsiz

προβολές 982 608

Zümrüdüanka 21. Bölüm

2:23:46

Zümrüdüanka 21. Bölüm

Zümrüdüanka

προβολές 474 423

Songs That Get White People Turnt!

20:25

Songs That Get White People Turnt!

RoomieOfficial

προβολές 292 180